Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2000/2001


Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
100m vrije slag jongens minioren 6
 1 Stefan Groeneweg          De Lansingh          1.03.98
 2 Arne Doddema              Eemsrobben           1.05.50
 3 Bram Dekker               Hellas               1.05.98
 4 Peter van Heukelem        TriVia               1.06.15
 5 Kevin de Jong             De Schelde           1.06.66
 6 Kenneth Deinum            Rapido '82           1.07.12
 7 Marvin Kruin              Aquarijn             1.07.14
 8 Mark Varkevisser          Torpedo              1.07.16
 9 Remco Peerdeman           EZV                  1.07.51
10 Nick van Gemert           BZC Dolfijnen        1.07.82
11 Jeroen Derksen            AZ&PC                1.07.91
12 Ewoud Potiek              't Tolhekke          1.08.02
13 Robin Calsbeek            Middelsé             1.08.09
14 Mike Stoffer              ZV Zoetermeer        1.08.12
15 Quint Luiken              Olympia              1.08.20
16 Boy Heinekamp             LZ 1886              1.08.42
17 Roger Gerrits             Swol 1894            1.08.46
18 Clint vd Maas             RZ                   1.08.55
19 Jeremy vd Linde           De Ham               1.08.56
20 Remco de Veen             De Roersoppers       1.08.77
21 Sjeng Schelvis            Oeza                 1.08.82
22 Robert Yallop             HZC-Weusthag         1.09.06
23 Chris de Waal Malefijt    Noordkop             1.09.11
24 Tim Pattipeiluhu          ZPC/Rotterdam        1.09.37
25 Maurice Meijs             ZVB                  1.09.41
26 Rutger van Veen           De Devel             1.09.47
27 Dirk Kaptheijns           Tempo                1.09.50
28 Raoul Zalewski            ZVB                  1.09.50
29 Struwan Dewar             LZ 1886              1.09.53
30 Floor Vergeer             Oceanus              1.09.56
31 Yvo o/d Kamp              Zeps                 1.09.60
32 Frank Hoogenboom          De Devel             1.09.65
33 Niek Kampman              De Schelde           1.09.66
34 Mark Koster               't Tolhekke          1.09.76
35 Renze Torensma            Aqua Novio '94       1.09.81
36 Roland Torensma           Aqua Novio '94       1.10.06
37 Niels van Eck             Hoogeveen            1.10.09
38 Cor Haijer                Eemsrobben           1.10.26
39 Erik Jan van Zijderden    Oceanus              1.10.41
40 Tom Odding                TriVia               1.10.41
41 Pieter de Heer            sg HGK               1.10.47
42 Arien Dilanchian          LZ 1886              1.10.53
43 Raga Flores               BZV                  1.10.64
44 Erik den Dekker           ZVDO                 1.10.69
45 Mathijs Lubbersen         Nauthusa             1.10.88
46 Hugo Verver               PSV                  1.10.99
47 Dennis Mooy               HZ&PC Heerenveen     1.11.10
48 Stefan Milovanovic        v Vl.Barracuda       1.11.12
49 Remco Evers               Numansdorp           1.11.12
50 Luciën Alblas             MSV Zeemacht         1.11.20
51 Jorrit Visser             FZC ‘54              1.11.23
52 Arim van Dalen            ZVDO                 1.11.31
53 Niels Balk                ORCA                 1.11.32
54 Jeroen Mobron             HZ&PC Heerenveen     1.11.34
55 Nico vd Beukel            Raket                1.11.36
56 Bas Pater                 sg HGK               1.11.43
57 Rens vd Berg              Torpedo              1.11.44
58 Pascal Cornelisse         ORCA                 1.11.54
59 Lennart Leusink           ZVZ                  1.11.60
60 Dominique Wijnberger      VZC-Veenendaal       1.11.66
61 Raynor Wolf               Z.V.W. '74           1.11.68
62 Bart vd Aar               Zegenwerp            1.11.81
63 Dennis van Rheenen        Bubble               1.11.87
64 Carlo den Dekker          Biesboschzwemmers    1.12.03
65 Ricardo Kombrink          Assuron/Donk         1.12.03
66 Johnny Pelzer             Mosa-Regio           1.12.17
67 Guido Mols                Warande              1.12.22
68 Paul van Mer              ZWV/Nereus           1.12.22
69 Jorrit Nijdam             De Whee              1.12.30
70 Stephan Damen             De Futen             1.12.33
71 Sjors Hemmen              De Granaet           1.12.33
72 Kevin van Susteren        Aqua Novio '94       1.12.37
73 Job Kienhuis              Arke de Dinkel       1.12.38
74 Davy Verreusel            sg HGK               1.12.43
75 Dennis Poelstra           De Aquaflippers      1.12.49
76 Roel vd Ven               Nauthusa             1.12.60
77 Joey Taal                 DES                  1.12.61
78 Hjalmar de Ruiter         N.D.D.               1.12.61
79 Ruben Brink               Deltasteur           1.12.62
80 Gert-Jan van Rijn         Wiekslag             1.12.78
81 Wouter Breton             Bright/DAW           1.12.80
82 Wouter Hesterman          Het Y-mere           1.12.88
83 Daan van Erp              TRB-RES              1.12.88
84 Joppe Wisse               DZT                  1.12.97
85 Martijn Soesbergen        Aquarijn             1.12.97
86 Rodrigo Moctezuma         De Futen             1.13.04
87 Mark Kappert              De Reest             1.13.04
88 Davey de Vos              Gouwestaete          1.13.08
89 Toby Aarnoutse            De Bevelanders       1.13.14
90 Johannes de Boer          ZPD                  1.13.17
91 Rob Henzen                VZC-Veenendaal       1.13.53
92 Kay Beimin                De Whee              1.13.60
93 Florian Boekhorst         Scheldestroom        1.13.60
94 Robbert Donk              ZVH                  1.13.65
95 Harald Thijssen           Sg Overmaas          1.13.71
96 Roy Perdaen               De Schelde           1.13.86
97 Zjene Geensen             De Schelde           1.13.86
98 Remon de Jong             WZK                  1.13.88
99 Kevin Geurts              De Meer              1.13.91
100Lars Eikelenboom          Sassenheim           1.13.91
All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl