Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m wisselslag jongens minioren 6 1 Max Hermans HZPC 2.44.50 limburg 2 Justin Doldersum Deltasteur 2.48.10 overijssel 3 Casper Zwier Luctor et Emergo 2.51.19 zeeland 4 Mathijs Mulder de Forel 2.51.26 friesland 5 Marcel van der Heide de Vikings 2.52.47 friesland 6 Jorn Steenbergen DZ & PC 2.53.25 friesland 7 Ryan Beugels De Spatters 2.53.60 drenthe 8 Jeroen Voltman ESCA Zwemmen 2.53.89 gelderland 9 Jeroen van Beek ZVV 2.54.10 gelderland 10 Ted Wilders Mosa Regio 2.54.55 limburg 11 Lars van Didden Zeps 2.54.82 limburg 12 Peter Rothengatter Aqua-Novio '94 2.55.26 gelderland 13 Krijn de Kievit WVZ 2.55.85 haaglanden 14 Fedde Beukers De Dinkel Denekamp 2.55.92 overijssel 15 Stefan Ridderbos Bubble 2.56.52 groningen 16 Michael Tonsbeek Dwt 2.56.65 nrd holland 17 David van Groen Hpc 2.56.81 nrd holland 18 Wouter Stap De Stormvogel 2.57.17 zeeland 19 Stijn Avezaat De Fuut 2.57.34 utrecht 20 Floris van Mierlo Budel 2.58.14 brabant 21 Sam Heck De Columbiaan 2.58.39 gouwe rijnstreek 22 Mohammed el Bakkali Zwemlust/Utrecht (SG) 2.58.56 utrecht 23 Hans-Jan Westerhof SG Twente 2.59.00 overijssel 24 Dion de Mooy LZ 1886-KartoenZ 2.59.23 gouwe rijnstreek 25 Johan Speksnijder Rsw 2.59.77 rotterdam 26 Mike Hoek De Duck 2.59.88 rotterdam 27 Ivar de Jong ZV De Aalscholver 3.00.44 a' dam/' t gooi 28 Luuk Hendriksen De Dinkel Denekamp 3.00.58 overijssel 29 Luuk Nijland De Berkelduikers 3.00.70 gelderland 30 Max Ceuning-van der Cappelle Deltasteur 3.00.89 overijssel 31 Marcel Groen GZVW 3.00.92 groningen 32 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 3.01.16 gelderland 33 JesseDerk v Schravendijk SG Twente 3.01.32 overijssel 34 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 3.01.43 gouwe rijnstreek 35 Rick de Mercado Oceanus 3.01.76 a' dam/' t gooi 36 Thom Allonsius De Schelde 3.01.96 zeeland 37 Roberto Hogerwerf de Devel 3.03.40 rotterdam 38 Jitse Zonneveld RZ 3.03.63 limburg 39 Gijs van der Wal De Rijn 3.03.95 gelderland 40 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 3.03.96 rotterdam 41 Levi Tol Ed-Vo 3.04.10 nrd holland 42 Ruben Schellekens TRB/RES 3.04.23 brabant 43 Rick Minkman De Krabben 3.04.25 brabant 44 Stefan Hoekstra TRB/RES 3.04.62 brabant 45 Mickey Wijchers Zc Borger 3.04.66 drenthe 46 Stan Ruessink Noord Veluwe 3.05.02 gelderland 47 Mika Smelt VZ&PC 3.05.13 overijssel 48 Jelmer Post Avéna 3.05.64 friesland 49 Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 3.05.81 gouwe rijnstreek 50 Hotze van der Werf sg Middelse-Skelp 3.06.45 friesland 51 Gert Muntendam De Pinquin 3.06.62 groningen 52 Roy Moison ZPCH 3.06.96 a' dam/' t gooi 53 Sven Hubregtse De Kempvis 3.07.28 rotterdam 54 Sjoerd van den Oord ZV Kerkdriel 3.07.57 gelderland 55 Yvo Bulham De Vennen 3.07.80 brabant 56 O. van der Voort ZCNF '34 3.08.04 friesland 57 Stan Blok Rapido '82 3.08.20 nrd holland 58 Thomas Verhoeven Wiekslag 3.08.43 rotterdam 59 Navin Keizer De Dolfijn 3.08.65 a' dam/' t gooi 60 Toby van Wijngaarden WVZ 3.08.89 haaglanden 61 Nino Sieling DWK 3.09.20 gelderland 62 Axel Julius Octopus 3.09.32 gelderland 63 Jeroen Koers Eemsrobben 3.09.48 groningen 64 Dave Holweg ZPC Livo 3.09.80 gelderland 65 Arend-Jan Ooms Swol 1894 3.10.07 overijssel 66 David van Zelst ZV Kerkdriel 3.10.07 gelderland 67 Joost van der Pijl ZPC Stadskanaal 3.10.10 groningen 68 Derk Wiggers Wetterwille 3.10.25 friesland 69 Bart Cok Van Uden-De Gouwe 3.10.30 gouwe rijnstreek 70 Jonathan Davidse De Stormvogel 3.10.36 zeeland 71 Sanjay Jagroep DAW-Finenzo 3.10.54 nrd holland 72 Bas van Hees Poseidon'56 3.11.86 rotterdam 73 Kars Veldkamp GZ en PC de Whee 3.11.89 overijssel 74 Moemen Badawi LZ 1886-KartoenZ 3.12.02 gouwe rijnstreek 75 Ruben Koek ESCA Zwemmen 3.13.13 gelderland 76 Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 3.13.23 nrd holland 77 Alex van Soest zc De Schotejil 3.13.39 rotterdam 78 Alain Vogels Z&PV Nuenen 3.13.47 brabant 79 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 3.13.48 limburg 80 Killian von den Hoff Brunssum 3.13.50 limburg 81 Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 3.13.64 gouwe rijnstreek 82 Yannick Staal DZ & PC de IJsel 3.13.76 overijssel 83 Jesse Thomassen Aquapoldro 3.13.93 gelderland 84 Martin Wenderich Aquapoldro 3.13.93 gelderland 85 Yanick Uittenbogaard Poseidon'56 3.14.68 rotterdam 86 Ivo Grosveld RZL 3.14.87 limburg 87 Roy van der Heyden Dzt'62 3.15.09 brabant 88 Floris van der Meer D'ELFT 3.15.20 haaglanden 89 Lennart Spies ZVW '74 3.15.23 gelderland 90 Luc Nelissen Patrick 3.15.45 limburg 91 Bram Tombergen ZPC Livo 3.15.64 gelderland 92 Justin Wiggers SG Twente 3.15.64 overijssel 93 Thom Hansen De Zwoer 3.15.67 utrecht 94 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 3.15.81 haaglanden 95 Yaro Roodenburg De Geul 3.15.98 rotterdam 96 Luuk van Donk Electrolux AZC 3.16.44 gouwe rijnstreek 97 Lorenzo de Bie De Krabben 3.16.54 brabant 98 Patrick de Roos ZPD 3.16.84 friesland 99 Roy van der Woude Rapido '82 3.17.25 nrd holland 100 Tim Peeters RZ 3.17.34 limburg 101 Lars v.d. Zee W.Z. & P.C. Triton 3.17.55 a' dam/' t gooi 102 Niels Visser HZ&PC Heerenveen 3.17.58 friesland 103 Brian vd Bovenkamp VZC E&P 3.18.22 utrecht 104 Thomas de Lange SG Twente 3.18.39 overijssel 105 Rens Geurds ZV Sassenheim 3.18.88 gouwe rijnstreek 106 Sacha Szkudlarek De Zijl/LGB 3.19.20 gouwe rijnstreek 107 Alex Breel De Stormvogel 3.19.37 zeeland 108 Tony Hacquebord ESCA Zwemmen 3.19.45 gelderland 109 Koen van der Eems Wetterwille 3.19.47 friesland 110 Rutger Otto De Vrije Slag 3.19.56 gelderland 111 Victor Nieuwstad MSV- Zeemacht 3.19.70 nrd holland 112 Bart van Eindhoven Argo 3.19.92 brabant 113 Cédric Pardieck De Dolfijn 3.20.09 a' dam/' t gooi 114 Daniel van Dijk Tritium 3.20.25 brabant 115 Ruben Snieder DWV 3.20.98 gelderland 116 Sander de Hamer De Ganze 3.21.09 zeeland 117 Quinten de Putter De Schelde 3.21.21 zeeland 118 Tim Boon Electrolux AZC 3.21.47 gouwe rijnstreek 119 Sven Claessens ZC Eijsden 3.21.85 limburg 120 Michel van Nieuwkerk De Futen 3.22.54 a' dam/' t gooi 121 Nick Wolferink ZV Scholtenhagen 3.22.60 overijssel 122 Sjors de Bruin WZ&PC 3.23.25 nrd holland 123 Huib Koenen De Reuring 3.23.44 nrd holland 124 Loek Fliervoet Wzv 3.23.53 brabant 125 Hoaran Overeem sg Middelse-Skelp 3.24.13 friesland 126 Michael den Oudsten Aquarijn 3.24.44 utrecht 127 Beau Kneppers Oude Veer 3.24.61 nrd holland 128 Mark Tiemersms de Roersoppers 3.24.74 limburg 129 Frank van der Wal HZ&PC Heerenveen 3.24.86 friesland 130 Danny Hamers ZC Valkenburg 3.24.87 limburg 131 Enrique van Opdurp Koewacht 3.24.98 zeeland 132 Marijn Redert zc De Schotejil 3.25.02 rotterdam 133 Niels Koopman de Forel 3.25.08 friesland 134 Jurre Stammes DWK 3.25.26 gelderland 135 Zino Holwerda Orca 3.25.44 friesland 136 Irjan Brummelman De Berkelduikers 3.25.89 gelderland 137 Maarten Berg De Columbiaan 3.25.92 gouwe rijnstreek 138 Kevin Janssen Kimbria 3.26.04 limburg 139 Guus Vermeulen BZV 3.27.03 brabant 140 Silvan Akkerman HZ&PC Heerenveen 3.27.38 friesland 141 Lennart Kruizinga AZ&PC 3.27.48 utrecht 142 Jerry Jubitana D'ELFT 3.27.70 haaglanden 143 Virgill vd Heij MNC Dordrecht 3.27.80 rotterdam 144 Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 3.28.26 rotterdam 145 Justin Spaans Zaanstad (SG) 3.28.61 nrd holland 146 Niek van Gent ZV Sassenheim 3.28.69 gouwe rijnstreek 147 Arjen Brinks Nova 3.28.80 groningen 148 Chris Verheesen Patrick 3.29.03 limburg 149 Guus Wolswinkel RZ 3.29.42 limburg 150 Martijn Kornet GoSwim 3.29.61 utrecht 151 Joshua Verkuil Aquarijn 3.29.79 utrecht 152 Nico Karregat Ed-Vo 3.30.03 nrd holland 153 Arthur Belt Electrolux AZC 3.30.61 gouwe rijnstreek 154 Thijn de France De Fuut 3.31.26 utrecht 155 Tim Bredenhof Aquarijn 3.31.36 utrecht 156 Jim Beckers EZZ 3.32.67 gelderland 157 Kevin Kingma KZV de Lansingh 3.33.07 rotterdam 158 Rick Spaan ZV de Gooye 3.33.54 rotterdam 159 Ruben Hamelink De Bevelanders 3.33.97 zeeland 160 Giel van den Berg De Zijl/LGB 3.34.12 gouwe rijnstreek 161 Tim Paulusse Tempo Valkenswaard 3.34.12 brabant 162 Ferdinand Struis SC Salland 3.34.20 overijssel 163 Pieter Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 3.34.26 a' dam/' t gooi 164 Sander Stuy Dwf 3.34.29 rotterdam 165 Daan Lammers Njord 3.34.43 brabant 166 Martijn Eickmans Neptunus'58 3.34.43 brabant 167 Cengiz Karaman SC Salland 3.34.57 overijssel 168 Marijn Schellaars De Kempvis 3.34.83 rotterdam 169 Emiel Eising De Berkelduikers 3.35.15 gelderland 170 Koen de Jong Zaanstad (SG) 3.35.71 nrd holland 171 Wesley v.d. Luit ZV Sassenheim 3.35.82 gouwe rijnstreek 172 Tim de Jong Noordwijkerhout 3.35.85 gouwe rijnstreek 173 Tom van Elsen De Stormvogel 3.36.44 zeeland 174 Sander de Vos ZV de Gooye 3.36.59 rotterdam 175 Wouter Roest WZ&PC 3.36.63 nrd holland 176 Bas ten Tusscher SG Twente 3.36.64 overijssel 177 David van der Veen Aquafit 3.36.86 nrd holland 178 Erik van den Born D'ELFT 3.36.86 haaglanden 179 Martijn Tamis Widex GZC DONK 3.37.36 gouwe rijnstreek 180 Stan Keulen Eurode/KZC 3.37.81 limburg 181 Martijn Cai De Berkelduikers 3.38.60 gelderland 182 Sander van Bommel Zeester Meerval 3.38.78 brabant 183 Jan Boon EZV Enkhuizen 3.38.80 nrd holland 184 Kevin Slagmolen Van Vliet Barracuda 3.39.20 gouwe rijnstreek 185 Steven van den Broek Wiekslag 3.39.35 rotterdam 186 Vincent de Vos De Schelde 3.39.40 zeeland 187 Sean Verstappen RZL 3.39.43 limburg 188 Adam Malash Het Y 3.39.66 a' dam/' t gooi 189 Jurriën Wermink ZCNF ‘34 3.39.66 friesland 190 Ido Golan Torpedo 3.40.16 a' dam/' t gooi 191 Ruud Terlouw ZV de Gooye 3.40.80 rotterdam 192 Kjeld Verhage DAW-Finenzo 3.42.00 nrd holland 193 Jan-Willem Koens AZ&PC 3.42.43 utrecht 194 Jeremy Evers Pcg 3.43.05 rotterdam 195 Niels van Geersaem De Bruinvis 3.43.25 zeeland 196 Sanharib Issa de Veene 3.43.42 overijssel 197 Bénito Versluis Poseidon'56 3.43.69 rotterdam 198 Richard van der Horst ZC '90 3.44.29 gelderland 199 Tjeerd Smid AZ&PC 3.44.41 utrecht 200 Coen Stange De Meer 3.45.36 gelderland 201 Melle Jorna Nunspeet 3.46.57 gelderland 202 Luuk Wilems Patrick 3.46.86 limburg 203 Niels van Kogelenberg EZV Enkhuizen 3.47.01 nrd holland 204 Stefan van der Heijden De Vennen 3.47.53 brabant 205 Lars Hamacher Patrick 3.47.61 limburg 206 Emiel Jacob Zeps 3.48.02 limburg 207 Michael van Acker De Honte 3.49.10 zeeland 208 Lorenzo Runderkamp Ed-Vo 3.50.07 nrd holland 209 Tim Stevens De Futen 3.50.08 a' dam/' t gooi 210 Eddy Neggers Njord 3.50.12 brabant 211 Martijn Braspenning Hpc 3.50.28 nrd holland 212 Noud van Spall Zeelandia 3.50.69 zeeland 213 Gijs Siebers SchuurmanBRC 3.51.02 gelderland 214 Rens Oliemans De Rijn 3.51.44 gelderland 215 Mathijs Kruit SG Twente 3.51.82 overijssel 216 Nick Molle De Geul 3.51.86 rotterdam 217 Stefan van Unen Deltasteur 3.52.29 overijssel 218 Jeremy van Tricht Aqua-Novio '94 3.53.72 gelderland 219 Damien van den Bosch IJZPC 3.55.32 utrecht 220 Sjoerd Fransen Dzt'62 3.56.12 brabant 221 Dennis van Hulten ZV Sassenheim 3.56.34 gouwe rijnstreek 222 Joran Bakema De Geul 3.56.39 rotterdam 223 Florian Korzelius AZ&PC 3.57.42 utrecht 224 Thymen Naaktgeboren Wiekslag 3.57.49 rotterdam 225 Bob Boer De Otters Axel 3.57.74 zeeland 226 Wahe Sahakov Aqua-Novio '94 3.58.13 gelderland 227 Steven Pauw De Albatros 3.59.44 utrecht 228 Mark Potappel Zeelandia 4.04.26 zeeland 229 Tigo Toonen Tritium 4.07.89 brabant 230 Elwin Klap NDD 4.09.13 gelderland 231 Mark Beekhuis De Duinkikkers 4.09.34 utrecht 232 Niek Janssen AZ&PC 4.09.34 utrecht 233 Vincenzo Correia De Kempvis 4.10.81 rotterdam 234 Lars platjouw De Otters Axel 4.15.68 zeeland 235 Jorn Velda de Zeehond '73 4.25.73 rotterdam 236 Geerten Blonk ZV de Gooye 4.25.99 rotterdam 237 Perry Emons Arethusa 4.39.41 brabant

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




20 november 1986
Patrick Braam, de Stormvogel is kandidaat voor een plaats in de Europacupploeg op de 200 m.schoolslag. De Zeeuw schrijft historie en vestigt met 2.16.89 op de 200 school een NR.
Patrick Braam, de Stormvogel is kandidaat voor een plaats in de Europacupploeg op de 200 m.schoolslag. De Zeeuw schrijft historie en vestigt met 2.16.89 op de 200 school een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl