Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vlinderslag jongens minioren 6 1 Max Hermans HZPC 1.17.30 limburg 2 Jeroen van Beek ZVV 1.18.63 gelderland 3 Casper Zwier Luctor et Emergo 1.19.00 zeeland 4 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.20.57 gelderland 5 Justin Doldersum Deltasteur 1.20.64 overijssel 6 Ryan Beugels De Spatters 1.21.86 drenthe 7 Lars van Didden Zeps 1.21.92 limburg 8 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht(SG) 1.22.08 utrecht 9 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 1.22.38 gelderland 10 Mike Hoek De Duck 1.23.32 rotterdam 11 Wouter Stap De Stormvogel 1.23.72 zeeland 12 Mathijs Mulder De Forel 1.23.94 friesland 13 Marcel Groen GZVW 1.24.02 groningen 14 Lennart Spies Zvw '74 1.24.51 gelderland 15 Jeroen Voltman ESCA Zwemmen 1.24.70 gelderland 16 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.25.42 drenthe 17 Max Ceuninck-van Cappelle Deltasteur 1.25.58 overijssel 18 Bart Kors Deltasteur 1.25.80 overijssel 19 Jorn Steenbergen Dz&pc 1.25.85 friesland 20 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 1.26.14 gelderland 21 Marcel van der Heide zv de Vikings 1.26.19 friesland 22 Philip van Moll Luctor et Emergo 1.26.27 zeeland 23 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.26.38 rotterdam 24 David van Groen Hpc 1.26.49 nrd holland 25 Stan Blok Rapido '82 1.26.74 nrd holland 26 Jitse Zonneveld RZ 1.27.32 limburg 27 Roberto Hogerwerf de Devel 1.27.44 rotterdam 28 Tom van Elsen De Stormvogel 1.27.99 zeeland 29 Joris Diepeveen De Futen 1.28.05 a'dam/'t gooi 30 Stefan Ridderbos Bubble 1.28.06 groningen 31 Jelmer Post Avena 1.28.19 friesland 32 Hans-Jan Westerhof WS Twente 1.28.36 overijssel 33 Krijn de Kievit WVZ 1.28.45 haaglanden 34 Moemen Badawi LZ 1886 1.28.53 gouwe rijnstreek 35 Toby van Wijngaarden WVZ 1.28.64 haaglanden 36 Rick de Mercado Oceanus 1.28.76 a'dam/'t gooi 37 Michael Tonsbeek De Dolfijn 1.28.97 a'dam/'t gooi 38 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 1.29.22 groningen 39 Stan Ruessink Noord Veluwe 1.29.68 gelderland 40 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 1.29.72 gouwe rijnstreek 41 Sam Heck De Columbiaan 1.29.72 gouwe rijnstreek 42 Rick Minkman De Krabben 1.29.93 brabant 43 Robin Lefeu O.Z. & P.C. De Warande 1.30.05 brabant 44 Stijn Avezaat De Fuut 1.30.07 utrecht 45 Killian von den Hoff Brunssum 1.30.11 limburg 46 Rens van Amelsvoort O Z & P C 1.30.26 overijssel 47 Levi Tol Ed-Vo 1.30.69 nrd holland 48 Johan Speksnijder Rsw 1.30.86 rotterdam 49 Max van der Zijden AZL 1.30.86 haaglanden 50 Dion de Mooy LZ 1886 1.30.87 gouwe rijnstreek 51 Ivar de Jong Aalscholver 1.31.48 a'dam/'t gooi 52 Ted Wilders Mosa Regio 1.31.50 limburg 53 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.31.54 gouwe rijnstreek 54 Mickey Wijchers Zc Borger 1.31.78 drenthe 55 Hotze van der Werf SG Middelse-Skelp 1.32.17 friesland 56 Stefan Hoekstra TRB/RES 1.32.51 brabant 57 Virgill vd Heij MNC Dordrecht 1.32.70 rotterdam 58 Jonathan Davidse De Stormvogel 1.32.71 zeeland 59 Navin Keizer De Dolfijn 1.33.07 a'dam/'t gooi 60 Thomas Verhoeven Wiekslag 1.33.49 rotterdam 61 Martijn Kieffer Eemsrobben 1.33.65 groningen 62 Mike Fraanje Dwk 1.33.67 gelderland 63 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1.33.71 limburg 64 Fedde Beukers De Dinkel 1.33.80 overijssel 65 Ruben Schellekens TRB/RES 1.34.00 brabant 66 Bart Straten ZV Wijchen 1.34.07 gelderland 67 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 1.34.42 nrd holland 68 Nino Sieling Dwk 1.34.51 gelderland 69 Alain Vogels Z&PV Nuenen 1.34.53 brabant 70 Axel Julius Octopus 1.34.56 gelderland 71 Derk Wiggers Wetterwille 1.35.00 friesland 72 Ido Golan Torpedo 1.35.04 a'dam/'t gooi 73 Sander de Hamer De Ganze 1.35.12 zeeland 74 Roy van der Woude Rapido '82 1.35.16 nrd holland 75 Vincent Visser SG. Bolsward-Workum 1.35.23 friesland 76 Jeroen Koers Eemsrobben 1.35.36 groningen 77 Justin Wiggers WS Twente 1.35.80 overijssel 78 Bart Weiland Wetterwille 1.35.98 friesland 79 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 1.36.37 nrd holland 80 Daniel Borghardt Orca 1.36.58 friesland 81 Brian van de Bovenkamp VZC E&P 1.36.65 utrecht 82 Luc Nelissen Patrick 1.36.76 limburg 83 Martin Wenderich Aquapoldro 1.37.00 gelderland 84 Rick Mooi IJsselmeer 1.37.12 a'dam/'t gooi 85 Thimo Brand Swol 1894 1.37.16 overijssel 86 Patrick de Roos Zpd 1.37.28 friesland 87 Victor Nieuwstad MSV- Zeemacht 1.37.57 nrd holland 88 Martijn Diepenbach WVZ 1.37.77 haaglanden 89 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 1.37.82 brabant 90 Anis el Bachaoui De Dolfijn 1.38.11 a'dam/'t gooi 91 Thom Allonsius De Schelde 1.38.12 zeeland 92 Ruben Koek ESCA Zwemmen 1.38.23 gelderland 93 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 1.38.51 gelderland 94 Ivo Grosveld RZL 1.38.86 limburg 95 Roy Potze GZVW 1.38.93 groningen 96 Sander de Vos ZV de Gooye 1.38.93 rotterdam 97 Niels Koopman De Forel 1.39.00 friesland 98 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 1.39.22 a'dam/'t gooi 99 Ruben Delvoie MZ&PC 1.39.40 limburg 100 Sven Hubregtse De Kempvis 1.39.89 rotterdam 101 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.40.18 haaglanden 102 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 1.40.25 brabant 103 Jari Hofsink Deltasteur 1.40.32 overijssel 104 Jelmer Postma Orca 1.40.39 friesland 105 Ivo Nemeth Brunssum 1.40.49 limburg 106 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.40.54 gouwe rijnstreek 107 Yvo Bulham De Vennen 1.40.54 brabant 108 Chris Dekker Zaanstad (SG) 1.40.70 nrd holland 109 Bram Tombergen ZPC Livo 1.40.86 gelderland 110 Yaro Roodenburg De Geul 1.40.92 rotterdam 111 Tim de Zoete De Duinkikkers 1.40.99 utrecht 112 Edwin Baan Het Ravijn 1.41.00 overijssel 113 Emiel Eising De Berkelduikers 1.41.10 gelderland 114 Rens Geurds ZV Sassenheim 1.41.47 gouwe rijnstreek 115 Quinten de Putter De Schelde 1.41.53 zeeland 116 Beau Kneppers Oude Veer 1.41.66 nrd holland 117 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 1.42.02 overijssel 118 Colin van der Bijl Aquarijn 1.42.07 utrecht 119 Guus Vermeulen BZV 's-hertogenbosch 1.42.36 brabant 120 Jesse Thomassen Aquapoldro 1.42.45 gelderland 121 Eddy Neggers Njord 1.42.49 brabant 122 Tim Peeters RZ 1.42.81 limburg 123 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 1.42.84 friesland 124 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.43.06 friesland 125 Maarten Berg De Columbiaan 1.43.13 gouwe rijnstreek 126 Bas van Hees Poseidon'56 1.43.22 rotterdam 127 Huib Koenen De Reuring 1.43.31 nrd holland 128 Michael den Oudsten Aquarijn 1.43.37 utrecht 129 Koen van der Eems Wetterwille 1.43.58 friesland 130 Michel van Nieuwkerk De Futen 1.44.04 a'dam/'t gooi 131 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1.44.07 gouwe rijnstreek 132 Bas Verweij Avena 1.44.19 friesland 133 Stuart Vis Orca 1.44.20 friesland 134 Irjan Brummelman De Berkelduikers 1.44.24 gelderland 135 Lennart Kruizinga AZ&PC 1.44.33 utrecht 136 Lorenzo de Bie De Krabben 1.45.04 brabant 137 Dave Holweg ZPC Livo 1.45.13 gelderland 138 Jille v/d Weerd Dz&pc 1.45.16 friesland 139 Zjef Nelissen RZ 1.45.33 limburg 140 Martijn Tamis Widex Gzc Donk 1.45.45 gouwe rijnstreek 141 Nico Karregat Ed-Vo 1.45.77 nrd holland 142 Michael Bolk Olde Vechte 1.45.80 overijssel 143 Jesse Zandvliet Rapido '82 1.45.98 nrd holland 144 Tim Boon Electrolux AZC 1.45.98 gouwe rijnstreek 145 Lars Hamacher Patrick 1.46.29 limburg 146 Allard Veenstra Afc 1.46.30 friesland 147 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 1.46.63 friesland 148 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.46.76 rotterdam 149 Jaap-Pieter Grave ZVV 1.47.10 gelderland 150 Rick Spaan ZV de Gooye 1.47.15 rotterdam 151 Daan Timmer ZV De Bron 1.47.33 nrd holland 152 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.47.49 nrd holland 153 Kevin Rozema Dz&pc 1.47.64 friesland 154 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 1.47.67 overijssel 155 Michaily Pappas Kimbria 1.47.76 limburg 156 Bart van Eindhoven Argo 1.47.97 brabant 157 Carlo Fieret Scheldestroom 1.47.99 zeeland 158 Alex van Soest zc De Schotejil 1.48.02 rotterdam 159 Jeremy van Tricht Aqua Novio ´94 1.48.07 gelderland 160 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 1.48.30 utrecht 161 Viktor Warndorff Hieronymus 1.48.93 brabant 162 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.49.00 haaglanden 163 Sander van Guilik De Vrije Slag 1.49.11 gelderland 164 Cas Wieggers GZV Marveld 1.49.23 gelderland 165 Aron Bouwer 't Tolhekke 1.49.36 overijssel 166 Simon Cornelissen ZV Hydra 1.50.11 brabant 167 Geoffrey Rampen SC Salland 1.50.51 overijssel 168 Enrique van Opdurp Koewacht 1.50.62 zeeland 169 Tim Paulusse Tempo Valkenswaard 1.50.70 brabant 170 Arthur Belt Electrolux AZC 1.50.73 gouwe rijnstreek 171 Bram Zeelte O Z & P C 1.51.16 overijssel 172 Alex Breel De Stormvogel 1.51.37 zeeland 173 Martijn Eickmans Neptunus'58 1.51.43 brabant 174 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.51.79 gouwe rijnstreek 175 Rutger Otto De Vrije Slag 1.51.82 gelderland 176 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 1.52.04 gelderland 177 Jorn Lampers Wetterwille 1.52.13 friesland 178 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.52.23 a'dam/'t gooi 179 Dennis Bakk De Vennen 1.52.41 brabant 180 Martijn Kornet GoSwim 1.52.45 utrecht 181 Vincent de Vos De Schelde 1.52.73 zeeland 182 Zino Holwerda Orca 1.52.90 friesland 183 Jelmer de Groot Dz&pc 1.53.56 friesland 184 Jeroen van Dinther Neptunus'58 1.53.64 brabant 185 Kevin Janssen Kimbria 1.53.84 limburg 186 Jerry Jubitana D'Elft 1.53.89 haaglanden 187 Arend Toering zv de Vikings 1.53.94 friesland 188 Brandon Ribberink De Dinkel 1.54.07 overijssel 189 Damian Martens Het Y 1.54.24 a'dam/'t gooi 190 Niels van Geersaem De Bruinvis 1.54.38 zeeland 191 David van der Veen Aquafit 1.54.65 nrd holland 192 Davy Barrett MSV- Zeemacht 1.55.00 nrd holland 193 Tim Stassen ZC Valkenburg 1.55.00 limburg 194 Timo Huitenga Rapido '82 1.55.01 nrd holland 195 Marijn Schellaars De Kempvis 1.55.29 rotterdam 196 Bart Vlassak ZPK Budel 1.55.62 brabant 197 Ferdinand Struis SC Salland 1.55.98 overijssel 198 Ruben Dietzenbacher Brunssum 1.56.34 limburg 199 Adam Malash Het Y 1.56.41 a'dam/'t gooi 200 Joshua Verkuil Aquarijn 1.56.49 utrecht 201 Joey Agema Zwemlust/Utrecht(SG) 1.57.85 utrecht 202 Tim Bredenhof Aquarijn 1.58.59 utrecht 203 Joep Kuipers De Haaien 1.58.68 utrecht 204 Thijs Verreck De Treffers 1.58.73 brabant 205 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1.58.95 gouwe rijnstreek 206 Vincenzo Correia De Kempvis 1.59.09 rotterdam 207 Paul Flintrop Tritium 1.59.59 brabant 208 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 1.59.59 gouwe rijnstreek 209 Eddie Soruvskis HZPC 1.59.70 limburg 210 Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 1.59.72 nrd holland 211 Michael van Acker De Honte 1.59.73 zeeland 212 Jelle Roorda TriVia 1.59.80 groningen 213 Sander van Bommel Zeester Meerval 1.59.81 brabant 214 Mike van de Bovenkamp VZC E&P 2.00.12 utrecht 215 Theo Arp AZ&PC 2.00.84 utrecht 216 Mick Kouters ZON/S&S 2.01.53 limburg 217 Lennart Alderlieste SBC2000 2.01.57 brabant 218 Nick Bowring DES 2.02.48 haaglanden 219 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 2.02.97 nrd holland 220 Jan-Willem Koens AZ&PC 2.03.36 utrecht 221 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 2.03.36 gouwe rijnstreek 222 Gijs van Weelie Zegenwerp 2.03.39 brabant 223 Joran Bakema De Geul 2.04.00 rotterdam 224 Rick Paardekooper VZC E&P 2.04.31 utrecht 225 Jos Udinga Aalscholver 2.04.51 a'dam/'t gooi 226 Dewin Jansen Tritium 2.07.29 brabant 227 Steven Pauw De Albatros 2.07.29 utrecht 228 Rutger Steller ZV Sassenheim 2.08.24 gouwe rijnstreek 229 Bas Ketelaar Aqua'68-Najade 2.11.81 drenthe 230 Marijn Redert zc De Schotejil 2.12.33 rotterdam 231 Bob Boer De Otters Axel 2.16.07 zeeland 232 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 2.22.16 gouwe rijnstreek 233 Nick Molle De Geul 2.24.45 rotterdam 234 Mike van der Linden Pcg 2.24.98 rotterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




20 juli 1996
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl