Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag jongens minioren 5 1 Tom Laarhuis De Dinkel 1.14.64 overijssel 2 Lars van der Velden DAW-Finenzo 1.20.53 nrd holland 3 Vincent Jacobs Nimo 1.21.69 limburg 4 Remco van Velzen de Zeehond '73 1.22.00 rotterdam 5 Ruben Stam De Futen 1.22.70 a'dam/'t gooi 6 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 1.23.10 drenthe 7 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 1.24.02 rotterdam 8 Bart Sommeling Oceanus 1.24.07 a'dam/'t gooi 9 Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 1.24.38 nrd holland 10 Mathieu Boers De Veene 1.24.54 overijssel 11 Kevin de Joode de Granaet 1.24.70 friesland 12 Simon de Groot Rapido '82 1.25.03 nrd holland 13 Mart Kortman De Dinkel 1.25.17 overijssel 14 Sook Willemsen Dwk 1.25.21 gelderland 15 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 1.25.32 drenthe 16 Robin van Grol De Kikker 1.25.39 drenthe 17 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 1.25.41 nrd holland 18 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 1.25.43 brabant 19 Seser Yas Zwemlust/Utrecht(SG) 1.25.79 utrecht 20 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.25.98 haaglanden 21 Twan Eenkhoorn WS Twente 1.26.07 overijssel 22 Shai Datauker A.Z.V.D. 1.26.37 nrd holland 23 Luc van Dijk SC Salland 1.26.64 overijssel 24 Ingmar Bakker A.Z.V.D. 1.26.82 nrd holland 25 Mike Pronk W.Z. & P.C. Triton 1.26.89 a'dam/'t gooi 26 Mirko van Ligtenberg Wetterwille 1.26.89 friesland 27 Gideon van Ee De Schelde 1.26.93 zeeland 28 Rick van den Eng WVZ 1.27.10 haaglanden 29 Mitchell Schollen Wzv 1.27.30 brabant 30 Jordy Sevenrins Eurode/KZC 1.27.32 limburg 31 Martijn de Leeuw Rapido '82 1.27.40 nrd holland 32 Joey Papaioannou Aqua Novio ´94 1.27.51 gelderland 33 Luuk ter Mors WS Twente 1.27.70 overijssel 34 Sander Kirillova Oceanus 1.27.95 a'dam/'t gooi 35 Niels van Beek VZC E&P 1.28.36 utrecht 36 Thomas Haneveld DAW-Finenzo 1.28.50 nrd holland 37 Mouhlis Sahi LZ 1886 1.28.55 gouwe rijnstreek 38 Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.28.58 gouwe rijnstreek 39 Elwin van Gerwen Njord 1.28.75 brabant 40 Jesse Groenendaal W.Z. & P.C. Triton 1.29.02 a'dam/'t gooi 41 Jonne Schaafsma WVZ 1.29.02 haaglanden 42 Kalle van Gemert De Stormvogel 1.29.03 zeeland 43 Bas Neef O Z & P C 1.29.16 overijssel 44 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 1.29.20 gelderland 45 Wietse Waninge Nunspeet 1.29.60 gelderland 46 Denny Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 1.29.75 friesland 47 Ramón Pleijers De Dommelbaarzen 1.29.76 brabant 48 Dennis Wildeboer GZVW 1.29.77 groningen 49 Bradley Sap A.Z.V.D. 1.30.15 nrd holland 50 Leroy van Ooijik VZC E&P 1.30.23 utrecht 51 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 1.30.33 brabant 52 Ricardo Lauffer Luctor et Emergo 1.30.66 zeeland 53 Gideon Teeuw De Veene 1.31.04 overijssel 54 Pepijn Hillenius DZ & PC de IJsel 1.31.10 overijssel 55 Theo Groenewoud Dz&pc 1.31.15 friesland 56 Ramon Lammers ZPC Livo 1.31.16 gelderland 57 Jordi Sparnaay De Kempvis 1.31.19 rotterdam 58 Michiel Floor De Haaien 1.31.20 utrecht 59 Rick van Zanten z v Waterland 1.31.35 nrd holland 60 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.31.37 haaglanden 61 Wout de Bruin IJZPC 1.31.44 utrecht 62 Jelmer Lankhorst WVZ 1.31.45 haaglanden 63 Done Hieltjes GZV Marveld 1.31.74 gelderland 64 Linquendo van der Klooster Zpb H&l 1.32.00 rotterdam 65 Aron Visser Dz&pc 1.32.01 friesland 66 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 1.32.06 groningen 67 Reinier Mathot De Fuut 1.32.07 utrecht 68 Lars Ruessink Noord Veluwe 1.32.15 gelderland 69 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 1.32.23 overijssel 70 Ingmar Hartman Zc Borger 1.32.42 drenthe 71 Sieb Wesseling Tritium 1.32.57 brabant 72 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 1.32.67 groningen 73 Fabian van Beek Zegenwerp 1.32.79 brabant 74 Wouter Arnoldus WVZ 1.32.80 haaglanden 75 Julian Braakman ESCA Zwemmen 1.32.86 gelderland 76 Robbin Vonk de Roersoppers 1.32.95 limburg 77 Calvin Jongeleen De Columbiaan 1.32.98 gouwe rijnstreek 78 Tiemen Tijs ten Have de Valken 1.33.07 drenthe 79 Nander Meerman De Stormvogel 1.33.08 zeeland 80 Djamal van der Hoeven De Haaien 1.33.24 utrecht 81 Lars van der Heide Zc Borger 1.33.27 drenthe 82 Jaro Musters Z&PC DIO 1.33.54 brabant 83 Leroy Albers Deltasteur 1.33.54 overijssel 84 Frank Dekker DAW-Finenzo 1.33.61 nrd holland 85 Berjen Mellema GZVW 1.33.80 groningen 86 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 1.33.98 rotterdam 87 Ruben Nap VZC E&P 1.34.19 utrecht 88 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 1.34.20 gelderland 89 Fabian Boer De Houtrib 1.34.29 gelderland 90 Simon Koopen WZ&PC Purmerend 1.34.29 nrd holland 91 Martijn de Leeuw One Team Swimming 1.34.34 utrecht 92 Niels Donkersloot ZV de Gooye 1.34.35 rotterdam 93 Niels Post De Otters Het Gooi 1.34.40 a'dam/'t gooi 94 Jason Slijngard De Dolfijn 1.34.47 a'dam/'t gooi 95 Bjarne Daenen Deltasteur 1.34.60 overijssel 96 Albert Jan van Slooten Zignea 1.34.67 overijssel 97 Maurice Venema Bubble 1.34.74 groningen 98 Louis Flothuis ZPC Bikkel Hoogeveen 1.34.75 drenthe 99 Thomas de Jong Poseidon'56 1.34.84 rotterdam 100 Max Middelkoop MNC Dordrecht 1.34.89 rotterdam 101 Jan Willem Veldman Appingedam 1.35.05 groningen 102 Maarten Bonnema TriVia 1.35.10 groningen 103 Youri Dinnissen Aqua Novio ´94 1.35.25 gelderland 104 Rainier Voll de Devel 1.35.40 rotterdam 105 Elliot Falces DES 1.35.98 haaglanden 106 Dylan Wolters Hellas-Glana 1.36.04 limburg 107 Thomas van Piggelen GZ en PC de Whee 1.36.04 overijssel 108 Kaj Heck De Columbiaan 1.36.11 gouwe rijnstreek 109 Thomas Jacob Lok ZVZwartsluis 1.36.16 overijssel 110 Tim Spaans ZV Vlaardingen 1.36.17 rotterdam 111 Quintin Stoetman GZVW 1.36.18 groningen 112 Ben Muller De Geul 1.36.30 rotterdam 113 Kelt Garritsen NDD 1.36.36 gelderland 114 Vincent van 't Hof Aquapoldro 1.36.36 gelderland 115 Bob den Dulk De Columbiaan 1.36.37 gouwe rijnstreek 116 Carlo Ruiz HZ&PC Heerenveen 1.36.41 friesland 117 Rens Koudijs Dwk 1.36.45 gelderland 118 Han Hollander Deltasteur 1.36.48 overijssel 119 Max Peuten HZPC 1.36.75 limburg 120 Delano van Reede Dwf 1.36.91 rotterdam 121 Ruben de Kraker Scheldestroom 1.36.92 zeeland 122 Timo van Lint Eiffel Swimmers PSV 1.36.95 brabant 124 Mika But Zcnf'34 1.37.05 friesland 123 Nick Lubbers De Dolfijn 1.37.05 a'dam/'t gooi 125 Robin Dekker De Grunte 1.37.11 overijssel 126 Luka van Wouden Lutra 1.37.16 brabant 127 Sander Karregat Ed-Vo 1.37.17 nrd holland 128 Koen van Kan MNC Dordrecht 1.37.44 rotterdam 129 Jelle Roskam De Duck 1.37.45 rotterdam 130 Sybren Kappert ZPC Maarkel 1.37.57 overijssel 131 Friso Stolk De Fuut 1.37.80 utrecht 132 Kilian Bontjer Nova 1.38.15 groningen 133 Jhamal Blanken DAW-Finenzo 1.38.16 nrd holland 134 Stijn Hekhuis De Rijn 1.38.20 gelderland 135 Stijn Geelen MNC Dordrecht 1.38.25 rotterdam 136 Bram van Bergeijk Zvdo'74 1.38.37 brabant 137 Reuben Smits Eurode/KZC 1.38.38 limburg 138 Pascal van Bakel Argo 1.38.40 brabant 139 Dévin van Buren MNC Dordrecht 1.38.44 rotterdam 140 Erik Ambergen De Duinkikkers 1.38.44 utrecht 141 Arthur Hekelaar Zoetermeer 1.38.45 haaglanden 142 Jort Stienstra D'Elft 1.38.51 haaglanden 143 Bart van der Linden Mosa Regio 1.38.74 limburg 144 Martijn Altena ZPC Maarkel 1.38.76 overijssel 145 Sean Tuinstra Oeza 1.38.79 nrd holland 146 Roy Merkus Dz&pc 1.38.81 friesland 147 Rowan Tom WZ&PC Purmerend 1.38.91 nrd holland 148 Yves-Maurice Vork Oceanus 1.38.92 a'dam/'t gooi 149 Jeffrey Cats De Bevelanders 1.39.05 zeeland 150 Ivar Wijfels De Dommelbaarzen 1.39.13 brabant 151 Michel Henkel RZ 1.39.28 limburg 152 Job Esink ESCA Zwemmen 1.39.70 gelderland 153 Bart Köhlen Hellas-Glana 1.39.72 limburg 154 Jan van Donkersgoed Dwk 1.39.78 gelderland 155 Gideon Heij Torpedo 1.40.03 a'dam/'t gooi 157 Caio Passos-newman Kimbria 1.40.04 limburg 156 Noud van Boven Neptunus'58 1.40.04 brabant 158 Tom Gentenaar Aalscholver 1.40.08 a'dam/'t gooi 159 Hugo Blom De Reuring 1.40.09 nrd holland 160 Camiel Boot AZ&PC 1.40.24 utrecht 161 Jari den Ottelander SBC2000 1.40.29 brabant 162 Herman Putker EZ&PC 1.40.42 gelderland 163 Ivar van Straaten WVZ 1.40.44 haaglanden 164 Julian Huijbers ZV Hydra 1.40.57 brabant 165 Rinze Waninge Nunspeet 1.40.70 gelderland 166 Mart Eggink ZPC Maarkel 1.40.74 overijssel 167 Harm van de Heuvel ZPK Budel 1.40.94 brabant 168 Thomas Luchies De Berkelduikers 1.41.10 gelderland 169 Antonio Lynch WVZ 1.41.45 haaglanden 172 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht(SG) 1.41.54 utrecht 171 Marc den Oudsten WS Twente 1.41.54 overijssel 170 Sybren Bootsma Octopus 1.41.54 gelderland 173 Liam de Boer ZPK Budel 1.41.66 brabant 174 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 1.41.68 drenthe 175 Koen Wijnands de Roersoppers 1.41.76 limburg 176 Jelle Bets Zaanstad (SG) 1.41.80 nrd holland 177 Niels Loomans Z&PV Nuenen 1.41.82 brabant 178 Cyriel Muthert Woerden 1.41.84 utrecht 179 Finn Timmermans HZPC 1.42.22 limburg 180 Jorgos Skotadis Oceanus 1.42.70 a'dam/'t gooi 181 Jeroen Boessenkool Dedemsvaart-AC 1.42.82 overijssel 182 Jhamiro Habets Brunssum 1.42.85 limburg 183 Sander Schleeper Zaanstad (SG) 1.42.98 nrd holland 184 Brian van 't Zelfde Katwijk 1.43.27 gouwe rijnstreek 185 Rolan Bennis WVZ 1.43.29 haaglanden 186 Bas Jansen ZV Sassenheim 1.43.31 gouwe rijnstreek 187 Roel van Grol Widex Gzc Donk 1.43.48 gouwe rijnstreek 188 Wilko Blaauw MZC 80 1.43.54 gelderland 189 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 1.43.64 nrd holland 190 Steef Huiberts Oude Veer 1.43.82 nrd holland 191 Harm van de Heijden AquAmigos 1.43.84 brabant 192 Reinder Bouma F.Z.C.'54 1.43.84 friesland 193 Nick Bongers De Berkelduikers 1.44.04 gelderland 194 Ronaldo Nagtzaam Hieronymus 1.44.25 brabant 195 Simon Martina Pèrez Zpch 1.44.26 a'dam/'t gooi 196 Elias Semunovic Zegenwerp 1.44.40 brabant 197 Abel Mellema De Rijn 1.44.45 gelderland 198 Dylan van Irsel SBC2000 1.44.51 brabant 199 Max Muller De Geul 1.44.62 rotterdam 200 Job Kooij Pcg 1.44.64 rotterdam 201 Ted Huijsmans Zegenwerp 1.44.72 brabant 202 Lars Veefkind De Dolfijn 1.44.74 a'dam/'t gooi 203 Bryan Chen Zc Borger 1.45.13 drenthe 204 Werner Veltman Avena 1.45.16 friesland 205 Jordi Schaaf ZV de Gooye 1.45.20 rotterdam 206 Joep Clasener de Devel 1.45.43 rotterdam 207 Bram Denkers NDD 1.45.48 gelderland 208 Vince Sijmons De Amstel 1.45.64 a'dam/'t gooi 209 Scott Scheerder Hoogenboom Tours BZ&PC 1.45.67 gouwe rijnstreek 210 Thijmen Bruist Brunssum 1.45.70 limburg 211 Arjen Hiel Koewacht 1.45.79 zeeland 212 Geurt Schwitter Luctor et Emergo 1.45.86 zeeland 213 Robin Zwart ZV Westland Dijkglas 1.45.87 haaglanden 214 Renzo Strang De Duinkikkers 1.45.88 utrecht 215 Mike Vrolijk DES 1.46.04 haaglanden 216 Erwin Batist ZV Westland Dijkglas 1.46.10 haaglanden 217 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 1.46.16 gouwe rijnstreek 218 Jimmy Wilkens Torpedo 1.46.35 a'dam/'t gooi 219 Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 1.46.98 nrd holland 220 Wouter de Lang ZPC Bikkel Hoogeveen 1.47.26 drenthe 221 Geworg Galstjan Arethusa 1.47.37 brabant 222 Nick Soetmulder De Schelde 1.47.46 zeeland 224 Derk v.d. Sluis De Duinkikkers 1.47.51 utrecht 223 Harjan van de Kerke Deltasteur 1.47.51 overijssel 225 Richard Ruijg De Eerste Kolk 1.47.57 overijssel 226 Sten Woppenkamp ZV Sassenheim 1.47.70 gouwe rijnstreek 227 Quintijn van Hees Brunssum 1.47.72 limburg 228 Tim van IJll D'Elft 1.48.16 haaglanden 229 Daniël Waterman Scheldestroom 1.48.62 zeeland 230 Mitchell Fennema De Duinkikkers 1.48.66 utrecht 231 Marnix van den Berg Ritola Z&PC 1.49.05 drenthe 232 Aage Vermeeren Oceanus 1.49.14 a'dam/'t gooi 233 Dennis Niemark Brunssum 1.49.37 limburg 234 Job Rozemeijer Zaanstad (SG) 1.49.37 nrd holland 235 Teun Diesveld Swol 1894 1.49.39 overijssel 236 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 1.49.51 a'dam/'t gooi 237 Sander Cox Zeps 1.49.51 limburg 238 Ede Ojo Rsw 1.50.51 rotterdam 239 Haye de Groot AZ&PC 1.50.58 utrecht 240 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 1.50.64 groningen 241 Aron Aertssen ZPC Nederweert 1.50.75 limburg 242 Jesper Lemmen HZPC 1.51.36 limburg 243 Tom Linsen ZPC Nederweert 1.51.38 limburg 244 Jordi de Nijs MSV- Zeemacht 1.51.57 nrd holland 245 Rico Vroom Ritola Z&PC 1.52.13 drenthe 246 Quint Jacobs Nimo 1.52.22 limburg 247 Sergio Jansen TriVia 1.52.49 groningen 248 Thomas Sap Kzc 1.52.96 nrd holland 249 Jurgen Ravenstijn ZV de Gooye 1.53.26 rotterdam 250 Wouter Ruissen Koewacht 1.53.73 zeeland 251 Jochem v.d. Mey ZV Sassenheim 1.53.86 gouwe rijnstreek 252 Jurgen Wervers ZV de Gooye 1.54.04 rotterdam 253 Jelke J. Robben JZ&PC Jubbega 1.54.12 friesland 254 Daniël Kraaijeveld Dwf 1.54.73 rotterdam 255 Jordy Boerboom DES 1.55.45 haaglanden 256 Wouter Vroonen Mosaqua 1.55.72 limburg 257 Jos van Herk VZC E&P 1.55.94 utrecht 258 Dennis Ansing Aqualero 1.56.02 drenthe 259 Cesaro Angevaare De Spatters 1.57.32 drenthe 260 Alexander Djuric Rsw 1.57.33 rotterdam 261 Jia Paul Lee GZVW 1.58.18 groningen 262 Pepijn Rottier TriVia 1.58.55 groningen 263 Thomas Wojcik LZ 1886 1.59.22 gouwe rijnstreek 264 Aron Khan IJsselmeer 1.59.88 a'dam/'t gooi 265 Pieter Otten HZPC 2.00.00 limburg 266 Wouter de Boer Zoetermeer 2.00.07 haaglanden 267 Wietze Woudwijk Wetterwille 2.04.33 friesland 268 Cas van der Peijl De Schelde 2.04.62 zeeland 269 Daan Rosenboom Zeps 2.06.22 limburg 270 Rimmer Theijssen De Otters Het Gooi 2.08.48 a'dam/'t gooi 271 Gino Kraan GoSwim 2.08.81 utrecht 272 Frank van de Scheur De Albatros 2.13.72 utrecht 273 Beau Maassen De Futen 2.16.77 a'dam/'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl