Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

400m vrije slag jongens minioren 6 1 Krijn de Kievit WVZ 5.06.80 haaglanden 2 Maurice van der Ploeg De Kikker 5.08.32 drenthe 3 Ryan Beugels De Spatters 5.09.60 drenthe 4 Jorn Steenbergen DZ & PC 5.16.62 friesland 5 Marcel van der Heide de Vikings 5.17.49 friesland 6 Casper Zwier Luctor et Emergo 5.17.73 zeeland 7 Max Hermans HZPC 5.19.69 limburg 8 Sam Heck De Columbiaan 5.20.82 gouwe rijnstreek 9 Rick de Mercado Oceanus 5.21.23 a'dam/'t gooi 10 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 5.24.43 gouwe rijnstreek 11 Jeroen Koers Eemsrobben 5.27.42 groningen 12 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 5.29.12 a'dam/'t gooi 13 Stijn Avezaat De Fuut 5.30.11 utrecht 14 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 5.30.45 gelderland 15 Stefan Ridderbos Bubble 5.30.95 groningen 16 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 5.31.02 gelderland 17 Luuk Hendriksen De Dinkel 5.33.10 overijssel 18 Stan Ruessink Noord Veluwe 5.33.60 gelderland 19 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht(SG) 5.34.15 utrecht 20 Mickey Wijchers Zc Borger 5.34.32 drenthe 21 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 5.34.51 gelderland 22 Jitse Zonneveld RZ 5.35.18 limburg 23 Gijs van der Wal De Rijn 5.35.39 gelderland 24 Bart Kors Deltasteur 5.35.76 overijssel 25 Michael Tonsbeek De Dolfijn 5.36.37 nrd holland 26 Jeroen van Beek ZVV 5.36.39 gelderland 27 Mathijs Mulder de Forel 5.36.63 friesland 28 Hans-Jan Westerhof WS Twente 5.38.76 overijssel 29 Luuk Nijland De Berkelduikers 5.38.91 gelderland 30 JesseDerk v Schravendijk WS Twente 5.39.39 overijssel 31 Wouter Stap De Stormvogel 5.39.45 zeeland 32 Lars van Didden Zeps 5.39.66 limburg 33 Jonathan Davidse De Stormvogel 5.40.38 zeeland 34 Philip van Moll Luctor et Emergo 5.40.97 zeeland 35 Roy Moison ZPCH 5.41.06 a'dam/'t gooi 36 Max Ceuning van der Cappelle Deltasteur 5.42.45 overijssel 37 Jeroen Voltman ESCA Zwemmen 5.42.67 gelderland 38 Reuben Delvoie MZ&PC 5.42.96 limburg 39 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 5.43.51 gouwe rijnstreek 40 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 5.43.87 rotterdam 41 Dave Holweg ZPC Livo 5.45.48 gelderland 42 Vincent Visser sg Bolsward-Workum 5.45.58 friesland 43 David van Groen Hpc 5.46.00 nrd holland 44 Levi Tol Ed-Vo 5.46.11 nrd holland 45 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 5.46.47 limburg 46 Jelmer Postma Orca 5.46.88 friesland 47 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 5.47.22 gouwe rijnstreek 48 Ted Wilders Mosa Regio 5.47.39 limburg 49 Jesse Thomassen Aquapoldro 5.47.74 gelderland 50 Roberto Hogerwerf De Devel 5.47.87 rotterdam 51 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 5.48.06 gouwe rijnstreek 52 Guido Postma Avéna 5.48.10 friesland 53 Thom Allonsius De Schelde 5.48.60 zeeland 54 Ivo Nemeth Brunssum 5.49.10 limburg 55 Axel Julius Octopus 5.49.75 gelderland 56 Martijn Kieffer Eemsrobben 5.49.86 groningen 57 Bas van Hees Poseidon'56 5.49.93 rotterdam 58 Jelmer Post Avéna 5.50.87 friesland 59 Mike Hoek De Duck 5.51.26 rotterdam 60 Nino Sieling DWK 5.51.51 gelderland 61 Aron Bouwer 't Tolhekke 5.51.64 overijssel 62 Roy van der Woude Rapido '82 5.52.27 nrd holland 63 Mike Fraanje DWK 5.53.00 gelderland 64 Stan Blok Rapido '82 5.53.15 nrd holland 65 Rens Geurds ZV Sassenheim 5.53.27 gouwe rijnstreek 66 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 5.53.71 nrd holland 67 Sven Hubregtse De Kempvis 5.54.78 rotterdam 68 Gert Muntendam De Pinquin 5.54.99 groningen 69 Menno de Vries Zignea 5.55.12 overijssel 70 Killian von den Hoff Brunssum 5.55.48 limburg 71 Joep Kuipers De Haaien 5.55.69 utrecht 72 Robbin Nijsink de Veene 5.55.85 overijssel 73 Alex Breel De Stormvogel 5.56.02 zeeland 74 Thomas Verhoeven Wiekslag 5.56.28 rotterdam 75 Rick Minkman De Krabben 5.56.52 noord brabant 76 Stefan Hoekstra TRB/RES 5.56.70 noord brabant 77 Bart Straten ZV Wijchen 5.57.14 gelderland 78 Marcel Groen GZVW 5.57.45 groningen 79 Bart Weiland Wetterwille 5.57.87 friesland 80 Navin Keizer De Dolfijn 5.57.98 a'dam/'t gooi 81 Rens van Amelsvoort O Z & P C 5.58.07 overijssel 82 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 5.58.68 groningen 83 O. van der Voort ZCNF '34 5.59.04 friesland 84 Derk Wiggers Wetterwille 6.00.59 friesland 85 Koen van der Eems Wetterwille 6.00.61 friesland 86 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 6.01.22 noord brabant 87 Arend-Jan Ooms Swol 1894 6.01.32 overijssel 88 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 6.01.44 nrd holland 89 Alain Vogels Z&PV Nuenen 6.01.47 noord brabant 90 Ruben Koek ESCA Zwemmen 6.01.51 gelderland 91 Michaily Pappas Kimbria 6.01.52 limburg 92 Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend 6.01.92 nrd holland 93 Gijs Hegeman de Veene 6.02.54 overijssel 94 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 6.02.67 gouwe rijnstreek 95 Yaro Roodenburg De Geul 6.02.88 rotterdam 96 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 6.02.95 haaglanden 97 Luc Nelissen Patrick 6.03.06 limburg 98 Ivo Grosveld RZL 6.04.37 limburg 99 Gabriel Danckaarts De Devel 6.04.40 rotterdam 100 Bram Tombergen ZPC Livo 6.04.67 gelderland 101 Brandon Ribberink De Dinkel 6.04.84 overijssel 102 Michael Bolk Olde Vechte 6.05.36 overijssel 103 Michel van Nieuwkerk De Futen 6.05.88 a'dam/'t gooi 104 Allard Veenstra AFC 6.06.18 friesland 105 Martijn Kornet GoSwim 6.06.34 utrecht 106 Hotze van der Werf sg Middelse-Skelp 6.07.05 friesland 107 Cédric Pardieck De Dolfijn 6.07.08 a'dam/'t gooi 108 Daniel van Dijk Tritium (SG) 6.07.31 noord brabant 109 Michael den Oudsten Aquarijn 6.07.60 utrecht 110 Martin Wenderich Aquapoldro 6.07.70 gelderland 111 Alex van Soest ZC De Schotejil 6.07.94 rotterdam 112 Colin van der Bijl Aquarijn 6.08.00 utrecht 113 Roy Potze GZVW 6.08.71 groningen 114 Thom Bakker Zoetermeer 6.08.72 haaglanden 115 Jorn Wolterinck GZV Marveld 6.08.77 gelderland 116 Brian vd Bovenkamp VZC E&P 6.08.96 utrecht 117 Quinten de Putter De Schelde 6.10.31 zeeland 118 Thomas van Breemen ZPD 6.10.62 friesland 119 Rick Mooi IJsselmeer 6.11.10 a'dam/'t gooi 120 Jos Udinga ZV De Aalscholver 6.11.72 a'dam/'t gooi 121 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 6.11.80 haaglanden 122 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 6.13.24 noord brabant 123 Bas Verweij Avéna 6.13.54 friesland 124 Daniel Borghardt Orca 6.14.09 friesland 125 Joey Agema Zwemlust/Utrecht(SG) 6.14.78 utrecht 126 Niek van Gent ZV Sassenheim 6.15.28 gouwe rijnstreek 127 Jordi Nijland De Houtrib 6.15.42 gelderland 128 Ruben Schellekens TRB/RES 6.15.48 noord brabant 129 Rick van Wegberg Patrick 6.16.14 limburg 130 Davy Barrett MSV- Zeemacht 6.16.85 nrd holland 131 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 6.17.51 a'dam/'t gooi 132 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 6.17.58 overijssel 133 Tom van Elsen De Stormvogel 6.17.67 zeeland 134 Rutger Otto De Vrije Slag 6.18.48 gelderland 135 Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 6.18.63 nrd holland 136 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 6.18.92 overijssel 137 Enrique van Opdurp ZCKoewacht 6.19.02 zeeland 138 Jerry Jubitana D'Elft 6.20.41 haaglanden 139 Patrick de Roos ZPD 6.20.71 friesland 140 Thom Hansen De Zwoer 6.21.42 utrecht 141 Kees Vos ZVZwartsluis 6.21.48 overijssel 142 Jilles Kootstra sg Middelse-Skelp 6.21.49 friesland 143 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 6.21.50 friesland 144 Lorenzo de Bie De Krabben 6.21.76 noord brabant 145 Guus Wolswinkel RZ 6.22.02 limburg 146 Beau Kneppers Oude Veer 6.22.87 nrd holland 147 Sander de Vos ZV de Gooye 6.23.57 rotterdam 148 Arthur Belt Electrolux AZC 6.23.65 gouwe rijnstreek 149 Zjef Nelissen RZ 6.24.61 limburg 150 Sander de Hamer Z&PC de Ganze 6.25.10 zeeland 151 Thijn de France De Fuut 6.25.87 utrecht 152 Nick Wolferink ZV Scholtenhagen 6.27.13 overijssel 153 Tim Boon Electrolux AZC 6.27.94 gouwe rijnstreek 154 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 6.28.09 friesland 155 Tim Peeters RZ 6.28.25 limburg 156 Hidde Zijlstra Orca 6.28.39 friesland 157 Adam Malash Het Y 6.29.48 a'dam/'t gooi 158 Irjan Brummelman De Berkelduikers 6.29.57 gelderland 159 Melwin v Spil Avéna 6.30.34 friesland 160 Jaap-Pieter Grave ZVV 6.31.51 gelderland 161 Silvan Akkerman HZ&PC Heerenveen 6.33.35 friesland 162 Zino Holwerda Orca 6.33.90 friesland 163 Viktor Warndorff Hieronymus 6.34.08 noord brabant 164 Wouter Roest WZ&PC Purmerend 6.34.81 nrd holland 165 Theo Arp AZ&PC 6.35.24 utrecht 166 Arco Nahon De Bevelanders 6.35.41 zeeland 167 Damian Martens Het Y 6.35.54 a'dam/'t gooi 168 Hans van der Minne Aqua Novio ´94 6.35.92 gelderland 169 Marijn Redert ZC De Schotejil 6.36.54 rotterdam 170 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 6.36.67 gelderland 171 Willem Heijting Orca 6.36.86 friesland 172 Martijn Wissink ZPC Maarkel 6.37.26 overijssel 173 Duncan de Vos Zwemlust/Utrecht(SG) 6.37.75 utrecht 174 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 6.37.76 nrd holland 175 Guus Vermeulen BZV 6.38.16 noord brabant 176 Tjeerd Smid AZ&PC 6.38.84 utrecht 177 Joshua Verkuil Aquarijn 6.38.89 utrecht 178 Maarten Berg De Columbiaan 6.38.93 gouwe rijnstreek 179 Jurre Stammes DWK 6.39.10 gelderland 180 Nico Karregat Ed-Vo 6.39.28 nrd holland 181 David van der Veen Aquafit 6.40.08 nrd holland 182 Chris Verheesen Patrick 6.40.25 limburg 183 Robbert Jansen Noordwijkerhout 6.40.32 gouwe rijnstreek 184 Dennis Bijman Deltasteur 6.42.76 overijssel 185 Stijn Buurman Nova 6.43.21 groningen 186 Bart van Eindhoven Argo 6.43.75 noord brabant 187 Michiel Slot ZV De Vennen 6.44.02 noord brabant 188 Jasper Slobbe Patrick 6.44.38 limburg 189 Ruben Hamelink De Bevelanders 6.44.44 zeeland 190 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 6.44.70 gouwe rijnstreek 191 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 6.44.88 utrecht 192 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 6.45.20 a'dam/'t gooi 193 Mark Tiemersms de Roersoppers 6.45.49 limburg 194 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 6.46.66 nrd holland 195 Emiel van Essen Swol 1894 6.46.72 overijssel 196 Steven Pauw De Albatros 6.46.76 utrecht 197 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 6.47.26 rotterdam 198 Tim de Zoete De Duinkikkers 6.47.41 utrecht 199 Marijn Schellaars De Kempvis 6.47.69 rotterdam 200 Timo Huitenga Rapido '82 6.50.15 nrd holland 201 Lars Hamacher Patrick 6.50.60 limburg 202 Ruben Dietzenbacher Brunssum 6.50.92 limburg 203 Carlo Fieret Scheldestroom 6.52.73 zeeland 204 Jesse Zandvliet Rapido '82 6.53.32 nrd holland 205 Arjen Brinks Nova 6.54.91 groningen 206 Tim Wienhoven Mosa Regio 6.55.20 limburg 207 Martijn Braspenning Hpc 6.55.44 nrd holland 208 Matthijs Groen MNC Dordrecht 6.55.77 rotterdam 209 Roberto Stelstra De Treffers 6.55.94 noord brabant 210 Thijs Verreck De Treffers 6.56.83 noord brabant 211 Clim Kerssens Kzc 6.57.63 nrd holland 212 Anis el Bachaoui De Dolfijn 6.57.92 a'dam/'t gooi 213 Tim Stassen ZC Valkenburg 6.58.54 limburg 214 Tim de Jong Noordwijkerhout 7.00.93 gouwe rijnstreek 215 Mike van der Linden PCG 7.02.15 rotterdam 216 Sander van Bommel Zeester Meerval 7.02.38 noord brabant 217 Vincent de Vos De Schelde 7.02.40 zeeland 218 Luuk Willems Patrick 7.02.62 limburg 219 Nick Molle De Geul 7.02.86 rotterdam 220 Lennart Alderlieste SBC2000 7.03.51 noord brabant 221 Dennis Bakk ZV De Vennen 7.04.18 noord brabant 222 Stefan van Unen Deltasteur 7.04.29 overijssel 223 Tim Stevens De Futen 7.04.58 a'dam/'t gooi 224 Mike van de Bovenkamp VZC E&P 7.05.17 utrecht 225 Rick Spaan ZV de Gooye 7.05.60 rotterdam 226 Jelle Roorda TriVia 7.05.97 groningen 227 Robin van Beek NZ&PC 7.06.01 gouwe rijnstreek 228 Kevin Kingma KZV de Lansingh 7.06.76 rotterdam 229 Steven van den Broek Wiekslag 7.07.43 rotterdam 230 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 7.07.47 gouwe rijnstreek 231 Niels van Geersaem SZ&PC De Bruinvis 7.07.89 zeeland 232 Geoffrey Rampen SC Salland 7.08.10 overijssel 233 Yannick Meyer VZC E&P 7.08.15 utrecht 234 Niels Kwadijk Zwemclub Zeist 7.09.35 utrecht 235 Bram Kooi Zaanstad (SG) 7.10.25 nrd holland 236 Thomas Nevels De Kikker 7.10.36 drenthe 237 Paul Flintrop Tritium (SG) 7.10.83 noord brabant 238 Leon Doesburg Vriledo 7.10.87 drenthe 239 Jasper van Zeeland Zwemclub Zeist 7.11.93 utrecht 240 Jan Vermue De Bevelanders 7.13.49 zeeland 241 Thijs Mallekote De Bevelanders 7.13.49 zeeland 242 Dewin Jansen Tritium (SG) 7.13.53 noord brabant 243 Joey de Vries O Z & P C 7.14.36 overijssel 244 Mick Kouters ZON/S&S 7.15.12 limburg 245 Michael van Acker De Honte 7.16.94 zeeland 246 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 7.17.50 nrd holland 247 Eddy Neggers Njord 7.19.84 noord brabant 248 Sanharib Issa de Veene 7.20.32 overijssel 249 Edwin Louwerse Zignea 7.21.67 overijssel 250 Jan Boon EZV Enkhuizen 7.22.34 nrd holland 251 Ido Golan Torpedo 7.23.35 a'dam/'t gooi 252 Jan-Willem Koens AZ&PC 7.24.56 utrecht 253 Wouter Verkaik ZV De Aalscholver 7.24.82 a'dam/'t gooi 254 Eddie Soruvskis HZPC 7.25.22 limburg 255 Joran Bakema De Geul 7.25.45 rotterdam 256 Noud van Spall Z.V. Zeelandia 7.25.71 zeeland 257 Mathijs van der Ven Nautilus 7.25.80 noord brabant 258 Martijn Eickmans Neptunus'58 7.27.73 noord brabant 259 Matthew Barnes Dok 7.29.12 a'dam/'t gooi 260 Florian Korzelius AZ&PC 7.29.75 utrecht 261 Mark Potappel Z.V. Zeelandia 7.32.54 zeeland 262 Lars Platjouw De Otters Axel 7.32.74 zeeland 263 Timo Hol Zwemvereniging Hoorn 7.32.91 nrd holland 264 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 7.41.96 haaglanden 265 Gijs van Weelie Zegenwerp 7.45.07 noord brabant 266 Sjoerd Fransen Dzt'62 7.45.32 noord brabant 267 Ruud Terlouw ZV de Gooye 7.45.66 rotterdam 268 Teun Maurix Zegenwerp 7.45.99 noord brabant 269 Janus de Vries De Geul 7.46.91 rotterdam 270 Kylian de Munter SZ&PC De Bruinvis 7.48.46 zeeland 271 Lucas Nijstad AZ&PC 7.50.53 utrecht 272 Vincenzo Correia De Kempvis 7.54.89 rotterdam 273 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 7.58.34 gouwe rijnstreek 274 Niek Janssen AZ&PC 8.04.48 utrecht 275 Jesse Frankenhuizen De Dolfijn 8.08.08 a'dam/'t gooi 276 Niels van Kogelenberg EZV Enkhuizen 8.11.23 nrd holland 277 Melle Goekoop Dok 8.48.24 a'dam/'t gooi 278 Geerten Blonk ZV de Gooye 9.08.06 rotterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl