Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m wisselslag meisjes minioren 5 1 Daphne de Wildt Aqua-Novio '94 1.21.62 gelderland 2 Chayenne Poorts Nimo 1.21.94 limburg 3 Anouk van Nellestijn DWK 1.22.20 gelderland 4 Aniek Bloemendaal DWV 1.22.64 gelderland 5 Carmen van de Rijt MZ&PC 1.22.64 limburg 6 Daniek Platje De Pinquin 1.22.64 groningen 7 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.23.38 haaglanden 8 Audrey Bams ZC Eijsden 1.23.69 limburg 9 Kim Busch MNC Dordrecht 1.24.29 rotterdam 10 Amber Visser Appingedam 1.24.38 groningen 11 Tessa Vermeulen De Dolfijn 1.25.36 a' dam/' t gooi 12 Brigit Beukeveld de Plons 1.25.51 drenthe 13 Anneliene Zuidema sg Middelse-Skelp 1.25.82 friesland 14 Amber Aardema ESCA Zwemmen 1.26.03 gelderland 15 Sharon Velthuis Het Ravijn 1.26.48 overijssel 16 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.26.76 rotterdam 17 Valerie van Roon D'ELFT 1.26.94 haaglanden 18 Cindy Rkman Poseidon'56 1.27.22 rotterdam 19 Zoë van der Kwaak Zaanstad (SG) 1.27.25 nrd holland 20 Serena Stel Oeza 1.27.29 nrd holland 21 Ellen Jager PWC Buitenpost 1.27.36 friesland 22 Bernice Dijkhuis TriVia 1.27.42 groningen 23 Eva van Ginneken De Vennen 1.27.46 brabant 24 Eefje Slootweg O Z & P C 1.27.48 overijssel 25 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 1.27.52 zeeland 26 Lieke Remmits One Team Swimming 1.27.76 utrecht 27 Jessica van Dijk Kimbria 1.27.84 limburg 28 Rebecca Jager ZC De Toekomst 1.27.92 drenthe 29 Carmen Weistra Orca 1.27.94 friesland 30 Bo Verhoeven Njord 1.28.20 brabant 31 Anne Noom Zaanstad (SG) 1.28.29 nrd holland 32 Sandra Jorwerda Zc Borger 1.28.45 drenthe 33 Laurie Aarninkhof De Dinkel Denekamp 1.28.51 overijssel 34 Willemein Hoving TriVia 1.28.55 groningen 35 Astrid de Vegt ZCNF '34 1.28.57 friesland 36 Lilly de Wit MNC Dordrecht 1.28.76 rotterdam 37 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 1.28.86 overijssel 38 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 1.29.06 gelderland 39 Rosanne Leeuwis DWK 1.29.13 gelderland 40 Carmen ter Weele Octopus 1.29.25 gelderland 41 Sabrina Vosselman ZVV 1.29.26 gelderland 42 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 1.29.29 brabant 43 Christa Markslag Het Ravijn 1.29.33 overijssel 44 Kinge Zandringa sg Middelse-Skelp 1.29.40 friesland 45 Blanca de Louw Aquapoldro 1.29.41 gelderland 46 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 1.29.41 gouwe rijnstreek 47 Janina Beckers Eurode/KZC 1.29.42 limburg 48 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 1.29.42 gelderland 49 Anouk Zuidema De Aquaflippers 1.29.57 groningen 50 Shanna Veerman WZ&PC 1.29.63 nrd holland 51 Elise van Manen De Columbiaan 1.29.64 gouwe rijnstreek 52 Maaike Doornwaard Deltasteur 1.29.67 overijssel 53 Marlinde Schoonbeek TriVia 1.29.80 groningen 54 Joyce Rabou Dommelbaarzen 1.29.86 brabant 55 Sabrina de Graaf De Geul 1.29.97 rotterdam 56 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 1.30.02 overijssel 57 Tialda Prins De Pinquin 1.30.09 groningen 58 Chelsea Merfol De Rijn 1.30.13 gelderland 59 Felicia Swets Aquapoldro 1.30.16 gelderland 60 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 1.30.17 limburg 61 Sanne ten Kate Eiffel Swimmers PSV 1.30.54 brabant 62 Kristy van Braak ZPC Livo 1.30.57 gelderland 63 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.30.73 haaglanden 64 Nilce Mendes Barbosa Lac 1.30.81 rotterdam 65 Uma Kraus D'ELFT 1.30.97 haaglanden 66 Tamara Maassen Aquapoldro 1.31.08 gelderland 67 Mirjam de Raad Deltasteur 1.31.32 overijssel 68 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 1.31.32 rotterdam 69 Tobie Saparuwe Kimbria 1.31.34 limburg 70 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 1.31.42 drenthe 71 Mandy Gerritsen De Gelenberg 1.31.67 gelderland 72 Fleur Wijdeveld De Ganze 1.31.80 zeeland 73 Kirsten Opmeer Nunspeet 1.31.89 gelderland 74 Sabine Verweel Onderdak 1.32.30 zeeland 75 Lisa Brantjes Kzc 1.32.33 nrd holland 76 Melina Knol Zaanstad (SG) 1.32.48 nrd holland 77 Nadja Sanderman VZ&PC 1.32.48 overijssel 78 Darleen Kagchelland ZPCH 1.32.54 a' dam/' t gooi 79 Shania Haenen Eurode/KZC 1.32.54 limburg 80 Michelle Meulenbroek Oceanus 1.32.66 a' dam/' t gooi 81 Ineke Hof 't Tolhekke 1.32.82 overijssel 82 Silke Jonk DAW-Finenzo 1.32.86 nrd holland 83 Saritha van Zanten ZV Waterland 1.32.87 nrd holland 84 Inge Willemsen Appingedam 1.32.95 groningen 85 Nadja Wortel Z & PC DIO 1.32.95 brabant 86 Simone van Megen ESCA Zwemmen 1.32.98 gelderland 87 Melanie Leunissen Nimo 1.33.06 limburg 88 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1.33.06 gouwe rijnstreek 89 Julia Weustink De Dinkel Denekamp 1.33.07 overijssel 90 Suzanne Hospers De Kikker 1.33.22 drenthe 91 Emma Weustink De Dinkel Denekamp 1.33.23 overijssel 92 Serafina Vlijt de Roersoppers 1.33.35 limburg 93 Eva Hagreis SG Twente 1.33.36 overijssel 94 Jinte Worsteling De Houtrib 1.33.42 gelderland 95 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 1.33.54 brabant 96 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 1.33.68 rotterdam 97 Manon Scherbeijn Scheldestroom 1.33.75 zeeland 98 Joniek Hooghoudt TriVia 1.33.94 groningen 99 Diana van Halm Braam WVZ 1.34.00 haaglanden 100 Brighid van Uffelen WVZ 1.34.02 haaglanden 101 Nynke Klokman DZ & PC 1.34.13 friesland 102 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.34.24 haaglanden 103 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 1.34.34 brabant 104 Gwen Sieswerda FZC ‘54 1.34.39 friesland 105 Marijke Dorp van De Kempvis 1.34.40 rotterdam 106 Lobke Schoonderbeek VZC E&P 1.34.52 utrecht 107 Carmen Meijer Hpc 1.34.57 nrd holland 108 Daphne Erkens Nimo 1.34.57 limburg 109 Cheyenne Visser Wiekslag 1.34.68 rotterdam 110 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 1.34.68 rotterdam 111 Manon Molewijk De Schelde 1.34.75 zeeland 112 Laureen Bekhuis O Z & P C 1.34.80 overijssel 113 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 1.34.84 nrd holland 114 Lotte Stoiber De Fuut 1.34.88 utrecht 115 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 1.34.88 brabant 116 Laura Keijser De Rijn 1.34.92 gelderland 117 Tamara Borger TriVia 1.34.96 groningen 118 Amanda van Wezel ZV Zaltbommel 1.34.98 gelderland 119 Fleur van Rijn Katwijk 1.34.99 gouwe rijnstreek 120 Danielle Trippenzee Orca 1.35.00 friesland 121 Emma Arends TriVia 1.35.12 groningen 122 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 1.35.16 drenthe 123 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 1.35.24 limburg 124 Laura van Dijke De Krabben 1.35.33 brabant 125 Linda Noord DZ & PC 1.35.39 friesland 126 Lisanne van Faassen SG Twente 1.35.45 overijssel 127 Rianne de Croock ZC Valkenburg 1.35.50 limburg 128 Maud Bruynen Heldense zwemver. 1.35.72 limburg 129 Annick van der Kraats De Dinkel Denekamp 1.36.04 overijssel 130 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 1.36.04 gouwe rijnstreek 131 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 1.36.05 rotterdam 132 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 1.36.08 brabant 133 Bibiana Rischen TZC Vahalis 1.36.10 gelderland 134 Anouk van Dam Hpc 1.36.19 nrd holland 135 Amber Winkelhuyzen Zeps 1.36.46 limburg 136 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 1.36.53 groningen 137 Lisa Davidse Luctor et Emergo 1.36.57 zeeland 138 Laura Roelevink SBC2000 1.36.60 brabant 139 Maritte Pisters Zeester Meerval 1.36.65 brabant 140 Robin Kneppers Nva/Hhc 1.36.93 nrd holland 141 Chantal Dentz AquAmigos 1.36.99 brabant 142 Celine de Jong A.Z.V.D. 1.37.03 nrd holland 143 Renée vd Besselaar AquAmigos 1.37.05 brabant 144 Veerle van Deursen Wiekslag 1.37.12 rotterdam 145 Myrthe van der Haijden Brunssum 1.37.17 limburg 146 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 1.37.20 rotterdam 147 Vera Martens WVZ 1.37.29 haaglanden 148 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 1.37.43 drenthe 149 Marit van Zutphen Nautilus 1.37.44 brabant 150 Merel Tol Ed-Vo 1.37.57 nrd holland 151 Rachel de Vet De Vennen 1.37.57 brabant 152 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 1.37.60 groningen 153 Eva Brands Argo 1.37.66 brabant 154 Isa Verwaal De Rijn 1.37.70 gelderland 155 Lisanne Tilstra Bubble 1.37.75 groningen 156 Eva Groenendijk SG Twente 1.37.80 overijssel 157 Apolonia Jacobs De Dinkel Denekamp 1.38.07 overijssel 158 Luca Ebbinge Oceanus 1.38.07 a' dam/' t gooi 159 Inge Wubs ZPC Stadskanaal 1.38.12 groningen 160 Rebecca Hietink De Zwoer 1.38.12 utrecht 161 Aniek Ketelings RZ 1.38.23 limburg 162 Rian Bongers RZL 1.38.25 limburg 163 Anouk Hof SG Twente 1.38.42 overijssel 164 Isa Brandsma Zv Aquarius 1.38.48 nrd holland 165 Iris van de Crommert Zeester Meerval 1.38.54 brabant 166 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 1.38.58 rotterdam 167 Karin Meinders Zignea 1.38.60 overijssel 168 Matou Zwemmer De Rijn 1.38.61 gelderland 169 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.38.65 haaglanden 170 Yancey Bouman Zoetermeer 1.38.69 haaglanden 171 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 1.38.74 friesland 172 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 1.38.79 limburg 173 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 1.38.81 gouwe rijnstreek 174 Benthe Vries de De Reuring 1.38.93 nrd holland 175 Kelsey Tukker Poseidon'56 1.38.97 rotterdam 176 Rani Skrabanja Mosaqua 1.38.97 limburg 177 Marianne Arling Bubble 1.39.01 groningen 178 Dagmar Kruik Zuiderzeezwemmers 1.39.10 gelderland 179 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.39.12 drenthe 180 Cheryl Zethof Oceanus 1.39.20 a' dam/' t gooi 181 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 1.39.21 nrd holland 182 Romy Bonte Koewacht 1.39.23 zeeland 183 Tessa Mennink NDD 1.39.33 gelderland 184 Loes v.d. Linden De Berkelduikers 1.39.35 gelderland 185 Cindy van Seventer de Devel 1.39.47 rotterdam 186 Bo van Aalst Arethusa 1.39.64 brabant 187 Celine Buijssen HZPC 1.39.64 limburg 188 Elvira Korthagen ZV Waterland 1.39.64 nrd holland 189 Wendy van Cleef Orca 1.39.68 friesland 190 Anne van de Loo Arethusa 1.39.69 brabant 191 Mirthe Kraus De IJsselmeeuwen 1.39.86 gelderland 192 Eva Koops Zc Borger 1.39.88 drenthe 193 Nelie vd Kooi sg Middelse-Skelp 1.40.04 friesland 194 Myrthe de Jong WVZ 1.40.12 haaglanden 195 Janneke Enzerink De Rijn 1.40.13 gelderland 196 Vera Daman Tritium 1.40.21 brabant 197 Claire van den Berg Zeester Meerval 1.40.22 brabant 198 Roanne Stolk ZV Waterland 1.40.22 nrd holland 199 Anne Ippel De Biesboschzwemmers 1.40.25 brabant 200 Ivana Nagtegaal De IJsselmeeuwen 1.40.25 gelderland 201 Emma Keur De Otters Het Gooi 1.40.26 a' dam/' t gooi 202 Emma Lenting Oceanus 1.40.28 a' dam/' t gooi 203 Chiara van Winsum AZ&PC 1.40.32 utrecht 204 Ayla Thiessen ZPC Nederweert 1.40.37 limburg 205 Sanne Schlingemann Nunspeet 1.40.39 gelderland 206 Myrthe Schepers De Meer 1.40.70 gelderland 207 Naomi Cohen ZV Waterland 1.40.73 nrd holland 208 Moniek Klos De Vrije Slag 1.40.82 gelderland 209 Miranda van Valen de Devel 1.40.88 rotterdam 210 Felicia Groenewold De Schelde 1.40.95 zeeland 211 Corien van der Gaast sg Bolsward-Workum 1.40.98 friesland 212 Mandy Voorthuizen EZV Enkhuizen 1.41.16 nrd holland 213 Lisette Wolbers De Valken 1.41.24 drenthe 214 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 1.41.39 friesland 215 Emily de Jong Torpedo 1.41.50 a' dam/' t gooi 216 Merve Ulu De Otters Het Gooi 1.41.50 a' dam/' t gooi 217 Meike Holdinga de Granaet 1.41.51 friesland 218 Claudia de Buck De Schelde 1.41.52 zeeland 219 Anne Snoeren TRB/RES 1.41.56 brabant 220 Anouk Koster zc Oldambt 1.41.57 groningen 221 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 1.41.71 nrd holland 222 Sanne den Herder DWV 1.41.72 gelderland 223 Demi Eberth De Kempvis 1.41.74 rotterdam 224 Maud Ruiter ESCA Zwemmen 1.41.76 gelderland 225 Kim van der Putten ZV Westland Dijkglas 1.41.81 haaglanden 226 Aïcha Croes Oceanus 1.41.95 a' dam/' t gooi 227 Demi Molenaar De Fuut 1.41.97 utrecht 228 Lara de Zeeuw Orca 1.42.04 friesland 229 Eileen Duits Widex GZC DONK 1.42.07 gouwe rijnstreek 230 Ylva Wolterman De Stormvogel 1.42.16 zeeland 231 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 1.42.22 nrd holland 232 Sanne Eskes Zwemclub Losser 1.42.23 overijssel 233 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 1.42.25 a' dam/' t gooi 234 Anique Burgers De Meer 1.42.29 gelderland 235 Romy Vermaas zc De Schotejil 1.42.48 rotterdam 236 Xanne Kamerbeek E Z C 1.42.57 overijssel 237 Kimberley Westra Wiekslag 1.42.59 rotterdam 238 Lisette Groeneveld DWK 1.42.64 gelderland 239 Ydwien Vervoort de Roersoppers 1.42.65 limburg 240 Shae Bours RZ 1.42.68 limburg 241 Milou Peeters HZPC 1.42.90 limburg 242 Pien Dijkhuis ZCM '86 1.42.95 groningen 243 Anna Smit Poseidon'56 1.43.10 rotterdam 244 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 1.43.15 groningen 245 Yaël Pak ZV Wijchen 1.43.25 gelderland 246 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 1.43.39 zeeland 247 Sybel Helm van De Fuut 1.43.46 utrecht 248 Anne Brouwer Wiekslag 1.43.48 rotterdam 249 Sophie Brouwer AZ&PC 1.43.52 utrecht 250 Hannah Dixon Widex GZC DONK 1.43.61 gouwe rijnstreek 251 Demi Bunte Zwemclub Zeist 1.43.67 utrecht 252 Luuke Smit Orca 1.43.68 friesland 253 Kitty Lynn Joustra Zaanstad (SG) 1.43.78 nrd holland 254 Skye Tomie Doerk Zaanstad (SG) 1.43.78 nrd holland 255 Merel Brinkman Flevo 1.44.07 gelderland 256 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 1.44.09 nrd holland 257 Sophie van Hunen Aquapoldro 1.44.10 gelderland 258 Niene Meeuwsen ESCA Zwemmen 1.44.11 gelderland 259 Lara Kluts LZ 1886-KartoenZ 1.44.20 gouwe rijnstreek 260 Minou van Seventer de Devel 1.44.32 rotterdam 261 Marion Hermens Aqua-Novio '94 1.44.36 gelderland 262 Noor Uiterwijk Winkel ZPC Bikkel Hoogeveen 1.44.44 drenthe 263 Jeanette Wilkens Vriledo 1.44.51 drenthe 264 Marieke Yntema zc Oldambt 1.44.51 groningen 265 Britt Peters SG Twente 1.44.60 overijssel 266 Saskia de Zeeuw ZVW '74 1.44.67 gelderland 267 Mirjam Groendijk De Rijn 1.44.74 gelderland 268 Julia v.d. A ZPC Stadskanaal 1.44.82 groningen 269 Kim Jasper Neptunia '24 1.44.82 friesland 270 Sakura de Vries zc Oldambt 1.44.82 groningen 271 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 1.44.90 nrd holland 272 Carlijne Tap Zoetermeer 1.44.93 haaglanden 273 Hanneke Schoenmakers ZV Vlaardingen 1.44.93 rotterdam 274 Noa van der Horst Flevo 1.44.95 gelderland 275 Celine Schoenmaker DWK 1.45.17 gelderland 276 Roxane Dreuning Zaanstad (SG) 1.45.21 nrd holland 277 Mandy van Beveren De Reuring 1.45.22 nrd holland 278 Barbara Matekovic WVZ 1.45.51 haaglanden 279 Latoya van Laar Octopus 1.45.54 gelderland 280 Danique van den Bosch IJZPC 1.45.72 utrecht 281 Chloë Veenstra De Schelde 1.45.74 zeeland 282 Esmee Salentijn De Dolfijn 1.45.80 a' dam/' t gooi 283 Judith Kleinjan De Duck 1.45.90 rotterdam 284 Isabel van den Nieuwendijk Zv Aquarius 1.46.26 nrd holland 285 Eva Drager ESCA Zwemmen 1.46.32 gelderland 286 Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1.46.57 gouwe rijnstreek 287 Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 1.46.65 gouwe rijnstreek 288 Eva Zekveld LZ 1886-KartoenZ 1.46.65 gouwe rijnstreek 289 Laura van Loenen Bubble 1.46.72 groningen 290 Vivienne Tucker D'ELFT 1.46.79 haaglanden 291 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 1.46.96 drenthe 292 Shirley Ormel NDD 1.47.26 gelderland 293 Sanne Wandel De Rijn 1.47.60 gelderland 294 Renske Dunhoft Zwemclub Losser 1.47.70 overijssel 295 Rosa Smit MNC Dordrecht 1.47.72 rotterdam 296 Anne Versleijen MZC 80 1.47.75 gelderland 297 Carolien Nauta de Vikings 1.48.33 friesland 298 Jaymie Boshoven De Stelle 1.48.36 rotterdam 299 Elise de Kwaadsteniet De Schelde 1.48.44 zeeland 300 Renske van der Wijngaard de Veene 1.48.89 overijssel 301 Elise Rotterdam Zaanstad (SG) 1.48.90 nrd holland 302 Sanne Reukers De Dinkel Denekamp 1.49.00 overijssel 303 Maartje Feldberg DAW-Finenzo 1.49.03 nrd holland 304 Iris Matser NDD 1.49.07 gelderland 305 Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 1.49.11 gouwe rijnstreek 306 Nina Verweij De Berkelduikers 1.49.29 gelderland 307 Quinty Plet De Kempvis 1.49.29 rotterdam 308 Eva van Zand Nova 1.49.40 groningen 309 Cheyenne Nguyen de Devel 1.49.42 rotterdam 310 Eline Hendriks AZ&PC 1.49.47 utrecht 311 Lydia Stigter de Veene 1.49.57 overijssel 312 Veerle Claassen Hpc 1.49.64 nrd holland 313 Daphne Louws De Stormvogel 1.49.68 zeeland 314 Angelique Habeck Aqua-Novio '94 1.49.70 gelderland 315 Lisette Suyl NDD 1.49.70 gelderland 316 Elena Laming Zwemclub Zeist 1.49.88 utrecht 317 Marscha Kanders Olympia 1.49.89 gelderland 318 Lisa de Keyzer De Honte 1.49.90 zeeland 319 Julia Keijzer Zuiderzeezwemmers 1.49.96 gelderland 320 Roos Roeleveld De IJsselmeeuwen 1.49.98 gelderland 321 Jenna van den Heuvel Luctor et Emergo 1.49.99 zeeland 322 Esther Kiezebrink De Vrije Slag 1.50.02 gelderland 323 Channah Hoogerbrugge De Duck 1.50.03 rotterdam 324 Anoek Huiskamp Octopus 1.50.20 gelderland 325 Nienke Postma Orca 1.50.48 friesland 326 Kim Vastenburg de Vuursche 1.50.99 utrecht 327 Esmée Rolloos Van Vliet Barracuda 1.51.14 gouwe rijnstreek 328 Louse Foppen De Watervogels 1.51.26 gouwe rijnstreek 329 Rianne van Ree ZV Vlaardingen 1.51.32 rotterdam 330 Suzanne Kah de Plons 1.51.57 drenthe 331 Lisanne Massink ZV Wijchen 1.51.61 gelderland 332 Iris van Valen De Geul 1.51.64 rotterdam 333 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.51.64 haaglanden 334 Shania Nguyen de Devel 1.51.73 rotterdam 335 Britt Paats ZV Sassenheim 1.51.74 gouwe rijnstreek 336 Chiara van der Poel Widex GZC DONK 1.51.87 gouwe rijnstreek 337 Vianne de Groot De Duck 1.52.00 rotterdam 338 Anouk Breugem WVZ 1.52.07 haaglanden 339 Anniek Welmer De Berkelduikers 1.52.14 gelderland 340 Nika Marinus MSV- Zeemacht 1.52.32 nrd holland 341 Rony Honkoop De Fuut 1.52.80 utrecht 342 Femke van der Zwaluw De Gelenberg 1.53.13 gelderland 343 Kim Stoverink GZV Marveld 1.53.38 gelderland 344 Jaimy de Vrieze De Ganze 1.53.52 zeeland 345 Denise Ruijsch De Rijn 1.53.54 gelderland 346 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 1.53.59 gouwe rijnstreek 347 Larissa Paans de Devel 1.53.81 rotterdam 348 Ailsa Groeneveld De Reuring 1.53.90 nrd holland 349 Quinty de Ritter De Schelde 1.54.33 zeeland 350 Mette ter Burg WVZ 1.54.51 haaglanden 351 Monica Trollmann Oude Veer 1.54.81 nrd holland 352 Nienke Mandemaker Rsw 1.54.92 rotterdam 353 Laura de Groot sg Bolsward-Workum 1.54.94 friesland 354 Laura de Ruijter Lac 1.55.00 rotterdam 355 Jolijn van den Hout NZC 1.55.04 gelderland 356 Maartje Westenberg de Forel 1.55.47 friesland 357 Kayleigh Kloet Zeelandia 1.55.94 zeeland 358 Marleen Teerenstra Oude Veer 1.56.23 nrd holland 359 Nancy Visser AZ&PC 1.56.26 utrecht 360 Susan Helmes ZV Wijchen 1.56.32 gelderland 361 Lisanne Bruin ZV Westland Dijkglas 1.56.53 haaglanden 362 Jolien Vinke De Schelde 1.56.89 zeeland 363 Veronique Kamerling De Schelde 1.56.89 zeeland 364 Sanna Minjon De IJsselmeeuwen 1.57.26 gelderland 365 Marianne Vellinga Kon. AZ 1870 1.57.48 a' dam/' t gooi 366 Cynthia Oudshoorn De Meer 1.57.67 gelderland 367 Stephanie de Roos De Honte 1.57.89 zeeland 368 Emmeke Arends De Waalstroom 1.58.20 gelderland 369 Eline van Zijl Zaanstad (SG) 1.58.31 nrd holland 370 Laura Thomaes Scheldestroom 1.58.42 zeeland 371 Kirby Spanjers ZV Wijchen 1.58.58 gelderland 372 Erinn Waanders Octopus 1.58.81 gelderland 373 Sharon van der Lem Kon. AZ 1870 1.58.95 a' dam/' t gooi 374 Melanie Kaspers De Futen 1.59.26 a' dam/' t gooi 375 Renske Bassant AZ&PC 1.59.52 utrecht 376 Iris Oud Zuiderzeezwemmers 1.59.64 gelderland 377 Nicole Thomaes Scheldestroom 2.00.18 zeeland 378 Sofie Lamens De Houtrib 2.00.20 gelderland 379 Merel Schenau Pcg 2.00.53 rotterdam 380 Demy Appel ZV Waterland 2.01.07 nrd holland 381 Natasja Böseler De Bevelanders 2.01.65 zeeland 382 Christa Laurens ZV Sassenheim 2.02.44 gouwe rijnstreek 383 Roos Geerars One Team Swimming 2.03.13 utrecht 384 Ilse van Kessel NZC 2.05.70 gelderland 385 Diane Vink De Geul 2.07.27 rotterdam 386 Carline Verhagen De Dolfijn 2.08.40 a' dam/' t gooi 387 Kirsten Becker Zwemclub Zeist 2.09.53 utrecht 388 Lotte Hendriks De Otters Het Gooi 2.11.20 a' dam/' t gooi 389 Roos Roza De Rijn 2.13.00 gelderland 390 Rixt Lettinga De Waalstroom 2.21.05 gelderland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




20 juli 1996
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl