Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

50m vlinderslag jongens minioren 2, 3 en 4 1 Nyls Korstanje Aqua Novio ´94 0.38.26 gelderland 2 Koen Koster HZPC 0.39.31 limburg 3 Justus Ykema VZC E&P 0.39.98 utrecht 4 Bas Vlugt Ed-Vo 0.40.00 nrd holland 5 Toine Willigers ZC Eijsden 0.40.02 limburg 6 Daan Jente Brunssum 0.40.16 limburg 7 Jens Krijgsman KZV de Lansingh 0.40.52 rotterdam 8 Vincent de Munter Brunssum 0.42.05 limburg 9 Robin Lecomte KZV de Lansingh 0.42.09 rotterdam 10 Luuk Veldman Neptunia '24 0.42.72 friesland 11 Matthijs van Meerendonk Aqua'68-Najade 0.43.23 drenthe 12 Harm-Jan Wijnhoud ZVV 0.43.26 gelderland 13 Maik Huser De Kikker 0.43.63 drenthe 14 Yassine Barraho LAC 0.43.82 rotterdam 15 Martijn de Ruiter Zv Aquarius 0.43.96 nrd holland 16 Jomme Bruijnzeel De Schelde 0.44.16 zeeland 17 Bas Martelhoff Het Y 0.44.26 a'dam/'t gooi 18 Martijn Boelens Nova 0.44.33 groningen 19 Torben Lammerdink De Berkelduikers 0.44.36 gelderland 20 Brian Otjes Zv Aquarius 0.44.37 nrd holland 21 Tim Durant ESCA Zwemmen 0.44.39 gelderland 22 Joris Bezemer De Kempvis 0.44.41 rotterdam 23 Sebastiaan Rottier TriVia 0.44.54 groningen 24 Dennis Weening Oceanus 0.44.73 a'dam/'t gooi 25 Thijs van Wieringen De Columbiaan 0.44.96 gouwe rijnstreek 26 Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 0.45.29 nrd holland 27 Ricardo Graafmans De Futen 0.45.37 a'dam/'t gooi 28 Sven Westerlaken Zvdo'74 0.45.65 noord brabant 29 Sjors Verweij Avéna 0.45.66 friesland 30 Niek Heethaar Aquapoldro 0.45.67 gelderland 31 Joël Piroe ZV Wijchen 0.45.82 gelderland 32 Sam Furer Aqua Novio ´94 0.46.10 gelderland 33 Tomas van der Heide De Spatters 0.46.46 drenthe 34 Lauren Nab De Kikker 0.46.48 drenthe 35 Wesley Bos Hpc 0.46.50 nrd holland 36 Marcoen Smits Eiffel Swimmers PSV 0.46.88 noord brabant 37 Jarno Ottens Eemsrobben 0.46.91 groningen 38 Mart Bluiminck ZPC Livo 0.46.95 gelderland 39 Pascal Bloemen Zwemclub Losser 0.47.04 overijssel 40 Jesper Brugman BZC Dolfijnen 0.47.04 gelderland 41 Bernard D'hert Eiffel Swimmers PSV 0.47.09 noord brabant 42 Stefan Reinderink DZ & PC 0.47.10 friesland 43 Antoine Habeck Aqua Novio ´94 0.47.20 gelderland 44 Joep de Jong Torpedo 0.47.58 a'dam/'t gooi 45 Rino Kriljic TZC Vahalis 0.47.59 gelderland 46 Pieter Roemeling ZPD 0.47.72 friesland 47 Freek Jan Melse DZ & PC 0.47.92 friesland 48 Ryan van den Ouden Poseidon'56 0.48.13 rotterdam 49 Jari Groenhart Aqua'68-Najade 0.48.26 drenthe 50 Jan Willem Melchers De Gelenberg 0.48.29 gelderland 51 Stijn Simons Eiffel Swimmers PSV 0.48.32 noord brabant 52 Otto Fennema Zignea 0.48.36 overijssel 53 Toon Koudijs DWK 0.48.45 gelderland 54 Tony Smits Lutra 0.48.60 noord brabant 55 Nicky Bergez ZCKoewacht 0.48.62 zeeland 56 Raoul Lieverst DAW-Finenzo 0.48.74 nrd holland 57 Koendert Kellner DZ & PC 0.49.10 friesland 58 Joost Schepers De Meer 0.49.10 gelderland 59 Max Bond Zwemlust/Utrecht(SG) 0.49.19 utrecht 60 Ruben Griffioen Oceanus 0.49.20 a'dam/'t gooi 61 Matthijs Kooijman Arethusa 0.49.34 noord brabant 62 Jochem Van der Deen Zc Borger 0.49.43 drenthe 63 Lars van der Haijden Brunssum 0.49.57 limburg 64 Rick van de Streek Noord Veluwe 0.49.76 gelderland 65 Koen van den Assem WS Twente 0.49.86 overijssel 66 Aron Paasse ZC De Schotejil 0.49.98 rotterdam 67 Erik Verdoes Katwijk 0.50.25 gouwe rijnstreek 68 Tyrese Wilson De Fuut 0.50.30 utrecht 69 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 0.50.32 haaglanden 70 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0.50.35 limburg 71 Doran Paap WVZ 0.50.64 haaglanden 72 Bernard Rivard WVZ 0.50.99 haaglanden 73 Julian Uil Eemsrobben 0.51.00 groningen 74 Vincent Poldervaart De Duck 0.51.20 rotterdam 75 Wessel Brands Argo 0.51.28 noord brabant 76 Marijn van Giesen ZV Westland Dijkglas 0.51.36 haaglanden 77 Jan Arnoud Melse DZ & PC 0.51.38 friesland 78 Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.51.59 gouwe rijnstreek 79 Sander Somers Argo 0.51.60 noord brabant 80 Mike Schilder Ed-Vo 0.51.65 nrd holland 81 Kay Zittersteijn De Rijn 0.51.67 gelderland 82 Jozua Leenheer De Stormvogel 0.51.78 zeeland 83 Bram Kessel, van Tempo 0.51.91 noord brabant 84 Nick Fraanje DWK 0.52.07 gelderland 85 Lucas Versendaal DWK 0.52.45 gelderland 86 Djurre Stoove Zeester Meerval 0.52.46 noord brabant 87 Edgar Brok AquAmigos 0.52.54 noord brabant 88 Thijs Molendijk De Vrije Slag 0.52.61 gelderland 89 Vito Meij ZV Waterland 0.52.62 nrd holland 90 Nick van Irsel SBC2000 0.52.63 noord brabant 91 Martijn van Zeeland Zwemclub Zeist 0.52.63 utrecht 92 Max Janssen Heldense zwemv. 0.52.74 limburg 93 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 0.52.93 limburg 94 Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 0.53.03 friesland 95 David Kievit ZC De Schotejil 0.53.04 rotterdam 96 Barry van Engeldorp Zv Aquarius 0.53.05 nrd holland 97 Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 0.53.05 nrd holland 98 Bart van der Zanden sg N-Limburg 0.53.24 limburg 99 Daniel van Vliet De Columbiaan 0.53.33 gouwe rijnstreek 100 Peter van Nieff ZPC Stadskanaal 0.53.35 groningen 101 Jorian Tanis ZC De Schotejil 0.53.45 rotterdam 102 Roel Slobbe Patrick 0.53.47 limburg 103 Django Klos De Dinkel 0.53.70 overijssel 104 Thomas Huisman WS Twente 0.53.73 overijssel 105 Ricardo van Belzen Luctor et Emergo 0.53.73 zeeland 106 Skip de Mönnink AZ&PC 0.53.86 utrecht 107 Frank Versprille Noord Veluwe 0.53.92 gelderland 108 Erwin Heinsius HZ&PC Heerenveen 0.53.94 friesland 109 Stan Stelten Hellas-Glana 0.53.97 limburg 110 Melvin van Nassau MNC Dordrecht 0.54.04 rotterdam 111 Almar Kleefstra Wetterwille 0.54.12 friesland 112 Joppe van Beek DAW-Finenzo 0.54.17 nrd holland 113 Riccardo Chiriatti Aqua'68-Najade 0.54.20 drenthe 114 Koen Gaal Oeza 0.54.43 nrd holland 115 Stan van Ruiten ZV Sassenheim 0.54.50 gouwe rijnstreek 116 Robin Waas De Devel 0.54.58 rotterdam 117 Jason Browne ZPC Livo 0.54.74 gelderland 118 Tom van der Sar Orca 0.54.85 friesland 119 Dennis Kamps O Z & P C 0.54.89 overijssel 120 Marnix Klein O Z & P C 0.55.40 overijssel 121 Osama Sahi LZ 1886-KartoenZ 0.55.64 gouwe rijnstreek 122 Vince Mens Ed-Vo 0.55.65 nrd holland 123 Bryan Gijzen RSW 0.55.89 rotterdam 124 Erik van der Linden ZVZwartsluis 0.56.08 overijssel 125 Koen Brummelaar GZ en PC de Whee 0.56.27 overijssel 126 Timo Warnier ZC Eijsden 0.56.49 limburg 127 Job Hendriksen De Haaien 0.56.50 utrecht 128 Sam Jonkman ZV Sassenheim 0.56.67 gouwe rijnstreek 129 Bas Willemsen Nunspeet 0.56.68 gelderland 130 Thijmen van de Beek ZCKoewacht 0.56.90 zeeland 131 Thom Delno De Rijn 0.56.90 gelderland 132 Marek Spit Tempo 0.57.00 noord brabant 133 Jan Wienk O Z & P C 0.57.13 overijssel 134 Ebel van Geemen NDD 0.57.16 gelderland 135 Luuk Santegoeds Argo 0.57.38 noord brabant 136 Walid van Schie ZV Westland Dijkglas 0.57.44 haaglanden 137 Giel van Megen HZPC 0.57.54 limburg 138 Quinn van den Heuvel ZV Strijen 0.57.58 rotterdam 139 Marcel Delfstra de Granaet 0.57.63 friesland 140 Luuk Monker De Meer 0.57.77 gelderland 141 Luuk Kampers Argo 0.57.78 noord brabant 142 Sander Kesselaar MSV- Zeemacht 0.57.89 nrd holland 143 Sybe de Waard De Devel 0.57.89 rotterdam 144 Mika Mathia Luctor et Emergo 0.58.03 zeeland 145 Rens Martens WVZ 0.58.03 haaglanden 146 Daan in de Braekt Zaanstad (SG) 0.58.15 nrd holland 147 Ayrton Mooldijk De Kempvis 0.58.44 rotterdam 148 Jorgen Gerritsen ZVZwartsluis 0.58.64 overijssel 149 Rick Delvaux Mosa Regio 0.58.73 limburg 150 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 0.58.74 rotterdam 151 Jesse Kuiper De Columbiaan 0.58.76 gouwe rijnstreek 152 Jacek Lemieszka De Schelde 0.58.76 zeeland 153 Milan ten Broek De Haaien 0.58.80 utrecht 154 Noeri Hentati W.Z. & P.C. Triton 0.58.97 a'dam/'t gooi 155 Luc Bloemen sg N-Limburg 0.59.09 limburg 156 Bo Snijders RZL 0.59.22 limburg 157 Auke Jan Ytsma Orca 0.59.31 friesland 158 Brent Molog Orca 0.59.34 friesland 159 Corben Braun Eurode/KZC 0.59.59 limburg 160 Lars van Tuyl De Treffers 0.59.87 noord brabant 161 Jussi Dirks Zeps 0.59.89 limburg 162 Lars van den Burg GoSwim 1.00.43 utrecht 163 Nathan Bun Luctor et Emergo 1.00.55 zeeland 164 Roel Wijnands de Roersoppers 1.00.61 limburg 165 Luuk Smits Tempo 1.01.00 noord brabant 166 Costia Sumtsov MZ&PC 1.01.52 limburg 167 Daan Terburg Tritium (SG) 1.01.56 noord brabant 168 Fekri El Hamiti Hieronymus 1.01.74 noord brabant 169 Stef van Boxtel Zegenwerp 1.01.98 noord brabant 170 Ludo van de Brink Deltasteur 1.02.02 overijssel 171 Alex Razzak AZ&PC 1.02.29 utrecht 172 Camo Mieris Z & Pc Dio 1.02.51 noord brabant 173 Otto Pranger De Zeehond '73 1.02.51 rotterdam 174 Nick Bontje De Columbiaan 1.02.64 gouwe rijnstreek 175 Sam van Groen Hpc 1.02.84 nrd holland 176 Tim Jong AZ&PC 1.02.95 utrecht 177 Remco Witteveen Orca 1.03.04 friesland 178 Sherco Algra JZ&PC 1.03.37 friesland 179 Robin van Bommel Zeester Meerval 1.03.46 noord brabant 180 Tim Valentijn De Bevelanders 1.03.55 zeeland 181 Sam Erdweg Eurode/KZC 1.03.81 limburg 182 Rogier Dorsman De Devel 1.03.99 rotterdam 183 Gerard Yspeert TriVia 1.04.33 groningen 184 Thom Hanegraaf O.Z. & P.C. De Warande 1.04.49 noord brabant 185 Patrick Meulenbroek Oceanus 1.04.78 a'dam/'t gooi 186 Lorenzo de Jong ZC De Schotejil 1.04.82 rotterdam 187 Bob de Voogd ZV Vlaardingen 1.04.92 rotterdam 188 Bernd Sipman ZC De Schotejil 1.05.08 rotterdam 189 Niels Gijsbers Zeester Meerval 1.05.10 noord brabant 190 Ritesh Hanoeman WVZ 1.05.84 haaglanden 191 Rob van Wier HZ&PC Heerenveen 1.06.59 friesland 192 Thymen van Hattum SG Vecht&Rijn 1.07.16 utrecht 193 Jordi van der Lem Kon. AZ 1870 1.08.32 a'dam/'t gooi 194 Tim Tomassen ZV Sassenheim 1.08.92 gouwe rijnstreek 195 Martijn van Driessche De Honte 1.09.51 zeeland 196 Jason Macleod DAW-Finenzo 1.09.96 nrd holland 197 Darren Chen Zc Borger 1.11.16 drenthe 198 Joeri Zonneveld NZ&PC 1.11.33 gouwe rijnstreek 199 Rik Cillissen Tritium (SG) 1.11.83 noord brabant 200 Alex Algra de Vuursche 1.13.01 utrecht 201 Remi Korbee NZ&PC 1.13.64 gouwe rijnstreek 202 Jonathan Benjamins Brunssum 1.14.95 limburg 203 Rowan Steengraver ZON/S&S 1.15.69 limburg 204 Bas Dijkstra Nimo 1.16.26 limburg 205 Kobus Kuipers De Haaien 1.16.98 utrecht 206 Jeroen Aerssens Scheldestroom 1.20.79 zeeland 207 Robin Blok ZC De Schotejil 1.21.14 rotterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl