Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2001/2002

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school

100m vrijeslag jongens minioren 6 1 Vincent de Ruiter Poseidon'56 0.59.64 rotterdam 2 Jurjen Willemsen Aquapoldro 1.03.97 gelderland 3 Miceal Correia Zeester-Meerval 1.04.44 brabant 4 Johan Wegman De Kempvis 1.04.55 rotterdam 5 Mike Dobbe AZL 1.05.25 den haag 6 Yair Klazen De Stormvogel 1.05.80 zeeland 7 Lars de Groot Rapido '82 1.05.81 nrd holland 8 Tijmen Rensink Hippocampus 1.05.91 den haag 9 Rick Janssen MSV. Zeemacht 1.05.97 nrd holland 10 Emile Manni Octopus 1.06.14 gelderland 11 Bart de Groot 't Tolhekke 1.06.60 overijssel 12 Anton vd Sluis SG HGK 1.06.67 limburg 13 Olaf Achterberg VZC Veenendaal 1.06.72 utrecht 14 Ekrem Dursun Zijl-lgb 1.06.78 gouwe rijnstreek 15 Stijn van Deursen ZV Zaltbommel 1.07.07 gelderland 16 Rolan vd Lugt LZV Waterloo 1.07.13 den haag 17 Jerry Ploeg Start '99 1.07.28 nrd holland 18 Joost Awater BZC Dolfijnen 1.07.38 gelderland 19 Pieter Jan de Vries ZV Zwartsluis 1.07.41 overijssel 20 Dingeman vd Pluim LZ 1886 1.07.48 gouwe rijnstreek 21 Oscar vd Biggelaar PSV 1.07.57 brabant 22 Aljan Tempel Hoogeveen 1.07.61 drenthe 23 Robert Piquer 't Tolhekke 1.07.72 overijssel 24 Jasper van Mierlo PSV 1.07.81 brabant 25 Wouter Allard Rapido '82 1.08.17 nrd holland 26 Michiel Ruhaak Zijl-lgb 1.08.69 gouwe rijnstreek 27 Felix Broekhuizen ZC'90 1.08.79 gelderland 28 Diederic Brummer RZ 1.08.90 limburg 29 Ricardo Diaz DVC De Kwakel 1.08.95 utrecht 30 Anne Terlouw De Gooye 1.09.15 rotterdam 31 Sverre Oelen WZ & PC 1.09.25 nrd holland 32 Jan Wicher de Vries ZV Zwartsluis 1.09.44 overijssel 33 Nick Klatten ZPB H&L 1.09.54 rotterdam 34 Simon Veenstra DWK-XCESS 1.09.60 gelderland 35 Jelmer Meijer HZ & PC Heerenveen 1.09.75 friesland 36 Lars vd Laan AZ&PC 1.09.78 utrecht 37 Jarno Weertman De Otters Het Gooi 1.09.79 a'dam/'t gooi 38 Jelmer van Dijk sg Noord Limburg 1.09.87 limburg 39 Tjarko Dijkstra TriVia 1.09.89 groningen 40 Mike Cornwall Alliance 1.09.89 nrd holland 41 Jos Schimmel De Duinkikker 1.09.92 utrecht 42 Mark de Bes Columbiaan 1.09.95 gouwe rijnstreek 43 Jeroen Drewes De Vrije Slag 1.09.99 gelderland 44 Daan Ratering Livo 1.10.10 gelderland 45 Killian Hesterman Het Y-mere 1.10.11 a'dam/'t gooi 46 Robin Boonstra Torpedo 1.10.13 a'dam/'t gooi 47 Theo Beglinger Zijl-lgb 1.10.34 gouwe rijnstreek 48 Marc Bruin De Reuring 1.10.36 nrd holland 49 Robbert vd Linden De Schelde 1.10.38 zeeland 50 Wouter Houtman PSV 1.10.38 brabant 51 Timon Evenhuis TriVia 1.10.49 groningen 52 Peter van Amsterdam LZ 1886 1.10.75 gouwe rijnstreek 53 Martijn Nieuwenhout Sassenheim 1.10.78 gouwe rijnstreek 54 Ewout de Vries Triton 1.10.84 a'dam/'t gooi 55 Marc Catsburg MNC Dordrecht 1.10.86 rotterdam 56 Robert Schuur DZT 1.10.88 brabant 57 Jamie ten Teije Bright/DAW 1.10.91 nrd holland 58 Patrick Creemers De Roersoppers 1.10.95 limburg 59 Kenny vd Krieken De Dommelbaarzen 1.10.96 brabant 60 Robbert Nijenhuis Columbiaan 1.11.00 gouwe rijnstreek 61 Sjoerd Sieval Zijl-lgb 1.11.02 gouwe rijnstreek 62 Leon Rietveld Brunssum 1.11.06 limburg 63 Maarten Ebbers Nunspeet 1.11.10 gelderland 64 Jasper vd Maarel De Rijn 1.11.13 gelderland 65 Dennis Overhage Torpedo 1.11.16 a'dam/'t gooi 66 Guus Kersten Columbiaan 1.11.19 gouwe rijnstreek 67 Rolf Versteeg Swol 1894 1.11.32 overijssel 68 Jesper Kloek Dedemsvaart AC 1.11.40 overijssel 69 Jimmy Matheyssen Mosa-Regio 1.11.43 limburg 70 Mathijs Mos De Devel 1.11.61 rotterdam 71 Chiel Centen De Spatters 1.11.76 drenthe 72 Elroy Hooymans Aquarijn 1.11.77 utrecht 73 Robin Ottenhof Z.W.V.-Nereus 1.11.78 nrd holland 74 Jesse vd Burgwal Amer 1.11.84 utrecht 75 Steven Nonnekes v. Vliet Barracuda 1.11.84 gouwe rijnstreek 76 Randy Wajwakana DES 1.11.95 den haag 77 Renť Straathof Eemsrobben 1.12.04 groningen 78 Michel Visscher Deltasteur 1.12.10 overijssel 79 Felix Kramer Rapido '82 1.12.11 nrd holland 80 Reinold de Jong SVW 1.12.16 friesland 81 Rutger van Oosterhout WVZ 1.12.19 den haag 82 Robin van Gulik TRB-RES 1.12.22 brabant 83 Matthijs Dekker De Ham 1.12.34 nrd holland 84 Tim Bunnik Triton 1.12.35 a'dam/'t gooi 85 Jos Duit Stadskanaal 1.12.44 groningen 86 Sven de Groot De Devel 1.12.45 rotterdam 87 Remon van Dijk De Biesboschzwemmers 1.12.56 brabant 88 Lars vd Heijden Njord 1.12.59 brabant 89 Sander Oosterling OZ&PC 1.12.60 overijssel 90 Stef Hoeven EOZC 1.12.65 brabant 91 Sander Heijnen Patrick 1.12.73 limburg 92 Jacky Coumans SG HGK 1.12.82 limburg 93 Dominic Bujakiewicz zv Vlaardingen 1.12.86 rotterdam 94 Mart Baert Kerkdriel 1.12.86 gelderland 95 Daniel Kunne De Schelde 1.13.03 zeeland 96 Gert-Jan vd Berg Raket 1.13.17 den haag 97 Sebas van Lith EZPC 1.13.22 gelderland 98 Mike Odenthal Luctor et Emergo 1.13.34 zeeland 99 Dennis Wijbenga Stadskanaal 1.13.35 groningen 100 Jorg Portegies Luctor et Emergo 1.13.35 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl