Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

400m vrije slag meisjes minioren 5 1 Daphne de Wildt Aqua Novio ´94 5.09.98 gelderland 2 Serena Stel Oeza 5.23.58 nrd holland 3 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 5.23.64 zeeland 4 Amber Aardema ESCA Zwemmen 5.25.13 gelderland 5 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 5.27.95 haaglanden 6 Janina Beckers Eurode/KZC 5.29.33 limburg 7 Valerie van Roon D'Elft 5.30.75 haaglanden 8 Anouk van Nellestijn Dwk 5.30.84 gelderland 9 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 5.32.28 limburg 10 Audrey Bams ZC Eijsden 5.33.52 limburg 11 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 5.33.64 overijssel 12 Rebecca Jager ZC De Toekomst 5.34.57 drenthe 13 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 5.35.68 rotterdam 14 Amber Visser Appingedam 5.35.70 groningen 15 Myrthe Vreeswijk LZ 1886 5.35.93 gouwe rijnstreek 16 Bernice Dijkhuis TriVia 5.40.02 groningen 17 Vivianne Dortmond De Inktvis 5.41.16 groningen 18 Christa Markslag Het Ravijn 5.42.07 overijssel 19 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 5.42.70 overijssel 20 Chayenne Poorts Nimo 5.43.23 limburg 21 Bo Verhoeven Njord 5.44.56 brabant 22 Jessica van Dijk Kimbria 5.44.76 limburg 23 Kim Busch MNC Dordrecht 5.45.01 rotterdam 24 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 5.46.95 rotterdam 25 Rosanne Leeuwis Dwk 5.47.64 gelderland 26 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 5.48.06 rotterdam 27 Aniek Bloemendaal Dwv 5.48.70 gelderland 28 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 5.48.79 limburg 29 Brighid van Uffelen WVZ 5.50.10 haaglanden 30 Elise van Manen De Columbiaan 5.50.20 gouwe rijnstreek 31 Lieke Remmits One Team Swimming 5.50.60 utrecht 32 Elles Tijink De Dinkel 5.51.42 overijssel 33 Marja Esmeijer Zoetermeer 5.51.70 haaglanden 34 Anouk Zuidema De Aquaflippers 5.51.86 groningen 35 Sandra Jorwerda Zc Borger 5.53.74 drenthe 36 Anouk van Dam Hpc 5.54.24 nrd holland 37 Nadja Sanderman VZ&PC 5.55.92 overijssel 38 Nynke Klokman Dz&pc 5.55.94 friesland 39 Eva van Ginneken De Vennen 5.56.66 brabant 40 Willemein Hoving TriVia 5.56.84 groningen 41 Lilly de Wit MNC Dordrecht 5.57.50 rotterdam 42 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 5.58.35 gelderland 43 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 5.59.29 rotterdam 44 Maaike Doornwaard Deltasteur 5.59.89 overijssel 45 Sabrina de Graaf De Geul 6.00.02 rotterdam 46 Lara Bink LZ 1886 6.01.15 gouwe rijnstreek 47 Kristy van Braak ZPC Livo 6.01.16 gelderland 48 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 6.01.28 gelderland 49 Brigit Beukeveld de Plons 6.01.54 drenthe 50 Eefje Slootweg O Z & P C 6.02.64 overijssel 51 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 6.02.78 rotterdam 52 Ellen Jager PWC Buitenpost 6.03.48 friesland 53 Cindy Rkman Poseidon'56 6.03.50 rotterdam 54 Sharon Velthuis Het Ravijn 6.03.67 overijssel 55 Tobie Saparuwe Kimbria 6.03.68 limburg 56 Frederique Stuit ZV Olympia 6.03.90 gelderland 57 Tamara Maassen Aquapoldro 6.04.16 gelderland 58 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 6.04.86 drenthe 59 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 6.04.87 brabant 60 Kinge Zandringa SG Middelse-Skelp 6.05.29 friesland 61 Inge Willemsen Appingedam 6.05.98 groningen 62 Elsa Groenewold ESCA Zwemmen 6.06.02 gelderland 63 Marlinde Schoonbeek TriVia 6.06.12 groningen 64 Sanne ten Kate Eiffel Swimmers PSV 6.06.14 brabant 65 Rianne de Croock ZC Valkenburg 6.06.23 limburg 66 Mandy Gerritsen De Gelenberg 6.06.64 gelderland 67 Carmen ter Weele Octopus 6.06.67 gelderland 68 Bibiana Rischen TZC Vahalis 6.06.89 gelderland 69 Miranda van Valen de Devel 6.07.30 rotterdam 70 Lisa Brantjes Kzc 6.07.32 nrd holland 71 Claudia de Buck De Schelde 6.07.87 zeeland 72 Silke Jonk DAW-Finenzo 6.07.88 nrd holland 73 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 6.08.25 brabant 74 Sabine Verweel Onderdak 6.08.36 zeeland 75 Renée vd Besselaar AquAmigos 6.08.56 brabant 76 Mirjam de Raad Deltasteur 6.08.76 overijssel 77 Diana van Halm Braam WVZ 6.09.02 haaglanden 78 Simone van Megen ESCA Zwemmen 6.09.26 gelderland 79 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 6.09.74 drenthe 80 Darleen Kagchelland Zpch 6.10.21 a'dam/'t gooi 81 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 6.10.32 zeeland 82 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 6.11.50 nrd holland 83 Laura Keijser De Rijn 6.11.61 gelderland 84 Laurie Aarninkhof De Dinkel 6.11.64 overijssel 85 Cheyenne Visser Wiekslag 6.12.02 rotterdam 86 Joniek Hooghoudt TriVia 6.12.08 groningen 87 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 6.12.60 rotterdam 88 Anneliene Zuidema SG Middelse-Skelp 6.12.78 friesland 89 Sabrina Vosselman ZVV 6.12.79 gelderland 90 Janneke Enzerink De Rijn 6.12.89 gelderland 91 Mandy Voorthuizen EZV Enkhuizen 6.13.47 nrd holland 92 Suzanne Hospers De Kikker 6.13.96 drenthe 93 Denise Ruijsch De Rijn 6.14.10 gelderland 94 Matou Zwemmer De Rijn 6.14.10 gelderland 95 Chelsea Merfol De Rijn 6.14.16 gelderland 96 Kelsey Tukker Poseidon'56 6.14.31 rotterdam 97 Annick van der Kraats De Dinkel 6.14.86 overijssel 98 Carmen Weistra Orca 6.15.37 friesland 99 Blanca de Louw Aquapoldro 6.15.86 gelderland 100 Eva Hagreis WS Twente 6.16.02 overijssel 101 Emma Arends TriVia 6.16.80 groningen 102 Zoë van der Kwaak Zaanstad (SG) 6.17.08 nrd holland 103 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 6.17.10 friesland 104 Emma Weustink De Dinkel 6.17.11 overijssel 105 Saritha van Zanten z v Waterland 6.17.48 nrd holland 106 Nilce Mendes Barbosa Lac 6.18.64 rotterdam 107 Mirjam Groendijk De Rijn 6.18.92 gelderland 108 Melanie Leunissen Nimo 6.19.18 limburg 109 Tamara Borger TriVia 6.19.36 groningen 110 Jinte Worsteling De Houtrib 6.19.67 gelderland 111 Shanna Veerman WZ&PC Purmerend 6.19.83 nrd holland 112 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 6.19.87 brabant 113 Felicia Swets Aquapoldro 6.19.89 gelderland 114 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 6.19.92 drenthe 115 Lisa Davidse Luctor et Emergo 6.19.92 zeeland 116 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 6.20.45 rotterdam 117 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 6.20.97 brabant 118 Lisette Wolbers de Valken 6.21.89 drenthe 119 Julia Vrooland Deltasteur 6.23.04 overijssel 120 Myrthe de Jong WVZ 6.23.29 haaglanden 121 Naomi Cohen z v Waterland 6.23.38 nrd holland 122 Manon Molewijk De Schelde 6.23.88 zeeland 123 Fenne Vervoort N-Limburg 6.24.21 limburg 124 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 6.24.22 limburg 125 Shania Haenen Eurode/KZC 6.24.98 limburg 126 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 6.25.19 groningen 127 Marianne Arling Bubble 6.25.36 groningen 128 Lisanne Tilstra Bubble 6.25.45 groningen 129 Lara Kluts LZ 1886 6.25.56 gouwe rijnstreek 130 Cindy van Seventer de Devel 6.25.96 rotterdam 131 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 6.26.28 rotterdam 132 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 6.26.31 brabant 133 Lotte Stoiber De Fuut 6.26.43 utrecht 134 Marlies v/d Brug Dz&pc 6.26.43 friesland 135 Brigitte van de Veen de Granaet 6.26.68 friesland 136 Maud Bruynen Heldense zwemv. 6.26.77 limburg 137 Corien van der Gaast SG. Bolsward-Workum 6.27.09 friesland 138 Vera Martens WVZ 6.27.73 haaglanden 139 Esra Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 6.27.75 drenthe 140 Jolieke Timmer de Valken 6.27.92 drenthe 141 Inge Schut Lac 6.27.94 rotterdam 142 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 6.28.57 haaglanden 143 Linda Noord Dz&pc 6.28.94 friesland 144 Yancey Bouman Zoetermeer 6.28.95 haaglanden 145 Apolonia Jacobs De Dinkel 6.29.10 overijssel 146 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 6.29.18 nrd holland 147 Demi Moss WS Twente 6.29.32 overijssel 148 Julia Minnema LZ 1886 6.29.50 gouwe rijnstreek 149 Merel Tol Ed-Vo 6.29.68 nrd holland 150 Fleur van Rijn Katwijk 6.29.73 gouwe rijnstreek 151 Astrid de Vegt Zcnf'34 6.29.77 friesland 152 Michelle Bartelet MZ&PC 6.30.00 limburg 153 Esther Provaas MZ&PC 6.30.23 limburg 154 Lisanne van Faassen WS Twente 6.30.95 overijssel 155 Julia Weustink De Dinkel 6.31.32 overijssel 156 Suzanne Hobo Oceanus 6.31.45 a'dam/'t gooi 157 Marijke Dorp van De Kempvis 6.31.56 rotterdam 158 Jip Langermans AquAmigos 6.31.98 brabant 159 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 6.32.51 groningen 160 Fleur Wijdeveld De Bevelanders 6.32.52 zeeland 161 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 6.32.72 brabant 162 Iris van de Crommert Zeester Meerval 6.32.72 brabant 163 Carmen Meijer Hpc 6.32.89 nrd holland 164 Lisa Coppelmans AquAmigos 6.34.04 brabant 165 Laureen Bekhuis O Z & P C 6.34.10 overijssel 166 Celina Buijssen HZPC 6.34.67 limburg 167 Roanne Stolk z v Waterland 6.34.98 nrd holland 168 Nickee de Jonge Bubble 6.35.19 groningen 169 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 6.35.45 gouwe rijnstreek 170 Anouk Hof WS Twente 6.36.08 overijssel 171 Anne Vromans TRB/RES 6.36.23 brabant 172 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 6.36.93 nrd holland 173 Daphne Erkens Nimo 6.37.07a limburg 174 Rani Skrabanja Mosaqua 6.37.07b limburg 175 Felicia Groenewold De Schelde 6.37.14 zeeland 176 Cheryl Zethof Oceanus 6.37.51 a'dam/'t gooi 177 Danielle Trippenzee Orca 6.37.77 friesland 178 Karin Meinders Zignea 6.38.16 overijssel 179 Eva Groenendijk WS Twente 6.38.17 overijssel 180 Meike Holdinga de Granaet 6.38.42 friesland 181 Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 6.38.60 gouwe rijnstreek 182 Sophie Brouwer AZ&PC 6.38.86 utrecht 183 Laura van Dijke De Krabben 6.38.87 brabant 184 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 6.38.89 drenthe 185 Chiara van Winsum AZ&PC 6.39.23 utrecht 186 Xanne Kamerbeek E Z C 6.39.82 overijssel 187 Fitria Engelsman Appingedam 6.39.89 groningen 188 Rian Bongers RZL 6.39.95 limburg 189 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 6.40.07 nrd holland 190 Minou van Seventer de Devel 6.40.17 rotterdam 191 Aniek de Peijper SBC2000 6.40.60 brabant 192 Judith Kleinjan De Duck 6.40.75 rotterdam 193 Julia v.d. A ZPC Stadskanaal 6.40.89 groningen 194 Marit van Zutphen Nautilus 6.41.30 brabant 195 Anne Ippel De Biesboschzwemmers 6.41.45 brabant 196 Eline Veldkamp Zoetermeer 6.41.60 haaglanden 197 Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 6.42.07 gouwe rijnstreek 198 Gwen Sieswerda F.Z.C.'54 6.42.40 friesland 199 Benthe de Vries De Reuring 6.42.51 nrd holland 200 Elvira Korthagen z v Waterland 6.42.51 nrd holland 201 Chantal Dentz AquAmigos 6.42.80 brabant 202 Sanne Eskes Zwemclub Losser 6.42.82 overijssel 203 Serafina Vlijt de Roersoppers 6.43.04 limburg 204 Jobine Akershoek De Stelle 6.43.23 rotterdam 205 Rachel de Vet De Vennen 6.43.24 brabant 206 Veerle Claassen Hpc 6.43.54 nrd holland 207 Celine de Jong A.Z.V.D. 6.43.60 nrd holland 208 Shae Bours RZ 6.43.60 limburg 209 Isa Brandsma Zv Aquarius 6.43.61 nrd holland 210 Nadja Wortel Z&PC DIO 6.43.61 brabant 211 Danique van den Bosch IJZPC 6.44.36 utrecht 212 Jolijn Miedema Njord 6.44.44 brabant 213 Milou Peeters HZPC 6.44.44 limburg 214 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 6.44.78 friesland 215 Laura Roelevink SBC2000 6.44.96 brabant 216 Eva Brands Argo 6.45.65 brabant 217 Kim Lassche ZVZwartsluis 6.45.70 overijssel 218 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 6.45.80 a'dam/'t gooi 219 Yara Hoofs TRB/RES 6.45.95 brabant 220 Denise Iwema De Spatters 6.46.09 drenthe 221 Manon Scherbeijn Scheldestroom 6.46.25 zeeland 222 Demi Eberth De Kempvis 6.47.53 rotterdam 223 Lisa Bruggenkamp Aqua'68-Najade 6.47.61 drenthe 224 Eva Hietkamp HZPC 6.47.87 limburg 225 Lieke Schors RZL 6.48.74 limburg 226 Inge Wubs ZPC Stadskanaal 6.49.89 groningen 227 Anouk Breugem WVZ 6.49.92 haaglanden 228 Romy Bonte Koewacht 6.50.00 zeeland 229 Wendy van Cleef Orca 6.50.26 friesland 230 Ylva Wolterman De Stormvogel 6.50.81 zeeland 231 Jildou Temming Avena 6.51.00 friesland 232 Carlijne Tap Zoetermeer 6.51.14 haaglanden 233 Mandy van Beveren De Reuring 6.51.18 nrd holland 234 Gina Feenstra Mosa Regio 6.52.74 limburg 235 Demi Molenaar De Fuut 6.53.04 utrecht 236 Chloë Veenstra De Schelde 6.54.46 zeeland 237 Laura van Loenen Bubble 6.55.11 groningen 238 Emily de Jong Torpedo 6.56.23 a'dam/'t gooi 239 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 6.57.10 groningen 240 Rosalie Spekreijse Neptunia '24 6.57.44 friesland 241 Nadine Smits Orca 6.57.69 friesland 242 Elja Douma De Zwoer 6.58.93 utrecht 243 Isabel van den Nieuwndijk Zv Aquarius 6.59.01 nrd holland 244 Brecht Buis Neptunia '24 6.59.58 friesland 245 Imke Bun Koewacht 7.00.42 zeeland 246 Els Venema De Aquaflippers 7.00.59 groningen 247 Nienke Postma Orca 7.00.94 friesland 248 Elodie Karres De Otters Het Gooi 7.01.70 a'dam/'t gooi 249 Marlene Bezem AZ&PC 7.03.59 utrecht 250 Eva Zekveld LZ 1886 7.04.08 gouwe rijnstreek 251 Lara de Zeeuw Orca 7.04.35 friesland 252 Noor Uiterwijk Winkel ZPC Bikkel Hoogeveen 7.04.43 drenthe 253 Lin Kohen De Dolfijn 7.05.31 a'dam/'t gooi 254 Aïcha Croes Oceanus 7.05.86 a'dam/'t gooi 255 Barbara Matekovic WVZ 7.06.11 haaglanden 256 Kimberley Westra Wiekslag 7.07.12 rotterdam 257 Esmee Morel AZ&PC 7.07.36 utrecht 258 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 7.07.51 nrd holland 259 Sybel Helm van De Fuut 7.07.53 utrecht 260 Kim Jasper Neptunia '24 7.08.25 friesland 261 Tarryn Macleod DAW-Finenzo 7.08.34 nrd holland 262 Nelie vd Kooi SG Middelse-Skelp 7.08.63 friesland 263 Lisanne Bruin ZV Westland Dijkglas 7.09.20 haaglanden 264 Renske Bassant AZ&PC 7.09.74 utrecht 265 Marrit v. Aalzum Avena 7.10.48 friesland 266 Demi Bunte Zwemclub Zeist 7.11.15 utrecht 267 Isabelle Dijkhuis De Aquaflippers 7.11.38 groningen 268 Rony Honkoop De Fuut 7.11.48 utrecht 269 Quinty Plet De Kempvis 7.12.47 rotterdam 270 Jeanette Wilkens Vriledo 7.13.02 drenthe 271 Marjolein Wolbers de Valken 7.13.67 drenthe 272 Luca Ebbinge Oceanus 7.14.32 a'dam/'t gooi 273 Nella Diepeveen De Futen 7.16.06 a'dam/'t gooi 274 Joëlle Stoter ZV Sassenheim 7.17.56 gouwe rijnstreek 275 Mirna Wolters de Plons 7.17.67 drenthe 276 Emma Diepeveen De Futen 7.18.05 a'dam/'t gooi 277 Simone Huisman Oceanus 7.19.04 a'dam/'t gooi 278 Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 7.20.32 gouwe rijnstreek 279 Henrike Vellinga TriVia 7.20.80 groningen 280 Indra Reijnhout De Bevelanders 7.21.02 zeeland 281 Daphne Louws De Stormvogel 7.21.78 zeeland 282 Ilse Rynja Aqua'68-Najade 7.22.76 drenthe 283 Esmée Rolloos Van Vliet Barracuda 7.22.98 gouwe rijnstreek 284 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 7.24.45 gouwe rijnstreek 285 Eline Hendriks AZ&PC 7.24.53 utrecht 286 Jolien Vinke De Schelde 7.25.21 zeeland 287 Esmee Salentijn De Dolfijn 7.25.88 a'dam/'t gooi 288 Suzanne Kah de Plons 7.27.52 drenthe 289 Louse Foppen De Watervogels 7.29.70 gouwe rijnstreek 290 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 7.32.51 haaglanden 291 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 7.33.61 drenthe 292 Roos Geerars One Team Swimming 7.34.70 utrecht 293 Imelda Jansen Noordwijkerhout 7.38.20 gouwe rijnstreek 294 Suthawan Chanprathet LZ 1886 7.40.68 gouwe rijnstreek 295 Elena Laming Zwemclub Zeist 7.41.30 utrecht 296 Britt Paats ZV Sassenheim 7.41.47 gouwe rijnstreek 297 Hannah Dixon Widex Gzc Donk 7.42.16 gouwe rijnstreek 298 Lisa de Keyzer De Honte 7.47.59 zeeland 299 Jaimy de Vrieze De Ganze 7.48.23 zeeland 300 Stephanie de Roos De Honte 7.53.68 zeeland 301 Kim Lamper De Bevelanders 7.54.94 zeeland 302 Myrthe van Vierzen Oceanus 8.01.45 a'dam/'t gooi 303 Rodee Tengeler De Zijl/LGB 8.02.85 gouwe rijnstreek 304 Remee van den Berg VZC E&P 8.07.54 utrecht 305 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 8.19.87 gouwe rijnstreek 306 Samantha Valken Zwemclub Zeist 8.27.62 utrecht 307 Natasja Böseler De Bevelanders 8.28.28 zeeland 308 Vera Rauwerda Ritola Z&PC 8.30.50 drenthe 309 Gitta Overmeer De Watervogels 8.32.00 gouwe rijnstreek 310 Nicole Thomaes Scheldestroom 8.38.71 zeeland 311 Melanie Kaspers De Futen 8.47.01 a'dam/'t gooi 312 Laura Thomaes Scheldestroom 8.47.23 zeeland 313 Carline Verhagen De Dolfijn 8.57.63 a'dam/'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl