Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag jongens minioren 2, 3 en 4 1 Jacob de Roos Zpd 1.22.03 friesland 2 Nyls Korstanje Aqua Novio ´94 1.22.32 gelderland 3 Jens Krijgsman KZV de Lansingh 1.23.51 rotterdam 4 Toine Willigers ZC Eijsden 1.24.47 limburg 5 Koen Koster HZPC 1.24.72 limburg 6 Bas Martelhoff Het Y 1.24.80 a'dam/'t gooi 7 Thijs van Wieringen De Columbiaan 1.24.82 gouwe rijnstreek 8 Daan Jente Brunssum 1.27.89 limburg 9 Ricardo Graafmans De Futen 1.27.99 a'dam/'t gooi 10 Sjors Verweij Avena 1.28.13 friesland 11 Peter van Nieff ZPC Stadskanaal 1.28.21 groningen 12 Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 1.28.33 nrd holland 13 Vincent de Munter Brunssum 1.29.29 limburg 14 Torben Lammerdink De Berkelduikers 1.29.42 gelderland 15 Justus Ykema VZC E&P 1.29.51 utrecht 16 Ruben Griffioen Oceanus 1.29.66 a'dam/'t gooi 17 Sam Furer Aqua Novio ´94 1.30.54 gelderland 18 Harm-Jan Wijnhoud ZVV 1.30.58 gelderland 19 Mart Bluiminck ZPC Livo 1.30.80 gelderland 20 Max Kunz VZC E&P 1.31.18 utrecht 21 Dennis Weening Oceanus 1.31.39 a'dam/'t gooi 22 Antoine Habeck Aqua Novio ´94 1.31.51 gelderland 23 Niek Heldoorn IJsselmeer 1.31.70 a'dam/'t gooi 24 Niek Heethaar Aquapoldro 1.32.07 gelderland 25 Pascal Bloemen Zwemclub Losser 1.32.36 overijssel 26 Bas Vlugt Ed-Vo 1.32.53 nrd holland 27 Marnix Klein O Z & P C 1.32.64 overijssel 28 Joris Bezemer De Kempvis 1.33.03 rotterdam 29 Jomme Bruijnzeel De Schelde 1.33.46 zeeland 30 Marcoen Smits Eiffel Swimmers PSV 1.33.53 brabant 31 Kay Zittersteijn De Rijn 1.33.61 gelderland 32 Stefan Weegink WVZ 1.33.70 haaglanden 33 Daan Sommeling Oceanus 1.33.76 a'dam/'t gooi 34 Yassine Barraho Lac 1.33.78 rotterdam 35 Bas Willemsen Nunspeet 1.34.00 gelderland 36 Martijn Boelens Nova 1.34.08 groningen 37 Wesley Bos Hpc 1.34.38 nrd holland 38 Sven Westerlaken Zvdo'74 1.34.44 brabant 39 Tomas van der Heide De Spatters 1.34.78 drenthe 40 Stan van Ruiten ZV Sassenheim 1.34.90 gouwe rijnstreek 41 Daniel van Vliet De Columbiaan 1.35.06 gouwe rijnstreek 42 Jeroen Louwinger ZCM '86 1.35.09 groningen 43 Louwrens Engbersen De Grunte 1.35.46 overijssel 44 Toni van de Meeberg Zignea 1.35.54 overijssel 45 Jari Groenhart Aqua'68-Najade 1.35.77 drenthe 46 Bernard D'hert Eiffel Swimmers PSV 1.35.91 brabant 47 Erik van der Linden ZVZwartsluis 1.36.13 overijssel 48 Doran Paap WVZ 1.36.16 haaglanden 49 Servé Nelissen RZ 1.36.22 limburg 50 Jan-Arnoud Melse Dz&pc 1.36.23 friesland 51 Rick van de Streek Noord Veluwe 1.36.32 gelderland 52 Ryan van den Ouden Poseidon'56 1.36.32 rotterdam 53 Thom Versteegh ZV Olympia 1.36.33 gelderland 54 Koen Gaal Oeza 1.36.49 nrd holland 55 Joris te Booy De Dommelbaarzen 1.36.60 brabant 56 Martijn de Ruiter Zv Aquarius 1.36.60 nrd holland 57 Joep de Jong Torpedo 1.37.23 a'dam/'t gooi 58 Django Klos De Dinkel 1.37.39 overijssel 59 Björn van der Velde De Dinkel 1.37.54 overijssel 60 Robin Davidse Luctor et Emergo 1.37.60 zeeland 61 Lauren Nab De Kikker 1.37.64 drenthe 62 Ruben Knufing ZPC Livo 1.37.64 gelderland 63 Koendert Kellner Dz&pc 1.37.79 friesland 64 Stan Stelten Hellas-Glana 1.38.15 limburg 65 Stefan Reinderink Dz&pc 1.38.40 friesland 66 Rino Kriljic TZC Vahalis 1.38.57 gelderland 67 Melvin van Nassau MNC Dordrecht 1.38.84 rotterdam 68 Stijn Simons Eiffel Swimmers PSV 1.38.85 brabant 69 Rick Delvaux Mosa Regio 1.38.99 limburg 70 Skip de Mönnink AZ&PC 1.39.04 utrecht 71 Erwin Heinsius HZ&PC Heerenveen 1.39.16 friesland 72 Joost Schepers De Meer 1.39.80 gelderland 73 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.39.85 haaglanden 74 Otto Fennema Zignea 1.39.86 overijssel 75 Jarno Ottens Eemsrobben 1.40.02 groningen 76 Koen van den Assem WS Twente 1.40.36 overijssel 77 David Kievit zc De Schotejil 1.40.42 rotterdam 78 Lars van der Haijden Brunssum 1.40.47 limburg 79 Jorgen Gerritsen ZVZwartsluis 1.40.80 overijssel 80 Raoul Lieverst DAW-Finenzo 1.40.81 nrd holland 81 Toon Koudijs Dwk 1.40.95 gelderland 82 Rick Aben Aqua Novio ´94 1.40.96 gelderland 83 Maik Huser De Kikker 1.41.06 drenthe 84 Brent Molog Orca 1.41.52 friesland 85 Robin van Bommel Zeester Meerval 1.41.56 brabant 86 Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 1.41.63 nrd holland 87 Djurre Stoove Zeester Meerval 1.41.78 brabant 88 Jason Browne ZPC Livo 1.41.80 gelderland 89 Camo Mieris Z&PC DIO 1.41.85 brabant 90 Jesse Hendrikse WS Twente 1.42.00 overijssel 91 Jelle Dekker De Grunte 1.42.08 overijssel 92 Nicky Bergez Koewacht 1.42.13 zeeland 93 Sam Jonkman ZV Sassenheim 1.42.13 gouwe rijnstreek 94 Yannick Hoffmann De Ganze 1.42.14 zeeland 95 Jesper Brugman BZC Dolfijnen 1.42.23 gelderland 96 Merijn Koopmans De Krabben 1.42.37 brabant 97 Ruben v. Vierzen Oceanus 1.42.42 a'dam/'t gooi 98 Bas Eelzak Zpch 1.42.45 a'dam/'t gooi 99 Vincent Bolhuis van De Kempvis 1.42.48 rotterdam 100 Timo Warnier ZC Eijsden 1.42.51 limburg 101 Leroy de Brouwer Nimo 1.42.61 limburg 102 Lars van Tuyl De Treffers 1.42.88 brabant 103 Matthijs van Meerendonk Aqua'68-Najade 1.42.96 drenthe 104 Job van Wijk W.Z. & P.C. Triton 1.43.09 a'dam/'t gooi 105 Max Janssen Heldense zwemver. 1.43.11 limburg 106 Jorian Tanis zc De Schotejil 1.43.13 rotterdam 107 Tyrese Wilson De Fuut 1.43.14 utrecht 108 Almar Kleefstra Wetterwille 1.43.21 friesland 109 Jelte Veldkamp GZ en PC de Whee 1.43.29 overijssel 110 Jesse Janssen Heldense zwemver. 1.43.42 limburg 111 Roel Slobbe Patrick 1.43.43 limburg 112 Wessel Brands Argo 1.43.43 brabant 113 Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 1.43.67 nrd holland 114 Dennis Orlik Deltasteur 1.43.67 overijssel 115 Gideon Prakke De Berkelduikers 1.43.69 gelderland 116 Bernard Rivard WVZ 1.43.73 haaglanden 117 Sebastiaan Rottier TriVia 1.43.76 groningen 118 Ivar Visser ZPC Livo 1.43.95 gelderland 119 Esra Loogman Zpch 1.44.12 a'dam/'t gooi 120 Jens Ingelse Luctor et Emergo 1.44.29 zeeland 121 Jan Willem Melchers De Gelenberg 1.44.34 gelderland 122 Nick Fraanje Dwk 1.44.35 gelderland 123 Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 1.44.42 friesland 124 Sjoerd Veldhuizen De Haaien 1.44.48 utrecht 125 Mitchell Gonesh Oceanus 1.44.51 a'dam/'t gooi 126 Bryan Gijzen Rsw 1.44.59 rotterdam 127 Julian Uil Eemsrobben 1.44.64 groningen 128 Bram Kessel, van Tempo Valkenswaard 1.44.90 brabant 129 Sander Somers Argo 1.44.90 brabant 130 Bas Wensink SchuurmanBRC 1.44.92 gelderland 131 Milo Simons ZON/S&S 1.44.95 limburg 132 Giel van Megen HZPC 1.44.96 limburg 133 Roy van Dijk Zeester Meerval 1.45.03 brabant 134 Sybe Hijlkema NDD 1.45.04 gelderland 135 Osama Sahi LZ 1886 1.45.12 gouwe rijnstreek 136 Bart van der Zanden N-Limburg 1.45.18 limburg 137 Pablo Mol De Stormvogel 1.45.21 zeeland 138 Ayrton Mooldijk De Kempvis 1.45.24 rotterdam 139 Julian Freriks Orca 1.45.25 friesland 140 Sten Postma De Rijn 1.45.39 gelderland 141 Brian Otjes Zv Aquarius 1.45.41 nrd holland 142 Laurens Spoelstra De Veene 1.45.48 overijssel 143 Bo Snijders RZL 1.45.61 limburg 144 Vincent Poldervaart De Duck 1.45.68 rotterdam 145 Mika Mathia Luctor et Emergo 1.45.72 zeeland 146 Max Bond Zwemlust/Utrecht(SG) 1.46.04 utrecht 147 Kylian Kooyman 't Tolhekke 1.46.07 overijssel 148 Joost van Erkelens DAW-Finenzo 1.46.18 nrd holland 149 Aron Paasse zc De Schotejil 1.46.22 rotterdam 150 Niels Gijsbers Zeester Meerval 1.46.22 brabant 151 Nanne Brugman z v Waterland 1.46.40 nrd holland 152 Rick Embregts De Vennen 1.46.52 brabant 153 Joost Schröder O Z & P C 1.46.67 overijssel 154 Rick Cuperus Zignea 1.46.67 overijssel 155 Jochem Van der Deen Zc Borger 1.46.80 drenthe 156 Jeffrey van de Mooren Zvdo'74 1.46.82 brabant 157 Erik Verdoes Katwijk 1.46.86 gouwe rijnstreek 158 Sander Kesselaar MSV- Zeemacht 1.46.87 nrd holland 159 Daan Zenden de Roersoppers 1.47.19 limburg 160 Marc Castricum Zwemvereniging Hoorn 1.47.21 nrd holland 161 Joey Sinke De Bevelanders 1.47.24 zeeland 162 Ron Teunis De Wieke 1.47.29 overijssel 163 Martijn Boelaarts De Kempvis 1.47.34 rotterdam 164 Michael Vrolijk Scheldestroom 1.47.76 zeeland 165 Jurgen Hiel Koewacht 1.47.91 zeeland 166 Job Hendriksen De Haaien 1.47.93 utrecht 167 Joeri Zonneveld NZ&PC 1.47.95 gouwe rijnstreek 168 Niels Hofmeijer WS Twente 1.48.02 overijssel 169 Barry van Engeldorp Zv Aquarius 1.48.03 nrd holland 170 Jozua Leenheer De Stormvogel 1.48.21 zeeland 171 Stijn Huitenga Rapido '82 1.48.44 nrd holland 172 Joost Davina O Z & P C 1.48.51 overijssel 173 Lars Hurks TRB/RES 1.48.66 brabant 174 Wouter van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.48.71 drenthe 175 Tom van der Sar Orca 1.48.91 friesland 176 Ricardo van Belzen Luctor et Emergo 1.49.13 zeeland 177 Sander Aerts HZPC 1.49.21 limburg 178 Teun de Boer Orca 1.49.35 friesland 179 Christan de Koning De Krabben 1.49.52 brabant 180 Corben Braun Eurode/KZC 1.49.56 limburg 181 Jurre Keupink De Dinkel 1.49.64 overijssel 182 Valdemar de Jong Aalscholver 1.49.64 a'dam/'t gooi 183 Tim Kieft Zaanstad (SG) 1.49.78 nrd holland 184 Patrick Meulenbroek Oceanus 1.49.86 a'dam/'t gooi 185 Chris Kaptein de Devel 1.49.93 rotterdam 186 Luc Arnoldussen Brunssum 1.50.00 limburg 187 Rens van Oost Argo 1.50.02 brabant 188 Pascal de Heij Zpch 1.50.04 a'dam/'t gooi 189 Luuk Santegoeds Argo 1.50.19 brabant 190 Stef Poolman WS Twente 1.50.20 overijssel 191 Marcel Delfstra de Granaet 1.50.37 friesland 192 Stefan Volkers Het Ravijn 1.50.95 overijssel 193 Sybe de Waard de Devel 1.50.95 rotterdam 194 Phil Brantjes Kzc 1.50.97 nrd holland 195 Jilles Lycklama a Nijholt HZ&PC Heerenveen 1.50.98 friesland 196 Nick Bontje De Columbiaan 1.50.98 gouwe rijnstreek 197 Vito Meij z v Waterland 1.51.10 nrd holland 198 Patrick Buist Zpb H&l 1.51.26 rotterdam 199 Leon Noord Dz&pc 1.51.28 friesland 200 Mike Morianner Kzc 1.51.42 nrd holland 201 Nathan Bun Luctor et Emergo 1.51.57 zeeland 202 Roan van Bakel Oceanus 1.51.62 a'dam/'t gooi 203 Cédric Broere Hieronymus 1.51.92 brabant 204 Quirijn Kamerbeek E Z C 1.52.01 overijssel 205 Kees Determan z v Waterland 1.52.08 nrd holland 206 Thomas Hamstra Orca 1.52.19 friesland 207 Daan in de Braekt Zaanstad (SG) 1.52.24 nrd holland 208 Hassan Nawar De Futen 1.52.49 a'dam/'t gooi 209 Auke Jan Ytsma Orca 1.52.56 friesland 210 Jort Boomhouwer Zcnf'34 1.52.57 friesland 211 Vince Mens Ed-Vo 1.52.64 nrd holland 212 Nick van Nijburg De Otters Het Gooi 1.52.79 a'dam/'t gooi 213 Tim Tomassen ZV Sassenheim 1.52.90 gouwe rijnstreek 214 Edgar Brok AquAmigos 1.53.00 brabant 215 Henk Suur Widex Gzc Donk 1.53.04 gouwe rijnstreek 216 Darren Chen Zc Borger 1.53.14 drenthe 217 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 1.53.37 limburg 218 Thijs Hoekstra HZ&PC Heerenveen 1.53.37 friesland 219 Erik Bult DAW-Finenzo 1.53.42 nrd holland 220 Rense Ruig Zaanstad (SG) 1.53.43 nrd holland 221 Matthijs Schalk De Vennen 1.53.51 brabant 222 Mike Schilder Ed-Vo 1.53.53 nrd holland 223 Christian Mehlbaum De Ganze 1.53.67 zeeland 224 Merijn van der Donk De Vennen 1.54.00 brabant 225 Bas Dijkstra Nimo 1.54.08 limburg 226 Remco Witteveen Orca 1.54.18 friesland 227 Luke Boom de Devel 1.54.39 rotterdam 228 Robin Waas de Devel 1.54.39 rotterdam 229 Rob Naber de Valken 1.54.59 drenthe 230 Jussi Dirks Zeps 1.54.64 limburg 231 Otto Pranger de Zeehond '73 1.55.04 rotterdam 232 Sam Erdweg Eurode/KZC 1.55.21 limburg 233 Ivar Oldenhof Zpch 1.55.83 a'dam/'t gooi 234 Luke Verburg ZV Vlaardingen 1.56.23 rotterdam 235 Lars Ebbers W.Z. & P.C. Triton 1.56.70 a'dam/'t gooi 236 Dylan Verheul Hoogenboom Tours BZ&PC 1.56.76 gouwe rijnstreek 237 Thijs Wagenvoort Luctor et Emergo 1.56.83 zeeland 238 Santino Grittner One Team Swimming 1.56.91 utrecht 239 Dion v.d. Heuvel Oceanus 1.56.92 a'dam/'t gooi 240 Mart Niehoff De Zwoer 1.57.25 utrecht 241 Sem Voormolen De Haaien 1.57.38 utrecht 242 Gerard Yspeert TriVia 1.57.88 groningen 243 Riccardo Chiriatti Aqua'68-Najade 1.58.15 drenthe 244 Remi Korbee NZ&PC 1.58.26 gouwe rijnstreek 245 Mart Broerse De Dolfijn 1.58.48 a'dam/'t gooi 246 Daniël van der Laan De Amstel 1.58.50 a'dam/'t gooi 247 Jordi van Goch Zpch 1.58.50 a'dam/'t gooi 248 Quinn van den Heuvel ZV Strijen 1.59.28 rotterdam 249 Tim Valentijn De Bevelanders 1.59.60 zeeland 250 Bart Spaans Acz 2.00.39 rotterdam 251 Thomas Jansen WVZ 2.00.82 haaglanden 252 Mark de Jongh de Devel 2.00.88 rotterdam 253 Bas Koster Wetterwille 2.00.97 friesland 254 Dennis van Nieuwkerk De Futen 2.01.29 a'dam/'t gooi 255 Rick Haanschoten De Haaien 2.02.23 utrecht 256 Wesley Kuiper Orca 2.02.30 friesland 257 Ivo Stolk De Duck 2.03.36 rotterdam 258 Kevin Poiesz ZV Strijen 2.03.59 rotterdam 259 Ritesh Hanoeman WVZ 2.06.79 haaglanden 260 Duncan van Haaren Widex Gzc Donk 2.07.02 gouwe rijnstreek 261 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 2.16.75 gouwe rijnstreek 262 Rick Oostendorp Electrolux AZC 2.23.07 gouwe rijnstreek 263 Joost Paardekooper VZC E&P 2.32.79 utrecht

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl