Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m wisselslag jongens minioren 6 1 Max Hermans HZPC 1.19.40 limburg 2 Ryan Beugels De Spatters 1.20.34 drenthe 3 Justin Doldersum Deltasteur 1.21.21 overijssel 4 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 1.22.10 gelderland 5 Ted Wilders Mosa Regio 1.22.39 limburg 6 Michael Tonsbeek Dwt 1.22.45 noord holland 7 Philip van Moll Luctor et Emergo 1.22.54 zeeland 8 Jorn Steenbergen DZ & PC 1.22.89 friesland 9 Bart Kors Deltasteur 1.23.02 overijssel 10 Marcel van der Heide de Vikings 1.23.14 friesland 11 David van Groen Hpc 1.23.43 noord holland 12 Floris van Mierlo ZPK Budel 1.23.66 brabant 13 Marcel Groen GZVW 1.23.81 groningen 14 Jeroen Voltman ESCA 1.24.02 gelderland 15 Lars van Didden Zeps 1.24.20 limburg 16 Fedde Beukers De Dinkel Denekamp 1.24.23 overijssel 17 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.24.29 drenthe 18 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.24.36 gelderland 19 Jitse Zonneveld RZ 1.24.37 limburg 20 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 1.24.48 gelderland 21 Max Ceunink Van De Cappelle Deltasteur 1.24.64 overijssel 22 Sam Heck De Columbiaan 1.24.73 gouwe-rijnstreek 23 Wouter Stap De Stormvogel 1.25.19 zeeland 24 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 1.25.25 groningen 25 Gijs van der Wal De Rijn 1.25.54 gelderland 26 Rick Minkman De Krabben 1.25.57 brabant 27 Gert Muntendam De Pinquin 1.25.69 groningen 28 Joris Diepeveen De Futen 1.25.73 a'dam-'t gooi 29 Mathijs Mulder De Forel 1.25.82 friesland 30 Stefan Ridderbos Bubble 1.26.06 groningen 31 Hans-Jan Westerhof WS Twente 1.26.20 overijssel 32 Johan Speksnijder Rsw 1.26.23 rotterdam 33 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.26.58 rotterdam 34 David van Zelst ZV Kerkdriel 1.26.61 gelderland 35 Krijn de Kievit WVZ 1.26.89 haaglanden 36 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 1.26.95 a'dam-'t gooi 37 Roy van der Woude Rapido '82 1.27.06 noord holland 38 Roy Moison Zpch 1.27.09 a'dam-'t gooi 39 Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 1.27.18 gouwe-rijnstreek 40 Jeroen van Beek ZVV 1.27.20 gelderland 41 Mika Smelt VZ&PC 1.27.29 overijssel 42 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 1.27.32 gelderland 43 Mike Fraanje DWK 1.27.36 gelderland 44 Stijn Avezaat De Fuut 1.27.49 utrecht 45 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1.27.61 limburg 46 Stan Blok Rapido '82 1.27.66 noord holland 47 Mike Hoek De Duck 1.27.76 rotterdam 48 Martijn Kieffer Eemsrobben 1.27.86 groningen 49 Jeroen Glansdorp Zpch 1.28.36 a'dam-'t gooi 50 Toby van Wijngaarden WVZ 1.28.50 haaglanden 51 Nino Sieling DWK 1.28.51 gelderland 52 Luuk Hendriksen De Dinkel Denekamp 1.28.82 overijssel 53 Stefan Hoekstra Trb/Res 1.29.07 brabant 54 Roberto Hogerwerf de Devel 1.29.08 rotterdam 55 Jeroen Koers Eemsrobben 1.29.26 groningen 56 Stan Ruessink Noord Veluwe 1.29.51 gelderland 57 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.29.83 gouwe-rijnstreek 58 Yvo Bulham de Vennen 1.29.83 brabant 59 Jordan Langenberg WVZ 1.29.95 haaglanden 60 Ruben Schellekens Trb/Res 1.30.03 brabant 61 Vincent Visser SG. Bolsward-Workum 1.30.14 friesland 62 Mickey Wijchers Borger 1.30.25 drenthe 63 Ruben Delvoie MZ&PC 1.30.31 limburg 64 Nick Wolferink ZV Scholtenhagen 1.30.42 overijssel 65 Axel Julius Octopus 1.30.45 gelderland 66 Jari Hofsink Deltasteur 1.30.76 overijssel 67 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 1.30.78 gouwe-rijnstreek 68 Jelmer Postma Orca 1.30.86 friesland 69 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 1.30.91 brabant 70 Michael Bolk Olde Vechte 1.30.95 overijssel 71 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 1.31.23 overijssel 72 Alain Vogels Z&PV Nuenen 1.31.24 brabant 73 Sven Hubregtse De Kempvis 1.31.27 rotterdam 74 Lorenzo de Bie De Krabben 1.31.41 brabant 75 Floris van der Meer d'ELFT 1.31.42 haaglanden 76 Niek van Gent ZV Sassenheim 1.31.59 gouwe-rijnstreek 77 Rens van Amelsvoort O Z & P C 1.31.80 overijssel 78 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 1.31.86 rotterdam 79 Beau Kneppers Oude Veer 1.32.14 noord holland 80 Zjef Nelissen RZ 1.32.16 limburg 81 Thomas Verhoeven Wiekslag 1.32.20 rotterdam 82 Brian vd Bovenkamp VZC-E&P 1.32.27 utrecht 83 Mike Kouwenhoven Wiekslag 1.32.44 rotterdam 84 Rick van Wegberg Patrick 1.32.51 limburg 85 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1.32.52 gouwe-rijnstreek 86 Roy van der Heyden Dzt'62 1.32.54 brabant 87 Ivo Grosveld RZL 1.32.55 limburg 88 Bart Weiland Wetterwille 1.32.62 friesland 89 Thom Allonsius De Schelde 1.32.72 zeeland 90 Bas van Hees Poseidon'56 1.32.82 rotterdam 91 Jelmer Post Avena 1.32.84 friesland 92 Bas Verweij Avena 1.32.89 friesland 93 Chris Dekker Zaanstad (SG) 1.32.90 noord holland 94 Hotze van der Werf SG Middelse-Skelp 1.32.99 friesland 95 Martin Wenderich Aquapoldro 1.33.00 gelderland 96 Hoaran Overeem SG Middelse-Skelp 1.33.14 friesland 97 Daniel van Dijk Tritium (SG) 1.33.20 brabant 98 Brandon Ribberink De Dinkel Denekamp 1.33.29 overijssel 99 Thomas de Lange WS Twente 1.33.32 overijssel 100 Jesse Thomassen Aquapoldro 1.33.34 gelderland 101 Lennart Spies ZVW '74 1.33.37 gelderland 102 Ryan Snelderwaard Zaanstad (SG) 1.33.45 noord holland 103 Roy Potze GZVW 1.33.48 groningen 104 Alex Breel De Stormvogel 1.33.52 zeeland 105 Tony Hacquebord ESCA 1.33.54 gelderland 106 Sander de Hamer De Ganze 1.33.55 zeeland 107 Aron Bouwer 't Tolhekke 1.33.67 overijssel 108 Tim Boon Electrolux AZC 1.33.69 gouwe-rijnstreek 109 Daniel Borghardt Orca 1.33.75 friesland 110 Thom Hansen De Zwoer 1.33.81 utrecht 111 Rens Geurds ZV Sassenheim 1.33.82 gouwe-rijnstreek 112 Cédric Pardieck De Dolfijn 1.33.88 a'dam-'t gooi 113 Derk Wiggers Wetterwille 1.33.89 friesland 114 Killian von den Hoff Brunssum 1.33.97 limburg 115 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 1.34.13 a'dam-'t gooi 116 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.34.14 noord holland 117 Bram Tombergen ZPC Livo 1.34.20 gelderland 118 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 1.34.23 gouwe-rijnstreek 119 Theo Arp AZ&PC 1.34.29 utrecht 120 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.34.34 gouwe-rijnstreek 121 Pascal Nuijten ZV Westland Dijkglas 1.34.39 haaglanden 122 Max van der Zijden AZL 1.34.42 haaglanden 123 Rutger Otto De Vrije Slag 1.34.42 gelderland 124 Irjan Brummelman De Berkelduikers 1.34.57 gelderland 125 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 1.34.64 overijssel 126 Tim Peeters RZ 1.34.65 limburg 127 Guido Postma Avena 1.34.67 friesland 128 Navin Keizer De Dolfijn 1.34.74 a'dam-'t gooi 129 Dave Holweg ZPC Livo 1.34.80 gelderland 130 Colin van der Bijl Aquarijn 1.34.81 utrecht 131 Enrique van Opdurp Scheldestroom 1.35.12 zeeland 132 Casper Zwier Luctor et Emergo 1.35.25 zeeland 133 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.35.39 friesland 134 Jurre Stammes DWK 1.35.63 gelderland 135 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 1.35.73 brabant 136 Yaro Roodenburg De Geul 1.35.74 rotterdam 137 Dennis Bijman Deltasteur 1.35.92 overijssel 138 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.35.92 haaglanden 139 Kevin Janssen Kimbria 1.36.01 limburg 140 Jilles Kootstra SG Middelse-Skelp 1.36.08 friesland 141 Edwin Baan Het Ravijn 1.36.13 overijssel 142 Guus Vermeulen BZV 1.36.26 brabant 143 Danny Hayema PWC Buitenpost 1.36.48 friesland 144 Kevin Rozema DZ & PC 1.36.48 friesland 145 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 1.36.56 friesland 146 Danny Hamers ZC Valkenburg 1.36.63 limburg 147 Michael den Oudsten Aquarijn 1.36.80 utrecht 148 Justin Spaans Zaanstad (SG) 1.36.83 noord holland 149 Michel van Nieuwkerk De Futen 1.36.89 a'dam-'t gooi 150 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 1.36.95 friesland 151 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 1.36.96 noord holland 152 Chris Verheesen Patrick 1.37.04 limburg 153 Bart van Eindhoven Argo 1.37.08 brabant 154 Niels Koopman De Forel 1.37.10 friesland 155 Thimo Brand Swol 1894 1.37.10 overijssel 156 Mark Tiemersms de Roersoppers 1.37.12 limburg 157 Maarten Berg De Columbiaan 1.37.15 gouwe-rijnstreek 158 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 1.37.65 gouwe-rijnstreek 159 Emiel Eising De Berkelduikers 1.37.73 gelderland 160 Alex van Soest zc De Schotejil 1.37.89 rotterdam 161 Menno de Vries Zignea 1.37.92 overijssel 162 Thomas van Breemen ZPD 1.38.05 friesland 163 Rick Mooi IJsselmeer 1.38.08 a'dam-'t gooi 164 Rein Goedhart WZK 1.38.11 haaglanden 165 Lennart Kruizinga AZ&PC 1.38.16 utrecht 166 Michaily Pappas Kimbria 1.38.16 limburg 167 Tim de Zoete De Duinkikkers 1.38.16 utrecht 168 Gabriel Danckaarts de Devel 1.38.31 rotterdam 169 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.38.51 gouwe-rijnstreek 170 Dennis Bakk de Vennen 1.38.57 brabant 171 Kees Vos ZVZwartsluis 1.38.57 overijssel 172 Sander de Vos ZV de Gooye 1.38.57 rotterdam 173 Thom Bakker Zoetermeer 1.38.64 haaglanden 174 Patrick de Roos ZPD 1.38.65 friesland 175 Zino Holwerda Orca 1.38.65 friesland 176 Erwin IJpelaar de Vennen 1.38.70 brabant 177 Victor Nieuwstad MSV- Zeemacht 1.38.82 noord holland 178 Nick Bowring DES 1.38.85 haaglanden 179 Daan Lammers Njord 1.39.16 brabant 180 Sven Claessens ZC Eijsden 1.39.29 limburg 181 Joey Grinwis De Stelle 1.39.39 rotterdam 182 Twan van Haalen BZC Dolfijnen 1.39.39 gelderland 183 Loek Fliervoet WZV 1.39.40 brabant 184 Robbin Nijsink De Veene 1.39.46 overijssel 185 Floyd van Hoof Van Vliet Barracuda 1.39.51 gouwe-rijnstreek 186 Nico Karregat Ed-Vo 1.39.74 noord holland 187 Jeroen van Dinther Neptunes '58 1.40.09 brabant 188 Martijn Kornet GoSwim 1.40.28 utrecht 189 Arthur Belt Electrolux AZC 1.40.34 gouwe-rijnstreek 190 Rik Oevering FZC'54 1.40.36 friesland 191 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 1.40.37 utrecht 192 Alexander Lakiere MZ&PC 1.40.59 limburg 193 Lars Hamacher Patrick 1.40.60 limburg 194 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 1.40.87 overijssel 195 Daylam Dag ZPD 1.40.92 friesland 196 David Veen, van der Aquafit 1.41.04 noord holland 197 Martijn Diepenbach WVZ 1.41.57 haaglanden 198 Jordi Nijland De Houtrib 1.41.59 gelderland 199 Virgill vd Heij MNC Dordrecht 1.41.65 rotterdam 200 Erik van den Born d'ELFT 1.41.70 haaglanden 201 Demian Zeefat 't Tolhekke 1.41.82 overijssel 202 Vincent de Vos De Schelde 1.41.82 zeeland 203 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 1.41.94 noord holland 204 Adam Malash Het Y 1.41.96 a'dam-'t gooi 205 Quinten de Putter De Schelde 1.41.97 zeeland 206 Jesse Zandvliet Rapido '82 1.42.00 noord holland 207 Dirk van Haalen MZC80 1.42.08 gelderland 208 Jasper Slobbe Patrick 1.42.26 limburg 209 Leon Doesburg Vriledo 1.42.57 drenthe 210 Martijn Wissink zpc Maarkel 1.42.70 overijssel 211 Ivo Nemeth Brunssum 1.42.73 limburg 212 Tim Bredenhof Aquarijn 1.42.80 utrecht 213 Joshua Verkuil Aquarijn 1.42.89 utrecht 214 Arjen Brinks Nova 1.43.24 groningen 215 Kevin Kingma KZV de Lansingh 1.43.27 rotterdam 216 Jochem Beumer De Schelde 1.43.32 zeeland 217 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 1.43.38 noord holland 218 Steven van den Broek Wiekslag 1.43.54 rotterdam 219 Gijs v.d. Woord Hpc 1.43.65 noord holland 220 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1.43.69 gouwe-rijnstreek 221 Thomas Nevels De Kikker 1.43.82 drenthe 222 Bob Simonis Thalassa 1.43.92 brabant 223 Matthew Barnes Dok 1.43.92 a'dam-'t gooi 224 Damian Martens Het Y 1.43.99 a'dam-'t gooi 225 Jerry Jubitana d'ELFT 1.44.00 haaglanden 226 Marijn Redert zc De Schotejil 1.44.04 rotterdam 227 Martijn Tamis Widex GZC DONK 1.44.18 gouwe-rijnstreek 228 Jan Boon EZV Enkhuizen 1.44.33 noord holland 229 Stan Keulen Eurode/KZC 1.44.54 limburg 230 Jos Udinga ZV De Aalscholver 1.44.91 a'dam-'t gooi 231 Niels van Geersaem De Bruinvis 1.44.92 zeeland 232 Stefan van der Heijden de Vennen 1.44.95 brabant 233 Casper Bruning De Futen 1.45.12 a'dam-'t gooi 234 Thymen Naaktgeboren Wiekslag 1.45.29 rotterdam 235 Paul Flintrop Tritium (SG) 1.45.48 brabant 236 Martijn Bick GZVW 1.45.91 groningen 237 Matthijs Engelkes Rapido '82 1.46.35 noord holland 238 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.46.46 a'dam-'t gooi 239 Tim Wienhoven Mosa Regio 1.46.53 limburg 240 Ruben Hamelink De Bevelanders 1.46.60 zeeland 241 Tim Stevens De Futen 1.46.83 a'dam-'t gooi 242 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 1.46.86 gouwe-rijnstreek 243 Ruben Damen RZL 1.48.09 limburg 244 Rick Spaan ZV de Gooye 1.48.23 rotterdam 245 Rick van den Boer Trb/Res 1.48.32 brabant 246 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 1.49.08 gouwe-rijnstreek 247 Jeremy Evers Pcg 1.49.58 rotterdam 248 Janus de Vries De Geul 1.49.59 rotterdam 249 Jan-Willem Koens AZ&PC 1.49.64 utrecht 250 Joey Gomes De Haaien 1.49.80 utrecht 251 Nick Molle De Geul 1.49.86 rotterdam 252 Sjoerd Fransen Dzt'62 1.49.91 brabant 253 Carlo Fieret Scheldestroom 1.50.38 zeeland 254 Mike van de Bovenkamp VZC-E&P 1.50.40 utrecht 255 Cas Buit Njord 1.50.77 brabant 256 Christian Pavic Luctor et Emergo 1.50.78 zeeland 257 Bram Kooi Zaanstad (SG) 1.50.84 noord holland 258 Ruben Rotmensen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.50.90 drenthe 259 Tim Stassen ZC Valkenburg 1.52.26 limburg 260 Lennart Alderlieste SBC2000 1.52.38 brabant 261 Florian Korzelius AZ&PC 1.52.48 utrecht 262 Michael van Acker De Honte 1.52.72 zeeland 263 Luc Scholtes Pcg 1.53.07 rotterdam 264 Bénito Versluis Poseidon'56 1.53.66 rotterdam 265 Sam-Lin Fung-A-Loi Kon AZ 1870 1.53.76 a'dam-'t gooi 266 Davy Barrett MSV- Zeemacht 1.55.86 noord holland 267 Jason Everard WZK 1.58.16 haaglanden 268 Arthur van Hoije De Honte 1.59.51 zeeland 269 Marouane Amaroui Zwemlust/Utrecht 2.00.64 utrecht

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 januari 1980
Met 8.15.4 is Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.
Met 8.15.4 is Gerard Smit,  Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl