Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen DZ & PC 1.25.65 friesland 2 Danieke van de Kooi de Granaet 1.35.63 friesland 3 Myrthe Bakker Aquarijn 1.36.31 utrecht 4 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 1.36.46 groningen 5 Laura van Engelen AquAmigos 1.38.51 noord brabant 6 Jitske Boomars O Z & P C 1.39.16 overijssel 7 Kaylee de Jong ZPCH 1.39.83 a'dam/'t gooi 8 Marieke van der Meer De Columbiaan 1.39.93 gouwe rijnstreek 9 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 1.40.07 limburg 10 Tatum Reppel MNC Dordrecht 1.40.94 rotterdam 11 Marieke Wildeboer GZVW 1.41.23 groningen 12 Floor Habers Nautilus 1.41.23 noord brabant 13 Anja Muntendam De Pinquin 1.41.86 groningen 14 Manon Kampman Zegenwerp 1.41.95 noord brabant 15 Josse Marsman Njord 1.42.04 noord brabant 16 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.42.48 a'dam/'t gooi 17 Marij van der Mast SBC2000 1.43.39 noord brabant 18 Paula Schellekens TRB/RES 1.43.40 noord brabant 19 Esra Reehorst De Devel 1.43.46 rotterdam 20 Loulou Janssen De Columbiaan 1.43.67 gouwe rijnstreek 21 Lauren van Ijll D'Elft 1.43.86 haaglanden 22 Josee Keizer GZVW 1.44.32 groningen 23 Esmée Venner ZPC Nederweert 1.45.12 limburg 24 Sophie 't Hart De Columbiaan 1.45.29 gouwe rijnstreek 25 Laura Tromp De Devel 1.45.47 rotterdam 26 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 1.45.85 noord brabant 27 Sanne de Baas NZ&PC 1.45.90 gouwe rijnstreek 28 Marit Adriaanse De Inktvis 1.46.15 groningen 29 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 1.46.22 nrd holland 30 Alieke van der Meer DWK 1.46.54 gelderland 31 Sanne Heemskerk LZ 1886-KartoenZ 1.46.67 gouwe rijnstreek 32 Iris Grelling Nautilus 1.46.85 noord brabant 33 Anna Rozema FZC ‘54 1.47.00 friesland 34 Lindy Elkerbout de Veene 1.47.32 overijssel 35 Noelle Scholte ZPC Livo 1.47.37 gelderland 36 Rianne Bouw DWK 1.47.95 gelderland 37 Flo Bosmans Tritium (SG) 1.48.01 noord brabant 38 Jamie Stegeman De Berkelduikers 1.48.06 gelderland 39 Michelle Miltenburg SG Vecht&Rijn 1.48.16 utrecht 40 Maike van de Velde ZPCH 1.48.17 a'dam/'t gooi 41 Claudia Schouten Aquarijn 1.48.19 utrecht 42 Mariska van Leeuwen NZ&PC 1.48.43 gouwe rijnstreek 43 Sarah Uuldriks Hieronymus 1.48.80 noord brabant 44 Quinty Jansen Aquarijn 1.48.92 utrecht 45 Jasmijn Bal Poseidon'56 1.48.97 rotterdam 46 Loes Walrecht HZ&PC Heerenveen 1.48.99 friesland 47 Anniko Maas Zwemclub Losser 1.49.23 overijssel 48 Kaylin stel Oeza 1.49.47 nrd holland 49 Rowie Kamp De Reuring 1.49.57 nrd holland 50 Inge Vieveen WVZ 1.49.57 haaglanden 51 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 1.49.58 noord brabant 52 Lotte van Iperen De Devel 1.49.69 rotterdam 53 Renske Bijeman Aquarijn 1.49.76 utrecht 54 Madelon Jasper Faijer VZ&PC 1.49.92 overijssel 55 Lanaya van Uffelen WVZ 1.49.97 haaglanden 56 Naomi Knetemann De Devel 1.50.14 rotterdam 57 Amy Mooren de Roersoppers 1.50.41 limburg 58 Kayleigh Gijsels Tempo 1.50.75 noord brabant 59 Esmee Wijnmaalen PCG 1.50.89 rotterdam 60 Juliette Diaz Diaz ZPB H&l 1.50.97 rotterdam 61 Linda Koers Eemsrobben 1.51.02 groningen 62 Maartje Braam LZ 1886-KartoenZ 1.51.27 gouwe rijnstreek 63 Michelle Lemmens Hellas-Glana 1.51.41 limburg 64 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.51.45 rotterdam 65 Robin van den Dungen Zeester Meerval 1.51.50 noord brabant 66 Terri Out De Zeehond '73 1.51.64 rotterdam 67 Janny Groos DZ & PC 1.51.84 friesland 68 Marieke Lodder Poseidon'56 1.51.90 rotterdam 69 Yvette Boers ZV Kerkdriel 1.52.20 gelderland 70 Britt Gijpmans ROB 1.52.38 limburg 71 Amber Raadschilders Kimbria 1.52.50 limburg 72 Misty de Voogt De Duck 1.52.57 rotterdam 73 Layla Middelkoop De Devel 1.52.60 rotterdam 74 Anna Harbers HZ&PC Heerenveen 1.52.97 friesland 75 Marjolein Stubbe WS Twente 1.53.20 overijssel 76 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 1.53.54 overijssel 77 Isaa Ebbinge Oceanus 1.53.59 a'dam/'t gooi 78 Brit Brandsma 't Tolhekke 1.53.61 overijssel 79 Lené Doomen TRB/RES 1.53.70 noord brabant 80 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 1.53.94 a'dam/'t gooi 81 Evelien van Kerckhoven De Honte 1.53.95 zeeland 82 Romy Ewalds Mosa Regio 1.54.14 limburg 83 Elaine Kruit KZV de Lansingh 1.54.71 rotterdam 84 Nicky Leal De Columbiaan 1.54.80 gouwe rijnstreek 85 Dagmar Alderlieste SBC2000 1.54.84 noord brabant 86 Lotte Zwolsman Oceanus 1.55.05 a'dam/'t gooi 87 Kirsten Dijkman Kzc 1.55.09 nrd holland 88 Julia van Zelst ZV Kerkdriel 1.55.22 gelderland 89 Romee Venneman PCG 1.55.24 rotterdam 90 Emma Koek ESCA Zwemmen 1.55.26 gelderland 91 Manon Middelbos ZV de Gooye 1.55.27 rotterdam 92 Elsa Bremer DZ & PC 1.55.28 friesland 93 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 1.55.51 limburg 94 Ellen Smelt VZ&PC 1.55.77 overijssel 95 Mara Doderlein de Win WZ&PC Purmerend 1.55.87 nrd holland 96 Amber Bergman De Dinkel 1.56.22 overijssel 97 Jade von Rotz De Devel 1.56.51 rotterdam 98 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.56.64 gelderland 99 Marloes Bekhuis O Z & P C 1.57.51 overijssel 100 Dané van Wijngaarden De Geul 1.57.53 rotterdam 101 Lieve Göbbels Eurode/KZC 1.57.59 limburg 102 Eva van der Straaten ZPB H&l 1.57.61 rotterdam 103 Lisanne Weeda De Devel 1.57.82 rotterdam 104 Marije Lammerdink De Berkelduikers 1.57.89 gelderland 105 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 1.58.00 gouwe rijnstreek 106 Naomi Esseling Scheldestroom 1.58.13 zeeland 107 Julie van Nauta Lemke ACZ 1.58.19 rotterdam 108 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 1.58.21 limburg 109 Maartje Langstraat Arethusa 1.58.28 noord brabant 110 Cynthia Mulder Nunspeet 1.58.32 gelderland 111 Sam van Nunen Nautilus 1.58.38 noord brabant 112 Zoë van Gool MNC Dordrecht 1.58.42 rotterdam 113 Maaike Masselink De Dinkel 1.58.73 overijssel 114 Jade Wensveen De IJsselmeeuwen 1.58.95 gelderland 115 Chayenne Odenhoven Nimo 1.58.98 limburg 116 Kimberley Gerritsen De Gelenberg 1.58.98 gelderland 117 Sterre van Schravendijk WS Twente 1.59.02 overijssel 118 Joyce Asteleijner de Veene 1.59.11 overijssel 119 Marlijn Welmer De Berkelduikers 1.59.17 gelderland 120 Britt Cornelissens Hellas-Glana 1.59.42 limburg 121 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 1.59.69 limburg 122 Florien de Lange AZ&PC 1.59.72 utrecht 123 Inge Vijsma W.Z. & P.C. Triton 1.59.83 a'dam/'t gooi 124 Esmee Roodenburg De Geul 1.59.98 rotterdam 125 Michelle Verhoeven Ed-Vo 2.00.00 nrd holland 126 Shira de Haan Oeza 2.00.19 nrd holland 127 Lotte Pouw Olde Vechte 2.00.26 overijssel 128 Dominique De Briais Backer De Meer 2.00.45 gelderland 129 Silke Molendijk De Vrije Slag 2.00.51 gelderland 130 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 2.00.57 haaglanden 131 Fleur van der Heijden Arethusa 2.00.60 noord brabant 132 Noa Ieperen Arethusa 2.00.74 noord brabant 133 Bente Koelemeij Zaanstad (SG) 2.00.82 nrd holland 134 Daphne de Groot Ed-Vo 2.01.00 nrd holland 135 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 2.01.15 rotterdam 136 Anna Morsink W.Z. & P.C. Triton 2.01.16 a'dam/'t gooi 137 Ariane Smit Torpedo 2.01.17 a'dam/'t gooi 138 Maaike van Dalsen KZV de Lansingh 2.01.17 rotterdam 139 Samantha Mantel De Futen 2.01.19 a'dam/'t gooi 140 Stephanie Wouters Njord 2.01.24 noord brabant 141 Elma Leusink Deltasteur 2.01.61 overijssel 142 Ilse van der Zon SG Vecht&Rijn 2.01.80 utrecht 143 Laura Nieuwland De Stormvogel 2.02.00 zeeland 144 Anouk Helthuis O Z & P C 2.02.16 overijssel 145 Eline Slabbers Arethusa 2.02.66 noord brabant 146 Esther de Laat AquAmigos 2.02.82 noord brabant 147 Kim Rebergen Hellas-Glana 2.03.45 limburg 148 Marthe Lubberts HZ&PC Heerenveen 2.03.69 friesland 149 Elise Jocaille WZV 2.04.23 noord brabant 150 Esli Brouwer GZV Marveld 2.04.36 gelderland 151 Nikita Postma sg Middelse-Skelp 2.04.47 friesland 152 Esmee Jansen De Meer 2.04.92 gelderland 153 Maartje ten Hoopen O Z & P C 2.05.02 overijssel 154 Ilse van Berkel Van Vliet Barracuda 2.05.73 gouwe rijnstreek 155 Viveka Verhage DAW-Finenzo 2.05.80 nrd holland 156 Charlotte Strack De Honte 2.06.31 zeeland 157 Denise Erkens DWK 2.06.89 gelderland 158 Lonneke Kampman Zegenwerp 2.07.16 noord brabant 159 Merle Koldemeule WS Twente 2.07.16 overijssel 160 Renske Postma Orca 2.07.63 friesland 161 Vanity de Roos De Honte 2.07.88 zeeland 162 Lianne Schoonderwoerd W.Z. & P.C. Triton 2.08.09 a'dam/'t gooi 163 Ilse Wijnveld De Rijn 2.08.48 gelderland 164 Julia van Hemert ZV Zaltbommel 2.08.51 gelderland 165 Hesra Forkink Zpp 2.08.53 drenthe 166 Annabel Boeckhout Scheldestroom 2.08.69 zeeland 167 Roos van Marrewijk De Bevelanders 2.09.89 zeeland 168 Britney Raymakers ZPK Budel 2.10.24 noord brabant 169 Lenique Smijs Scheldestroom 2.10.29 zeeland 170 Demi Papaioannou Aqua Novio ´94 2.10.29 gelderland 171 Hannah Schrijver Dwt 2.10.91 nrd holland 172 Nienke Kroeze Deltasteur 2.12.76 overijssel 173 Kim Groeneveld ZV Waterland 2.13.05 nrd holland 174 Pascal Rekers Nunspeet 2.13.42 gelderland 175 Merel Stam Deltasteur 2.13.82 overijssel 176 Niki Ruijs De Rijn 2.13.83 gelderland 177 Linda van Buuren De Meer 2.14.11 gelderland 178 Marla Geevers Eurode/KZC 2.14.53 limburg 179 Hilde Hollander Deltasteur 2.14.76 overijssel 180 Selina Doldersum Deltasteur 2.15.20 overijssel 181 Inge Belfor De Columbiaan 2.15.25 gouwe rijnstreek 182 Danieke Daenen Deltasteur 2.15.51 overijssel 183 Loes van der Haar Deltasteur 2.15.67 overijssel 184 Zita Hofmeijer WS Twente 2.16.33 overijssel 185 Myrthe Visser Orca 2.16.53 friesland 186 Ellen Boot AZ&PC 2.16.81 utrecht 187 Chantal Middelkamp DZ & PC 2.21.14 friesland 188 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2.21.47 limburg 189 Sterre Spiekker GZV Marveld 2.22.02 gelderland 190 Samantha Schmidgall Eszet 2.22.87 limburg 191 Zenna Thiry W.Z. & P.C. Triton 2.22.90 a'dam/'t gooi 192 Lara de Jong Scheldestroom 2.23.96 zeeland 193 Sophie van Wijngaarden De Futen 2.28.58 a'dam/'t gooi 194 Gwen Wouters Eszet 2.30.18 limburg 195 Julia Hietkamp HZPC 2.30.55 limburg 196 Pien Boodt De Dolfijn 2.30.73 a'dam/'t gooi 197 Maartje Liepert Scheldestroom 2.31.63 zeeland 198 Romy Basting Scheldestroom 2.34.62 zeeland 199 Lobke Dierikx Scheldestroom 2.38.60 zeeland 200 Cecilie Pedersen De Futen 2.47.89 a'dam/'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl