Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m rugslag jongens minioren 6 1 Ryan Beugels De Spatters 1.14.68 drenthe 2 Peter Rothengatter Aqua Novio ´94 1.16.95 gelderland 3 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 1.17.11 limburg 4 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.18.81 drenthe 5 Michael Tonsbeek De Dolfijn 1.18.81 nrd holland 6 Marcel van der Heide de Vikings 1.19.16 friesland 7 Philip van Moll Luctor et Emergo 1.19.30 zeeland 8 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 1.19.81 gouwe rijnstreek 9 Luuk Hendriksen De Dinkel 1.19.95 overijssel 10 Jeroen van Beek ZVV 1.20.29 gelderland 11 Max Hermans HZPC 1.20.34 limburg 12 Max Ceuning van der Cappelle Deltasteur 1.20.42 overijssel 13 Jorn Steenbergen DZ & PC 1.20.69 friesland 14 Stijn Avezaat De Fuut 1.20.70 utrecht 15 Krijn de Kievit WVZ 1.20.98 haaglanden 16 Hans-Jan Westerhof WS Twente 1.21.02 overijssel 17 Casper Zwier Luctor et Emergo 1.21.19 zeeland 18 Ruben Delvoie MZ&PC 1.21.28 limburg 19 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht(SG) 1.21.53 utrecht 20 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.21.60 gelderland 21 Mike Fraanje DWK 1.22.04 gelderland 22 Roy van der Woude Rapido '82 1.22.25 nrd holland 23 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.22.40 rotterdam 24 Marcel Groen GZVW 1.22.51 groningen 25 Wouter Stap De Stormvogel 1.22.52 zeeland 26 Roy Moison ZPCH 1.22.57 a'dam/'t gooi 27 Jelmer Postma Orca 1.22.57 friesland 28 Arend-Jan Ooms Swol 1894 1.22.67 overijssel 29 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 1.22.73 gelderland 30 Thom Allonsius De Schelde 1.22.86 zeeland 31 Jeroen Koers Eemsrobben 1.22.96 groningen 32 Nino Sieling DWK 1.22.98 gelderland 33 Mike Hoek De Duck 1.23.36 rotterdam 34 David van Groen Hpc 1.23.84 nrd holland 35 Sam Heck De Columbiaan 1.24.00 gouwe rijnstreek 36 Lars van Didden Zeps 1.24.13 limburg 37 Daniel Borghardt Orca 1.24.36 friesland 38 Ruben Koek ESCA Zwemmen 1.24.48 gelderland 39 Mickey Wijchers Zc Borger 1.24.56 drenthe 40 Martijn Kieffer Eemsrobben 1.24.60 groningen 41 Rens Geurds ZV Sassenheim 1.24.86 gouwe rijnstreek 42 Bart Kors Deltasteur 1.24.89 overijssel 43 Niek van Gent ZV Sassenheim 1.24.99 gouwe rijnstreek 44 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 1.25.09 a'dam/'t gooi 45 Jitse Zonneveld RZ 1.25.11a limburg 46 Ted Wilders Mosa Regio 1.25.11b limburg 47 Gijs van der Wal De Rijn 1.25.13 gelderland 48 Stefan Ridderbos Bubble 1.25.16 groningen 49 Rick de Mercado Oceanus 1.25.50 a'dam/'t gooi 50 Jelmer Post Avéna 1.25.61 friesland 51 JesseDerk v Schravendijk WS Twente 1.26.02 overijssel 52 Daniel van Dijk Tritium (SG) 1.26.06 noord brabant 53 Rens van Amelsvoort O Z & P C 1.26.14 overijssel 54 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 1.26.18 nrd holland 55 Martin Wenderich Aquapoldro 1.26.26 gelderland 56 Stan Ruessink Noord Veluwe 1.26.26 gelderland 57 Dave Holweg ZPC Livo 1.26.70 gelderland 58 Sven Hubregtse De Kempvis 1.26.78 rotterdam 59 Rick Mooi IJsselmeer 1.26.85 a'dam/'t gooi 60 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 1.27.03 gelderland 61 Ruben Schellekens TRB/RES 1.27.16 noord brabant 62 Axel Julius Octopus 1.27.39 gelderland 63 Killian von den Hoff Brunssum 1.27.68 limburg 64 Rick Minkman De Krabben 1.27.75 noord brabant 65 Levi Tol Ed-Vo 1.27.85 nrd holland 66 Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend 1.27.85 nrd holland 67 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1.27.86 gouwe rijnstreek 68 Gert Muntendam De Pinquin 1.27.92 groningen 69 Enrique van Opdurp ZCKoewacht 1.27.97 zeeland 70 Robin Lefeu O.Z. & P.C. De Warande 1.28.07 noord brabant 71 Alex van Soest ZC De Schotejil 1.28.21 rotterdam 72 Alain Vogels Z&PV Nuenen 1.28.22 noord brabant 73 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.28.24 nrd holland 74 Tim Boon Electrolux AZC 1.28.38 gouwe rijnstreek 75 Chris Dekker Zaanstad (SG) 1.28.53 nrd holland 76 Thomas Verhoeven Wiekslag 1.28.64 rotterdam 77 Allard Veenstra AFC 1.28.95 friesland 78 Jeroen Schelling Z&PV Nuenen 1.29.00 noord brabant 79 Thom Bakker Zoetermeer 1.29.00 haaglanden 80 Tom van Elsen De Stormvogel 1.29.01 zeeland 81 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 1.29.06 gouwe rijnstreek 82 Brian vd Bovenkamp VZC E&P 1.29.08 utrecht 83 Sander de Hamer Z&PC de Ganze 1.29.13 zeeland 84 Luc Nelissen Patrick 1.29.31 limburg 85 Alex Breel De Stormvogel 1.29.41 zeeland 86 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.29.57 gouwe rijnstreek 87 Hotze van der Werf sg Middelse-Skelp 1.29.62 friesland 88 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.29.67 haaglanden 89 Cédric Pardieck De Dolfijn 1.29.82 a'dam/'t gooi 90 Wouter Roest WZ&PC Purmerend 1.29.83 nrd holland 91 Bas Verweij Avéna 1.29.84 friesland 92 Hidde Zijlstra Orca 1.30.00 friesland 93 Guus Wolswinkel RZ 1.30.09 limburg 94 Guus Vermeulen BZV 1.30.09 noord brabant 95 Joeri Phaff Z&PV Nuenen 1.30.09 noord brabant 96 Zjef Nelissen RZ 1.30.11 limburg 97 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1.30.15 gouwe rijnstreek 98 Roy Potze GZVW 1.30.37 groningen 99 Navin Keizer De Dolfijn 1.30.40 a'dam/'t gooi 100 Michael Bolk Olde Vechte 1.30.42 overijssel 101 Guido Postma Avéna 1.30.60 friesland 102 Bas van Hees Poseidon'56 1.30.64 rotterdam 103 Rutger Otto De Vrije Slag 1.30.70 gelderland 104 Vincent Visser sg Bolsward-Workum 1.30.80 friesland 105 Hugo van Iersel sg N-Limburg 1.30.92 limburg 106 Koen van der Eems Wetterwille 1.31.11 friesland 107 Martijn Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.31.19 friesland 108 Brandon Ribberink De Dinkel 1.31.26 overijssel 109 Bart Weiland Wetterwille 1.31.31 friesland 110 Jordi Nijland De Houtrib 1.31.39 gelderland 111 Gabriel Danckaarts De Devel 1.31.40 rotterdam 112 Kees Vos ZVZwartsluis 1.31.42 overijssel 113 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 1.31.51 groningen 114 Derk Wiggers Wetterwille 1.31.61 friesland 115 Jesse Thomassen Aquapoldro 1.31.70 gelderland 116 Aron Bouwer 't Tolhekke 1.31.86 overijssel 117 Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 1.31.97 nrd holland 118 Joep Kuipers De Haaien 1.31.97 utrecht 119 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.32.07 haaglanden 120 Yaro Roodenburg De Geul 1.32.10 rotterdam 121 Melwin v Spil Avéna 1.32.22 friesland 122 Stijn Buurman Nova 1.32.27 groningen 123 Bram Tombergen ZPC Livo 1.32.39 gelderland 124 Herman Brinkman Dedemsvaart-AC 1.32.76 overijssel 125 Michael den Oudsten Aquarijn 1.32.86 utrecht 126 Maarten Berg De Columbiaan 1.32.98 gouwe rijnstreek 127 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 1.33.04 rotterdam 128 Stan Blok Rapido '82 1.33.06 nrd holland 129 Stefan Hoekstra TRB/RES 1.33.07 noord brabant 130 Lorenzo de Bie De Krabben 1.33.30 noord brabant 131 Erik van den Born D'Elft 1.33.34 haaglanden 132 Tjeerd Smid AZ&PC 1.33.44 utrecht 133 Ivo Nemeth Brunssum 1.33.46 limburg 134 Martijn Kornet GoSwim 1.33.54 utrecht 135 Menno de Vries Zignea 1.33.60 overijssel 136 Martijn Wissink ZPC Maarkel 1.33.64 overijssel 137 Silvan Akkerman HZ&PC Heerenveen 1.33.65 friesland 138 Jurre Stammes DWK 1.33.67 gelderland 139 Tim Wienhoven Mosa Regio 1.33.74 limburg 140 Jaap-Pieter Grave ZVV 1.33.82 gelderland 141 Ivo Grosveld RZL 1.33.86 limburg 142 Carlo Fieret Scheldestroom 1.33.89 zeeland 143 Arthur Belt Electrolux AZC 1.33.92 gouwe rijnstreek 144 Jorn Wolterinck GZV Marveld 1.33.92 gelderland 145 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 1.33.95 gelderland 146 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 1.34.09 a'dam/'t gooi 147 Beau Kneppers Oude Veer 1.34.21 nrd holland 148 Vincent de Vos De Schelde 1.34.21 zeeland 149 Thom Hansen De Zwoer 1.34.35 utrecht 150 Roberto Hogerwerf De Devel 1.34.49 rotterdam 151 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.34.70 gouwe rijnstreek 152 Irjan Brummelman De Berkelduikers 1.34.70 gelderland 153 Damian Martens Het Y 1.34.74 a'dam/'t gooi 154 Robbin Nijsink de Veene 1.34.83 overijssel 155 Michel van Nieuwkerk De Futen 1.34.89 a'dam/'t gooi 156 Joey Agema Zwemlust/Utrecht(SG) 1.34.89 utrecht 157 Giel van den Berg De Zijl/LGB 1.34.94 gouwe rijnstreek 158 Theo Arp AZ&PC 1.34.95 utrecht 159 Ian Minnigh Van Vliet Barracuda 1.35.06 gouwe rijnstreek 160 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 1.35.22 friesland 161 Ryan Snelderwaard Zaanstad (SG) 1.35.23 nrd holland 162 Emiel Eising De Berkelduikers 1.35.23 gelderland 163 Menno Brinkman DZ & PC de IJsel 1.35.35 overijssel 164 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 1.35.35 overijssel 165 Dennis Bakk ZV De Vennen 1.35.39 noord brabant 166 Jos Udinga ZV De Aalscholver 1.35.62 a'dam/'t gooi 167 Jorn Lampers Wetterwille 1.35.73 friesland 168 Niels Koopman de Forel 1.35.73 friesland 169 Martijn Cai De Berkelduikers 1.35.82 gelderland 170 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 1.36.07 friesland 171 Sanharib Issa de Veene 1.36.29 overijssel 172 Viktor Warndorff Hieronymus 1.36.47 noord brabant 173 Bas Giezeman Zwemclub Zeist 1.36.47 utrecht 174 Rens Oliemans De Rijn 1.36.54 gelderland 175 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 1.36.54 rotterdam 176 Marijn Redert ZC De Schotejil 1.36.80 rotterdam 177 Bart van Eindhoven Argo 1.36.89 noord brabant 178 Kevin Rozema DZ & PC 1.36.90 friesland 179 Tim de Zoete De Duinkikkers 1.36.94 utrecht 180 Youri Pleijers Mosaqua 1.37.12 limburg 181 Lars Hamacher Patrick 1.37.13 limburg 182 Leon Doesburg Vriledo 1.37.16 drenthe 183 Davy Barrett MSV- Zeemacht 1.37.84 nrd holland 184 Dennis Bijman Deltasteur 1.37.86 overijssel 185 Zino Holwerda Orca 1.37.91 friesland 186 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 1.37.93 nrd holland 187 Hoaran Overeem sg Middelse-Skelp 1.38.10 friesland 188 Quinten de Putter De Schelde 1.38.26 zeeland 189 Mark Tiemersms de Roersoppers 1.38.32 limburg 190 Colin van der Bijl Aquarijn 1.38.39 utrecht 191 Emiel van Essen Swol 1894 1.38.42 overijssel 192 Willem Heijting Orca 1.38.59 friesland 193 Jesse Zandvliet Rapido '82 1.38.60 nrd holland 194 Jasper van Zeeland Zwemclub Zeist 1.38.78 utrecht 195 Arjen Brinks Nova 1.38.80 groningen 196 Jerry Jubitana D'Elft 1.38.80 haaglanden 197 David van der Veen Aquafit 1.38.85 nrd holland 198 Bram Kooi Zaanstad (SG) 1.38.93 nrd holland 199 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.39.09 a'dam/'t gooi 200 Rick van Wegberg Patrick 1.39.36 limburg 201 Thijs Verreck De Treffers 1.39.44 noord brabant 202 Arco Nahon De Bevelanders 1.39.44 zeeland 203 Robbert Jansen Noordwijkerhout 1.39.53 gouwe rijnstreek 204 Nico Karregat Ed-Vo 1.39.55 nrd holland 205 Martijn Eickmans Neptunus'58 1.39.59 noord brabant 206 Ruben Hamelink De Bevelanders 1.39.80 zeeland 207 Sander van Bommel Zeester Meerval 1.39.88 noord brabant 208 Tim Peeters RZ 1.40.00 limburg 209 Steven van den Broek Wiekslag 1.40.07 rotterdam 210 Mike van de Bovenkamp VZC E&P 1.40.28 utrecht 211 Thijn de France De Fuut 1.40.28 utrecht 212 Bob Simonis Thalassa 1.40.46 noord brabant 213 Adam Malash Het Y 1.40.52 a'dam/'t gooi 214 Michaily Pappas Kimbria 1.40.80 limburg 215 Loek Fliervoet WZV 1.40.92 noord brabant 216 Matthijs Engelkes Rapido '82 1.41.18 nrd holland 217 Wouter Verkaik ZV De Aalscholver 1.41.21 a'dam/'t gooi 218 Ibe Zwart GZ en PC de Whee 1.41.29 overijssel 219 Bas Ketelaar Aqua'68-Najade 1.41.69 drenthe 220 Yannick Meyer VZC E&P 1.41.80 utrecht 221 Jan-Willem Koens AZ&PC 1.41.91 utrecht 222 Niels Kwadijk Zwemclub Zeist 1.42.13 utrecht 223 Rick Spaan ZV de Gooye 1.42.23 rotterdam 224 Joshua Verkuil Aquarijn 1.42.27 utrecht 225 Gijs van Weelie Zegenwerp 1.42.59 noord brabant 226 Stefan van Unen Deltasteur 1.42.64 overijssel 227 Joey de Vries O Z & P C 1.42.70 overijssel 228 Thomas Nevels De Kikker 1.42.79 drenthe 229 Jelle Schelvis Zaanstad (SG) 1.42.89 nrd holland 230 Michiel Slot ZV De Vennen 1.43.07 noord brabant 231 Luuk Willems Patrick 1.43.16 limburg 232 Niels Wiersema Eemsrobben 1.43.53 groningen 233 Bart Vlassak ZPK Budel 1.43.65 noord brabant 234 Sander de Vos ZV de Gooye 1.43.67 rotterdam 235 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 1.43.86 gouwe rijnstreek 236 Jasper Slobbe Patrick 1.44.13 limburg 237 Simon Cornelissen ZV Hydra 1.44.20 noord brabant 238 Timo Huitenga Rapido '82 1.44.21 nrd holland 239 Martijn Braspenning Hpc 1.44.25 nrd holland 240 Jelle Schouten Aquarijn 1.44.30 utrecht 241 Kevin Kingma KZV de Lansingh 1.44.39 rotterdam 242 Dewin Jansen Tritium (SG) 1.44.46 noord brabant 243 Bert Gort De Aquaflippers 1.44.47 groningen 244 Edwin Louwerse Zignea 1.44.53 overijssel 245 Niels van Geersaem SZ&PC De Bruinvis 1.44.53 zeeland 246 Mick Kouters ZON/S&S 1.44.57 limburg 247 Brent van Kesteren Kon. AZ 1870 1.45.18 a'dam/'t gooi 248 Lucas Nijstad AZ&PC 1.45.50 utrecht 249 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 1.45.70 gouwe rijnstreek 250 Mike van der Linden PCG 1.46.16 rotterdam 251 Remco Stam De Aquaflippers 1.46.45 groningen 252 Janus de Vries De Geul 1.46.91 rotterdam 253 Sam-Lin Fung-A-Loi Kon. AZ 1870 1.46.95 a'dam/'t gooi 254 Teun Maurix Zegenwerp 1.47.14 noord brabant 255 Ruben Dietzenbacher Brunssum 1.47.42 limburg 256 Eddy Neggers Njord 1.47.46 noord brabant 257 Martijn Bick GZVW 1.47.52 groningen 258 Jeroen Jongeleen De Devel 1.47.92 rotterdam 259 Eddie Soruvskis HZPC 1.48.00 limburg 260 Duncan de Vos Zwemlust/Utrecht(SG) 1.48.18 utrecht 261 Timo Hol Zwemvereniging Hoorn 1.48.20 nrd holland 262 Florian Korzelius AZ&PC 1.48.21 utrecht 263 Michael van Acker De Honte 1.48.46 zeeland 264 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 1.48.84 nrd holland 265 Noud van Spall Z.V. Zeelandia 1.48.92 zeeland 266 Kylian de Munter SZ&PC De Bruinvis 1.49.36 zeeland 267 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 1.49.45 haaglanden 268 Ruud Terlouw ZV de Gooye 1.49.80 rotterdam 269 Joran Bakema De Geul 1.51.32 rotterdam 270 Mark Beekhuis De Duinkikkers 1.51.47 utrecht 271 Jelle Roorda TriVia 1.52.02 groningen 272 Mark Potappel Z.V. Zeelandia 1.56.11 zeeland 273 Geerten Blonk ZV de Gooye 1.57.07 rotterdam 274 Lars Platjouw De Otters Axel 1.58.01 zeeland 275 Melle Goekoop Dok 1.58.57 a'dam/'t gooi 276 Vincent Kok Torpedo 1.59.19 a'dam/'t gooi 277 Jeroen van der Graaf zc Oldambt 2.00.76 groningen 278 Nick Molle De Geul 2.00.80 rotterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl