Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

50m vlinderslag jongens minioren 5 1 Floris Kotterink WVZ 0.34.89 haaglanden 2 Tom Laarhuis De Dinkel Denekamp 0.35.20 overijssel 3 Ruben Stam De Futen 0.35.50 a' dam/' t gooi 4 Rainier Voll de Devel 0.36.04 rotterdam 5 Frank Roovers De Houtrib 0.36.32 gelderland 6 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 0.37.22 haaglanden 7 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 0.37.87 rotterdam 8 Gideon Teeuw de Veene 0.37.98 overijssel 9 Remco van Velzen de Zeehond '73 0.38.56 rotterdam 10 Lars van der Velden DAW-Finenzo 0.38.60 nrd holland 11 Mart Kortman De Dinkel Denekamp 0.38.67 overijssel 12 Kevin de Joode de Granaet 0.38.70 friesland 13 Lars Ruessink Noord Veluwe 0.38.86 gelderland 14 Seser Yas Zwemlust/Utrecht (SG) 0.38.91 utrecht 15 Wietse Waninge Nunspeet 0.39.04 gelderland 16 Devi Weber Nimo 0.39.16 limburg 17 Loed Jacobs Dzt'62 0.39.29 brabant 18 Mirko van Ligtenberg Wetterwille 0.39.34 friesland 19 Gideon van Ee De Schelde 0.39.70 zeeland 20 Jordy Severins Eurode/KZC 0.39.73 limburg 21 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 0.39.82 groningen 22 Sander Kirillova Oceanus 0.40.09 a' dam/' t gooi 23 Jonne Schaafsma WVZ 0.40.17 haaglanden 24 Mathieu Boers de Veene 0.40.30 overijssel 25 Jelmer Lankhorst WVZ 0.40.48 haaglanden 26 Kelt Garritsen NDD 0.40.80 gelderland 27 Bart Sommeling Oceanus 0.40.95 a' dam/' t gooi 28 Cristhian van Schijndel Dzt'62 0.40.97 brabant 29 Rick van Zanten ZV Waterland 0.41.10 nrd holland 30 Jordi Sparnaay De Kempvis 0.41.13 rotterdam 31 Sook Willemsen DWK 0.41.36 gelderland 32 Friso Stolk De Fuut 0.41.39 utrecht 33 Albert Jan van Slooten Zignea 0.41.45 overijssel 34 Kalle van Gemert De Stormvogel 0.41.49 zeeland 35 Rick van den Eng WVZ 0.41.80 haaglanden 36 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 0.41.87 nrd holland 37 Sander Karregat Ed-Vo 0.41.87 nrd holland 38 Jorian Heerschap De Stelle 0.41.89 rotterdam 39 Djamal van der Hoeven De Haaien 0.41.90 utrecht 40 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 0.41.93 brabant 41 Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.41.99 rotterdam 42 Sieb Wesseling Tritium 0.42.00 brabant 43 Robin Schulte Rapido '82 0.42.09 nrd holland 44 Ramón Pleijers Dommelbaarzen 0.42.26 brabant 45 Bradley Sap A.Z.V.D. 0.42.36 nrd holland 46 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 0.42.37 haaglanden 47 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 0.42.47 drenthe 48 Martijn de Leeuw One Team Swimming 0.42.47 utrecht 49 Ingmar Hartman Zc Borger 0.42.55 drenthe 50 Bas van Middelkoop De Geul 0.42.66 rotterdam 51 Calvin Jongeleen De Columbiaan 0.42.71 gouwe rijnstreek 52 Jari den Ottelander SBC2000 0.42.90 brabant 53 Simon de Groot Rapido '82 0.43.07 nrd holland 54 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 0.43.10 groningen 55 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 0.43.16 drenthe 56 Luc van Dijk SC Salland 0.43.16 overijssel 57 Thomas Manuel Eiffel Swimmers PSV 0.43.18 brabant 58 Antonio Lynch WVZ 0.43.42 haaglanden 59 Tiemen Tijs ten Have De Valken 0.43.60 drenthe 60 Mouhlis Sahi LZ 1886-KartoenZ 0.43.69 gouwe rijnstreek 61 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 0.43.78 nrd holland 62 Quintin Stoetman GZVW 0.43.97 groningen 63 Ricardo Lauffer Luctor et Emergo 0.44.09 zeeland 64 Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 0.44.32 gouwe rijnstreek 65 Bas Neef O Z & P C 0.44.51 overijssel 66 Leroy van Ooijik VZC E&P 0.44.70 utrecht 67 Erik Ambergen De Duinkikkers 0.44.78 utrecht 68 Delano van Reede Dwf 0.44.80 rotterdam 69 Jan Willem Veldman Appingedam 0.44.81 groningen 70 Niels van Beek VZC E&P 0.44.85 utrecht 71 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 0.44.86 gelderland 72 Vincent Jacobs Nimo 0.44.94 limburg 73 Luc Nieuwenhuis Het Ravijn 0.45.04 overijssel 74 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 0.45.07 gelderland 75 Stefan van de Wijdeven Njord 0.45.11 brabant 76 Han Hollander Deltasteur 0.45.16 overijssel 77 Jordi de Nijs MSV- Zeemacht 0.45.17 nrd holland 78 Beeke Beeksma De Kikker 0.45.18 drenthe 79 Brian Korthout AquAmigos 0.45.20 brabant 80 Joey Papaioannou Aqua-Novio '94 0.45.39 gelderland 81 Bjarne Daenen Deltasteur 0.45.51 overijssel 82 Maurice Venema Bubble 0.45.51 groningen 83 Tim Spaans ZV Vlaardingen 0.45.52 rotterdam 84 Jacko Korporaal ZPD 0.45.62 friesland 85 Jurriaan van der Struijk Zaanstad (SG) 0.45.64 nrd holland 86 Luuk ter Mors SG Twente 0.45.64 overijssel 87 Pepijn Hillenius DZ & PC de IJsel 0.45.67 overijssel 88 Mike Pronk W.Z. & P.C. Triton 0.45.77 a' dam/' t gooi 89 Koen Wijnands de Roersoppers 0.45.95 limburg 90 Jeffrey Hahn Zwemclub Zeist 0.46.02 utrecht 91 Julian Braakman ESCA Zwemmen 0.46.04 gelderland 92 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 0.46.11 rotterdam 93 Stef Kissen Budel 0.46.21 brabant 94 Youri Dinnissen Aqua-Novio '94 0.46.30 gelderland 95 Michiel Floor De Haaien 0.46.32 utrecht 96 Kilian Bontjer Nova 0.46.37 groningen 97 Thomas Haneveld DAW-Finenzo 0.46.39 nrd holland 98 Stijn Geelen MNC Dordrecht 0.46.43 rotterdam 99 Fabian van Beek Zegenwerp 0.46.45 brabant 100 Martijn de Leeuw Rapido '82 0.46.48 nrd holland 101 Fabian Boer De Houtrib 0.46.57 gelderland 102 Hugo Blom De Reuring 0.46.66 nrd holland 103 Shai Datauker A.Z.V.D. 0.46.69 nrd holland 104 Reinier Mathot De Fuut 0.46.78 utrecht 105 Elliot Falces DES 0.46.97 haaglanden 106 Mika But ZCNF '34 0.47.08 friesland 107 Simon Koopen WZ&PC 0.47.21 nrd holland 108 Bart van der Linden Mosa Regio 0.47.27 limburg 109 Jeljer Aldershof Rapido '82 0.47.37 nrd holland 110 Tijmen Kuin De Dolfijn 0.47.39 a' dam/' t gooi 111 Thomas Luchies De Berkelduikers 0.47.42 gelderland 112 Jan van Donkersgoed DWK 0.47.46 gelderland 113 Louis Flothuis ZPC Bikkel Hoogeveen 0.47.65 drenthe 114 Elwin van Gerwen Njord 0.47.85 brabant 115 Niels van den Hout AquAmigos 0.47.87 brabant 116 Arjan Bijl Flevo 0.47.92 gelderland 117 Robin van Grol De Kikker 0.47.94 drenthe 118 Arjen Hiel Koewacht 0.48.03 zeeland 119 Abel Mellema De Rijn 0.48.13 gelderland 120 Thomas Wojcik LZ 1886-KartoenZ 0.48.35 gouwe rijnstreek 121 Pieter Bruyn EZZ 0.48.36 gelderland 122 Ivar Wijfels Dommelbaarzen 0.48.37 brabant 123 Lars Eenkhoorn de Veene 0.48.42 overijssel 124 Nassim Laari Zwemlust/Utrecht (SG) 0.48.51 utrecht 125 Ben Muller De Geul 0.48.52 rotterdam 126 Thomas de Jong Poseidon'56 0.48.58 rotterdam 127 Twan Eenkhoorn SG Twente 0.48.64 overijssel 128 Maarten Bonnema TriVia 0.48.75 groningen 129 Jannus van Dinther Argo 0.48.84 brabant 130 Pascal van Bakel Argo 0.48.84 brabant 131 Jochem Neels De Stormvogel 0.48.95 zeeland 132 Koen van Melis ZV Hydra 0.49.03 brabant 133 Bart Köhlen Hellas-Glana 0.49.04 limburg 134 Nander Meerman De Stormvogel 0.49.05 zeeland 135 Done Hieltjes GZV Marveld 0.49.10 gelderland 136 Harm van de Heuvel Budel 0.49.21 brabant 137 Bram Denkers NDD 0.49.23 gelderland 138 Jarco van Ommen Octopus 0.49.31 gelderland 139 Liam de Boer Budel 0.49.46 brabant 140 Robbin Vonk de Roersoppers 0.49.76 limburg 141 Berjen Mellema GZVW 0.49.83 groningen 142 Jaro Musters Z & PC DIO 0.50.00 brabant 143 Arthur Hekelaar Zoetermeer 0.50.02 haaglanden 144 Nick Bongers De Berkelduikers 0.50.26 gelderland 145 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 0.50.34 brabant 146 Wessel van Zunderd Z & PC DIO 0.50.34 brabant 147 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 0.50.42 overijssel 148 Jorn Vogelaar Dzt'62 0.50.49 brabant 149 Dylan Wolters Hellas-Glana 0.50.73 limburg 150 Max Middelkoop MNC Dordrecht 0.50.80 rotterdam 151 Jordi Schaaf ZV de Gooye 0.50.83 rotterdam 152 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 0.51.19 groningen 153 Linquendo van der Klooster Zpb H&l 0.51.24 rotterdam 154 Joey Varkevisser Katwijk 0.51.30 gouwe rijnstreek 155 Marc den Oudsten SG Twente 0.51.36 overijssel 156 Werner Veltman Avéna 0.51.44 friesland 157 Bob den Dulk De Columbiaan 0.51.54 gouwe rijnstreek 158 Koen van Kan MNC Dordrecht 0.51.65 rotterdam 159 Ruben Nap VZC E&P 0.51.79 utrecht 160 Renzo Strang De Duinkikkers 0.51.82 utrecht 161 Jelle Roskam De Duck 0.51.92 rotterdam 162 Jelte Bomers GZV Marveld 0.51.92 gelderland 163 Jurgen Ravenstijn ZV de Gooye 0.52.02 rotterdam 164 Mark Bartelds Neptunia '24 0.52.08 friesland 165 Camiel Boot AZ&PC 0.52.11 utrecht 166 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht (SG) 0.52.17 utrecht 167 Bram van Bergeijk ZVDO'74 0.52.41 brabant 168 Jorg Boers ZV Kerkdriel 0.52.59 gelderland 169 Sander Brink ZCNF '34 0.52.61 friesland 170 Tim van Ijll D'ELFT 0.52.61 haaglanden 171 Ruben de Kraker Scheldestroom 0.53.15 zeeland 172 Aron Aertsen ZPC Nederweert 0.53.38 limburg 173 Rowan de Voogt De Duck 0.53.41 rotterdam 174 Herman Putker EZ&PC 0.53.64 gelderland 175 Rolan Bennis WVZ 0.53.84 haaglanden 176 Luka van Wouden Lutra 0.53.99 brabant 177 Pieter Otten HZPC 0.54.15 limburg 178 Jeroen Boessenkool Dedemsvaart-AC 0.54.26 overijssel 179 Daniël Waterman Scheldestroom 0.54.30 zeeland 180 Yves-Maurice Vork Oceanus 0.54.36 a' dam/' t gooi 181 Marnix van den Berg Ritola Z&PC 0.54.41 drenthe 182 Cas Suurmond De Vrije Slag 0.54.54 gelderland 183 Job Esink ESCA Zwemmen 0.54.70 gelderland 184 Daniël Kraaijeveld Dwf 0.54.85 rotterdam 185 Niels Post De Otters Het Gooi 0.54.85 a' dam/' t gooi 186 Mart Eggink ZPC Maarkel 0.54.86 overijssel 187 Mitchell Fennema De Duinkikkers 0.54.89 utrecht 188 Jimmy Wilkens Torpedo 0.54.97 a' dam/' t gooi 189 Kaj Heck De Columbiaan 0.55.26 gouwe rijnstreek 190 Jiddo Marres MNC Dordrecht 0.55.29 rotterdam 191 Tijn Wolfhagen Eurode/KZC 0.55.34 limburg 192 Gerritjan Kolk De Eerste Kolk 0.55.39 overijssel 193 Tom Linsen ZPC Nederweert 0.55.47 limburg 194 Vitken Vader MSV- Zeemacht 0.55.57 nrd holland 195 Jesse Haaksman Zwemclub Zeist 0.55.60 utrecht 196 Rinze Waninge Nunspeet 0.55.83 gelderland 197 Thijmen Bruist Brunssum 0.55.85 limburg 198 Rens Koudijs DWK 0.55.89 gelderland 199 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 0.55.96 gouwe rijnstreek 200 Tom Stehouwer De Geul 0.55.99 rotterdam 201 Issam Alahyane Het Y 0.56.05 a' dam/' t gooi 202 Dennis Wildeboer GZVW 0.56.09 groningen 203 Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 0.56.09 nrd holland 204 Gideon Heij Torpedo 0.56.25 a' dam/' t gooi 205 Matthijs Koebrugge GZ en PC de Whee 0.56.57 overijssel 206 Frank van de Scheur De Albatros 0.56.66 utrecht 207 Sybren Kappert ZPC Maarkel 0.56.70 overijssel 208 Job Kooij Pcg 0.56.85 rotterdam 209 Jhamiro Habets Brunssum 0.57.04 limburg 210 Job van Voorst W.Z. & P.C. Triton 0.57.06 a' dam/' t gooi 211 Thieme Altena Zpb H&l 0.57.32 rotterdam 212 Wilko Blaauw MZC 80 0.57.39 gelderland 213 Aron Keemers MZC 80 0.57.44 gelderland 214 Steef Huiberts Oude Veer 0.57.65 nrd holland 215 Sergio Jansen TriVia 0.57.73 groningen 216 Jelle Wiersma Flevo 0.57.77 gelderland 217 Marc Rosmalen ZV Wijchen 0.58.06 gelderland 218 Saake Nijhuis NZC 0.58.10 gelderland 219 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 0.58.15 drenthe 220 Kevin van der Voet Noordwijkerhout 0.58.71 gouwe rijnstreek 221 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 0.58.96 a' dam/' t gooi 222 Sander Schleeper Zaanstad (SG) 0.58.99 nrd holland 223 Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 0.59.00 gouwe rijnstreek 224 Erwin Batist ZV Westland Dijkglas 0.59.02 haaglanden 225 Roel van Grol Widex GZC DONK 0.59.27 gouwe rijnstreek 226 Ede Ojo Rsw 0.59.67 rotterdam 227 Pepijn Kwakkelaar Flevo 0.59.80 gelderland 228 Jelmer van de Ven SG Twente 1.00.17 overijssel 229 Joren Schellaars De Kempvis 1.00.30 rotterdam 230 Vincent van Emous Aquapoldro 1.00.70 gelderland 231 Yegor Ridley ZVV 1.00.92 gelderland 232 Pieter Stalenhoef de Vuursche 1.00.95 utrecht 233 Chris Bluemink ZPC Livo 1.01.00 gelderland 234 Dèvin van Buren MNC Dordrecht 1.02.07 rotterdam 235 Frederic Meeuwissen Olympia 1.02.10 gelderland 236 Jur Kroon De Houtrib 1.03.00 gelderland 237 Jason van Boom De Schelde 1.03.19 zeeland 238 Twan Kerkhof Scheldestroom 1.03.52 zeeland 239 Storm Heezen De Otters Het Gooi 1.04.49 a' dam/' t gooi 240 Enrico Strik De Zijl/LGB 1.04.52 gouwe rijnstreek 241 Tobias Ramerman De Zandstuve 1.04.73 overijssel 242 Aage Vermeeren Oceanus 1.04.85 a' dam/' t gooi 243 Niels Ruiter Zuiderzeezwemmers 1.06.04 gelderland 244 Raoef Babiker WZ&PC 1.06.41 nrd holland 245 Tom Blokhuis Zwemclub Losser 1.07.82 overijssel 246 Alexander Djuric Rsw 1.08.14 rotterdam 247 Thomas Wiegman De Vrije Slag 1.08.16 gelderland 248 Sean Tuinstra Oeza 1.13.87 nrd holland 249 Derk van der Sluis De Duinkikkers 1.14.46 utrecht 250 Stan Heemskerk Noordwijkerhout 1.16.95 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl