Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2007/2008

Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
 100m vrije slag jongens minioren 6   
1 Laurent Bams ZC Eijsden 1.04.16 limburg
2 Bjorn Scherbeijn Scheldestroom 1.05.94 zeeland
3 Stan Pijnenburg Eiffel Swimmers PSV 1.07.24 brabant
4 Philip Bams ZC Eijsden 1.07.42 limburg
5 Twan Boot AZ&PC 1.07.81 utrecht
6 Karst Boersma De Dinkel Denekamp 1.07.82 overijssel
7 Floyd van Duyvenbode  De Kempvis 1.08.29 rotterdam
8 Tim Furer Aqua-Novio'94 1.08.41 gelderland
9 Robin de Joode De Granaet 1.08.45 friesland
10 Niels Kemperink EZC 1.08.48 overijssel
11 Greg l' Ami De Columbiaan 1.08.89 gouwe rijnstreek
12 Lars Haarsma Z.V.Hoorn-Aurik 1.08.94 nrd holland
13 Stef van Zitteren Eiffel Swimmers PSV 1.08.97 brabant
14 Karel Melis AZ&PC 1.09.03 utrecht
15 Quno Post De Fuut 1.09.30 utrecht
16 Sem Hermans HZPC 1.09.37 limburg
17 Martijn Gerritsen ZVZwartsluis 1.09.54 overijssel
18 Peter Rietveld TRB-RES 1.09.65 brabant
19 Pepijn Smits Eiffel Swimmers PSV 1.10.24 brabant
20 Rik Heijdens De Dinkel Denekamp 1.10.29 overijssel
21 Mitchell van Baarle  De Kempvis 1.10.33 rotterdam
22 Erik van Lopik  PCG 1.10.52 rotterdam
23 Jeroen Oosthoek De Columbiaan 1.10.81 gouwe rijnstreek
24 Jordi van der Weel  De Kempvis 1.10.86 rotterdam
25 Fernando Moolhuijsen Oceanus 1.10.95 a' dam/' t gooi
26 Pedro Mol De Stormvogel 1.11.16 zeeland
27 Jidde Wiegertjes De Rijn 1.11.20 gelderland
28 Valentijn Stolk De Fuut 1.11.35 utrecht
29 Thomas Leeuwis DWK 1.11.77 gelderland
30 Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 1.11.84 nrd holland
31 Marc Blauw Nova 1.12.05 groningen
32 Jesse de Win  De Geul 1.12.09 rotterdam
33 Timo van der Ende WVZ 1.12.25 haaglanden
34 Pim van Milt de Devel 1.12.63 rotterdam
35 Casper Muselaers Octopus 1.12.67 gelderland
36 Bram in 't Zand Mosa Regio 1.12.91 limburg
37 Levy Kort De Stormvogel 1.12.95 zeeland
38 Daniël Buijs AZ&PC 1.13.09 utrecht
39 Valéry Leusink ZVZwartsluis 1.13.26 overijssel
40 Emiel Tholen De IJsselmeeuwen 1.13.29 gelderland
41 Wessel de Jong Oceanus 1.13.29 a' dam/' t gooi
42 Niels van de Vegte Zuiderzeezwemmers 1.13.80 gelderland
43 Tim Walstock HPC 1.13.83 nrd holland
44 Tim Schalken TRB-RES 1.13.98 brabant
45 Melvin van den Born ZVW'74 1.14.07 gelderland
46 Jelmer Groos DZ & PC 1.14.23 friesland
47 Mark Huistra RZC 1.14.39 gelderland
48 Yoran Klos Zwemclub Losser 1.14.54 overijssel
49 Joeri Jacobs De Columbiaan 1.14.60 gouwe rijnstreek
50 Aron Broekhuizen Poseidon'56 1.14.70 rotterdam
51 Yannick Vijver Z.V.Hoorn-Aurik 1.14.82 nrd holland
52 Wimar Lindenberg De Krabben 1.14.88 brabant
53 Kaspur van der Lem Kon. AZ 1870 1.14.99 a' dam/' t gooi
54 Floris Lafeber TRB-RES 1.15.16 brabant
55 Kenneth Nnaekwe GZV Marveld 1.15.18 gelderland
56 Sam Derks HZPC 1.15.19 limburg
57 Lars van Wijk W.Z. & P.C. Triton 1.15.23 a' dam/' t gooi
58 Bjorn Vogelaar  zc De Schotejil  1.15.28 rotterdam
59 Timo Billman Eurode/KZC 1.15.30 limburg
60 Maarten Rottier  TriVia 1.15.33 groningen
61 Jeroen de Graaf ESCA 1.15.51 gelderland
62 Mike van de Kraats De Rijn 1.15.80 gelderland
63 Niels Tjoonk De Berkelduikers 1.15.82 gelderland
64 Bart Gubbels TRB-RES 1.15.88 brabant
65 Luke van Hamond Neptunus'58 1.15.92 brabant
66 Danny Berlemon Z.V.Hoorn-Aurik 1.16.07 nrd holland
67 Sven Dogger De Zwoer 1.16.10 utrecht
68 Brian Spaargaren Oceanus 1.16.12 a' dam/' t gooi
69 Lorenzo Peperkamp De Dinkel Denekamp 1.16.16 overijssel
70 Rick Theijn Zwemclub Zeist 1.16.17 utrecht
71 Jesse Smilda Natare 1.16.20 gelderland
72 Niels Bonnink ZPC Livo 1.16.45 gelderland
73 Yoram Waarsing Zoetermeer 1.16.73 haaglanden
74 Jorvik Verhoeve Zuiderzeezwemmers 1.16.79 gelderland
75 Eko Doedel  Appingedam 1.16.81 groningen
76 Pascal Klopstra  GZVW 1.17.08 groningen
77 Michael de Joode  De Duck  1.17.29 rotterdam
78 Hendrik Rozema Neptunia '24 1.17.31 friesland
79 Vincent van der Kraan  ZV Vlaardingen 1.17.46 rotterdam
80 Cedric Rouw Aquapoldro 1.17.92 gelderland
81 Jan-Willem Vaneker ZVDO'74 1.18.00 brabant
82 Sem te Riele De Vrije Slag 1.18.02 gelderland
83 Marc Derks Hellas-Glana 1.18.06 limburg
84 Stanley Klerks WVZ 1.18.10 haaglanden
85 Twan Vinke ZVZwartsluis 1.18.23 overijssel
86 Matthijs Helling Oceanus 1.18.39 a' dam/' t gooi
87 Danny Visser ZV Kerkdriel 1.18.51 gelderland
88 Koen Lems WVZ 1.18.56 haaglanden
89 Nick Dood Heidelberg 1.18.67 overijssel
90 Ramon Verhulst Hieronymus 1.18.68 brabant
91 Ardi Knol De Reest 1.18.70 drenthe
92 Dwight Schoorl De Dolfijn 1.18.87 a' dam/' t gooi
93 Teun Nijhof GZ en PC de Whee 1.18.89 overijssel
94 Thomas Verouden Oceanus 1.18.90 a' dam/' t gooi
95 Rowin Meuffels Zeps 1.19.07 limburg
96 Jurre Stiekel Oceanus 1.19.09 a' dam/' t gooi
97 Tiamo van IJperen Hoogeboom Tours BZ&PC 1.19.14 gouwe rijnstreek
98 Mariano Kamoen Koewacht 1.19.30 zeeland
99 Bastiaan Bonnema  TriVia 1.19.47 groningen
100 Tijn Voormolen De Haaien 1.19.49 utrecht
101 Bas De Lange EZV Enkhuizen 1.19.68 nrd holland
102 Erik Pape Noord Veluwe 1.19.77 gelderland
103 Coen Aalbers Natare 1.19.80 gelderland
104 Josha van de Elzen Aquapoldro 1.19.80 gelderland
105 Jens Kuitert Orca 1.19.84 friesland
106 Andre Kleef AZ&PC 1.19.90 utrecht
107 Bas Kerckhoffs ZC Valkenburg 1.19.90 limburg
108 Mark Visser De Amstel 1.19.92 a' dam/' t gooi
109 Bart Pruijmboom ZV Wijchen 1.19.97 gelderland
110 Rick Smit De Fuut 1.19.99 utrecht
111 Mike Driessen Brunssum 1.20.07 limburg
112 Mico Pavlovic  zc De Schotejil  1.20.20 rotterdam
113 Wander Evers Nunspeet 1.20.45 gelderland
114 Guimar van de Weele De Stormvogel 1.20.51 zeeland
115 Wiebe Ebbers Nunspeet 1.20.54 gelderland
116 Stijn van Duinhoven RZC 1.20.57 gelderland
117 Teun van Houtert De Dommelbaarzen 1.20.63 brabant
118 Danny van Puffelen Heidelberg 1.20.76 overijssel
119 Mark Smits DZT'62 1.20.98 brabant
120 Niels Mulder  De Hardenberg 1.21.00 groningen
121 Dinand Schutte Deltasteur 1.21.02 overijssel
122 Nelson Branquinho De Dolfijn 1.21.07 a' dam/' t gooi
123 Thomas Vrooland Deltasteur 1.21.07 overijssel
124 Bart Klok One Team Swimming 1.21.11 utrecht
125 Bram van Heuven De Treffers 1.21.16 brabant
126 Robin Meuwissen Patrick 1.21.18 limburg
127 Kevin Naarendorp Poseidon'56 1.21.36 rotterdam
128 Marnix Ykema VZC-E&P 1.21.39 utrecht
129 Bob Scheiberlich DBD 1.21.46 brabant
130 Dylan Zwirs de Devel 1.21.47 rotterdam
131 Glenn van Driel  PCG 1.21.48 rotterdam
132 Erno Snoek SG Zaanstad 1.21.62 nrd holland
133 Martijn Weinberg Nimo 1.21.73 limburg
134 Koen de Waal De Columbiaan 1.21.90 gouwe rijnstreek
135 Willem Kleinendorst BZV 1.21.94 brabant
136 Luka Jaksic De Schelde 1.22.06 zeeland
137 Luc Venner ZPC Nederweert 1.22.13 limburg
138 Tim Hoogland ZC Ooievaar(SG) 1.22.14 haaglanden
139 Tom van den Berg EZC 1.22.16 overijssel
140 Bobby Visser Zegenwerp 1.22.17 brabant
141 Nicky Joosse Luctor et Emergo 1.22.33 zeeland
142 Nik Heeren sg N-Limburg 1.22.48 limburg
143 Romano Lynch WVZ 1.22.56 haaglanden
144 Kevin Schaaf Rapido'82 1.22.69 nrd holland
145 Patrick Vonk ZV Sassenheim 1.22.70 gouwe rijnstreek
146 Luuk van Helvoirt Neptunus'58 1.22.86 brabant
147 Mark Dros Widex GZC DONK 1.22.95 gouwe rijnstreek
148 Marcel de Groot Bolsward-Workum sg 1.23.05 friesland
149 Rutger Attema Middelsé 1.23.05 friesland
150 Teun Lamers Zwem & Poloklub Budel 1.23.19 brabant
151 Ruben Sap AZVD 1.23.28 nrd holland
152 Ricknaldo Cook  De Kempvis 1.23.30 rotterdam
153 Tim Ramaekers ZON/S&S 1.23.48 limburg
154 Thijs van Galen Zeester-Meerval 1.23.51 brabant
155 Alex van den Berg  Wiekslag 1.23.53 rotterdam
156 Dave Weijers ZV Hydra 1.23.60 brabant
157 Boris Spiering  LAC 1.23.69 rotterdam
158 Lars Kelder Het Ravijn 1.23.70 overijssel
159 Gwyn Bird  HPC 1.23.75 nrd holland
160 Jari Michels Arethusa 1.23.77 brabant
161 Moreno Parmanand  DWT 1.23.79 nrd holland
162 Brent Dijsselbloem WVZ 1.23.94 haaglanden
163 Patrick Huberts  ZENO 1.23.96 groningen
164 Bart Wijnja De Biesboschzwemmers 1.23.97 brabant
165 Joost Zaalberg DES 1.24.04 haaglanden
166 Sjoerd Cornelis Z & Pc Dio 1.24.04 brabant
167 Rik Vanhijfte Scheldestroom 1.24.09 zeeland
168 Sander van Bentum Hieronymus 1.24.11 brabant
169 Daan Allers RZ  1.24.19 limburg
170 Jan Willem Goos VZ & PC 1.24.20 overijssel
171 Sebas Wijmans  TriVia 1.24.20 groningen
172 Kay Thijssen HZPC 1.24.21 limburg
173 Mark Folkertsma DZ & PC 1.24.23 friesland
174 Eric Smelt VZ & PC 1.24.39 overijssel
175 Dylan Vorgers Heidelberg 1.24.42 overijssel
176 Stefan van den Berg ZPCH 1.24.43 a' dam/' t gooi
177 Vincent de Vries Zoetermeer 1.24.47 haaglanden
178 Redouan Louche  LAC 1.24.66 rotterdam
179 Sjors Bakker De Futen 1.24.66 a' dam/' t gooi
180 Jordi Kerssens Z.V.Hoorn-Aurik 1.24.74 nrd holland
181 Max Vervoort RZ 1.24.90 limburg
182 Nando Broeren HZPC 1.25.18 limburg
183 Erik Vellinga Hoogeveen 1.25.20 drenthe
184 Jeroen Hoeben Z.V.Hoorn-Aurik 1.25.28 nrd holland
185 George Buijs De Haaien 1.25.63 utrecht
186 Ruben Pera Z.V.Hoorn-Aurik 1.25.65 nrd holland
187 Lars Roelofs De Forel 1.25.79 friesland
188 Martijn Bartels AZ&PC 1.25.79 utrecht
189 Hein Jouke Wind DZ & PC 1.25.82 friesland
190 Merijn Huiberts Goswim 1.25.82 utrecht
191 Rick Peereboom DAW-Finenzo 1.26.01 nrd holland
192 Arjan Markestein  Wiekslag 1.26.06 rotterdam
193 Finn van Wanrooij Aqualero 1.26.11 drenthe
194 Jesper Kok De Dolfijn 1.26.14 a' dam/' t gooi
195 Erik Gankema  De Inktvis 1.26.22 groningen
196 Rick Kupers  ZPC Stadskanaal 1.26.22 groningen
197 Daniel van Hillo de Devel 1.26.37 rotterdam
198 Brando Bocken Zeps 1.26.73 limburg
199 Hans v/d Laan  ZPC Stadskanaal 1.26.77 groningen
200 Kroep Sander Rapido'82 1.26.78 nrd holland
201 Martijn v.d. Zwaard Oceanus 1.26.81 a' dam/' t gooi
202 Yora Galjaard  TriVia 1.26.83 groningen
203 Daan Clasener de Devel 1.27.00 rotterdam
204 Ruben Klarenaar  DWF 1.27.12 rotterdam
205 Jan Morssink Electrolux AZC 1.27.13 gouwe rijnstreek
206 Bruno Talboom  LAC 1.27.34 rotterdam
207 Mark Wessels ZPCH 1.27.36 a' dam/' t gooi
208 Wilber Hameeteman  ZV de Gooye  1.27.54 rotterdam
209 Raymon Ostendorf ZV De Aalscholver 1.27.63 a' dam/' t gooi
210 Max Engelen Scheldestroom 1.27.72 zeeland
211 Frank van Ruiten ZV Sassenheim 1.27.73 gouwe rijnstreek
212 Paul Kastelein One Team Swimming 1.27.83 utrecht
213 Loris Misic VZC-E&P 1.27.85 utrecht
214 Martijn Wagenaar HZ&PC Heerenveen 1.28.08 friesland
215 Jeroen Reijnhout De Bevelanders 1.28.58 zeeland
216 Jesper Honken  Nova 1.28.68 groningen
217 Thomas de Vos De Schelde 1.28.73 zeeland
218 Timo Korbee NZ&PC 1.28.73 gouwe rijnstreek
219 Marnix Vermeer Aquarius 1.28.78 nrd holland
220 Wesley Pul Het Y 1.28.93 a' dam/' t gooi
221 Hassanen Aljanabi  Wiekslag 1.28.98 rotterdam
222 Rik Stoelwinder Aquarius 1.29.25 nrd holland
223 Luc Esmeijer Zoetermeer 1.29.48 haaglanden
224 Sander Beens De Eerste Kolk 1.29.51 overijssel
225 Martijn Falk DAW-Finenzo 1.29.53 nrd holland
226 Bas Kuijvenhoven ZV Sassenheim 1.29.67 gouwe rijnstreek
227 Feie Klaas Heslinga De Skelp 1.29.84 friesland
228 Sander Halma  TriVia 1.29.89 groningen
229 Jos Kalverboer ZV Waterland 1.30.11 nrd holland
230 Alexander van Schie LZ 1886-KartoenZ 1.30.19 gouwe rijnstreek
231 Arnoud Mijnheer Zignea 1.30.39 overijssel
232 David Smalbrugge De Zwoer 1.30.54 utrecht
233 Bram Vaalt Heidelberg 1.30.67 overijssel
234 Corne Borst  OEZA 1.30.75 nrd holland
235 Johan Arling  Bubble 1.30.79 groningen
236 Max Haaksman Zwemclub Zeist 1.30.88 utrecht
237 Christopher ter Horst OZ&PC 1.30.89 overijssel
238 Callum Ingram WZK 1.31.00 haaglanden
239 Derk Schooltink GZ en PC de Whee 1.31.07 overijssel
240 Stefan Grijpink W.Z. & P.C. Triton 1.31.07 a' dam/' t gooi
241 Matteo Borsi Brunssum 1.31.21 limburg
242 Martijn Vegt De Zijl/LGB 1.31.53 gouwe rijnstreek
243 Luc Huisman EZC 1.31.66 overijssel
244 Teun Steinroth Torpedo 1.31.66 a' dam/' t gooi
245 William Wilkens Vriledo 1.31.99 drenthe
246 Jordi Knops RZL 1.32.07 limburg
247 Edwin Kanis De Eerste Kolk 1.32.45 overijssel
248 Tony Zeljkovic De Dolfijn 1.32.54 a' dam/' t gooi
249 Paul van Grol Widex GZC DONK 1.32.62 gouwe rijnstreek
250 Tristan Hendriks Olde Vechte 1.32.72 overijssel
251 Joshua Kurvers Becha 1.32.86 limburg
252 Harm van der Velde Bolsward-Workum sg 1.33.08 friesland
253 Dylan Bos HZPC 1.33.31 limburg
254 Nigel Ploeg De Fuut 1.33.49 utrecht
255 Elmo Doorn De Forel 1.33.75 friesland
256 Remco Kloosterman Deltasteur 1.33.95 overijssel
257 Allard de Vries  OEZA 1.34.12 nrd holland
258 Floris Voerhuis De Veene 1.34.32 overijssel
259 Matthijs Fleumer  SG Zaanstad 1.34.43 nrd holland
260 Lukas Schouten Electrolux AZC 1.34.70 gouwe rijnstreek
261 Rens Klok One Team Swimming 1.34.73 utrecht
262 Kevin van Haaren De Stormvogel 1.34.99 zeeland
263 Dennis Rauwerda Orca 1.35.07 friesland
264 Gijs Ruijgrok WZK 1.35.07 haaglanden
265 Sean vd Steeg IJZPC 1.35.15 utrecht
266 Jarice Veenstra de Plons 1.35.43 drenthe
267 Bram van der Sar Orca 1.35.54 friesland
268 Danny Damhuis De Forel 1.35.86 friesland
269 Bram Goede Oceanus 1.36.26 a' dam/' t gooi
270 Lars van Eeks Aqua 68 1.36.71 drenthe
271 Jeffrey Baltus De Futen 1.36.73 a' dam/' t gooi
272 Tom Goossens Rapido'82 1.36.74 nrd holland
273 Floris Tils IJZPC 1.36.86 utrecht
274 Bas Martena  Bubble 1.37.19 groningen
275 Matthijs Jansen Wetterwille 1.37.45 friesland
276 Roy Vink Mosaqua 1.37.65 limburg
277 Niels de Jongh Aquarius 1.37.69 nrd holland
278 Tijmen Hommels OZ&PC 1.37.76 overijssel
279 Jeroen Snel Widex GZC DONK 1.37.92 gouwe rijnstreek
280 Steven Reuver OZ&PC 1.38.16 overijssel
281 Jordy Sickmann Dorestad Dolphins 1.38.28 utrecht
282 Jaimy Paul Bernards  Rapido'82 1.39.19 nrd holland
283 Jeff Duivenvoorden ZV Noordwijkerhout 1.40.23 gouwe rijnstreek
284 Jonne Westenberg De Forel 1.40.25 friesland
285 Niels Röder Van Vliet Barracuda 1.41.10 gouwe rijnstreek
286 Ruben van Weesep De Reest 1.42.89 drenthe
287 Wesley Groenestein De Fuut 1.43.13 utrecht
288 Hessel Bierma PWC 1.43.87 friesland
289 Koen Legters De Schelde 1.44.46 zeeland
290 Davy Koot ZV Sassenheim 1.45.48 gouwe rijnstreek
291 Danny Schmidt SG Zaanstad 1.45.57 nrd holland
292 Brian de Pagter DAW-Finenzo 1.46.30 nrd holland
293 Olaf Mink De Veene 1.46.32 overijssel
294 Bryan Advocaat Zwemclub Zeist 1.49.16 utrecht
295 Emiel Spanhaak Avéna 1.50.64 friesland
296 Jeroen Bouwmeester Maarkel 1.51.00 overijssel
297 Bart Vermeulen Koewacht 1.53.84 zeeland
298 Jordy Johann Zeelandia 1.55.08 zeeland
299 Tim Dieterman IJsselmeer 1.57.04 a' dam/' t gooi
300 Martijn Verbeek DES 2.03.36 haaglanden
301 Reinier Schippers Dorestad Dolphins 2.12.34 utrecht
All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl