Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag meisjes minioren 5 1 Valerie van Roon D'Elft 1.30.46 haaglanden 2 Daphne de Wildt Aqua Novio ´94 1.30.95 gelderland 3 Anneliene Zuidema sg Middelse-Skelp 1.31.29 friesland 4 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 1.32.07 limburg 5 Chayenne Poorts Nimo 1.32.25 limburg 6 Elise van Manen De Columbiaan 1.32.99 gouwe rijnstreek 7 Cindy Rkman Poseidon'56 1.33.16 rotterdam 8 Willemein Hoving TriVia 1.33.17 groningen 9 Tessa Vermeulen De Dolfijn 1.33.52 a'dam/'t gooi 10 Anouk Zuidema De Aquaflippers 1.33.53 groningen 11 Bernice Dijkhuis TriVia 1.33.68 groningen 12 Kim Busch MNC Dordrecht 1.33.77 rotterdam 13 Amber Aardema ESCA Zwemmen 1.34.00 gelderland 14 Rebecca Jager ZC De Toekomst 1.34.15 drenthe 15 Sandra Jorwerda Zc Borger 1.34.37 drenthe 16 Sharon Velthuis Het Ravijn 1.34.73 overijssel 17 Anouk van Nellestijn DWK 1.35.04 gelderland 18 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 1.35.22 gelderland 19 Blanca de Louw Aquapoldro 1.35.23 gelderland 20 Sabrina Vosselman ZVV 1.35.92 gelderland 21 Michelle Meulenbroek Oceanus 1.35.98 a'dam/'t gooi 22 Laura van Dijke De Krabben 1.35.98 noord brabant 23 Laureen Bekhuis O Z & P C 1.36.07 overijssel 24 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 1.36.10 overijssel 25 Carmen Weistra Orca 1.36.28 friesland 26 Christa Markslag Het Ravijn 1.36.36 overijssel 27 Laurie Aarninkhof De Dinkel 1.36.45 overijssel 28 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 1.36.46 zeeland 29 Laura Keijser De Rijn 1.36.48 gelderland 30 Aniek Bloemendaal DWV 1.36.79 gelderland 31 Cheyenne Visser Wiekslag 1.36.82 rotterdam 32 Jessica van Dijk Kimbria 1.36.86 limburg 33 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 1.37.02 drenthe 34 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 1.37.21 noord brabant 35 Zoe van der Kwaak Zaanstad (SG) 1.37.25 nrd holland 36 Lucy Jager TZC Vahalis 1.37.54 gelderland 37 Daniek Platje De Pinquin 1.37.93 groningen 38 Shanna Veerman WZ&PC Purmerend 1.37.96 nrd holland 39 Lobke Schoonderbeek VZC E&P 1.38.07 utrecht 40 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.38.08 rotterdam 41 Carmen ter Weele Octopus 1.38.23 gelderland 42 Dagmar Veldman Eemsrobben 1.38.32 groningen 43 Brighid van Uffelen WVZ 1.38.39 haaglanden 44 Anne Noom DAW-Finenzo 1.38.66 nrd holland 45 Janina Beckers Eurode/KZC 1.38.72 limburg 46 Nilce Mendes Barbosa LAC 1.38.90 rotterdam 47 Yara Hoofs TRB/RES 1.38.98 noord brabant 48 Chelsea Merfol De Rijn 1.38.98 gelderland 49 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 1.38.99 gouwe rijnstreek 50 Shania Haenen Eurode/KZC 1.39.10 limburg 51 Lieke Remmits One Team Swimming 1.39.30 utrecht 52 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 1.39.37 groningen 53 Elles Tijink De Dinkel 1.39.39 overijssel 54 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 1.39.57 gouwe rijnstreek 55 Eileen Duits Widex GZC DONK 1.39.61 gouwe rijnstreek 56 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.39.66 haaglanden 57 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 1.39.74 noord brabant 58 Simone van Megen ESCA Zwemmen 1.39.80 gelderland 59 Eva van Ginneken ZV De Vennen 1.39.89 noord brabant 60 Sabrina de Graaf De Geul 1.39.91 rotterdam 61 Eefje Slootweg O Z & P C 1.40.02 overijssel 62 Amber Visser Appingedam 1.40.24 groningen 63 Maaike Doornwaard Deltasteur 1.40.32 overijssel 64 Kristy van Braak ZPC Livo 1.40.35 gelderland 65 Loes v.d. Linden De Berkelduikers 1.40.35 gelderland 66 Eva Hagreis WS Twente 1.40.36 overijssel 67 Louisa Sistermans De Columbiaan 1.40.46 gouwe rijnstreek 68 Serena Stel Oeza 1.40.59 nrd holland 69 Merel Huiskamp Octopus 1.40.59 gelderland 70 Vivianne Dortmond De Inktvis 1.40.61 groningen 71 Amber Winkelhuijzen Zeps 1.40.64 limburg 72 Nynke Klokman DZ & PC 1.40.69 friesland 73 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 1.40.78 noord brabant 74 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 1.40.95 limburg 75 Felicia Groenewold De Schelde 1.40.98 zeeland 76 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.41.05 haaglanden 77 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 1.41.07 rotterdam 78 Saritha van Zanten ZV Waterland 1.41.10 nrd holland 79 Melina Knol Zaanstad (SG) 1.41.13 nrd holland 80 Rosanne Leeuwis DWK 1.41.20 gelderland 81 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 1.41.20 gelderland 82 Vera Martens WVZ 1.41.25 haaglanden 83 Tamara Maassen Aquapoldro 1.41.36 gelderland 84 Jinte Worsteling De Houtrib 1.41.51 gelderland 85 Lisan Tjioe TRB/RES 1.41.58 noord brabant 86 Tialda Prins De Pinquin 1.41.66 groningen 87 Nickee de Jonge Bubble 1.41.74 groningen 88 Bo Verhoeven Njord 1.41.77 noord brabant 89 Brigit Beukeveld de Plons 1.41.79 drenthe 90 Sabine Verweel ZV Onderdak 1.42.03 zeeland 91 Manon Molewijk De Schelde 1.42.04 zeeland 92 Yaël Pak ZV Wijchen 1.42.10 gelderland 93 Anne Snoeren TRB/RES 1.42.16 noord brabant 94 Aniek de Peijper SBC2000 1.42.20 noord brabant 95 Fleur Wijdeveld De Bevelanders 1.42.23 zeeland 96 Isabelle Dijkhuis De Aquaflippers 1.42.34 groningen 97 Lilly de Wit MNC Dordrecht 1.42.56 rotterdam 98 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1.42.59 gouwe rijnstreek 99 Lotte Stoiber De Fuut 1.42.61 utrecht 100 Kirsten Opmeer Nunspeet 1.42.73 gelderland 101 Imke Bun ZCKoewacht 1.42.75 zeeland 102 Claire van den Berg Zeester Meerval 1.42.77 noord brabant 103 Astrid de Vegt ZCNF '34 1.42.80 friesland 104 Julia Weustink De Dinkel 1.42.92 overijssel 105 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 1.42.98 noord brabant 106 Myra Breman Nautilus 1.43.04 noord brabant 107 Lisa Davidse Luctor et Emergo 1.43.05 zeeland 108 Iris van Valen De Geul 1.43.26 rotterdam 109 Annick van der Kraats De Dinkel 1.43.39 overijssel 110 Marion Hermens Aqua Novio ´94 1.43.39 gelderland 111 Audrey Bams ZC Eijsden 1.43.42 limburg 112 Melanie Leunissen Nimo 1.43.45 limburg 113 Mirjam de Raad Deltasteur 1.43.45 overijssel 114 Celine de Jong A.Z.V.D. 1.43.46 nrd holland 115 Felicia Swets Aquapoldro 1.43.58 gelderland 116 Celina Buijssen HZPC 1.43.70 limburg 117 Hadewig Curfs SC Salland 1.43.80 overijssel 118 Niene Meeuwsen ESCA Zwemmen 1.43.82 gelderland 119 Naomi van der Sluijs Zc Borger 1.43.94 drenthe 120 Milou Peeters HZPC 1.44.03 limburg 121 Silke Jonk DAW-Finenzo 1.44.06 nrd holland 122 Amanda van Wezel ZV Zaltbommel 1.44.06 gelderland 123 Romy Bonte ZCKoewacht 1.44.10 zeeland 124 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 1.44.11 drenthe 125 Maritte Pisters Zeester Meerval 1.44.17 noord brabant 126 Maaike ten Have Deltasteur 1.44.22 overijssel 127 Marit van Zutphen Nautilus 1.44.33 noord brabant 128 Maud Cox RZL 1.44.46 limburg 129 Lara Kluts LZ 1886-KartoenZ 1.44.52 gouwe rijnstreek 130 Dahnee de la Croix ZC Eijsden 1.44.58 limburg 131 Fenne Vervoort N-Limburg 1.44.60 limburg 132 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 1.44.64 noord brabant 133 Nadja Wortel Z & Pc Dio 1.44.65 noord brabant 134 Fitria Engelsman Appingedam 1.44.69 groningen 135 Shae Bours RZ 1.44.71 limburg 136 Lisanne Tilstra Bubble 1.44.73 groningen 137 Carlijne Tap Zoetermeer 1.44.81 haaglanden 138 Romy Vermaas ZC De Schotejil 1.45.27 rotterdam 139 Julia Vrooland Deltasteur 1.45.31 overijssel 140 Rianne de Croock ZC Valkenburg 1.45.33 limburg 141 Manon Scherbeijn Scheldestroom 1.45.35 zeeland 142 Eva Groenendijk WS Twente 1.45.36 overijssel 143 Gina Feenstra Mosa Regio 1.45.53 limburg 144 Joniek Hooghoudt TriVia 1.45.54 groningen 145 Pien Dijkhuis ZCM '86 1.45.54 groningen 146 Iris Bolink Het Ravijn 1.45.54 overijssel 147 Kinge Zandringa sg Middelse-Skelp 1.45.69 friesland 148 Darleen Kagchelland ZPCH 1.45.80 a'dam/'t gooi 149 Emma Weustink De Dinkel 1.45.82 overijssel 150 Meike Holdinga de Granaet 1.45.83 friesland 151 Gwen Sieswerda FZC ‘54 1.45.86 friesland 152 Marleen Hof WS Twente 1.45.89 overijssel 153 Hannah Billman Eurode/KZC 1.45.91 limburg 154 Aniek Ketelings RZ 1.46.04 limburg 155 Anouk Hof WS Twente 1.46.04 overijssel 156 Claudia de Buck De Schelde 1.46.08 zeeland 157 Wendy van Cleef Orca 1.46.09 friesland 158 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.46.13 haaglanden 159 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 1.46.20 overijssel 160 Esra Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.46.32 drenthe 161 Anna Smit Poseidon'56 1.46.36 rotterdam 162 Joyca Jansen Lutra 1.46.38 noord brabant 163 Ellen Jager PWC 1.46.43 friesland 164 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 1.46.45 groningen 165 Nadine Smits Orca 1.46.46 friesland 166 Lisette Wolbers de Valken 1.46.53 drenthe 167 Suzanne Hospers De Kikker 1.46.57 drenthe 168 Bo van Aalst Arethusa 1.46.59 noord brabant 169 Marijke Dorp van De Kempvis 1.46.63 rotterdam 170 Inge Willemsen Appingedam 1.46.68 groningen 171 Channah Hoogerbrugge De Duck 1.46.73 rotterdam 172 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.46.76 haaglanden 173 Marlies v/d Brug DZ & PC 1.46.80 friesland 174 Lisa Bruggenkamp Aqua'68-Najade 1.46.86 drenthe 175 Esmee Buddenberg De Zeehond '73 1.46.89 rotterdam 176 Sanne Werther AquAmigos 1.46.91 noord brabant 177 Chazia Slinkman De Mors 1.47.04 overijssel 178 Apolonia Jacobs De Dinkel 1.47.07 overijssel 179 Myrthe de Jong WVZ 1.47.11 haaglanden 180 Eva Koops Zc Borger 1.47.16 drenthe 181 Bo van Ieperen Arethusa 1.47.27 noord brabant 182 Emma Arends TriVia 1.47.31 groningen 183 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 1.47.32 limburg 184 Rani Skrabanja Mosaqua 1.47.67 limburg 185 Barbara Matekovic WVZ 1.47.67 haaglanden 186 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 1.47.78 nrd holland 187 Cheryl Zethof Oceanus 1.47.80 a'dam/'t gooi 188 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 1.47.80 rotterdam 189 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 1.47.86 nrd holland 190 Chiara van Winsum AZ&PC 1.48.02 utrecht 191 Rian Bongers RZL 1.48.04 limburg 192 Isa Brandsma Zv Aquarius 1.48.09 nrd holland 193 Danielle Trippenzee Orca 1.48.13 friesland 194 Yancey Bouman Zoetermeer 1.48.13 haaglanden 195 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 1.48.16 noord brabant 196 Iris van de Crommert Zeester Meerval 1.48.16 noord brabant 197 Miranda van Valen De Devel 1.48.19 rotterdam 198 Marianne Arling Bubble 1.48.32 groningen 199 Demi Bunte Zwemclub Zeist 1.48.46 utrecht 200 Renée van den Besselaar AquAmigos 1.48.48 noord brabant 201 Demi Molenaar De Fuut 1.48.50 utrecht 202 Trang Hoang De Devel 1.48.52 rotterdam 203 Esther Provaas MZ&PC 1.48.55 limburg 204 Ineke Hof 't Tolhekke 1.48.67 overijssel 205 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.48.72 drenthe 206 Jildou Temming Avéna 1.48.80 friesland 207 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 1.48.80 nrd holland 208 Laurie Weijkamp Swol 1894 1.48.82 overijssel 209 Brecht Buis Neptunia '24 1.48.88 friesland 210 Sybel Helm van De Fuut 1.48.90 utrecht 211 Vivienne Tucker D'Elft 1.49.04 haaglanden 212 Kelsey Tukker Poseidon'56 1.49.09 rotterdam 213 Dimphy Jansen Njord 1.49.13 noord brabant 214 Anouk Breugem WVZ 1.49.29 haaglanden 215 Rebecca Hietink De Zwoer 1.49.32 utrecht 216 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 1.49.32 rotterdam 217 Nelie vd Kooi sg Middelse-Skelp 1.49.36 friesland 218 Linda Noord DZ & PC 1.49.44 friesland 219 Julia v.d. A ZPC Stadskanaal 1.49.55 groningen 220 Danique van den Bosch Ijzpc 1.49.66 utrecht 221 Daphne Louws De Stormvogel 1.49.66 zeeland 222 Carlijn Gernaat De Hardenberg 1.49.71 groningen 223 Anne Brouwer Wiekslag 1.49.80 rotterdam 224 Ydwien Vervoort de Roersoppers 1.49.84 limburg 225 Demi Eberth De Kempvis 1.49.84 rotterdam 226 Lynn Meijers Hellas-Glana 1.50.08 limburg 227 Veerle van Deursen Wiekslag 1.50.13 rotterdam 228 Brigitte van de Veen de Granaet 1.50.17 friesland 229 Corien van der Gaast sg Bolsward-Workum 1.50.20 friesland 230 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 1.50.25 rotterdam 231 Claudia den Haan Electrolux AZC 1.50.35 gouwe rijnstreek 232 Benthe de Vries De Reuring 1.50.47 nrd holland 233 Nienke Postma Orca 1.50.61 friesland 234 Stephanie de Roos De Honte 1.50.72 zeeland 235 Eva Zekveld LZ 1886-KartoenZ 1.50.82 gouwe rijnstreek 236 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 1.50.92 gouwe rijnstreek 237 Naomi Cohen ZV Waterland 1.51.13 nrd holland 238 Kimberley Westra Wiekslag 1.51.29 rotterdam 239 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 1.51.35 nrd holland 240 Hannah Dixon Widex GZC DONK 1.51.42 gouwe rijnstreek 241 Melanie Kaspers De Futen 1.51.60 a'dam/'t gooi 242 Carmen Meijer Hpc 1.51.73 nrd holland 243 Robin Kneppers Nva/Hhc 1.51.75 nrd holland 244 Merel Tol Ed-Vo 1.52.06 nrd holland 245 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 1.52.06 rotterdam 246 Elise de Kwaadsteniet De Schelde 1.52.14 zeeland 247 Lisa de Bruijne De Schelde 1.52.24 zeeland 248 Denise Iwema De Spatters 1.52.42 drenthe 249 Lisa Brantjes Kzc 1.52.43 nrd holland 250 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 1.52.54 groningen 251 Lara de Zeeuw Orca 1.52.68 friesland 252 Elise Rotterdam Zaanstad (SG) 1.52.74 nrd holland 253 Marlene Bezem AZ&PC 1.52.90 utrecht 254 Anissa Mulder De Hardenberg 1.52.94 groningen 255 Anouk Koster zc Oldambt 1.52.94 groningen 256 Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.53.10 gouwe rijnstreek 257 Esmee Kleen sg Bolsward-Workum 1.53.12 friesland 258 Sara Aburabaiya Luctor et Emergo 1.53.21 zeeland 259 Nicole Thomaes Scheldestroom 1.53.42 zeeland 260 Jolien Vinke De Schelde 1.53.53 zeeland 261 Beau Monnée SG Vecht&Rijn 1.53.55 utrecht 262 Elvira Korthagen ZV Waterland 1.53.60 nrd holland 263 Nena Brouwer De Fuut 1.53.70 utrecht 264 Maartje Feldberg DAW-Finenzo 1.53.79 nrd holland 265 Aïcha Croes Oceanus 1.54.02 a'dam/'t gooi 266 Esmee Salentijn De Dolfijn 1.54.02 a'dam/'t gooi 267 Chantal Bouquet Zaanstad (SG) 1.54.18 nrd holland 268 Ilse Rynja Aqua'68-Najade 1.54.22 drenthe 269 Chloë Veenstra De Schelde 1.54.42 zeeland 270 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 1.54.69 drenthe 271 Kim Jasper Neptunia '24 1.54.69 friesland 272 Indra Reijnhout De Bevelanders 1.54.69 zeeland 273 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 1.54.75 friesland 274 Britt Steding Zaanstad (SG) 1.54.95 nrd holland 275 Roxane Dreuning Zaanstad (SG) 1.54.98 nrd holland 276 Bapke de Meulmeester De Bevelanders 1.55.98 zeeland 277 Lisanne Boonstra DZ & PC 1.56.16 friesland 278 Laura van Loenen Bubble 1.56.18 groningen 279 Marjolein Wolbers de Valken 1.56.83 drenthe 280 Nienke Dierikx Scheldestroom 1.57.08 zeeland 281 Noor Uiterwijk Winkel ZPC Bikkel Hoogeveen 1.57.13 drenthe 282 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 1.57.37 zeeland 283 Joëlle Stoter ZV Sassenheim 1.57.40 gouwe rijnstreek 284 Britt Paats ZV Sassenheim 1.57.48 gouwe rijnstreek 285 Marijn Brehler De Columbiaan 1.57.65 gouwe rijnstreek 286 Laura de Groot sg Bolsward-Workum 1.57.71 friesland 287 Kim van der Putten ZV Westland Dijkglas 1.57.75 haaglanden 288 Lisa de Keyzer De Honte 1.58.27 zeeland 289 Quinty de Ritter De Schelde 1.58.28 zeeland 290 Emma Keur De Otters Het Gooi 1.58.51 a'dam/'t gooi 291 Laura Thomaes Scheldestroom 1.59.13 zeeland 292 Vivian de Kok De Haaien 2.01.24 utrecht 293 Mirna Wolters de Plons 2.01.36 drenthe 294 Merve Ulu De Otters Het Gooi 2.01.51 a'dam/'t gooi 295 Frederique Henraat Kon. AZ 1870 2.02.43 a'dam/'t gooi 296 Lisanne Vegt De Zijl/LGB 2.02.50 gouwe rijnstreek 297 Isabelle Abbink Spaink De Zwoer 2.03.89 utrecht 298 Sharon van der Lem Kon. AZ 1870 2.06.80 a'dam/'t gooi 299 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 2.07.23 gouwe rijnstreek 300 Charlotte Pernot Het Y 2.07.24 a'dam/'t gooi 301 Eline Veldkamp Zoetermeer 2.07.57 haaglanden 302 Lotte Hendriks De Otters Het Gooi 2.07.58 a'dam/'t gooi 303 Rodee Tengeler De Zijl/LGB 2.08.95 gouwe rijnstreek 304 Wies van Beek ZV Sassenheim 2.09.27 gouwe rijnstreek 305 Carline Verhagen De Dolfijn 2.10.54 a'dam/'t gooi 306 Samantha Valken Zwemclub Zeist 2.11.18 utrecht 307 Elena Laming Zwemclub Zeist 2.12.02 utrecht 308 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 2.17.98 a'dam/'t gooi 309 Femke van der Woerd AZ&PC 2.23.37 utrecht

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl