Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag jongens minioren 6 1 Justin Doldersum Deltasteur 1.07.80 overijssel 2 Sam Heck De Columbiaan 1.08.57 gouwe rijnstreek 3 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.08.97 drenthe 4 Ryan Beugels De Spatters 1.09.00 drenthe 5 Marcel van der Heide de Vikings 1.09.20 friesland 6 Mathijs Mulder de Forel 1.09.20 friesland 7 Casper Zwier Luctor et Emergo 1.09.34 zeeland 8 Rick de Mercado Oceanus 1.09.39 a' dam/' t gooi 9 Luuk Hendriksen De Dinkel Denekamp 1.09.89 overijssel 10 Gijs van der Wal De Rijn 1.09.92 gelderland 11 Max Hermans HZPC 1.10.07 limburg 12 Michael Tonsbeek Dwt 1.10.19 nrd holland 13 Ted Wilders Mosa Regio 1.10.21 limburg 14 Jeroen Koers Eemsrobben 1.10.26 groningen 15 Peter Rothengatter Aqua-Novio '94 1.10.46 gelderland 16 Bart Kors Deltasteur 1.10.51 overijssel 17 Jeroen van Beek ZVV 1.10.86 gelderland 18 Stijn Avezaat De Fuut 1.11.07 utrecht 19 Floris van Mierlo Budel 1.11.08 brabant 20 Roy Moison ZPCH 1.11.15 a' dam/' t gooi 21 Krijn de Kievit WVZ 1.11.21 haaglanden 22 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.11.76 gelderland 23 Stan Ruessink Noord Veluwe 1.12.34 gelderland 24 Johan Speksnijder Rsw 1.12.56 rotterdam 25 Fedde Beukers De Dinkel Denekamp 1.12.64 overijssel 26 Jeroen Voltman ESCA Zwemmen 1.12.64 gelderland 27 Lars van Didden Zeps 1.12.64 limburg 28 Max Ceuning-van der Cappelle Deltasteur 1.12.80 overijssel 29 Jitse Zonneveld RZ 1.12.84 limburg 30 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht (SG) 1.12.88 utrecht 31 Jorn Steenbergen DZ & PC 1.12.96 friesland 32 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 1.13.11 gelderland 33 Wouter Stap De Stormvogel 1.13.44 zeeland 34 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 1.13.63 gouwe rijnstreek 35 David van Groen Hpc 1.13.76 nrd holland 36 Marcel Groen GZVW 1.13.96 groningen 37 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 1.14.02 gelderland 38 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 1.14.36 a' dam/' t gooi 39 Stefan Ridderbos Bubble 1.14.75 groningen 40 JesseDerk v Schravendijk SG Twente 1.14.76 overijssel 41 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 1.14.80 overijssel 42 Mika Smelt VZ&PC 1.14.80 overijssel 43 Sven Hubregtse De Kempvis 1.14.88 rotterdam 44 Justin Wiggers SG Twente 1.14.89 overijssel 45 Mike Hoek De Duck 1.14.99 rotterdam 46 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.15.06 gouwe rijnstreek 47 Jesse Thomassen Aquapoldro 1.15.12 gelderland 48 Jonathan Davidse De Stormvogel 1.15.12 zeeland 49 Stan Blok Rapido '82 1.15.14 nrd holland 50 Levi Tol Ed-Vo 1.15.21 nrd holland 51 Thomas Verhoeven Wiekslag 1.15.26 rotterdam 52 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.15.34 rotterdam 53 Jelmer Post Avéna 1.15.39 friesland 54 Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 1.15.45 gouwe rijnstreek 55 Yvo Bulham De Vennen 1.15.52 brabant 56 Axel Julius Octopus 1.15.54 gelderland 57 Roy van der Woude Rapido '82 1.15.58 nrd holland 58 Roberto Hogerwerf de Devel 1.15.73 rotterdam 59 Thomas de Lange SG Twente 1.15.80 overijssel 60 Rick Minkman De Krabben 1.16.00 brabant 61 Stefan Hoekstra TRB/RES 1.16.01 brabant 62 Thom Allonsius De Schelde 1.16.18 zeeland 63 Nino Sieling DWK 1.16.32 gelderland 64 Ivo Nemeth Brunssum 1.16.34 limburg 65 Aron Bouwer 't Tolhekke 1.16.58 overijssel 66 Alex van Soest zc De Schotejil 1.16.59 rotterdam 67 Killian von den Hoff Brunssum 1.16.66 limburg 68 Ruben Schellekens TRB/RES 1.16.71 brabant 69 Niek van Gent ZV Sassenheim 1.16.72 gouwe rijnstreek 70 Toby van Wijngaarden WVZ 1.16.97 haaglanden 71 Jelmer Postma Orca 1.16.99 friesland 72 Luuk van Donk Electrolux AZC 1.17.00 gouwe rijnstreek 73 Alain Vogels Z&PV Nuenen 1.17.18 brabant 74 Dave Holweg ZPC Livo 1.17.20 gelderland 75 Hans-Jan Westerhof SG Twente 1.17.20 overijssel 76 Roy van der Heyden Dzt'62 1.17.30 brabant 77 Allard Veenstra AVVLO-Friso comb. 1.17.32 friesland 78 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1.17.43 gouwe rijnstreek 79 Gert Muntendam De Pinquin 1.17.52 groningen 80 Koen van der Eems Wetterwille 1.17.55 friesland 81 Bart Weiland Wetterwille 1.17.56 friesland 82 Bas Verweij Avéna 1.17.59 friesland 83 Derk Wiggers Wetterwille 1.17.59 friesland 84 Rick Mooi IJsselmeer 1.17.60 a' dam/' t gooi 85 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 1.17.75 gouwe rijnstreek 86 Rens van Amelsvoort O Z & P C 1.18.11 overijssel 87 Bas van Hees Poseidon'56 1.18.26 rotterdam 88 Mickey Wijchers Zc Borger 1.18.30 drenthe 89 Luc Nelissen Patrick 1.18.36 limburg 90 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 1.18.40 nrd holland 91 Patrick de Roos ZPD 1.18.47 friesland 92 Sjors de Bruin WZ&PC 1.18.63 nrd holland 93 Gabriel Danckaarts de Devel 1.18.64 rotterdam 94 Jari Hofsink Deltasteur 1.18.70 overijssel 95 O. van der Voort ZCNF '34 1.18.72 friesland 96 Vincent Visser sg Bolsward-Workum 1.18.75 friesland 97 Robin Lefeu O.Z. & P.C. De Warande 1.18.80 brabant 98 Navin Keizer De Dolfijn 1.18.83 a' dam/' t gooi 99 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.18.85 gouwe rijnstreek 100 Rens Geurds ZV Sassenheim 1.18.92 gouwe rijnstreek 101 Cédric Pardieck De Dolfijn 1.19.07 a' dam/' t gooi 102 Melwin v Spil Avéna 1.19.17 friesland 103 Quinten de Putter De Schelde 1.19.18 zeeland 104 Guido Postma Avéna 1.19.20 friesland 105 Arend-Jan Ooms Swol 1894 1.19.26 overijssel 106 Max van der Zijden AZL 1.19.26 haaglanden 107 Daniel van Dijk Tritium 1.19.32 brabant 108 Bram Tombergen ZPC Livo 1.19.33 gelderland 109 David van Zelst ZV Kerkdriel 1.19.33 gelderland 110 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 1.19.50 gouwe rijnstreek 111 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 1.19.51 overijssel 112 Enrique van Opdurp Koewacht 1.19.61 zeeland 113 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 1.19.63 groningen 114 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.19.65 nrd holland 115 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 1.19.68 rotterdam 116 Brian vd Bovenkamp VZC E&P 1.19.70 utrecht 117 Victor Nieuwstad MSV- Zeemacht 1.19.71 nrd holland 118 Floris van der Meer D'ELFT 1.19.74 haaglanden 119 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.19.74 haaglanden 120 Ruben Koek ESCA Zwemmen 1.19.76 gelderland 121 Michaily Pappas Kimbria 1.19.86 limburg 122 Roy Potze GZVW 1.19.92 groningen 123 Hotze van der Werf sg Middelse-Skelp 1.20.24 friesland 124 Brandon Ribberink De Dinkel Denekamp 1.20.51 overijssel 125 Lorenzo de Bie De Krabben 1.20.51 brabant 126 Yaro Roodenburg De Geul 1.20.51 rotterdam 127 Martin Wenderich Aquapoldro 1.20.66 gelderland 128 Beau Kneppers Oude Veer 1.20.72 nrd holland 129 Martijn Kornet GoSwim 1.20.74 utrecht 130 Danny Hamers ZC Valkenburg 1.20.89 limburg 131 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1.20.89 limburg 132 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.21.01 haaglanden 133 Joey Agema Zwemlust/Utrecht (SG) 1.21.03 utrecht 134 Alex Breel De Stormvogel 1.21.11 zeeland 135 Sander de Vos ZV de Gooye 1.21.16 rotterdam 136 Arthur Belt Electrolux AZC 1.21.20 gouwe rijnstreek 137 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 1.21.23 gelderland 138 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 1.21.36 a' dam/' t gooi 139 Thom Hansen De Zwoer 1.21.42 utrecht 140 Stuart Vis Orca 1.21.72 friesland 141 Joshua Verkuil Aquarijn 1.21.90 utrecht 142 Ivo Grosveld RZL 1.22.06 limburg 143 Jurre Stammes DWK 1.22.11 gelderland 144 Tim Bredenhof Aquarijn 1.22.11 utrecht 145 Lennart Spies ZVW '74 1.22.13 gelderland 146 Emiel Eising De Berkelduikers 1.22.23 gelderland 147 Rutger Otto De Vrije Slag 1.22.23 gelderland 148 Michael den Oudsten Aquarijn 1.22.26 utrecht 149 Irjan Brummelman De Berkelduikers 1.22.41 gelderland 150 Martijn Wissink ZPC Maarkel 1.22.60 overijssel 151 Michel van Nieuwkerk De Futen 1.22.79 a' dam/' t gooi 152 Niels Koopman de Forel 1.22.84 friesland 153 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 1.23.00 friesland 154 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.23.17 friesland 155 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 1.23.20 friesland 156 Carlo Fieret Scheldestroom 1.23.23 zeeland 157 Zjef Nelissen RZ 1.23.27 limburg 158 Sven Claessens ZC Eijsden 1.23.34 limburg 159 Ruben Snieder DWV 1.23.38 gelderland 160 Bart van Eindhoven Argo 1.23.45 brabant 161 Anis el Bachaoui De Dolfijn 1.23.50 a' dam/' t gooi 162 Kevin Janssen Kimbria 1.23.59 limburg 163 Tim de Zoete De Duinkikkers 1.23.68 utrecht 164 Tim Peeters RZ 1.23.78 limburg 165 Tim Boon Electrolux AZC 1.23.90 gouwe rijnstreek 166 Jilles Kootstra sg Middelse-Skelp 1.23.95 friesland 167 Koen de Jong Zaanstad (SG) 1.23.99 nrd holland 168 Marijn Redert zc De Schotejil 1.24.33 rotterdam 169 Wouter Roest WZ&PC 1.24.35 nrd holland 170 Huib Koenen De Reuring 1.24.44 nrd holland 171 Thimo Brand Swol 1894 1.24.45 overijssel 172 Giel van den Berg De Zijl/LGB 1.24.47 gouwe rijnstreek 173 Maarten Berg De Columbiaan 1.24.47 gouwe rijnstreek 174 Jerry Jubitana D'ELFT 1.24.63 haaglanden 175 Theo Arp AZ&PC 1.24.71 utrecht 176 Rik Oevering FZC ‘54 1.24.82 friesland 177 Chris Dekker Zaanstad (SG) 1.24.90 nrd holland 178 Cengiz Karaman SC Salland 1.24.95 overijssel 179 Tjeerd Smid AZ&PC 1.25.14 utrecht 180 Guus Wolswinkel RZ 1.25.16 limburg 181 Zino Holwerda Orca 1.25.24 friesland 182 Michiel Slot De Vennen 1.25.30 brabant 183 Tom van Elsen De Stormvogel 1.25.34 zeeland 184 Cas Wieggers GZV Marveld 1.25.45 gelderland 185 Tim Wienhoven Mosa Regio 1.25.50 limburg 186 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 1.25.65 nrd holland 187 Mark Tiemersms de Roersoppers 1.25.88 limburg 188 Guus Vermeulen BZV 1.26.02 brabant 189 Adam Malash Het Y 1.26.08 a' dam/' t gooi 190 Hoaran Overeem sg Middelse-Skelp 1.26.08 friesland 191 Jos Udinga ZV De Aalscholver 1.26.08 a' dam/' t gooi 192 Arco Nahon De Bevelanders 1.26.09 zeeland 193 Lennart Kruizinga AZ&PC 1.26.17 utrecht 194 Dennis Bijman Deltasteur 1.26.30 overijssel 195 Loek Fliervoet Wzv 1.26.31 brabant 196 Sander de Hamer De Ganze 1.26.31 zeeland 197 Virgill vd Heij MNC Dordrecht 1.26.45 rotterdam 198 Stijn Buurman Nova 1.26.51 groningen 199 Thijs Verreck De Treffers 1.26.93 brabant 200 Nick Wolferink ZV Scholtenhagen 1.26.95 overijssel 201 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1.27.02 gouwe rijnstreek 202 Jan Boon EZV Enkhuizen 1.27.13 nrd holland 203 Bas ten Tusscher SG Twente 1.27.20 overijssel 204 Herman Brinkman Dedemsvaart-AC 1.27.36 overijssel 205 Nico Karregat Ed-Vo 1.27.43 nrd holland 206 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 1.27.45 overijssel 207 Sander Stuy Dwf 1.27.54 rotterdam 208 Jim Beckers EZZ 1.27.64 gelderland 209 Coen Stange De Meer 1.27.73 gelderland 210 Chris Verheesen Patrick 1.27.87 limburg 211 Steven van den Broek Wiekslag 1.28.14 rotterdam 212 Thijn de France De Fuut 1.28.24 utrecht 213 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.28.26 a' dam/' t gooi 214 Arne Vellinga De Vrije Slag 1.28.29 gelderland 215 Sanharib Issa de Veene 1.28.32 overijssel 216 Remco Stam De Aquaflippers 1.28.46 groningen 217 Lars Hamacher Patrick 1.28.48 limburg 218 Ruben Hamelink De Bevelanders 1.28.51 zeeland 219 Daan Lammers Njord 1.28.76 brabant 220 Jordy Hammink SG Twente 1.28.82 overijssel 221 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.28.90 gouwe rijnstreek 222 Justin Spaans Zaanstad (SG) 1.28.96 nrd holland 223 Rens Oliemans De Rijn 1.29.00 gelderland 224 Davy Barrett MSV- Zeemacht 1.29.17 nrd holland 225 Thomas Nevels De Kikker 1.29.20 drenthe 226 David van der Veen Aquafit 1.29.43 nrd holland 227 Jan Vermue De Bevelanders 1.29.44 zeeland 228 Danny Geurts EZZ 1.29.51 gelderland 229 Bas Ketelaar Aqua'68-Najade 1.30.08 drenthe 230 Vincent de Vos De Schelde 1.30.12 zeeland 231 Emiel van Essen Swol 1894 1.30.32 overijssel 232 Sander van Bommel Zeester Meerval 1.30.64 brabant 233 Bert Gort De Aquaflippers 1.30.65 groningen 234 Bram Zeelte O Z & P C 1.30.67 overijssel 235 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.30.67 rotterdam 236 Martijn Cai De Berkelduikers 1.30.70 gelderland 237 Dennis Bakk De Vennen 1.30.85 brabant 238 Martijn Eickmans Neptunus'58 1.30.88 brabant 239 Timo Huitenga Rapido '82 1.31.00 nrd holland 240 Sean Verstappen RZL 1.31.01 limburg 241 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 1.31.02 gouwe rijnstreek 242 Lars ter Woerds ZPC Livo 1.31.08 gelderland 243 Mike van de Bovenkamp VZC E&P 1.31.09 utrecht 244 Wahe Sahakov Aqua-Novio '94 1.31.13 gelderland 245 Emiel Jacob Zeps 1.31.16 limburg 246 Martijn Braspenning Hpc 1.31.18 nrd holland 247 Casper Bruning De Futen 1.31.23 a' dam/' t gooi 248 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 1.31.23 gouwe rijnstreek 249 Stefan van Unen Deltasteur 1.31.45 overijssel 250 Tim Paulusse Tempo Valkenswaard 1.31.45 brabant 251 Stefan van der Heijden De Vennen 1.31.52 brabant 252 Thymen Naaktgeboren Wiekslag 1.31.60 rotterdam 253 Steven Pauw De Albatros 1.31.63 utrecht 254 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 1.31.71 nrd holland 255 Soufiane Belali Van Vliet Barracuda 1.31.73 gouwe rijnstreek 256 Brent van Kesteren Kon. AZ 1870 1.32.02 a' dam/' t gooi 257 Cas Buit Njord 1.32.14 brabant 258 Rick van den Boer TRB/RES 1.32.23 brabant 259 Arjen Brinks Nova 1.32.25 groningen 260 Tim Stevens De Futen 1.32.32 a' dam/' t gooi 261 Wouter Verkaik ZV De Aalscholver 1.32.99 a' dam/' t gooi 262 Bénito Versluis Poseidon'56 1.33.00 rotterdam 263 Jasper van Zeeland Zwemclub Zeist 1.33.03 utrecht 264 Tim Stassen ZC Valkenburg 1.33.04 limburg 265 Sander Lemmers ZV Wijchen 1.33.07 gelderland 266 Daan Modderkolk De Gendten 1.33.09 gelderland 267 Michael van Acker De Honte 1.33.11 zeeland 268 Michel Waanders O Z & P C 1.33.13 overijssel 269 Mick Kouters ZON/S&S 1.33.55 limburg 270 Ferdinand Struis SC Salland 1.33.60 overijssel 271 Niels van Geersaem De Bruinvis 1.33.80 zeeland 272 Hans van der Minne Aqua-Novio '94 1.33.86 gelderland 273 Nick Molle De Geul 1.33.92 rotterdam 274 Luuk Wilems Patrick 1.34.03 limburg 275 Marijn Schellaars De Kempvis 1.34.04 rotterdam 276 Paul Flintrop Tritium 1.34.04 brabant 277 Justin Lingen Hoogenboom Tours BZ&PC 1.34.14 gouwe rijnstreek 278 Melle Jorna Nunspeet 1.34.26 gelderland 279 Ibe Zwart GZ en PC de Whee 1.34.39 overijssel 280 Erik van den Born D'ELFT 1.34.54 haaglanden 281 Andy Vermanen Dedemsvaart-AC 1.34.73 overijssel 282 Jesse Baak NZC 1.34.74 gelderland 283 Jeremy Evers Pcg 1.34.75 rotterdam 284 Martijn Bick GZVW 1.34.87 groningen 285 Lex Schippers Zwemclub Losser 1.34.95 overijssel 286 Lucas Hebels De Berkelduikers 1.35.19 gelderland 287 Edwin Louwerse Zignea 1.35.32 overijssel 288 Jan-Willem Koens AZ&PC 1.35.32 utrecht 289 Leon Doesburg Vriledo 1.35.78 drenthe 290 Niels van Kogelenberg EZV Enkhuizen 1.35.93 nrd holland 291 Bob Boer De Otters Axel 1.36.12 zeeland 292 Bram Kooi Zaanstad (SG) 1.36.38 nrd holland 293 Gijs Siebers SchuurmanBRC 1.36.38 gelderland 294 Rick Spaan ZV de Gooye 1.36.41 rotterdam 295 Florian Korzelius AZ&PC 1.36.60 utrecht 296 Martijn Tamis Widex GZC DONK 1.36.61 gouwe rijnstreek 297 Lars platjouw De Otters Axel 1.37.00 zeeland 298 Matthijs Engelkes Rapido '82 1.37.49 nrd holland 299 Noud van Spall Zeelandia 1.37.92 zeeland 300 Marc Dekker EZV Enkhuizen 1.37.96 nrd holland 301 Sam-Lin Fung-A-Loi Kon. AZ 1870 1.38.04 a' dam/' t gooi 302 Rick Paardekooper VZC E&P 1.38.12 utrecht 303 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 1.38.30 nrd holland 304 Joran Bakema De Geul 1.38.38 rotterdam 305 Yannick vd Berg EZ&PC 1.38.60 gelderland 306 Kevin Kingma KZV de Lansingh 1.38.66 rotterdam 307 Mathijs van der Ven Nautilus 1.39.29 brabant 308 Zennie Heijdelberger Zuiderzeezwemmers 1.39.75 gelderland 309 Jeremy van Tricht Aqua-Novio '94 1.39.98 gelderland 310 Thijs Mallekote De Bevelanders 1.40.25 zeeland 311 Niek Janssen AZ&PC 1.40.66 utrecht 312 William Bakker Wiekslag 1.40.66 rotterdam 313 Daan Kaars Sijpestein Hpc 1.41.01 nrd holland 314 Mark van Ditmarsch GoSwim 1.41.28 utrecht 315 Mathijs Kruit SG Twente 1.41.29 overijssel 316 Elwin Klap NDD 1.41.80 gelderland 317 Richard van der Horst ZC '90 1.42.16 gelderland 318 Muharem Yilmaz De Dolfijn 1.42.31 a' dam/' t gooi 319 Bert Breunissen De Vrije Slag 1.42.76 gelderland 320 Nick Moerman Zuiderzeezwemmers 1.42.86 gelderland 321 Mark Potappel Zeelandia 1.42.92 zeeland 322 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 1.43.35 haaglanden 323 Dennie te Molder GZV Marveld 1.43.39 gelderland 324 Janus de Vries De Geul 1.43.50 rotterdam 325 Sander van den Belt GZV Marveld 1.43.51 gelderland 326 Kenley van der Hart ZV De Aalscholver 1.43.54 a' dam/' t gooi 327 Marouane Amaroui Zwemlust/Utrecht (SG) 1.43.60 utrecht 328 Jeroen Jongeleen de Devel 1.43.92 rotterdam 329 Ruud Terlouw ZV de Gooye 1.43.92 rotterdam 330 Ruben Rotmensen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.44.29 drenthe 331 Bas Vos Zuiderzeezwemmers 1.45.30 gelderland 332 Danny Santana Sanz De Houtrib 1.45.39 gelderland 333 Jorn Velda de Zeehond '73 1.46.32 rotterdam 334 Kylian de Munter De Bruinvis 1.46.81 zeeland 335 Boris Seinen AZ&PC 1.46.98 utrecht 336 Jelle Schouten Aquarijn 1.49.05 utrecht 337 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 1.49.52 gouwe rijnstreek 338 Mark Beekhuis De Duinkikkers 1.50.24 utrecht 339 Vincenzo Correia De Kempvis 1.50.51 rotterdam 340 Iza Awad Dok 1.53.73 a' dam/' t gooi 341 René Langebeeke Luctor et Emergo 1.54.93 zeeland 342 Tom Rotscheid GoSwim 1.56.23 utrecht 343 Geerten Blonk ZV de Gooye 2.01.87 rotterdam 344 Ruben van het Kaar Dok 2.08.02 a' dam/' t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




20 oktober 1935
Rie Mastenbroek ontwikkelt zich tot een zwemster met vele mogelijkheden. Dat bewijst de 2.49.6 op de 200 meter rugslag waarmee zij het bestaande wereldrecord met 5,8 seconden verbetert.
Rie Mastenbroek ontwikkelt zich tot een zwemster met vele mogelijkheden. Dat bewijst de 2.49.6 op de 200 meter rugslag waarmee zij het bestaande wereldrecord met 5,8 seconden verbetert.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl