Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag jongens minioren 6 1 Jeroen Voltman ESCA Zwemmen 1.19.70 gelderland 2 Max Hermans HZPC 1.23.57 limburg 3 Ted Wilders Mosa Regio 1.26.04 limburg 4 Roberto Hogerwerf de Devel 1.26.67 rotterdam 5 Casper Zwier Luctor et Emergo 1.28.60 zeeland 6 Thimo Brand Swol 1894 1.28.95 overijssel 7 Ryan Beugels De Spatters 1.29.26 drenthe 8 Jordan Langenberg WVZ 1.29.30 haaglanden 9 Lennart Spies Zvw '74 1.29.51 gelderland 10 Jorn Steenbergen Dz&pc 1.29.54 friesland 11 Sam Heck De Columbiaan 1.29.66 gouwe rijnstreek 12 Philip van Moll Luctor et Emergo 1.29.73 zeeland 13 Thomas de Lange WS Twente 1.30.10 overijssel 14 Robin Lefeu O.Z. & P.C. De Warande 1.30.32 brabant 15 Gert Muntendam De Pinquin 1.30.46 groningen 16 Toby van Wijngaarden WVZ 1.30.60 haaglanden 17 Stijn Avezaat De Fuut 1.30.76 utrecht 18 Levi Tol Ed-Vo 1.30.96 nrd holland 19 Zjef Nelissen RZ 1.31.07 limburg 20 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 1.31.13 gelderland 21 Fedde Beukers De Dinkel 1.31.23 overijssel 22 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1.31.42 limburg 23 Beau Kneppers Oude Veer 1.31.43 nrd holland 24 Stan Blok Rapido '82 1.31.89 nrd holland 25 Marcel Groen GZVW 1.31.92 groningen 26 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.32.03 drenthe 27 Justin Doldersum Deltasteur 1.32.08 overijssel 28 Bas Verweij Avena 1.32.16 friesland 29 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht(SG) 1.32.57 utrecht 30 Thom Allonsius De Schelde 1.32.69 zeeland 31 David van Groen Hpc 1.33.22 nrd holland 32 Max Ceuninck-van Cappelle Deltasteur 1.33.42 overijssel 33 Stan Ruessink Noord Veluwe 1.33.42 gelderland 34 Wouter Stap De Stormvogel 1.33.77 zeeland 35 Killian von den Hoff Brunssum 1.33.78 limburg 36 Michael Tonsbeek De Dolfijn 1.33.81 a'dam/'t gooi 37 Floris van Mierlo Eiffel Swimmers PSV 1.34.14 brabant 38 Krijn de Kievit WVZ 1.34.20 haaglanden 39 Lars van Didden Zeps 1.34.39 limburg 40 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 1.34.61 rotterdam 41 Jonathan Davidse De Stormvogel 1.34.63 zeeland 42 Johan Speksnijder Rsw 1.34.68 rotterdam 43 Michel van Nieuwkerk De Futen 1.34.68 a'dam/'t gooi 44 Ivar de Jong Aalscholver 1.34.86 a'dam/'t gooi 45 Joris Diepeveen De Futen 1.34.98 a'dam/'t gooi 46 Alex Breel De Stormvogel 1.35.11 zeeland 47 Ruben Koek ESCA Zwemmen 1.35.16 gelderland 48 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 1.35.20 nrd holland 49 Hans-Jan Westerhof WS Twente 1.35.44 overijssel 50 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 1.35.49 groningen 51 Rick Minkman De Krabben 1.35.57 brabant 52 Stefan Ridderbos Bubble 1.35.62 groningen 53 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 1.35.76 gelderland 54 Ruben Schellekens TRB/RES 1.35.97 brabant 55 Marcel van der Heide zv de Vikings 1.36.04 friesland 56 Stefan Hoekstra TRB/RES 1.36.18 brabant 57 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.36.38 gouwe rijnstreek 58 Michael Bolk Olde Vechte 1.36.39 overijssel 59 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.36.50 rotterdam 60 Dave Holweg ZPC Livo 1.36.52 gelderland 61 Koen van der Eems Wetterwille 1.36.61 friesland 62 Jeroen van Beek ZVV 1.36.64 gelderland 63 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.36.69 gouwe rijnstreek 64 Stuart Vis Orca 1.36.74 friesland 65 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.36.78 nrd holland 66 JesseDerk v Schravendijk WS Twente 1.36.89 overijssel 67 Soufiane Belali Van Vliet Barracuda 1.37.13 gouwe rijnstreek 68 Rens van Amelsvoort O Z & P C 1.37.45 overijssel 69 Jitse Zonneveld RZ 1.37.60 limburg 70 Tom van Elsen De Stormvogel 1.37.71 zeeland 71 Dennis Bijman Deltasteur 1.37.83 overijssel 72 Bart Kors Deltasteur 1.37.98 overijssel 73 Kevin Kingma KZV de Lansingh 1.38.02 rotterdam 74 Michaily Pappas Kimbria 1.38.04 limburg 75 Floris van der Meer D'Elft 1.38.15 haaglanden 76 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 1.38.17 overijssel 77 Gijs van der Wal De Rijn 1.38.29 gelderland 78 Sven Hubregtse De Kempvis 1.38.52 rotterdam 79 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 1.38.53 friesland 80 Ruben Delvoie MZ&PC 1.38.64 limburg 81 Alain Vogels Z&PV Nuenen 1.38.65 brabant 82 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 1.38.65 gouwe rijnstreek 83 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.38.76 gelderland 84 Mathijs Mulder De Forel 1.38.84 friesland 85 Dion de Mooy LZ 1886 1.38.87 gouwe rijnstreek 86 Michael den Oudsten Aquarijn 1.38.96 utrecht 87 Moemen Badawi LZ 1886 1.39.10 gouwe rijnstreek 88 Daniel Borghardt Orca 1.39.38 friesland 89 Mike Hoek De Duck 1.39.39 rotterdam 90 Jerry Jubitana D'Elft 1.39.45 haaglanden 91 Jari Hofsink Deltasteur 1.39.48 overijssel 92 Vincent Visser SG. Bolsward-Workum 1.39.65 friesland 93 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.39.97 haaglanden 94 Roy Moison Zpch 1.40.01 a'dam/'t gooi 95 Duncan de Vos Zwemlust/Utrecht(SG) 1.40.08 utrecht 96 Ruben Snieder Dwv 1.40.10 gelderland 97 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 1.40.15 brabant 98 Max van der Zijden AZL 1.40.16 haaglanden 99 Guido Postma Avena 1.40.17 friesland 100 Mickey Wijchers Zc Borger 1.40.18 drenthe 101 Jelmer Postma Orca 1.40.32 friesland 102 Navin Keizer De Dolfijn 1.40.32 a'dam/'t gooi 103 Thomas van Breemen Zpd 1.40.45 friesland 104 Tim Boon Electrolux AZC 1.40.46 gouwe rijnstreek 105 Sander van Bommel Zeester Meerval 1.40.64 brabant 106 Roy van der Woude Rapido '82 1.40.78 nrd holland 107 Jorn Wolterinck GZV Marveld 1.40.79 gelderland 108 Ivo Nemeth Brunssum 1.40.86 limburg 109 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1.40.94 gouwe rijnstreek 110 Lorenzo de Bie De Krabben 1.41.20 brabant 111 Roy Potze GZVW 1.41.34 groningen 112 Ivo Grosveld RZL 1.41.57 limburg 113 Bas van Hees Poseidon'56 1.41.65 rotterdam 114 Yaro Roodenburg De Geul 1.41.70 rotterdam 115 Dirk van Haalen MZC 80 1.41.73 gelderland 116 Hotze van der Werf SG Middelse-Skelp 1.41.76 friesland 117 Rens Oliemans De Rijn 1.41.86 gelderland 118 Yvo Bulham De Vennen 1.41.97 brabant 119 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 1.42.02 gelderland 120 Giel van den Berg De Zijl/LGB 1.42.13 gouwe rijnstreek 121 Huib Koenen De Reuring 1.42.18 nrd holland 122 Michiel Slot De Vennen 1.42.26 brabant 123 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 1.42.29 gelderland 124 Patrick de Roos Zpd 1.42.32 friesland 125 Luc Nelissen Patrick 1.42.34 limburg 126 Chris Verheesen Patrick 1.42.37 limburg 127 Nick Molle De Geul 1.42.44 rotterdam 128 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 1.42.50 brabant 129 Justin Spaans Zaanstad (SG) 1.42.65 nrd holland 130 Daylam Dag Zpd 1.42.70 friesland 131 Loran Bent WS Twente 1.42.78 overijssel 132 Jurre Stammes Dwk 1.42.98 gelderland 133 Martin Wenderich Aquapoldro 1.43.04 gelderland 134 Jim Beckers EZZ 1.43.10 gelderland 135 Enrique van Opdurp Koewacht 1.43.11 zeeland 136 Kevin Janssen Kimbria 1.43.30 limburg 137 Maarten Berg De Columbiaan 1.43.45 gouwe rijnstreek 138 Gijs Hegeman De Veene 1.43.53 overijssel 139 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 1.43.53 overijssel 140 Cédric Pardieck De Dolfijn 1.43.56 a'dam/'t gooi 141 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 1.43.58 a'dam/'t gooi 142 Jeremy van Tricht Aqua Novio ´94 1.43.70 gelderland 143 Bart van Eindhoven Argo 1.43.75 brabant 144 Martijn Kieffer Eemsrobben 1.43.77 groningen 145 Joshua Verkuil Aquarijn 1.43.80 utrecht 146 Arjen Brinks Nova 1.43.99 groningen 147 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.44.11 gouwe rijnstreek 148 Thomas Verhoeven Wiekslag 1.44.12 rotterdam 149 Ferdinand Struis SC Salland 1.44.13 overijssel 150 Melwin v Spil Avena 1.44.20 friesland 151 Bram Tombergen ZPC Livo 1.44.30 gelderland 152 Tim Wienhoven Mosa Regio 1.44.30 limburg 153 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 1.44.36 friesland 154 Jorn Lampers Wetterwille 1.44.54 friesland 155 Danny Hayema PWC Buitenpost 1.44.78 friesland 156 Jelmer Post Avena 1.44.78 friesland 157 Nick Hogendoorn Dwf 1.44.91 rotterdam 158 Martijn Tamis Widex Gzc Donk 1.45.00 gouwe rijnstreek 159 Tim Peeters RZ 1.45.01 limburg 160 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 1.45.03 nrd holland 161 Derk Wiggers Wetterwille 1.45.07 friesland 162 Mark Tiemersms de Roersoppers 1.45.09 limburg 163 Jille v/d Weerd Dz&pc 1.45.35 friesland 164 Bram Zeelte O Z & P C 1.45.36 overijssel 165 Stan Keulen Eurode/KZC 1.45.44 limburg 166 Danny Hamers ZC Valkenburg 1.45.46 limburg 167 Rick Spaan ZV de Gooye 1.45.47 rotterdam 168 Yannick Meyer VZC E&P 1.45.48 utrecht 169 Stefan van der Heijden De Vennen 1.45.53 brabant 170 Mike Fraanje Dwk 1.45.57 gelderland 171 Brandon Ribberink De Dinkel 1.45.73 overijssel 172 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1.45.78 gouwe rijnstreek 173 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.45.80 friesland 174 Rutger Otto De Vrije Slag 1.45.89 gelderland 175 Dennis Bakk De Vennen 1.45.92 brabant 176 Niels van Geersaem De Bruinvis 1.45.94 zeeland 177 Melle Jorna Nunspeet 1.45.95 gelderland 178 Sander de Vos ZV de Gooye 1.45.95 rotterdam 179 Nick Bowring DES 1.45.97 haaglanden 180 Tim Stassen ZC Valkenburg 1.46.11 limburg 181 Jordi Nijland De Houtrib 1.46.13 gelderland 182 Tom Monsieurs De Vennen 1.46.25 brabant 183 Nico Karregat Ed-Vo 1.46.32 nrd holland 184 Adam Malash Het Y 1.46.36 a'dam/'t gooi 185 Simon Cornelissen ZV Hydra 1.46.43 brabant 186 Jeroen Koers Eemsrobben 1.46.44 groningen 187 Dewin Jansen Tritium 1.46.46 brabant 188 Timo Huitenga Rapido '82 1.46.48 nrd holland 189 Martijn Braspenning Hpc 1.46.49 nrd holland 190 Martijn Diepenbach WVZ 1.46.59 haaglanden 191 Lennart Kruizinga AZ&PC 1.46.63 utrecht 192 Alex van Soest zc De Schotejil 1.46.70 rotterdam 193 Davy Barrett MSV- Zeemacht 1.46.81 nrd holland 194 Tjeerd Smid AZ&PC 1.46.82 utrecht 195 Kevin Rozema Dz&pc 1.46.87 friesland 196 Wiebe Auke Postma Wetterwille 1.46.95 friesland 197 Carlo Fieret Scheldestroom 1.47.07 zeeland 198 Theo Arp AZ&PC 1.47.07 utrecht 199 Arend Toering zv de Vikings 1.47.10 friesland 200 Ruud Terlouw ZV de Gooye 1.47.17 rotterdam 201 Quinten de Putter De Schelde 1.47.30 zeeland 202 Martijn Kornet GoSwim 1.47.60 utrecht 203 Brent Hofmeijer WS Twente 1.48.32 overijssel 204 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.48.41 a'dam/'t gooi 205 Chris Dekker Zaanstad (SG) 1.48.60 nrd holland 206 Jos Udinga Aalscholver 1.48.61 a'dam/'t gooi 207 Lennart Alderlieste SBC2000 1.48.66 brabant 208 Jeroen van Dinther Neptunus'58 1.48.68 brabant 209 Christian Pavic Luctor et Emergo 1.48.73 zeeland 210 Gijs van Weelie Zegenwerp 1.48.73 brabant 211 Matthijs Groen MNC Dordrecht 1.48.94 rotterdam 212 Rens Geurds ZV Sassenheim 1.49.24 gouwe rijnstreek 213 Tim de Zoete De Duinkikkers 1.49.36 utrecht 214 Aron Bouwer 't Tolhekke 1.49.42 overijssel 215 Colin van der Bijl Aquarijn 1.49.42 utrecht 216 Tim Stevens De Futen 1.49.48 a'dam/'t gooi 217 Bram Kooi Zaanstad (SG) 1.49.58 nrd holland 218 Arthur Belt Electrolux AZC 1.49.64 gouwe rijnstreek 219 Geerten Blonk ZV de Gooye 1.49.87 rotterdam 220 Ruben Hamelink De Bevelanders 1.50.44 zeeland 221 Gido Ista zc De Schotejil 1.50.54 rotterdam 222 Edwin Baan Het Ravijn 1.50.60 overijssel 223 Tigo Toonen Tritium 1.50.71 brabant 224 Marijn Schellaars De Kempvis 1.50.79 rotterdam 225 Youri Pleijers Mosaqua 1.50.82 limburg 226 Joey Derhaag Hellas-Glana 1.50.84 limburg 227 Casper Bruning De Futen 1.50.91 a'dam/'t gooi 228 Sander de Hamer De Ganze 1.51.04 zeeland 229 Marijn Redert zc De Schotejil 1.51.08 rotterdam 230 Paul Flintrop Tritium 1.51.10 brabant 231 Patrick Tempelman Het Ravijn 1.51.14 overijssel 232 Jaap van Dalsen KZV de Lansingh 1.51.16 rotterdam 233 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 1.51.21 utrecht 234 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 1.51.35 nrd holland 235 William Bakker Wiekslag 1.51.40 rotterdam 236 Tim Bredenhof Aquarijn 1.51.44 utrecht 237 Viktor Warndorff Hieronymus 1.51.51 brabant 238 Jesse Zandvliet Rapido '82 1.51.68 nrd holland 239 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 1.51.87 gouwe rijnstreek 240 Daan Timmer ZV De Bron 1.51.88 nrd holland 241 Marc Dekker EZV Enkhuizen 1.51.88 nrd holland 242 Mike van der Linden Pcg 1.51.93 rotterdam 243 Marouane Amraoui Zwemlust/Utrecht(SG) 1.51.95 utrecht 244 Eddy Neggers Njord 1.52.03 brabant 245 Edwin Louwerse Zignea 1.52.29 overijssel 246 Timo Hol Zwemvereniging Hoorn 1.52.31 nrd holland 247 Joep Kuipers De Haaien 1.52.39 utrecht 248 Bas Ketelaar Aqua'68-Najade 1.52.74 drenthe 249 Alexandro Puit Obeso Aquarijn 1.52.88 utrecht 250 Jan Vermue De Bevelanders 1.52.90 zeeland 251 Jelle Roorda TriVia 1.53.11 groningen 252 Thom Hansen De Zwoer 1.53.20 utrecht 253 Ido Golan Torpedo 1.53.29 a'dam/'t gooi 254 Vincent de Vos De Schelde 1.53.33 zeeland 255 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 1.53.41 gouwe rijnstreek 256 Steven van den Broek Wiekslag 1.53.74 rotterdam 257 Joey Agema Zwemlust/Utrecht(SG) 1.53.76 utrecht 258 Luuk Willems Patrick 1.53.79 limburg 259 David Paulissen Nimo 1.54.62 limburg 260 Sam-Lin Fung-A-Loi Kon. AZ 1870 1.54.70 a'dam/'t gooi 261 Emiel Jacob Zeps 1.54.86 limburg 262 Bob Boer De Otters Axel 1.55.21 zeeland 263 Calvin Kant Oude Veer 1.55.45 nrd holland 264 Mike van de Bovenkamp Vzc-E&p 1.55.64 utrecht 265 Björn Cousin De Schelde 1.55.77 zeeland 266 Dimitri Geers De Schelde 1.55.77 zeeland 267 Lars Platjouw De Otters Axel 1.55.91 zeeland 268 Quinten Dekker De Albatros 1.56.57 utrecht 269 Kylian de Munter De Bruinvis 1.57.78 zeeland 270 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 1.57.80 gouwe rijnstreek 271 Ruben Rotmensen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.57.92 drenthe 272 Damian Martens Het Y 1.58.12 a'dam/'t gooi 273 Steven Pauw De Albatros 1.58.96 utrecht 274 Jan-Willem Koens AZ&PC 1.59.32 utrecht 275 Michael van Acker De Honte 1.59.36 zeeland 276 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 2.00.32 nrd holland 277 Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend 2.00.54 nrd holland 278 Lucas Nijstad AZ&PC 2.01.62 utrecht 279 Gijs v.d. Woord Hpc 2.04.12 nrd holland 280 William Nes de Plons 2.04.30 drenthe 281 Mark Beekhuis De Duinkikkers 2.05.02 utrecht 282 Thijs Mallekote De Bevelanders 2.18.60 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl