Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Live Timing

Startlijsten en live uitslagen

Amsterdam Talent Cup 3 maart 2013

Archief uitslagen

NJK korte baan Amsterdam 1-2 februari 2013
Brabantse Winter Kampioenschappen 12-13 januari 2013 Eindhoven
Swimmeet Maastricht 28-30 december 2012 Maastricht
Martinez Cup 15-16 december 2012 Amsterdam
NSZK deel 2 Eindhoven 1 december 2012
Limietwedstrijd Hieronymus 2 december 2012 Roosendaal
Brabantse Sprint Kampioenschappen 24-25 november 2012 Eindhoven
Speedo Club Meet Brabant 18 november 2012 Roosendaal
Sprintlimietwedstrijd Hieronymus 4 november 2012
SportEmotion Cup Amsterdam 4 november 2012
Nederlandse Kampioenschappen (kb) 26-28 oktober 2012
Nederlandse Estafette Kampioenschappen Eindhoven 23 september 2012
NK Sprint (kb) Heerenveen 23 en 24 juni Heerenveen (e.t.)
NJK Drachten 17, 18 en 19 juni 2012
Speedo Finales Rotterdam (kb) Dordrecht 2 en 3 juni 2012 (e.t.)
Speedo Finales Gelderland (kb) Doetinchem 2 en 3 juni (e.t.)
Speedo Finales Overijssel (kb) Almelo 2 en 3 juni 2012
Zomerwedstrijd Hieronymus (kb) Roosendaal 10 juni 2012
Speedo Finales Groningen (kb) Stadskanaal 2 en 3 juni 2012
Speedo Finales Noord-Brabant (kb) Eindhoven 2 en 3 juni 2012 (e.t.)
ONK (lb) Amsterdam 8, 9, 10 juni 2012 (e.t.)
Pinkstertoernooi WZ&PC (kb) Purmerend 26,27 en 28 mei 2012 (e.t.)
Limburgse kampioenschappen (lb) Kerkrade 12-20 mei 2012
Kringkampioenschappen Gouwe/Rijnstreek (lb) Katwijk 12-20 mei 2011
Gelderse kampioenschappen (lb) Nijmegen 13,14 en 19,20 mei 2012 (e.t.)
Kringkampioenschappen Rotterdam (lb) Dordrecht 19 en 20 mei 2012 (e.t.)
Kringkampioenschappen Rotterdam (lb) Dordrecht 13 mei 2012 (e.t.)
Kringkampioenschappen Rotterdam (lb) Dordrecht 5 mei 2012 (e.t.)
Overijsselse kampioenschappen (lb) Kampen 5,6 en 12,13 mei 2012
Friese kampioenschappen (lb) Drachten 11, 12 en 13 mei 2012 (e.t.)
Provinciale Groninger Zwem Kampioenschappen (kb) Delfzijl 11-20 mei 2012 (e.t.)
Brabantse Zomerkampioenschappen (lb) Eindhoven 13-20 mei 2012 (e.t.)
Speedo/de Jonge Sport Sprinttoernooi (kb) Stadskanaal 21 april 2012
NJK 800/1500m vrije slag, NK 5 km Amersfoort 21 april 2012 (e.t.)
Swim Cup (lb) Eindhoven 12 t/m 15 april 2012 (e.t.)
Promotie Degradatiewedstrijd (kb) Sittard 1 april 2012
Finale E.ON Zwemcompetitie Hoofdklasse (kb) Amsterdam 31 maart 2012 (e.t.)
Brabantse Lange Afstandskampioenschappen (lb) Eindhoven 25 maart 2012
BC competitie deel 4 Roosendaal 11 maart 2012
E.ON zwemcompetitie Stadskanaal 10 maart 2012
Amsterdam Swim Cup 16,17 en 18 maart 2012
Limietwedstrijd Heldense ZV (lb) Eindhoven 4 maart 2012 (e.t.)
Amsterdam Talentcup (lb) Amsterdam 4 maart 2012 (e.t.)
Jaargangwedstrijden LZ 1886 (kb) Leiden 25 en 26 februari 2012
Meerkringenontmoeting (kb) Nijverdal 11 februari 2012 (e.t.)
Finale Speedo Clubmeet (kb) Drachten 11 februari 2012 (e.t.)
NJK korte baan Amsterdam 3, 4 en 5 februari 2012
NK Masters korte baan Terneuzen 27, 28 en 29 januari 2012
Gelderse kampioenschappen Doetinchem 14 en 15 januari 2012 (e.t.)
Brabantse winterkampioenschappen Roosendaal 15 en 16 januari 2011
Swimmeet Maastricht (kb) 28,29 en 30 december 2011
Martinez Cup De Dolfijn (kb) Amsterdam 11 december 2011 (e.t.)
Limietwedstrijd Hieronymus Roosendaal 4 december 2011
Kring Speedo Club Meet Rotterdam (ZRO) Dordrecht 19 november 2011
Brabantse Sprint Kampioenschappen (kb) Eindhoven 26 en 27 november 2011 (e.t.)
ONK/OKT (lb) Eindhoven 2 t/m 4 december 2011 (e.t.)
Kring Speedo Club Meet Groningen Stadskanaal 19 november 2011
Kring Speedo Club Meet Noord-Brabant Waalwijk 20 november 2011
Gelderse estafette kampioenschappen Wageningen 5 november 2011 (e.t.)
Banska Bystrica Cup (lb) Banska Bystrica, Slowakije 5 en 6 november 2011 (e.t.)
SportEmotion Speedo Cup (kb) Amsterdam 6 november 2011 (e.t.)
Merwestein Gala Nieuwegein 22 en 23 oktober 2011 (e.t.)
Limietwedstrijd WZ&PC-De Dolfijn (lb) Amsterdam 16 oktober 2011 (e.t.)
Bubble toernooi (korte baan) Veendam 15 en 16 oktober
Limietwedstrijden Heldense ZV Eindhoven (lb) 16 oktober 2011 (e.t.)
Nederlandse Estafette Kampioenschappen Eindhoven 25 september 2011
Wereld Kampioenschappen Shanghai 24 - 31 juli 2011
Netherlands Invitational Eindhoven 9 en 10 juli 2011
NK Sprint korte baan 25 en 26 juni Emmen
NK Junioren Dordrecht 17,18,19 juni 2011
Pinkstertoernooi (kb) WZ&PC Purmerend 11 t/m 13 juni 2011 (e.t.)
Kring Speedo Finale Gelderland Doetinchem 4 en 5 juni 2011 (e.t.)
Kring Speedo Finale Friesland Drachten 4 en 5 juni 2011 (e.t.)
Kring Speedo Finale Noord-Brabant Oss 11 en 12 juni 2011 (e.t.)
Kring Speedo Finale Groningen (Groningen) 4 en 5 juni 2011
Speedo De Jonge Sprinttoernooi (kb) Stadskanaal 4 juni 2011
ZRO Kring Speedo Finales Sportboulevard Dordrecht 4 en 5 juni 2011
ONK Eindhoven 10,11 en 12 juni 2011
Laatste kanslimietwedstrijd ZV Westland Dijkglas Dordrecht (lb) 29 mei 2011
Kringkampioenschappen Rotterdam Dordrecht 21 en 22 mei 2011 (e.t.)
Gelderse kampioenschappen (lb) 14, 15, 21 en 22 mei 2011 (e.t.)
PGKZ (kb) 13,14,15,21 en 22 mei 2011 Stadskanaal
Kringkampioenschappen Gouwe Rijnstreek (lb) Katwijk 14,15,21 en 22 mei 2011
Friese kampioenschappen (lb) Drachten 13,14 en 15 mei (e.t.)
Brabantse Zomer Kampioenschappen (lb) Eindhoven 14, 15, 21 en 22 mei 2011 (e.t)
Paassprint (korte baan) Veldhoven 25 april 2011
NJK Lange afstanden Breda 23 april 2011
Swim Cup Eindhoven 7 - 10 april 2011
Gelderse Sprint Kampioenschappen (kb) Doetinchem 9 en 10 april 2011 (e.t.)
Promotie-degradatiewedsrijd Purmerend 3 april 2011
Finale E.ON competitie (kb) Hoofdklasse Amsterdam 2 april 2011
Overijsselse Kampioenschappen Lange Afstand Kampen 26 maart 2011
Brabantse Lange Afstand Kampioenschappen Eindhoven 27 maart 2011
Hoofdklasse E.ON-competitie Hoogeveen 19 maart 2011
Limietwedstrijd Eindhoven (lb) 20 maart 2011
Amsterdam Swim Cup 11 - 13 maart 2011 Amsterdam
Nationale Speedo Club Meet Drachten 12 februari 2011
Nederlandse Junioren Kampioenschappen korte baan 28 - 30 januari 2011 Terneuzen
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen korte baan 21 - 23 januari 2011 Heerenveen
Brabantse Winter Kampioenschappen 8 - 9 januari 2011 Eindhoven
IFS Maastricht 28 - 30 december 2010
Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 3-5 december 2010 Amsterdam
Brabantse Sprint Kampioenschappen 20 - 21 november 2010 Oss
SportEmotion Cup 7 november 2010 Amsterdam
Merwestein Zwemgala Nieuwegein 23-24 oktober 2010
Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 - 20 juni 2010 Amsterdam
Open Nederlandse Kampioenschappen Eindhoven 11 - 13 juni 2010
Amsterdam Swim Cup 25-28 maart 2010 Amsterdam
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen korte baan Vlaardingen 22-24 januari 2010
Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan Amsterdam 18 - 20 december 2009
Europese Kampioenschappen korte baan Istanbul 10-13 december 2010
Swimcup Eindhoven 27 - 29 november 2009 Eindhoven
SportEmotion Cup 8 november 2009 Amsterdam
Merwestein Zwemgala Nieuwegein 24 - 25 oktober 2009
Nederlandse Estafette Kampioenschappen Eindhoven 27 september 2009
Netherlands Invitational 11 - 12 juli 2009 Eindhoven
Time Trials korte baan 27-28 juni 2009 Alkmaar
Nederlandse Sprint Kampioenschappen 27 - 28 juni 2009 Alkmaar
Nederlandse Junioren Kampioenschappen 19 - 21 juni 2009 Amsterdam
Open Nederlandse Kampioenschappen 12 - 14 juni 2009 Eindhoven
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 8 - 10 mei 2009 Eindhoven
Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800-1500 meter 26 april 2009 Dordrecht
Nederlands Kampioenschap 5 km 16 april 2009 Amsterdam
Amsterdam Swim Cup 16 - 19 april 2009 Amsterdam
Promotie/Degradatie E.ON Nederlandse Zwemcompetitie 5 april 2009 Amersfoort
Finale E.ON Nederlandse Zwemcompetitie 4 april 2009 Alkmaar
Nederlandse Speedo Club Meet 7 maart 2009 Nieuwegein
Nederlandse Junioren Kampioenschappen korte baan 30 januari - 1 februari 2009 Dordrecht
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen korte baan 23 - 25 januari 2009 Vlissingen
Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 19-21 december 2008 Amsterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




22 augustus 1962
De EK-winst van Johan Bontekoe op de 400 vrij is sensationeel. In Leipzig is hij na Kees Hoving (1938) de tweede Nederlandse man, die een Europese titel verovert.
De EK-winst van Johan Bontekoe op de 400 vrij is sensationeel. In Leipzig is hij na Kees Hoving (1938) de tweede Nederlandse man, die een Europese titel verovert.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl