Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

50m vlinderslag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen Dz&pc 0.39.72 friesland 2 Loulou Janssen De Columbiaan 0.40.90 gouwe rijnstreek 3 Sophie 't Hart De Columbiaan 0.41.61 gouwe rijnstreek 4 Claire Verkijk WVZ 0.43.50 haaglanden 5 Marij van der Mast SBC2000 0.43.97 brabant 6 Marit Boxum ZVZwartsluis 0.44.95 overijssel 7 Myrthe Bakker Aquarijn 0.45.51 utrecht 8 Danieke van der Kooi de Granaet 0.45.53 friesland 9 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 0.45.59 groningen 10 Marieke van der Meer De Columbiaan 0.45.86 gouwe rijnstreek 11 Anna Rozema F.Z.C.'54 0.46.57 friesland 12 Lauren van IJll D'Elft 0.48.08 haaglanden 13 Naomi Knetemann de Devel 0.48.59 rotterdam 14 Esmťe Venner ZPC Nederweert 0.48.61 limburg 15 Elsa Bremer Dz&pc 0.49.20 friesland 16 Laura van Engelen AquAmigos 0.49.26 brabant 17 Danielle van Valen de Devel 0.49.53 rotterdam 18 Inge Vieveen WVZ 0.49.80 haaglanden 19 Kim Nijland De Berkelduikers 0.49.83 gelderland 20 Tatum Reppel MNC Dordrecht 0.50.18 rotterdam 21 Romy Ewalds Mosa Regio 0.50.29 limburg 22 Brigit van der Vegte Octopus 0.50.36 gelderland 23 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 0.50.44 brabant 24 Kaylee de Jong Zpch 0.50.45 a'dam/'t gooi 25 Flo Bosmans Tritium 0.50.62 brabant 26 Sarah Uuldriks Hieronymus 0.50.82 brabant 27 Esra Reehorst de Devel 0.51.00 rotterdam 28 Emma Koek ESCA Zwemmen 0.51.23 gelderland 29 Savannah Beuving De Spatters 0.51.26 drenthe 30 Elise Jocaille Wzv 0.51.34 brabant 31 Alieke van der Meer Dwk 0.51.46 gelderland 32 Nan Hoving Zc Borger 0.51.49 drenthe 33 Juliette Diaz Diaz Zpb H&l 0.51.56 rotterdam 34 Naomi Tjon-asoi De Veene 0.51.59 overijssel 35 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 0.51.76 gelderland 36 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0.51.88 limburg 37 Kayleigh Gijsels Tempo Valkenswaard 0.52.09 brabant 38 Danť van Wijngaarden De Geul 0.52.10 rotterdam 39 Lindy Elkerbout De Veene 0.52.26 overijssel 40 Chantalle Zijderveld de Devel 0.52.28 rotterdam 41 Manon Kampman Zegenwerp 0.52.45 brabant 42 Marloes Bekhuis O Z & P C 0.52.64 overijssel 43 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 0.52.78 nrd holland 44 Floor Koenen De Reuring 0.52.90 nrd holland 45 Sanne Heemskerk LZ 1886 0.52.93 gouwe rijnstreek 46 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 0.53.02 brabant 47 Rianne Bouw Dwk 0.53.39 gelderland 48 Jasmijn Bal Poseidon'56 0.53.69 rotterdam 49 Claudia Schouten Aquarijn 0.53.70 utrecht 50 Jasmijn Boon Electrolux AZC 0.53.80 gouwe rijnstreek 51 Julie Ouillon Kimbria 0.53.81 limburg 52 Marilin van der Waal Poseidon'56 0.53.91 rotterdam 53 Esther de Laat AquAmigos 0.54.04 brabant 54 Evelien van Kerckhoven De Honte 0.54.16 zeeland 55 Sanne Hobe Poseidon'56 0.54.60 rotterdam 56 Marlin Klarenbeek GZ en PC de Whee 0.54.67 overijssel 57 Ingeborg Uyttenbroek Lac 0.54.74 rotterdam 58 Julia van Zelst ZV Kerkdriel 0.54.91 gelderland 59 Maartje Braam LZ 1886 0.54.99 gouwe rijnstreek 60 Nikita Postma SG Middelse-Skelp 0.55.06 friesland 61 Lianne Bouwmeester Oceanus 0.55.11 a'dam/'t gooi 62 Sanne de Baas NZ&PC 0.55.14 gouwe rijnstreek 63 Robin van den Dungen Zeester Meerval 0.55.21 brabant 64 Eva Koster Wetterwille 0.55.25 friesland 65 Maren Feunekes Zc Borger 0.55.26 drenthe 66 Janny Groos Dz&pc 0.55.37 friesland 67 Chayenne Odenhoven Nimo 0.55.39 limburg 68 Saskia van der Velden DAW-Finenzo 0.55.40 nrd holland 69 Josse Marsman Njord 0.55.45 brabant 70 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 0.55.48 a'dam/'t gooi 71 Josee Keizer GZVW 0.55.63 groningen 72 Anna Harbers HZ&PC Heerenveen 0.55.66 friesland 73 Somalee Vrijland De Duck 0.55.80 rotterdam 74 Storm Willemsen Dwk 0.55.82 gelderland 75 Michelle Verhoeven Ed-Vo 0.55.82 nrd holland 76 Celeste Sijtsma HZ&PC Heerenveen 0.56.19 friesland 77 Romee Spin Zwemclub Losser 0.56.23 overijssel 78 Tabitha de Haan de Granaet 0.56.25 friesland 79 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0.56.26 limburg 80 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 0.56.38 rotterdam 81 Floor Habers Nautilus 0.56.39 brabant 82 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.56.51 gouwe rijnstreek 83 Lanaya van Uffelen WVZ 0.56.70 haaglanden 84 Lisa Boon ZV Westland Dijkglas 0.56.70 haaglanden 85 Mariska van Leeuwen NZ&PC 0.56.70 gouwe rijnstreek 86 Samantha Mantel De Futen 0.56.70 a'dam/'t gooi 87 Mara DŲderlein de Win WZ&PC Purmerend 0.56.88 nrd holland 88 Lonneke Kampman Zegenwerp 0.56.97 brabant 89 Anouk Verhoeven Njord 0.57.05 brabant 90 Shira de Haan Oeza 0.57.09 nrd holland 91 Sam van Nunen Nautilus 0.57.15 brabant 92 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0.57.26 limburg 93 Amber Veldhuizen De Spatters 0.57.60 drenthe 94 Renske Bijeman Aquarijn 0.57.60 utrecht 95 Lulu-May Verbeek Oceanus 0.57.78 a'dam/'t gooi 96 Manon Middelbos ZV de Gooye 0.58.22 rotterdam 97 Kim Rebergen Hellas-Glana 0.58.24 limburg 98 Quinty Jansen Aquarijn 0.58.34 utrecht 99 Jitske Boomars O Z & P C 0.58.64 overijssel 100 Maartje ten Hoopen O Z & P C 0.58.80 overijssel 101 Jasmin Entezar Electrolux AZC 0.58.92 gouwe rijnstreek 102 Julliette Leeuwis Dwk 0.58.97 gelderland 103 Marit van Emmerik ROB 0.59.08 limburg 104 Iris v. Gijtenbeek De Berkelduikers 0.59.13 gelderland 105 Eva de Goei WS Twente 0.59.36 overijssel 106 Lotte Zwolsman Oceanus 0.59.36 a'dam/'t gooi 107 Quinta Sistermans De Columbiaan 0.59.52 gouwe rijnstreek 108 Sterre van Schravendijk WS Twente 0.59.76 overijssel 109 Terri Out de Zeehond '73 0.59.77 rotterdam 110 Amber Raadschilders Kimbria 1.00.07 limburg 111 Ilse Mulder De Vennen 1.00.10 brabant 112 Inge de Roller Dwk 1.00.23 gelderland 113 Kimberley Gerritsen De Gelenberg 1.00.23 gelderland 114 Viveka Verhage DAW-Finenzo 1.00.63 nrd holland 115 ZoŽ van Gool MNC Dordrecht 1.00.66 rotterdam 116 Amy Mooren de Roersoppers 1.00.73 limburg 117 Eva van der Straaten Zpb H&l 1.00.82 rotterdam 118 Marthe Lubberts HZ&PC Heerenveen 1.00.94 friesland 119 Irith-gitte Buursma HZ&PC Heerenveen 1.01.26 friesland 120 Renske Beek De Futen 1.01.65 a'dam/'t gooi 121 Maike van de Velde Zpch 1.01.88 a'dam/'t gooi 122 Floria Maris Lac 1.02.38 rotterdam 123 Marlijn Welmer De Berkelduikers 1.02.59 gelderland 124 Simone van de Kraats Dwk 1.02.72 gelderland 125 Esmee Roodenburg De Geul 1.02.75 rotterdam 126 Romee Venneman Pcg 1.02.84 rotterdam 127 Eline v/d Wal Avena 1.03.00 friesland 128 Gaby van Dijk WVZ 1.03.38 haaglanden 129 Vanity de Roos De Honte 1.03.45 zeeland 130 Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.03.67 rotterdam 131 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 1.04.00 gouwe rijnstreek 132 Dagmar Alderlieste SBC2000 1.04.14 brabant 133 Jamie Stegeman De Berkelduikers 1.04.26 gelderland 134 Yvette Boers ZV Kerkdriel 1.04.32 gelderland 135 Daphne Schalk De Vennen 1.04.51 brabant 136 Kristy Nagtzaam Hieronymus 1.04.53 brabant 137 Cynthia Mulder Nunspeet 1.04.66 gelderland 138 Anique van Westerop WVZ 1.05.02 haaglanden 139 Janneke Weiland Wetterwille 1.05.13 friesland 140 Anika Kilian De Meer 1.05.67 gelderland 141 Romy Spoelder Aalscholver 1.06.09 a'dam/'t gooi 142 Marije Lammerdink De Berkelduikers 1.06.12 gelderland 143 Marla Geevers Eurode/KZC 1.06.12 limburg 144 Fleur de Boer De Zeeschuimers 1.06.14 nrd holland 145 Michelle Lemmens Hellas-Glana 1.06.20 limburg 146 Ellen Smelt VZ&PC 1.06.23 overijssel 147 Lisanne Weeda de Devel 1.08.72 rotterdam 148 Inge Vijsma W.Z. & P.C. Triton 1.09.59 a'dam/'t gooi 149 Anna Morsink W.Z. & P.C. Triton 1.09.60 a'dam/'t gooi 150 Juliet van Dinther Lac 1.09.60 rotterdam 151 Elma Leusink Deltasteur 1.09.89 overijssel 152 Sanne Boeren Pcg 1.10.59 rotterdam 153 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 1.11.53 limburg 154 Kim Groeneveld z v Waterland 1.12.47 nrd holland 155 Roos van Marrewijk De Bevelanders 1.12.50 zeeland 156 Quinty Schneider de Zeehond '73 1.13.16 rotterdam 157 Sterre Spiekker GZV Marveld 1.13.20 gelderland 158 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 1.13.76 overijssel 159 Elena Haszing MZC 80 1.16.23 gelderland 160 Esli Brouwer GZV Marveld 1.16.42 gelderland 161 Isabelle Flintrop Tritium 1.18.02 brabant 162 Annabel Boeckhout Scheldestroom 1.36.82 zeeland 163 Yara v.d. Zwan De Watervogels 1.40.45 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl