Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen DZ & PC 1.17.41 friesland 2 Marit Boxum ZVZwartsluis 1.24.54 overijssel 3 Marieke van der Meer De Columbiaan 1.25.40 gouwe rijnstreek 4 Marij van der Mast SBC2000 1.25.97 noord brabant 5 Sophie 't Hart De Columbiaan 1.26.07 gouwe rijnstreek 6 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 1.26.33 groningen 7 Esmée Venner ZPC Nederweert 1.26.33 limburg 8 Laura van Engelen AquAmigos 1.26.40 noord brabant 9 Jasmijn Boon Electrolux AZC 1.26.41 gouwe rijnstreek 10 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 1.26.60 limburg 11 Myrthe Bakker Aquarijn 1.26.66 utrecht 12 Lindy Elkerbout de Veene 1.27.29 overijssel 13 Tatum Reppel MNC Dordrecht 1.28.35 rotterdam 14 Danieke van de Kooi de Granaet 1.29.27 friesland 15 Loulou Janssen De Columbiaan 1.29.54 gouwe rijnstreek 16 Renske Bijeman Aquarijn 1.29.60 utrecht 17 Naomi Tjon-asoi de Veene 1.30.67 overijssel 18 Jasmijn Bal Poseidon'56 1.30.73 rotterdam 19 Esra Reehorst De Devel 1.30.86 rotterdam 20 Lauren van Ijll D'Elft 1.31.89 haaglanden 21 Kaylee de Jong ZPCH 1.32.05 a'dam/'t gooi 22 Inge Vieveen WVZ 1.32.15 haaglanden 23 Floor Habers Nautilus 1.32.40 noord brabant 24 Kim Nijland De Berkelduikers 1.32.61 gelderland 25 Marieke Wildeboer GZVW 1.32.77 groningen 26 Naomi Knetemann De Devel 1.32.80 rotterdam 27 Jitske Boomars O Z & P C 1.32.95 overijssel 28 Anja Muntendam De Pinquin 1.33.14 groningen 29 Anna Rozema FZC ´54 1.33.16 friesland 30 Amber Raadschilders Kimbria 1.33.20 limburg 31 Claudia Schouten Aquarijn 1.33.39 utrecht 32 Manon Kampman Zegenwerp 1.33.66 noord brabant 33 Nikita Postma sg Middelse-Skelp 1.33.86 friesland 34 Lené Doomen TRB/RES 1.33.95 noord brabant 35 Paula Schellekens TRB/RES 1.34.51 noord brabant 36 Alieke van der Meer DWK 1.34.73 gelderland 37 Marit Adriaanse De Inktvis 1.35.00 groningen 38 Romy Ewalds Mosa Regio 1.35.09 limburg 39 Laura Tromp De Devel 1.35.17 rotterdam 40 Flo Bosmans Tritium (SG) 1.35.28 noord brabant 41 Sanne de Baas NZ&PC 1.35.39 gouwe rijnstreek 42 Elsa Bremer DZ & PC 1.35.76 friesland 43 Lanaya van Uffelen WVZ 1.35.86 haaglanden 44 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 1.36.32 nrd holland 45 Janny Groos DZ & PC 1.36.43 friesland 46 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 1.36.48 noord brabant 47 Fleur de Boer De Zeeschuimers 1.36.59 nrd holland 48 Josee Keizer GZVW 1.36.82 groningen 49 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 1.36.95 noord brabant 50 Lieve Göbbels Eurode/KZC 1.37.04 limburg 51 Romee Venneman PCG 1.37.16 rotterdam 52 Anniko Maas Zwemclub Losser 1.37.26 overijssel 53 Juliette Diaz Diaz ZPB H&l 1.37.46 rotterdam 54 Quinty Jansen Aquarijn 1.37.48 utrecht 55 Sanne Heemskerk LZ 1886-KartoenZ 1.37.76 gouwe rijnstreek 56 Maike van de Velde ZPCH 1.38.04 a'dam/'t gooi 57 Michelle Miltenburg SG Vecht&Rijn 1.38.04 utrecht 58 Josse Marsman Njord 1.38.15 noord brabant 59 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 1.38.18 limburg 60 Julliette Leeuwis DWK 1.38.39 gelderland 61 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 1.38.43 a'dam/'t gooi 62 Danielle van Valen De Devel 1.38.43 rotterdam 63 Kaylin stel Oeza 1.38.62 nrd holland 64 Ariane Smit Torpedo 1.38.89 a'dam/'t gooi 65 Sanne Hobe Poseidon'56 1.38.90 rotterdam 66 Rowie Kamp De Reuring 1.38.92 nrd holland 67 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 1.38.98 limburg 68 Madelon Jasper Faijer VZ&PC 1.39.20 overijssel 69 Robin van den Dungen Zeester Meerval 1.39.30 noord brabant 70 Nicky Leal De Columbiaan 1.39.43 gouwe rijnstreek 71 Iris Grelling Nautilus 1.39.46 noord brabant 72 Brigit van der Vegte Octopus 1.39.67 gelderland 73 Jade von Rotz De Devel 1.39.67 rotterdam 74 Elise Jocaille WZV 1.39.82 noord brabant 75 Ellen Smelt VZ&PC 1.39.82 overijssel 76 Brit Brandsma 't Tolhekke 1.39.87 overijssel 77 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.39.95 a'dam/'t gooi 78 Michelle Verhoeven Ed-Vo 1.39.97 nrd holland 79 Anna Harbers HZ&PC Heerenveen 1.40.00 friesland 80 Evelien van Kerckhoven De Honte 1.40.02 zeeland 81 Linda Koers Eemsrobben 1.40.19 groningen 82 Rianne Bouw DWK 1.40.29 gelderland 83 Cynthia Mulder Nunspeet 1.40.48 gelderland 84 Marieke Lodder Poseidon'56 1.40.76 rotterdam 85 Sarah Uuldriks Hieronymus 1.40.87 noord brabant 86 Marilin van der Waal Poseidon'56 1.40.95 rotterdam 87 Loes Walrecht HZ&PC Heerenveen 1.41.23 friesland 88 Noelle Scholte ZPC Livo 1.41.45 gelderland 89 Marloes Bekhuis O Z & P C 1.41.57 overijssel 90 Layla Middelkoop De Devel 1.41.57 rotterdam 91 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.41.60 gelderland 92 Chantalle Zijderveld De Devel 1.42.00 rotterdam 93 Britt Gijpmans ROB 1.42.17 limburg 94 Wietske Wiersma De Futen 1.42.25 a'dam/'t gooi 95 Marjolein Stubbe WS Twente 1.42.54 overijssel 96 Anique van Westerop WVZ 1.42.57 haaglanden 97 Dané van Wijngaarden De Geul 1.42.61 rotterdam 98 Jade Wensveen De IJsselmeeuwen 1.42.64 gelderland 99 Sterre van Schravendijk WS Twente 1.42.80 overijssel 100 Emma Koek ESCA Zwemmen 1.42.94 gelderland 101 Michelle Lemmens Hellas-Glana 1.43.10 limburg 102 Lulu-May Verbeek Oceanus 1.43.17 a'dam/'t gooi 103 Bobbi Smidt De Devel 1.43.21 rotterdam 104 Stephanie Wouters Njord 1.43.25 noord brabant 105 Silke Holkenborg DWV 1.43.29 gelderland 106 Julia van Zelst ZV Kerkdriel 1.43.32 gelderland 107 Julie van Nauta Lemke ACZ 1.43.59 rotterdam 108 Misty de Voogt De Duck 1.43.95 rotterdam 109 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 1.44.16 overijssel 110 Lotte van Iperen De Devel 1.44.77 rotterdam 111 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 1.44.79 gouwe rijnstreek 112 Marije Lammerdink De Berkelduikers 1.44.86 gelderland 113 Florien de Lange AZ&PC 1.45.30 utrecht 114 Mariska van Leeuwen NZ&PC 1.45.50 gouwe rijnstreek 115 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 1.45.53 rotterdam 116 Bente Koelemeij Zaanstad (SG) 1.45.87 nrd holland 117 Esther de Laat AquAmigos 1.45.91 noord brabant 118 Lotte Pouw Olde Vechte 1.45.95 overijssel 119 Esli Brouwer GZV Marveld 1.46.20 gelderland 120 Chantal Hetjes Ed-Vo 1.46.25 nrd holland 121 Maartje Braam LZ 1886-KartoenZ 1.46.42 gouwe rijnstreek 122 Maaike van Dalsen KZV de Lansingh 1.46.49 rotterdam 123 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 1.46.60 haaglanden 124 Dagmar Alderlieste SBC2000 1.46.69 noord brabant 125 Lonneke Kampman Zegenwerp 1.46.70 noord brabant 126 Charlotte Strack De Honte 1.46.90 zeeland 127 Laura Nieuwland De Stormvogel 1.46.92 zeeland 128 Bregje in 't Veld ZV Zaltbommel 1.47.02 gelderland 129 Manon Middelbos ZV de Gooye 1.47.20 rotterdam 130 Viveka Verhage DAW-Finenzo 1.47.28 nrd holland 131 Terri Out De Zeehond '73 1.47.36 rotterdam 132 Eva van der Straaten ZPB H&l 1.47.48 rotterdam 133 Isaa Ebbinge Oceanus 1.47.54 a'dam/'t gooi 134 Britt Cornelissens Hellas-Glana 1.47.60 limburg 135 Mara Doderlein de Win WZ&PC Purmerend 1.47.65 nrd holland 136 Saskia van der Velden DAW-Finenzo 1.47.90 nrd holland 137 Demi Papaioannou Aqua Novio ´94 1.48.04 gelderland 138 Samantha Mantel De Futen 1.48.05 a'dam/'t gooi 139 Amy Mooren de Roersoppers 1.48.20 limburg 140 Yvette Boers ZV Kerkdriel 1.48.32 gelderland 141 Shira de Haan Oeza 1.48.35 nrd holland 142 Lianne Schoonderwoerd W.Z. & P.C. Triton 1.48.43 a'dam/'t gooi 143 Naomi Esseling Scheldestroom 1.48.51 zeeland 144 Kayleigh Gijsels Tempo 1.48.56 noord brabant 145 Esmee Wijnmaalen PCG 1.48.86 rotterdam 146 Babet Kanis Deltasteur 1.49.41 overijssel 147 Saliha Benzeroual Het Y 1.49.68 a'dam/'t gooi 148 Kirsten Dijkman Kzc 1.49.83 nrd holland 149 Celeste Sijtsma HZ&PC Heerenveen 1.50.00 friesland 150 Maartje Langstraat Arethusa 1.50.06 noord brabant 151 Kristy Nagtzaam Hieronymus 1.50.50 noord brabant 152 Lotte Terburg Tritium (SG) 1.50.72 noord brabant 153 Kimberley Gerritsen De Gelenberg 1.51.00 gelderland 154 Jamie Stegeman De Berkelduikers 1.51.07 gelderland 155 Enza Savans Zoetermeer 1.51.36 haaglanden 156 Chayenne Odenhoven Nimo 1.51.37 limburg 157 Nienke Kroeze Deltasteur 1.51.39 overijssel 158 Zita Hofmeijer WS Twente 1.51.42 overijssel 159 Amber Bergman De Dinkel 1.51.51 overijssel 160 Maaike Masselink De Dinkel 1.51.64 overijssel 161 Renske Beek De Futen 1.51.85 a'dam/'t gooi 162 Irith-gitte Buursma HZ&PC Heerenveen 1.51.91 friesland 163 Ellen Boot AZ&PC 1.51.92 utrecht 164 Ilse Wijnveld De Rijn 1.51.95 gelderland 165 Iris van Gijtenbeek De Berkelduikers 1.52.02 gelderland 166 Jola Noya Deltasteur 1.52.16 overijssel 167 Maud Heldoorn Deltasteur 1.52.22 overijssel 168 Selina Doldersum Deltasteur 1.52.23 overijssel 169 Ilse de Jonge ESCA Zwemmen 1.52.26 gelderland 170 Maaike Huijsmans De Rijn 1.52.26 gelderland 171 Marlijn Welmer De Berkelduikers 1.52.32 gelderland 172 Anna Morsink W.Z. & P.C. Triton 1.52.33 a'dam/'t gooi 173 Lotte Zwolsman Oceanus 1.52.42 a'dam/'t gooi 174 Anika Kilian De Meer 1.53.07 gelderland 175 Inge Vijsma W.Z. & P.C. Triton 1.53.17 a'dam/'t gooi 176 Anouk Helthuis O Z & P C 1.53.29 overijssel 177 Carianna van der Graaf zc Oldambt 1.53.32 groningen 178 Maartje ten Hoopen O Z & P C 1.53.64 overijssel 179 Merle Koldemeule WS Twente 1.53.92 overijssel 180 Romy Spoelder ZV De Aalscholver 1.53.93 a'dam/'t gooi 181 José Bijl Het Y 1.54.43 a'dam/'t gooi 182 Ilse van Berkel Van Vliet Barracuda 1.54.48 gouwe rijnstreek 183 Loes van der Haar Deltasteur 1.54.67 overijssel 184 Amber Rose Heijdens De Stormvogel 1.54.82 zeeland 185 Iris Pernot Het Y 1.55.00 a'dam/'t gooi 186 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 1.55.05 limburg 187 Jeske Moerenhout de Forel 1.55.22 friesland 188 Daphne de Groot Ed-Vo 1.55.55 nrd holland 189 Sanne Wagener TRB/RES 1.55.80 noord brabant 190 Marthe Lubberts HZ&PC Heerenveen 1.55.97 friesland 191 Romy Jalving HZ&PC Heerenveen 1.56.34 friesland 192 Ilse van der Zon SG Vecht&Rijn 1.57.76 utrecht 193 Serena de Pijper SBC2000 1.58.13 noord brabant 194 Khelsey van Geel De Krabben 1.59.20 noord brabant 195 Kim Rebergen Hellas-Glana 1.59.59 limburg 196 Inge Belfor De Columbiaan 2.00.10 gouwe rijnstreek 197 Hesra Forkink Zpp 2.00.98 drenthe 198 Maria Geevers Eurode/KZC 2.01.68 limburg 199 Serena Kouters ZON/S&S 2.02.16 limburg 200 Hannah Schrijver Dwt 2.02.37 nrd holland 201 Myrthe Visser Orca 2.02.95 friesland 202 Vanity de Roos De Honte 2.03.37 zeeland 203 Lianne Geraets ROB 2.03.54 limburg 204 Kim Groeneveld ZV Waterland 2.03.80 nrd holland 205 Hester Blom Het Y 2.05.07 a'dam/'t gooi 206 Roos van Marrewijk De Bevelanders 2.05.70 zeeland 207 Sophie van Wijngaarden De Futen 2.11.50 a'dam/'t gooi 208 Lenique Smijs Scheldestroom 2.14.30 zeeland 209 Rianne Kuin de Rog 2.16.22 limburg 210 Zenna Thiry W.Z. & P.C. Triton 2.19.46 a'dam/'t gooi 211 Chenelva Pengel Het Y 2.20.51 a'dam/'t gooi 212 Lara de Jong Scheldestroom 2.20.85 zeeland 213 Chantal Middelkamp DZ & PC 2.21.59 friesland 214 Renske Postma Orca 2.22.06 friesland 215 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2.22.06 limburg 216 Pien Boodt De Dolfijn 2.22.32 a'dam/'t gooi 217 Annabel Boeckhout Scheldestroom 2.23.09 zeeland 218 Julia Hietkamp HZPC 2.23.56 limburg 219 Maartje Liepert Scheldestroom 2.26.60 zeeland 220 Cecilie Pedersen De Futen 2.30.92 a'dam/'t gooi 221 Lissa van der Beek Eszet 2.37.10 limburg 222 Britt de Bruijn Scheldestroom 2.42.66 zeeland 223 Lobke Dierikx Scheldestroom 2.46.08 zeeland 224 Romy Basting Scheldestroom 2.52.43 zeeland 225 Inge Hertogh Scheldestroom 2.52.50 zeeland 226 Samantha Schmidgall Eszet 3.24.30 limburg

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl