Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m wisselslag jongens minioren 5 1 Frank Roovers De Houtrib 2.48.74 gelderland 2 Tom Laarhuis De Dinkel 2.50.82 overijssel 3 Seser Yas Zwemlust/Utrecht(SG) 2.57.18 utrecht 4 Remco van Velzen De Zeehond '73 2.58.14 rotterdam 5 Sook Willemsen DWK 3.00.70 gelderland 6 Simon de Groot Rapido '82 3.01.98 nrd holland 7 Loed Jacobs Dzt'62 3.02.63 noord brabant 8 Rainier Voll De Devel 3.02.74 rotterdam 9 Lars van der Velden DAW-Finenzo 3.02.78 nrd holland 10 Bart Sommeling Oceanus 3.04.15 a'dam/'t gooi 11 Devi Weber Nimo 3.04.21 limburg 12 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 3.04.39 drenthe 13 Jonne Schaafsma WVZ 3.04.44 haaglanden 14 Wietse Waninge Nunspeet 3.05.04 gelderland 15 Bradley Sap A.Z.V.D. 3.06.33 nrd holland 16 Bas Verdoes Katwijk 3.07.56 gouwe rijnstreek 17 Mouhlis Sahi LZ 1886-KartoenZ 3.07.66 gouwe rijnstreek 18 Gideon van Ee De Schelde 3.08.00 zeeland 19 Sander Kirillova Oceanus 3.08.15 a'dam/'t gooi 20 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 3.08.22 rotterdam 21 Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 3.08.65 nrd holland 22 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 3.09.28 groningen 23 Lars Ruessink Noord Veluwe 3.10.04 gelderland 24 Mart Kortman De Dinkel 3.10.10 overijssel 25 Michiel Floor De Haaien 3.10.57 utrecht 26 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 3.11.21 nrd holland 27 Maurice Venema Bubble 3.11.52 groningen 28 Djamal van der Hoeven De Haaien 3.11.80 utrecht 29 Mitchell Schollen WZV 3.11.81 noord brabant 30 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 3.12.13 haaglanden 31 Quintin Stoetman GZVW 3.12.18 groningen 32 Ramón Pleijers De Dommelbaarzen 3.12.45 noord brabant 33 Jelmer Lankhorst WVZ 3.12.51 haaglanden 34 Thomas Manuel Eiffel Swimmers PSV 3.12.62 noord brabant 35 Calvin Jongeleen De Columbiaan 3.12.74 gouwe rijnstreek 36 Gideon Teeuw de Veene 3.13.02 overijssel 37 Bas Neef O Z & P C 3.13.29 overijssel 38 Kalle van Gemert De Stormvogel 3.13.42 zeeland 39 Ingmar Bakker A.Z.V.D. 3.15.09 nrd holland 40 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 3.15.11 drenthe 41 Robin Schulte Rapido '82 3.15.46 nrd holland 42 Wouter Arnoldus WVZ 3.15.76 haaglanden 43 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 3.16.39 noord brabant 44 Luc Nieuwenhuis Het Ravijn 3.16.39 overijssel 45 Vincent Jacobs Nimo 3.16.84 limburg 46 Berjen Mellema GZVW 3.17.03 groningen 47 Dylan Wolters Hellas-Glana 3.17.36 limburg 48 Done Hieltjes GZV Marveld 3.17.36 gelderland 49 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 3.17.39 haaglanden 50 Stefan van de Wijdeven Njord 3.18.01 noord brabant 51 Reinier Mathot De Fuut 3.18.36 utrecht 52 Leroy van Ooijik VZC E&P 3.19.10 utrecht 53 Wout de Bruin Ijzpc 3.19.33 utrecht 54 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 3.19.50 gelderland 55 Joey Papaioannou Aqua Novio ´94 3.19.64 gelderland 56 Fabian Boer De Houtrib 3.19.70 gelderland 57 Shai Datauker A.Z.V.D. 3.19.84 nrd holland 58 Jan Willem Veldman Appingedam 3.19.87 groningen 59 Linquendo van der Klooster ZPB H&l 3.19.92 rotterdam 60 Rick van Zanten ZV Waterland 3.20.06 nrd holland 61 Youri Dinnissen Aqua Novio ´94 3.20.33 gelderland 62 Carlo Ruiz HZ&PC Heerenveen 3.20.46 friesland 63 Maarten Bonnema TriVia 3.21.37 groningen 64 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 3.21.53 groningen 65 Oliver Jongbloed Natare 3.21.91 gelderland 66 Cristhian van Schijndel Dzt'62 3.22.17 noord brabant 67 Niels Donkersloot ZV de Gooye 3.22.39 rotterdam 68 Ingmar Hartman Zc Borger 3.22.44 drenthe 69 Koen Wijnands de Roersoppers 3.22.49 limburg 70 Martijn de Leeuw One Team Swimming 3.22.60 utrecht 71 Stef Kissen ZPK Budel 3.22.68 noord brabant 72 Jari den Ottelander SBC2000 3.22.73 noord brabant 73 Thomas Haneveld DAW-Finenzo 3.22.82 nrd holland 74 Ruben Nap VZC E&P 3.22.94 utrecht 75 Kilian Bontjer Nova 3.23.54 groningen 76 Friso Stolk De Fuut 3.23.56 utrecht 77 Tim Spaans ZV Vlaardingen 3.23.58 rotterdam 78 Bas van Middelkoop De Geul 3.23.66 rotterdam 79 Albert Jan van Slooten Zignea 3.23.92 overijssel 80 Nander Meerman De Stormvogel 3.24.31 zeeland 81 Theo Groenewoud DZ & PC 3.24.75 friesland 82 Harm van de Heuvel ZPK Budel 3.24.87 noord brabant 83 Bart van der Linden Mosa Regio 3.25.09 limburg 84 Jorian Heerschap De Stelle 3.25.15 rotterdam 85 Luc van Dijk SC Salland 3.25.26 overijssel 86 Sander Karregat Ed-Vo 3.25.45 nrd holland 87 Jelle Roskam De Duck 3.25.60 rotterdam 88 Jaro Musters Z & Pc Dio 3.26.14 noord brabant 89 Thomas de Jong Poseidon'56 3.26.50 rotterdam 90 Jelte Bomers GZV Marveld 3.26.54 gelderland 91 Arjen Hiel ZCKoewacht 3.26.71 zeeland 92 Jeffrey Hahn Zwemclub Zeist 3.26.80 utrecht 93 Robbin Vonk de Roersoppers 3.26.86 limburg 94 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 3.27.04 gelderland 95 Niels van Beek VZC E&P 3.27.05 utrecht 96 Kelt Garritsen NDD 3.27.42 gelderland 97 Niels Post De Otters Het Gooi 3.28.30 a'dam/'t gooi 98 Elwin van Gerwen Njord 3.28.93 noord brabant 99 Leroy Albers Deltasteur 3.28.98 overijssel 100 Rowan Tom WZ&PC Purmerend 3.29.15 nrd holland 101 Jort Stienstra D'Elft 3.29.48 haaglanden 102 Kaj Heck De Columbiaan 3.29.72 gouwe rijnstreek 103 Simon Koopen WZ&PC Purmerend 3.30.51 nrd holland 104 Antonio Lynch WVZ 3.30.56 haaglanden 105 Jurriaan van der Struijk Zaanstad (SG) 3.30.67 nrd holland 106 Julian Braakman ESCA Zwemmen 3.30.89 gelderland 107 Jesse Groenendaal W.Z. & P.C. Triton 3.30.92 a'dam/'t gooi 108 Pascal van Bakel Argo 3.30.99 noord brabant 109 Bjarne Daenen Deltasteur 3.31.09 overijssel 110 Delano van Reede DWF 3.31.54 rotterdam 111 Ben Muller De Geul 3.32.02 rotterdam 112 Niels van den Hout AquAmigos 3.32.07 noord brabant 113 Thomas Jacob Lok ZVZwartsluis 3.33.25 overijssel 114 Camiel Boot AZ&PC 3.33.26 utrecht 115 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 3.33.53 rotterdam 116 Mika But ZCNF '34 3.34.41 friesland 117 Reuben Smits Eurode/KZC 3.34.88 limburg 118 Max Peuten HZPC 3.35.23 limburg 119 Erik Ambergen De Duinkikkers 3.35.38 utrecht 120 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 3.35.87 noord brabant 121 Rolan Bennis WVZ 3.35.91 haaglanden 122 Max Middelkoop MNC Dordrecht 3.36.16 rotterdam 123 Jarco van Ommen Octopus 3.36.29 gelderland 124 Stijn Hekhuis De Rijn 3.36.32 gelderland 125 Bob den Dulk De Columbiaan 3.36.37 gouwe rijnstreek 126 Sybren Bootsma Octopus 3.36.71 gelderland 127 Simon Martina Pèrez ZPCH 3.36.86 a'dam/'t gooi 128 Koen van Kan MNC Dordrecht 3.37.88 rotterdam 129 Nick Lubbers De Dolfijn 3.37.92 a'dam/'t gooi 130 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 3.38.24 nrd holland 131 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht(SG) 3.38.43 utrecht 132 Julian Huijbers ZV Hydra 3.38.73 noord brabant 133 Nick Bongers De Berkelduikers 3.38.76 gelderland 134 Jeroen Boessenkool Dedemsvaart-AC 3.39.23 overijssel 135 Bart Köhlen Hellas-Glana 3.39.39 limburg 136 Jordi de Nijs MSV- Zeemacht 3.39.57 nrd holland 137 Thomas Wojcik LZ 1886-KartoenZ 3.39.99 gouwe rijnstreek 138 Bas Gibbels Argo 3.40.14 noord brabant 139 Pieter Bruyn EZZ 3.40.95 gelderland 140 Sten Bosman Z & Pc Dio 3.41.31 noord brabant 141 Timo Musters Z & Pc Dio 3.41.34 noord brabant 142 Han Hollander Deltasteur 3.41.49 overijssel 143 Jannus van Dinther Argo 3.41.51 noord brabant 144 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 3.41.63 drenthe 145 Tijmen Kuin De Dolfijn 3.42.16 a'dam/'t gooi 146 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 3.43.92 groningen 147 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 3.44.25 gouwe rijnstreek 148 Wilko Blaauw MZC 80 3.44.36 gelderland 149 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 3.44.42 overijssel 150 Rowan de Voogt De Duck 3.44.48 rotterdam 151 Max Muller De Geul 3.44.51 rotterdam 152 Koen van Melis ZV Hydra 3.44.69 noord brabant 153 Luka van Wouden Lutra 3.44.95 noord brabant 154 Lars van der Heide Zc Borger 3.45.21 drenthe 155 Emiel Meinen Steenwijk 1934 3.45.74 overijssel 156 Jorrit Mulder Wetterwille 3.46.42 friesland 157 Daniël Waterman Scheldestroom 3.46.72 zeeland 158 Tim van Ijll D'Elft 3.46.72 haaglanden 159 Jan van Donkersgoed DWK 3.48.04 gelderland 160 Chris Bluemink ZPC Livo 3.48.23 gelderland 161 Bram Denkers NDD 3.48.82 gelderland 162 Steef Huiberts Oude Veer 3.49.00 nrd holland 163 Liam de Boer ZPK Budel 3.49.17 noord brabant 164 Rinze Waninge Nunspeet 3.49.98 gelderland 165 Brian Korthout AquAmigos 3.50.09 noord brabant 166 Job Kooij PCG 3.51.02 rotterdam 167 Sean Tuinstra Oeza 3.51.21 nrd holland 168 Sten Woppenkamp ZV Sassenheim 3.51.64 gouwe rijnstreek 169 Dèvin van Buren MNC Dordrecht 3.51.76 rotterdam 170 Niels Loomans Z&PV Nuenen 3.51.89 noord brabant 171 Stijn Does De Columbiaan 3.51.93 gouwe rijnstreek 172 Tijn Wolfhagen Eurode/KZC 3.51.94 limburg 173 Tom Gentenaar ZV De Aalscholver 3.52.42 a'dam/'t gooi 174 Reinder Bouma FZC ´54 3.53.46 friesland 175 Sergio Jansen TriVia 3.53.80 groningen 176 Tom Linsen ZPC Nederweert 3.54.54 limburg 177 Enrico Strik De Zijl/LGB 3.54.65 gouwe rijnstreek 178 Vincent van Emous Aquapoldro 3.54.73 gelderland 179 Pim van Strien ZV de Gooye 3.55.02 rotterdam 180 Pieter Otten HZPC 3.55.20 limburg 181 Marc Louter de Veene 3.56.16 overijssel 182 Aron Aertsen ZPC Nederweert 3.57.42 limburg 183 Thomas Sap Kzc 3.57.60 nrd holland 184 Tom Stehouwer De Geul 3.58.95 rotterdam 185 Marc Bunschoten ZV De Aalscholver 3.59.10 a'dam/'t gooi 186 Sander Schleeper Zaanstad (SG) 3.59.18 nrd holland 187 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 3.59.48 a'dam/'t gooi 188 Roel van Grol Widex GZC DONK 4.02.29 gouwe rijnstreek 189 Gerritjan Kolk De Eerste Kolk 4.02.76 overijssel 190 Jhamiro Habets Brunssum 4.02.84 limburg 191 Twan de Willigen ZV Vlaardingen 4.02.88 rotterdam 192 Bram Flink Zoetermeer 4.03.69 haaglanden 193 Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 4.04.09 nrd holland 194 Thijmen Bruist Brunssum 4.05.12 limburg 195 Werner Veltman Avéna 4.06.80 friesland 196 Sander Cox Zeps 4.06.81 limburg 197 Derk van der Sluis De Duinkikkers 4.10.89 utrecht 198 Steven Blom Zwemclub Losser 4.11.89 overijssel 199 Daan Rosenboom Zeps 4.16.80 limburg 200 Erik Koot ZV Sassenheim 4.20.03 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl