Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011

Top 10: Ranglijsten Schoolslag lange baan 2012

Per 9 december 2012, bijgewerkt op 10 december 2012 

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling: Jos van Kuijeren
* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes en Dames
50m schoolslag meisjes minioren 5 en later
40.57 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
41.34 Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
41.46 Inge Vieveen 01 WVZ
41.60 Marieke Wildeboer 01 GZVW
43.67 Jente Dekker 01 DAW
43.67 Nikky Keijzer 01 SG Zaanstad
43.78 Indy Jongman 01 Zeester Meerval
44.24 Marit de Lau 01 Tempo
44.30 Eline van Ruijven 01 LZ 1886
45.27 Sam van Nunen 01 Nautilus
50m schoolslag meisjes junioren 1
37.57 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
38.00 Kristy Nagtzaam 00 Hieronymus
38.39* Sterre Schlicher 00 RZ
38.63 Myrthe Bakker 00 SBC2000
38.76 Chantalle Zijderveld 00 de Devel
39.36 Jasmijn Bal 00 Poseidon'56
39.60 Kim Vos 00 SBC2000
39.83* Lianne Bouwmeester 00 Oceanus
40.14* Tes Schouten 00 Hoogenboom Tours BZ&PC
40.43 Serena Tsizi Yu Tom 00 LAC
50m schoolslag meisjes junioren 2
34.38 Rafaella van Nee 99 de Dolfijn
37.24 Hinke Groos 99 DZ&PC
37.56 Esmee Strieder 99 Njord
37.82* Mariko de Niet 99 de Otters het Gooi
38.39* Sterre Schlicher 99 RZ
38.42 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
38.43 Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
38.77 Lonneke Graansma 99 TriVia
39.30 Pien Schravesande 99 de Lansingh
39.59 Marieke Tienstra 99 TriVia
50m schoolslag meisjes junioren 3
34.76 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
35.00 Elise van Manen 98 de Columbiaan
35.07 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
35.98 Willemein Hoving 98 TriVia
36.39 Valerie van Roon 98 WVZ
36.76* Louisa Sistermans 97 de Columbiaan
36.81 Sanne van de Pol 98 Biesboschzwemmers
36.98 Laura Keijser 98 DWK
37.09 Amber Visser 98 Eemsrobben
37.24 Laura van Dijke 98 Hieronymus
50m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet  36.84)
34.32 Valentyna Foytlova 97 de Zijl-LGB (CZE)
34.54 Manon Friskes 97 DWK
34.97 Johnny Mae Hauser 97 de Dolfijn
36.08 Joëlle Geerts 97 Poseidon '56
36.31 Yvanna Zuurveld 97 DAW
36.38 Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben
36.52 Senna Pols 97 de Zeehond'73
36.65 Annelotte Mulder 97 de Columbiaan
36.79 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
36.85* Mirl de Boer 97 DAW
50m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet  36.50)
33.90 Cynthia Verkaik 96 Orca
34.16 Nicole Bennis 96 Racing Club
34.28 Nikki Habers 96 Zeester-Meerval
34.57 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
35.15* Amber Ruig 96 WZ&PC Purmerend
35.58 Renate Hemmes 96 DZ&PC
35.81 Irene Teufer 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
35.90 Savannah Leenheer 96 SG de Zeeuwse Kust
36.32 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
36.38 Kristel Hormann 96 de Spatters
50m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet  35.95)
34.21 Elise Penning 95 Zeester-Meerval
35.12 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
35.40 Elise de Graaff 95 Olympia
35.72 Suzanne de Vries 95 AZ&PC
35.72* Valentina Foytlova 95 de Zijl-LGB
35.85 Guusje Vrieze 95 NDD
35.96* Debby Bavelaar 95 de Zijl-LGB
36.63 Marsha Beukeveld 95 Bikkel Hoogeveen
36.70 Carlijn van Rooijen 95 Eiffel Swimmers PSV
36.76* Liset Jansen 95 de Columbiaan
50m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet  33.93)
34.11* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel
34.39 Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
35.16 Yvette de Gier 94 de Columbiaan
35.59 Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
35.79 Floor Rüwen 94 de Plons
35.95* Mirthe Lanfermeijer 94 ZV Hoorn
36.06 Suzanne Brummel 94 Octopus
36.10 Carmen Seesing 94 de Berkelduikers
36.12 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
36.64 Arja den Boer 94 BZV
50m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet  33.93)
31.57 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
32.07 Anouk Elzerman 90 De Dolfijn/E.ON-NZA
32.17 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
32.28 Loes Zanderink 88 Eiffel Swimmers PSV
32.72 Lona Kroese 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
33.68 Larissa Brak 88 AZ&PC
33.98 Manon Minneboo 93 Eiffel Swimmers PSV
34.04 Jocelyn Spruit 89 de Dolfijn
34.11 Lieke Verouden 90 Racing Club
34.11* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel

100m schoolslag meisjes minioren 5 en later
1.26.42 Marieke Wildeboer 01 GZVW
1.26.78 Inge Vieveen 01 WVZ
1.28.71 Sanne Busch 01 MNC Dordrecht
1.29.12 Eline van Ruijven 01 LZ 1886
1.29.18 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
1.31.35 Loulou Janssen 01 de Columbiaan
1.31.60 Storm Willemsen 01 DWK
1.32.43 Indy Jongman 01 Zeester Meerval
1.32.86* Zara Konstapel 01 NDD
1.32.91 Isabel Aardema 01 ESCA
100m schoolslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet  1.32.36)
1.20.48 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.21.69 Myrthe Bakker 00 SBC2000
1.22.34* Tes Schouten 00 Hoogenboom Tours BZ&PC
1.25.14 Isabelle den Hartog 00 Van Vliet Barracuda
1.25.30 Chantalle Zijderveld 00 de Devel
1.25.34 Kim Vos 00 SBC2000
1.25.96 Claudia Schouten 00 GoSwm
1.26.08 Lianne Bouwmeester 00 Oceanus
1.26.38 Jasmijn Bal 00 Poseidon '56
1.27.03 Eline Zuidema 00 TriVia
100m schoolslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  1.24.69)
1.16.50 Rafaella van Nee 99 de Dolfijn
1.20.81 Hinke Groos 99 DZ&PC
1.20.99 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
1.22.97* Naomi Visser 99 de Dolfijn
1.22.98* Sterre Schlicher 99 RZ
1.23.70 Esmee Strieder 99 Njord
1.23.87* Manon Aerssens 99 de Schelde
1.23.88 Lonneke Graansma 99 TriVia
1.24.55 Soraya Wasser 99 Eiffel Swimmers PSV
1.25.25 Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
100m schoolslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  1.22.04)
1.13.71 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
1.13.84 Carmen van de Rijt 98 Zeester Meerval/GZVN
1.16.22 Elise van Manen 98 de Columbiaan
1.19.26 Anouk van Nellestijn 98 DWK
1.19.89 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
1.20.44 Willemein Hoving 98 TriVia
1.20.80 Valerie van Roon 98 WVZ
1.21.10* Louisa Sistermans 98 de Columbiaan
1.21.40 Annick van der Kraats 98 de Veene
1.21.56 Amber Aardema 98 ESCA
100m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet  1.21.31)
1.17.00 Johnny Mae Hauser 97 De Dolfijn
1.17.46 Manon Friskes 97 DWK
1.18.12 Joelle Geerts 97 Poseidon '56
1.18.66 Yvanna Zuurveld 97 DAW
1.18.97 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
1.19.36 Valentyna Foytlova 97 de Zijl-LGB (CZE)
1.19.82 Senna Pols 97 de Zeehond'73
1.20.37 Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
1.20.62 Annelotte Mulder 97 de Columbiaan
1.20.63* Mirl de Boer 97 DAW
100m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet  1.20.56)
1.13.13 Cynthia Verkaik 96 Orca
1.14.83 Nicole Bennis 96 Racing Club
1.15.45 Amber Ruig 96 SG Zaanstad
1.15.91 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
1.16.68 Nikki Habers 96 Zeester-Meerval
1.17.45 Irene Teufer 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.17.49 Sedona de Keijzer 96 AZ&PC
1.17.78 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
1.18.05 Savannah Leenheer SG de Zeeuwse Kust
1.18.72 Renate Hemmes 96 DZ&PC
100m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet  1.19.27)
1.15.86 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
1.16.49 Elise Pennings 95 Zeester-Meerval
1.18.40 Suzanne de Vries 95 AZ&PC
1.18.55 Guusje Vrieze 95 NDD
1.18.77 Joelle Geerts 95 Poseidon '56
1.19.47 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
1.20.27 Claudia den Ottelander 95 TRB-RES
1.20.44 Birgit Adriaansen 95 MNC Dordrecht
1.20.70 Elise de Graaff 95 Olympia
100m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet  1.14.75)
1.14.94 Yvette de Gier 94 de Columbiaan
1.16.84 Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel Denekamp
1.17.07 Suzanne Brummel 94 Octopus
1.17.72 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
1.17.76 Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
1.18.10* Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
1.19.11 Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
1.20.11 Inge Pepping 94 de Rijn
1.20.50 Floor Rüwen 94 de Plons
1.21.09* Mirthe Lanfermeijer 94 ZV Hoorn
100m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet  1.14.75)
1.08.31 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.10.11 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.10.57 Lona Kroese 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.10.75 Anouk Elzerman 90 De Dolfijn
1.10.95 Loes Zanderink 88 Eiffel Swimmers PSV
1.11.51 Lieke Verouden 90 Racing Club
1.12.44 Lia Dekker 87 de Dolfijn
1.13.34 Kristel Dorelijers 93 Eiffel Swimmers PSV
1.13.71 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
1.14.51 Cynthia Verkaik 96 Orca

200m schoolslag meisjes minioren 5 (NJK-limiet )
3.20.72 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
3.22.42 Anniek de Ruiter 01 Widex GZC DONK
3.25.91 Sophie de Jonge 01 De Zeehond'73
3.28.39 Jente Dekker 01 DAW
3.29.06 Janneke Lenderink 01 de Dinkel
3.30.56 Esmée Verspiek 01 ESCA
3.33.77 Jasmin Oddo 01 Losser
3.34.67 Zoè Slinkman 01 de Mors
2.36.56 Merel van der Wal 01 de Berkelduikers
3.39.81 José Bijl 01 het Y
200m schoolslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet )
2.53.06 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
2.57.48 Tes Schouten 00 Hoogenboom Tours/BZ&PC
2.58.59 Myrthe Bakker 00 SBC2000
2.59.74 Isabelle den Hartog 00 Van Vliet Barracuda
3.03.92 Claudia Schouten 00 GoSwim
3.04.99 Chantalle Zijderveld 00 de Devel
3.06.47 Kim Vos 00 SBC2000
3.06.48 Irith Buursma 00 HZ&PC Heerenveen
3.06.50 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
3.08.34 Eline Zuidema 00 TriVia
200m schoolslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet)
2.51.51 Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
2.51.77 Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
2.52.83 Hinke Groos 99 DZ&PC
2.55.56 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
2.58.28 Lonneke Graansma 99 TriVia
2.59.67 Moesha Wartes 99 de Dolfijn
3.00.47 Annemarie Meijer 99 de Duck 
3.01.71 Manon Aerssens 99 de Schelde
3.01.93* Sterre Schlicher 99 RZ
3.02.27* Daphne Jurriëns 99 de Veene
200m schoolslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet)
2.40.96 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
2.44.05 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
2.49.57 Elise van Manen 98 De Columbiaan
2.52.31 Valerie van Roon 98 WVZ
2.52.64 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart-AC
2.53.46 Anouk van Nellestijn 98 DWK
2.54.67* Annick van der Kraats 98 de Veene
2.56.20 Willemein Hoving 98 TriVia
2.57.06 Lotte Stoiber 98 de Fuut
2.57.40 Brighid van Uffelen 98 ZVVS
200m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet  2.53.47)
2.49.92 Johnny Mae Hauser 97 de Dolfijn
2.51.02 Manon Friskes 97 DWK
2.52.40 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
2.52.49 Yvanna Zuurveld 97 DAW
2.52.55 Joelle Geerts 97 Poseidon'56
2.53.79 Angelique van Vark 97 de Gouwe
2.56.46 Senna Pols 97 de Zeehond '73
2.56.64 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
2.57.86 Anoeska van de Kraats 97 DWK
2.58.53 Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben
200m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet  2.51.86)
2.38.61 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.44.27 Amber Ruig 96 WZ&PC Purmerend
2.44.59 Nikki Habers 96 Zeester-Meerval
2.45.78 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
2.45.83 Nicole Bennis 96 Racing Club
2.46.96 Irene Teufer 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.48.38 Savannah Leenheer 96 SG de Zeeuwse Kust
2.50.11 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
2.50.91 Sedona de Keijzer 96 AZ&PC
2.52.38 Janne Hendrickx 96 Eiffel Swimmers PSV
200m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet  2.50.06)
2.44.60 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
2.45.71 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
2.52.12 Suzanne de Vries 95 AZ&PC
2.52.28 Carlijn van Rooijen 95 Eiffel Swimmers PSV
2.54.68 Birgit Adriaansen 95 MNC Dordrecht
2.54.74 Iris Voogt 95 Westland Dijkglas
2.57.62 Claudia den Ottelander 95 TRB-RES
2.58.02 Marte Stoorvogel 95 de Rijn
2.58.03 Rosanne Ligtvoet 95 MNC Dordrecht
2.59.06 Elise de Graaff 95 Olympia
200m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet  (2.41.13)
2.39.66 Yvette de Gier 94 de Columbiaan
2.41.67 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
2.46.03 Suzanne Brummel 94 Octopus
2.50.45 Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
2.52.20 Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel
2.54.62 Colet Claessens 94 Z&PV Nuenen
2.59.32 Celine Koek 94 LZ 1886
3.02.29 Alinda Damsteegt 94 MNC Damsteegt
3.03.36 Laura van der Graaf, ZVVS
3.04.48 Arja den Boer 94 BZV 
200m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet  2.41.13)
2.32.06 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.33.53 Loes Zanderink 88 Eiffel Swimmers PSV
2.33.73 Lieke Verouden 90 Racing Club
2.34.54 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.35.18 Kristel Dorelijers 93 Eiffel Swimmers PSV
2.36.80 Lia Dekker 87 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.38.61 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.39.35 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.39.66 Yvette de Gier 94 de Columbiaan
2.40.31 Lona Kroese 87 de Dolfijn/E.ON-NZA

Jongens-heren
50m schoolslag jongens minioren 5 en later
39.72 Rick Bulman 01 Hieronymus
44.39 Bram Rooyakkers 01 Argo
44.42 Bjarne van Straaten 01 WVZ
44.49 Asher de Jong 01 de Devel
44.52 Marcel Delfstra 01 de Granaet
44.76 Vincent Crooijmans 01 de Rijn
44.81 Jaap Davina 01 OZ&PC
47.04 Sebastiaan van der Meer 01 AZ&PC
48.13 Chiel de Pooter 01 de Schelde
48.98 Kevin van Dijk 01 Deltasteur
50m schoolslag jongens minioren 6
38.38 Juri Dijkstra 00 TriVia
38.62 Max Reinders 00 Racing Club
38.91 Camo Mieris 00 DIO
39.27 Milan ten Broek 00 AZ&PC
39.29 Bram van Gent 00 ZV Kerkdriel
39.33 Martin Ruiter 00 de Houtrib
40.10 Tom Delno 00 de Rijn
40.68 Robin van Bommel 00 Zeester Meerval
40.78 Vincent de Munter 00 Brunssum
40.84 Calvin Lu 00 ZVVS (CHN)
50m schoolslag jongens junioren 1
35.28 Christan de Koning 99 de Krabben
36.14 Jacob de Roos 99 DZ&PC
37.00* Mike Morianner 99 SG Zaanstad
37.20 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
37.58 Nicko Kamphuis 99 de Warande
37.68 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
37.70 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
37.79 Bonk Stout 99 de Dolfijn
38.02 Djurre Stoové 99 Arethusa
38.11 Joost van Erkelens 99 DAW
50m schoolslag jongens junioren 2
32.82 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
33.50 Frank Roovers 98 de Houtrib
33.54 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
34.01 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
34.22 Mart Kortman 98 de Dinkel
34.33* Lars van der Velden 98 DAW
34.78 Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
34.85 Cooper van der Laan 98 Wz010
35.32 Carlos Vicente Ruiz 98 HZ&PC Heerenveen
35.32* Albert-Jan van Slooten 98 Zignea
50m schoolslag jongens junioren 3
32.40 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
32.46 Youri Beugelsdijk 97 De Hardenberg
33.25 Jeroen Voltman 97 ESCA
33.88 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
34.34 Stan Ruessink 97 Octopus
34.51 Ruben Snieder 97 DWV
34.61 Jurre Stammes 97 DWK
34.66 Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
34.70 Stijn Avezaath 97 One Team Swimming
34.85 Robin Lefeu 97 de Warande
50m schoolslag jongens junioren 4
30.34 Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66/RTC Dordrecht
31.02 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde/RTC Dordrecht
31.27 Wimar Lindenberg 96 MNC Dordrecht
32.38 Teun Strijbosch 96 Zeester Meerval
32.43 Casper Muselaers 96 Octopus
32.60 Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen
32.64 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
32.89 Niels Kemperink 96 OZ&PC
33.24 Melvin van den Born 96 ESCA
33.44 Ardi Knol 96 Bikkel Hoogeveen
50m schoolslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet  32.56)
29.84 Joep van Grunsven 95 Eifel Swimmers PSV
30.34 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
30.74 Diego de Meyer 95 de Bruinvis (BEL)
30.96 Jens Kobesen 95 TriVia
30.96 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
30.97 Arjan Hanse 95 AZ&PC
31.17 Kevin Wolters 95 Hellas-Glana
31.70 Rick Hoekstra 95 TRB-RES
31.71 Jesse de Vries 95 DWK
31.76 Lucas Greven 95 ZC Valkenburg
50m schoolslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet  32.05)
29.32 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn
31.65 Alex Catsburg 94 ZVVS
31.70* Gert Norg 94 Deltasteur
31.71 Richard Bestebreur 94 Numansdorp
31.72 Kingue Struijf 94 AZ&PC
32.14 Jacco Doest 94 DWK
32.52 Bas de Bruijn 94 Hieronymus
32.77 Mike Schel 94 NDD
33.02 Michiel Bouw 94 DWK
33.13 Tom van de Putte 94 MNC Dordrecht
50m schoolslag heren senioren 1 (ONK-limiet  31.65)
29.36 Roy Smeenge 93 TriVia/E.ON-NZA
29.74 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
30.29 Jens Bakker 93 De Dolfijn
30.39* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
30.95 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
31.37 Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
31.40* Walter Jansen 93 de Columbiaan
31.59 Bart Dunweg 93 ZVVS
31.61* Wilco van der Sluis 93 SG Hellas/Glana/Nimo
31.93 Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
50m schoolslag heren allemaal (ONK-limiet  30.04)
28.01 Lennart Stekelenburg 86 de Dolfijn/E.ON-NZA
28.06 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
28.50 Robin van Aggele 84 AZ&PC
28.68 Timon Evenhuis 90 TriVia
29.25 Stefan Hazeleger 91 DWK/RTC 
29.32 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn
29.34 Roy Smeenge 93 TriVia/E.ON-NZA
29.35 Pieter Jan de Vries 90 AZ&PC
29.54 Rudy Ted de Haan 84 Anker Team Groningen
29.61 Sebas van Lith 90 RTC /Aqua-Novio'94
 
100m schoolslag jongens minioren 4 en later
1.31.39 Brendon van den Berg 02 Poseidon'56
1.37.08 Luka Bouwman 02 Eiffel Swimmers PSV
1.38.46 Sem de Goei 02 WS Twente
1.39.44 Bryan Agterdenbos 02 de Devel
1.41.90 Dimitri Triantos 02 de Devel
1.42.03 Guido Brink 02 SG de Zeeuwse Kust
1.42.15 Thomas Weening 02 Oceanus
1.42.22 Timo Spaans 02 DIO
1.42.89 Tim Korstanje 03 Aqua-Novio'94
1.43.49 Edwin Kanis 02 Deltasteur 
100m schoolslag jongens minioren 5
1.27.86 Rick Bulman 01 Hieronymus
1.32.11 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
1.32.15 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
1.32.61 Marcel Delfstra 01 de Granaet
1.33.87 Ian Sanders 01 Eszet
1.34.19 Chiel de Pooter 01 de Schelde
1.34.51 Bjarne van Straaten 01 WVZ
1.34.97 Vincent Crooijmans 01 de Rijn
1.35.59 Tjeerd van Stein 01 LZ 1886
1.35.61 Bram Rooyakkers 01 Argo
100m schoolslag jongens minioren 6 
1.20.89 Max Reijnders 00 Racing Club
1.21.16 Juri Dijkstra 00 TriVia
1.24.79 Camo Mieris 00 DIO
1.25.08 Bas Kost 00 Bikkel Hoogeveen
1.25.29 Thom Delno 00 de Rijn
1.25.31 Vincent de Munter 00 Brunssum
1.25.33 Calvin Lu 00 ZVVS CHN)
1.26.64 Martin Ruiter 00 de Houtrib
1.26.66 Dennis Weening 00 Oceanus
1.26.74 Milan ten Broek 00 AZ&PC
100m schoolslag jongens junioren 1 (NJK-limiet  1.27.12)
1.17.54 Jacob de Roos 99 DZ&PC
1.18.90 Christan de Koning 99 de Krabben
1.19.74 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
1.19.83 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
1.19.86 Djurre Stoové 99 Arethusa
1.19.86 Nicko Kamphuis 99 de Warande
1.20.05 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
1.20.90* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
1.21.32 Bonk Stout 99 de Dolfijn
1.21.45 Joost van Erkelens 99 DAW
100m schoolslag jongens junioren 2 (NJK-limiet  1.23.68)
1.11.32 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
1.12.68 Frank Roovers 98 De Houtrib
1.12.78 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
1.13.62 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
1.14.49 Mart Kortman 98 de Dinkel
1.16.49 Carlos Vicente Ruiz 98 HZ&PC Heerenveen
1.16.55 Wietse Waninge 98 Nunspeet
1.16.71 Cooper van der Laan 98 Wz010
1.16.95 Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
1.17.13 Rick van der Eng 98 D'Elft
100m schoolslag jongens junioren 3 (NJK-limiet  1.15.52)
1.11.14 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
1.12.69 Ivar de Jong 97  De Dolfijn
1.12.92 Youri Beugelsdijk 97 de Hardenberg
1.13.03 Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
1.13.10 Jeroen Voltman 97 ESCA
1.13.95 Ruben Snieder 97 DWV
1.14.99 Stan Ruessink 97 Octopus
1.15.25 Jack Davies 97 de Zijl-LGB
1.15.34 Robin Lefeu 97 de Warande
1.15.57 Jurre Stammes 97 DWK
100m schoolslag jongens junioren 4 (NJK-limiet  1.13.42)
1.06.30 Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66
1.06.34 Bjorn Scherbeijn 96 Scheldestroom
1.09.43 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
1.10.58 Teun Strijbosch 96 Zeester-Meerval
1.11.30* Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
1.11.74 Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
1.11.76 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
1.11.87 Niels Kemperink 96 OZ&PC
1.11.87 Melvin van den Born 96 ESCA
1.12.37 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
100m schoolslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet  1.12.57)
1.05.25 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
1.06.36 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval/GZVN 
1.06.75 Diego de Meyer 95 de Bruinvis (BEL)
1.07.23 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
1.07.64 Kevin Wolters 95 SG Hellas/Glana/Nimo
1.08.22 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
1.09.50 Jens Kobesen 95 TriVia
1.09.74 Ties Elzerman 95 de Dolfijn
1.10.15 Jesse de Vries 95 DWK
1.10.42 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
100m schoolslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet  1.11.43)
1.05.24 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn
1.08.90 Kingue Struijf 94 WZ&PC Purmerend
1.09.16 Bas de Bruijn 94 Hieronymus
1.09.87 Alex Catsburg 94 ZVVS
1.09.99 Richard Bestebreur 94 Numansdorp
1.11.45 Rick de Waard 94 de Zeehond'73
1.11.64 Ramon Fredrik 94 Orca
1.11.85 Brenn Diephuis 94 TriVia
1.11.86 Marcel van Essen 94 Octopus
1.11.91 Joren Harms 94 GoSwim
1.11.96 Jacco Doest 94 DWK
100m schoolslag heren senioren 1 (ONK-limiet  1.10.15)
1.04.26 Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.05.16 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.07.61 Kasper Leeuw 93 de Dinkel
1.08.11 Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
1.08.45 Jonathan Cassuto 93 De Columbiaan
1.09.14 Simon Edenburg 93 SG de Zeeuwse Kust
1.09.75 Bart Dunweg 93 ZVVS
1.10.28* Walter Jansen 93 de Columbiaan
1.11.21 Romero Hennep 93 de Kempvis
1.11.32* Mart de Boer 93 DAW
100m schoolslag heren allemaal (ONK-limiet  1.06.33)
1.00.96 Lennart Stekelenburg 86 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.02.24 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
1.03.37 Stefan Hazeleger 91 DWK/RTC 
1.03.55 Timon Evenhuis 90 TriVia
1.03.60 Sébas van Lith 90 Aqua-Novio '94/RTC 
1.04.26 Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.04.51 Pieter Jan de Vries 90 AZ&PC
1.05.16 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.05.24 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.05.25 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV

200m schoolslag jongens minioren 6 en later
3.05.02 Juri Dijkstra 00 TriVia
3.06.40 Camo Mieris 00 DIO
3.06.74 Vincent de Munter 00 Brunssum
3.09.22 Martin Ruiter 00 de Houtrib
3.10.99 Joost de Roy van Zuydewijn 00 WVZ
3.14.50 Bas Kost 00 Bikkel Hoogeveen
3.19.18 Jesse Janssen 00 SG Swimteam Helden-Mosa 
3.19.87 Joost Padberg 00 OZ&PC
3.20.92 Gijsbert Pelleboer 00 de Dinkel
3.21.66 Milan ten Broek 00 AZ&PC
200m schoolslag jongens junioren 1 (NJK-limiet  3.09.10) 
2.47.69 Jacob de Roos 99 DZ&PC
2.48.86 Bonk Stout 99 de Dolfijn
2.50.02 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.54.69 Jurre Stoové 99 Arethusa
2.56.49 Nicko Kamphuis 99 de Warande
2.56.65 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
2.57.58 Stijn Simons 99 Eiffel Swimmers PSV
2.58.17 Torben Lammerdink 99 deBerkelduikers
2.58.98 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
2.59.07 Luuk Veldman 99 Neptunia'94
200m schoolslag jongens junioren 2 (NJK-limiet  3.01.64)
2.37.04 Frank Roovers 98 de Houtrib
2.37.20 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
2.38.94 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
2.40.42 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
2.44.36 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
2.44.59 Floris Kotterink 98 de Veene
2.45.25 Jelmer Lankhorst 98 Racing Club
2.45.58 Cooper van der Laan 98 Wz010
2.46.73 Wietse Waninge 98 Nunspeet
2.47.62* Mart Kortman 98 de Dinkel
200m schoolslag jongens junioren 3 (NJK-limiet  2.43.92)
2.34.19* Ivar de Jong 97 de Dolfijn
2.35.56 Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
2.39.23* Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
2.39.79 Jurre Stammes 97 DWK
2.42.40 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
2.43.15 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
2.44.80 Stan Ruessink 97 Octopus
2.45.37* Fedde Beukers 97 de Dinkel
2.46.20 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
2.46.22 Youri Beugelsdijk 97 de Hardenberg
200m schoolslag jongens junioren 4 (NJK-limiet  2.39.37)
2.25.11 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde/RTC Dordrecht
2.30.07 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66/RTC Dordrecht
2.33.09 Teun Strijbosch 96 de Warande
2.34.57 Melvin van den Born 96 ESCA
2.37.59 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.39.22* Lars Haarsma 96 de Dolfijn
2.39.46 Koen Lems 96 de Kikker
2.39.65 Casper Muselaers 96 Octopus
2.40.48 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
2.40.64 Erik Pape 96 Noord Veluwe
200m schoolslag jongens jeugd 1 (ONK-limiet  2.37.51)
2.17.99 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval/GZVN
2.23.45 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
2.25.93 Kevin Wolters 95 SG Hellas/Glana/Nimo
2.28.36 Arjan Hanse 95 AZ&PC
2.28.49 Diego de Meyer 95 de Bruinvis (BEL)
2.31.62 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
2.32.03 Brenn Diephuis 95 TriVia
2.36.76 Koen van Lieshout 95 Eiffel Swimmers PSV
2.37.88 Jens Kobesen 95 TriVia
2.37.93 Martijn Velders 95 TZC Vahalis
200m schoolslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet )
2.23.08 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.29.97 Bas de Bruijn 94 Hieronymus
2.31.45 Richard Bestebreur 94 Numansdorp
2.33.11 Alex Catsburg 94 ZVVS
2.34.72 Frans Bijl 94 het Y
2.36.23 Ensger Kotterink 94 Camden Swiss Cottage SC
2.37.48 Marcel van Essen 94 Octopus
2.38.56* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
2.39.22 Arjan Knipping 94 Livo
2.41.24 Rick de Waard 94 de Zeehond'73
200m schoolslag heren senioren 1 (ONK-limiet  2.32.24)
2.21.55 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.22.44 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
2.23.15 Roy Smeenge 93 TriVia
2.29.04 Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
2.29.30 Kasper Leeuw 93 de Dinkel
2.29.80 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
2.30.87 Simon Edenburg 93 SG de Zeeuwse Kust
2.34.35 Ruud van Heerbeek 93 Nuenen
2.34.56 Bart Dunweg 93 ZVVS
2.38.93 Romero Hennep 93 de Kempvis
200m schoolslag heren allemaal (ONK-limiet  2.23.94)
2.11.70 Lennart Stekelenburg 86 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.15.79 Sébas van Lith 90 Aqua-Novio '94/RTC 
2.17.12 Stefan Hazeleger 91 DWK/RTC 
2.17.99 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval/GZVN
2.21.55 Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.22.44 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
2.22.84 Rutger Sloof 88 DWK
2.23.08 Marijn van Zundert 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.23.15 Roy Smeenge 93 TriVia
2.23.45 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
 


 

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




17 januari 1998
Marcel Wouda zwemt in Perth op de 200 meter wisselslag naar de wereldtitel. Hij is de eerste Nederlander, die dat presteert. De Udenaar verslaat de Fransman Xavier Marchand en Ron Karnaugh (USA).
Marcel Wouda zwemt in Perth op de 200 meter wisselslag naar de wereldtitel. Hij is de eerste Nederlander, die dat presteert. De Udenaar verslaat de Fransman Xavier Marchand en Ron Karnaugh (USA).



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl