Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag jongens minioren 5 1 Rainier Voll de Devel 1.28.80 rotterdam 2 Wietse Waninge Nunspeet 1.29.45 gelderland 3 Bradley Sap A.Z.V.D. 1.31.60 nrd holland 4 Sook Willemsen Dwk 1.32.20 gelderland 5 Jeljer Aldershof Rapido '82 1.33.34 nrd holland 6 Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.33.70 gouwe rijnstreek 7 Djamal van der Hoeven De Haaien 1.34.55 utrecht 8 Simon de Groot Rapido '82 1.34.96 nrd holland 9 Remco van Velzen de Zeehond '73 1.35.02 rotterdam 10 Tom Laarhuis De Dinkel 1.35.14 overijssel 11 Ingmar Bakker A.Z.V.D. 1.35.17 nrd holland 12 Luuk ter Mors WS Twente 1.35.20 overijssel 13 Mart Kortman De Dinkel 1.35.58 overijssel 14 Michiel Floor De Haaien 1.35.77 utrecht 15 Rick van den Eng WVZ 1.35.77 haaglanden 16 Calvin Jongeleen De Columbiaan 1.36.05 gouwe rijnstreek 17 Lars van der Velden DAW-Finenzo 1.36.44 nrd holland 18 Lars Ruessink Noord Veluwe 1.36.48 gelderland 19 Ruben Stam De Futen 1.36.69 a'dam/'t gooi 20 Oliver Jongbloed Natare 1.36.86 gelderland 21 Carlo Ruiz HZ&PC Heerenveen 1.37.07 friesland 22 Robin van Grol De Kikker 1.37.09 drenthe 23 Denny Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 1.37.10 friesland 24 Mouhlis Sahi LZ 1886 1.37.29 gouwe rijnstreek 25 Jonne Schaafsma WVZ 1.37.33 haaglanden 26 Jordy Severins Eurode/KZC 1.37.36 limburg 27 Gideon Teeuw De Veene 1.37.57 overijssel 28 Luc Nieuwenhuis Het Ravijn 1.37.57 overijssel 29 Stijn Geelen MNC Dordrecht 1.37.64 rotterdam 30 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 1.37.84 nrd holland 31 Martijn de Leeuw Rapido '82 1.37.84 nrd holland 32 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 1.37.86 rotterdam 33 Arjen Hiel Koewacht 1.38.30 zeeland 34 Gideon van Ee De Schelde 1.38.30 zeeland 35 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 1.38.62 drenthe 36 Kelt Garritsen NDD 1.38.82 gelderland 37 Dylan Wolters Hellas-Glana 1.38.86 limburg 38 Ramůn Pleijers De Dommelbaarzen 1.39.32 brabant 39 Frank Dekker DAW-Finenzo 1.39.48 nrd holland 40 Niels Donkersloot ZV de Gooye 1.39.54 rotterdam 41 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 1.39.62 gelderland 42 Michel Henkel RZ 1.39.63 limburg 43 Ruben Nap VZC E&P 1.40.02 utrecht 44 Sander Kirillova Oceanus 1.40.04 a'dam/'t gooi 45 Alex Huizenga ZVZwartsluis 1.40.16 overijssel 46 Bart Sommeling Oceanus 1.40.47 a'dam/'t gooi 47 Koen Wijnands de Roersoppers 1.40.63 limburg 48 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 1.40.79 groningen 49 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 1.40.80 gelderland 50 Ivar van Straaten WVZ 1.41.00 haaglanden 51 Rick van Zanten z v Waterland 1.41.08 nrd holland 52 Seser Yas Zwemlust/Utrecht(SG) 1.41.10 utrecht 53 Kalle van Gemert De Stormvogel 1.41.14 zeeland 54 Bas Verdoes Katwijk 1.41.30 gouwe rijnstreek 55 Jason Slijngard De Dolfijn 1.41.32 a'dam/'t gooi 56 Delano van Reede Dwf 1.41.46 rotterdam 57 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 1.41.56 brabant 58 Jeffrey Hahn Zwemclub Zeist 1.41.64 utrecht 59 Mirko van Ligtenberg Wetterwille 1.41.68 friesland 60 Jan Willem Veldman Appingedam 1.41.83 groningen 61 Berjen Mellema GZVW 1.42.11 groningen 62 Renzo Strang De Duinkikkers 1.42.11 utrecht 63 Finn Timmermans HZPC 1.42.20 limburg 64 Pepijn Hillenius DZ & PC de IJsel 1.42.29 overijssel 65 Bas Neef O Z & P C 1.42.39 overijssel 66 Bjarne Daenen Deltasteur 1.42.39 overijssel 67 Linquendo van der Klooster Zpb H&l 1.42.44 rotterdam 68 Jelmer Lankhorst WVZ 1.42.51 haaglanden 69 Jordi Sparnaay De Kempvis 1.42.72 rotterdam 70 Friso Stolk De Fuut 1.42.84 utrecht 71 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.42.97 haaglanden 72 Elliot Falces DES 1.43.00 haaglanden 73 Nick Jansen De Rijn 1.43.07 gelderland 74 Youri Dinnissen Aqua Novio ī94 1.43.07 gelderland 75 Julian Huijbers ZV Hydra 1.43.13 brabant 76 Luka van Wouden Lutra 1.43.29 brabant 77 Vincent Jacobs Nimo 1.43.64 limburg 78 Wout de Bruin IJZPC 1.43.80 utrecht 79 Jorgos Skotadis Oceanus 1.43.98 a'dam/'t gooi 80 Mitchell Schollen Wzv 1.44.00 brabant 81 Done Hieltjes GZV Marveld 1.44.04 gelderland 82 Ruben de Kraker Scheldestroom 1.44.04 zeeland 83 Ramon Lammers ZPC Livo 1.44.08 gelderland 84 Ingmar Hartman Zc Borger 1.44.33 drenthe 85 Quintin Stoetman GZVW 1.44.36 groningen 86 Twan Eenkhoorn WS Twente 1.44.57 overijssel 87 Kevin de Joode de Granaet 1.44.66 friesland 88 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 1.44.72 groningen 89 Beeke Beeksma De Kikker 1.44.74 drenthe 90 Rico Vroom Ritola Z&PC 1.45.11 drenthe 91 Albert Jan van Slooten Zignea 1.45.19 overijssel 92 Harjan van de Kerke Deltasteur 1.45.19 overijssel 93 Maarten Bonnema TriVia 1.45.19 groningen 94 Marc den Oudsten WS Twente 1.45.32 overijssel 95 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 1.45.57 groningen 96 Leroy van Ooijik VZC E&P 1.45.68 utrecht 97 Louis Flothuis ZPC Bikkel Hoogeveen 1.45.68 drenthe 98 Jesse Groenendaal W.Z. & P.C. Triton 1.45.78 a'dam/'t gooi 99 Mike Pronk W.Z. & P.C. Triton 1.45.78 a'dam/'t gooi 100 Rowan Tom WZ&PC Purmerend 1.45.89 nrd holland 101 Caio Passos-newman Kimbria 1.45.91 limburg 102 Nander Meerman De Stormvogel 1.45.94 zeeland 103 Timo Musters Z&PC DIO 1.46.14 brabant 104 Pieter Bruyn EZZ 1.46.26 gelderland 105 Jaro Musters Z&PC DIO 1.46.56 brabant 106 Robbin Vonk de Roersoppers 1.46.63 limburg 107 Jelte Bomers GZV Marveld 1.46.65 gelderland 108 Theo Groenewoud Dz&pc 1.46.74 friesland 109 Sieb Wesseling Tritium 1.46.80 brabant 110 Julian Braakman ESCA Zwemmen 1.46.89 gelderland 111 Martijn de Leeuw One Team Swimming 1.46.97 utrecht 112 Leroy Albers Deltasteur 1.47.02 overijssel 113 Niels Post De Otters Het Gooi 1.47.04 a'dam/'t gooi 114 Wouter Arnoldus WVZ 1.47.07 haaglanden 115 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 1.47.12 drenthe 116 Luc van Dijk SC Salland 1.47.13 overijssel 117 Koen van Kan MNC Dordrecht 1.47.19 rotterdam 118 Ricardo Lauffer Luctor et Emergo 1.47.24 zeeland 119 Pascal van Bakel Argo 1.47.30 brabant 120 Kilian Bontjer Nova 1.47.39 groningen 121 Maurice Venema Bubble 1.47.43 groningen 122 Herman Buist PWC Buitenpost 1.47.53 friesland 123 Nick Bongers De Berkelduikers 1.47.64 gelderland 124 Tiemen Tijs ten Have de Valken 1.47.77 drenthe 125 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 1.47.89 drenthe 126 Joey Papaioannou Aqua Novio ī94 1.47.89 gelderland 127 Werner Veltman Avena 1.47.92 friesland 128 Max Middelkoop MNC Dordrecht 1.48.06 rotterdam 129 Rinze Waninge Nunspeet 1.48.07 gelderland 130 Bob den Dulk De Columbiaan 1.48.13 gouwe rijnstreek 131 Devin van Cuijlenborg De Meer 1.48.29 gelderland 132 Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 1.48.31 gouwe rijnstreek 133 Roy Merkus Dz&pc 1.48.38 friesland 134 Fabian Boer De Houtrib 1.48.42 gelderland 135 Bart van der Linden Mosa Regio 1.48.45 limburg 136 Niels van Beek VZC E&P 1.48.77 utrecht 137 Marnix van den Berg Ritola Z&PC 1.48.80 drenthe 138 Vincent Hartman De Pinquin 1.48.92 groningen 139 Bryan Chen Zc Borger 1.49.09 drenthe 140 Ivar Wijfels De Dommelbaarzen 1.49.28 brabant 141 Jiry Maassen ROB 1.49.31 limburg 142 Stijn Hekhuis De Rijn 1.49.42 gelderland 143 Elwin van Gerwen Njord 1.49.55 brabant 144 Thomas de Jong Poseidon'56 1.49.59 rotterdam 145 Timo van Lint Eiffel Swimmers PSV 1.49.65 brabant 146 Fabian van Beek Zegenwerp 1.49.92 brabant 147 Tim Spaans ZV Vlaardingen 1.49.92 rotterdam 148 Sean Tuinstra Oeza 1.49.96 nrd holland 149 Shai Datauker A.Z.V.D. 1.50.13 nrd holland 150 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 1.50.18 brabant 151 Kaj Heck De Columbiaan 1.50.29 gouwe rijnstreek 152 Mart Eggink ZPC Maarkel 1.50.63 overijssel 153 Sander Karregat Ed-Vo 1.50.69 nrd holland 154 Stijn Does De Columbiaan 1.50.75 gouwe rijnstreek 155 Niek van Heesch Koewacht 1.50.80 zeeland 156 Bas Jansen ZV Sassenheim 1.50.83 gouwe rijnstreek 157 Thomas Luchies De Berkelduikers 1.50.95 gelderland 158 Tim van IJll D'Elft 1.51.23 haaglanden 159 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 1.51.28 gouwe rijnstreek 160 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht(SG) 1.51.35 utrecht 161 Jari den Ottelander SBC2000 1.51.42 brabant 162 Arjan Vaatstra de Valken 1.51.53 drenthe 163 Jorrit Mulder Wetterwille 1.51.54 friesland 164 Harm van de Heuvel ZPK Budel 1.51.70 brabant 165 Teun Diesveld Swol 1894 1.51.82 overijssel 166 Wessel van Zunderd Z&PC DIO 1.51.89 brabant 167 Elias Semunovic Zegenwerp 1.52.03 brabant 168 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 1.52.06 overijssel 169 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 1.52.09 nrd holland 170 Simon Martina PŤrez Zpch 1.52.09 a'dam/'t gooi 171 Bas Gibbels Argo 1.52.15 brabant 172 Ede Ojo Rsw 1.52.19 rotterdam 173 Bram Denkers NDD 1.52.39 gelderland 174 Thomas van Piggelen GZ en PC de Whee 1.52.39 overijssel 175 Arthur Hekelaar Zoetermeer 1.52.44 haaglanden 176 Emiel Meinen Steenwijk 1934 1.52.45 overijssel 177 Scott Scheerder Hoogenboom Tours BZ&PC 1.52.48 gouwe rijnstreek 178 Abel Mellema De Rijn 1.52.54 gelderland 179 Jochem Neels De Stormvogel 1.52.54 zeeland 180 Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 1.52.68 nrd holland 181 Wouter de Boer Zoetermeer 1.52.71 haaglanden 182 Jari Morsink O Z & P C 1.52.74 overijssel 183 Erik Ambergen De Duinkikkers 1.52.80 utrecht 184 Thomas Jacob Lok ZVZwartsluis 1.52.80 overijssel 185 Mika But Zcnf'34 1.53.16 friesland 186 Dylan van Irsel SBC2000 1.53.35 brabant 187 Nick Soetmulder De Schelde 1.53.38 zeeland 188 Wibout Rustenburg EZV Enkhuizen 1.53.47 nrd holland 189 Wilko Blaauw MZC 80 1.53.51 gelderland 190 Thomas Sap Kzc 1.53.66 nrd holland 191 Koen van Melis ZV Hydra 1.53.74 brabant 192 Vincent van 't Hof Aquapoldro 1.53.80 gelderland 193 Gerritjan Kolk De Eerste Kolk 1.53.95 overijssel 194 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 1.54.25 rotterdam 195 Jordi Schaaf ZV de Gooye 1.54.27 rotterdam 196 Jordy Bisschop Deltasteur 1.54.36 overijssel 197 Reinder Bouma F.Z.C.'54 1.54.36 friesland 198 Wietze Woudwijk Wetterwille 1.54.36 friesland 199 Jason van Boom De Schelde 1.54.39 zeeland 200 Job Rozemeijer Zaanstad (SG) 1.54.40 nrd holland 201 Sander Schleeper Zaanstad (SG) 1.54.40 nrd holland 202 Enrico Strik De Zijl/LGB 1.54.66 gouwe rijnstreek 203 Bart KŲhlen Hellas-Glana 1.54.81 limburg 204 Camiel Boot AZ&PC 1.54.99 utrecht 205 Yves-Maurice Vork Oceanus 1.55.00 a'dam/'t gooi 206 Niels Loomans Z&PV Nuenen 1.55.12 brabant 207 Aron Visser Dz&pc 1.55.20 friesland 208 Tijn Wolfhagen Eurode/KZC 1.55.30 limburg 209 Richard Ruijg De Eerste Kolk 1.55.32 overijssel 210 Joep Clasener de Devel 1.55.34 rotterdam 211 Max Peuten HZPC 1.55.34 limburg 212 Thijmen Bruist Brunssum 1.55.44 limburg 213 Romano de Bruijne De Schelde 1.55.49 zeeland 214 Steef Huiberts Oude Veer 1.55.66 nrd holland 215 Tom Linsen ZPC Nederweert 1.55.67 limburg 216 Noud van Boven Neptunus'58 1.55.72 brabant 217 Job Kooij Pcg 1.55.78 rotterdam 218 Bram van Bergeijk Zvdo'74 1.55.80 brabant 219 Sven Geenen RZL 1.55.93 limburg 220 Thomas Wojcik LZ 1886 1.55.99 gouwe rijnstreek 221 Luuk de Vocht Zeester Meerval 1.56.08 brabant 222 Sander Cox Zeps 1.56.16 limburg 223 Jimmy Wilkens Torpedo 1.56.22 a'dam/'t gooi 224 DaniŽl Waterman Scheldestroom 1.56.65 zeeland 225 Twan de Willigen ZV Vlaardingen 1.56.90 rotterdam 226 Erwin Batist ZV Westland Dijkglas 1.57.00 haaglanden 227 Hans Visser De Dolfijn 1.57.16 a'dam/'t gooi 228 Vitken Vader MSV- Zeemacht 1.57.27 nrd holland 229 Roel van Grol Widex Gzc Donk 1.57.41 gouwe rijnstreek 230 Hugo Blom De Reuring 1.57.59 nrd holland 231 Reinier Mathot De Fuut 1.58.24 utrecht 232 Marijn Tiggelaar De Aquaflippers 1.58.36 groningen 233 Jurre Bakker Orca 1.58.61 friesland 234 Sven Martens Kzc 1.58.66 nrd holland 235 Aage Vermeeren Oceanus 1.58.82 a'dam/'t gooi 236 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 1.58.96 gouwe rijnstreek 237 Jochem v.d. Mey ZV Sassenheim 1.59.10 gouwe rijnstreek 238 Tom Stehouwer De Geul 1.59.18 rotterdam 239 Adam Hery DAW-Finenzo 1.59.22 nrd holland 240 Sergio Jansen TriVia 1.59.47 groningen 241 Geurt Schwitter Luctor et Emergo 1.59.56 zeeland 242 Stan Jordaans De Zijl/LGB 1.59.68 gouwe rijnstreek 243 Frank van de Scheur De Albatros 1.59.76 utrecht 244 Jordy Boerboom DES 2.00.03 haaglanden 245 Jiddo Marres MNC Dordrecht 2.00.11 rotterdam 246 Jeffrey Cats De Bevelanders 2.00.25 zeeland 247 Brian van 't Zelfde Katwijk 2.00.86 gouwe rijnstreek 248 Jia Paul Lee GZVW 2.01.38 groningen 249 Aron Khan IJsselmeer 2.01.80 a'dam/'t gooi 250 Lars van der Heide Zc Borger 2.01.91 drenthe 251 Jelle Bets Zaanstad (SG) 2.01.99 nrd holland 252 Pepijn Rottier TriVia 2.01.99 groningen 253 Gideon Heij Torpedo 2.02.08 a'dam/'t gooi 254 Sten Woppenkamp ZV Sassenheim 2.02.39 gouwe rijnstreek 255 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 2.02.45 a'dam/'t gooi 256 Jos van Herk VZC E&P 2.02.72 utrecht 257 Dennis Niemark Brunssum 2.02.77 limburg 258 Tom Gentenaar Aalscholver 2.02.80 a'dam/'t gooi 259 Jerric van Leeuwen AZL 2.02.83 haaglanden 260 Robin Zwart ZV Westland Dijkglas 2.02.86 haaglanden 261 Sander van Witzenburg ZV Vlaardingen 2.02.89 rotterdam 262 Derk v.d. Sluis De Duinkikkers 2.03.01 utrecht 263 Mink Verschoor Lac 2.03.06 rotterdam 264 Jelke J. Robben JZ&PC Jubbega 2.03.56 friesland 265 Thieme Altena Zpb H&l 2.03.66 rotterdam 266 Quint Jacobs Nimo 2.05.55 limburg 267 Cesaro Angevaare De Spatters 2.05.66 drenthe 268 Dennis Wildeboer GZVW 2.06.14 groningen 269 Wouter de Lang ZPC Bikkel Hoogeveen 2.06.27 drenthe 270 Erik Koot ZV Sassenheim 2.06.46 gouwe rijnstreek 271 Nick Wetsteijn Lac 2.06.76 rotterdam 272 Jesper Lemmen HZPC 2.06.89 limburg 273 Beau Maassen De Futen 2.07.00 a'dam/'t gooi 274 Cyriel Muthert Woerden 2.07.13 utrecht 275 Wouter Ruissen Koewacht 2.08.12 zeeland 276 Jurgen Ravenstijn ZV de Gooye 2.08.89 rotterdam 277 Dennis Ansing Aqualero 2.10.36 drenthe 278 Kor Postumus JZ&PC Jubbega 2.11.05 friesland 279 Gino Kraan GoSwim 2.11.80 utrecht 280 Timo Edelaar Noordwijkerhout 2.12.20 gouwe rijnstreek 281 Wouter Vroonen Eurode/KZC 2.12.88 limburg 282 Mike van Vliet De Amstel 2.14.58 a'dam/'t gooi 283 Luc Smoorenburg Scheldestroom 2.27.82 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl