Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag meisjes minioren 4 1 Eelke Roman LZ 1886-KartoenZ 1.21.22 gouwe rijnstreek 2 Erica Schoenmakers Z&PV Nuenen 1.23.21 noord brabant 3 Marieke Tienstra TriVia 1.27.30 groningen 4 Sophie Schagen De Houtrib 1.27.98 gelderland 5 Manon Aerssens Scheldestroom 1.28.57 zeeland 6 Lauri Lesscher de Veene 1.29.20 overijssel 7 Nienke Aalbers W.Z. & P.C. Triton 1.30.35 a'dam/'t gooi 8 Renee Roosen ZC Eijsden 1.30.37 limburg 9 Emma Bos ZPC Stadskanaal 1.30.88 groningen 10 Ruby Belfor De Columbiaan 1.30.98 gouwe rijnstreek 11 Floor Eggemont Poseidon'56 1.31.17 rotterdam 12 Jade Groeneveld De Biesboschzwemmers 1.31.46 noord brabant 13 Nina Geul Aqua Novio ´94 1.31.57 gelderland 14 Katja Kuijlaars MNC Dordrecht 1.31.77 rotterdam 15 Lonneke Graansma TriVia 1.31.91 groningen 16 Robin Weessies De Pinquin 1.32.14 groningen 17 Sabine Voltman ESCA Zwemmen 1.32.20 gelderland 18 Nikita Mik TriVia 1.32.43 groningen 19 Laura Stegge De Dinkel 1.32.70 overijssel 20 Vivian van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.32.73 gelderland 21 Nikita van den Ouden Luctor et Emergo 1.33.39 zeeland 22 Cynthia van den Broek TRB/RES 1.33.48 noord brabant 23 Daphne Jurriëns de Veene 1.33.98 overijssel 24 Alice van Zand Nova 1.34.16 groningen 25 Julia Hazenberg WVZ 1.34.39 haaglanden 26 Denise Craenen Hellas-Glana 1.34.53 limburg 27 Ellen van Duren sg Noord Limburg 1.34.54 limburg 28 Marit ter Weeme NZ&PC 1.34.73 gouwe rijnstreek 29 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.34.93 haaglanden 30 Naomi Rozema DZ & PC 1.35.22 friesland 31 Isabel Nibourg De Dinkel 1.35.26 overijssel 32 Moesha Wartes De Dolfijn 1.35.29 a'dam/'t gooi 33 Maaike Past Aquapoldro 1.35.33 gelderland 34 Isabel van der Boor MNC Dordrecht 1.35.39 rotterdam 35 Romy de Laat Wiekslag 1.35.54 rotterdam 36 Lotte Middelbos ZV de Gooye 1.36.10 rotterdam 37 Laurette van der Woning De Dinkel 1.36.20 overijssel 38 Nikki Herremans ESCA Zwemmen 1.36.26 gelderland 39 Mariko de Niet De Otters Het Gooi 1.36.33 a'dam/'t gooi 40 Lotte van den Boogaard De Gelenberg 1.36.45 gelderland 41 Eline Hartogs Z&PV Nuenen 1.36.78 noord brabant 42 Lisanne van Giessen Zvdo'74 1.36.92 noord brabant 43 Myrthe Offenga de Vikings 1.36.94 friesland 44 Aniek Giesselink O Z & P C 1.37.21 overijssel 45 Wieke Kool DWK 1.37.23 gelderland 46 Sanne Ditzel Aquapoldro 1.37.30 gelderland 47 Simone Krans De Kikker 1.37.40 drenthe 48 Anne May Alkemade SBC2000 1.37.94 noord brabant 49 Jessica Bloks De Dommelbaarzen 1.38.07 noord brabant 50 Bibi Stokvis ZV De Bron 1.38.07 nrd holland 51 Isa Willemsen ZV Zaltbommel 1.38.14 gelderland 52 Senna Lindenberg MNC Dordrecht 1.38.21 rotterdam 53 Marliene Grave ZVV 1.38.51 gelderland 54 Rafaëlla van Nee Het Y 1.38.54 a'dam/'t gooi 55 Cynthia Koerhuis De Spatters 1.38.66 drenthe 56 Naomi Oolthuis ZPC Livo 1.38.80 gelderland 57 Vera Bos WVZ 1.38.92 haaglanden 58 Dana Bosman Oceanus 1.39.27 a'dam/'t gooi 59 Hinke Groos DZ & PC 1.39.32 friesland 60 Mathilde Nijzingh De Spatters 1.39.36 drenthe 61 Saskia Koolen De Watervogels 1.39.49 gouwe rijnstreek 62 Nikita Vos Hpc 1.39.57 nrd holland 63 Daphne van den Bos SBC2000 1.39.59 noord brabant 64 Laura Rolink De Dinkel 1.39.63 overijssel 65 Lisette van Es Zwemclub Zeist 1.39.94 utrecht 66 Marit van der Lee Zeester Meerval 1.39.96 noord brabant 67 Malon Hanssen ROB 1.40.00 limburg 68 Stefani Buenrostro De Columbiaan 1.40.01 gouwe rijnstreek 69 Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 1.40.06 gouwe rijnstreek 70 Laura van de Kamp Aqua Novio ´94 1.40.10 gelderland 71 Annika Spijker De Krabben 1.40.25 noord brabant 72 Amber Thevissen de Roersoppers 1.40.27 limburg 73 Femke Stevens Zaanstad (SG) 1.40.31 nrd holland 74 Cheyenne Verburgt EZ&PC 1.40.54 gelderland 75 Denise Blok MZ&PC 1.40.56 limburg 76 Shanice Beekman Luctor et Emergo 1.40.57 zeeland 77 Chayene Bolhuis GZVW 1.40.62 groningen 78 Isabel Punt A.Z.V.D. 1.40.65 nrd holland 79 Chémène de Klein DWF 1.40.84 rotterdam 80 Renske Mulder O Z & P C 1.41.13 overijssel 81 Evi Mijnster DWF 1.41.22 rotterdam 82 Anne Fleur Willemsen Appingedam 1.41.52 groningen 83 Janine Smilde ZCM '86 1.41.52 groningen 84 Rowena van de Moosdijk MNC Dordrecht 1.41.54 rotterdam 85 Christa de Vries FZC ‘54 1.41.67 friesland 86 Fenna Louwsma Orca 1.41.72 friesland 87 Julia Lang Hellas-Glana 1.41.95 limburg 88 Alies Wagter Steenwijk 1934 1.42.16 overijssel 89 Desiree Rave Deltasteur 1.42.33 overijssel 90 Nyna Visser Orca 1.42.40 friesland 91 Sigrid Hogendorp FZC ‘54 1.42.40 friesland 92 Ilse Wijnmaalen PCG 1.42.46 rotterdam 93 Vianne den Dulk De Columbiaan 1.42.48 gouwe rijnstreek 94 Esmeralda van Werkhoven PCG 1.42.50 rotterdam 95 Romy van de Kop TZC Vahalis 1.42.97 gelderland 96 Chiara Olde Agterhuuis HZ&PC Heerenveen 1.42.98 friesland 97 Irene Linderhof SC Salland 1.43.00 overijssel 98 Eline Bekkers De Stormvogel 1.43.03 zeeland 99 Leonie Vos DAW-Finenzo 1.43.14 nrd holland 100 Hilde Litjens HZPC 1.43.18 limburg 101 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 1.43.89 limburg 102 Danielle Bijsterbosch Octopus 1.43.89 gelderland 103 Pien Schravensande ACZ 1.43.98 rotterdam 104 Odette Holster ZC De Schotejil 1.44.15 rotterdam 105 Marije Westerveld Natare 1.44.16 gelderland 106 Valerie Klaaijsen Scheldestroom 1.44.46 zeeland 107 Kayleigh Oosthuizen De Houtrib 1.44.50 gelderland 108 Sterre Schlicher RZ 1.44.53 limburg 109 Fabienne Vork Oceanus 1.44.63 a'dam/'t gooi 110 Jody Savelberg Eurode/KZC 1.44.68 limburg 111 Lotte Kuipers De Dinkel 1.44.80 overijssel 112 Loes van Eindhoven Argo 1.44.84 noord brabant 113 Karlijn Spijker De Krabben 1.44.89 noord brabant 114 Laura van den Belt GZV Marveld 1.44.92 gelderland 115 Nynke Verhoeven ZV De Aalscholver 1.44.94 a'dam/'t gooi 116 Natascha Nijsink de Veene 1.45.04 overijssel 117 Tippy Rolink De Dinkel 1.45.08 overijssel 118 Selma Suruliz ZPC Bikkel Hoogeveen 1.45.12 drenthe 119 Tess Pagano Mirani Oceanus 1.45.26 a'dam/'t gooi 120 Kimberly Coenders KZV de Lansingh 1.45.27 rotterdam 121 Britt Landegge ZC '90 1.45.57 gelderland 122 Heleen de Lange De Bevelanders 1.45.62 zeeland 123 Alyssa van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.45.66 haaglanden 124 Gabrielle Bolk Olde Vechte 1.45.70 overijssel 125 Heleen Braaf MZC 80 1.45.80 gelderland 126 Kirsten Westerhuis DZ & PC 1.46.00 friesland 127 Mariecke de Beer ZON/S&S 1.46.16 limburg 128 Ely van Kraaij Zeester Meerval 1.46.24 noord brabant 129 Jasmijn Padt DAW-Finenzo 1.46.28 nrd holland 130 Silke Rinsma HZ&PC Heerenveen 1.46.32 friesland 131 Janet Stam De Hardenberg 1.46.32 groningen 132 Simone Slootbeek De Columbiaan 1.46.34 gouwe rijnstreek 133 Irene Ottens Eemsrobben 1.46.43 groningen 134 Anna Witteveen ZVW '74 1.46.52 gelderland 135 Selena Kuijt Z&PC de Ganze 1.46.89 zeeland 136 Kim Zuiver Oceanus 1.47.03 a'dam/'t gooi 137 Erin-Lisa Dalm Brunssum 1.47.12 limburg 138 Anouk Gerrits Zegenwerp 1.47.25 noord brabant 139 Jessie Stegeman ZPC Maarkel 1.47.28 overijssel 140 Renske Daenen VZ&PC 1.47.28 overijssel 141 Sabrin el Bacha De Dolfijn 1.47.32 a'dam/'t gooi 142 Lot Kuilboer Zv Aquarius 1.47.49 nrd holland 143 Lysbeth Koster Avéna 1.47.54 friesland 144 Maartje Pollemans De Dinkel 1.47.85 overijssel 145 Sabine Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.47.96 friesland 146 Denice Hukema Ed-Vo 1.48.01 nrd holland 147 Yvonne van der Burgh ZV Strijen 1.48.03 rotterdam 148 Danique Jansen ZV Scholtenhagen 1.48.10 overijssel 149 Denise Boonstra DAW-Finenzo 1.48.44 nrd holland 150 Aniek de Beer Zeester Meerval 1.48.53 noord brabant 151 Annewietske Visser Neptunia '24 1.48.69 friesland 152 Britt Wirtz De Dommelbaarzen 1.48.72 noord brabant 153 Lisanne Poelstra NDD 1.48.76 gelderland 154 Pleun Huigens De Treffers 1.48.81 noord brabant 155 Sanne Rebers Hieronymus 1.48.84 noord brabant 156 Laura Haan De Zandstuve 1.48.86 overijssel 157 Naomi Geurts ZV Zaltbommel 1.48.98 gelderland 158 Femke van Eck Argo 1.49.34 noord brabant 159 Nicolah Cowles DAW-Finenzo 1.49.39 nrd holland 160 Daisy van den Berk De Biesboschzwemmers 1.49.41 noord brabant 161 Mireille Larkens Appingedam 1.49.46 groningen 162 Tabitha Oussoren De Rijn 1.49.48 gelderland 163 Bo van Beek ZPK Budel 1.49.53 noord brabant 164 Marit Leusink Torpedo 1.49.86 a'dam/'t gooi 165 Sofie Panneman IJsselmeer 1.50.05 a'dam/'t gooi 166 Vita Hoekstra TriVia 1.50.25 groningen 167 Alyn Sytsma sg Bolsward-Workum 1.50.26 friesland 168 Rixt Keetman WS Twente 1.50.26 overijssel 169 Charlotte Allonsius De Schelde 1.50.33 zeeland 170 Sam Nouwens De Fuut 1.50.34 utrecht 171 Myrthe van Beek DAW-Finenzo 1.50.40 nrd holland 172 Sytske van der Laan D'Elft 1.50.70 haaglanden 173 Maaike Zandberg TRB/RES 1.50.82 noord brabant 174 Noëlle Beugels De Spatters 1.50.90 drenthe 175 Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 1.51.41 gouwe rijnstreek 176 Elize Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.51.48 haaglanden 177 Lindy Velthuis Zwemclub Losser 1.51.59 overijssel 178 Abigail Pengel Het Y 1.51.60 a'dam/'t gooi 179 Carmen Eerdman O Z & P C 1.51.62 overijssel 180 Kelly Bosman Deltasteur 1.51.76 overijssel 181 Regina van 't Veer Zaanstad (SG) 1.51.78 nrd holland 182 Isrid Wigman Z&PC de Ganze 1.51.83 zeeland 183 Aurian Veldt ZPCH 1.51.86 a'dam/'t gooi 184 Anne de Meurichy De Honte 1.51.95 zeeland 185 Julia Huijsmans ZC De Schotejil 1.51.95 rotterdam 186 Chantal Paans De Biesboschzwemmers 1.52.09 noord brabant 187 Roxy van Kesteren Kon. AZ 1870 1.52.42 a'dam/'t gooi 188 Lisa van der Werff De Inktvis 1.52.58 groningen 189 Maaike Baker Noordwijkerhout 1.52.70 gouwe rijnstreek 190 Inge van Doeselaar Scheldestroom 1.52.83 zeeland 191 Mijke Bergkotte De Zwoer 1.52.88 utrecht 192 Kirsten Lingbeek De Inktvis 1.53.20 groningen 193 Delaya van der Vis Electrolux AZC 1.53.66 gouwe rijnstreek 194 Simone Mul De Reuring 1.53.69 nrd holland 195 Amara Veugen Dzt'62 1.53.78 noord brabant 196 Esther Mijnheer Zignea 1.53.79 overijssel 197 Suzanne Ivens Oeza 1.53.85 nrd holland 198 Meike Romeijnsen De Schelde 1.53.97 zeeland 199 Femke de Gier ZC De Schotejil 1.54.52 rotterdam 200 Genna Visser ZPD 1.54.89 friesland 201 Iva den Haan KZV de Lansingh 1.55.39 rotterdam 202 Robyn Smith De Zeeschuimers 1.55.61 nrd holland 203 Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 1.55.96 gouwe rijnstreek 204 Tessa Rietveld Electrolux AZC 1.56.22 gouwe rijnstreek 205 Rachel Oosterloo Aqua'68-Najade 1.56.51 drenthe 206 Lynn van Es WZV 1.57.07 noord brabant 207 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.57.50 haaglanden 208 Carolien Verbiest ZV Onderdak 1.57.54 zeeland 209 Stella Peeters Nimo 1.57.60 limburg 210 Giovanna Bartelings De Devel 1.57.72 rotterdam 211 Ester Pot Orca 1.57.75 friesland 212 Hanna Kellner DZ & PC 1.57.75 friesland 213 Lisa Korving VZC E&P 1.57.92 utrecht 214 Daisy Peters Wiekslag 1.58.27 rotterdam 215 Edith Krist Rapido '82 1.58.41 nrd holland 216 Anna Correia De Kempvis 1.58.47 rotterdam 217 Laura Valent ZCKoewacht 1.59.01 zeeland 218 Anouk van Haaren De Stormvogel 1.59.86 zeeland 219 Karlijn van der Werf De Pinquin 1.59.96 groningen 220 Marjolein Visser De Reuring 2.00.28 nrd holland 221 Marenne Huigh Scheldestroom 2.00.32 zeeland 222 Mendy Koo De Haaien 2.00.54 utrecht 223 Tessa Bakker De Otters Het Gooi 2.01.16 a'dam/'t gooi 224 Jolien Weekers De Rog 2.01.25 limburg 225 Lisa v.d Weiden De Devel 2.01.80 rotterdam 226 Amber van de Kraats VZC E&P 2.01.83 utrecht 227 Anouk Engelen Scheldestroom 2.02.16 zeeland 228 Joyce van Dam De Stelle 2.02.51 rotterdam 229 Ilona Mollema De Stelle 2.02.65 rotterdam 230 Amber Vervoort RZ 2.02.67 limburg 231 Nico vd Elsen Hellas-Glana 2.02.73 limburg 232 Romy Eversdijk De Bevelanders 2.02.73 zeeland 233 Lieke Ouwerkerk KZV de Lansingh 2.02.78 rotterdam 234 Nikki Krottjé Eurode/KZC 2.02.88 limburg 235 Karima Aly De Otters Het Gooi 2.02.89 a'dam/'t gooi 236 Sonja Jansen Hellas-Glana 2.03.66 limburg 237 Femke Uiterdijk De Zijl/LGB 2.04.26 gouwe rijnstreek 238 Carolien Geboers de Roersoppers 2.04.43 limburg 239 Annelies van Dijke De Bevelanders 2.04.62 zeeland 240 Ilse Weggemans ZCNF '34 2.05.09 friesland 241 Merle de Lange Widex Gzc Donk 2.05.62 gouwe rijnstreek 242 Fleur Geerssen Brunssum 2.05.84 limburg 243 Rebecca Onderstal De Zijl/LGB 2.05.94 gouwe rijnstreek 244 Eva Mommers Van Vliet Barracuda 2.06.22 gouwe rijnstreek 245 Rany van Acker De Honte 2.06.66 zeeland 246 Gaby Joosse Luctor et Emergo 2.07.49 zeeland 247 Kiki Geelen Scheldestroom 2.07.68 zeeland 248 Aniek Valentijn De Bevelanders 2.07.89 zeeland 249 Laura Cronau Aquarijn 2.09.72 utrecht 250 Nicole Kleinveld One Team Swimming 2.09.91 utrecht 251 Frieke Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 2.10.40 a'dam/'t gooi 252 Renske Tulen Noordwijkerhout 2.10.51 gouwe rijnstreek 253 Romy de Regt De Bevelanders 2.11.29 zeeland 254 Marine D'Hondt De Otters Het Gooi 2.12.61 a'dam/'t gooi 255 Natasja van Geersaem SZ&PC De Bruinvis 2.13.26 zeeland 256 Djura Knol Ijzpc 2.13.55 utrecht 257 Sofie Lindeman Rapido '82 2.14.71 nrd holland 258 Femke zijlstra Orca 2.14.97 friesland 259 Yentl Ramakers Hellas-Glana 2.20.13 limburg 260 Emma Smit De Zijl/LGB 2.21.24 gouwe rijnstreek 261 Merel Eikens GoSwim 2.21.52 utrecht 262 Kassandra Wolf Nimo 2.25.48 limburg 263 Michelle Warta W.Z. & P.C. Triton 2.29.36 a'dam/'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




21 september 1988
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.
Met 2.30.83 op de 200 meter schoolslag vestigt Linda Moes (Eemsrobben) in de Olympische B-finale een Nederlands record. Het is in Seoul een voortreffelijke prestatie van de zwemster uit Veendam.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl