Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m wisselslag meisjes minioren 4 1 Marieke Tienstra TriVia 2.57.50 groningen 2 Eelke Roman LZ 1886 3.05.38 gouwe rijnstreek 3 Nikita van den Ouden Luctor et Emergo 3.05.64 zeeland 4 Renee Roosen ZC Eijsden 3.09.54 limburg 5 Laura Stegge De Dinkel 3.11.82 overijssel 6 Melissa Baars Aquarijn 3.11.91 utrecht 7 Sabine Voltman ESCA Zwemmen 3.12.82 gelderland 8 Moesha Wartes De Dolfijn 3.13.10 a'dam/'t gooi 9 Lonneke Graansma TriVia 3.13.56 groningen 10 Nina Geul Aqua Novio ´94 3.13.67 gelderland 11 Soraya Wasser Eiffel Swimmers PSV 3.14.04 brabant 12 Manon Aerssens Scheldestroom 3.14.13 zeeland 13 Katja Kuijlaars MNC Dordrecht 3.14.52 rotterdam 14 Fabienne IJsselstein MNC Dordrecht 3.14.98 rotterdam 15 Jade Groeneveld De Biesboschzwemmers 3.15.10 brabant 16 Simone Krans De Kikker 3.16.36 drenthe 17 Vivian van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 3.17.48 gelderland 18 Erica Schoenmakers Z&PV Nuenen 3.18.75 brabant 19 Sanne Ditzel Aquapoldro 3.18.98 gelderland 20 Naomi Rozema Dz&pc 3.19.07 friesland 21 Isabel van der Boor MNC Dordrecht 3.19.08 rotterdam 22 Saskia Koolen De Watervogels 3.19.34 gouwe rijnstreek 23 Laura van de Kamp Aqua Novio ´94 3.20.02 gelderland 24 Daphne Jurriëns De Veene 3.20.22 overijssel 25 Isabel Nibourg De Dinkel 3.21.10 overijssel 26 Nienke Aalbers W.Z. & P.C. Triton 3.21.59 a'dam/'t gooi 27 Frederique Janssen Arethusa 3.21.92 brabant 28 Vera Bos WVZ 3.22.46 haaglanden 29 Renske Mulder O Z & P C 3.23.42 overijssel 30 Sophie Schagen De Houtrib 3.23.42 gelderland 31 Isobel Bowring DES 3.23.64 haaglanden 32 Ruby Belfor De Columbiaan 3.23.83 gouwe rijnstreek 33 Anouk Gerrits Zegenwerp 3.25.13 brabant 34 Iona van der Toorn WVZ 3.25.25 haaglanden 35 Lauri Lesscher De Veene 3.25.29 overijssel 36 Mariko de Niet De Otters Het Gooi 3.25.45 a'dam/'t gooi 37 Anouk van Noord Oceanus 3.25.46 a'dam/'t gooi 38 Aniek Giesselink O Z & P C 3.26.23 overijssel 39 Floor Eggermont Poseidon'56 3.26.65 rotterdam 40 Manon Korfage Zwemclub Losser 3.26.67 overijssel 41 Senna Lindenberg MNC Dordrecht 3.26.82 rotterdam 42 Gabrielle Bolk Olde Vechte 3.27.26 overijssel 43 Renske Daenen VZ&PC 3.27.43 overijssel 44 Nikita Vos Hpc 3.27.61 nrd holland 45 Valerie Klaaijsen Scheldestroom 3.28.41 zeeland 46 Naomi Oolthuis ZPC Livo 3.28.90 gelderland 47 Eline Bekkers De Stormvogel 3.29.02 zeeland 48 Wieke Kool Dwk 3.29.02 gelderland 49 Cynthia van den Broek TRB/RES 3.29.54 brabant 50 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 3.29.75 haaglanden 51 Myrthe Offenga zv de Vikings 3.29.81 friesland 52 Hinke Groos Dz&pc 3.30.39 friesland 53 Bibi Stokvis ZV De Bron 3.30.49 nrd holland 54 Nikita Mik TriVia 3.30.78 groningen 55 Sterre Schlicher RZ 3.30.87 limburg 56 Anne May Alkemade SBC2000 3.31.32 brabant 57 Vianne den Dulk De Columbiaan 3.31.73 gouwe rijnstreek 58 Ilse Wijnmaalen Pcg 3.32.31 rotterdam 59 Rowena van de Moosdijk MNC Dordrecht 3.32.31 rotterdam 60 Evi Mijnster Dwf 3.32.74 rotterdam 61 Merel Punt Poseidon'56 3.33.00 rotterdam 62 Shanice Beekman Luctor et Emergo 3.33.59 zeeland 63 Lisanne Kanis De Eerste Kolk 3.33.60 overijssel 64 Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 3.33.75 gouwe rijnstreek 65 Danielle Bijsterbosch Octopus 3.33.82 gelderland 66 Eliza van der Werf Zignea 3.33.92 overijssel 67 Feya Boomsma Orca 3.34.54 friesland 68 Cynthia Koerhuis De Spatters 3.34.94 drenthe 69 Christa de Vries F.Z.C.'54 3.35.19 friesland 70 Lotte van den Boogaard De Gelenberg 3.35.30 gelderland 71 Elaine Hoekzema Dwk 3.35.67 gelderland 72 Mandy Snelder Dwv 3.35.77 gelderland 73 Chiara Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 3.36.06 friesland 74 Mariecke de Beer ZON/S&S 3.36.16 limburg 75 Cheyenne Verburgt EZ&PC 3.36.29 gelderland 76 Hilde Litjens HZPC 3.36.45 limburg 77 Nina Vriezelaar MZ&PC 3.36.47 limburg 78 Natascha Nijsink De Veene 3.36.48 overijssel 79 Ageeth de Haan 't Tolhekke 3.36.70 overijssel 80 Annemarie Meijer De Duck 3.36.82 rotterdam 81 Isabel Punt A.Z.V.D. 3.37.19 nrd holland 82 Jessica Bloks De Dommelbaarzen 3.37.44 brabant 83 Aukje Toonen Tritium 3.37.50 brabant 84 Fabienne Vork Oceanus 3.37.56 a'dam/'t gooi 85 Heleen de Lange De Bevelanders 3.37.65 zeeland 86 Britt Landegge ZC '90 3.37.92 gelderland 87 Chantal Paans De Biesboschzwemmers 3.37.95 brabant 88 Myrthe Goertz Zeps 3.38.11 limburg 89 Rosalie Baarda Orca 3.38.21 friesland 90 Anne Fleur Willemsen Appingedam 3.38.47 groningen 91 Jeanine Westerhof WS Twente 3.38.67 overijssel 92 Odette Holster zc De Schotejil 3.38.86 rotterdam 93 Nyna Visser Orca 3.38.89 friesland 94 Femke Stevens Zaanstad (SG) 3.38.92 nrd holland 95 Meike Romeijnsen De Schelde 3.39.13 zeeland 96 Romy van de Kop TZC Vahalis 3.39.18 gelderland 97 Shanna Holtrop Zuiderzeezwemmers 3.39.54 gelderland 98 Daphne Heemskerk De Columbiaan 3.39.55 gouwe rijnstreek 99 Rixt Keetman WS Twente 3.39.73 overijssel 100 Marit van der Lee Zeester Meerval 3.39.76 brabant 101 Anouk Heizenberg Aqualero 3.40.02 drenthe 102 Loes van Eindhoven Argo 3.40.07 brabant 103 Lotte Middelbos ZV de Gooye 3.40.10 rotterdam 104 Marije Westerveld Natare 3.40.11 gelderland 105 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 3.40.62 limburg 106 Irene Ottens Eemsrobben 3.40.71 groningen 107 Mienke Waninge Nunspeet 3.40.89 gelderland 108 Lynn Mariman Koewacht 3.41.05 zeeland 109 Erin-Lisa Dalm Brunssum 3.41.18 limburg 110 Fenna Louwsma Orca 3.41.44 friesland 111 Lotte Kuipers De Dinkel 3.41.92 overijssel 112 Chéméne de Klein Dwf 3.42.15 rotterdam 113 Dagmar Swier Zwemvereniging Hoorn 3.42.36 nrd holland 114 Marit ter Weeme NZ&PC 3.42.47 gouwe rijnstreek 115 Daisy van den Berk De Biesboschzwemmers 3.42.60 brabant 116 Charlotte Allonsius De Schelde 3.42.99 zeeland 117 Laurette van der Woning De Dinkel 3.43.26 overijssel 118 Annika Spijker De Krabben 3.43.42 brabant 119 Sabine Lageweg HZ&PC Heerenveen 3.43.64 friesland 120 Denice Hukema Ed-Vo 3.43.77 nrd holland 121 Tessa Folkertsma Dz&pc 3.43.91 friesland 122 Dana Bosman Oceanus 3.44.41 a'dam/'t gooi 123 Genna Visser Zpd 3.44.43 friesland 124 Sigrid Hogendorp F.Z.C.'54 3.44.43 friesland 125 Nynke Verhoeven Aalscholver 3.44.50 a'dam/'t gooi 126 Naomi Visser De Dolfijn 3.44.58 a'dam/'t gooi 127 Simone Slootbeek De Columbiaan 3.44.70 gouwe rijnstreek 128 Malon Hanssen ROB 3.44.72 limburg 129 Daphne van den Bos SBC2000 3.45.10 brabant 130 Gail Besselink Dwv 3.45.13 gelderland 131 Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 3.45.38 gouwe rijnstreek 132 Isrid Wigman De Ganze 3.45.46 zeeland 133 Romy de Laat Wiekslag 3.45.74 rotterdam 134 Manon Schouten Zc Borger 3.45.90 drenthe 135 Stefani Buenrostro De Columbiaan 3.46.16 gouwe rijnstreek 136 Niké Klein Wassink SchuurmanBRC 3.46.42 gelderland 137 Femke van Eck Argo 3.46.65 brabant 138 Danique Jansen ZV Scholtenhagen 3.46.86 overijssel 139 Jet Kleine Oude Veer 3.46.94 nrd holland 140 Laura van den Belt GZV Marveld 3.47.16 gelderland 141 Jessie Stegeman ZPC Maarkel 3.47.54 overijssel 142 Alyssa van der Lans ZV Westland Dijkglas 3.47.76 haaglanden 143 Sabrin el Bacha De Dolfijn 3.47.93 a'dam/'t gooi 144 Abigail Pengel Het Y 3.48.05 a'dam/'t gooi 145 Claudia Norder DZ & PC de IJsel 3.48.08 overijssel 146 Jody Savelberg Eurode/KZC 3.48.09 limburg 147 Juliette Farmer WVZ 3.48.09 haaglanden 148 Sanne Rebers Hieronymus 3.48.43 brabant 149 Kirsten Westerhuis Dz&pc 3.48.45 friesland 150 Pleun Huigens De Treffers 3.49.31 brabant 151 Lieke Holkenborg Dwv 3.49.39 gelderland 152 Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 3.49.43 nrd holland 153 Irene Linderhof SC Salland 3.50.02 overijssel 154 Helene Staal DZ & PC de IJsel 3.50.23 overijssel 155 Naomi Geurts ZV Zaltbommel 3.50.26 gelderland 156 Tippy Rolink De Dinkel 3.51.82 overijssel 157 Femke de Gier zc De Schotejil 3.51.99 rotterdam 158 Leonie Vos DAW-Finenzo 3.52.92 nrd holland 159 Amber van de Kraats VZC E&P 3.53.21 utrecht 160 Selena Kuijt De Ganze 3.53.21 zeeland 161 Merlijn Kuipers de Zeehond '73 3.53.67 rotterdam 162 Mireille Larkens Appingedam 3.53.79 groningen 163 Regina van 't Veer Zaanstad (SG) 3.53.86 nrd holland 164 Lisa Korving VZC E&P 3.54.02 utrecht 165 Lynn van Es Wzv 3.54.23 brabant 166 Silke Rinsma HZ&PC Heerenveen 3.54.29 friesland 167 Saartje Vermeulen BZV 's-hertogenbosch 3.54.55 brabant 168 Britt Wirtz De Dommelbaarzen 3.54.64 brabant 169 Nicole Kleinveld One Team Swimming 3.55.14 utrecht 170 Maaike Baker Noordwijkerhout 3.55.17 gouwe rijnstreek 171 Karolien Nevels De Kikker 3.55.73 drenthe 172 Laura Haan De Zandstuve 3.55.95 overijssel 173 Emma Rijnsdorp Zoetermeer 3.56.35 haaglanden 174 Karlijn van der Werf De Pinquin 3.56.40 groningen 175 Heleen Braaf MZC 80 3.56.48 gelderland 176 Linde Haverkate GZ en PC de Whee 3.56.57 overijssel 177 Amara Veugen Dzt'62 3.56.59 brabant 178 Myrna Stals ZPK Budel 3.56.82 brabant 179 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 3.57.48 haaglanden 180 Julia Huijsmans zc De Schotejil 3.57.48 rotterdam 181 Edith Krist Rapido '82 3.57.61 nrd holland 182 Simone Mul De Reuring 3.57.71 nrd holland 183 Isa Stoutjesdijk zc De Schotejil 3.58.39 rotterdam 184 Hanna Kellner Dz&pc 3.58.80 friesland 185 Anna Correia De Kempvis 3.58.81 rotterdam 186 Sofie Panneman IJsselmeer 3.59.13 a'dam/'t gooi 187 Nicolah Cowles DAW-Finenzo 3.59.27 nrd holland 188 Doreen Ott TriVia 4.00.11 groningen 189 Carolien Verbiest Onderdak 4.00.45 zeeland 190 Ely van Kraaij Zeester Meerval 4.00.64 brabant 191 Damla Kalkankiran ZVV 4.00.89 gelderland 192 Nikki Krottjé Eurode/KZC 4.01.35 limburg 193 Lisanne Faber HZ&PC Heerenveen 4.02.48 friesland 194 Ilona Jager ZC De Toekomst 4.03.58 drenthe 195 Rachel Oosterloo Aqua'68-Najade 4.04.15 drenthe 196 Anouk IJpelaar De Vennen 4.04.57 brabant 197 Anne de Meurichy De Honte 4.05.27 zeeland 198 Mariska Hendricks BZC Dolfijnen 4.05.73 gelderland 199 Kyana van der Vegt De Houtrib 4.06.39 gelderland 200 Esther Meinsma Dz&pc 4.07.54 friesland 201 Iva den Haan KZV de Lansingh 4.07.77 rotterdam 202 Marenne Huigh Scheldestroom 4.08.20 zeeland 203 Merve Ă–zdemir GoSwim 4.08.55 utrecht 204 Gaby Joosse Luctor et Emergo 4.09.44 zeeland 205 Lieke van der Koppel ZV Olympia 4.09.60 gelderland 206 Iris Gerritzen De Houtrib 4.09.69 gelderland 207 Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 4.09.92 gouwe rijnstreek 208 Mendy Koo De Haaien 4.09.98 utrecht 209 Laura Cronau Aquarijn 4.11.16 utrecht 210 Eva Mommers Van Vliet Barracuda 4.11.44 gouwe rijnstreek 211 Joyce van Dam De Stelle 4.11.76 rotterdam 212 Benthe Mulder De Reuring 4.11.86 nrd holland 213 Inge van Doeselaar Scheldestroom 4.13.38 zeeland 214 Marjolein Visser De Reuring 4.13.43 nrd holland 215 Marine D'Hondt De Otters Het Gooi 4.13.54 a'dam/'t gooi 216 Esmee Koeman De Bevelanders 4.15.05 zeeland 217 Mioma Lilipaly Widex Gzc Donk 4.16.02 gouwe rijnstreek 218 Joekie Kaemingk Zwemclub Zeist 4.17.36 utrecht 219 Femke Kool De Berkelduikers 4.18.95 gelderland 220 Elisa Sikking ZV Sassenheim 4.23.07 gouwe rijnstreek 221 Douwina Woudwijk Wetterwille 4.23.40 friesland 222 Romy Boer de Zeehond '73 4.24.60 rotterdam 223 Natasja van Geersaem De Bruinvis 4.29.10 zeeland 224 Manon van de Woestijne Scheldestroom 4.29.24 zeeland 225 Lisanne van Ringelesteijn de Zeehond '73 4.34.59 rotterdam 226 Tessa Westerborg Kzc 4.34.93 nrd holland 227 Asmae Kaddem Lac 4.43.53 rotterdam 228 Caitlyn v.d. Beek De Watervogels 4.52.53 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 januari 1980
Met 8.15.4 is Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.
Met 8.15.4 is Gerard Smit,  Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl