Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2005/2006

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
 100m. vrijeslag jongens minioren 6   
1 Ensger Kotterink EZC 1.04.11 overijssel 
2 Jelle Derksen DWK-XCESS 1.04.28 gelderland 
3 Stef Heijnekamp HZC-Weusthag 1.04.46 overijssel 
4 Jordy Vroomen Eurode KZC 1.04.51 limburg 
5 Marciano Lynch DES 1.05.14 haaglanden 
6 Vincent Moolhuijsen Oceanus 1.05.40 a'dam/'t gooi 
7 Aram Diks Aquarijn 1.05.59 utrecht 
8 Jacco Doest DWK-XCESS 1.06.01 gelderland 
9 Jeffrey Thijssen Zeester-Meerval 1.06.24 brabant 
10 Kinque Struijf WZ&PC 1.06.42 nrd holland 
11 Istvan Spaargaren Oceanus 1.06.50 a'dam/'t gooi 
12 Michael van Dam De Dolfijn 1.06.82 a'dam/'t gooi 
13 Maxim Veldhuis HZ&PC Heerenveen 1.07.34 friesland 
14 Jacques Journée De Dinkel Denekamp 1.07.51 overijssel 
15 Remy den Boer De Warande 1.07.70 brabant 
16 Max Galjaart Oceanus 1.07.74 a'dam/'t gooi 
17 Bob Dalmeijer Luctor et Emergo 1.07.94 zeeland 
18 Jurian de Groodt Zeester-Meerval 1.07.96 brabant 
19 Robert Ligtenberg Het Ravijn 1.08.16 overijssel 
20 Jorrick Druijven Oeza 1.08.17 nrd holland 
21 Jacko van der Meer DWK-XCESS 1.08.23 gelderland 
22 Remco van Eck De Meer 1.08.43 gelderland 
23 Lester Snackers ZCV 1.08.46 limburg 
24 Victor Weerensteijn Zaanstad(SG) 1.08.65 nrd holland 
25 Robin Hermans Scheldestroom 1.08.75 zeeland 
26 Tom van Beek Poseidon'56 1.08.89 rotterdam 
27 Michiel Bouw DWK-XCESS 1.08.92 gelderland 
28 Richard Oskam De Schelde 1.08.93 zeeland 
29 Stan Gorree sg Noord Limburg 1.09.31 limburg 
30 Ruben Klinkers ZCV 1.09.40 limburg 
31 Pim van Basten-Batenburg Hellas/Glana/KZ sg 1.09.64 limburg 
32 Frank van de Wolff Hoorn-Aurik 1.09.67 nrd holland 
33 Pieter Date v.d. Zaag PSV 1.09.71 brabant 
34 Rico Roels DAW-FINENZO 1.09.97 nrd holland 
35 Berend de Waal De Bron 1.10.25 nrd holland 
36 Arjan Knipping Livo 1.10.48 gelderland 
37 Niels v Basten-Batenburg Hellas/Glana/KZ sg 1.10.48 limburg 
38 Martijn Teske LZ1886 1.10.55 gouwe rijnstreek 
39 Roberto Visser Aquarius 1.10.58 nrd holland 
40 Boy Coort ZON/S&S 1.10.60 limburg 
41 Erik Wilmes IJZPC 1.10.64 utrecht 
42 Stefan Timmermans ZVW'74 1.10.70 gelderland 
43 Brian van de Graaf De Houtrib 1.10.78 gelderland 
44 Tim Tramper De Bevelanders 1.10.85 zeeland 
45 Ivar van Ginkel DWK-XCESS 1.10.95 gelderland 
46 Renco Sloof             Poseidon'56              1.11.07 rotterdam 
47 Marcel van Essen De Hokseberg 1.11.13 gelderland 
48 Huub Leijssen DZT '62 1.11.16 brabant 
49 Stan Tummers Hellas/Glana/KZ sg 1.11.23 limburg 
50 Leroy Olofsen Zaanstad(SG) 1.11.25 nrd holland 
51 Axel Burger            ZCM'86                  1.11.34 groningen 
52 Mike ter Horst De Dolfijn 1.11.44 a'dam/'t gooi 
53 Dennis Rietveld De Futen 1.11.53 a'dam/'t gooi 
54 Simon Stouten De Zijl-LGB 1.11.54 gouwe rijnstreek 
55 Joey ten Doesschot Losser 1.11.57 overijssel 
56 Thomas Rietveld TRB-RES 1.11.74 brabant 
57 Joren Woeltjes GZV Marveld 1.11.84 gelderland 
58 Jorik ter Molen Widex GZC DONK 1.12.09 gouwe rijnstreek 
59 Ted Reniers De Dommelbaarzen 1.12.16 brabant 
60 Maarten Moorman         De Pinquin               1.12.18 groningen 
61 Ben van Westenberg De Dinkel Denekamp 1.12.23 overijssel 
62 Milan Tump Zaanstad(SG) 1.12.24 nrd holland 
63 Ken Boonen RZL 1.12.31 limburg 
64 Mohammed Ali Fawzy De Spatters 1.12.32 drenthe 
65 Paul Bree De Otters Het Gooi 1.12.42 a'dam/'t gooi 
66 Carlo Meisters ZON/S&S 1.12.48 limburg 
67 Mart Vrieze NDD 1.12.67 gelderland 
68 Erik Nijholt ZCNF '34 1.12.78 friesland 
69 Jennik van Esser RZ 1.12.89 limburg 
70 Max Spiering                  LAC                       1.12.89 rotterdam 
71 Remi Lempsink OZ&PC 1.12.92 overijssel 
72 Pim Boonstra Aqua-Novio'94 1.12.95 gelderland 
73 Tom van de Putte        MNC Dordrecht            1.13.33 rotterdam 
74 Marijn Immerzeel              PCG                      1.13.36 rotterdam 
75 Timon ter Avest Zwemclub Zeist 1.13.38 utrecht 
76 Maiko Postma DZ & PC 1.13.44 friesland 
77 Stan Brok Aquamigos (SG) 1.13.45 brabant 
78 Tom Brouwers RZC 1.13.45 gelderland 
79 Benjamin Dijsselbloem Aquapoldro 1.13.54 gelderland 
80 Jesse Puts Zwemlust-de Hommel  1.13.58 utrecht 
81 Ino Haasbroek LZ1886 1.13.62 gouwe rijnstreek 
82 Willem Kees Roos De Vikings 1.13.65 friesland 
83 Gerco Kalverboer Waterland 1.13.83 nrd holland 
84 Ruben Beens De Eerste Kolk 1.13.88 overijssel 
85 Toon Mirrer De Schelde 1.13.88 zeeland 
86 Rens Wijnia EZ&PC 1.13.89 gelderland 
87 Pascal Stellingwerff Aquarijn 1.13.95 utrecht 
88 Mark Arendshorst De Veene 1.14.00 overijssel 
89 Olivier Nass Westland Dijkglas 1.14.00 haaglanden 
90 Thom Brandehof De Dinkel Denekamp 1.14.07 overijssel 
91 Niels Bent Heidelberg 1.14.08 overijssel 
92 Christiaan van der Burgh Wiekslag                 1.14.09 rotterdam 
93 Marijn van Zundert Hieronymus 1.14.10 brabant 
94 Bert-Jan Letink Het Ravijn 1.14.23 overijssel 
95 Kees van Hamersveld De Zijl-LGB 1.14.26 gouwe rijnstreek 
96 Emil Speelman           De Pinquin               1.14.34 groningen 
97 Rickert de Heus IJsselmeer 1.14.35 a'dam/'t gooi 
98 Ramon Fredrik Wetterwille 1.14.36 friesland 
99 Jelle Westerlaken ZVDO '74 1.14.47 brabant 
100 Brecht van Kuijk EZV Enkhuizen 1.14.48 nrd holland 
101 Jarmo van Zwol Nuenen 1.14.49 brabant 
102 Sam Beenhakker De Warande 1.14.54 brabant 
103 Koen Kesting Waterland 1.14.66 nrd holland 
104 Lars Adema AZVD 1.14.75 nrd holland 
105 Christian Renshoff Octopus 1.14.82 gelderland 
106 Joppe Soons De Otters Het Gooi 1.14.83 a'dam/'t gooi 
107 Ron Jacobs HZPC 1.14.87 limburg 
108 Nick Zwaan Zaanstad(SG) 1.14.97 nrd holland 
109 Thomas Bos GZV Marveld 1.14.97 gelderland 
110 Siebren Kuipers De Whee 1.15.09 overijssel 
111 Vincent Baas                   LAC                      1.15.09 rotterdam 
112 Wiebe v.d. Rijt De Vennen 1.15.19 brabant 
113 Mark van Dinther Neptunus '58 1.15.23 brabant 
114 Roy Zuidema             Stadskanaal              1.15.25 groningen 
115 Gijs Sterenborg Livo 1.15.29 gelderland 
116 Lennertjan v Duijn AZ&PC 1.15.29 utrecht 
117 Kije Zijlstra DZ & PC 1.15.36 friesland 
118 Menno Spataro EZV Enkhuizen 1.15.36 nrd holland 
119 Arjan Francken Dedemsvaart AC 1.15.38 overijssel 
120 Antoine Veenstra DWK-XCESS 1.15.39 gelderland 
121 Jaco Struijk             De Gooye                   1.15.42 rotterdam 
122 Bram ter Ellen De Vikings 1.15.48 friesland 
123 Rudie Nauta Middelsé 1.15.55 friesland 
124 Maurice Meupelenberg De Veene 1.15.60 overijssel 
125 Robbie vd Voort LZ1886 1.15.70 gouwe rijnstreek 
126 Richard Hovenkamp De Spatters 1.15.78 drenthe 
127 Ian Verwoerd De Vuursche 1.15.79 utrecht 
128 Ronald Vermeulen AZ&PC 1.15.81 utrecht 
129 Christopher Kole EZC 1.15.82 overijssel 
130 Nick Out                      de Zeehond '73           1.15.84 rotterdam 
131 Rikus de Lange AZ&PC 1.15.90 utrecht 
132 Thomas Meyer ZVV 1.15.95 gelderland 
133 Daan de Jong Noord Veluwe 1.16.04 gelderland 
134 Joep Suskens De Roersoppers 1.16.07 limburg 
135 Mink Arp Het Y-mere(SG) 1.16.09 a'dam/'t gooi 
136 Rene Tielman            ZCM'86                   1.16.09 groningen 
137 Lars v.d. Voorden       zv Vlaardingen           1.16.18 rotterdam 
138 Tiemen Maris De Veene 1.16.20 overijssel 
139 Sten Heck LZ1886 1.16.25 gouwe rijnstreek 
140 Tom Bruijn Zaanstad(SG) 1.16.27 nrd holland 
141 Sven van Etten Becha 1.16.29 limburg 
142 Tim Vondeling           De Aquaflippers          1.16.52 groningen 
143 Mitch Waeyen RZ 1.16.53 limburg 
144 Niels van Saase ZV Sassenheim 1.16.53 gouwe rijnstreek 
145 Bram Meijlis ESCA 1.16.54 gelderland 
146 Maarten Eekhof De Otters Het Gooi 1.16.59 a'dam/'t gooi 
147 Benjamin Rietveld de Devel 1.16.76 rotterdam 
148 Joey Bouhuijs Deltasteur 1.16.76 overijssel 
149 Maurice Zelis RZ 1.16.78 limburg 
150 Patrick Soutendijk WVZ 1.16.78 haaglanden 
151 Robert Westerdijk Neptunia ‘24 1.16.89 friesland 
152 David Vuong NIMO 1.16.94 limburg 
153 Joop Truijen Nederweert 1.16.97 limburg 
154 Geert Geurts ZVZwartsluis 1.17.06 overijssel 
155 Tim van der Meulen Zuiderzeezwemmers 1.17.13 gelderland 
156 Steven Zwaan Katwijk 1.17.22 gouwe rijnstreek 
157 Mitchell Verburg Platella 1.17.24 brabant 
158 Stef van Dijk NDD 1.17.36 gelderland 
159 Wouter van Neerven De Treffers 1.17.41 brabant 
160 Frans Bijl Het Y-mere(SG) 1.17.48 a'dam/'t gooi 
161 Max Maas ZPCH 1.17.56 a'dam/'t gooi 
162 Bryan Kroon Ed-Vo 1.17.57 nrd holland 
163 Wietse de Haan Triton 1.17.64 a'dam/'t gooi 
164 Sidney Tuijn NVA/HHC 1.17.65 nrd holland 
165 Roel Balk              De Pinquin              1.17.71 groningen 
166 Mario Engelbertink HZ&PC Heerenveen 1.17.86 friesland 
167 Nordin Kraak            De Inktvis               1.17.88 groningen 
168 Kevin Hooijer Triton 1.17.95 a'dam/'t gooi 
169 Symen Dogger De Zwoer 1.18.01 utrecht 
170 John de Nijs De Vikings 1.18.14 friesland 
171 Lars v Zanten De Duinkikkers 1.18.19 utrecht 
172 Marcel Marsman Het Ravijn 1.18.20 overijssel 
173 Floris van't Veer Zaanstad(SG) 1.18.29 nrd holland 
174 Jeffrey Koopman Hoogeveen 1.18.45 drenthe 
175 Rens van Heesch Argo 1.18.45 brabant 
176 Joost Aasman De Kikker 1.18.50 drenthe 
177 Jeroen Taal             de Devel                 1.18.54 rotterdam 
178 Egbert Weverink Het Y-mere(SG) 1.18.61 a'dam/'t gooi 
179 Friedrich Vink IJsselmeer 1.18.61 a'dam/'t gooi 
180 Jesse Meyer Zaanstad(SG) 1.18.65 nrd holland 
181 Michael van Amstel Oceanus 1.18.65 a'dam/'t gooi 
182 Raymond Tax De Stormvogel 1.18.67 zeeland 
183 Vincent Schram DAW-FINENZO 1.18.71 nrd holland 
184 Thyme Nijhof Zeester-Meerval 1.18.72 brabant 
185 Imad Sahi LZ1886 1.18.80 gouwe rijnstreek 
186 Roan Hagebeek van Vliet Barracuda 1.18.82 gouwe rijnstreek 
187 Jonathan Al AZ&PC 1.18.83 utrecht 
188 Sem Geurts HZPC 1.18.88 limburg 
189 Remko aan 't Goor De Kikker 1.18.95 drenthe 
190 Jorn de Klerk Zeelandia 1.18.99 zeeland 
191 Rutger Borgerink De Dinkel Denekamp 1.19.00 overijssel 
192 Jorden Theijink Maarkel 1.19.04 overijssel 
193 Calvin Venema WZK 1.19.10 haaglanden 
194 Boris van Balen Het Y-mere(SG) 1.19.16 a'dam/'t gooi 
195 Ricardo Hauber D'Elft 1.19.30 haaglanden 
196 Maarten van der Park Zaanstad(SG) 1.19.35 nrd holland 
197 Dennis van de Loop Nauthusa (SG) 1.19.36 brabant 
198 Erwin Mallens Njord 1.19.49 brabant 
199 Max Hoogeveen ZV Sassenheim 1.19.50 gouwe rijnstreek 
200 Camiel Smeets NIMO 1.19.53 limburg 
201 Jasper Stam             PCG                      1.19.54 rotterdam 
202 Stijn Tip De Dinkel Denekamp 1.19.58 overijssel 
203 Mark Lebbink De IJsel 1.19.60 overijssel 
204 Bas de Bruijn Hieronymus 1.19.62 brabant 
205 Joren Harms GoSwim 1.19.63 utrecht 
206 Ramon van Huizen           De Gooye                   1.19.68 rotterdam 
207 Stephan Boersma Aqua'68 1.19.76 drenthe 
208 Frank Klein Schaarsberg De Veene 1.19.80 overijssel 
209 Dennis Musters TRB-RES 1.19.83 brabant 
210 Harmen Kroon De Otters Het Gooi 1.19.90 a'dam/'t gooi 
211 Bas Havelaar               SCOM                        1.19.94 rotterdam 
212 Floor Olof Hoorn-Aurik 1.20.04 nrd holland 
213 Alexander Neijenhuijs De Columbiaan 1.20.08 gouwe rijnstreek 
214 Nathan Blaak                MNC Dordrecht            1.20.19 rotterdam 
215 Menno Schaefer Rapido'82 1.20.21 nrd holland 
216 Jelle Peltzer ZCV 1.20.32 limburg 
217 Geert-Jan ten  Hove Katwijk 1.20.34 gouwe rijnstreek 
218 Jeroen Vork Zaanstad(SG) 1.20.37 nrd holland 
219 Hielke Heidema PWC 1.20.42 friesland 
220 Daan van Adrichem      De Pinquin              1.20.53 groningen 
221 Bart Schouten De Biesboschzwemmers 1.20.54 brabant 
222 Quint Gerdes PCG 1.20.59 rotterdam 
223 Wesley Dieleman De Bruinvis 1.20.66 zeeland 
224 Jasper ten Bos De Futen 1.20.67 a'dam/'t gooi 
225 Stefan In 't Veld Westland Dijkglas 1.20.70 haaglanden 
226 Coen Kuijpers SBC-2000 (SG) 1.20.76 brabant 
227 Rick de Waard               de Zeehond '73              1.20.76 rotterdam 
228 Bauke Smits De Kempvis 1.20.98 rotterdam 
229 Bob Wabeke De Ganze 1.20.98 zeeland 
230 Thijs Steunenberg      De Inktvis              1.21.06 groningen 
231 Jorick v Rhenen De Zwoer 1.21.07 utrecht 
232 Arend de Nennie ZC Ooievaar(SG) 1.21.17 haaglanden 
233 Tom de Groot De Futen 1.21.18 a'dam/'t gooi 
234 Annegies van 't Zand ZPB H&L 1.21.40 rotterdam 
235 Paul Peeters De Treffers 1.21.50 brabant 
236 Dennis Groen zc De Schotejil 1.21.56 rotterdam 
237 Chris Verhoek De Geul 1.21.60 rotterdam 
238 Jorian Aantjes van Vliet Barracuda 1.21.60 gouwe rijnstreek 
239 Patrick de Jong Westland Dijkglas 1.21.62 haaglanden 
240 Marc Advocaat             MNC Dordrecht                 1.21.66 rotterdam 
241 Jorn Kip                Nova                     1.21.68 groningen 
242 Kai de Kloet Sprey hout AZC 1.21.73 gouwe rijnstreek 
243 Regja Schmeitz Hellas/Glana/KZ sg 1.21.89 limburg 
244 Jos Terlouw                 De Gooye                  1.22.02 rotterdam 
245 Silvan Viehmann Brunssum 1.22.05 limburg 
246 Jeffrey Bakker van Uden-De Gouwe 1.22.26 gouwe rijnstreek 
247 Floris Geertsen De Vikings 1.22.28 friesland 
248 Julian Schweigl Vecht&Rijn(SG) 1.22.36 utrecht 
249 Sytze Koster De Granaet 1.22.50 friesland 
250 Christiaan Hulsbus              ACZ                      1.22.56 rotterdam 
251 Matthijs Berndsen Zeelandia 1.22.82 zeeland 
252 Mitchell van Lom De Otters Het Gooi 1.22.82 a'dam/'t gooi 
253 Simon Slingerland De Haaien 1.23.01 utrecht 
254 Max Wegbrans Oceanus 1.23.08 a'dam/'t gooi 
255 Kees de Jong Torpedo 1.23.10 a'dam/'t gooi 
256 Cas van Vorstenbos De Schelde 1.23.11 zeeland 
257 Remy Samwel Westland Dijkglas 1.23.29 haaglanden 
258 Hans Borg De Watervogels 1.23.42 gouwe rijnstreek 
259 Jeffrey Schijns Eurode KZC 1.23.62 limburg 
260 Bas Ottenheim Heldense Zwemver. 1.23.87 limburg 
261 Patrick Elfrink Onderdak 1.24.41 zeeland 
262 Frank Smit GoSwim 1.24.59 utrecht 
263 René Boer Aqua'68 1.24.74 drenthe 
264 Jordy de Kok De Bevelanders 1.24.86 zeeland 
265 Tibor Jansen De Ganze 1.24.94 zeeland 
266 Stefan Petersen         Oldambt                  1.25.12 groningen 
267 Ruben v/d Oever Katwijk 1.25.17 gouwe rijnstreek 
268 Jouke Minze Benedictus PWC 1.25.27 friesland 
269 Gijs Manhave De Schelde 1.25.30 zeeland 
270 Boyd Veltman PWC 1.25.36 friesland 
271 Marc Nelis De Bevelanders 1.25.42 zeeland 
272 Joomay Steffens IJZPC 1.25.47 utrecht 
273 Willem Adema Middelsé 1.25.47 friesland 
274 Mitchel Douma AVVLO-Friso Combinatie 1.25.65 friesland 
275 Ruben Keizer Katwijk 1.25.69 gouwe rijnstreek 
276 Sander Verkaik De Granaet 1.25.74 friesland 
277 Geoffrey Groenewegen GoSwim 1.25.76 utrecht 
278 Kevin Dickie De Schelde 1.25.80 zeeland 
279 Jacob Sikkes HZ&PC Heerenveen 1.25.91 friesland 
280 Mike v/d Beek Watervogels 1.26.07 gouwe rijnstreek 
281 Bjorn Damen Aqua'68 1.26.48 drenthe 
282 Dennis Lek De Kikker 1.26.91 drenthe 
283 Edwin Noordenbos        TriVia                   1.27.13 groningen 
284 Mitchell Beugels De Spatters 1.27.28 drenthe 
285 Kevin Mulder Hoogeveen 1.27.48 drenthe 
286 Leo Wijnstra PWC 1.28.08 friesland 
287 Thom de Jong WZK 1.28.14 haaglanden 
288 Ruben Batist Westland Dijkglas 1.28.29 haaglanden 
289 Jim van Dijk Westland Dijkglas 1.28.59 haaglanden 
290 Robin Nahon De Bevelanders 1.29.15 zeeland 
291 Jonatan Baumgarten AZL 1.29.64 haaglanden 
292 Dave Bosch             Oldambt                  1.29.71 groningen 
293 Sander van Doeselaar Scheldestroom 1.29.91 zeeland 
294 Kevin Koopman Onderdak 1.30.42 zeeland 
295 Sybren Riedstra        Bubble                  1.30.43 groningen 
296 Michel Feenstra         De Aquaflippers          1.30.60 groningen 
297 Victor Langlois LZ1886 1.30.74 gouwe rijnstreek 
298 Robin Blok  LZ1886 1.31.02 gouwe rijnstreek 
299 Dennis Jansen Noordwijkerhout 1.31.06 gouwe rijnstreek 
300 Rafael Fortunato De Vuursche 1.31.16 utrecht 
301 Menno de Vries DES 1.31.32 haaglanden 
302 Frank van der Zwaag De Valken 1.31.37 drenthe 
303 Emiel van Beusekom van Vliet Barracuda 1.31.54 gouwe rijnstreek 
304 Steven Hoomans Neptunia '24 1.31.68 friesland 
305 Floris Jan Beumer De Schelde 1.31.96 zeeland 
306 René Fictorie Hoogeveen 1.32.06 drenthe 
307 Jelle Benders VZC Veenendaal 1.32.44 utrecht 
308 Jeroen van der Giessen Westland Dijkglas 1.32.65 haaglanden 
309 Bob de Vent AVVLO-Friso Combinatie 1.33.12 friesland 
310 Guido de Jongh UZSC 1.33.14 utrecht 
311 Jasper v.d. Ven Zoetermeer 1.33.73 haaglanden 
312 Dennis de Bilde Onderdak 1.33.78 zeeland 
313 Laurens Westerweele Scheldestroom 1.33.84 zeeland 
314 Bjorn Jansen Najade 1.34.30 drenthe 
315 Ivan Dellaert Scheldestroom 1.34.33 zeeland 
316 Eyso Meelker De Granaet 1.34.45 friesland 
317 Randy Bouws De Schelde 1.34.66 zeeland 
318 Quinten Messemaker De Vliet (SG) 1.34.93 haaglanden 
319 Patrick Starink De Duinkikkers 1.36.39 utrecht 
320 Erik Schippers De Vliet (SG) 1.36.52 haaglanden 
321 Wybren Veenstra DZ & PC 1.36.92 friesland 
322 Tijn Coppens Zwemlust-de Hommel 1.37.29 utrecht 
323 Anton Fourie WZK 1.38.18 haaglanden 
324 Maarten Hoen           De Aquaflippers         1.38.38 groningen 
325 Lucas Vaessen Vriledo 1.40.85 drenthe 
326 Luc Schellekens WZK 1.44.29 haaglanden 
327 Floris vd Bos De Haaien 1.46.75 utrecht 
328 Dennis Haan             Oldambt                  1.47.97 groningen 
All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl