Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m wisselslag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen DZ & PC 1.30.74 friesland 2 Marieke van der Meer De Columbiaan 1.36.61 gouwe-rijnstreek 3 Marit Boxum ZVZwartsluis 1.39.80 overijssel 4 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 1.41.18 groningen 5 Josse Marsman Njord 1.41.71 brabant 6 Iris Grelling Nautilus 1.43.32 brabant 7 Romy Ewalds Mosa Regio 1.44.12 limburg 8 Laura van Engelen AquAmigos 1.44.55 brabant 9 Floor Habers Nautilus 1.45.57 brabant 10 Myrthe Bakker Aquarijn 1.45.82 utrecht 11 Anouk Verhoeven Njord 1.45.88 brabant 12 Danieke van de Kooi de Granaet 1.46.18 friesland 13 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 1.48.42 limburg 14 Flo Bosmans Tritium (SG) 1.48.50 brabant 15 Sarah Uuldriks Hieronymus 1.48.98 brabant 16 Anniko Maas Zwemclub Losser 1.49.17 overijssel 17 Nicky Leal De Columbiaan 1.50.26 gouwe-rijnstreek 18 Sam van Nunen Nautilus 1.50.51 brabant 19 Sophie 't Hart De Columbiaan 1.50.79 gouwe-rijnstreek 20 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 1.50.89 brabant 21 Manon Kampman Zegenwerp 1.51.32 brabant 22 Anna Rozema FZC'54 1.51.61 friesland 23 Esmťe Venner ZPC Nederweert 1.51.76 limburg 24 Anja Muntendam De Pinquin 1.51.80 groningen 25 Kim Nijland De Berkelduikers 1.51.82 gelderland 26 Jasmijn Boon Electrolux AZC 1.52.08 gouwe-rijnstreek 27 Tabitha de Haan de Granaet 1.52.43 friesland 28 Brigit van der Vegte Octopus 1.52.48 gelderland 29 Naomi Knetemann de Devel 1.52.51 rotterdam 30 Floor Koenen De Reuring 1.52.64 noord holland 31 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 1.52.86 brabant 32 Sanne de Baas NZ&PC 1.53.06 gouwe-rijnstreek 33 Robin van den Dungen Zeester/Meerval 1.53.37 brabant 34 Carmen Damen De Biesboschzwemmers 1.53.80 brabant 35 Loulou Janssen De Columbiaan 1.53.86 gouwe-rijnstreek 36 Inge Vieveen WVZ 1.54.07 haaglanden 37 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 1.54.12 noord holland 38 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 1.54.16 rotterdam 39 Elsa Bremer DZ & PC 1.54.68 friesland 40 Laura Tromp de Devel 1.55.26 rotterdam 41 Janny Groos DZ & PC 1.55.38 friesland 42 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.55.42 a'dam-'t gooi 43 Claudia Schouten Aquarijn 1.55.57 utrecht 44 Amber Veldhuizen De Spatters 1.56.82 drenthe 45 Celeste Sijtsma HZ&PC Heerenveen 1.56.95 friesland 46 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 1.57.21 limburg 47 Lieve GŲbbels Eurode/KZC 1.57.34 limburg 48 Nikita Postma SG Middelse-Skelp 1.58.33 friesland 49 Quinty Jansen Aquarijn 1.59.02 utrecht 50 Fleur de Boer De Zeeschuimers 1.59.32 noord holland 51 Mariska van Leeuwen NZ&PC 1.59.32 gouwe-rijnstreek 52 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 1.59.49 a'dam-'t gooi 53 Jasmijn Bal Poseidon'56 1.59.51 rotterdam 54 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.59.51 gelderland 55 Michelle Miltenburg Vecht&Rijn(SG) 1.59.68 utrecht 56 Tatum Reppel MNC Dordrecht 2.00.26 rotterdam 57 Savannah Beuving De Spatters 2.00.48 drenthe 58 Juliette Diaz Diaz Lac 2.00.66 rotterdam 59 Mara DŲderlein de Win WZ&PC Purmerend 2.00.66 noord holland 60 Vanity de Roos De Honte 2.00.90 zeeland 61 Evelien van Kerckhoven De Honte 2.01.07 zeeland 62 Layla Middelkoop de Devel 2.01.42 rotterdam 63 Lanaya van Uffelen ZV Westland Dijkglas 2.02.10 haaglanden 64 Manon Middelbos ZV de Gooye 2.02.10 rotterdam 65 Elise Jocaille WZV 2.02.29 brabant 66 Maren Feunekes Borger 2.03.00 drenthe 67 Renske Beek De Futen 2.03.01 a'dam-'t gooi 68 Evy Stege O Z & P C 2.03.07 overijssel 69 Denise Laan Aquafit 2.03.09 noord holland 70 Chantalle Zijderveld de Devel 2.03.25 rotterdam 71 Shira de Haan Oeza 2.03.50 noord holland 72 Stephanie Wouters Njord 2.04.20 brabant 73 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 2.05.13 limburg 74 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 2.05.17 gouwe-rijnstreek 75 Lenť Doomen Trb/Res 2.05.38 brabant 76 Bobbi Smidt de Devel 2.05.40 rotterdam 77 Rianne Bouw DWK 2.05.42 gelderland 78 Terri Out de Zeehond '73 2.05.59 rotterdam 79 Maartje Braam LZ 1886-KartoenZ 2.05.64 gouwe-rijnstreek 80 Amy Mooren de Roersoppers 2.06.02 limburg 81 Yvette Boers ZV Kerkdriel 2.06.04 gelderland 82 Marilin van der Waal Poseidon'56 2.06.14 rotterdam 83 Kirsten Dijkman Kzc 2.06.30 noord holland 84 Michelle Lemmens Hellas-Glana 2.06.38 limburg 85 Dorien van Eekelen Hieronymus 2.06.66 brabant 86 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 2.06.86 overijssel 87 Romee Venneman Pcg 2.06.86 rotterdam 88 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 2.07.71 haaglanden 89 Dagmar Alderlieste SBC2000 2.08.78 brabant 90 Britt Gijpmans ROB 2.08.99 limburg 91 Naomi Esseling Scheldestroom 2.09.00 zeeland 92 Ariane Smit Torpedo 2.09.43 a'dam-'t gooi 93 ZoŽ van Gool MNC Dordrecht 2.11.78 rotterdam 94 Marije Lammerdink De Berkelduikers 2.13.13 gelderland 95 Bregje in 't Veld ZV Zaltbommel 2.13.36 gelderland 96 Chantal Hetjes Ed-Vo 2.14.00 noord holland 97 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 2.14.67 limburg 98 Maartje Langstraat Arethusa 2.15.34 brabant 99 Daphne de Groot Ed-Vo 2.15.95 noord holland 100 Samantha Mantel De Futen 2.16.08 a'dam-'t gooi 101 Britney Raymakers ZPK Budel 2.16.32 brabant 102 Noa van Ieperen Arethusa 2.16.81 brabant 103 Marit van Emmerik ROB 2.17.53 limburg 104 Eline Slabbers Arethusa 2.17.98 brabant 105 Sofia de Graaf De Geul 2.20.54 rotterdam 106 Julia van Hemert ZV Zaltbommel 2.22.16 gelderland 107 Quinty Schneider de Zeehond '73 2.22.67 rotterdam 108 Britt Cornelissens Hellas-Glana 2.26.18 limburg 109 Fleur van der Heijden Arethusa 2.30.90 brabant 110 AviŽndha vd Nieuwendijk De Stelle 2.32.51 rotterdam 111 Lisa van der Beek Eszet 2.41.50 limburg

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl