Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m wisselslag meisjes minioren 5 1 Daphne de Wildt Aqua Novio ´94 2.56.64 gelderland 2 Tessa Vermeulen De Dolfijn 3.00.08 a'dam-'t gooi 3 Chayenne Poorts Nimo 3.01.78 limburg 4 Daniek Platje De Pinquin 3.02.51 groningen 5 Anouk van Nellestijn DWK 3.02.70 gelderland 6 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 3.03.82 haaglanden 7 Amber Aardema ESCA 3.04.48 gelderland 8 Kim Busch MNC Dordrecht 3.04.55 rotterdam 9 Audrey Bams ZC Eijsden 3.04.92 limburg 10 Bernice Dijkhuis TriVia 3.05.05 groningen 11 Aniek Bloemendaal DWV 3.06.51 gelderland 12 Eefje Slootweg O Z & P C 3.06.73 overijssel 13 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 3.06.95 gelderland 14 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 3.07.15 gouwe-rijnstreek 15 Serena Stel Oeza 3.08.12 noord holland 16 Elles Tijink De Dinkel Denekamp 3.08.16 overijssel 17 Christa Markslag Het Ravijn 3.08.32 overijssel 18 Amber Visser Appingedam 3.08.77 groningen 19 Ellen Jager PWC Buitenpost 3.09.09 friesland 20 Eva van Ginneken de Vennen 3.09.36 brabant 21 Lilly de Wit MNC Dordrecht 3.09.52 rotterdam 22 Valerie van Roon d'ELFT 3.09.52 haaglanden 23 Blanca de Louw Aquapoldro 3.10.10 gelderland 24 Rebecca Jager ZC De Toekomst 3.10.37 drenthe 25 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 3.10.69 rotterdam 26 Carmen van de Rijt MZ&PC 3.10.72 limburg 27 Tialda Prins De Pinquin 3.10.72 groningen 28 Lieke Remmits OneTeamSwimming 3.10.80 utrecht 29 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 3.10.89 zeeland 30 Sandra Jorwerda Borger 3.10.93 drenthe 31 Zoe van der Kwaak Zaanstad (SG) 3.11.37 noord holland 32 Bo Verhoeven Njord 3.11.39 brabant 33 Jessica van Dijk Kimbria 3.11.83 limburg 34 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 3.12.57 gelderland 35 Anne Noom Zaanstad (SG) 3.12.70 noord holland 36 Sabrina Vosselman ZVV 3.12.72 gelderland 37 Vivianne Dortmond De Inktvis 3.12.85 groningen 38 Rosanne Leeuwis DWK 3.13.08 gelderland 39 Willemein Hoving TriVia 3.13.08 groningen 40 Cindy Rkman Zpb H&l 3.13.25 rotterdam 41 Brigit Beukeveld De Plons 3.13.44 drenthe 42 Anneliene Zuidema SG Middelse-Skelp 3.13.56 friesland 43 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 3.13.62 drenthe 44 Marja Esmeijer Zoetermeer 3.13.80 haaglanden 45 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 3.14.70 brabant 46 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 3.14.96 brabant 47 Laurie Aarninkhof De Dinkel Denekamp 3.15.04 overijssel 48 Nynke Klokman DZ & PC 3.15.53 friesland 49 Kristy van Braak ZPC Livo 3.15.58 gelderland 50 Sterre Mooiweer zpc Maarkel 3.16.45 overijssel 51 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 3.16.73 overijssel 52 Nadja Sanderman VZ&PC 3.16.73 overijssel 53 Saritha van Zanten ZV Waterland 3.17.27 noord holland 54 Michelle Meulenbroek Oceanus 3.17.28 a'dam-'t gooi 55 Mandy Gerritsen De Gelenberg 3.17.64 gelderland 56 Meghan Ingram WZK 3.17.86 haaglanden 57 Anouk van Dam Hpc 3.18.16 noord holland 58 Lisa Brantjes Kzc 3.18.16 noord holland 59 Kinge Zandringa SG Middelse-Skelp 3.18.42 friesland 60 Tamara Maassen Aquapoldro 3.18.51 gelderland 61 Inge Willemsen Appingedam 3.19.13 groningen 62 Madeline Shirley WZK 3.19.69 haaglanden 63 Janina Beckers Eurode/KZC 3.19.84 limburg 64 Frederique Stuit Olympia 3.20.04 gelderland 65 Rianne de Croock ZC Valkenburg 3.20.07 limburg 66 Anouk Zuidema De Aquaflippers 3.21.32 groningen 67 Sabrina de Graaf De Geul 3.21.83 rotterdam 68 Felicia Swets Aquapoldro 3.21.85 gelderland 69 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 3.22.10 drenthe 70 Nilce Mendes Barbosa Lac 3.22.12 rotterdam 71 Simone van Meegen ESCA 3.22.36 gelderland 72 Astrid de Vegt Zcnf'34 3.22.40 friesland 73 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 3.22.40 brabant 74 Chelsea Merfol De Rijn 3.22.43 gelderland 75 Shanna Veerman Ed-Vo 3.22.43 noord holland 76 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 3.22.48 drenthe 77 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 3.22.86 rotterdam 78 Eva Hagreis WS Twente 3.23.02 overijssel 79 Lobke Schoonderbeek VZC-E&P 3.23.02 utrecht 80 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 3.23.41 gouwe-rijnstreek 81 Fenne Vervoort sg Noord Limburg 3.23.46 limburg 82 Silke Jonk DAW-Finenzo 3.23.75 noord holland 83 Carmen Weistra Orca 3.23.78 friesland 84 Annick van der Kraats De Dinkel Denekamp 3.23.86 overijssel 85 Laureen Bekhuis O Z & P C 3.23.92 overijssel 86 Melanie Leunissen Nimo 3.23.96 limburg 87 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 3.24.00 gouwe-rijnstreek 88 Lotte Verbiesen Zeester/Meerval 3.24.13 brabant 89 Melina Knol Zaanstad (SG) 3.24.63 noord holland 90 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 3.24.80 rotterdam 91 Elle Hoevenaars Zeester/Meerval 3.24.81 brabant 92 Lisa Davidse Luctor et Emergo 3.25.08 zeeland 93 Lucy Jager TZC Vahalis 3.25.10 gelderland 94 Emma Weustink De Dinkel Denekamp 3.25.20 overijssel 95 Mirjam de Raad Deltasteur 3.25.20 overijssel 96 Sabine Verweel Onderdak 3.25.43 zeeland 97 Uma Kraus d'ELFT 3.25.51 haaglanden 98 Jinte Worsteling De Houtrib 3.25.70 gelderland 99 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 3.25.92 groningen 100 Danielle Trippenzee Orca 3.26.56 friesland 101 Manon Molewijk De Schelde 3.26.75 zeeland 102 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 3.26.76 rotterdam 103 Lisanne Tilstra Bubble 3.26.80 groningen 104 Sanne den Herder DWV 3.27.36 gelderland 105 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 3.27.58 gouwe-rijnstreek 106 Kirsten Opmeer Nunspeet 3.27.60 gelderland 107 Robin Kneppers Nva/Hhc 3.27.72 noord holland 108 Serafina Vlijt de Roersoppers 3.27.80 limburg 109 Fleur Wijdeveld De Ganze 3.27.85 zeeland 110 Marijke van Dorp De Kempvis 3.27.95 rotterdam 111 Dagmar Veldman Eemsrobben 3.28.24 groningen 112 Renske Stege O Z & P C 3.28.33 overijssel 113 Loes v.d. Linden De Berkelduikers 3.28.56 gelderland 114 Sterre Heerink De Dinkel Denekamp 3.28.70 overijssel 115 Diana van Halm Braam WVZ 3.28.86 haaglanden 116 Emma Arends TriVia 3.29.03 groningen 117 Shania Haenen Eurode/KZC 3.29.07 limburg 118 Meike Holdinga de Granaet 3.29.22 friesland 119 Cheryl Zethof Oceanus 3.29.33 a'dam-'t gooi 120 Julia Weustink De Dinkel Denekamp 3.29.48 overijssel 121 Maud Bruynen Heldense zwemver. 3.29.64 limburg 122 Naomi Cohen ZV Waterland 3.29.68 noord holland 123 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 3.29.73 drenthe 124 Brighid van Uffelen ZV Westland Dijkglas 3.29.89 haaglanden 125 Fitria Engelsman Appingedam 3.29.97 groningen 126 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 3.30.27 rotterdam 127 Suzanne Hobo Oceanus 3.30.46 a'dam-'t gooi 128 Renée vd Besselaar AquAmigos 3.30.65 brabant 129 Lisa Bruggenkamp Aqua'68-Najade 3.30.79 drenthe 130 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 3.30.86 limburg 131 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 3.31.00 haaglanden 132 Anne Snoeren Trb/Res 3.31.14 brabant 133 Carmen Meijer Hpc 3.31.20 noord holland 134 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 3.31.28 groningen 135 Manon Scherbeijn Scheldestroom 3.31.33 zeeland 136 Marianne Arling Bubble 3.31.78 groningen 137 Kelsey Tukker Poseidon'56 3.32.01 rotterdam 138 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 3.32.07 rotterdam 139 Bo van Aalst Arethusa 3.32.18 brabant 140 Linda Noord DZ & PC 3.32.66 friesland 141 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 3.32.77 haaglanden 142 Laura van Dijke De Krabben 3.32.86 brabant 143 Elvira Korthagen ZV Waterland 3.33.29 noord holland 144 Celine Buijssen HZPC 3.33.38 limburg 145 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 3.33.87 friesland 146 Claire van den Berg Zeester/Meerval 3.33.91 brabant 147 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 3.34.07 rotterdam 148 Lotte Stoiber De Fuut 3.34.39 utrecht 149 Iris van de Crommert Zeester/Meerval 3.34.88 brabant 150 Eva Koops Borger 3.35.47 drenthe 151 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 3.35.48 brabant 152 Beau Monné Vecht&Rijn(SG) 3.35.80 utrecht 153 Yancey Bouman Zoetermeer 3.35.86 haaglanden 154 Marlies v/d Brug DZ & PC 3.35.99 friesland 155 Bibiana Rischen TZC Vahalis 3.36.02 gelderland 156 Wendy van Cleef Orca 3.36.46 friesland 157 Romy Bonte Koewacht 3.36.49 zeeland 158 Anouk Hof WS Twente 3.36.64 overijssel 159 Emily de Jong Torpedo 3.36.64 a'dam-'t gooi 160 Mirthe Kraus De IJsselmeeuwen 3.36.64 gelderland 161 Corien van der Gaast SG. Bolsward-Workum 3.36.67 friesland 162 Yara Hoofs Trb/Res 3.36.68 brabant 163 Lisanne van Faassen WS Twente 3.36.70 overijssel 164 Anique Burgers De Meer 3.36.84 gelderland 165 Moniek Klos De Vrije Slag 3.37.02 gelderland 166 Celine de Jong A.Z.V.D. 3.37.20 noord holland 167 Anne van de Loo Arethusa 3.37.42 brabant 168 Amber Winkelhuyzen Zeps 3.37.64 limburg 169 Kira de Bruin Zeester/Meerval 3.37.70 brabant 170 Jolijn Miedema Njord 3.37.73 brabant 171 Claudia de Buck De Schelde 3.37.83 zeeland 172 Nickee de Jonge Bubble 3.38.02 groningen 173 Kim Lassche ZVZwartsluis 3.38.04 overijssel 174 Rani Skrabanja Mosaqua 3.38.19 limburg 175 Maritte Pisters Zeester/Meerval 3.38.54 brabant 176 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 3.39.09 noord holland 177 Elodie Karres De Otters Het Gooi 3.39.10 a'dam-'t gooi 178 Lisan Tjioe Trb/Res 3.39.11 brabant 179 Jildou Temming Avena 3.39.21 friesland 180 Miranda van Valen de Devel 3.39.33 rotterdam 181 Iris Bolink Het Ravijn 3.39.45 overijssel 182 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 3.39.46 friesland 183 Darleen Kagchelland Zpch 3.39.67 a'dam-'t gooi 184 Veerle van Deursen Wiekslag 3.39.72 rotterdam 185 Aniek Ketelings RZ 3.39.78 limburg 186 Apolonia Jacobs De Dinkel Denekamp 3.39.89 overijssel 187 Maud Cox RZL 3.39.97 limburg 188 Myrthe van der Haijden Brunssum 3.40.00 limburg 189 Jobine Akershoek De Stelle 3.40.65 rotterdam 190 Milou Peeters HZPC 3.40.75 limburg 191 Emma Keur De Otters Het Gooi 3.40.89 a'dam-'t gooi 192 Gina Feenstra Mosa Regio 3.41.03 limburg 193 Pien Dijkhuis ZCM '86 3.41.21 groningen 194 Eline Veldkamp Zoetermeer 3.41.33 haaglanden 195 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 3.41.70 noord holland 196 Ylva Wolterman De Stormvogel 3.41.93 zeeland 197 Anouk Koster zc Oldambt 3.41.94 groningen 198 Lisa Coppelmans AquAmigos 3.42.19 brabant 199 Marit van Zutphen Nautilus 3.42.20 brabant 200 Karin Meinders Zignea 3.42.26 overijssel 201 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 3.42.54 groningen 202 Maartje Feldberg DAW-Finenzo 3.42.71 noord holland 203 Nina Pilmeyer Heldense zwemver. 3.43.11 limburg 204 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 3.43.22 noord holland 205 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 3.43.54 noord holland 206 Lisette Wolbers De Valken 3.43.61 drenthe 207 Lara de Zeeuw Orca 3.43.64 friesland 208 Elena Laming Zwemclub Zeist 3.43.82 utrecht 209 Michelle Bartelet MZ&PC 3.44.16 limburg 210 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 3.44.18 noord holland 211 Myra Breman Nautilus 3.44.20 brabant 212 Kimberley Westra Wiekslag 3.44.28 rotterdam 213 Xanne Kamerbeek E Z C 3.44.54 overijssel 214 Trang Hoang de Devel 3.44.81 rotterdam 215 Ilona van Ginneken Trb/Res 3.44.86 brabant 216 Lieke Schors RZL 3.45.33 limburg 217 Danique van den Bosch IJZPC 3.45.36 utrecht 218 Eva Brands Argo 3.45.49 brabant 219 Carlijne Tap Zoetermeer 3.45.53 haaglanden 220 Chloë Veenstra De Schelde 3.45.68 zeeland 221 Maran Thijert Hellas-Glana 3.45.73 limburg 222 Manon Poell E Z C 3.46.39 overijssel 223 Aïcha Croes Oceanus 3.46.51 a'dam-'t gooi 224 Brigitte van de Veen de Granaet 3.46.56 friesland 225 Mandy Voorthuizen EZV Enkhuizen 3.46.92 noord holland 226 Imke Bun Koewacht 3.47.75 zeeland 227 Sanne Eskes Zwemclub Losser 3.48.10 overijssel 228 Tarissa Engbersen DZ & PC de IJsel 3.48.36 overijssel 229 Marsha v.d. Heuvel Widex GZC DONK 3.48.45 gouwe-rijnstreek 230 Demi Eberth De Kempvis 3.48.59 rotterdam 231 Ydwien Vervoort de Roersoppers 3.48.67 limburg 232 Sophie Brouwer AZ&PC 3.48.82 utrecht 233 Eline Hendriks AZ&PC 3.49.13 utrecht 234 Vera Martens WVZ 3.49.86 haaglanden 235 Anouk Breugem WVZ 3.50.45 haaglanden 236 Luca Ebbinge Oceanus 3.51.18 a'dam-'t gooi 237 Rosa Smit MNC Dordrecht 3.51.21 rotterdam 238 Lin Kohen De Dolfijn 3.52.22 a'dam-'t gooi 239 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 3.52.45 a'dam-'t gooi 240 Carmen Bleeker Zaanstad (SG) 3.52.73 noord holland 241 Nadine Smits Orca 3.53.06 friesland 242 Isabel van den Nieuwendijk Zv Aquarius 3.53.35 noord holland 243 Judith Kleinjan De Duck 3.54.32 rotterdam 244 Anouk Dijkman Kzc 3.56.14 noord holland 245 Emma Lenting Oceanus 3.56.75 a'dam-'t gooi 246 Anne Brouwer Wiekslag 3.56.76 rotterdam 247 Laura van Loenen Bubble 3.56.81 groningen 248 Merve Ulu De Otters Het Gooi 3.57.07 a'dam-'t gooi 249 Indra Reijnhout De Bevelanders 3.57.33 zeeland 250 Nena Brouwer De Fuut 3.57.64 utrecht 251 Jenna van den Heuvel Luctor et Emergo 3.58.76 zeeland 252 Vivienne Tucker d'ELFT 4.00.75 haaglanden 253 Iris van Valen De Geul 4.01.27 rotterdam 254 Quinty Plet De Kempvis 4.01.54 rotterdam 255 Nella Diepeveen De Futen 4.01.59 a'dam-'t gooi 256 Laura de Groot SG. Bolsward-Workum 4.01.82 friesland 257 Kim Jasper Neptunia '24 4.01.98 friesland 258 Alisa Groeneveld De Reuring 4.02.22 noord holland 259 Kim Vastenburg De Vuursche 4.02.52 utrecht 260 Lisa de Keyzer De Honte 4.04.74 zeeland 261 Mette ter Burg WVZ 4.04.83 haaglanden 262 Elise de Kwaadsteniet De Schelde 4.04.85 zeeland 263 Carolien Nauta de Vikings 4.05.69 friesland 264 Emma Diepeveen De Futen 4.07.41 a'dam-'t gooi 265 Jaimy de Vrieze De Ganze 4.07.69 zeeland 266 Imelda Jansen Noordwijkerhout 4.10.16 gouwe-rijnstreek 267 Tess Wieringa WVZ 4.10.89 haaglanden 268 Joelle Otto Koewacht 4.10.93 zeeland 269 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 4.11.42 gouwe-rijnstreek 270 Romy v.d. Broek De Plons 4.11.55 drenthe 271 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 4.12.56 haaglanden 272 Nicole Thomaes Scheldestroom 4.13.50 zeeland 273 Laura Thomaes Scheldestroom 4.17.19 zeeland 274 Stephanie de Roos De Honte 4.18.99 zeeland 275 Kim Lamper De Bevelanders 4.22.25 zeeland 276 Maartje Westenberg De Forel 4.25.76 friesland 277 Romy Verschuren Koewacht 4.27.68 zeeland 278 Samantha Valken Zwemclub Zeist 4.31.48 utrecht 279 Laura Sandor WZK 4.33.42 haaglanden

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl