Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m wisselslag jongens minioren 2, 3 en 4 1 Nyls Korstanje EZ&PC 1.26.29 gelderland 2 Jacob de Roos ZPD 1.26.98 friesland 3 Thijs van Wieringen De Columbiaan 1.28.89 gouwe rijnstreek 4 Jens Krijgsman KZV de Lansingh 1.30.10 rotterdam 5 Koen Koster HZPC 1.30.10 limburg 6 Bas Vlugt Ed-Vo 1.30.33 nrd holland 7 Robin Lecomte KZV de Lansingh 1.31.00 rotterdam 8 Vincent de Munter Brunssum 1.31.00 limburg 9 Sjors Verweij Avéna 1.31.54 friesland 10 Bas Martelhoff Het Y 1.32.08 a' dam/' t gooi 11 Daan Jente Brunssum 1.32.09 limburg 12 Justus Ykema VZC E&P 1.32.41 utrecht 13 Pascal Bloemen Zwemclub Losser 1.33.29 overijssel 14 Toine Willigers ZC Eijsden 1.33.32 limburg 15 Martijn Boelens Nova 1.33.82 groningen 16 Marcoen Smits Eiffel Swimmers PSV 1.34.47 brabant 17 Björn van der Velde De Dinkel Denekamp 1.34.70 overijssel 18 Bernard D'hert Eiffel Swimmers PSV 1.34.97 brabant 19 Maik Huser De Kikker 1.35.02 drenthe 20 Dennis Weening Oceanus 1.35.12 a' dam/' t gooi 21 Peter van Nieff ZPC Stadskanaal 1.35.12 groningen 22 Daniel van Vliet De Columbiaan 1.35.34 gouwe rijnstreek 23 Ryan van den Ouden Poseidon'56 1.35.40 rotterdam 24 Ruben Griffioen Oceanus 1.35.42 a' dam/' t gooi 25 Niek Heethaar Aquapoldro 1.36.07 gelderland 26 Joris Bezemer De Kempvis 1.36.13 rotterdam 27 Jomme Bruijnzeel De Schelde 1.36.52 zeeland 28 Torben Lammerdink De Berkelduikers 1.36.60 gelderland 29 Tim Durant ESCA Zwemmen 1.36.80 gelderland 30 Koen van den Assem SG Twente 1.37.07 overijssel 31 Daan Sommeling Oceanus 1.37.16 a' dam/' t gooi 32 Marnix Klein O Z & P C 1.37.23 overijssel 33 Brian Otjes Zv Aquarius 1.37.35 nrd holland 34 Ricardo Graafmans De Futen 1.37.59 a' dam/' t gooi 35 Lauren Nab De Kikker 1.37.93 drenthe 36 Mart Bluiminck ZPC Livo 1.38.12 gelderland 37 Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 1.38.42 nrd holland 38 Matthijs Kooijman Arethusa 1.38.52 brabant 39 Raoul Lieverst DAW-Finenzo 1.38.59 nrd holland 40 Sam Furer Aqua-Novio '94 1.38.76 gelderland 41 Joep de Jong Torpedo 1.39.16 a' dam/' t gooi 42 Stefan Reinderink DZ & PC 1.39.27 friesland 43 Max Kunz VZC E&P 1.39.66 utrecht 44 Harm-Jan Wijnhoud ZVV 1.39.89 gelderland 45 Nicky Bergez Koewacht 1.40.22 zeeland 46 Sven Westerlaken ZVDO'74 1.40.40 brabant 47 Wesley Bos Hpc 1.40.84 nrd holland 48 Max Bond Zwemlust/Utrecht (SG) 1.40.86 utrecht 49 Doran Paap WVZ 1.41.06 haaglanden 50 Otto Fennema Zignea 1.41.17 overijssel 51 Aron Paasse zc De Schotejil 1.41.18 rotterdam 52 Joël Piroe ZV Wijchen 1.41.51 gelderland 53 Rick van de Streek Noord Veluwe 1.41.52 gelderland 54 Bas Willemsen Nunspeet 1.41.57 gelderland 55 Jan Arnoud Melse DZ & PC 1.41.73 friesland 56 Wessel Brands Argo 1.41.73 brabant 57 Jarno Ottens Eemsrobben 1.41.74 groningen 58 Jeroen Louwinger ZCM '86 1.41.74 groningen 59 Koen Gaal Oeza 1.41.85 nrd holland 60 Robin Davidse Luctor et Emergo 1.41.86 zeeland 61 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1.42.00 limburg 62 Sebastiaan Rottier TriVia 1.42.18 groningen 63 Rino Kriljic TZC Vahalis 1.42.48 gelderland 64 Koendert Kellner DZ & PC 1.42.50 friesland 65 Vincent Bolhuis van De Kempvis 1.42.77 rotterdam 66 Brent Molog Orca 1.42.84 friesland 67 Stan Stelten Hellas-Glana 1.42.84 limburg 68 Toni van de Meeberg Zignea 1.42.89 overijssel 69 Tony Smits Lutra 1.42.94 brabant 70 Niek Heldoorn IJsselmeer 1.43.04 a' dam/' t gooi 71 Max Janssen Heldense zwemver. 1.43.57 limburg 72 Stan van Ruiten ZV Sassenheim 1.43.65 gouwe rijnstreek 73 Henk Suur Widex GZC DONK 1.43.81 gouwe rijnstreek 74 Django Klos De Dinkel Denekamp 1.43.92 overijssel 75 Stefan Weegink WVZ 1.44.22 haaglanden 76 Jesse Janssen Heldense zwemver. 1.44.23 limburg 77 David Kievit zc De Schotejil 1.44.36 rotterdam 78 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.44.56 haaglanden 79 Dennis van Helden Noordwijkerhout 1.44.66 gouwe rijnstreek 80 Freek Jan Melse DZ & PC 1.45.05 friesland 81 Stijn Simons Eiffel Swimmers PSV 1.45.05 brabant 82 Jens Ingelse Luctor et Emergo 1.45.12 zeeland 83 Marc Botter ZV Westland Dijkglas 1.45.16 haaglanden 84 Pijke Daalder ZV Kerkdriel 1.45.20 gelderland 85 Sander Somers Argo 1.45.39 brabant 86 Koen Brummelaar GZ en PC de Whee 1.45.42 overijssel 87 Ian van Tiel WZ&PC 1.45.50 nrd holland 88 Merijn Koopmans De Krabben 1.45.54 brabant 89 Luuk Monker De Meer 1.45.61 gelderland 90 Erwin Heinsius HZ&PC Heerenveen 1.45.67 friesland 91 Martijn van Zeeland Zwemclub Zeist 1.45.76 utrecht 92 Jochem Van der Deen Zc Borger 1.45.83 drenthe 93 Timo Warnier ZC Eijsden 1.45.85 limburg 94 Djurre Stoove Zeester Meerval 1.46.12 brabant 95 Joris te Booy Dommelbaarzen 1.46.31 brabant 96 Jacek Lemieszka De Schelde 1.46.40 zeeland 97 Frank Versprille Noord Veluwe 1.47.20 gelderland 98 Toon Koudijs DWK 1.47.29 gelderland 99 Corben Braun Eurode/KZC 1.47.33 limburg 100 Dennis Kamps O Z & P C 1.47.36 overijssel 101 Matthijs Schalk De Vennen 1.47.42 brabant 102 Pieter Roemeling ZPD 1.47.80 friesland 103 Osama Sahi LZ 1886-KartoenZ 1.47.82 gouwe rijnstreek 104 Jason Browne ZPC Livo 1.47.92 gelderland 105 Sam Jonkman ZV Sassenheim 1.48.04 gouwe rijnstreek 106 Phil Brantjes Kzc 1.48.15 nrd holland 107 Bernard Rivard WVZ 1.48.76 haaglanden 108 Julian Uil Eemsrobben 1.48.77 groningen 109 Lars van Tuyl De Treffers 1.48.80 brabant 110 Lucas Versendaal DWK 1.49.04 gelderland 111 Robin van Bommel Zeester Meerval 1.49.27 brabant 112 Ebel van Geemen NDD 1.49.57 gelderland 113 Job van Wijk W.Z. & P.C. Triton 1.49.98 a' dam/' t gooi 114 Jelte Veldkamp GZ en PC de Whee 1.50.00 overijssel 115 Nanne Brugman ZV Waterland 1.50.12 nrd holland 116 Roan van der Voort Electrolux AZC 1.50.21 gouwe rijnstreek 117 Mika Mathia Luctor et Emergo 1.50.42 zeeland 118 Pablo Mol De Stormvogel 1.50.53 zeeland 119 Robin Meima Octopus 1.50.86 gelderland 120 Luuk Kampers Argo 1.50.89 brabant 121 Marcel Delfstra de Granaet 1.50.92 friesland 122 Stijn de Coninck De Krabben 1.50.92 brabant 123 Jesse Hendrikse SG Twente 1.51.04 overijssel 124 Jozua Leenheer De Stormvogel 1.51.18 zeeland 125 Lein Mulder De Stormvogel 1.51.18 zeeland 126 Tim Jong AZ&PC 1.51.22 utrecht 127 Auke Jan Ytsma Orca 1.51.71 friesland 128 Bryan Gijzen Rsw 1.51.93 rotterdam 129 Lars Hurks TRB/RES 1.51.95 brabant 130 Sander Kesselaar MSV- Zeemacht 1.51.96 nrd holland 131 Melvin van Nassau MNC Dordrecht 1.52.42 rotterdam 132 Barry van Engeldorp Zv Aquarius 1.52.56 nrd holland 133 Jochem Hallie Octopus 1.52.64 gelderland 134 Tyrese Wilson De Fuut 1.52.80 utrecht 135 Thom Versteegh Olympia 1.52.82 gelderland 136 Ron Teunis De Wieke 1.52.89 overijssel 137 Thom Delno De Rijn 1.53.11 gelderland 138 Jeffrey van de Mooren ZVDO'74 1.53.21 brabant 139 Joost Schröder O Z & P C 1.53.26 overijssel 140 Marek Spit Tempo Valkenswaard 1.53.51 brabant 141 Timon Dekkers ZPC Livo 1.53.59 gelderland 142 Daniël van der Laan De Amstel 1.53.80 a' dam/' t gooi 143 Job Hendriksen De Haaien 1.54.04 utrecht 144 Daan Willemsen De Gelenberg 1.54.20 gelderland 145 Milan ten Broek De Haaien 1.54.23 utrecht 146 Rick Embregts De Vennen 1.54.31 brabant 147 Luke Verburg ZV Vlaardingen 1.54.46 rotterdam 148 Edwin Jager De Berkelduikers 1.54.61 gelderland 149 Alex Razzak AZ&PC 1.55.06 utrecht 150 Naresh Bhugwansing AZL 1.55.14 haaglanden 151 Vincent Poldervaart De Duck 1.55.20 rotterdam 152 Martin Ruiter De Houtrib 1.55.22 gelderland 153 Kees Determan ZV Waterland 1.55.36 nrd holland 154 Roel Wijnands de Roersoppers 1.55.39 limburg 155 Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 1.55.40 nrd holland 156 Rogier Dorsman de Devel 1.55.50 rotterdam 157 Jurgen Hiel Koewacht 1.55.52 zeeland 158 Sten Postma De Rijn 1.55.54 gelderland 159 Thijmen van Beek Koewacht 1.56.24 zeeland 160 Fabian van Niekerk Widex GZC DONK 1.56.31 gouwe rijnstreek 161 Nick van Irsel SBC2000 1.56.31 brabant 162 Jesper Brugman BZC Dolfijnen 1.56.42 gelderland 163 Martijn Boelaarts De Kempvis 1.56.52 rotterdam 164 Bryan Wijnveld De Rijn 1.56.64 gelderland 165 Luuk Santegoeds Argo 1.56.68 brabant 166 Quinn van den Heuvel ZV Strijen 1.57.09 rotterdam 167 Zeno de Jong De Meer 1.57.39 gelderland 168 Gerard Yspeert TriVia 1.57.75 groningen 169 Sybe de Waard de Devel 1.57.77 rotterdam 170 Maurice Schlingemann Nunspeet 1.57.80 gelderland 171 Sherco Algra JZ & PC 1.58.07 friesland 172 Sander Aerts HZPC 1.58.15 limburg 173 Christian Mehlbaum De Ganze 1.58.21 zeeland 174 Emiel Westland O Z & P C 1.58.64 overijssel 175 Patrick Meulenbroek Oceanus 1.58.67 a' dam/' t gooi 176 Robin Waas de Devel 1.58.76 rotterdam 177 Rob van Wier HZ&PC Heerenveen 1.58.86 friesland 178 Sören Ekkelboom De Dinkel Denekamp 1.58.95 overijssel 179 Duncan van Haaren Widex GZC DONK 1.59.00 gouwe rijnstreek 180 Ivar Visser ZPC Livo 1.59.13 gelderland 181 Mike Schilder Ed-Vo 1.59.22 nrd holland 182 Jeroen Kok De IJsselmeeuwen 1.59.36 gelderland 183 Patrick Buist Zpb H&l 1.59.36 rotterdam 184 Reniet Vastert De Dinkel Denekamp 1.59.39 overijssel 185 Corne Ponsteen Nunspeet 2.00.02 gelderland 186 Nick van Nijburg De Otters Het Gooi 2.00.22 a' dam/' t gooi 187 Luuk Smits Tempo Valkenswaard 2.00.31 brabant 188 Tim Valentijn De Bevelanders 2.00.53 zeeland 189 Leroy de Brouwer Nimo 2.00.67 limburg 190 Otto Pranger de Zeehond '73 2.01.16 rotterdam 191 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 2.01.37 rotterdam 192 Karl van den Burg GoSwim 2.01.39 utrecht 193 Niels Kaptein De Columbiaan 2.01.60 gouwe rijnstreek 194 Lars van den Burg GoSwim 2.01.65 utrecht 195 Chris Kaptein de Devel 2.01.76 rotterdam 196 Ted Ruiter Zuiderzeezwemmers 2.02.04 gelderland 197 Ralph Getkate Zwemclub Losser 2.03.67 overijssel 198 Jarno Koreman De Vennen 2.04.14 brabant 199 Niek Frijlink DWK 2.04.23 gelderland 200 Joeri Zonneveld NZ&PC 2.04.24 gouwe rijnstreek 201 Jilles Lycklama a Nijholt HZ&PC Heerenveen 2.04.27 friesland 202 Nick Bontje De Columbiaan 2.04.36 gouwe rijnstreek 203 Niels Martens Kzc 2.05.13 nrd holland 204 Toby Katerbau DES 2.05.19 haaglanden 205 Uwa Ojo Rsw 2.06.66 rotterdam 206 Lorenzo de Jong zc De Schotejil 2.06.90 rotterdam 207 Pieter van Kessel ZV Kerkdriel 2.07.54 gelderland 208 Teun Geurts EZ&PC 2.07.54 gelderland 209 Dion v.d. Heuvel Oceanus 2.08.82 a' dam/' t gooi 210 Sam Erdweg Eurode/KZC 2.09.38 limburg 211 Danny Bruijnes Nunspeet 2.09.86 gelderland 212 Bart van Dijk de Vuursche 2.10.65 utrecht 213 Patrick Habeck Aqua-Novio '94 2.10.86 gelderland 214 Remi van der Schee De Houtrib 2.11.02 gelderland 215 Roy Vlieland Oeza 2.11.49 nrd holland 216 Jarmo van den Blink De Houtrib 2.11.76 gelderland 217 Robin Blok zc De Schotejil 2.14.36 rotterdam 218 Merijn Kendziorra Zuiderzeezwemmers 2.14.50 gelderland 219 Bernd Sipman zc De Schotejil 2.14.82 rotterdam 220 Rowan Kilian De Meer 2.15.42 gelderland 221 Valdemar de Jong ZV De Aalscholver 2.16.02 a' dam/' t gooi 222 Max Hagen de Zeehond '73 2.16.07 rotterdam 223 Stephan Hamers ZC Valkenburg 2.22.23 limburg 224 Roel Hustinx Hellas-Glana 2.23.50 limburg 225 Sijmen Tromm De Zijl/LGB 2.27.81 gouwe rijnstreek 226 Stan van de Heuvel Budel 2.37.27 brabant

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl