Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2004/2005

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
uitslag 4e ronde (incl 2e ronde) 
 100m. vrijeslag jongens minioren 6   
1 Sander Lamberts Aqua'68 1.02.62 drenthe 
2 Dion Dreesens sg Noord Limburg 1.04.31 limburg 
3 Wouter Kaman Zwemclub Zeist 1.05.25 utrecht 
4 Ruben Dekker Oeza 1.06.03 nrd holland 
5 Bart de Gelder De Dolfijn 1.06.23 a'dam/'t gooi 
6 Menno Manning De Veene 1.06.28 overijssel 
7 Camiel Landheer ZWV-Nereus 1.06.68 nrd holland 
8 Michiel Pater Scheldestroom 1.06.93 zeeland 
9 Lars Sieval De Zijl-lgb 1.06.97 gouwe rijnstreek 
10 Sander Ariaansz Z.V. Utrecht 1.07.59 utrecht 
11 Timo Dinkelberg zv Vlaardingen 1.07.68 rotterdam 
12 Stephan Dirks Poseidon'56 1.07.76 rotterdam 
13 Marcel Schouten Rapido'82 1.07.84 nrd holland 
14 Thomas van Mierlo Budel 1.07.95 brabant 
15 Walter Jansen Noordwijkerhout 1.08.04 gouwe rijnstreek 
16 Remon van Mil WVZ 1.08.10 haaglanden 
17 Jasper Verheijen Aqua-Novio'94 1.08.29 gelderland 
18 Leendert Valstar SGW(SG) 1.08.42 haaglanden 
19 Sebastiaan de Been De Warande 1.08.46 brabant 
20 Maarten Arntz De Gelenberg 1.08.48 gelderland 
21 Sven Kardol Nuenen 1.08.48 brabant 
22 Bas Krafft Aqua-Novio'94 1.08.58 gelderland 
23 Jens Bakker De Dolfijn 1.08.67 a'dam/'t gooi 
24 Miguel Correia Zeester Meerval 1.08.71 brabant 
25 Kasper Gerdes ORZC'96(SG) 1.08.73 nrd holland 
26 Melvin Dobbe WVZ 1.08.77 haaglanden 
27 Raymond Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1.08.78 gouwe rijnstreek 
28 Yoeri Kok de Devel 1.08.92 rotterdam 
29 Gavin van der Werf HZ&PC Heerenveen 1.08.98 friesland 
30 Ivan Jobsis Flevo 1.09.10 gelderland 
31 Raoni Schrijvers Tempo 1.09.10 brabant 
32 Stefan Verheul Dexxon BZ&PC 1.09.14 gouwe rijnstreek 
33 Sam Salimbeni Eemsrobben 1.09.24 groningen 
34 Kevin van Baarle De Kempvis 1.09.26 rotterdam 
35 Frans Slaats Aquarijn 1.09.36 utrecht 
36 Dirk Vogels Zeester Meerval 1.09.40 brabant 
37 Tim Westdorp De Krabben 1.09.49 brabant 
38 Roy Vens ZWV-Nereus 1.09.54 nrd holland 
39 Yannick Mol De Stormvogel 1.09.55 zeeland 
40 Niels Suy De Schelde 1.09.89 zeeland 
41 Anshel Hofstede Van Vliet-Barracuda 1.09.95 gouwe rijnstreek 
42 Wilco van der Sluis Hellas/Glana/KZ sg 1.10.07 limburg 
43 Jesse Haenen De Dolfijn 1.10.10 a'dam/'t gooi 
44 Maurice Soudant Hellas/Glana/KZ sg 1.10.16 limburg 
45 Barry Kleijne Oeza 1.10.17 nrd holland 
46 Dirk de Bruin IJZPC 1.10.25 utrecht 
47 Robin ten Dam Sprey Hout-AZC 1.10.26 gouwe rijnstreek 
48 Joey Stokx DAW-FINENZO 1.10.28 nrd holland 
49 Wessel van der Maarel De Rijn 1.10.36 gelderland 
50 Gijs Gertsen De Vikings 1.10.39 friesland 
51 Robert-Jan Voogd Swol 1894 1.10.63 overijssel 
52 Rolf Boers Van Uden-De Gouwe 1.10.64 gouwe rijnstreek 
53 Bart Dunweg zv Vlaardingen 1.10.75 rotterdam 
54 Niels Schimmel De Duinkikkers 1.10.75 utrecht 
55 Geoff Ebskamp sg Noord Limburg 1.10.78 limburg 
56 Bart Arendshorst De Veene 1.10.80 overijssel 
57 Dennis Bugel  Stadskanaal 1.10.81 groningen 
58 Robert Meengs Maarkel 1.10.87 overijssel 
59 Robin Bos Aquapoldro 1.10.92 gelderland 
60 Mike van Leuken Zeester Meerval 1.10.93 brabant 
61 Stefan Tijms Oeza 1.11.01 nrd holland 
62 Ruud van Heerbeek PSV 1.11.07 brabant 
63 Johan Wijma De Aquaflippers 1.11.20 groningen 
64 Mart Hendriks Merlet Vivalo SG 1.11.30 brabant 
65 Bastiaan Waanders De Zijl-lgb 1.11.33 gouwe rijnstreek 
66 Jordy de Klerk WZ&PC 1.11.44 nrd holland 
67 Jesse Schaekers Aquarijn 1.11.46 utrecht 
68 Ritchoberto Peternella WZ&PC 1.11.57 nrd holland 
69 Rick  van Bemmelen vd Plaat PCG 1.11.66 rotterdam 
70 Nils Veldkamp De Whee 1.11.67 overijssel 
71 Niek Pereboom Widex GZC Donk 1.11.69 gouwe rijnstreek 
72 Huub Scholing Lumio het Ravijn 1.11.88 overijssel 
73 Jorke Willemse Orca 1.11.89 friesland 
74 Brandon van Voskuilen Het Y-mere(SG) 1.11.97 a'dam/'t gooi 
75 Ramon Wassenberg De Roersoppers 1.12.01 limburg 
76 Rick Hesen HZPC 1.12.07 limburg 
77 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 1.12.11 gouwe rijnstreek 
78 Steve van Breukelen De Watervogels 1.12.19 gouwe rijnstreek 
79 Wessel de Jong WVZ 1.12.19 haaglanden 
80 Mart Oude Weernink De Dinkel Denekamp 1.12.26 overijssel 
81 Boris Bijl De Houtrib 1.12.32 gelderland 
82 Gerlof Zuidema De Skelp 1.12.57 friesland 
83 Jasper de Win De Geul 1.12.64 rotterdam 
84 Harm Donkers De Warande 1.12.65 brabant 
85 Jesse van Putten LZ-1886 1.12.69 gouwe rijnstreek 
86 Nick Venema Waterland 1.12.75 nrd holland 
87 Jeroen Gijselaar EZC 1.12.89 overijssel 
88 Simon Edenburg Onderdak 1.12.89 zeeland 
89 Mitchell Kappetein De Schelde 1.13.00 zeeland 
90 Tim Blauw Nova 1.13.22 groningen 
91 Jeroen van der Meij KZC 1.13.26 nrd holland 
92 Jasper Tuik Hoogeveen 1.13.32 drenthe 
93 Ben Zwerink De Meeuwen 1.13.33 a'dam/'t gooi 
94 Rowan Leijnse De Stormvogel 1.13.35 zeeland 
95 Jonathan Caassuto Sassenheim 1.13.39 gouwe rijnstreek 
96 Berjan Ebbekink De Berkelduikers 1.13.47 gelderland 
97 Philippe Rivard DES 1.13.51 haaglanden 
98 Jelmar van Zijderveld de Devel 1.13.54 rotterdam 
99 Daniel Rosingh Het Y-mere(SG) 1.13.67 a'dam/'t gooi 
100 Erik Schwillens sg Swim2win 1.13.70 limburg 
101 Matti de Bruijn TRB RES 1.13.71 brabant 
102 Jonathan Vollenbroek OZ&PC 1.13.75 overijssel 
103 Silke Kats Waterland 1.13.76 nrd holland 
104 Twan Klaver Steenwijk 1934 1.13.82 overijssel 
105 Roald Blok Hatto-Heim 1.13.83 gelderland 
106 Tobias Sebregts Hieronymus 1.13.86 brabant 
107 Martijn Hollaar Sassenheim 1.13.89 gouwe rijnstreek 
108 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.13.93 gouwe rijnstreek 
109 Twan Baert Kerkdriel 1.14.07 gelderland 
110 Bart van Beek Hellas/Glana/KZ sg 1.14.09 limburg 
111 Jelmer Kooistra FZC ‘54 1.14.15 friesland 
112 Peter Paul Houtkamp Hoogeveen 1.14.42 drenthe 
113 Pim Kienhuis De Dinkel Denekamp 1.14.42 overijssel 
114 Paul Wijnbergen UZSC 1.14.45 utrecht 
115 Tom  van Gemert BZC Dolfijnen 1.14.56 gelderland 
116 Bram Becks HZPC 1.14.61 limburg 
117 Mitchel v/d Hulst De Columbiaan 1.14.65 gouwe rijnstreek 
118 Tim Brussee De Zijl-lgb 1.14.65 gouwe rijnstreek 
119 Marco Akershoek Stelle 1.14.67 rotterdam 
120 Max Middelman ESCA 1.14.67 gelderland 
121 Nick van de Esschert Aquapoldro 1.14.67 gelderland 
122 Aris Stammis DAW-FINENZO 1.14.69 nrd holland 
123 Daan Hagelstein VZC Veenendaal 1.14.70 utrecht 
124 Sven Alkema De Vikings 1.14.72 friesland 
125 Gergö Lovas RZ 1.14.77 limburg 
126 Jan Batstra Het Y-mere(SG) 1.14.80 a'dam/'t gooi 
127 Bart Leenders Heldense Zwemver. 1.14.83 limburg 
128 Bernd Kobesen Stadskanaal 1.14.83 groningen 
129 Dennis Vermeij De Warande 1.14.85 brabant 
130 Christopher Ayoub De Dolfijn 1.14.92 a'dam/'t gooi 
131 Frank Theuns Hoogeveen 1.14.95 drenthe 
132 Kevin v.d. End Aqua-Novio'94 1.15.04 gelderland 
133 Wouter Kiesewetter ZVW'74 1.15.16 gelderland 
134 Jordi Peters Livo 1.15.22 gelderland 
135 Niels Schoemaker Hoogeveen 1.15.22 drenthe 
136 Martijn Drijver Rapido'82 1.15.23 nrd holland 
137 Elwin Bos De Valken 1.15.28 drenthe 
138 Tristan Bron DZT '62 1.15.31 brabant 
139 Jordan Kraaijenhof AZ&PC 1.15.32 utrecht 
140 Sidney Leenen HZPC 1.15.34 limburg 
141 Gijs Lucas WWV 1.15.42 gelderland 
142 Ward v.d. Biggelaar PSV 1.15.50 brabant 
143 Rafaël Roos ZC Ooievaar(SG) 1.15.60 haaglanden 
144 Mark Menagie Alliance-De Ham (SG) 1.15.67 nrd holland 
145 Harmen Jellema Neptunia '24 1.15.70 friesland 
146 Micha Koers Hoorn 1.15.74 nrd holland 
147 Bauke Ytsma Wetterwille 1.15.81 friesland 
148 Dion Steenwinkel Midden Nederland SG 1.15.83 utrecht 
149 Jurrien Vermeulen EZC 1.15.86 overijssel 
150 Thijs Wielenga De Dolfijn 1.15.89 a'dam/'t gooi 
151 Melvin van der Meij MNC Dordrecht 1.15.90 rotterdam 
152 Bas van Broekhoven De Schelde 1.16.01 zeeland 
153 Leander Oonk WWV 1.16.14 gelderland 
154 Luuk van Doremalen De Dommelbaarzen 1.16.16 brabant 
155 Robert Groot De Krabben 1.16.21 brabant 
156 Mike Hoonakker Alliance-De Ham (SG) 1.16.25 nrd holland 
157 Niels Mooij Middelsé 1.16.26 friesland 
158 Gijs Verhagen Neptunus '58 1.16.28 brabant 
159 Walter Govers SG Aquamigos 1.16.28 brabant 
160 Pepijn de Vries Robles Swol 1894 1.16.29 overijssel 
161 Tobias van Briemen Van Vliet-Barracuda 1.16.41 gouwe rijnstreek 
162 Ico Broekhuizen ZC'90 1.16.42 gelderland 
163 Remy Naporowski WZ&PC 1.16.42 nrd holland 
164 Fergil Hesterman Het Y-mere(SG) 1.16.45 a'dam/'t gooi 
165 Olav van der Wal TriVia 1.16.53 groningen 
166 Michel Kiers Triton 1.16.59 a'dam/'t gooi 
167 Jim Dolman AZ&PC 1.16.67 utrecht 
168 Puck Smit EZZ 1.16.70 gelderland 
169 Jeroen v.d. Corput Hydra 1.16.71 brabant 
170 Marvin Santana Sanz De Houtrib 1.16.71 gelderland 
171 Sonny Corré De Stormvogel 1.16.73 zeeland 
172 Jasper de Boer De Whee 1.16.76 overijssel 
173 Thim Franken DWK-XCESS 1.16.79 gelderland 
174 Tim Somers De Waalstroom 1.16.80 gelderland 
175 Clemens van der Burgt Hellas/Glana/KZ sg 1.16.83 limburg 
176 Ilja Cusveller EZV 1.16.84 nrd holland 
177 Wouter Sikma Bolsward-Workum sgz 1.16.86 friesland 
178 Jesse Koopman Alliance-De Ham (SG) 1.16.87 nrd holland 
179 Timo Lambregts zc De Schotejil 1.16.87 rotterdam 
180 Michel den Dekker WZV 1.16.90 brabant 
181 Giovanni den Ouden de Devel 1.16.92 rotterdam 
182 Taco Wonder De Spatters 1.17.02 drenthe 
183 Arno Nieuwhof FZC ‘54 1.17.08 friesland 
184 Menno de Jong WZK 1.17.10 haaglanden 
185 Jort Wichink Kruit SC Salland 1.17.24 overijssel 
186 Joris Blokland NZ&PC 1.17.34 gouwe rijnstreek 
187 Michael Hazebroek De Meer 1.17.36 gelderland 
188 Eke van Berkel ESCA 1.17.39 gelderland 
189 Casper van Pomeren KZC 1.17.44 nrd holland 
190 Bowy Toet De Treffers 1.17.52 brabant 
191 Kasper Leeuw EZC 1.17.57 overijssel 
192 Mart de Boer DAW-FINENZO 1.17.57 nrd holland 
193 Ruben Gardeniers sg Swim2win 1.17.61 limburg 
194 Steven Uyl De Stormvogel 1.17.62 zeeland 
195 Arjan Klinkenberg Rapido'82 1.17.63 nrd holland 
196 Marvin Zwart DAW-FINENZO 1.17.67 nrd holland 
197 Alexander Sendrowicz De Meeuwen 1.17.74 a'dam/'t gooi 
198 Menno Dalmijn De Zijl-lgb 1.17.80 gouwe rijnstreek 
199 Jesper Lakerveld De Duck 1.17.81 rotterdam 
200 Nils Gerritsen De Futen 1.17.87 a'dam/'t gooi 
201 Freek Schoffelmeer De Dolfijn 1.17.89 a'dam/'t gooi 
202 Sander Baars De Veene 1.17.91 overijssel 
203 Jarno Nijborg Bubble 1.17.93 groningen 
204 Kevin de Weerdt TriVia  1.17.93 groningen 
205 Sietse Wijbenga ZPD 1.18.00 friesland 
206 Melvin van Puffelen Heidelberg 1.18.07 overijssel 
207 Rik Kaemingk Zwemclub Zeist 1.18.09 utrecht 
208 Robin Ramaekers ZON/S&S 1.18.26 limburg 
209 Bas van den Sigtenhorst De Geul 1.18.38 rotterdam 
210 Wouter Thonon sg Swim2win 1.18.42 limburg 
211 Nicky Advokaat PCG 1.18.47 rotterdam 
212 Twan Beentjes Hellas/Glana/KZ sg 1.18.48 limburg 
213 Roderick van Gils Njord 1.18.49 brabant 
214 Pepijn Warrink DBD 1.18.61 brabant 
215 Kevin Visser zv Vlaardingen 1.18.87 rotterdam 
216 Sibrand Rinzema De Columbiaan 1.18.93 gouwe rijnstreek 
217 Peter Hummel De Kikker 1.18.94 drenthe 
218 Zico Croes DZ & PC 1.19.04 friesland 
219 Marc Oostendorp Sprey Hout-AZC 1.19.06 gouwe rijnstreek 
220 Marc Craenen Patrick 1.19.13 limburg 
221 Dylan Huys HZPC 1.19.17 limburg 
222 Hanne Labordus Dexxon BZ&PC 1.19.17 gouwe rijnstreek 
223 Björn Lars Wijbenga Swol 1894 1.19.30 overijssel 
224 Patrick Veenstra De Otters Het Gooi 1.19.32 a'dam/'t gooi 
225 Lasse Littel De Veene 1.19.61 overijssel 
226 Loic Kemp IJsselmeer 1.19.64 a'dam/'t gooi 
227 Collin Kloppenburg Poseidon'56 1.19.66 rotterdam 
228 Kevin Meinders De Spatters 1.19.76 drenthe 
229 Tom Broers ZCV 1.19.76 limburg 
230 Jeffrey de Vos De Stormvogel 1.19.93 zeeland 
231 Mike Verweij Het Y-mere(SG) 1.20.02 a'dam/'t gooi 
232 Dylan Corsano KZ&PC 1.20.05 limburg 
233 Arjen v.d. Vlis zv Vlaardingen 1.20.11 rotterdam 
234 Jasper Kaat Orca 1.20.22 friesland 
235 Jordy van Toor Widex GZC Donk 1.20.27 gouwe rijnstreek 
236 Bart Folkers De Veene 1.20.29 overijssel 
237 Mark Gerdes PCG 1.20.36 rotterdam 
238 André Krikken Hoogeveen 1.20.43 drenthe 
239 Jordi Verheij ZC Ooievaar(SG) 1.20.46 haaglanden 
240 Quincy Helant Muller De Dolfijn 1.20.48 a'dam/'t gooi 
241 Twan Schoenmakers De Roersoppers 1.20.60 limburg 
242 Robert Popma  De Inktvis 1.20.69 groningen 
243 Bart Verbon De Kikker 1.20.70 drenthe 
244 Daryl Dekking De Duinkikkers 1.20.70 utrecht 
245 Joop Mirrer De Schelde 1.20.76 zeeland 
246 Mark Roos Onderdak 1.20.86 zeeland 
247 Stefan Maas Mosa-Regio 1.20.89 limburg 
248 Richard Wessels THOR 1.20.98 groningen 
249 Jeffrey van Kilsdonk IJZPC 1.21.00 utrecht 
250 Andrew Dybiona AZ&PC 1.21.03 utrecht 
251 Arnoud van Spronsen Poseidon'56 1.21.09 rotterdam 
252 Lorenzo Ford Aquarijn 1.21.20 utrecht 
253 Tonnie Dijkgraaf Avéna 1.21.22 friesland 
254 Joris van Bunder Koewacht 1.21.27 zeeland 
255 Nico Huijssen De Schelde 1.21.28 zeeland 
256 Rowin van der Baan De Gooye 1.21.30 rotterdam 
257 Denzel Slagtand s.g.ZRS 1.21.31 rotterdam 
258 Jan Hein Eising SC Salland 1.21.36 overijssel 
259 Aarnout Jansen zv Vlaardingen 1.21.40 rotterdam 
260 Lorenz van IJperen Dexxon BZ&PC 1.21.46 gouwe rijnstreek 
261 Timo de Jong GoSwim 1.21.50 utrecht 
262 Paul van Dijk Zoetermeer 1.21.56 haaglanden 
263 Bas Ambergen De Duinkikkers 1.21.65 utrecht 
264 Jeffrey Voois SGW(SG) 1.21.91 haaglanden 
265 Tom Moonen Nederweert 1.21.96 limburg 
266 Ingmar Kloek Dedemsvaart AC 1.22.07 overijssel 
267 Mark Legters De Schelde 1.22.07 zeeland 
268 Kjeld Ruiter SC Salland 1.22.10 overijssel 
269 Sven van de Hurk HZPC 1.22.18 limburg 
270 Mitchell Helant Muller De Dolfijn 1.22.23 a'dam/'t gooi 
271 Frank Wilschut GoSwim 1.22.25 utrecht 
272 Sven Prins Oceanus 1.22.25 a'dam/'t gooi 
273 Milan Knollema DZ & PC 1.22.32 friesland 
274 Bas Polman Scholtenhagen 1.22.45 overijssel 
275 Niels Jongeling GZVW 1.22.72 groningen 
276 Kristian Jellema De Granaet 1.22.82 friesland 
277 Jan Jurjen Zandstra ZCNF '34 1.22.91 friesland 
278 Tim Leegte Stadskanaal 1.22.92 groningen 
279 Jeroen Durinck de Devel 1.22.93 rotterdam 
280 Jeroen van Wilpen De Vuursche 1.22.99 utrecht 
281 Achraf El Boumahdi Midden Nederland SG 1.23.11 utrecht 
282 Pieter Groos DZ & PC 1.23.18 friesland 
283 Pieter Hoekman Stelle 1.23.34 rotterdam 
284 Rick van Oord Stadskanaal 1.23.36 groningen 
285 Frank de Bruijn De Stormvogel 1.23.41 zeeland 
286 Rob Warink Eemsrobben 1.23.61 groningen 
287 Milo v.d. Zanden ZC Ooievaar(SG) 1.24.02 haaglanden 
288 Mark van de Harst De Meeuwen 1.24.09 a'dam/'t gooi 
289 Wilco van den Born D'Elft 1.24.54 haaglanden 
290 Evert Hollander DZ & PC 1.24.71 friesland 
291 Boyan Lamboo Zoetermeer 1.24.73 haaglanden 
292 Victor Pereboom Zwemclub Zeist 1.24.82 utrecht 
293 Yoshi Breukers De Bevelanders 1.24.86 zeeland 
294 Axl Akkermans ZCNF '34 1.25.05 friesland 
295 Fernando Novoa Sacristan Onderdak 1.25.30 zeeland 
296 Emanuel Loboka Z.V. Utrecht 1.25.34 utrecht 
297 Willem Twijnstra De Vikings 1.25.48 friesland 
298 Dennis Jonker Aqua'68 1.25.67 drenthe 
299 Matthew Ferguson WVZ 1.25.75 haaglanden 
300 Jasper Koning Torpedo 1.25.76 a'dam/'t gooi 
301 Chris ter Beke Bolsward-Workum sgz 1.25.87 friesland 
302 Peter Keijzer Triton 1.25.89 a'dam/'t gooi 
303 Roy Schoonderbeek De Amer 1.26.64 utrecht 
304 Jasper Mulder IJsselmeer 1.26.79 a'dam/'t gooi 
305 Henk-Jan Verkaik De Granaet 1.26.82 friesland 
306 Max Frederiks GoSwim 1.26.85 utrecht 
307 Yorick Petitjean WVZ 1.26.92 haaglanden 
308 Jasper Ubels  Stadskanaal 1.27.21 groningen 
309 Nathan Stittelaar ZC Ooievaar(SG) 1.27.27 haaglanden 
310 Jeroen Welling Avéna 1.27.49 friesland 
311 Tim ten Kate Het Y-mere(SG) 1.27.57 a'dam/'t gooi 
312 Timo Schouwenaar De Bevelanders 1.27.64 zeeland 
313 Flemming van 't Westeinde De Schelde 1.27.96 zeeland 
314 Thomas de Ruig Zoetermeer 1.28.39 haaglanden 
315 Dylan Venema WZK 1.29.78 haaglanden 
316 Leo van Adrichem De Pinquin 1.30.74 groningen 
317 Christiaan Bessem Zoetermeer 1.31.16 haaglanden 
318 Ricardo Bolt Hoogeveen 1.31.32 drenthe 
319 Martin Mojet  Haren 1.31.35 groningen 
320 Vasco Bakker Zoetermeer 1.32.27 haaglanden 
321 Jean-Paul Kosten De Bevelanders 1.32.34 zeeland 
322 Jos van Wissen WZK 1.34.59 haaglanden 
323 Adriaan Hartono De Reest 1.35.15 drenthe 
324 Mark Overvliet Zoetermeer 1.36.19 haaglanden 
325 Rik Jan Schuringa THOR 1.36.69 groningen 
326 Evert Busz Eemsrobben 1.37.07 groningen 
327 Niek Thomaes Scheldestroom 1.37.41 zeeland 
328 Daniel Fox ZC Ooievaar(SG) 1.38.81 haaglanden 
329 Mitchel Bronius SGW(SG) 1.39.40 haaglanden 
330 Remco Visser De Ganze 1.40.02 zeeland 
331 Pasquale Putter Zoetermeer 1.40.77 haaglanden 
332 Marien Schot De Schelde 1.41.39 zeeland 
333 Dennis van der Wal Oldambt 1.42.14 groningen 
334 Eric Maanders De Honte 1.42.46 zeeland 
335 Harm-Jan Drenthe ZCM'86  1.54.10 groningen
All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




22 september 2000
Met een indrukwekkende 24.13 op de 50m vrije slag verbetert Inge de Bruijn in het Aquatic Centre van Sydney haar eigen wereldrecord. Een dag later besluit zij de Olympische week met haar derde goud
Met een indrukwekkende 24.13 op de 50m  vrije slag verbetert Inge de Bruijn in het Aquatic Centre van Sydney haar eigen wereldrecord. Een dag later besluit zij de Olympische week met haar derde goud



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl