Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag meisjes minioren 5 1 Audrey Bams ZC Eijsden 1.12.95 limburg 2 Serena Stel Oeza 1.13.61 noord holland 3 Chayenne Poorts Nimo 1.13.95 limburg 4 Daniek Platje De Pinquin 1.15.16 groningen 5 Elles Tijink De Dinkel Denekamp 1.15.26 overijssel 6 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.15.34 rotterdam 7 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.15.42 haaglanden 8 Aniek Bloemendaal DWV 1.15.61 gelderland 9 Anouk van Nellestijn DWK 1.16.16 gelderland 10 Tessa Vermeulen De Dolfijn 1.16.28 a'dam-'t gooi 11 Brigit Beukeveld De Plons 1.16.33 drenthe 12 Cindy Rkman Zpb H&l 1.16.62 rotterdam 13 Amber Aardema ESCA 1.16.82 gelderland 14 Bo Verhoeven Njord 1.16.82 brabant 15 Sharon Velthuis Het Ravijn 1.16.82 overijssel 16 Carmen van de Rijt MZ&PC 1.17.02 limburg 17 Kim Busch MNC Dordrecht 1.17.09 rotterdam 18 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 1.17.15 rotterdam 19 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 1.17.24 zeeland 20 Rebecca Jager ZC De Toekomst 1.17.50 drenthe 21 Valerie van Roon d'ELFT 1.17.60 haaglanden 22 Eva van Ginneken de Vennen 1.17.66 brabant 23 Anneliene Zuidema SG Middelse-Skelp 1.17.81 friesland 24 Meghan Ingram WZK 1.17.84 haaglanden 25 Christa Markslag Het Ravijn 1.17.92 overijssel 26 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 1.17.98 gouwe-rijnstreek 27 Anouk Zuidema De Aquaflippers 1.18.24 groningen 28 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.18.60 haaglanden 29 Zoe van der Kwaak Zaanstad (SG) 1.18.62 noord holland 30 Vivianne Dortmond De Inktvis 1.18.64 groningen 31 Bernice Dijkhuis TriVia 1.18.84 groningen 32 Rosanne Leeuwis DWK 1.18.89 gelderland 33 Sterre Mooiweer zpc Maarkel 1.18.98 overijssel 34 Eefje Slootweg O Z & P C 1.19.02 overijssel 35 Tialda Prins De Pinquin 1.19.06 groningen 36 Laurie Aarninkhof De Dinkel Denekamp 1.19.07 overijssel 37 Ellen Jager PWC Buitenpost 1.19.09 friesland 38 Willemein Hoving TriVia 1.19.27 groningen 39 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 1.19.32 gelderland 40 Kinge Zandringa SG Middelse-Skelp 1.19.56 friesland 41 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 1.19.64 gelderland 42 Lilly de Wit MNC Dordrecht 1.19.73 rotterdam 43 Nadja Sanderman VZ&PC 1.19.76 overijssel 44 Sabrina Vosselman ZVV 1.19.83 gelderland 45 Janina Beckers Eurode/KZC 1.20.00 limburg 46 Carmen ter Weele Octopus 1.20.08 gelderland 47 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 1.20.11 drenthe 48 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 1.20.42 overijssel 49 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 1.20.56 brabant 50 Lotte Verbiesen Zeester/Meerval 1.20.59 brabant 51 Jessica van Dijk Kimbria 1.20.87 limburg 52 Melanie Leunissen Nimo 1.20.91 limburg 53 Kristy van Braak ZPC Livo 1.21.02 gelderland 54 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 1.21.20 limburg 55 Anouk van Dam Hpc 1.21.25 noord holland 56 Lieke Remmits OneTeamSwimming 1.21.31 utrecht 57 Blanca de Louw Aquapoldro 1.21.32 gelderland 58 Sabrina de Graaf De Geul 1.21.35 rotterdam 59 Renée vd Besselaar AquAmigos 1.21.42 brabant 60 Maaike Doornwaard Deltasteur 1.21.44 overijssel 61 Inge Willemsen Appingedam 1.21.45 groningen 62 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 1.21.52 brabant 63 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 1.21.56 drenthe 64 Carmen Meijer Hpc 1.21.60 noord holland 65 Robin Kneppers Nva/Hhc 1.21.65 noord holland 66 Sabine Verweel Onderdak 1.21.69 zeeland 67 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 1.21.73 rotterdam 68 Lobke Schoonderbeek VZC-E&P 1.21.86 utrecht 69 Silke Jonk DAW-Finenzo 1.22.09 noord holland 70 Mirjam de Raad Deltasteur 1.22.10 overijssel 71 Fenne Vervoort sg Noord Limburg 1.22.11 limburg 72 Tamara Maassen Aquapoldro 1.22.13 gelderland 73 Suzanne Hospers De Kikker 1.22.16 drenthe 74 Nilce Mendes Barbosa Lac 1.22.25 rotterdam 75 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 1.22.52 brabant 76 Madeline Shirley WZK 1.22.74 haaglanden 77 Melina Knol Zaanstad (SG) 1.22.85 noord holland 78 Sandra Jorwerda Borger 1.22.86 drenthe 79 Lisa Brantjes Kzc 1.22.99 noord holland 80 Astrid de Vegt Zcnf'34 1.23.24 friesland 81 Saritha van Zanten ZV Waterland 1.23.42 noord holland 82 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 1.23.43 brabant 83 Chelsea Merfol De Rijn 1.23.49 gelderland 84 Michelle Meulenbroek Oceanus 1.23.55 a'dam-'t gooi 85 Shanna Veerman Ed-Vo 1.23.59 noord holland 86 Lisa Davidse Luctor et Emergo 1.23.61 zeeland 87 Uma Kraus d'ELFT 1.23.63 haaglanden 88 Laura Keijser De Rijn 1.23.86 gelderland 89 Carmen Weistra Orca 1.24.15 friesland 90 Emma Weustink De Dinkel Denekamp 1.24.51 overijssel 91 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 1.24.51 rotterdam 92 Manon Molewijk De Schelde 1.24.67 zeeland 93 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 1.24.67 rotterdam 94 Shania Haenen Eurode/KZC 1.24.87 limburg 95 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 1.24.95 limburg 96 Ineke Hof 't Tolhekke 1.24.95 overijssel 97 Jildou Temming Avena 1.24.97 friesland 98 Simone van Meegen ESCA 1.25.19 gelderland 99 Lisa Bruggenkamp Aqua'68-Najade 1.25.23 drenthe 100 Lisette Wolbers De Valken 1.25.23 drenthe 101 Felicia Swets Aquapoldro 1.25.42 gelderland 102 Fleur Wijdeveld De Ganze 1.25.42 zeeland 103 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 1.25.66 gouwe-rijnstreek 104 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 1.25.77 drenthe 105 Bo van Aalst Arethusa 1.25.86 brabant 106 Laura Roelevink SBC2000 1.25.86 brabant 107 Nynke Klokman DZ & PC 1.25.87 friesland 108 Esra Hoogeveen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.25.90 drenthe 109 Diana van Halm Braam WVZ 1.26.00 haaglanden 110 Janneke Enzerink De Rijn 1.26.00 gelderland 111 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 1.26.07 friesland 112 Corien van der Gaast SG. Bolsward-Workum 1.26.22 friesland 113 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1.26.22 gouwe-rijnstreek 114 Sterre Heerink De Dinkel Denekamp 1.26.26 overijssel 115 Laureen Bekhuis O Z & P C 1.26.39 overijssel 116 Elle Hoevenaars Zeester/Meerval 1.26.40 brabant 117 Eva Groenendijk WS Twente 1.26.51 overijssel 118 Tobie Saparuwe Kimbria 1.26.69 limburg 119 Fitria Engelsman Appingedam 1.26.70 groningen 120 Marianne Arling Bubble 1.26.70 groningen 121 Rianne de Croock ZC Valkenburg 1.26.72 limburg 122 Lisanne van Faassen WS Twente 1.26.73 overijssel 123 Mandy Gerritsen De Gelenberg 1.26.76 gelderland 124 Rachel de Vet de Vennen 1.26.86 brabant 125 Serafina Vlijt de Roersoppers 1.26.89 limburg 126 Manon Scherbeijn Scheldestroom 1.26.99 zeeland 127 Eva te Brinke GZV Marveld 1.27.04 gelderland 128 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.27.05 drenthe 129 Bibiana Rischen TZC Vahalis 1.27.07 gelderland 130 Karin Meinders Zignea 1.27.10 overijssel 131 Annick van der Kraats De Dinkel Denekamp 1.27.16 overijssel 132 Kirsten Opmeer Nunspeet 1.27.29 gelderland 133 Marit van Zutphen Nautilus 1.27.34 brabant 134 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 1.27.36 rotterdam 135 Kelsey Tukker Poseidon'56 1.27.53 rotterdam 136 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.27.86 haaglanden 137 Apolonia Jacobs De Dinkel Denekamp 1.27.92 overijssel 138 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 1.27.92 rotterdam 139 Eva Hagreis WS Twente 1.27.92 overijssel 140 Claudia de Buck De Schelde 1.28.13 zeeland 141 Julia Weustink De Dinkel Denekamp 1.28.23 overijssel 142 Jinte Worsteling De Houtrib 1.28.29 gelderland 143 Darleen Kagchelland Zpch 1.28.30 a'dam-'t gooi 144 Iris van de Crommert Zeester/Meerval 1.28.36 brabant 145 Cheryl Zethof Oceanus 1.28.51 a'dam-'t gooi 146 Celine Buijssen HZPC 1.28.52 limburg 147 Linda Noord DZ & PC 1.28.56 friesland 148 Naomi Cohen ZV Waterland 1.28.66 noord holland 149 Anique Burgers De Meer 1.28.73 gelderland 150 Brighid van Uffelen ZV Westland Dijkglas 1.28.86 haaglanden 151 Frederique Stuit Olympia 1.28.98 gelderland 152 Celine de Jong A.Z.V.D. 1.29.06 noord holland 153 Emma Arends TriVia 1.29.21 groningen 154 Danielle Trippenzee Orca 1.29.26 friesland 155 Rian Bongers RZL 1.29.30 limburg 156 Chazia Slinkman De Mors 1.29.32 overijssel 157 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.29.32 haaglanden 158 Yancey Bouman Zoetermeer 1.29.39 haaglanden 159 Ayla Thiessen ZPC Nederweert 1.29.41 limburg 160 Sanne den Herder DWV 1.29.42 gelderland 161 Marsha v.d. Heuvel Widex GZC DONK 1.29.47 gouwe-rijnstreek 162 Julia Vrooland Deltasteur 1.29.51 overijssel 163 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 1.29.54 rotterdam 164 Matou Zwemmer De Rijn 1.29.54 gelderland 165 Kim Lassche ZVZwartsluis 1.29.64 overijssel 166 Lisanne Tilstra Bubble 1.29.76 groningen 167 Anne Ippel De Biesboschzwemmers 1.29.86 brabant 168 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 1.29.91 groningen 169 Meike Holdinga de Granaet 1.29.96 friesland 170 Rani Skrabanja Mosaqua 1.29.98 limburg 171 Dagmar Veldman Eemsrobben 1.30.02 groningen 172 Anne van de Loo Arethusa 1.30.10 brabant 173 Marlies v/d Brug DZ & PC 1.30.19 friesland 174 Beau Monné Vecht&Rijn(SG) 1.30.32 utrecht 175 Maud Bruynen Heldense zwemver. 1.30.38 limburg 176 Emily de Jong Torpedo 1.30.42 a'dam-'t gooi 177 Benthe Vries de De Reuring 1.30.43 noord holland 178 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 1.30.53 a'dam-'t gooi 179 Lara Kluts LZ 1886-KartoenZ 1.30.56 gouwe-rijnstreek 180 Lisa Coppelmans AquAmigos 1.30.62 brabant 181 Jobine Akershoek De Stelle 1.30.64 rotterdam 182 Renske Stege O Z & P C 1.30.67 overijssel 183 Elvira Korthagen ZV Waterland 1.30.70 noord holland 184 Eileen Duits Widex GZC DONK 1.30.75 gouwe-rijnstreek 185 Lieke Schors RZL 1.31.02 limburg 186 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 1.31.05 groningen 187 Anne Noom Zaanstad (SG) 1.31.05 noord holland 188 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 1.31.05 noord holland 189 Marijke van Dorp De Kempvis 1.31.06 rotterdam 190 Anne Snoeren Trb/Res 1.31.10 brabant 191 Jip Langermans AquAmigos 1.31.16 brabant 192 Romy Bonte Koewacht 1.31.16 zeeland 193 Anne Vromans Trb/Res 1.31.41 brabant 194 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 1.31.44 noord holland 195 Anne Brouwer Wiekslag 1.31.47 rotterdam 196 Veerle van Deursen Wiekslag 1.31.47 rotterdam 197 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 1.31.50 gouwe-rijnstreek 198 Nienke Postma Orca 1.31.50 friesland 199 Eva Koops Borger 1.31.52 drenthe 200 Aniek Ketelings RZ 1.31.55 limburg 201 Vera Martens WVZ 1.31.67 haaglanden 202 Naomi van der Sluijs Borger 1.31.76 drenthe 203 Lara de Zeeuw Orca 1.31.78 friesland 204 Chloë Veenstra De Schelde 1.31.81 zeeland 205 Evelien Beenhakkers De Treffers 1.31.86 brabant 206 Rachelle van Rooij Njord 1.31.91 brabant 207 Ylva Wolterman De Stormvogel 1.31.95 zeeland 208 Wendy van Cleef Orca 1.32.03 friesland 209 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 1.32.20 friesland 210 Laura van Dijke De Krabben 1.32.44 brabant 211 Eva Brands Argo 1.32.53 brabant 212 Luca Ebbinge Oceanus 1.32.54 a'dam-'t gooi 213 Maud Cox RZL 1.32.71 limburg 214 Milou Peeters HZPC 1.32.74 limburg 215 Eva Hietkamp HZPC 1.32.86 limburg 216 Miranda van Valen de Devel 1.32.89 rotterdam 217 Nina Pilmeyer Heldense zwemver. 1.32.94 limburg 218 Yara Hoofs Trb/Res 1.33.02 brabant 219 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 1.33.16 noord holland 220 Felicia Groenewold De Schelde 1.33.31 zeeland 221 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.33.48 haaglanden 222 Gina Feenstra Mosa Regio 1.33.60 limburg 223 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 1.33.65 noord holland 224 Denise Iwema De Spatters 1.33.79 drenthe 225 Suzanne Hobo Oceanus 1.33.87 a'dam-'t gooi 226 Danique van den Bosch IJZPC 1.33.95 utrecht 227 Esmee Salentijn De Dolfijn 1.33.99 a'dam-'t gooi 228 Inge Schut Lac 1.34.04 rotterdam 229 Nickee de Jonge Bubble 1.34.15 groningen 230 Merel Tol Ed-Vo 1.34.18 noord holland 231 Kitty Lynn Joustra Zaanstad (SG) 1.34.20 noord holland 232 Marlene Bezem AZ&PC 1.34.29 utrecht 233 Roxane Dreuning Zaanstad (SG) 1.34.30 noord holland 234 Veerle Claassen Hpc 1.34.43 noord holland 235 Lotte Stoiber De Fuut 1.34.52 utrecht 236 Sakura de Vries zc Oldambt 1.34.55 groningen 237 Britt Steding Zaanstad (SG) 1.34.77 noord holland 238 Mandy Voorthuizen EZV Enkhuizen 1.34.85 noord holland 239 Laura van Loenen Bubble 1.34.92 groningen 240 Demi Bunte Zwemclub Zeist 1.35.04 utrecht 241 Fleur van Rijn Katwijk 1.35.14 gouwe-rijnstreek 242 Demi Molenaar De Fuut 1.35.17 utrecht 243 Demi Eberth De Kempvis 1.35.26 rotterdam 244 Fenja van der Wolde ZPC Stadskanaal 1.35.35 groningen 245 Sybel Helm Van De Fuut 1.35.43 utrecht 246 Brigitte van de Veen de Granaet 1.35.59 friesland 247 Emma Lenting Oceanus 1.35.63 a'dam-'t gooi 248 Nadine Smits Orca 1.35.64 friesland 249 Kimberley Westra Wiekslag 1.35.78 rotterdam 250 Emma Keur De Otters Het Gooi 1.35.83 a'dam-'t gooi 251 Sophie Brouwer AZ&PC 1.36.01 utrecht 252 Anouk Koster zc Oldambt 1.36.27 groningen 253 Carlijne Tap Zoetermeer 1.36.51 haaglanden 254 Marieke Yntema zc Oldambt 1.36.78 groningen 255 Elodie Karres De Otters Het Gooi 1.36.99 a'dam-'t gooi 256 Joelle Stoter ZV Sassenheim 1.37.29 gouwe-rijnstreek 257 Lisa de Bruijne De Schelde 1.37.73 zeeland 258 Renske Bassant AZ&PC 1.38.32 utrecht 259 Inge Wubs ZPC Stadskanaal 1.38.35 groningen 260 Aïcha Croes Oceanus 1.38.45 a'dam-'t gooi 261 Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 1.38.45 gouwe-rijnstreek 262 Kim Jasper Neptunia '24 1.38.97 friesland 263 Jenna van den Heuvel Luctor et Emergo 1.39.24 zeeland 264 Anouk Breugem WVZ 1.39.45 haaglanden 265 Rony Honkoop De Fuut 1.40.07 utrecht 266 Suzanne Kah De Plons 1.40.16 drenthe 267 Esmee Morel AZ&PC 1.40.22 utrecht 268 Rianne van Ree ZV Vlaardingen 1.40.24 rotterdam 269 Trang Hoang de Devel 1.40.70 rotterdam 270 Mirna Wolters De Plons 1.40.87 drenthe 271 Lisa de Keyzer De Honte 1.40.91 zeeland 272 Elena Laming Zwemclub Zeist 1.40.92 utrecht 273 Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1.40.96 gouwe-rijnstreek 274 Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 1.41.07 gouwe-rijnstreek 275 Nena Brouwer De Fuut 1.41.18 utrecht 276 Luuke Smit Orca 1.41.21 friesland 277 Pien Dijkhuis ZCM '86 1.41.30 groningen 278 Merve Ulu De Otters Het Gooi 1.41.53 a'dam-'t gooi 279 Kim Vastenburg De Vuursche 1.41.72 utrecht 280 Indra Reijnhout De Bevelanders 1.41.83 zeeland 281 Amber Hof Torpedo 1.42.14 a'dam-'t gooi 282 Louise Mourick van De Kempvis 1.42.20 rotterdam 283 Jeanette Wilkens Vriledo 1.42.47 drenthe 284 Eline Hendriks AZ&PC 1.42.98 utrecht 285 Imke Bun Koewacht 1.43.61 zeeland 286 Mette ter Burg WVZ 1.43.93 haaglanden 287 Femke van der Woerd AZ&PC 1.44.15 utrecht 288 Esmee Kleen SG. Bolsward-Workum 1.44.56 friesland 289 Nella Diepeveen De Futen 1.44.88 a'dam-'t gooi 290 Joelle Otto Koewacht 1.45.04 zeeland 291 Maartje Westenberg De Forel 1.45.18 friesland 292 Fabienne Schoutens Zeelandia 1.45.36 zeeland 293 Jaimy de Vrieze De Ganze 1.45.39 zeeland 294 Elise de Kwaadsteniet De Schelde 1.45.44 zeeland 295 Carolien Nauta de Vikings 1.46.16 friesland 296 Lin Kohen De Dolfijn 1.46.18 a'dam-'t gooi 297 Kirsten Becker Zwemclub Zeist 1.46.61 utrecht 298 Melanie Kaspers De Futen 1.46.61 a'dam-'t gooi 299 Kim Lamper De Bevelanders 1.46.89 zeeland 300 Quinty de Ritter De Schelde 1.46.96 zeeland 301 Veronique Kamerling De Schelde 1.47.06 zeeland 302 Valerie Mieras De Bevelanders 1.47.26 zeeland 303 Romy v.d. Broek De Plons 1.47.27 drenthe 304 Nancy Visser AZ&PC 1.47.67 utrecht 305 Laura de Groot SG. Bolsward-Workum 1.48.29 friesland 306 Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.48.64 gouwe-rijnstreek 307 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 1.49.03 drenthe 308 Sharon van der Lem Kon AZ 1870 1.49.32 a'dam-'t gooi 309 Vivienne Tucker d'ELFT 1.49.39 haaglanden 310 Laura Sandor WZK 1.49.82 haaglanden 311 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 1.50.13 gouwe-rijnstreek 312 Femke van Tatenhove De Schelde 1.50.41 zeeland 313 Tess Wieringa WVZ 1.50.46 haaglanden 314 Jennifer Bergsma De Otters Het Gooi 1.51.01 a'dam-'t gooi 315 Roos Geerars OneTeamSwimming 1.51.37 utrecht 316 Eeke Nijland AZ&PC 1.52.01 utrecht 317 Oumaima Radi DES 1.54.17 haaglanden 318 Emma Diepeveen De Futen 1.54.73 a'dam-'t gooi 319 Mina Hilstad DES 1.56.16 haaglanden 320 Vera Rauwerda Ritola Z&PC 1.56.76 drenthe 321 Gelinda Muskee De Plons 1.57.07 drenthe 322 Suzanne Wilhelm Dok 1.58.46 a'dam-'t gooi 323 Samantha Valken Zwemclub Zeist 1.58.77 utrecht 324 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.59.39 haaglanden 325 Lotte Hendriks De Otters Het Gooi 1.59.85 a'dam-'t gooi 326 Sera Grevenstuk Vecht&Rijn(SG) 2.04.23 utrecht 327 Marianne Vellinga Kon AZ 1870 2.05.69 a'dam-'t gooi 328 Lisanne Vegt De Zijl/LGB 2.13.68 gouwe-rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl