Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag meisjes minioren 4 1 Nina Geul Aqua Novio ´94 1.37.00 gelderland 2 Lonneke Graansma TriVia 1.37.12 groningen 3 Rafaëlla van Nee Het Y 1.37.64 a'dam/'t gooi 4 Marieke Tienstra TriVia 1.39.14 groningen 5 Sabine Voltman ESCA Zwemmen 1.40.36 gelderland 6 Emma Bos ZPC Stadskanaal 1.40.75 groningen 7 Eelke Roman LZ 1886-KartoenZ 1.40.84 gouwe rijnstreek 8 Abigail Pengel Het Y 1.40.99 a'dam/'t gooi 9 Laura Stegge De Dinkel 1.41.45 overijssel 10 Manon Aerssens Scheldestroom 1.41.54 zeeland 11 Moesha Wartes De Dolfijn 1.41.78 a'dam/'t gooi 12 Katja Kuijlaars MNC Dordrecht 1.41.78 rotterdam 13 Femke de Gier ZC De Schotejil 1.41.95 rotterdam 14 Daphne Heemskerk De Columbiaan 1.42.02 gouwe rijnstreek 15 Shanice Beekman Luctor et Emergo 1.42.23 zeeland 16 Nikita van den Ouden Luctor et Emergo 1.42.83 zeeland 17 Nienke Aalbers W.Z. & P.C. Triton 1.43.09 a'dam/'t gooi 18 Laura van de Kamp Aqua Novio ´94 1.43.48 gelderland 19 Mariko de Niet De Otters Het Gooi 1.43.60 a'dam/'t gooi 20 Jade Groeneveld De Biesboschzwemmers 1.43.77 noord brabant 21 Renske Daenen VZ&PC 1.44.17 overijssel 22 Nina Vriezelaar MZ&PC 1.44.28 limburg 23 Femke Stevens Zaanstad (SG) 1.44.57 nrd holland 24 Isabel van der Boor MNC Dordrecht 1.44.94 rotterdam 25 Hinke Groos DZ & PC 1.45.00 friesland 26 Wieke Kool DWK 1.45.04 gelderland 27 Myrthe Goertz Zeps 1.45.08 limburg 28 Renske Mulder O Z & P C 1.45.16 overijssel 29 Robin Weessies De Pinquin 1.45.24 groningen 30 Saskia Koolen De Watervogels 1.45.39 gouwe rijnstreek 31 Soraya Wasser Eiffel Swimmers PSV 1.45.39 noord brabant 32 Vera Bos WVZ 1.45.45 haaglanden 33 Frederique Janssen Arethusa 1.45.72 noord brabant 34 Julia Hazenberg WVZ 1.45.86 haaglanden 35 Sanne Ditzel Aquapoldro 1.45.89 gelderland 36 Vivian van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.46.14 gelderland 37 Sophie Schagen De Houtrib 1.46.20 gelderland 38 Melissa van Aken De Waalstroom 1.46.29 gelderland 39 Mathilde Nijzingh De Spatters 1.46.63 drenthe 40 Eline Bekkers De Stormvogel 1.46.63 zeeland 41 Isrid Wigman Z&PC de Ganze 1.46.67 zeeland 42 Sterre Schlicher RZ 1.46.68 limburg 43 Ageeth de Haan 't Tolhekke 1.46.69 overijssel 44 Kelly Bosman Deltasteur 1.46.69 overijssel 45 Daisy van den Berk De Biesboschzwemmers 1.46.80 noord brabant 46 Daphne Jurriëns de Veene 1.46.80 overijssel 47 Lysbeth Koster Avéna 1.46.84 friesland 48 Lotte Kuipers De Dinkel 1.47.16 overijssel 49 Simone Krans De Kikker 1.47.59 drenthe 50 Lisanne van Giessen Zvdo'74 1.47.73 noord brabant 51 Tippy Rolink De Dinkel 1.47.86 overijssel 52 Shanna Holtrop Zuiderzeezwemmers 1.47.86 gelderland 53 Kimberly Coenders KZV de Lansingh 1.47.86 rotterdam 54 Rowena van de Moosdijk MNC Dordrecht 1.47.90 rotterdam 55 Muriel Schildwacht VZ&PC 1.48.02 overijssel 56 Laura Rolink De Dinkel 1.48.10 overijssel 57 Lauri Lesscher de Veene 1.48.20 overijssel 58 Mariecke de Beer ZON/S&S 1.48.22 limburg 59 Lisette van Es Zwemclub Zeist 1.48.26 utrecht 60 Jody Savelberg Eurode/KZC 1.48.29 limburg 61 Nyna Visser Orca 1.48.34 friesland 62 Sigrid Hogendorp FZC ´54 1.48.34 friesland 63 Amber Thevissen de Roersoppers 1.48.42 limburg 64 Chantal Paans De Biesboschzwemmers 1.48.49 noord brabant 65 Lotte Middelbos ZV de Gooye 1.48.58 rotterdam 66 Bibi Stokvis ZV De Bron 1.48.66 nrd holland 67 Maaike Past Aquapoldro 1.48.73 gelderland 68 Manon Korfage Zwemclub Losser 1.49.04 overijssel 69 Marit van der Lee Zeester Meerval 1.49.13 noord brabant 70 Naomi Oolthuis ZPC Livo 1.49.19 gelderland 71 Charlotte Allonsius De Schelde 1.49.27 zeeland 72 Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 1.49.30 nrd holland 73 Marit Leusink Torpedo 1.49.36 a'dam/'t gooi 74 Julia Lang Hellas-Glana 1.49.40 limburg 75 Anne Fleur Willemsen Appingedam 1.49.46 groningen 76 Erin-Lisa Dalm Brunssum 1.49.51 limburg 77 Danielle Bijsterbosch Octopus 1.49.57 gelderland 78 Naomi Rozema DZ & PC 1.50.00 friesland 79 Anouk van Noord Oceanus 1.50.55 a'dam/'t gooi 80 Isa Willemsen ZV Zaltbommel 1.50.64 gelderland 81 Jessica Bloks De Dommelbaarzen 1.50.75 noord brabant 82 Damla Kalkankiran ZVV 1.50.76 gelderland 83 Helene Staal DZ & PC de IJsel 1.50.89 overijssel 84 Rachèl v.d. Plas De Otters Het Gooi 1.51.11 a'dam/'t gooi 85 Esmeralda van Werkhoven PCG 1.51.17 rotterdam 86 Sabrin el Bacha De Dolfijn 1.51.20 a'dam/'t gooi 87 Feya Boomsma Orca 1.51.36 friesland 88 Vianne den Dulk De Columbiaan 1.51.36 gouwe rijnstreek 89 Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 1.51.41 gouwe rijnstreek 90 Fabienne Vork Oceanus 1.51.45 a'dam/'t gooi 91 Aurian Veldt ZPCH 1.51.51 a'dam/'t gooi 92 Rosalie Baarda Orca 1.51.60 friesland 93 Anne May Alkemade SBC2000 1.51.72 noord brabant 94 Sofie Panneman IJsselmeer 1.51.73 a'dam/'t gooi 95 Annemarie Meijer De Duck 1.51.80 rotterdam 96 Anouk van Haaren De Stormvogel 1.51.81 zeeland 97 Ellen van Duren sg Noord Limburg 1.51.89 limburg 98 Aniek Giesselink O Z & P C 1.52.02 overijssel 99 Laura van den Belt GZV Marveld 1.52.04 gelderland 100 Emily de Zee Zwemclub Losser 1.52.20 overijssel 101 Ellen Verschuuren ZVW '74 1.52.26 gelderland 102 Isabel Punt A.Z.V.D. 1.52.36 nrd holland 103 Rixt Keetman WS Twente 1.52.39 overijssel 104 Cheyenne Verburgt EZ&PC 1.52.80 gelderland 105 Genna Visser ZPD 1.52.81 friesland 106 Roxy van Kesteren Kon. AZ 1870 1.53.12 a'dam/'t gooi 107 Floor Eggemont Poseidon'56 1.53.12 rotterdam 108 Naomi Visser De Dolfijn 1.53.21 a'dam/'t gooi 109 Ester Pot Orca 1.53.31 friesland 110 Cynthia van den Broek TRB/RES 1.53.32 noord brabant 111 Senna Lindenberg MNC Dordrecht 1.53.48 rotterdam 112 Nikita Vos Hpc 1.53.62 nrd holland 113 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.53.62 haaglanden 114 Nikita Mik TriVia 1.53.63 groningen 115 Niké Klein Wassink SchuurmanBRC 1.53.70 gelderland 116 Lieke Holkenborg DWV 1.53.75 gelderland 117 Veerle den Boer TRB/RES 1.53.86 noord brabant 118 Heleen de Lange De Bevelanders 1.53.86 zeeland 119 Valerie Klaaijsen Scheldestroom 1.53.92 zeeland 120 Evi Mijnster DWF 1.53.92 rotterdam 121 Sytske van der Laan D'Elft 1.53.96 haaglanden 122 Jasmin Dejaili NDD 1.54.04 gelderland 123 Chémène de Klein DWF 1.54.16 rotterdam 124 Femke van Eck Argo 1.54.18 noord brabant 125 Doreen Ott TriVia 1.54.28 groningen 126 Maaike Zandberg TRB/RES 1.54.31 noord brabant 127 Ilse Weggemans ZCNF '34 1.54.34 friesland 128 Bo van Beek ZPK Budel 1.54.50 noord brabant 129 Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 1.54.51 gouwe rijnstreek 130 Carolien Verbiest ZV Onderdak 1.54.52 zeeland 131 Laurette van der Woning De Dinkel 1.54.60 overijssel 132 Elize Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.54.75 haaglanden 133 Tyra Haverlag ESCA Zwemmen 1.54.82 gelderland 134 Jessie Stegeman ZPC Maarkel 1.54.95 overijssel 135 Mirthe Zwart GZ en PC de Whee 1.55.08 overijssel 136 Dina Soliman KZV de Lansingh 1.55.16 rotterdam 137 Odilia Smitsmans De Rijn 1.55.17 gelderland 138 Fenna Louwsma Orca 1.55.20 friesland 139 Sanne Rebers Hieronymus 1.55.29 noord brabant 140 Natascha Nijsink de Veene 1.55.32 overijssel 141 Tabitha Oussoren De Rijn 1.55.32 gelderland 142 Denice Hukema Ed-Vo 1.55.50 nrd holland 143 Anna Witteveen ZVW '74 1.55.76 gelderland 144 Nikki Herremans ESCA Zwemmen 1.55.89 gelderland 145 Denise Blok MZ&PC 1.55.89a limburg 146 Stella Peeters Nimo 1.55.89b limburg 147 Sabine Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.56.10 friesland 148 Anouk Gerrits Zegenwerp 1.56.12 noord brabant 149 Meike Romeijnsen De Schelde 1.56.12 zeeland 150 Danique Jansen ZV Scholtenhagen 1.56.23 overijssel 151 Manon Bos GZVW 1.56.35 groningen 152 Dagmar Swier Zwemvereniging Hoorn 1.56.39 nrd holland 153 Lindy Velthuis Zwemclub Losser 1.56.39 overijssel 154 Alyssa van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.56.43 haaglanden 155 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 1.56.57 limburg 156 Denise Craenen Hellas-Glana 1.56.65 limburg 157 Odette Holster ZC De Schotejil 1.56.73 rotterdam 158 Demi Kievit ZON/S&S 1.56.76 limburg 159 Chiara Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 1.56.78 friesland 160 Kirsten Westerhuis DZ & PC 1.56.93 friesland 161 Lisa van der Werff De Inktvis 1.56.95 groningen 162 Hilde Litjens HZPC 1.56.99 limburg 163 Tessa Folkertsma DZ & PC 1.57.14 friesland 164 Marit ter Weeme NZ&PC 1.57.26 gouwe rijnstreek 165 Ruby Belfor De Columbiaan 1.57.33 gouwe rijnstreek 166 Mendy Koo De Haaien 1.57.39 utrecht 167 Dana Bosman Oceanus 1.57.45 a'dam/'t gooi 168 Selma Suruliz ZPC Bikkel Hoogeveen 1.57.46 drenthe 169 Rachel Oosterloo Aqua'68-Najade 1.57.67 drenthe 170 Christa de Vries FZC ´54 1.57.76 friesland 171 Leonie Vos DAW-Finenzo 1.58.06 nrd holland 172 Alice van Zand Nova 1.58.13 groningen 173 Janine Smilde ZCM '86 1.58.19 groningen 174 Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 1.58.26 gouwe rijnstreek 175 Lisanne Faber HZ&PC Heerenveen 1.58.30 friesland 176 Malon Hanssen ROB 1.58.42 limburg 177 Kim Zuiver Oceanus 1.58.45 a'dam/'t gooi 178 Nynke Verhoeven ZV De Aalscholver 1.58.45 a'dam/'t gooi 179 Gaby Joosse Luctor et Emergo 1.58.46 zeeland 180 Nikki Krottjé Eurode/KZC 1.58.51 limburg 181 Esmee Koeman De Bevelanders 1.58.62 zeeland 182 Isa Stoutjesdijk ZC De Schotejil 1.58.67 rotterdam 183 Chayene Bolhuis GZVW 1.59.13 groningen 184 Julia Huijsmans ZC De Schotejil 1.59.26 rotterdam 185 Sam Nouwens De Fuut 1.59.30 utrecht 186 Karlijn van der Werf De Pinquin 1.59.67 groningen 187 Jeanine Westerhof WS Twente 1.59.67 overijssel 188 Daphne van den Bos SBC2000 1.59.73 noord brabant 189 Karlijn Spijker De Krabben 1.59.75 noord brabant 190 Edith Krist Rapido '82 1.59.75 nrd holland 191 Desiree Rave Deltasteur 1.59.77 overijssel 192 Simone Mul De Reuring 1.59.81 nrd holland 193 Annewietske Visser Neptunia '24 1.59.83 friesland 194 Mireille Larkens Appingedam 1.59.86 groningen 195 Alya Bogers Z & Pc Dio 1.59.95 noord brabant 196 Britt Wirtz De Dommelbaarzen 1.59.98 noord brabant 197 Tessa Bakker De Otters Het Gooi 2.00.17 a'dam/'t gooi 198 Irene Linderhof SC Salland 2.00.26 overijssel 199 Karolien Nevels De Kikker 2.00.31 drenthe 200 Pien Schravensande ACZ 2.00.35 rotterdam 201 Myrthe Offenga de Vikings 2.00.46 friesland 202 Tess Pagano Mirani Oceanus 2.00.48 a'dam/'t gooi 203 Selena Kuijt Z&PC de Ganze 2.00.48 zeeland 204 Beau Ackerman Z & Pc Dio 2.00.51 noord brabant 205 Karima Aly De Otters Het Gooi 2.00.53 a'dam/'t gooi 206 Nicolah Cowles DAW-Finenzo 2.00.79 nrd holland 207 Annemijn Hoekman De Stelle 2.00.89 rotterdam 208 Amber van de Kraats VZC E&P 2.00.99 utrecht 209 Anne de Meurichy De Honte 2.01.01 zeeland 210 Lisa Korving VZC E&P 2.01.02 utrecht 211 Inge van Doeselaar Scheldestroom 2.01.07 zeeland 212 Stefani Buenrostro De Columbiaan 2.01.17 gouwe rijnstreek 213 Lynn van Es WZV 2.01.26 noord brabant 214 Silke Rinsma HZ&PC Heerenveen 2.01.31 friesland 215 Simone Slootbeek De Columbiaan 2.01.32 gouwe rijnstreek 216 Loes van Eindhoven Argo 2.01.37 noord brabant 217 Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 2.01.57 gouwe rijnstreek 218 Suzanne Ivens Oeza 2.01.93 nrd holland 219 Amara Veugen Dzt'62 2.01.95 noord brabant 220 Merlijn Kuipers De Zeehond '73 2.01.96 rotterdam 221 Irene Ottens Eemsrobben 2.02.12 groningen 222 Merve Özdemir GoSwim 2.02.17 utrecht 223 Cynthia Koerhuis De Spatters 2.02.26 drenthe 224 Aniek Valentijn De Bevelanders 2.02.45 zeeland 225 Robyn Smith De Zeeschuimers 2.02.49 nrd holland 226 Manon Hameeteman ZV de Gooye 2.02.67 rotterdam 227 Fleur Kooijman ZC De Schotejil 2.02.89 rotterdam 228 Kirsten Lingbeek De Inktvis 2.02.96 groningen 229 Meike Kwadijk Zwemclub Zeist 2.03.12 utrecht 230 Maaike Baker Noordwijkerhout 2.03.15 gouwe rijnstreek 231 Majlen Tolboom De Haaien 2.03.15 utrecht 232 Romy de Regt De Bevelanders 2.03.73 zeeland 233 Annika Spijker De Krabben 2.03.85 noord brabant 234 Lot Kuilboer Zv Aquarius 2.03.89 nrd holland 235 Jildou Holtrop HZ&PC Heerenveen 2.03.92 friesland 236 Leonie Gemmel Orca 2.03.95 friesland 237 Hanna Kellner DZ & PC 2.04.13 friesland 238 Nicole Kleinveld One Team Swimming 2.04.36 utrecht 239 Regina van 't Veer Zaanstad (SG) 2.04.44 nrd holland 240 Annika Dubbeldam ZV Strijen 2.04.87 rotterdam 241 Ilse Wijnmaalen PCG 2.05.18 rotterdam 242 Joyce van Dam De Stelle 2.05.26 rotterdam 243 Romy de Laat Wiekslag 2.05.42 rotterdam 244 Laura Valent ZCKoewacht 2.05.76 zeeland 245 Sonja Jansen Hellas-Glana 2.05.95 limburg 246 Jolien Weekers De Rog 2.05.95 limburg 247 Benthe Mulder De Reuring 2.06.00 nrd holland 248 Jasmijn Padt DAW-Finenzo 2.06.17 nrd holland 249 Fleur Geerssen Brunssum 2.07.32 limburg 250 Marjolein Visser De Reuring 2.07.55 nrd holland 251 Michelle Warta W.Z. & P.C. Triton 2.07.67 a'dam/'t gooi 252 Anouk Engelen Scheldestroom 2.07.95 zeeland 253 Carolien Geboers de Roersoppers 2.08.25 limburg 254 Noëlle Beugels De Spatters 2.08.89 drenthe 255 Femke Noordhoek De Watervogels 2.09.43 gouwe rijnstreek 256 Eva van Elsen De Stormvogel 2.09.67 zeeland 257 Amarins Dijkstra JZ&PC 2.09.71 friesland 258 Laura Cronau Aquarijn 2.10.02 utrecht 259 Eva Mommers Van Vliet Barracuda 2.10.31 gouwe rijnstreek 260 Yentl Ramakers Hellas-Glana 2.10.33 limburg 261 Marine D'Hondt De Otters Het Gooi 2.10.62 a'dam/'t gooi 262 Kiki Geelen Scheldestroom 2.11.09 zeeland 263 Nico vd Elsen Hellas-Glana 2.11.26 limburg 264 Kassandra Wolf Nimo 2.11.63 limburg 265 Elisa Sikking ZV Sassenheim 2.12.36 gouwe rijnstreek 266 Myrthe van Beek DAW-Finenzo 2.12.52 nrd holland 267 Annelies van Dijke De Bevelanders 2.13.10 zeeland 268 Maxime van Laar ZCKoewacht 2.13.64 zeeland 269 Madelon Wallin De Futen 2.13.85 a'dam/'t gooi 270 Natasja van Geersaem SZ&PC De Bruinvis 2.13.86 zeeland 271 Merle de Lange Widex Gzc Donk 2.14.63 gouwe rijnstreek 272 Denise Boonstra DAW-Finenzo 2.14.89 nrd holland 273 Fleur van Diemen Oceanus 2.14.91 a'dam/'t gooi 274 Rebecca Onderstal De Zijl/LGB 2.19.56 gouwe rijnstreek 275 Jonne van Ingen De Haaien 2.19.70 utrecht 276 Djura Knol Ijzpc 2.20.51 utrecht 277 Manon Bierman ZV Sassenheim 2.31.94 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl