Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag meisjes minioren 5 1 Valerie van Roon D'Elft 1.18.14 haaglanden 2 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.18.51 haaglanden 3 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 1.19.69 rotterdam 4 Lilly de Wit MNC Dordrecht 1.19.84 rotterdam 5 Nynke Klokman Dz&pc 1.20.03 friesland 6 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 1.20.58 limburg 7 Daphne de Wildt Aqua Novio ´94 1.20.92 gelderland 8 Bernice Dijkhuis TriVia 1.21.05 groningen 9 Chayenne Poorts Nimo 1.21.23 limburg 10 Daniek Platje De Pinquin 1.21.46 groningen 11 Rosanne Leeuwis Dwk 1.21.48 gelderland 12 Serena Stel Oeza 1.21.53 nrd holland 13 Chelsea Merfol De Rijn 1.21.89 gelderland 14 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 1.21.97 zeeland 15 Anouk van Dam Hpc 1.22.01 nrd holland 16 Michelle Meulenbroek Oceanus 1.22.12 a'dam/'t gooi 17 Amber Aardema ESCA Zwemmen 1.22.42 gelderland 18 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.22.68 rotterdam 19 Amber Visser Appingedam 1.22.71 groningen 20 Audrey Bams ZC Eijsden 1.23.07 limburg 21 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 1.23.37 drenthe 22 Kim Busch MNC Dordrecht 1.23.54 rotterdam 23 Blanca de Louw Aquapoldro 1.23.64 gelderland 24 Christa Markslag Het Ravijn 1.23.70 overijssel 25 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 1.24.21 overijssel 26 Eefje Slootweg O Z & P C 1.25.07 overijssel 27 Lieke Remmits One Team Swimming 1.25.07 utrecht 28 Myrthe Vreeswijk LZ 1886 1.25.07 gouwe rijnstreek 29 Zoë van der Kwaak Zaanstad (SG) 1.25.08 nrd holland 30 Tamara Maassen Aquapoldro 1.25.33 gelderland 31 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 1.25.40 brabant 32 Maaike Doornwaard Deltasteur 1.25.45 overijssel 33 Sanne ten Kate Eiffel Swimmers PSV 1.25.56 brabant 34 Janina Beckers Eurode/KZC 1.25.57 limburg 35 Nadja Sanderman VZ&PC 1.25.64 overijssel 36 Jinte Worsteling De Houtrib 1.25.74 gelderland 37 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 1.25.74 gelderland 38 Anneliene Zuidema SG Middelse-Skelp 1.25.80 friesland 39 Rebecca Jager ZC De Toekomst 1.25.97 drenthe 40 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 1.26.06 brabant 41 Sabrina de Graaf De Geul 1.26.18 rotterdam 42 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.26.19 haaglanden 43 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 1.26.39 overijssel 44 Elles Tijink De Dinkel 1.26.48 overijssel 45 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 1.26.77 rotterdam 46 Mandy Gerritsen De Gelenberg 1.26.77 gelderland 47 Marlinde Schoonbeek TriVia 1.26.77 groningen 48 Vivianne Dortmond De Inktvis 1.26.77 groningen 49 Aniek Bloemendaal Dwv 1.26.89 gelderland 50 Felicia Swets Aquapoldro 1.26.89 gelderland 51 Anouk van Nellestijn Dwk 1.27.10 gelderland 52 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 1.27.10 gelderland 53 Cindy Rkman Poseidon'56 1.27.23 rotterdam 54 Saritha van Zanten z v Waterland 1.27.25 nrd holland 55 Daphne Erkens Nimo 1.27.28 limburg 56 Sharon Velthuis Het Ravijn 1.27.30 overijssel 57 Kristy van Braak ZPC Livo 1.27.36 gelderland 58 Willemein Hoving TriVia 1.27.49 groningen 59 Shanna Veerman WZ&PC Purmerend 1.27.55 nrd holland 60 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.27.60 drenthe 61 Eva van Ginneken De Vennen 1.27.73 brabant 62 Kinge Zandringa SG Middelse-Skelp 1.27.78 friesland 63 Carmen Weistra Orca 1.28.13 friesland 64 Astrid de Vegt Zcnf'34 1.28.16 friesland 65 Brigit Beukeveld de Plons 1.28.24 drenthe 66 Sandra Jorwerda Zc Borger 1.28.38 drenthe 67 Carmen ter Weele Octopus 1.28.42 gelderland 68 Nilce Mendes Barbosa Lac 1.28.47 rotterdam 69 Anouk Zuidema De Aquaflippers 1.28.50 groningen 70 Lara Bink LZ 1886 1.28.81 gouwe rijnstreek 71 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1.28.86 gouwe rijnstreek 72 Fenne Vervoort N-Limburg 1.28.89 limburg 73 Inge Willemsen Appingedam 1.28.91 groningen 74 Laurie Aarninkhof De Dinkel 1.29.04 overijssel 75 Cheyenne Visser Wiekslag 1.29.09 rotterdam 76 Aniek de Peijper SBC2000 1.29.19 brabant 77 Gwen Sieswerda F.Z.C.'54 1.29.26 friesland 78 Manon Scherbeijn Scheldestroom 1.29.31 zeeland 79 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 1.29.53 drenthe 80 Cheryl Zethof Oceanus 1.29.54 a'dam/'t gooi 81 Apolonia Jacobs De Dinkel 1.30.02 overijssel 82 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 1.30.07 rotterdam 83 Michelle van Zon de Rog 1.30.12 limburg 84 Isa Brandsma Zv Aquarius 1.30.27 nrd holland 85 Renée vd Besselaar AquAmigos 1.30.34 brabant 86 Brigitte van de Veen de Granaet 1.30.39 friesland 87 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 1.30.48 rotterdam 88 Lisa Davidse Luctor et Emergo 1.30.49 zeeland 89 Mirjam de Raad Deltasteur 1.30.51 overijssel 90 Tamara Borger TriVia 1.30.63 groningen 91 Emma Weustink De Dinkel 1.30.64 overijssel 92 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 1.30.64 brabant 93 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 1.30.72 nrd holland 94 Ineke Hof 't Tolhekke 1.30.77 overijssel 95 Tessa Mennink NDD 1.30.82 gelderland 96 Maud Cox RZL 1.30.92 limburg 97 Rianne Menten RZ 1.30.92 limburg 98 Simone van Megen ESCA Zwemmen 1.31.04 gelderland 99 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 1.31.06 zeeland 100 Iris van de Crommert Zeester Meerval 1.31.20 brabant 101 Laura van Dijke De Krabben 1.31.24 brabant 102 Nadja Wortel Z&PC DIO 1.31.24 brabant 103 Matou Zwemmer De Rijn 1.31.39 gelderland 104 Maud Bruynen Heldense zwemv. 1.31.46 limburg 105 Emma Arends TriVia 1.31.51 groningen 106 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 1.31.52 drenthe 107 Julia Minnema LZ 1886 1.31.52 gouwe rijnstreek 108 Rani Skrabanja Mosaqua 1.31.65 limburg 109 Bo van Aalst Arethusa 1.31.83 brabant 110 Marit van Zutphen Nautilus 1.31.85 brabant 111 Silke Jonk DAW-Finenzo 1.31.95 nrd holland 112 Demi Eberth De Kempvis 1.31.98 rotterdam 113 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 1.32.10 limburg 114 Esther Provaas MZ&PC 1.32.19 limburg 115 Claire van den Berg Zeester Meerval 1.32.22 brabant 116 Linda Noord Dz&pc 1.32.25 friesland 117 Laura Keijser De Rijn 1.32.29 gelderland 118 Sanne den Herder Dwv 1.32.32 gelderland 119 Darleen Kagchelland Zpch 1.32.36 a'dam/'t gooi 120 Loes v.d. Linden De Berkelduikers 1.32.42 gelderland 121 Anouk Koster zc Oldambt 1.32.63 groningen 122 Suzanne Hospers De Kikker 1.32.63 drenthe 123 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 1.32.67 brabant 124 Marianne Arling Bubble 1.32.71 groningen 125 Marijke Dorp van De Kempvis 1.32.74 rotterdam 126 Kim Lassche ZVZwartsluis 1.32.80 overijssel 127 Rianne de Croock ZC Valkenburg 1.32.83 limburg 128 Corien van der Gaast SG. Bolsward-Workum 1.32.90 friesland 129 Inge Schut Lac 1.32.93 rotterdam 130 Eva te Brinke GZV Marveld 1.33.06 gelderland 131 Melanie Leunissen Nimo 1.33.07 limburg 132 Esra Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.33.08 drenthe 133 Naomi Cohen z v Waterland 1.33.11 nrd holland 134 Joniek Hooghoudt TriVia 1.33.13 groningen 135 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 1.33.22 brabant 136 Bibiana Rischen TZC Vahalis 1.33.29 gelderland 137 Noor Uiterwijk Winkel ZPC Bikkel Hoogeveen 1.33.34 drenthe 138 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.33.40 haaglanden 139 Lisette Groeneveld Dwk 1.33.45 gelderland 140 Eva Groenendijk WS Twente 1.33.61 overijssel 141 Annick van der Kraats De Dinkel 1.33.67 overijssel 142 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 1.33.71 groningen 143 Marion Hermens Aqua Novio ´94 1.33.74 gelderland 144 Lisanne Tilstra Bubble 1.33.79 groningen 145 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 1.33.80 limburg 146 Brighid van Uffelen WVZ 1.33.88 haaglanden 147 Emily de Jong Torpedo 1.33.95 a'dam/'t gooi 148 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 1.33.99 nrd holland 149 Iris Bolink Het Ravijn 1.34.04 overijssel 150 Fleur Wijdeveld De Bevelanders 1.34.11 zeeland 151 Romy Bonte Koewacht 1.34.19 zeeland 152 Yancey Bouman Zoetermeer 1.34.22 haaglanden 153 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 1.34.23 nrd holland 154 Ydwien Vervoort de Roersoppers 1.34.26 limburg 155 Maritte Pisters Zeester Meerval 1.34.30 brabant 156 Manon van Bentum Hieronymus 1.34.33 brabant 157 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 1.34.34 rotterdam 158 Suzanne Hobo Oceanus 1.34.41 a'dam/'t gooi 159 Gina Feenstra Mosa Regio 1.34.48 limburg 160 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 1.34.50 rotterdam 161 Yara Hoofs TRB/RES 1.34.52 brabant 162 Anne van de Loo Arethusa 1.34.55 brabant 163 Julia Weustink De Dinkel 1.34.57 overijssel 164 Demi Moss WS Twente 1.34.58 overijssel 165 Veerle van Deursen Wiekslag 1.34.65 rotterdam 166 Brecht Buis Neptunia '24 1.34.71 friesland 167 Lin Kohen De Dolfijn 1.34.78 a'dam/'t gooi 168 Kelsey Tukker Poseidon'56 1.34.90 rotterdam 169 Claudia de Buck De Schelde 1.34.94 zeeland 170 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 1.34.94 a'dam/'t gooi 171 Rachel de Vet De Vennen 1.35.03 brabant 172 Veerle Claassen Hpc 1.35.06 nrd holland 173 Marlies v/d Brug Dz&pc 1.35.08 friesland 174 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.35.10 haaglanden 175 Shania Haenen Eurode/KZC 1.35.20 limburg 176 Bo van Ieperen Arethusa 1.35.23 brabant 177 Jolijn Miedema Njord 1.35.27 brabant 178 Chiara van Winsum AZ&PC 1.35.37 utrecht 179 Serafina Vlijt de Roersoppers 1.35.39 limburg 180 Celine de Jong A.Z.V.D. 1.35.47 nrd holland 181 Carmen Meijer Hpc 1.35.50 nrd holland 182 Eva Brands Argo 1.35.63 brabant 183 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 1.35.64 friesland 184 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 1.35.67 nrd holland 185 Meike Holdinga de Granaet 1.35.76 friesland 186 Nadine Smits Orca 1.35.76 friesland 187 Fitria Engelsman Appingedam 1.35.80 groningen 188 Anne Snoeren TRB/RES 1.35.86 brabant 189 Nickee de Jonge Bubble 1.35.89 groningen 190 Julia Vrooland Deltasteur 1.35.94 overijssel 191 Joyca Jansen Lutra 1.35.96 brabant 192 Elja Douma De Zwoer 1.36.02 utrecht 193 Annelies Brinkman Dedemsvaart-AC 1.36.10 overijssel 194 Wendy van Cleef Orca 1.36.20 friesland 195 Sanne Eskes Zwemclub Losser 1.36.23 overijssel 196 Kitty Lynn Joustra Zaanstad (SG) 1.36.25 nrd holland 197 Milou Peeters HZPC 1.36.34 limburg 198 Anissa Mulder De Hardenberg 1.36.36 groningen 199 Rian Bongers RZL 1.36.39 limburg 200 Roxane Dreuning Zaanstad (SG) 1.36.47 nrd holland 201 Chloë Veenstra De Schelde 1.36.56 zeeland 202 Kimberley Westra Wiekslag 1.36.61 rotterdam 203 Elvira Korthagen z v Waterland 1.36.69 nrd holland 204 Lara de Zeeuw Orca 1.36.77 friesland 205 Laura van Loenen Bubble 1.36.78 groningen 206 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 1.36.81 nrd holland 207 Miranda van Valen de Devel 1.36.91 rotterdam 208 Jolieke Timmer de Valken 1.36.96 drenthe 209 Renske van der Wijngaard De Veene 1.37.10 overijssel 210 Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 1.37.11 gouwe rijnstreek 211 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 1.37.11 rotterdam 212 Naomi van der Sluijs Zc Borger 1.37.30 drenthe 213 Marleen Hof WS Twente 1.37.32 overijssel 214 Anouk Hof WS Twente 1.37.42 overijssel 215 Benthe de Vries De Reuring 1.37.52 nrd holland 216 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 1.37.58 friesland 217 Manon Molewijk De Schelde 1.37.66 zeeland 218 Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 1.37.78 gouwe rijnstreek 219 Celina Buijssen HZPC 1.37.82 limburg 220 Eva Hietkamp HZPC 1.38.28 limburg 221 Sabine Verweel Onderdak 1.38.32 zeeland 222 Amber Winkelhuijzen Zeps 1.38.54 limburg 223 Inge Wubs ZPC Stadskanaal 1.38.59 groningen 224 Luca Ebbinge Oceanus 1.38.64 a'dam/'t gooi 225 Denise Iwema De Spatters 1.38.68 drenthe 226 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 1.38.78 groningen 227 Myrthe de Jong WVZ 1.38.86 haaglanden 228 Britt Paats ZV Sassenheim 1.38.87 gouwe rijnstreek 229 Indra Reijnhout De Bevelanders 1.39.02 zeeland 230 Nienke Postma Orca 1.39.03 friesland 231 Romy Vermaas zc De Schotejil 1.39.14 rotterdam 232 Barbara Matekovic WVZ 1.39.15 haaglanden 233 Merel Tol Ed-Vo 1.39.17 nrd holland 234 Eline Hendriks AZ&PC 1.39.20 utrecht 235 Marjolein Wolbers de Valken 1.39.43 drenthe 236 Imke Bun Koewacht 1.39.44 zeeland 237 Julia v.d. A ZPC Stadskanaal 1.39.50 groningen 238 Ylva Wolterman De Stormvogel 1.39.60 zeeland 239 Roanne Stolk z v Waterland 1.39.65 nrd holland 240 Chantal Bouquet Zaanstad (SG) 1.39.80 nrd holland 241 Mandy van Beveren De Reuring 1.40.03 nrd holland 242 Eva Zekveld LZ 1886 1.40.08 gouwe rijnstreek 243 Nelie vd Kooi SG Middelse-Skelp 1.40.28 friesland 244 Lisette Wolbers de Valken 1.40.34 drenthe 245 Jeanette Wilkens Vriledo 1.40.49 drenthe 246 Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1.40.60 gouwe rijnstreek 247 Marrit v. Aalzum Avena 1.40.64 friesland 248 Anouk Brands IJsselmeer 1.40.86 a'dam/'t gooi 249 Rosalie Spekreijse Neptunia '24 1.40.86 friesland 250 Aïcha Croes Oceanus 1.41.03 a'dam/'t gooi 251 Carolien Nauta zv de Vikings 1.41.06 friesland 252 Suzanne Kah de Plons 1.41.08 drenthe 253 Isabelle Dijkhuis De Aquaflippers 1.41.18 groningen 254 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 1.41.31 nrd holland 255 Minou van Seventer de Devel 1.41.48 rotterdam 256 Simone Huisman Oceanus 1.41.76 a'dam/'t gooi 257 Judith Kleinjan De Duck 1.41.80 rotterdam 258 Sophie Brouwer AZ&PC 1.42.08 utrecht 259 Hanny van Dijk SG Middelse-Skelp 1.42.11 friesland 260 Cindy van Seventer de Devel 1.42.20 rotterdam 261 Suthawan Chanprathet LZ 1886 1.42.21 gouwe rijnstreek 262 Demi Bunte Zwemclub Zeist 1.42.33 utrecht 263 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 1.42.65 drenthe 264 Ilse Rynja Aqua'68-Najade 1.42.80 drenthe 265 Joëlle Stoter ZV Sassenheim 1.42.81 gouwe rijnstreek 266 Elena Laming Zwemclub Zeist 1.43.58 utrecht 267 Lisanne Bruin ZV Westland Dijkglas 1.43.85 haaglanden 268 Marlene Bezem AZ&PC 1.44.26 utrecht 269 Demi Molenaar De Fuut 1.44.62 utrecht 270 Nicole Thomaes Scheldestroom 1.45.14 zeeland 271 Nella Diepeveen De Futen 1.45.20 a'dam/'t gooi 272 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.45.27 haaglanden 273 Anouk Breugem WVZ 1.45.70 haaglanden 274 Hannah Dixon Widex Gzc Donk 1.45.88 gouwe rijnstreek 275 Lara Kluts LZ 1886 1.46.06 gouwe rijnstreek 276 Louse Foppen De Watervogels 1.46.09 gouwe rijnstreek 277 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 1.46.09 gouwe rijnstreek 278 Jolien Vinke De Schelde 1.46.40 zeeland 279 Rony Honkoop De Fuut 1.46.40 utrecht 280 Jaimy de Vrieze De Ganze 1.47.06 zeeland 281 Sybel Helm van De Fuut 1.47.06 utrecht 282 Sharon van der Lem Kon. AZ 1870 1.47.12 a'dam/'t gooi 283 Laura Thomaes Scheldestroom 1.47.18 zeeland 284 Marijn Brehler De Columbiaan 1.47.30 gouwe rijnstreek 285 Lisa de Keyzer De Honte 1.48.05 zeeland 286 Esmee Morel AZ&PC 1.48.28 utrecht 287 Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.48.36 gouwe rijnstreek 288 Esmée Rolloos Van Vliet Barracuda 1.48.93 gouwe rijnstreek 289 Maartje Westenberg De Forel 1.49.56 friesland 290 Daphne Louws De Stormvogel 1.49.58 zeeland 291 Carola Stuiver HZ&PC Heerenveen 1.49.64 friesland 292 Annika van der Zwaag de Valken 1.49.77 drenthe 293 Els Venema De Aquaflippers 1.50.12 groningen 294 Samantha Valken Zwemclub Zeist 1.50.19 utrecht 295 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 1.50.91 gouwe rijnstreek 296 Renske Bassant AZ&PC 1.51.31 utrecht 297 Mirna Wolters de Plons 1.51.94 drenthe 298 Rodee Tengeler De Zijl/LGB 1.52.26 gouwe rijnstreek 299 Lisa de Bruijne De Schelde 1.52.28 zeeland 300 Carline Verhagen De Dolfijn 1.52.38 a'dam/'t gooi 301 Kirsten Becker Zwemclub Zeist 1.52.61 utrecht 302 Gelinda Muskee de Plons 1.53.18 drenthe 303 Nancy Visser AZ&PC 1.53.19 utrecht 304 Vera Rauwerda Ritola Z&PC 1.53.36 drenthe 305 Henrike Vellinga TriVia 1.53.86 groningen 306 Wies van Beek ZV Sassenheim 1.53.91 gouwe rijnstreek 307 Stephanie de Roos De Honte 1.53.94 zeeland 308 Veronique Kamerling De Schelde 1.53.95 zeeland 309 Myrthe van Vierzen Oceanus 1.55.34 a'dam/'t gooi 310 Femke van der Woerd AZ&PC 1.58.08 utrecht 311 Julia van Hooff ZV Sassenheim 2.00.02 gouwe rijnstreek 312 Natasja Böseler De Bevelanders 2.00.29 zeeland 313 Amber Hof Torpedo 2.00.92 a'dam/'t gooi 314 Mina Hilstad DES 2.24.10 haaglanden

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl