Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2003/2004

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school

uitslag 4e ronde (incl 2e ronde) 100m. vrijeslag jongens minioren 6 1 Mike Marissen Nunspeet 1.04.31 gelderland 2 Roderick van Doeselaar Koewacht 9200261 1.04.73 zeeland 3 Erik Wegman De Kempvis 92-01465 1.05.45 rotterdam 4 Julian Leuven Rapido'82 9200823 1.05.84 nrd holland 5 John Verhagen Neptunus '58 92-05325 1.06.23 brabant 6 Bart Hamelink SC Salland(SG) 92-00443 1.06.49 overijssel 7 Bas van Houwelingen De Schelde 9200563 1.06.61 zeeland 8 Hans Peters Aquarijn 9201047 1.06.93 utrecht 9 Feike Zandstra AZC Sprey hout 92-01553 1.07.12 gouwe rijnstreek 10 Kars ten Have Hoogeveen 92-00467 1.07.29 drenthe 11 Jelle de Wit SGW 92-01527 1.07.45 den haag 12 Pascal Timmermans ZVW'74 1.07.72 gelderland 13 Barry Bloemberg Livo 1.07.86 gelderland 14 Bart Mansier Hoogeveen 92-00867 1.07.90 drenthe 15 Joost Groeneveld VZC-Veenendaal 9200409 1.07.97 utrecht 16 Ferry Weertman De Otters Het Gooi 1.08.11 a'dam/'t gooi 17 Yorick Massink DZT 62 92-02163 1.08.11 brabant 18 Jordy Zuidhoek Columbiaan 92-01569 1.08.14 gouwe rijnstreek 19 Mitch Notten Brunssum 9202505 1.08.22 limburg 20 Jeroen Eggeraat Columbiaan 92-02127 1.08.41 gouwe rijnstreek 21 Maurits Muthert Stadskanaal 92-00941 1.08.61 groningen 22 Dennis Eliveld Rapido'82 9202351 1.08.62 nrd holland 23 Donny van Alphen Hydra 92-02377 1.09.10 brabant 24 Eduard Bremmer Columbiaan 92-00145 1.09.16 gouwe rijnstreek 25 Jens de Groot Rapido'82 9200423 1.09.38 nrd holland 26 Koen Sterenborg Livo 1.09.42 gelderland 27 Daniek Saman Stadskanaal 92-01139 1.09.48 groningen 28 Jeffrey Appel Waterland 9200027 1.09.51 nrd holland 29 Robin Iking Altena SG 92-00583 1.09.56 brabant 30 Johan Veenstra DWK-XCESS 1.09.61 gelderland 31 Robert Rohaan AZC Sprey hout 92-03679 1.09.70 gouwe rijnstreek 32 Joeri Spiekerman Zignea 92-01601 1.09.76 overijssel 33 Kasper van Dijk sg Noord Limburg 9200249 1.09.81 limburg 34 Sverre Eschweiler Hoorn 9204035 1.09.91 nrd holland 35 Jelle Crooijmans sg Noord Limburg 9204297 1.10.01 limburg 36 Maik de Weerdt Rapido'82 9201705 1.10.06 nrd holland 37 Arjan Tegeder Alliance 9202129 1.10.28 nrd holland 38 Ralph van Megen HZPC 9201613 1.10.33 limburg 39 Johan Wijts Wetterwille 92-02361 1.10.37 friesland 40 Jeffrey v Mourik MNC Dordrecht 92-03589 1.10.49 rotterdam 41 Julian Diaz Utrecht (SG) 9200241 1.10.55 utrecht 42 Jan Duijst Swol 1894 92-03009 1.10.63 overijssel 43 Bjorn de Jonge SG HGK 9200631 1.10.70 limburg 44 Kenneth Olofsen Alliance 9201891 1.10.73 nrd holland 45 Tom van Hemmen RZC 1.10.76 gelderland 46 Jelle Blok WVZ 92-05179 1.10.87 den haag 47 Mark Costeris De Schotejil 92-02327 1.10.89 rotterdam 48 Robbin v Kilsdonk IJZPC 9200685 1.10.89 utrecht 49 Stefan Grudelbach zv Vlaardingen 92-02073 1.11.28 rotterdam 50 Jeroen Krielaart Zegenwerp 92-02881 1.11.30 brabant 51 Alain Dassen sg Swim2win 9203459 1.11.37 limburg 52 Timo Suaka DES 92-03715 1.11.45 den haag 53 Jesper Oranje De Duck 92-00997 1.11.54 rotterdam 54 Douwe van de Laan Stadskanaal 92-01981 1.11.61 groningen 55 Mike van Puffelen Heidelberg 92-01091 1.11.80 overijssel 56 Robin v.d. Broek De Meerkoeten 1.12.16 a'dam/'t gooi 57 Christoph Bral Koewacht 9202391 1.12.25 zeeland 58 Arvid Munsters Mosa-Regio 9203625 1.12.26 limburg 59 Colin Siers OZ&PC 92-01195 1.12.26 overijssel 60 Marc Keyser ZV Zaltbommel 1.12.38 gelderland 61 Dennis Kruijver EZV 9202089 1.12.42 nrd holland 62 Niek Blom RZC 1.12.50 gelderland 63 Kenan Ibisevic De Futen 1.12.60 a'dam/'t gooi 64 Ramon ter Harmsel Maarkel 92-00453 1.12.62 overijssel 65 Sascha van den Hurk De Gelenberg 1.12.64 gelderland 66 Kristian Kruid 't Tolhekke 92-00769 1.12.67 overijssel 67 Bas Udinga De Houtrib 1.12.70 gelderland 68 Thomas Veltman De Granaet 92-01355 1.12.73 friesland 69 Stefan Goedknegt De Kikker 92-00389 1.12.89 drenthe 70 Scott Delbressine SG HGK 9203057 1.12.90 limburg 71 Rolf Boef De Duck 92-05145 1.12.92 rotterdam 72 Max van Keulen De Whee 92-02347 1.13.02 overijssel 73 Pim van der Wal De Otters Het Gooi 1.13.02 a'dam/'t gooi 74 Donald Hillebregt LZ 1886 92-02629 1.13.10 gouwe rijnstreek 75 Dennis Wolfert De Schelde 9202509 1.13.22 zeeland 76 Kevin Janssen Mertlet-Vivalo SG 92-04109 1.13.22 brabant 77 Timethy van den Brande Koewacht 9203765 1.13.25 zeeland 78 Niels Teunissen Scholtenhagen 92-01291 1.13.34 overijssel 79 Ward van Rijssen TriVia 92-04841 1.13.42 groningen 80 Gerrit-Jan Poorte Lumio het Ravijn 92-01061 1.13.48 overijssel 81 Albert Dijkstra Avéna 92-04437 1.13.54 friesland 82 Kees Derks SG HGK 9203787 1.13.60 limburg 83 Johnno Smulders PSV 92-02675 1.13.64 brabant 84 Robin Veenstra Vecht&Rijn(SG) 9201335 1.13.65 utrecht 85 Marijn Schermerhorn De IJsel 92-01155 1.13.75 overijssel 86 Alex van der Hoeven NDD 1.13.76 gelderland 87 Ward van Rijssen Ritola Z&PC 92-04841 1.13.87 drenthe 88 Jeroen Huizinga De Pinquin 92-01849 1.14.06 groningen 89 Jelmar Kluiwstra LZ 1886 92-04323 1.14.07 gouwe rijnstreek 90 Pieterjan Bosboom IJsselmeeuwen 1.14.16 gelderland 91 Jeroen Feijs SG HGK 9200333 1.14.17 limburg 92 Ferry Claassen Budel 92-02217 1.14.20 brabant 93 Martijn de Bruijne PSV 92-02749 1.14.31 brabant 94 Maarten Hendrix NDD 1.14.37 gelderland 95 Johan Smit Octopus 1.14.41 gelderland 96 Jeroen Baars Poseidon'56 92-00031 1.14.42 rotterdam 97 Menno van de Heuvel Noordw.hout 92-00519 1.14.45 gouwe rijnstreek 98 Erwin v Ravenswaaij VZC-Veenendaal 9201093 1.14.46 utrecht 99 Kevin van de Bekerom HZPC 9200057 1.14.71 limburg 100 Dennis Thomas Aqua'68 92-04301 1.14.75 drenthe 101 Tijs van Wijk Aquamigos SG 92-01509 1.14.77 brabant 102 Yustin Steentjes NDD 1.14.83 gelderland 103 Mitchel Vorstedt SG HGK 9201759 1.14.86 limburg 104 Robert Kaj Meenhorst SC Salland(SG) 92-00889 1.14.98 overijssel 105 Mark Odink Hot Radio De Grunte 92-00971 1.15.00 overijssel 106 Timo Kuilder HZC-Weusthag 92-00773 1.15.00 overijssel 107 Patrick van der Beek De Lansingh 92-03693 1.15.04 rotterdam 108 Jeroen Groenewegen Eemsrobben 92-03173 1.15.06 groningen 109 Stevan aan 't Goor De Kikker 92-00391 1.15.17 drenthe 110 Bas In het Veld Arke De Dinkel 92-01341 1.15.23 overijssel 111 Mark Schellekens Neptunus '58 92-01153 1.15.37 brabant 112 Tijmen de Vries ZWV-Nereus 9201433 1.15.37 nrd holland 113 Stijn Lensink Livo 1.15.47 gelderland 114 Lindert Louwsma Neptunia ‘24 92-01697 1.15.49 friesland 115 Victor Poot zv Vlaardingen 92-03651 1.15.64 rotterdam 116 Michiel Worst Noord Veluwe 1.15.68 gelderland 117 Koen van Asseldonk De Vrije Slag 1.15.81 gelderland 118 Mark van de Brug Triton Putten 1.15.82 gelderland 119 Hajo Kok De Bevelanders 9200725 1.15.88 zeeland 120 Kevin Dooms De Schelde 9203337 1.15.90 zeeland 121 Dustin Bolte Tempo 92-04813 1.15.91 brabant 122 Max de Jong De Amstel 1.15.92 a'dam/'t gooi 123 Tim Greven sg Swim2win 9202373 1.15.92 limburg 124 Alwin Hillebrink MNC Dordrecht 92-01661 1.15.94 rotterdam 125 Bryan Meeuwissen De Waalstroom 1.15.96 gelderland 126 Reinier v't Veer Alliance 9201337 1.16.09 nrd holland 127 Richard Krijnse Locker ZV Zwartsluis 92-00757 1.16.09 overijssel 128 Joao Schilder Waterland 9202145 1.16.23 nrd holland 129 Pierre Ainscow WZK 92-00009 1.16.23 den haag 130 Geert Janssen PSV 92-01621 1.16.27 brabant 131 Maurice Gaal Dedemsvaart AC 92-02079 1.16.28 overijssel 132 Luc Kuipers HZC-Weusthag 92-00777 1.16.29 overijssel 133 Niels Visser zc Oldambt 92-01399 1.16.30 groningen 134 Anass Ben Mohammed De Dolfijn SPAX 1.16.36 a'dam/'t gooi 135 Jos Beeuwkes Dexxon/BZ&PC 92-02737 1.16.46 gouwe rijnstreek 136 Hessel Korpershoek PWC 92-00749 1.16.54 friesland 137 Milan Teeken Brunssum 9201287 1.16.59 limburg 138 Driss Damiani De Waterwolf 1.16.60 a'dam/'t gooi 139 Luc Awater BZC Dolfijnen 1.16.68 gelderland 140 Tom Verheijden De Roersoppers 9201365 1.16.69 limburg 141 Boris Galjart LAC 92-01997 1.16.72 rotterdam 142 Axel Koopman Oeza 9201755 1.16.82 nrd holland 143 Berwout de Vries Robles Swol 1894 92-03229 1.16.85 overijssel 144 Serkan Yayli Oeza 9201757 1.16.87 nrd holland 145 Mark Schut De Kempvis 92-01183 1.16.89 rotterdam 146 Niek Kingma De Treffers 92-01801 1.16.95 brabant 147 Roy Hoogerwerf SG HGK 9203053 1.16.99 limburg 148 Christian Karkdijk Lumio het Ravijn 92-02523 1.17.02 overijssel 149 Pim Sollie De Waalstroom 1.17.08 gelderland 150 Jeffrey Jol DES 92-04559 1.17.09 den haag 151 Stephan van Beelen Columbiaan 92-00051 1.17.09 gouwe rijnstreek 152 Haye Heidema PWC 92-00489 1.17.12 friesland 153 Tim Verwest LAC 92-04675 1.17.12 rotterdam 154 Ruben Kat Hoogeveen 92-00665 1.17.13 drenthe 155 Tim de Graaf Waterland 9202137 1.17.19 nrd holland 156 Harmen Dethmers Arke De Dinkel 92-03975 1.17.25 overijssel 157 Ivar Jansen.v.Rosendaal De Schelde 9203335 1.17.25 zeeland 158 Jort Keetman HZC-Weusthag 92-03849 1.17.29 overijssel 159 Martijn Ildiz Brunssum 9202483 1.17.32 limburg 160 Thijs Bomers GZV Marveld 1.17.36 gelderland 161 Leander v/d Geest Sassenheim 92-03681 1.17.38 gouwe rijnstreek 162 Dylan Oudenaarde SG HGK 9203789 1.17.54 limburg 163 Carlo Kraft sg Swim2win 9200749 1.17.55 limburg 164 Nicky Verhagen Zeester-Meerval 92-02623 1.17.57 brabant 165 Ronald Venema Bubble 92-01357 1.17.60 groningen 166 Miente Scheeringa De Aquaflippers 92-01147 1.17.61 groningen 167 Remco Oskam GZC/Donk 92-05583 1.17.61 gouwe rijnstreek 168 Jeroen vd Bos Haaien 9202299 1.17.74 utrecht 169 Berend Schenk Swol 1894 92-04287 1.17.78 overijssel 170 Jeffrey Spaltman START '99 9204037 1.17.78 nrd holland 171 Mitchel Heesakkers Tiamat 92-00479 1.17.79 brabant 172 Hidde Hemmen Zoetermeer 92-03475 1.17.80 den haag 173 Davey Kooy De Kempvis 92-00735 1.17.92 rotterdam 174 Dennis de Man VZC-Veenendaal 9204403 1.17.95 utrecht 175 Jerome Appeldoorn Aqua'68 92-01597 1.17.95 drenthe 176 Gert-Jan Nieuwenhuis Lumio het Ravijn 92-02615 1.17.96 overijssel 177 Jeroen van Dijk De Whee 92-00247 1.17.96 overijssel 178 Thomas Hansen LZ 1886 92-04327 1.18.00 gouwe rijnstreek 179 Michael Strijker De Spatters 92-01277 1.18.04 drenthe 180 Patrick Vos Olympia 1.18.04 gelderland 181 Alban Bastiaan Columbiaan 92-03233 1.18.07 gouwe rijnstreek 182 Mark van den Hondel GZC/Donk 92-01805 1.18.07 gouwe rijnstreek 183 Niels Schoenmaker De Meerkoeten 1.18.08 a'dam/'t gooi 184 Jasper Bos GZV Marveld 1.18.10 gelderland 185 Alex v.d. Langenberg Hieronymus 92-00801 1.18.31 brabant 186 Laurens Reinds Triton 1.18.32 a'dam/'t gooi 187 Rick Kuipers De Inktvis 92-03449 1.18.32 groningen 188 Richard Welling HZ&PC Heerenveen 92-02685 1.18.33 friesland 189 Robin Leers ZEPS 9202885 1.18.45 limburg 190 Kieran Keen Borger 92-00703 1.18.53 drenthe 191 Koen van Ruijven De Duck 92-02113 1.18.53 rotterdam 192 Thijmen vd Waal Aquarijn 9203085 1.18.56 utrecht 193 Thijs Jan van Hoek Zeester-Meerval 92-02279 1.18.64 brabant 194 Stef Jansen in Wal D'Elft 92-01899 1.18.72 den haag 195 Michael Westers De Vikings 92-04263 1.18.74 friesland 196 Bert Snaterse AZC Sprey hout 92-03871 1.18.75 gouwe rijnstreek 197 Tim Jacobs HZPC 9201825 1.18.75 limburg 198 Tom Pel De Stormvogel 9203237 1.18.80 zeeland 199 Peter Kamies Stadskanaal 92-00651 1.18.81 groningen 200 Sjoerd Haex De Rog 9200439 1.19.00 limburg 201 Sander Boidin Scheldestroom 9200111 1.19.09 zeeland 202 Rene van Wallenburg Luctor et Emergo 9204413 1.19.12 zeeland 203 Cas van Rooij Kimbria 9203033 1.19.14 limburg 204 Rick van Leeuwen Dexxon/BZ&PC 92-02011 1.19.16 gouwe rijnstreek 205 Christiaan van Dijk ZCNF ‘34 92-00245 1.19.20 friesland 206 Tom Kalse Rapido'82 9200645 1.19.23 nrd holland 207 Derk de Boer EZV 9202091 1.19.29 nrd holland 208 Roy Smits De Vennen 92-02259 1.19.37 brabant 209 Floris Hermans De Waterwolf 1.19.43 a'dam/'t gooi 210 Milan Herens sg Swim2win 9200511 1.19.45 limburg 211 Stephan Hoek Katwijk 92-04693 1.19.48 gouwe rijnstreek 212 Tim Halvemaan Zijl-lgb 92-02435 1.19.49 gouwe rijnstreek 213 Louis Okken Triton 1.19.51 a'dam/'t gooi 214 Aydin Hummel AVVLO-Friso comb 92-01577 1.19.52 friesland 215 Jarst van Belle Aquamigos SG 92-00061 1.19.53 brabant 216 Tim v.d. Avoird De Warande 92-02911 1.19.57 brabant 217 Ramon Leusink De Vikings 92-02839 1.19.62 friesland 218 Pim van Diemen EZV 9203403 1.19.67 nrd holland 219 Leon Harkema ZCM'86 92-03571 1.19.84 groningen 220 David Beyer (SG) Midden Nederland 9202051 1.19.87 utrecht 221 Marwin Iedema DZ & PC 92-02783 1.19.88 friesland 222 Tjalling Visser FZC ‘54 92-02251 1.19.88 friesland 223 Tom Gaspersz SG Haaglanden 92-00355 1.19.91 den haag 224 Dennis Bos HZ&PC Heerenveen 92-01965 1.19.98 friesland 225 Rogier van Veen HPC 9201329 1.19.98 nrd holland 226 Stefan Viel Borger 92-01385 1.19.99 drenthe 227 Patrick le Duc BZV 92-00291 1.20.02 brabant 228 Tijmen Molema De Amstel 1.20.02 a'dam/'t gooi 229 Dauwe van Duijn D'Elft 92-03567 1.20.11 den haag 230 Dennis Pedersen De Zeehond'73 92-05385 1.20.23 rotterdam 231 Koen de Leeuw v Uden de Gouwe 92-02961 1.20.30 gouwe rijnstreek 232 Coen van der Wekken De Gooye 92-02965 1.20.31 rotterdam 233 Maarten Manting De Vikings 92-04261 1.20.31 friesland 234 Jesper vd Munckhof HZPC 9204219 1.20.33 limburg 235 Robin Diertens Poseidon'56 92-02979 1.20.36 rotterdam 236 Peter Taal Zoetermeer 92-03481 1.20.48 den haag 237 Koen Spaanderman Zoetermeer 92-03479 1.20.54 den haag 238 Joep Coopmans De Zwoer 9204115 1.20.61 utrecht 239 Bart Soeters Utrecht (SG) 9204411 1.20.64 utrecht 240 Zakaria El Filali SGW 92-02183 1.20.69 den haag 241 Benjamin Ottema ZENO 92-01001 1.20.70 groningen 242 Yoshua Csonka TriVia 92-04493 1.20.70 groningen 243 Donovan Vroom Alliance 92Donov 1.20.88 nrd holland 244 Rycklef Epema DZ & PC 92-02787 1.20.94 friesland 245 Brian van Geffen De Duck 92-03695 1.20.95 rotterdam 246 Laurens v.d. Meijden WZ&PC 9203393 1.20.95 nrd holland 247 Willem de Kroon HPC 9202805 1.20.99 nrd holland 248 Bas Zierikzee LZ 1886 92-04321 1.21.15 gouwe rijnstreek 249 Dennis Doove De Kempvis 92-02413 1.21.20 rotterdam 250 Thomas Boekstijn SGW 92-03779 1.21.22 den haag 251 Matthew Witt SG Haaglanden 92-05337 1.21.25 den haag 252 Ramon Romijn Poseidon'56 92-03095 1.21.26 rotterdam 253 Jesper Berg Columbiaan 92-04367 1.21.35 gouwe rijnstreek 254 Robin Stammis ORZC'96(SG) 9202809 1.21.39 nrd holland 255 Ton van Leeuwen Dexxon/BZ&PC 92-04177 1.21.39 gouwe rijnstreek 256 Mark Bunnik Triton 1.21.42 a'dam/'t gooi 257 Maurits van Tol Sassenheim 92-02453 1.21.43 gouwe rijnstreek 258 Daniël Verhijde Alliance 9202341 1.21.44 nrd holland 259 Niels Keekstra Zijl-lgb 92-03673 1.21.44 gouwe rijnstreek 260 Mitchel Nuis de Devel 92-00969 1.21.60 rotterdam 261 Tristan Loof De Schelde 9204147 1.21.67 zeeland 262 Desmond Drijfhout ZENO 92-00285 1.21.75 groningen 263 Mitchell Stouthart De Kempvis 92-02861 1.21.77 rotterdam 264 Erik de Nijs De Vikings 92-04259 1.22.29 friesland 265 Julian Branquinho De Dolfijn SPAX 1.22.39 a'dam/'t gooi 266 Jeremy Slob PCG 92-04639 1.22.44 rotterdam 267 Lawrence Cross LAC 92-00203 1.22.48 rotterdam 268 Casper Marelis Vecht&Rijn(SG) 9203231 1.22.63 utrecht 269 Kevin v Vliet Vecht&Rijn(SG) 9203827 1.22.72 utrecht 270 Alex Wong De Meeuwen Diemen 1.22.81 a'dam/'t gooi 271 Sven Damen Aqua'68 92-00217 1.22.89 drenthe 272 Coen de Bruijn Hieronymus 92-05151 1.23.03 brabant 273 Rick Jager De Zwoer 9200599 1.23.04 utrecht 274 Remco Pollklasener SBC-2000 SG 92-03311 1.23.07 brabant 275 Gerben Bos zc Oldambt 92-04677 1.23.16 groningen 276 Jelger Rietveld De Aquaflippers 92-01109 1.23.20 groningen 277 Andrea di Pari ZPCH 1.23.67 a'dam/'t gooi 278 Sjoerd Bakker De Spatters 92-00043 1.23.77 drenthe 279 Stefan Engels Argo 92-01985 1.23.98 brabant 280 Paul van den Driest Luctor et Emergo 9200283 1.24.19 zeeland 281 Remi Mahmoud Eemsrobben 92-00863 1.24.30 groningen 282 Jean-Maurice v Zoelen GoSwim 9201565 1.24.33 utrecht 283 Dylan Onderstal De Waterwolf 1.24.45 a'dam/'t gooi 284 Angelo Priester De Ganze 9202981 1.24.72 zeeland 285 Yannick Scholte De Kikker 92-03665 1.24.88 drenthe 286 Nils van den Berg Orca 92-02429 1.25.02 friesland 287 Stijn Frankfoorder ZPCH 1.25.29 a'dam/'t gooi 288 Hidde Persoon SGW 92-03167 1.25.48 den haag 289 Jeroen Thuijs AZL 92-03467 1.25.48 den haag 290 Daniel Hoogeveen Hoogeveen 92-00553 1.25.66 drenthe 291 Angelo De Meijer De Bruinvis 9203501 1.25.68 zeeland 292 Ruben Waterman Scheldestroom 9203493 1.25.80 zeeland 293 Stefan du Bois Scheldestroom 9200113 1.26.02 zeeland 294 Laurens Koster Najade 92-00743 1.26.06 drenthe 295 Peter Boer Najade 92-00105 1.26.19 drenthe 296 Marciano Grodel Zoetermeer 92-04529 1.26.20 den haag 297 Marijn v Baaren VZC-Veenendaal 9203535 1.26.31 utrecht 298 Tom Moesker Appingedam 92-00917 1.26.33 groningen 299 Jelte Visser FZC ‘54 92-02253 1.26.46 friesland 300 Lennart Spaans SGW 92-01237 1.26.46 den haag 301 Manuel Onrust De Dolfijn SPAX 1.26.57 a'dam/'t gooi 302 Toon de Groot WZK 92-00417 1.26.61 den haag 303 Jappie Jongsma De Granaet 92-04249 1.26.64 friesland 304 Robbin Kester SGW 92-02371 1.27.58 den haag 305 Arjen Terpstra Avéna 92-04681 1.27.73 friesland 306 Michael van Zundert Bubble 92-02033 1.27.94 groningen 307 Mick van Bennekom Triton 1.27.95 a'dam/'t gooi 308 Christian Seket SG Haaglanden 92-05199 1.28.03 den haag 309 Diederik Dirksen VZC-Veenendaall 9202305 1.28.10 utrecht 310 Quincy Beekink Vecht&Rijn(SG) 9200049 1.28.57 utrecht 311 Bas Vos De Aquaflippers 92-01411 1.29.62 groningen 312 Nick de Jong Aqua'68 92-04303 1.29.66 drenthe 313 Folkert Veenstra Avéna 92-04283 1.29.92 friesland 314 David Meertens De Stormvogel 9202255 1.30.01 zeeland 315 Alexander Top De Bevelanders 9202901 1.30.17 zeeland 316 Mike Huisman Aqualero 92-03241 1.30.57 drenthe 317 Luuk Wielink TriVia 92-02971 1.30.67 groningen 318 Kevin Duytshoff ZPCH 1.30.69 a'dam/'t gooi 319 Sebastiaan Haffert WVZ 92-04661 1.30.74 den haag 320 Henk van Calker Ritola Z&PC 92-03133 1.30.82 drenthe 321 Rick Boon De Futen 1.30.89 a'dam/'t gooi 322 Pascal Swarte Haren 92-01623 1.30.93 groningen 323 Mylan Sieljes TriVia 92-05513 1.31.08 groningen 324 Michael Polushkin TriVia 92-03917 1.31.35 groningen 325 Frank de Jong AZL 92-04193 1.31.49 den haag 326 Michael van Mourik Bolsward 92-02069 1.31.62 friesland 327 Joost van der Zwan De Reest 92-02171 1.31.65 drenthe 328 Stefan Bust Aqua'68 92-04305 1.31.86 drenthe 329 Zakarias Belahlal De Dolfijn SPAX 1.31.89 a'dam/'t gooi 330 Alex Odinga De Skelp 92-05557 1.31.93 friesland 331 Jelmer de Vries Orca 92-05209 1.32.26 friesland 332 Nick Ockeloen (SG) Midden Nederland 9203913 1.32.35 utrecht 333 Jeroen de Putter De Schelde 9204149 1.32.74 zeeland 334 Alex Duivelshof Zoetermeer 92-04705 1.32.93 den haag 335 Robin Kiers De Valken 92-00679 1.33.11 drenthe 336 Martijn van Leeuwen WVZ 92-04719 1.33.37 den haag 337 Nicolaas vd Voort Torpedo 1.33.73 a'dam/'t gooi 338 Quincy Arts (SG) Midden Nederland 9202237 1.34.11 utrecht 339 Yorben Nieuwenstein De Valken 92-04753 1.34.16 drenthe 340 Tom Boot Onderdak 9202359 1.34.33 zeeland 341 Maico de Ruiter VZC-Veenendaal 9204247 1.34.34 utrecht 342 Ruben Verboon Woerden 9203001 1.35.45 utrecht 343 Frank Wagenmans Aquarijn 9203741 1.36.61 utrecht 344 Tony Krooder (SG) Midden Nederland 9204187 1.36.91 utrecht 345 Stefan Geers De Bevelanders 9200359 1.40.40 zeeland 346 Hugo Kamp De Schelde 9203339 1.40.78 zeeland 347 Sirwan Kassan Scheldestroom 9205061 1.42.17 zeeland 348 Rowan van Eijk De Bevelanders 9202899 1.44.85 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




21 november 1971
Hansje Bunschoten (13 jaar) doorbreekt in Hilversum als eerste Nederlandse zwemster met 59.9 de magische minuutgrens op de 100 meter vrije slag (25 m.baan). Op dezelfde dag evenaart Anke Rijnders (15 jaar) bij wedstrijden in Den Haag dit record.
Hansje Bunschoten (13 jaar) doorbreekt in Hilversum als eerste Nederlandse zwemster met 59.9 de magische minuutgrens op de 100 meter vrije slag (25 m.baan). Op dezelfde dag evenaart Anke Rijnders (15 jaar) bij wedstrijden in Den Haag dit record.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl