Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2006/2007

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
 100m vrije slag jongens Minioren 6   
1 Daniel van der Deen Borger 1.04.61 drenthe 
2 Oscar v/d Heuvel Noordwijkerhout 1.05.03 gouwe rijnstreek 
3 Maarten Brzoskowski PSV 1.05.06 brabant 
4 John Smit Poseidon'56 1.05.60 rotterdam 
5 Arthur van Noorden ZCV 1.06.11 limburg 
6 Jeffrey Reijnders Oceanus 1.06.60 a'dam/'t gooi 
7 Floris Polman Dedemsvaart AC 1.06.73 overijssel 
8 Jens Kobesen Nova 1.06.82 groningen 
9 Damon Peperkamp De Dinkel Denekamp 1.06.89 overijssel 
10 Jurian Beukers WVZ 1.07.14 haaglanden 
11 Ruben Tol Ed-Vo 1.07.36 nrd holland 
12 Mike Bravenboer Poseidon'56 1.07.55 rotterdam 
13 Lucas Greven ZCV 1.07.69 limburg 
14 Yassine Maniani z.v. Utrecht 1.07.72 utrecht 
15 David Koers ZV Zaltbommel 1.07.82 gelderland 
16 Jeffrey Buddenberg De Zeehond'73            1.08.05 rotterdam 
17 Lars Kerkhoff Rapido'82 1.08.14 nrd holland 
18 Kjeld Gravesteijn Zaanstad (SG) 1.08.16 nrd holland 
19 Marco Barkhuis  Stadskanaal 1.08.26 groningen 
20 Bryan Tankink WWV 1.08.47 gelderland 
21 Dominique Sikkema Zignea 1.08.76 overijssel 
22 Jan-Willem den Dunnen PCG 1.08.78 rotterdam 
23 Luc van der Wolde  Stadskanaal 1.08.89 groningen 
24 Robin Schollink OZ&PC 1.09.10 overijssel 
25 Milan Grünewald  TriVia 1.09.23 groningen 
26 Jordy Maurits Vlaardingen 1.09.36 rotterdam 
27 Geert Jan Rozeboom  TriVia 1.09.39 groningen 
28 Nick Cleintuar Vlaardingen 1.09.48 rotterdam 
29 Mitchel Doldersum Deltasteur 1.09.51 overijssel 
30 Levi Hilbolling  Nova 1.09.59 groningen 
31 Arjan Hanse Zuiderzeezwemmers 1.09.70 gelderland 
32 Jeffry van Zetten Octopus 1.09.77 gelderland 
33 Sven Alderlieste Daphnia 1.09.87 brabant 
34 Max de Voogt OTS 1.09.89 utrecht 
35 Damon Jongeleen De Columbiaan 1.10.23 gouwe rijnstreek 
36 Sjors Lieverst Zaanstad (SG) 1.10.33 nrd holland 
37 Daryl Polder DBD 1.10.44 brabant 
38 Joep van Grunsven Arethusa 1.10.59 brabant 
39 Melvin Prins MNC Dordrecht 1.10.61 rotterdam 
40 Sjoerd Murk IJZPC 1.10.68 utrecht 
41 Marty Kennis Hellas-Glana 1.10.78 limburg 
42 Kristan Feenstra ZVZwartsluis 1.10.83 overijssel 
43 Jonathan Rozema DZ & PC 1.11.03 friesland 
44 Nick Alink Olympia 1.11.04 gelderland 
45 Daan Wolswinkel RZ 1.11.05 limburg 
46 Ruben Rozeboom  TriVia 1.11.11 groningen 
47 Lennard Breel De Stormvogel 1.11.18 zeeland 
48 Brady Dubois WVZ 1.11.31 haaglanden 
49 Felix Geenen DAW-FINENZO 1.11.31 nrd holland 
50 Niels Thomassen Aquapoldro 1.11.50 gelderland 
51 Guus Jonk Hoorn-Aurik 1.11.52 nrd holland 
52 Dylan Notten Brunssum 1.11.57 limburg 
53 Sem van Lith ZVW'74 1.11.57 gelderland 
54 Melvin Prins SBC-2000(SG) 1.11.81 brabant 
55 Daniël Dikken De Duck 1.11.86 rotterdam 
56 Myrdin Willemse Orca 1.11.88 friesland 
57 Jorn Muller Olde Vechte 1.11.93 overijssel 
58 Kevin Wolters Hellas-Glana 1.11.93 limburg 
59 Sven Bremer ZVW'74 1.11.93 gelderland 
60 Stan Snijders RZL 1.11.98 limburg 
61 Jelmar Hillebrink  MNC Dordrecht            1.12.11 rotterdam 
62 Joost Gevaert De Bevelanders 1.12.16 zeeland 
63 Olaf Smidts  GZVW 1.12.18 groningen 
64 Dirk van der Eems Wetterwille 1.12.25 friesland 
65 Marco Uppelschoten De Houtrib 1.12.36 gelderland 
66 Roy Bos De Devel 1.12.44 rotterdam 
67 Donny vd Bosch IJZPC 1.12.45 utrecht 
68 Eli Weisz  Vlaardingen              1.12.54 rotterdam 
69 Christian de Die De Schelde 1.12.67 zeeland 
70 Jeroen Braspenning HPC 1.12.71 nrd holland 
71 Robin v/d Voort Sassenheim 1.12.83 gouwe rijnstreek 
72 Rick Stolk De Vrije Slag 1.12.84 gelderland 
73 Alex Bos sg Noord Limburg 1.12.90 limburg 
74 Coen Reukers De Dinkel Denekamp 1.13.05 overijssel 
75 Marc Tromp PSV 1.13.06 brabant 
76 Keven Meuwissen Patrick 1.13.10 limburg 
77 Joeri Berends De Futen 1.13.12 a'dam/'t gooi 
78 Jeroen Lorius De Kikker 1.13.16 drenthe 
79 Bas Perik Electrolux AZC 1.13.20 gouwe rijnstreek 
80 Toby van Zundert Sassenheim 1.13.24 gouwe rijnstreek 
81 Martijn van de Koppel Torpedo 1.13.31 a'dam/'t gooi 
82 Ivar Veldscholte  ZPB H&L                    1.13.40 rotterdam 
83 Nick v/d Krogt De Zijl/LGB 1.13.51 gouwe rijnstreek 
84 Mart Theunissen ZC Eijsden 1.13.64 limburg 
85 Pieter Ytsma De Granaet 1.13.72 friesland 
86 Rowan Keen Borger 1.13.73 drenthe 
87 Guus van Stiphout Nautilus 1.13.75 brabant 
88 Remco Tol Ed-Vo 1.13.75 nrd holland 
89 Dieder Schuurmans Tritium(SG) 1.13.79 brabant 
90 Fabian Sebregts Hieronymus 1.13.79 brabant 
91 Nick Evers Aquamigos(SG) 1.13.84 brabant 
92 Casper Visser De Houtrib 1.13.86 gelderland 
93 Jakub Foytl DES 1.13.90 haaglanden 
94 Arno Kamminga De Columbiaan 1.14.24 gouwe rijnstreek 
95 Dave Heshof WZ&PC 1.14.35 nrd holland 
96 Luc Evertzen GZV Marveld 1.14.35 gelderland 
97 Max Grispen ZCV 1.14.59 limburg 
98 Roel Alers WZ&PC 1.14.66 nrd holland 
99 Jory Willemsen Octopus 1.14.67 gelderland 
100 Bart v.d. Oord Kerkdriel 1.14.68 gelderland 
101 Bart Bekkema De Forel 1.14.76 friesland 
102 Duane Wemmers  MNC Dordrecht            1.14.80 rotterdam 
103 Pike Kijlstra Aquapoldro 1.14.80 gelderland 
104 Dennis Benneker OZ&PC 1.14.98 overijssel 
105 Thomas Chin-Kon-Sung WVZ 1.15.06 haaglanden 
106 Mateusz Czurylo ZON/S&S 1.15.09 limburg 
107 Johnno Peters  Wiekslag                 1.15.25 rotterdam 
108 Daan Nijland De Berkelduikers 1.15.31 gelderland 
109 Niels van Henten De Rijn 1.15.31 gelderland 
110 Sven Gravesteijn Zaanstad (SG) 1.15.34 nrd holland 
111 Diego De Meyer De Bruinvis 1.15.37 zeeland 
112 Robin Hoogeveen Hoogeveen 1.15.37 drenthe 
113 Guido Dijkwel Borger 1.15.38 drenthe 
114 Siegert van Dieren De Bevelanders 1.15.43 zeeland 
115 Gijs Appels Aqua-Novio'94 1.15.57 gelderland 
116 Vittorio Ros ACZ 1.15.63 rotterdam 
117 Nick Sijmons De Amstel 1.15.68 a'dam/'t gooi 
118 Luuk Janssen Mosa-Regio 1.15.79 limburg 
119 Yonno Paalhaar De Dinkel Denekamp 1.15.80 overijssel 
120 Nordin Zandhuis De Otters Het Gooi 1.15.81 a'dam/'t gooi 
121 Paul de Graaf Waterland 1.15.81 nrd holland 
122 Hein Rödel OZ&PC 1.15.82 overijssel 
123 Koen Hagelstein VZC-Veenendaal 1.15.82 utrecht 
124 Joris Kraaijenstein MNC Dordrecht 1.15.86 rotterdam 
125 Vincent Visser De Vikings 1.15.89 friesland 
126 Tai Wei Kan SCOM 1.15.95 rotterdam 
127 Klaas Schoute DAW-FINENZO 1.15.96 nrd holland 
128 Job Boersma ORZC '96 (SG) 1.15.97 nrd holland 
129 Anthony Lubbers De Dolfijn 1.16.03 a'dam/'t gooi 
130 Nicolas Rivard DES 1.16.04 haaglanden 
131 Koen Nuchelmans De Dommelbaarzen 1.16.09 brabant 
132 Morten Boudestein De Lansingh 1.16.15 rotterdam 
133 Casper van den Broek RZL 1.16.19 limburg 
134 Martijn Vugts De Haaien 1.16.22 utrecht 
135 Koen van Lieshout De Zijl/LGB 1.16.31 gouwe rijnstreek 
136 Maikel Mierop NDD 1.16.32 gelderland 
137 Rick Hoekstra TRB-RES 1.16.42 brabant 
138 Wouter van Kerckhoven De Honte 1.16.48 zeeland 
139 Axel Skrabanja Mosaqua 1.16.50 limburg 
140 Tijmen Schaapherder Torpedo 1.16.55 a'dam/'t gooi 
141 Mitchell van Winsum Flevo 1.16.60 gelderland 
142 Tim Muller  De Geul                  1.16.62 rotterdam 
143 Jesse de Vries De Rijn 1.16.67 gelderland 
144 Jos van der Wiel DWF 1.16.68 rotterdam 
145 Daniel Harmsen  De Devel 1.16.74 rotterdam 
146 Jordi 't Mannetje  De Kempvis                1.16.77 rotterdam 
147 Oebele v.d. Velde DZ & PC 1.16.79 friesland 
148 Jelle Nap VZC-Veenendaal 1.17.04 utrecht 
149 Kjel Sieval LZ 1886 1.17.04 gouwe rijnstreek 
150 Madé Diepersloot De Fuut 1.17.04 utrecht 
151 Marvin van Diermen De Rijn 1.17.06 gelderland 
152 Abe Veenstra De Veene 1.17.11 overijssel 
153 Jeroen v/d Meer v Uden de Gouwe 1.17.11 gouwe rijnstreek 
154 Mark Beijering De IJsel 1.17.11 overijssel 
155 Yannick van Kooten v Uden de Gouwe 1.17.11 gouwe rijnstreek 
156 Fabian Steurrijs Olympia 1.17.16 gelderland 
157 Quinn Massee DWK-XCESS 1.17.29 gelderland 
158 Wilko Heemskerk De Treffers 1.17.30 brabant 
159 Halil Ibrahim Kaynak De Dolfijn 1.17.44 a'dam/'t gooi 
160 Jasper Schoonhoven Octopus 1.17.51 gelderland 
161 Thymo Reichgelt SBC-2000(SG) 1.17.55 brabant 
162 Sander Akkerman HZ&PC Heerenveen 1.17.60 friesland 
163 Jordy Heuschen ZC Eijsden 1.17.61 limburg 
164 Diego Hélant Muller De Dolfijn 1.17.64 a'dam/'t gooi 
165 Dion Tamerius zc De Schotejil 1.17.73 rotterdam 
166 Sjakko Bekkers De Stormvogel 1.17.77 zeeland 
167 Valiant Beekes De Otters Het Gooi 1.17.82 a'dam/'t gooi 
168 Dennis van Krieken De Treffers 1.17.88 brabant 
169 Floris van IJsseldijk DZ & PC 1.17.96 friesland 
170 Marc de Vries HZ&PC Heerenveen 1.17.96 friesland 
171 Sjoerd van de Poele Koewacht 1.17.97 zeeland 
172 Bram Jansen RZL 1.17.98 limburg 
173 Jeroen Martin MZ&PC 1.18.12 limburg 
174 Lennart van Ligtenberg Wetterwille 1.18.13 friesland 
175 Maurits Laarman Losser 1.18.16 overijssel 
176 Dennis van Kleef De Zijl/LGB 1.18.20 gouwe rijnstreek 
177 Xander Termijn De Kempvis 1.18.23 rotterdam 
178 Dave Edelaar De Columbiaan 1.18.30 gouwe rijnstreek 
179 Joris Willems Thalassa 1.18.36 brabant 
180 Matthijs Wilschut GoSwim 1.18.38 utrecht 
181 Brian Schijns Eurode KZC 1.18.41 limburg 
182 Mitchel Bom De Lansingh 1.18.51 rotterdam 
183 Rowdy Spaltman DAW-FINENZO 1.18.56 nrd holland 
184 Chris Bolding Hoogeveen 1.18.59 drenthe 
185 Ties Elzerman De Dolfijn 1.18.67 a'dam/'t gooi 
186 Kevin Zandbergen De Columbiaan 1.18.70 gouwe rijnstreek 
187 Kareem Elkady Zeester-Meerval 1.18.73 brabant 
188 Mees Leijnse De Stormvogel 1.18.76 zeeland 
189 Marijn Kruit IJZPC 1.18.89 utrecht 
190 Josha Stradowski v Vliet-Barracuda 1.18.91 gouwe rijnstreek 
191 Sven Driessen Oceanus 1.18.93 a'dam/'t gooi 
192 Guus Magrijn De Skelp 1.18.96 friesland 
193 Andreas Waldus NIMO 1.18.99 limburg 
194 Youri Borsboom IJsselmeer 1.18.99 a'dam/'t gooi 
195 Jens Moonen De Treffers 1.19.02 brabant 
196 Remco Visser ORZC '96 (SG) 1.19.05 nrd holland 
197 Vincent Wong NIMO 1.19.07 limburg 
198 Mitchell Bink Hellas-Glana 1.19.17 limburg 
199 Bart de Heer ZEPS 1.19.26 limburg 
200 Tico Wind E.ON Het Ravijn 1.19.26 overijssel 
201 Martijn de Mercado Oceanus 1.19.28 a'dam/'t gooi 
202 Thomas Bruning De Futen 1.19.31 a'dam/'t gooi 
203 Paul Zanen  Haren 1.19.32 groningen 
204 Lars van Tongeren De Vikings 1.19.41 friesland 
205 Denny Vastenburg De Vuursche 1.19.42 utrecht 
206 Marc Zwart Westland Dijkglas 1.19.45 haaglanden 
207 Alex in 't Groen De Vennen 1.19.63 brabant 
208 Ton van der Plaats De Vliet (SG) 1.19.87 haaglanden 
209 Nathan Muns Triton 1.20.02 a'dam/'t gooi 
210 Jordi Verheul Vecht&Rijn(SG) 1.20.34 utrecht 
211 Jesper Heuver De Veene 1.20.51 overijssel 
212 Michael de Jong D'Elft 1.20.56 haaglanden 
213 Marco Oosterhaven Middelsé 1.20.60 friesland 
214 Bob Pastoors De Columbiaan 1.20.64 gouwe rijnstreek 
215 Thomas Bertens DIO 1.20.79 brabant 
216 Sven Doldersum Dedemsvaart AC 1.20.80 overijssel 
217 Jan Peereboom DAW-FINENZO 1.20.91 nrd holland 
218 Pepijn Jorink Aquarius 1.20.91 nrd holland 
219 Arjan de Jong ZVZwartsluis 1.20.98 overijssel 
220 Patrick Venema DZ & PC 1.20.98 friesland 
221 Marco Hoogenraad BZV 1.21.23 brabant 
222 Nick Wientjes sg Noord Limburg 1.21.29 limburg 
223 Freek Diepeveen De Futen 1.21.32 a'dam/'t gooi 
224 Kenny Sieben Hellas-Glana 1.21.49 limburg 
225 Sander Venema  Bubble 1.21.66 groningen 
226 Jasper Verheij Zoetermeer 1.21.67 haaglanden 
227 Marco Morsink Swol 1894 1.21.68 overijssel 
228 Koen Rooseboom De Spatters 1.21.71 drenthe 
229 Cor Sytsma Bolsward-Workum sg 1.21.88 friesland 
230 Alexander Johanson Olde Vechte 1.21.98 overijssel 
231 Jasper Nijsink De Veene 1.21.98 overijssel 
232 Amro Badawi LZ 1886 1.22.07 gouwe rijnstreek 
233 Lennart van Kampen Deltasteur 1.22.16 overijssel 
234 Rienk Noordhof De Granaet 1.22.20 friesland 
235 Stijn Jongbloed Zaanstad (SG) 1.22.25 nrd holland 
236 Niels de Bruijn Hieronymus 1.22.38 brabant 
237 Jasper Falk DAW-FINENZO 1.22.46 nrd holland 
238 Rico de Vos Oceanus 1.22.54 a'dam/'t gooi 
239 Vinny Kooring De Dolfijn 1.22.59 a'dam/'t gooi 
240 Ozzie Hoogesteger De Stormvogel 1.22.61 zeeland 
241 Friso van Alphen z.v. Utrecht 1.22.64 utrecht 
242 Wolf de Nennie ZC Ooievaar(SG) 1.22.76 haaglanden 
243 Paul Goos KZC 1.22.79 nrd holland 
244 Hugo Herbers De Grunte 1.22.82 overijssel 
245 Pascal Rikkert v Vliet-Barracuda 1.22.87 gouwe rijnstreek 
246 Bart Uittenhout De Zijl/LGB 1.22.96 gouwe rijnstreek 
247 Rick Bunschoten De Aalscholver 1.22.99 a'dam/'t gooi 
248 Dennis Baalman  De Aquaflippers 1.23.03 groningen 
249 Ruben Bonnema HZ&PC Heerenveen 1.23.03 friesland 
250 Aron Bakker  Haren 1.23.19 groningen 
251 Sjors van Doesburg Tempo 1.23.25 brabant 
252 Tim Douma De Zwoer 1.23.25 utrecht 
253 Martijn Duijn Deltasteur 1.23.32 overijssel 
254 Matthew Stittelaar ZC Ooievaar(SG) 1.23.33 haaglanden 
255 Tom Porte  TriVia 1.23.42 groningen 
256 Bas Klompe De Stormvogel 1.23.43 zeeland 
257 Arno Bergsma DZ & PC 1.23.44 friesland 
258 Mitch Meeusen Het Y 1.23.56 a'dam/'t gooi 
259 David Durieux Zignea 1.23.58 overijssel 
260 Tom van Leeuwen Thalassa 1.23.71 brabant 
261 Jorn Bakker De Kikker 1.23.72 drenthe 
262 Daniel Mehlbaum De Ganze 1.23.79 zeeland 
263 David Scheffer  Pinquin 1.23.82 groningen 
264 Martijn Klaasen Kon AZ 1870 1.23.84 a'dam/'t gooi 
265 Zakaria el Mansori z.v. Utrecht 1.23.89 utrecht 
266 Niels Noorman De Spatters 1.24.17 drenthe 
267 Jordy Huiberts Oude Veer 1.24.22 nrd holland 
268 Mansour Khalegi De Dolfijn 1.24.27 a'dam/'t gooi 
269 Yoshua Rijk Scheldestroom 1.24.29 zeeland 
270 Remco Diepenbroek  Bubble 1.24.31 groningen 
271 Edwin Bolt Hoogeveen 1.24.62 drenthe 
272 Teun Hoornick SBC-2000(SG) 1.24.63 brabant 
273 Ronald Purmer De Bron 1.24.67 nrd holland 
274 Matthijs Boidin Scheldestroom 1.24.69 zeeland 
275 Kevin Hagels  Bubble 1.24.82 groningen 
276 Luuk Heck NZ&PC 1.24.87 gouwe rijnstreek 
277 Joost van Zuilen Katwijk 1.24.98 gouwe rijnstreek 
278 Niels v/d Wal NZ&PC 1.25.13 gouwe rijnstreek 
279 Rick v/d Stam Watervogels 1.25.15 gouwe rijnstreek 
280 Karo Smeele De Zijl/LGB 1.25.20 gouwe rijnstreek 
281 Tom van Gils Onderdak 1.25.25 zeeland 
282 Daan Egberts Electrolux AZC 1.25.26 gouwe rijnstreek 
283 Jan van Aken D'Elft 1.25.89 haaglanden 
284 Bas Doddema  Bubble 1.25.95 groningen 
285 Achraf Lakhsim De Dolfijn 1.26.13 a'dam/'t gooi 
286 Jeroen Dijkhuis  ZCM'86 1.26.40 groningen 
287 Johan Krol Middelsé 1.26.47 friesland 
288 William de Jonge Scheldestroom 1.26.56 zeeland 
289 Indi Joore Zwemlust-den Hommel 1.26.85 utrecht 
290 Bram van Bolderik De Schelde 1.27.16 zeeland 
291 Tycho Ultee Zwemlust-den Hommel 1.27.40 utrecht 
292 Siete Andela Wetterwille 1.27.47 friesland 
293 Sam Buter DAW-FINENZO 1.27.65 nrd holland 
294 Jordy Morssink Oceanus 1.27.84 a'dam/'t gooi 
295 Matthijs Bos De Valken 1.27.89 drenthe 
296 Jeroen de Heer DZ & PC 1.28.10 friesland 
297 Martijn Haan  z.c. Oldambt 1.28.21 groningen 
298 Marko Validzic  Haren 1.28.32 groningen 
299 Jeroen Essink De Fuut 1.28.36 utrecht 
300 Jochem Folkersma De Schelde 1.28.53 zeeland 
301 Jeroen Tijsma PWC 1.28.56 friesland 
302 Hein van Vliet z.v. Utrecht 1.28.68 utrecht 
303 Tim Zijlstra  Pinquin 1.29.41 groningen 
304 Arjen Sijbesma FZC ‘54 1.29.70 friesland 
305 Ruben Hoogeveen z.v. Utrecht 1.29.71 utrecht 
306 Kjeld van Keulen Aquarijn 1.30.02 utrecht 
307 Roy Smilde  ZCM'86 1.30.02 groningen 
308 Connor Pitney WZK 1.30.34 haaglanden 
309 Victor Savenije D'Elft 1.30.38 haaglanden 
310 Martin van Kammen ZPD 1.30.86 friesland 
311 Stefan Stoel Zaanstad (SG) 1.31.26 nrd holland 
312 Jos Schoonakker De Otters Axel 1.31.40 zeeland 
313 Karsten van Assel Koewacht 1.31.40 zeeland 
314 Jan Sloots De Valken 1.31.52 drenthe 
315 Luc vd Sant Zwemclub Zeist 1.32.13 utrecht 
316 René Bols De Kikker 1.32.39 drenthe 
317 Jango Kuyl De Vuursche 1.32.96 utrecht 
318 Martin Wolswinkel De Haaien 1.32.99 utrecht 
319 Thijs van Spall Zeelandia 1.34.21 zeeland 
320 Thijs de Vries Scheldestroom 1.34.76 zeeland 
321 Glenn Roessen D'Elft 1.35.20 haaglanden 
322 Mikhail Epifanov z.v. Utrecht 1.35.92 utrecht 
323 Matthijs Kiffen Zoetermeer 1.36.27 haaglanden 
324 Bas Goossen Koewacht 1.36.59 zeeland 
325 Bart Muntendam  Pinquin 1.36.72 groningen 
326 Marijn Donze De Schelde 1.37.34 zeeland 
327 Roald Hageman Westland Dijkglas 1.38.11 haaglanden 
328 Tim Totté Scheldestroom 1.38.89 zeeland 
329 Kanishk Kaushik AZL 1.39.37 haaglanden 
330 Sion Haarlemmer  ZCM'86 1.40.46 groningen 
331 Jelle Luijkx De Vliet (SG) 1.42.86 haaglanden 
332 Henry Holbrook WZK 1.44.55 haaglanden 
333 Lars Koenen  Pinquin 1.45.04 groningen 
All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl