Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen Dz&pc 1.40.55 friesland 2 Myrthe Bakker Aquarijn 1.43.01 utrecht 3 Jasmijn Bal Poseidon'56 1.44.51 rotterdam 4 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 1.44.96 groningen 5 Kaylee de Jong Zpch 1.44.98 a'dam/'t gooi 6 Quinty Jansen Aquarijn 1.45.93 utrecht 7 Marlin Klarenbeek GZ en PC de Whee 1.46.39 overijssel 8 Sophie 't Hart De Columbiaan 1.46.54 gouwe rijnstreek 9 Irith-gitte Buursma HZ&PC Heerenveen 1.46.60 friesland 10 Brigit van der Vegte Octopus 1.46.80 gelderland 11 Anja Muntendam De Pinquin 1.46.99 groningen 12 Laura van Engelen AquAmigos 1.47.33 brabant 13 Marieke van der Meer De Columbiaan 1.47.53 gouwe rijnstreek 14 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 1.47.60 limburg 15 Floor Habers Nautilus 1.47.60 brabant 16 Chantalle Zijderveld de Devel 1.47.95 rotterdam 17 Michelle Verhoeven Ed-Vo 1.48.43 nrd holland 18 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 1.48.44 brabant 19 Floor Koenen De Reuring 1.48.59 nrd holland 20 Kim Nijland De Berkelduikers 1.48.64 gelderland 21 Lauren van IJll D'Elft 1.48.82 haaglanden 22 Esmée Venner ZPC Nederweert 1.49.43 limburg 23 Sarah Uuldriks Hieronymus 1.49.65 brabant 24 Claudia Schouten Aquarijn 1.49.67 utrecht 25 Myrthe Kappert GZ en PC de Whee 1.49.73 overijssel 26 Romee Spin Zwemclub Losser 1.49.92 overijssel 27 Romy Ewalds Mosa Regio 1.50.44 limburg 28 Eva Koster Wetterwille 1.50.54 friesland 29 Marit Boxum ZVZwartsluis 1.50.60 overijssel 30 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.50.69 a'dam/'t gooi 31 Maartje Braam LZ 1886 1.50.94 gouwe rijnstreek 32 Manon Kampman Zegenwerp 1.51.10 brabant 33 Julia van Zelst ZV Kerkdriel 1.51.35 gelderland 34 Loulou Janssen De Columbiaan 1.51.89 gouwe rijnstreek 35 Tatum Reppel MNC Dordrecht 1.52.24 rotterdam 36 Anna Harbers HZ&PC Heerenveen 1.52.56 friesland 37 Maaike van Dalsen KZV de Lansingh 1.52.82 rotterdam 38 Inge Vieveen WVZ 1.52.99 haaglanden 39 Anique van Westerop WVZ 1.53.12 haaglanden 40 Maren Feunekes Zc Borger 1.53.44 drenthe 41 Tabitha de Haan de Granaet 1.53.47 friesland 42 Maike van de Velde Zpch 1.53.50 a'dam/'t gooi 43 Maartje Langstraat Arethusa 1.54.12 brabant 44 Lindy Elkerbout De Veene 1.54.24 overijssel 45 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 1.54.27 nrd holland 46 Dominique De Briais Backer De Meer 1.54.30 gelderland 47 Lotte Zwolsman Oceanus 1.54.34 a'dam/'t gooi 48 Jasmin Entezar Electrolux AZC 1.54.52 gouwe rijnstreek 49 Jamie Stegeman De Berkelduikers 1.54.53 gelderland 50 Fardau van der Meulen Wetterwille 1.54.82 friesland 51 Danieke van der Kooi de Granaet 1.54.89 friesland 52 Josse Marsman Njord 1.55.10 brabant 53 Nan Hoving Zc Borger 1.55.12 drenthe 54 Jola Noya Deltasteur 1.55.20 overijssel 55 Sanne de Baas NZ&PC 1.55.46 gouwe rijnstreek 56 Sanne Heemskerk LZ 1886 1.55.52 gouwe rijnstreek 57 Marij van der Mast SBC2000 1.55.76 brabant 58 Lanaya van Uffelen WVZ 1.55.84 haaglanden 59 Elise Jocaille Wzv 1.55.86 brabant 60 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 1.55.97 limburg 61 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 1.55.97 rotterdam 62 Shira de Haan Oeza 1.55.98 nrd holland 63 Anna Rozema F.Z.C.'54 1.56.04 friesland 64 Fleur de Boer De Zeeschuimers 1.56.28 nrd holland 65 Ingeborg Uyttenbroek Lac 1.56.37 rotterdam 66 Mariska van Leeuwen NZ&PC 1.56.61 gouwe rijnstreek 67 Rianne Bouw Dwk 1.56.65 gelderland 68 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 1.56.75 limburg 69 Jasmijn Boon Electrolux AZC 1.56.81 gouwe rijnstreek 70 Anna Morsink W.Z. & P.C. Triton 1.56.89 a'dam/'t gooi 71 Janny Groos Dz&pc 1.56.92 friesland 72 Anniko Maas Zwemclub Losser 1.57.07 overijssel 73 Esli Brouwer GZV Marveld 1.57.13 gelderland 74 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 1.57.20 overijssel 75 Claire Verkijk WVZ 1.57.29 haaglanden 76 Maaike Huijsmans De Rijn 1.57.29 gelderland 77 Iris van Berkel Van Vliet Barracuda 1.57.35 gouwe rijnstreek 78 Kelly Dimkos Koewacht 1.57.47 zeeland 79 Vanity de Roos De Honte 1.57.47 zeeland 80 Marthe Lubberts HZ&PC Heerenveen 1.57.54 friesland 81 Carmen Damen De Biesboschzwemmers 1.57.76 brabant 82 Lonneke Kampman Zegenwerp 1.57.89 brabant 83 Chenelva Pengel Het Y 1.58.02 a'dam/'t gooi 84 Florien de Lange AZ&PC 1.58.04 utrecht 85 Terri Out de Zeehond '73 1.58.30 rotterdam 86 Manon Middelbos ZV de Gooye 1.58.45 rotterdam 87 Naomi Knetemann de Devel 1.58.61 rotterdam 88 Anouk Verhoeven Njord 1.58.64 brabant 89 Robin van den Dungen Zeester Meerval 1.58.68 brabant 90 Laura Tromp de Devel 1.58.81 rotterdam 91 Elma Leusink Deltasteur 1.58.83 overijssel 92 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 1.58.86 a'dam/'t gooi 93 Madelon Jasper Faijer VZ&PC 1.59.00 overijssel 94 Emma Koek ESCA Zwemmen 1.59.02 gelderland 95 Amber Veldhuizen De Spatters 1.59.09 drenthe 96 Ellen Boot AZ&PC 1.59.16 utrecht 97 Sam van Nunen Nautilus 1.59.23 brabant 98 Sofie van Gijssel Woerden 1.59.30 utrecht 99 Josee Keizer GZVW 1.59.34 groningen 100 Mara Döderlein de Win WZ&PC Purmerend 1.59.37 nrd holland 101 Fabiënne Michielsen De Schelde 1.59.38 zeeland 102 Isabel Aardema ESCA Zwemmen 1.59.42 gelderland 103 Jitske Boomars O Z & P C 1.59.61 overijssel 104 Saskia van der Velden DAW-Finenzo 1.59.61 nrd holland 105 Marloes Bekhuis O Z & P C 1.59.67 overijssel 106 Samantha Mantel De Futen 1.59.91 a'dam/'t gooi 107 Sarine van Rijt Patrick 1.59.98 limburg 108 Romee Venneman Pcg 2.00.52 rotterdam 109 Ellen Smelt VZ&PC 2.00.73 overijssel 110 Kayleigh Gijsels Tempo Valkenswaard 2.00.85 brabant 111 Floria Maris Lac 2.00.90 rotterdam 112 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 2.01.03 rotterdam 113 Savannah Beuving De Spatters 2.01.08 drenthe 114 Linda Koers Eemsrobben 2.01.17 groningen 115 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 2.01.26 gouwe rijnstreek 116 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 2.01.55 gouwe rijnstreek 117 Bertine Horstman GZV Marveld 2.01.57 gelderland 118 Lotte van Iperen de Devel 2.01.60 rotterdam 119 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 2.01.65 brabant 120 Renske Bijeman Aquarijn 2.01.90 utrecht 121 Celeste Sijtsma HZ&PC Heerenveen 2.01.95 friesland 122 Esra Reehorst de Devel 2.02.06 rotterdam 123 Eva van der Straaten Zpb H&l 2.02.13 rotterdam 124 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 2.02.20 gelderland 125 Bobbi Smidt de Devel 2.02.44 rotterdam 126 Simone van de Kraats Dwk 2.02.73 gelderland 127 Britt Cornelissens Hellas-Glana 2.02.98 limburg 128 Lulu-May Verbeek Oceanus 2.03.10 a'dam/'t gooi 129 Sterre van Schravendijk WS Twente 2.03.16 overijssel 130 Layla Middelkoop de Devel 2.03.82 rotterdam 131 Silke Molendijk De Vrije Slag 2.04.16 gelderland 132 Ilse Wijnveld De Rijn 2.04.20 gelderland 133 Amy Mooren de Roersoppers 2.04.24 limburg 134 Britt Gijpmans ROB 2.04.90 limburg 135 Elsa Bremer Dz&pc 2.04.96 friesland 136 Kaylin Stel Oeza 2.05.05 nrd holland 137 Marlijn Welmer De Berkelduikers 2.05.08 gelderland 138 Elaine Kruit KZV de Lansingh 2.05.28 rotterdam 139 Yvette Boers ZV Kerkdriel 2.05.36 gelderland 140 Nikita Postma SG Middelse-Skelp 2.05.54 friesland 141 Marilin van der Waal Poseidon'56 2.05.63 rotterdam 142 Lieve Göbbels Eurode/KZC 2.05.64 limburg 143 Inge Vijsma W.Z. & P.C. Triton 2.05.65 a'dam/'t gooi 144 Zoë van Gool MNC Dordrecht 2.05.66 rotterdam 145 Marije Lammerdink De Berkelduikers 2.05.67 gelderland 146 Quinty Schneider de Zeehond '73 2.05.70 rotterdam 147 Kimberley Gerritsen De Gelenberg 2.05.80 gelderland 148 Flo Bosmans Tritium 2.05.85 brabant 149 Sanne Wagener TRB/RES 2.05.95 brabant 150 Viveka Verhage DAW-Finenzo 2.05.95 nrd holland 151 Renske Beek De Futen 2.05.98 a'dam/'t gooi 152 Britney Raymakers ZPK Budel 2.06.23 brabant 153 Kayla Tjoonk De Berkelduikers 2.06.51 gelderland 154 Alieke van der Meer Dwk 2.06.67 gelderland 155 Sanne van Walsem VZC E&P 2.06.73 utrecht 156 Kirsten de Hoog De Stelle 2.06.75 rotterdam 157 Esmee Jansen De Meer 2.06.82 gelderland 158 Maartje ten Hoopen O Z & P C 2.07.29 overijssel 159 Kristy Nagtzaam Hieronymus 2.07.49 brabant 160 Eline Slabbers Arethusa 2.07.64 brabant 161 Esther de Laat AquAmigos 2.07.73 brabant 162 Marieke Hanegraaf De Vrije Slag 2.07.74 gelderland 163 Anika Kilian De Meer 2.07.89 gelderland 164 Wietske Wiersma De Futen 2.07.94 a'dam/'t gooi 165 Iris van Duin MZC 80 2.08.32 gelderland 166 Kim Rebergen Hellas-Glana 2.08.36 limburg 167 Romy Jalving HZ&PC Heerenveen 2.08.89 friesland 168 Charlotte Strack De Honte 2.09.05 zeeland 169 Juliet van Dinther Lac 2.09.31 rotterdam 170 Eline v/d Wal Avena 2.09.41 friesland 171 Julie van Nauta Lemke Acz 2.09.41 rotterdam 172 Evelien van Kerckhoven De Honte 2.09.52 zeeland 173 Amber Rose Heijdens De Stormvogel 2.10.72 zeeland 174 Bente Koelemeij Zaanstad (SG) 2.10.82 nrd holland 175 Laura Nieuwland De Stormvogel 2.10.92 zeeland 176 Hester Blom Het Y 2.11.08 a'dam/'t gooi 177 Dagmar Alderlieste SBC2000 2.11.15 brabant 178 Amber Bergman De Dinkel 2.11.20 overijssel 179 Puck Veenendaal E Z C 2.11.36 overijssel 180 Fleur van der Heijden Arethusa 2.11.37 brabant 181 Janneke Weiland Wetterwille 2.11.42 friesland 182 Pien Bakker zc Oldambt 2.11.48 groningen 183 Jasmin Oddo Zwemclub Losser 2.11.51 overijssel 184 Merel Stam Deltasteur 2.11.77 overijssel 185 Lianne Schoonderwoerd W.Z. & P.C. Triton 2.11.95 a'dam/'t gooi 186 Femke Kwadijk Zwemclub Zeist 2.12.12 utrecht 187 José Bijl Het Y 2.12.36 a'dam/'t gooi 188 Julie Ouillon Kimbria 2.12.40 limburg 189 Michelle Lemmens Hellas-Glana 2.12.64 limburg 190 Loreen Oddo Zwemclub Losser 2.12.76 overijssel 191 Annabel Boeckhout Scheldestroom 2.13.25 zeeland 192 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2.13.76 limburg 193 Maud Heldoorn Deltasteur 2.13.92 overijssel 194 Melissa Pijpelink De Schelde 2.14.53 zeeland 195 Hilde Hollander Deltasteur 2.15.16 overijssel 196 Serena de Pijper SBC2000 2.15.16 brabant 197 Joyce Asteleijner De Veene 2.15.35 overijssel 198 Daphne Thijssen ROB 2.16.07 limburg 199 Eva de Goei WS Twente 2.16.95 overijssel 200 S. van den Nieuwendijk Noordwijkerhout 2.16.97 gouwe rijnstreek 201 Marit van Kooten VZC E&P 2.17.24 utrecht 202 Ariane Smit Torpedo 2.17.60 a'dam/'t gooi 203 Roos van Marrewijk De Bevelanders 2.17.60 zeeland 204 Romy Bosman Deltasteur 2.17.67 overijssel 205 Annemarie Hoving TriVia 2.18.48 groningen 206 Sharan Keizer De Dolfijn 2.18.83 a'dam/'t gooi 207 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 2.19.20 limburg 208 Selena Mikulic ZC Valkenburg 2.19.49 limburg 209 Jeske Moerenhout De Forel 2.19.67 friesland 210 Sophie van Wijngaarden De Futen 2.19.69 a'dam/'t gooi 211 Tessa Koster zc Oldambt 2.20.66 groningen 212 Joia Laurens ZV Sassenheim 2.20.67 gouwe rijnstreek 213 Mahres van Walsem VZC E&P 2.20.67 utrecht 214 Renske Postma Orca 2.20.70 friesland 215 Lisanne Seising VZC E&P 2.20.92 utrecht 216 Lucia Boerée Torpedo 2.21.39 a'dam/'t gooi 217 Ivy de Jong Torpedo 2.21.90 a'dam/'t gooi 218 Naomi Driessen Eszet 2.22.22 limburg 219 Serena Kouters ZON/S&S 2.22.94 limburg 220 Lara de Jong Scheldestroom 2.23.56 zeeland 221 Kim Groeneveld z v Waterland 2.24.05 nrd holland 222 Julia Hietkamp HZPC 2.24.23 limburg 223 Chayenne Odenhoven Nimo 2.24.48 limburg 224 Pien Boodt De Dolfijn 2.25.13 a'dam/'t gooi 225 Yara v.d. Zwan De Watervogels 2.25.77 gouwe rijnstreek 226 Devra van Gelder Orca 2.25.84 friesland 227 Samantha Schmidgall Eszet 2.31.73 limburg 228 Mila Tesic De Zijl/LGB 2.33.87 gouwe rijnstreek 229 Chantal Middelkamp Dz&pc 2.35.95 friesland 230 Noa Luhulima De Dolfijn 2.41.13 a'dam/'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




21 september 1988
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl