Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m vrije slag jongens minioren 6 1 Ryan Beugels De Spatters 2.28.78 drenthe 2 Maurice van der Ploeg De Kikker 2.29.60 drenthe 3 Marcel van der Heide de Vikings 2.31.35 friesland 4 Max Hermans HZPC 2.33.46 limburg 5 Floris van Mierlo ZPK Budel 2.33.58 brabant 6 Justin Doldersum Deltasteur 2.33.76 overijssel 7 Sam Heck De Columbiaan 2.34.11 gouwe-rijnstreek 8 Jeroen Koers Eemsrobben 2.34.58 groningen 9 Jitse Zonneveld RZ 2.35.05 limburg 10 Luuk Nijland De Berkelduikers 2.35.64 gelderland 11 Krijn de Kievit WVZ 2.36.29 haaglanden 12 Ted Wilders Mosa Regio 2.36.64 limburg 13 Michael Tonsbeek Dwt 2.36.78 noord holland 14 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 2.36.86 gelderland 15 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 2.37.60 gelderland 16 Luuk Hendriksen De Dinkel Denekamp 2.37.80 overijssel 17 Jorn Steenbergen DZ & PC 2.37.88 friesland 18 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 2.37.89 gelderland 19 David van Groen Hpc 2.38.50 noord holland 20 Mathijs Mulder De Forel 2.38.95 friesland 21 Bart Kors Deltasteur 2.39.36 overijssel 22 Floyd van Hoof Van Vliet Barracuda 2.39.84 gouwe-rijnstreek 23 Lars van Didden Zeps 2.40.10 limburg 24 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 2.40.33 gouwe-rijnstreek 25 Stefan Ridderbos Bubble 2.40.60 groningen 26 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 2.40.90 a'dam-'t gooi 27 Gijs van der Wal De Rijn 2.40.96 gelderland 28 Jeroen van Beek ZVV 2.41.61 gelderland 29 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 2.41.65 limburg 30 Fedde Beukers De Dinkel Denekamp 2.42.29 overijssel 31 Mike Kouwenhoven Wiekslag 2.42.55 rotterdam 32 Philip van Moll Luctor et Emergo 2.42.60 zeeland 33 Wouter Stap De Stormvogel 2.42.68 zeeland 34 Sven Hubregtse De Kempvis 2.43.12 rotterdam 35 Johan Speksnijder Rsw 2.43.23 rotterdam 36 Stijn Avezaat De Fuut 2.44.36 utrecht 37 Mike Hoek De Duck 2.44.84 rotterdam 38 Hans-Jan Westerhof WS Twente 2.44.86 overijssel 39 Max Ceunink Van De Cappelle Deltasteur 2.45.05 overijssel 40 Stefan Hoekstra Trb/Res 2.45.15 brabant 41 Marcel Groen GZVW 2.45.67 groningen 42 Nino Sieling DWK 2.45.76 gelderland 43 Toby van Wijngaarden WVZ 2.45.80 haaglanden 44 Mika Smelt VZ&PC 2.45.82 overijssel 45 Rick Minkman De Krabben 2.46.26 brabant 46 Mickey Wijchers Borger 2.46.43 drenthe 47 Martijn Kieffer Eemsrobben 2.46.65 groningen 48 Stan Ruessink Noord Veluwe 2.46.76 gelderland 49 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 2.46.89 gouwe-rijnstreek 50 Jelmer Postma Orca 2.46.90 friesland 51 Axel Julius Octopus 2.47.17 gelderland 52 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 2.47.37 rotterdam 53 Brandon Ribberink De Dinkel Denekamp 2.47.45 overijssel 54 David van Zelst ZV Kerkdriel 2.47.45 gelderland 55 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 2.47.76 overijssel 56 Roberto Hogerwerf de Devel 2.47.91 rotterdam 57 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 2.47.92 gouwe-rijnstreek 58 Roy Moison Zpch 2.47.96 a'dam-'t gooi 59 Stan Blok Rapido '82 2.48.05 noord holland 60 Mike Fraanje DWK 2.48.48 gelderland 61 Aron Bouwer 't Tolhekke 2.48.92 overijssel 62 Roy van der Woude Rapido '82 2.48.93 noord holland 63 Alex van Soest zc De Schotejil 2.49.13 rotterdam 64 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 2.49.13 noord holland 65 Ivo Nemeth Brunssum 2.49.49 limburg 66 Jeroen Glansdorp Zpch 2.49.58 a'dam-'t gooi 67 Jelmer Post Avena 2.49.69 friesland 68 Jesse Thomassen Aquapoldro 2.49.80 gelderland 69 Bas van Hees Poseidon'56 2.50.15 rotterdam 70 Yvo Bulham de Vennen 2.50.21 brabant 71 Alain Vogels Z&PV Nuenen 2.50.32 brabant 72 Jari Hofsink Deltasteur 2.50.88 overijssel 73 Beau Kneppers Oude Veer 2.51.02 noord holland 74 Gert Muntendam De Pinquin 2.51.50 groningen 75 Joris Diepeveen De Futen 2.51.54 a'dam-'t gooi 76 Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 2.51.58 gouwe-rijnstreek 77 Levi Tol Ed-Vo 2.51.73 noord holland 78 Niek van Gent ZV Sassenheim 2.52.00 gouwe-rijnstreek 79 Rens Geurds ZV Sassenheim 2.52.23 gouwe-rijnstreek 80 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 2.52.38 brabant 81 Killian von den Hoff Brunssum 2.52.67 limburg 82 Colin van der Bijl Aquarijn 2.52.86 utrecht 83 Robbin Nijsink De Veene 2.53.20 overijssel 84 Bart Weiland Wetterwille 2.53.44 friesland 85 Thom Allonsius De Schelde 2.53.61 zeeland 86 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 2.53.77 groningen 87 Hotze van der Werf SG Middelse-Skelp 2.53.96 friesland 88 Max van der Zijden AZL 2.55.00 haaglanden 89 Luc Nelissen Patrick 2.55.31 limburg 90 Alex Breel De Stormvogel 2.55.57 zeeland 91 Jeroen Voltman ESCA 2.55.57 gelderland 92 Ruben Delvoie MZ&PC 2.55.57 limburg 93 Floris van der Meer d'ELFT 2.55.72 haaglanden 94 Michael Bolk Olde Vechte 2.55.74 overijssel 95 Pascal Nuijten ZV Westland Dijkglas 2.55.80 haaglanden 96 Kevin Janssen Kimbria 2.56.67 limburg 97 Thom Hansen De Zwoer 2.56.69 utrecht 98 Michaily Pappas Kimbria 2.56.82 limburg 99 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 2.56.90 brabant 100 Roy Potze GZVW 2.57.37 groningen 101 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 2.57.38 gouwe-rijnstreek 102 Bas Verweij Avena 2.57.46 friesland 103 Guido Postma Avena 2.57.93 friesland 104 Luuk van Donk Electrolux AZC 2.58.09 gouwe-rijnstreek 105 Ruben Schellekens Trb/Res 2.58.13 brabant 106 Jordan Langenberg WVZ 2.58.32 haaglanden 107 Thom Bakker Zoetermeer 2.58.48 haaglanden 108 Rens van Amelsvoort O Z & P C 2.58.64 overijssel 109 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 2.58.65 friesland 110 Navin Keizer De Dolfijn 2.58.80 a'dam-'t gooi 111 Vincent Visser SG. Bolsward-Workum 2.59.00 friesland 112 Martin Wenderich Aquapoldro 2.59.10 gelderland 113 Enrique van Opdurp Scheldestroom 2.59.18 zeeland 114 Cédric Pardieck De Dolfijn 2.59.22 a'dam-'t gooi 115 Jilles Kootstra SG Middelse-Skelp 2.59.23 friesland 116 Quinten de Putter De Schelde 2.59.33 zeeland 117 Yaro Roodenburg De Geul 2.59.46 rotterdam 118 Thomas Verhoeven Wiekslag 2.59.81 rotterdam 119 Sander de Hamer De Ganze 2.59.85 zeeland 120 Joshua Verkuil Aquarijn 2.59.94 utrecht 121 Dave Holweg ZPC Livo 3.00.10 gelderland 122 Rutger Otto De Vrije Slag 3.00.60 gelderland 123 Gabriel Danckaarts de Devel 3.00.73 rotterdam 124 Irjan Brummelman De Berkelduikers 3.00.97 gelderland 125 Sven Claessens ZC Eijsden 3.00.98 limburg 126 Rick Mooi IJsselmeer 3.01.32 a'dam-'t gooi 127 Rick van Wegberg Patrick 3.01.38 limburg 128 Sander de Vos ZV de Gooye 3.01.48 rotterdam 129 Roy van der Heyden Dzt'62 3.01.59 brabant 130 Tim Peeters RZ 3.01.59 limburg 131 Tony Hacquebord ESCA 3.01.60 gelderland 132 Menno de Vries Zignea 3.01.64 overijssel 133 Jerry Jubitana d'ELFT 3.01.66 haaglanden 134 Jorn Wolterinck GZV Marveld 3.01.82 gelderland 135 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 3.02.06 rotterdam 136 Michael den Oudsten Aquarijn 3.02.25 utrecht 137 Alexander Lakiere MZ&PC 3.02.40 limburg 138 Danny Hamers ZC Valkenburg 3.02.40 limburg 139 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 3.02.48 gouwe-rijnstreek 140 Nick Wolferink ZV Scholtenhagen 3.02.54 overijssel 141 Martijn Kornet GoSwim 3.02.59 utrecht 142 Koen van der Eems Wetterwille 3.03.01 friesland 143 Brian vd Bovenkamp VZC-E&P 3.03.24 utrecht 144 Thomas de Lange WS Twente 3.03.64 overijssel 145 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 3.03.65 haaglanden 146 Daniel Borghardt Orca 3.03.68 friesland 147 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 3.03.73 overijssel 148 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 3.03.78 a'dam-'t gooi 149 Edwin Baan Het Ravijn 3.03.95 overijssel 150 Tim Bredenhof Aquarijn 3.04.01 utrecht 151 Bart van Eindhoven Argo 3.04.06 brabant 152 Joey Agema Zwemlust/Utrecht 3.04.07 utrecht 153 Tim de Zoete De Duinkikkers 3.04.45 utrecht 154 Tim Boon Electrolux AZC 3.04.46 gouwe-rijnstreek 155 Jurre Stammes DWK 3.04.50 gelderland 156 Jeroen van Dinther Neptunes '58 3.05.50 brabant 157 Thomas van Breemen ZPD 3.05.52 friesland 158 Chris Verheesen Patrick 3.05.72 limburg 159 Loek Fliervoet WZV 3.06.19 brabant 160 Jasper Slobbe Patrick 3.06.31 limburg 161 Kevin Rozema DZ & PC 3.06.67 friesland 162 Bram Tombergen ZPC Livo 3.06.73 gelderland 163 Daniel van Dijk Tritium (SG) 3.06.76 brabant 164 Kees Vos ZVZwartsluis 3.07.23 overijssel 165 Ivo Grosveld RZL 3.07.26 limburg 166 Jos Udinga ZV De Aalscholver 3.07.64 a'dam-'t gooi 167 Chris Dekker Zaanstad (SG) 3.07.72 noord holland 168 Huib Koenen De Reuring 3.07.87 noord holland 169 Thimo Brand Swol 1894 3.07.89 overijssel 170 Lorenzo de Bie De Krabben 3.07.92 brabant 171 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 3.08.40 noord holland 172 Hoaran Overeem SG Middelse-Skelp 3.09.12 friesland 173 Patrick de Roos ZPD 3.09.12 friesland 174 Dennis Bijman Deltasteur 3.09.17 overijssel 175 Michel van Nieuwkerk De Futen 3.09.19 a'dam-'t gooi 176 Adam Malash Het Y 3.09.30 a'dam-'t gooi 177 Zjef Nelissen RZ 3.09.30 limburg 178 Lennart Spies ZVW '74 3.09.36 gelderland 179 Bob Simonis Thalassa 3.09.39 brabant 180 Bas Vos Zuiderzeezwemmers 3.09.61 gelderland 181 Maarten Berg De Columbiaan 3.10.37 gouwe-rijnstreek 182 Victor Nieuwstad MSV- Zeemacht 3.10.53 noord holland 183 Mark Tiemersms de Roersoppers 3.10.72 limburg 184 Ryan Snelderwaard Zaanstad (SG) 3.10.76 noord holland 185 Niels Koopman De Forel 3.10.82 friesland 186 Erwin IJpelaar de Vennen 3.10.91 brabant 187 Arthur Belt Electrolux AZC 3.10.98 gouwe-rijnstreek 188 Cas Wieggers GZV Marveld 3.11.07 gelderland 189 Ruben Hamelink De Bevelanders 3.11.30 zeeland 190 Arend Toering de Vikings 3.11.37 friesland 191 Thomas Nevels De Kikker 3.11.44 drenthe 192 David Veen, van der Aquafit 3.12.30 noord holland 193 Justin Spaans Zaanstad (SG) 3.12.54 noord holland 194 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 3.12.61 gouwe-rijnstreek 195 Damian Martens Het Y 3.12.70 a'dam-'t gooi 196 Jan Boon EZV Enkhuizen 3.12.71 noord holland 197 Sander van Guilik De Vrije Slag 3.12.79 gelderland 198 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 3.12.86 overijssel 199 Theo Arp AZ&PC 3.13.02 utrecht 200 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 3.13.08 friesland 201 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 3.13.11 noord holland 202 Marijn Schellaars De Kempvis 3.13.19 rotterdam 203 Derk Wiggers Wetterwille 3.13.32 friesland 204 Jelmer de Groot DZ & PC 3.13.37 friesland 205 Silvan Akkerman HZ&PC Heerenveen 3.13.40 friesland 206 Niels Procee DZ & PC 3.13.62 friesland 207 Martijn Wissink zpc Maarkel 3.13.82 overijssel 208 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 3.14.00 a'dam-'t gooi 209 Rein Goedhart WZK 3.14.07 haaglanden 210 Marijn Redert zc De Schotejil 3.14.16 rotterdam 211 Justin Lingen Hoogenboom Tours BZ&PC 3.14.42 gouwe-rijnstreek 212 Robbert Jansen Noordwijkerhout 3.14.44 gouwe-rijnstreek 213 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 3.15.63 utrecht 214 Kevin Kingma KZV de Lansingh 3.16.32 rotterdam 215 Martijn Diepenbach WVZ 3.16.51 haaglanden 216 Mike van de Bovenkamp VZC-E&P 3.16.57 utrecht 217 Arco Nahon De Bevelanders 3.16.67 zeeland 218 Guus Vermeulen BZV 3.17.15 brabant 219 Davy Barrett MSV- Zeemacht 3.17.59 noord holland 220 Tim Wienhoven Mosa Regio 3.18.04 limburg 221 Virgill vd Heij MNC Dordrecht 3.18.68 rotterdam 222 Nico Karregat Ed-Vo 3.18.89 noord holland 223 Steven van den Broek Wiekslag 3.18.93 rotterdam 224 Jan Vermue De Bevelanders 3.19.25 zeeland 225 Paul Flintrop Tritium (SG) 3.19.70 brabant 226 Tim de Jong Noordwijkerhout 3.19.85 gouwe-rijnstreek 227 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 3.19.85 gouwe-rijnstreek 228 Tjeerd Smid AZ&PC 3.19.86 utrecht 229 Rick van den Boer Trb/Res 3.20.07 brabant 230 Joey Grinwis De Stelle 3.20.09 rotterdam 231 Martijn Braspenning Hpc 3.20.23 noord holland 232 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 3.20.69 gouwe-rijnstreek 233 Nick Bowring DES 3.21.93 haaglanden 234 Stan Keulen Eurode/KZC 3.22.39 limburg 235 Daan Lammers Njord 3.22.56 brabant 236 Jesse Zandvliet Rapido '82 3.22.85 noord holland 237 Anis el Bachaoui De Dolfijn 3.22.90 a'dam-'t gooi 238 Matthew Barnes Dok 3.23.13 a'dam-'t gooi 239 Arjen Brinks Nova 3.23.77 groningen 240 Vincent de Vos De Schelde 3.24.03 zeeland 241 Marc Dekker EZV Enkhuizen 3.24.04 noord holland 242 Bernd Rozemeijer Aquafit 3.24.78 noord holland 243 Cas Buit Njord 3.24.82 brabant 244 Luuk Wilems Patrick 3.25.00 limburg 245 Jason Everard WZK 3.25.48 haaglanden 246 Lennart Kruizinga AZ&PC 3.25.62 utrecht 247 Tim Stevens De Futen 3.26.50 a'dam-'t gooi 248 Dennis Bakk de Vennen 3.26.82 brabant 249 Jeremy Evers Pcg 3.26.83 rotterdam 250 Michael van Acker De Honte 3.26.93 zeeland 251 Demian Zeefat 't Tolhekke 3.27.43 overijssel 252 Jochem Beumer De Schelde 3.28.08 zeeland 253 Niels van Geersaem De Bruinvis 3.28.14 zeeland 254 Martijn Tamis Widex GZC DONK 3.28.34 gouwe-rijnstreek 255 Rick Spaan ZV de Gooye 3.28.57 rotterdam 256 Joey Gomes De Haaien 3.28.94 utrecht 257 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 3.29.50 noord holland 258 Lars Hamacher Patrick 3.29.69 limburg 259 Leon Doesburg Vriledo 3.30.06 drenthe 260 Jan-Willem Koens AZ&PC 3.30.26 utrecht 261 Sander van Bommel Zeester/Meerval 3.30.45 brabant 262 Ruud Terlouw ZV de Gooye 3.30.48 rotterdam 263 Erik van den Born d'ELFT 3.30.92 haaglanden 264 Bénito Versluis Poseidon'56 3.32.69 rotterdam 265 Martijn Eickmans Neptunes '58 3.33.52 brabant 266 Luc Scholtes Pcg 3.34.06 rotterdam 267 Lennart Alderlieste SBC2000 3.34.39 brabant 268 Thymen Naaktgeboren Wiekslag 3.35.30 rotterdam 269 Casper Bruning De Futen 3.36.12 a'dam-'t gooi 270 Christian Pavic Luctor et Emergo 3.37.07 zeeland 271 Bram Kooi Zaanstad (SG) 3.38.04 noord holland 272 Florian Korzelius AZ&PC 3.39.83 utrecht 273 Ruben Rotmensen ZPC Bikkel Hoogeveen 3.43.24 drenthe 274 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 3.44.24 gouwe-rijnstreek 275 Noud van Spall Zeelandia 3.44.92 zeeland 276 Rick Paardekooper VZC-E&P 3.46.82 utrecht 277 Muharem Yilmaz De Dolfijn 3.47.09 a'dam-'t gooi 278 Sam-Lin Fung-A-Loi Kon AZ 1870 3.47.43 a'dam-'t gooi 279 Kylian de Munter De Bruinvis 3.54.48 zeeland 280 Marouane Amaroui Zwemlust/Utrecht 3.58.24 utrecht 281 Kenley van der Hart ZV De Aalscholver 3.59.86 a'dam-'t gooi 282 Thijs Mallekote De Bevelanders 4.11.79 zeeland 283 Boris Seinen AZ&PC 4.12.16 utrecht 284 Kassem Lahmaj De Dolfijn 4.20.64 a'dam-'t gooi 285 Iza Awad Dok 5.17.49 a'dam-'t gooi

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl