Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag jongens minioren 5 1 Frank Roovers De Houtrib 1.08.43 gelderland 2 Tom Laarhuis De Dinkel 1.09.60 overijssel 3 Remco van Velzen De Zeehond '73 1.10.89 rotterdam 4 Lars van der Velden DAW-Finenzo 1.11.66 nrd holland 5 Ruben Stam De Futen 1.12.12 a'dam/'t gooi 6 Loed Jacobs Dzt'62 1.12.58 noord brabant 7 Sook Willemsen DWK 1.12.64 gelderland 8 Seser Yas Zwemlust/Utrecht(SG) 1.12.83 utrecht 9 Devi Weber Nimo 1.12.87 limburg 10 Vincent Jacobs Nimo 1.13.22 limburg 11 Lars Ruessink Noord Veluwe 1.14.02 gelderland 12 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 1.14.08 drenthe 13 Bart Sommeling Oceanus 1.14.11 a'dam/'t gooi 14 Mart Kortman De Dinkel 1.14.33 overijssel 15 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 1.15.11 rotterdam 16 Simon de Groot Rapido '82 1.15.25 nrd holland 17 Rainier Voll De Devel 1.15.25 rotterdam 18 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 1.15.27 drenthe 19 Mathieu Boers de Veene 1.15.51 overijssel 20 Berjen Mellema GZVW 1.15.54 groningen 21 Djamal van der Hoeven De Haaien 1.15.90 utrecht 22 Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 1.16.21 nrd holland 23 Luuk ter Mors WS Twente 1.16.39 overijssel 24 Wout de Bruin Ijzpc 1.16.45 utrecht 25 Kevin de Joode de Granaet 1.16.48 friesland 26 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 1.16.57 nrd holland 27 Robin van Grol De Kikker 1.16.76 drenthe 28 Ingmar Bakker A.Z.V.D. 1.16.86 nrd holland 29 Mouhlis Sahi LZ 1886-KartoenZ 1.17.22 gouwe rijnstreek 30 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 1.17.26 groningen 31 Ramón Pleijers De Dommelbaarzen 1.17.44 noord brabant 32 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.17.52 haaglanden 33 Michiel Floor De Haaien 1.17.55 utrecht 34 Jeljer Aldershof Rapido '82 1.17.68 nrd holland 35 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 1.17.85 noord brabant 36 Jonne Schaafsma WVZ 1.18.20 haaglanden 37 Sieb Wesseling Tritium (SG) 1.18.41 noord brabant 38 Wietse Waninge Nunspeet 1.18.54 gelderland 39 Mirko van Ligtenberg Wetterwille 1.18.62 friesland 40 Youri Dinnissen Aqua Novio ´94 1.18.73 gelderland 41 Jan Willem Veldman Appingedam 1.18.91 groningen 42 Thomas Haneveld DAW-Finenzo 1.18.92 nrd holland 43 Ricardo Lauffer Luctor et Emergo 1.18.95 zeeland 44 Gideon van Ee De Schelde 1.19.05 zeeland 45 Kalle van Gemert De Stormvogel 1.19.10 zeeland 46 Shai Datauker A.Z.V.D. 1.19.24 nrd holland 47 Joey Papaioannou Aqua Novio ´94 1.19.29 gelderland 48 Robbin Vonk de Roersoppers 1.19.34 limburg 49 Bradley Sap A.Z.V.D. 1.19.35 nrd holland 50 Jelmer Lankhorst WVZ 1.19.42 haaglanden 51 Bas Neef O Z & P C 1.19.54 overijssel 52 Mitchell Schollen WZV 1.19.65 noord brabant 53 Maurice Venema Bubble 1.19.75 groningen 54 Stefan van de Wijdeven Njord 1.19.76 noord brabant 55 Thomas Manuel Eiffel Swimmers PSV 1.19.82 noord brabant 56 Luc Nieuwenhuis Het Ravijn 1.20.14 overijssel 57 Ben Muller De Geul 1.20.29 rotterdam 58 Quintin Stoetman GZVW 1.20.30 groningen 59 Oliver Jongbloed Natare 1.20.50 gelderland 60 Done Hieltjes GZV Marveld 1.20.57 gelderland 61 Reinier Mathot De Fuut 1.20.70 utrecht 62 Fabian Boer De Houtrib 1.20.70 gelderland 63 Luc van Dijk SC Salland 1.20.80 overijssel 64 Leroy van Ooijik VZC E&P 1.20.82 utrecht 65 Niels Donkersloot ZV de Gooye 1.20.84 rotterdam 66 Mike Pronk W.Z. & P.C. Triton 1.20.89 a'dam/'t gooi 67 Bas van Middelkoop De Geul 1.20.96 rotterdam 68 Mika But ZCNF '34 1.20.97 friesland 69 Kaj Heck De Columbiaan 1.21.13 gouwe rijnstreek 70 Dylan Wolters Hellas-Glana 1.21.36 limburg 71 Wouter Arnoldus WVZ 1.21.45 haaglanden 72 Gideon Teeuw de Veene 1.21.58 overijssel 73 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 1.21.63 rotterdam 74 Linquendo van der Klooster ZPB H&l 1.21.96 rotterdam 75 Calvin Jongeleen De Columbiaan 1.22.16 gouwe rijnstreek 76 Robin Schulte Rapido '82 1.22.49 nrd holland 77 Jacko Korporaal ZPD 1.22.50 friesland 78 Gideon Heij Torpedo 1.22.54 a'dam/'t gooi 79 Sander Kirillova Oceanus 1.22.60 a'dam/'t gooi 80 Sander Karregat Ed-Vo 1.22.82 nrd holland 81 Albert Jan van Slooten Zignea 1.23.02 overijssel 82 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.23.13 haaglanden 83 Caio Passos-newman Kimbria 1.23.18 limburg 84 Ruben Nap VZC E&P 1.23.43 utrecht 85 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 1.23.48 gelderland 86 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 1.23.52 noord brabant 87 Jari den Ottelander SBC2000 1.23.55 noord brabant 88 Delano van Reede DWF 1.23.72 rotterdam 89 Jort Stienstra D'Elft 1.23.89 haaglanden 90 Jelle Roskam De Duck 1.24.16 rotterdam 91 Bram van Bergeijk Zvdo'74 1.24.42 noord brabant 92 Stijn Hekhuis De Rijn 1.24.45 gelderland 93 Dennis Wildeboer GZVW 1.24.53 groningen 94 Niels van Beek VZC E&P 1.24.61 utrecht 95 Thomas Luchies De Berkelduikers 1.24.70 gelderland 96 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 1.24.89 overijssel 97 Michel Henkel RZ 1.25.06 limburg 98 Martijn de Leeuw One Team Swimming 1.25.14 utrecht 99 Friso Stolk De Fuut 1.25.17 utrecht 100 Max Middelkoop MNC Dordrecht 1.25.18 rotterdam 101 Rick van Zanten ZV Waterland 1.25.19 nrd holland 102 Carlo Ruiz HZ&PC Heerenveen 1.25.25 friesland 103 Cristhian van Schijndel Dzt'62 1.25.41 noord brabant 104 Stef Kissen ZPK Budel 1.25.41 noord brabant 105 Camiel Boot AZ&PC 1.25.42 utrecht 106 Ivar van Straaten WVZ 1.25.45 haaglanden 107 Jordi de Nijs MSV- Zeemacht 1.25.47 nrd holland 108 Niels Post De Otters Het Gooi 1.25.54 a'dam/'t gooi 109 Bas Verdoes Katwijk 1.25.54 gouwe rijnstreek 110 Ruben de Kraker Scheldestroom 1.25.59 zeeland 111 Koen Wijnands de Roersoppers 1.25.67 limburg 112 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 1.25.70 gelderland 113 Bjarne Daenen Deltasteur 1.25.73 overijssel 114 Jaro Musters Z & Pc Dio 1.26.00 noord brabant 115 Tim Spaans ZV Vlaardingen 1.26.00 rotterdam 116 Simon Koopen WZ&PC Purmerend 1.26.24 nrd holland 117 Marc den Oudsten WS Twente 1.26.33 overijssel 118 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 1.26.40 groningen 119 Maarten Bonnema TriVia 1.26.51 groningen 120 Max Muller De Geul 1.26.54 rotterdam 121 Han Hollander Deltasteur 1.26.67 overijssel 122 Jurriaan van der Struijk Zaanstad (SG) 1.26.80 nrd holland 123 Thomas van Piggelen GZ en PC de Whee 1.26.87 overijssel 124 Jorian Heerschap De Stelle 1.26.88 rotterdam 125 Harm van de Heuvel ZPK Budel 1.26.92 noord brabant 126 Jesse Groenendaal W.Z. & P.C. Triton 1.27.02 a'dam/'t gooi 127 Yves-Maurice Vork Oceanus 1.27.27 a'dam/'t gooi 128 Koen van Kan MNC Dordrecht 1.27.33 rotterdam 129 Julian Braakman ESCA Zwemmen 1.27.51 gelderland 130 Thomas de Jong Poseidon'56 1.27.55 rotterdam 131 Nick Lubbers De Dolfijn 1.27.74 a'dam/'t gooi 132 Pascal van Bakel Argo 1.27.76 noord brabant 133 Wessel van Zunderd Z & Pc Dio 1.27.77 noord brabant 134 Theo Groenewoud DZ & PC 1.27.82 friesland 135 Ingmar Hartman Zc Borger 1.28.02 drenthe 136 Arjen Hiel ZCKoewacht 1.28.03 zeeland 137 Max Peuten HZPC 1.28.10 limburg 138 Mitchell Fennema De Duinkikkers 1.28.18 utrecht 139 Jan van Donkersgoed DWK 1.28.20 gelderland 140 Nander Meerman De Stormvogel 1.28.22 zeeland 141 Elwin van Gerwen Njord 1.28.26 noord brabant 142 Rowan Tom WZ&PC Purmerend 1.28.33 nrd holland 143 Mart Eggink ZPC Maarkel 1.28.39 overijssel 144 Thomas Jacob Lok ZVZwartsluis 1.28.45 overijssel 145 Erik Ambergen De Duinkikkers 1.28.54 utrecht 146 Tijmen Kuin De Dolfijn 1.28.62 a'dam/'t gooi 147 Lars van der Heide Zc Borger 1.28.73 drenthe 148 Jason van Boom De Schelde 1.28.75 zeeland 149 Kilian Bontjer Nova 1.28.89 groningen 150 Lennart van Bruggen Deltasteur 1.29.10 overijssel 151 Jarco van Ommen Octopus 1.29.10 gelderland 152 Leroy Albers Deltasteur 1.29.13 overijssel 153 Finn Timmermans HZPC 1.29.16 limburg 154 Sybren Bootsma Octopus 1.29.23 gelderland 155 Hugo Blom De Reuring 1.29.36 nrd holland 156 Antonio Lynch WVZ 1.29.66 haaglanden 157 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 1.29.82 nrd holland 158 Mark Bartelds Neptunia '24 1.29.90 friesland 159 Reuben Smits Eurode/KZC 1.29.93 limburg 160 Liam de Boer ZPK Budel 1.29.93 noord brabant 161 Thomas Wojcik LZ 1886-KartoenZ 1.30.05 gouwe rijnstreek 162 Kelt Garritsen NDD 1.30.10 gelderland 163 Rolan Bennis WVZ 1.30.13 haaglanden 164 Brian van 't Zelfde Katwijk 1.30.18 gouwe rijnstreek 165 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 1.30.23 drenthe 166 Jeffrey Hahn Zwemclub Zeist 1.30.45 utrecht 167 Sean Tuinstra Oeza 1.30.58 nrd holland 168 Abel Mellema De Rijn 1.30.66 gelderland 169 Bob den Dulk De Columbiaan 1.30.73 gouwe rijnstreek 170 Bart van der Linden Mosa Regio 1.30.96 limburg 171 Arjan Vaatstra de Valken 1.31.30 drenthe 172 Derk van der Sluis De Duinkikkers 1.31.42 utrecht 173 Enrico Strik De Zijl/LGB 1.31.44 gouwe rijnstreek 174 Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 1.31.44 gouwe rijnstreek 175 Bart Köhlen Hellas-Glana 1.31.53 limburg 176 Nick Bongers De Berkelduikers 1.31.54 gelderland 177 Simon Martina Pèrez ZPCH 1.31.70 a'dam/'t gooi 178 Jannus van Dinther Argo 1.31.70 noord brabant 179 Tom Gentenaar ZV De Aalscholver 1.31.76 a'dam/'t gooi 180 Jelte Bomers GZV Marveld 1.31.95 gelderland 181 Jordi Schaaf ZV de Gooye 1.32.08 rotterdam 182 Sten Bosman Z & Pc Dio 1.32.19 noord brabant 183 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 1.32.30 gouwe rijnstreek 184 Dèvin van Buren MNC Dordrecht 1.32.56 rotterdam 185 Mees Schouten Argo 1.32.57 noord brabant 186 Roel van Grol Widex GZC DONK 1.32.67 gouwe rijnstreek 187 Saake Nijhuis NZC 1.32.70 gelderland 188 Toine Zandvliet De Zijl/LGB 1.32.71 gouwe rijnstreek 189 Elias Semunovic Zegenwerp 1.33.04 noord brabant 190 Herman Buist PWC 1.33.06 friesland 191 Geurt Schwitter Luctor et Emergo 1.33.10 zeeland 192 Sybren Kappert ZPC Maarkel 1.33.39 overijssel 193 Herman Putker EZ&PC 1.33.54 gelderland 194 Mark Vellinga De Vrije Slag 1.33.60 gelderland 195 Romano de Bruijne De Schelde 1.33.62 zeeland 196 Emiel Meinen Steenwijk 1934 1.33.64 overijssel 197 Robin van der Akker Neptunia '24 1.33.65 friesland 198 Julian Huijbers ZV Hydra 1.33.68 noord brabant 199 Frank Dekker DAW-Finenzo 1.33.76 nrd holland 200 Jurre Bakker Orca 1.33.81 friesland 201 Luke van de Kraats De Rijn 1.34.16 gelderland 202 Rowan de Voogt De Duck 1.34.16 rotterdam 203 Jeffrey Cats De Bevelanders 1.34.23 zeeland 204 Jelmer van de Ven WS Twente 1.34.29 overijssel 205 Sten Woppenkamp ZV Sassenheim 1.34.42 gouwe rijnstreek 206 Bryan Chen Zc Borger 1.34.46 drenthe 207 Timo Musters Z & Pc Dio 1.34.54 noord brabant 208 Mike Vrolijk DES 1.34.54 haaglanden 209 Marc Louter de Veene 1.34.60 overijssel 210 Sander Brink ZCNF '34 1.34.76 friesland 211 Tim van Ijll D'Elft 1.34.78 haaglanden 212 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht(SG) 1.35.02 utrecht 213 Reinder Bouma FZC ‘54 1.35.12 friesland 214 Ruben Hermsen Tritium (SG) 1.35.38 noord brabant 215 Jhamiro Habets Brunssum 1.35.54 limburg 216 Harjan van de Kerke Deltasteur 1.35.54 overijssel 217 Jordy Bisschop Deltasteur 1.35.86 overijssel 218 Steef Huiberts Oude Veer 1.36.40 nrd holland 219 Wibout Rustenburg EZV Enkhuizen 1.36.54 nrd holland 220 Bram Flink Zoetermeer 1.36.54 haaglanden 221 Pepijn Rottier TriVia 1.37.21 groningen 222 Jorrit Mulder Wetterwille 1.37.22 friesland 223 Christian Noordzij De Mors 1.37.54 overijssel 224 Lars Veefkind De Dolfijn 1.38.22 a'dam/'t gooi 225 Thomas Sap Kzc 1.38.46 nrd holland 226 Haye de Groot AZ&PC 1.38.51 utrecht 227 Quintijn van Hees Brunssum 1.38.59 limburg 228 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 1.38.96 a'dam/'t gooi 229 Pim van Strien ZV de Gooye 1.39.03 rotterdam 230 Marijn Tiggelaar De Aquaflippers 1.39.16 groningen 231 Marc Bunschoten ZV De Aalscholver 1.39.26 a'dam/'t gooi 232 Tom Linsen ZPC Nederweert 1.39.29 limburg 233 Jelke J. Robben JZ&PC 1.39.34 friesland 234 Twan de Willigen ZV Vlaardingen 1.39.56 rotterdam 235 Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 1.39.69 nrd holland 236 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 1.39.80 groningen 237 Vitken Vader MSV- Zeemacht 1.39.94 nrd holland 238 Vince Sijmons De Amstel 1.40.14 a'dam/'t gooi 239 Cas van der Peijl De Schelde 1.40.19 zeeland 240 Stijn Does De Columbiaan 1.40.67 gouwe rijnstreek 241 Thieme Altena ZPB H&l 1.40.81 rotterdam 242 Ede Ojo RSW 1.40.81 rotterdam 243 Job Kooij PCG 1.41.26 rotterdam 244 Tijn Wolfhagen Eurode/KZC 1.41.42 limburg 245 Pieter Otten HZPC 1.41.43 limburg 246 Daniël Waterman Scheldestroom 1.42.60 zeeland 247 Thijmen Bruist Brunssum 1.42.70 limburg 248 Jurgen Wervers ZV de Gooye 1.42.88 rotterdam 249 Sergio Jansen TriVia 1.43.42 groningen 250 Job van Voorst W.Z. & P.C. Triton 1.43.69 a'dam/'t gooi 251 Dennis Niemark Brunssum 1.44.06 limburg 252 Aron Aertsen ZPC Nederweert 1.44.43 limburg 253 Daan Rosenboom Zeps 1.46.08 limburg 254 Jiry Maassen ROB 1.46.33 limburg 255 Wouter Ruissen ZCKoewacht 1.46.98 zeeland 256 Wouter de Boer Zoetermeer 1.47.62 haaglanden 257 Aron Khan IJsselmeer 1.47.64 a'dam/'t gooi 258 Kevin Rijswijk IJsselmeer 1.47.96 a'dam/'t gooi 259 Jesper Lemmen HZPC 1.47.97 limburg 260 Gijs Burgers Dok 1.48.01 a'dam/'t gooi 261 Jordy Boerboom DES 1.48.08 haaglanden 262 Balder Haze GoSwim 1.48.64 utrecht 263 Jochem v.d. Mey ZV Sassenheim 1.49.29 gouwe rijnstreek 264 Sander Cox Zeps 1.50.57 limburg 265 Roy Merkus DZ & PC 1.51.34 friesland 266 Bas Jansen ZV Sassenheim 1.51.81 gouwe rijnstreek 267 Mike van Vliet De Amstel 1.52.00 a'dam/'t gooi 268 Kor Postumus JZ&PC 1.52.81 friesland 269 Quint Jacobs Nimo 1.52.88 limburg 270 Vincent Hartman De Pinquin 1.54.16 groningen 271 Hans Visser De Dolfijn 1.54.30 a'dam/'t gooi 272 Timo Zeilstra Z&PC de Ganze 1.54.34 zeeland 273 Wouter de Lang ZPC Bikkel Hoogeveen 1.55.11 drenthe 274 Werner Veltman Avéna 1.57.59 friesland 275 Erik Koot ZV Sassenheim 2.00.85 gouwe rijnstreek 276 Beau Maassen De Futen 2.05.60 a'dam/'t gooi 277 Twan Kerkhof Scheldestroom 2.06.20 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl