Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

Seizoen 2002/2003

Jongens minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 6

100 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Meisjes minioren 5

50 vlinder
100 rug
100 vrij
200 wissel
100 school
Jongens minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school
Meisjes minioren 3-4

50 vlinder
100 rug
100 vrij
100 wissel
100 school

uitslag finale ronde (incl 3e en 4e ronde) 100m. vrijeslag jongens minioren 6 1 Patrick Janssen PSV 91-02817 1.03.94 brabant 2 Erik Hagting Stadskanaal 91-00829 1.04.92 groningen 3 Menno van Ginkel VZC-Veenendaal 9100703 1.05.38 utrecht 4 Richard de Goeij Aquarijn 9100721 1.05.45 utrecht 5 Hugo Polman Dedemsvaart AC 91-01813 1.05.82 overijssel 6 Wiets Slaghekke De Aa-ZPA (SG) 91-02115 1.05.94 overijssel 7 Niels van Polanen Zijl-lgb 91-01809 1.05.99 gouwe rijnstreek 8 Matthijs Boers Noordkop/Zeemacht 9102717 1.06.06 ndr holland 9 Ruud vd Horst DZT 91-00993 1.06.21 brabant 10 Sander van Nieuwenhuyzen De Stormvogel 9104257 1.06.23 zeeland 11 Michel de Maesschalck Noordkop/Zeemacht 9101525 1.06.46 ndr holland 12 Sebastiaan Rosendaal De Schotejil 91-01947 1.06.58 rotterdam 13 Stefan Bouwman Waterland 9100251 1.07.48 ndr holland 14 Sander de Gruijl v.Vliet/Barracuda 91-00797 1.07.50 gouwe rijnstreek 15 Aschwin van Zoest LZ 1886 91-02677 1.07.61 gouwe rijnstreek 16 Giel van Dijk SG Altena 91-04211 1.07.68 brabant 17 Joey de Ruiter SG HGK 9101971 1.07.71 limburg 18 Erwin Sneek De Futen 1.07.73 a'dam-'t gooi 19 Fabian Beimin De Whee 91-00087 1.07.74 overijssel 20 Tobias van Halen RZ 9100835 1.07.80 limburg 21 Robert Klinkhamer De Kikker 91-01241 1.07.84 drenthe 22 Etiënne Vrieling TriVia 91-02455 1.08.04 groningen 23 Stefan Wesolowski SBC-2000 SG 91-02539 1.08.09 brabant 24 Handy Widjaja Njord 91-02555 1.08.18 brabant 25 Martijs van Beusekom TriVia 91-00133 1.08.28 groningen 26 Rex de Koningh IJsselmeer 1.08.53 a'dam-'t gooi 27 Pelle Krikke KZC 9102775 1.08.67 ndr holland 28 Jerry Huijgens Alliance 9101021 1.08.69 ndr holland 29 Aaron Eisank ZON/S&S 9100577 1.08.72 limburg 30 Martijn Gras ZWV-Nereus 9100751 1.08.82 ndr holland 31 Chris Al Hoorn 9100015 1.08.90 ndr holland 32 Boris van Putten LZ 1886 91-02923 1.09.01 gouwe rijnstreek 33 Daryll Rinzema Wetterwille 91-01907 1.09.18 friesland 34 Lex Loohuis OZ&PC 91-01475 1.09.21 overijssel 35 Bryan Mannaart WVZ 91-01533 1.09.30 den haag 36 Oscar Sondermeijer Columbiaan 91-04045 1.09.38 gouwe rijnstreek 37 Ryan van Voskuilen Het Y-mere (SG) 1.09.48 a'dam-'t gooi 38 Koen Glimmerveen ZV Zaltbommel 1.09.51 gelderland 39 Chris Smink De Otters Het Gooi 1.09.75 a'dam-'t gooi 40 Peter Koning GZC 91-01277 1.09.77 gouwe rijnstreek 41 Melvin Folkers De Devel 91-00645 1.09.92 rotterdam 42 Joeri Scheidt VZC-Veenendaal 9102011 1.09.96 utrecht 43 Yannick Mommers SG HGK 9101613 1.09.97 limburg 44 Rense Loohuis Arke De Dinkel 91-01477 1.10.07 overijssel 45 Tom de Graaf Livo 1.10.07 gelderland 46 Rene Peek Dexxon/BZ&PC 91-01763 1.10.10 gouwe rijnstreek 47 Jacko Nieuwenhuis DWF 91-01681 1.10.13 rotterdam 48 Sjoerd Deijs HZC-Weusthag 91-03721 1.10.27 overijssel 49 Alex Brama Noordwijkerhout 91-00271 1.10.33 gouwe rijnstreek 50 Bart Knijn WZ&PC 9101249 1.10.44 ndr holland 51 Sil Hoving PSV 91-03947 1.10.54 brabant 52 Kenneth Caster RZ 9100375 1.10.56 limburg 53 Robbert Vink EZPC 1.10.58 gelderland 54 Roy Visser IJsselmeer 1.10.62 a'dam-'t gooi 55 Nick Manvis WZ&PC 9101535 1.10.71 ndr holland 56 Tjeerd Jukema FZC ‘54 91-0139 1.10.77 friesland 57 Rein Krijgsman Alkemade 91-03585 1.10.79 gouwe rijnstreek 58 Bob Harmsen SG HGK 9102713 1.10.80 limburg 59 Alex Willebrands DOA/ACZ 91-04721 1.10.81 rotterdam 60 Sven Regensburg LZ 1886 91-01865 1.10.86 gouwe rijnstreek 61 Maarten Postma De Rijn 1.10.92 gelderland 62 Nicky Hessing Het Y-mere (SG) 1.11.02 a'dam-'t gooi 63 Tim Deutekom DWK-XCESS 1.11.02 gelderland 64 Sjors Blatter De Treffers 91-00151 1.11.03 brabant 65 Jeffrey van 't Schip Oceanus 1.11.16 a'dam-'t gooi 66 Jos Vergeer Oceanus 1.11.16 a'dam-'t gooi 67 Özgen Gormez De Dolfijn SPAX 1.11.16 a'dam-'t gooi 68 Robbert Jan Bree De Otters Het Gooi 1.11.17 a'dam-'t gooi 69 Sander Beekman Columbiaan 91-00079 1.11.20 gouwe rijnstreek 70 Sjoerd Zanderink Arke De Dinkel 91-02651 1.11.26 overijssel 71 Tom Kasper De Aa-ZPA (SG) 91-01163 1.11.29 overijssel 72 Kay op den Kamp SG HGK 9103425 1.11.45 limburg 73 Thom de Boer DAW-FINENZO 9100181 1.11.47 ndr holland 74 Bart Kiesewetter ZVW '74 1.11.54 gelderland 75 Edwin de Jong De Schelde 9101111 1.11.54 zeeland 76 Roy Awater ESCA 1.11.63 gelderland 77 Rik Meyer FZC ‘54 91-01571 1.11.66 friesland 78 Pieter Joordens Tiamat 91-01133 1.11.68 brabant 79 Guus Geurts HZPC 9100689 1.11.69 limburg 80 Jorick Hendriksen Columbiaan 91-00895 1.11.79 gouwe rijnstreek 81 Lorenzo van Poele De Schelde 9104607 1.11.81 zeeland 82 Stephan Lokhorst Deltasteur 91-01469 1.11.82 overijssel 83 Anthony Struijk De Gooye 91-04247 1.11.83 rotterdam 84 Bryan Morsink De Aa-ZPA (SG) 91-01629 1.11.89 overijssel 85 Marlon van Gremberghe Koewacht 9100763 1.11.89 zeeland 86 Reinier Vos SG Altena 91-02445 1.11.91 brabant 87 Arne de Haan Triton 1.11.94 a'dam-'t gooi 88 Hylke Visscher Midden Nederland 9103270 1.12.00 utrecht 89 Oscar Bouwhuis De Dolfijn SPAX 1.12.15 a'dam-'t gooi 90 Bas van Rossum Triton 1.12.23 a'dam-'t gooi 91 Christiaan Mooiman zv Vlaardingen 91-01619 1.12.23 rotterdam 92 Kaay de Koningh IJsselmeer 1.12.24 a'dam-'t gooi 93 Quinten Hompus ZPB H&L 91-00957 1.12.32 rotterdam 94 Brent Elemans Duinkikkers 9100579 1.12.35 utrecht 95 Arne Harboe Sorensen Columbiaan 91-05245 1.12.36 gouwe rijnstreek 96 Rob Peek Dexxon/BZ&PC 91-01765 1.12.44 gouwe rijnstreek 97 Tim van Dorst WVZ 91-00519 1.12.54 den haag 98 Lennard Duim Swol 1894 91-04297 1.12.56 overijssel 99 Mehmet Demirci BZV 91-00451 1.12.68 brabant 100 Marc de Vos v.Uden-de Gouwe 91-02885 1.12.73 gouwe rijnstreek 101 Jeroen Matthijssen Aquarijn 9103751 1.12.97 utrecht 102 Matthias Bentein Oceanus 1.12.98 a'dam-'t gooi 103 Thijs Hagelstein VZC-Veenendaal 9100827 1.13.04 utrecht 104 Sjoerd Konijn Triton 1.13.10 a'dam-'t gooi 105 Charley Huizinga De Kempvis 91-01027 1.13.23 rotterdam 106 Peter Jan Plasmans TZC-Vahalis 1.13.27 gelderland 107 Jordi Dijkhuis Arke De Dinkel 91-00483 1.13.34 overijssel 108 Joost Vintges De Kempvis 91-02411 1.13.35 rotterdam 109 Aziz Nosaire DVC De Kwakel 9104645 1.13.41 utrecht 110 Frank van der Waals Aquapoldro 1.13.41 gelderland 111 Huub ter Laak OZ&PC 91-03149 1.13.42 overijssel 112 Niels den Dekker SG Altena 91-00443 1.13.42 brabant 113 Armenak Hairabetian Katwijk 91-05531 1.13.43 gouwe rijnstreek 114 Bram Vrijburg Zijl-lgb 91-02469 1.13.45 gouwe rijnstreek 115 Wouter Wessels Hydra 91-02541 1.13.46 brabant 116 Gerben Fiere De Warande 91-02825 1.13.48 brabant 117 Tim Wagenmans Aquarijn 9104945 1.13.57 utrecht 118 Frans Hensen Hippocampus 91-00905 1.13.66 den haag 119 Chris van Vliet TriVia 91-02425 1.13.71 groningen 120 Jeffrey Trooster Donk 91-02309 1.13.85 gouwe rijnstreek 121 Dennis Wijsbeek Aqua'68 91-02581 1.13.86 drenthe 122 Rico Ramaker Hoogeveen 91-01857 1.13.86 drenthe 123 Maik Steenkamp NDD 1.13.90 gelderland 124 Martijn Zeggelaar Poseidon'56 91-02665 1.13.92 rotterdam 125 Bram de Grefte ZCNF ‘34 91-00761 1.13.98 friesland 126 Rens van Eijk Nuenen 91-00573 1.14.10 brabant 127 Toni Meisters ZON/S&S 9101577 1.14.11 limburg 128 Lauran Cornax v.Vliet/Barracuda 91-03335 1.14.21 gouwe rijnstreek 129 Gerben van Hameren ZON/S&S 9100837 1.14.28 limburg 130 Peter Cornelis Scheldestroom 9100397 1.14.28 zeeland 131 Thijs van der Sterren Patrick 9102207 1.14.38 limburg 132 Stefan Hazeleger De Meer 1.14.43 gelderland 133 Rens Koning Columbiaan 91-01279 1.14.47 gouwe rijnstreek 134 Kevin Bune Wiekslag 91-03773 1.14.47 rotterdam 135 Johan Vahl Deltasteur 91-02333 1.14.50 overijssel 136 Jurre Nitert Heidelberg 91-01695 1.14.53 overijssel 137 Jelle van Zalm Het Y-mere (SG) 1.14.67 a'dam-'t gooi 138 Gerco Kroeze De Aa-ZPA (SG) 91-01333 1.14.69 overijssel 139 Ron Zwinkels Hippocampus 91-02681 1.14.92 den haag 140 Menno Djie De Futen 1.15.13 a'dam-'t gooi 141 Bas Schenk RZC 1.15.20 gelderland 142 Sjoerd Konijn Triton 1.15.21 a'dam-'t gooi 143 Bas Schulten SC Salland 91-02065 1.15.31 overijssel 144 Indji Tan NIMO 9102973 1.15.41 limburg 145 Lars Hanssen BZC Dolfijnen 1.15.50 gelderland 146 Marco van der Stel DOA/ACZ 91-02879 1.15.62 rotterdam 147 Raymond Wielenga ORCA 91-02559 1.15.65 friesland 148 Quintus Spruyt Oceanus 1.15.67 a'dam-'t gooi 149 Luuk van Rhee OZ&PC 91-01887 1.15.72 overijssel 150 Rens Schelling Strijen 91-03801 1.15.76 rotterdam 151 Jelle van Zalm Het Y-mere (SG) 1.15.82 a'dam-'t gooi 152 Mark Bruggeling SBC-2000 SG 91-00321 1.15.83 brabant 153 Maarten Ornee Neptunia ‘24 91-01733 1.15.88 friesland 154 Maikel de Graaf De Futen 1.15.90 a'dam-'t gooi 155 Bram van Leeuwen Vriledo 91-03353 1.15.93 drenthe 156 Jurjen van Manen EZPC 1.15.94 gelderland 157 Leroy Verfuurden ZVW '74 1.15.95 gelderland 158 Marcel Ammerlaan Zijl-lgb 91-00019 1.15.95 gouwe rijnstreek 159 Mark Haast De Vennen 91-03971 1.16.03 brabant 160 Eric Oord De Forel 91-03983 1.16.08 friesland 161 Cyriel Gaemers AZ&PC 9100663 1.16.13 utrecht 162 Tim Broer ZVW '74 1.16.14 gelderland 163 Nick van Hattem Aqua'68 91-02707 1.16.18 drenthe 164 Yannick Derikx SG HGK 9100455 1.16.32 limburg 165 Arno Pronk De Kempvis 91-01841 1.16.34 rotterdam 166 Marlon Jansen ORCA 91-03617 1.16.37 friesland 167 Jermo Nordmeijer De Vennen 91-02269 1.16.50 brabant 168 Thomas Jan Geurken Zeester-Meerval 91-00687 1.16.54 brabant 169 Paul Kuiper NOVA 91-01371 1.16.60 groningen 170 Koray Tinmaz De Otters Het Gooi 1.16.61 a'dam-'t gooi 171 Stefan Roovers De Stormvogel 9102753 1.16.61 zeeland 172 Kevin Eltink NDD 1.16.66 gelderland 173 Len ter Hart Midden Nederland 9100853 1.16.75 utrecht 174 Max Nievaart LZ 1886 91-03689 1.16.75 gouwe rijnstreek 175 Erik Koops Midden Nederland 9104571 1.16.80 utrecht 176 Frank Pennekamp RZL 9103439 1.16.81 limburg 177 Werner Schuling Zoetermeer 91-02063 1.16.84 den haag 178 Jarno Beijer ZON/S&S 9100137 1.16.86 limburg 179 Menno Westerdijk zv Vlaardingen 91-04527 1.16.90 rotterdam 180 Harmen van Wijk Oceanus 1.16.95 a'dam-'t gooi 181 Akib Khan De Futen 1.16.98 a'dam-'t gooi 182 Ynze Boek HZ & PC Heerenveen 91-03253 1.16.99 friesland 183 Patrick Maas Tiamat 91-01513 1.17.08 brabant 184 Ronald Brunsting Bubble 91-00341 1.17.08 groningen 185 Michael Yallop HZC-Weusthag 91-02637 1.17.11 overijssel 186 Johan Krakou ORCA 91-01311 1.17.13 friesland 187 Bob Ruiter OZ&PC 91-01969 1.17.37 overijssel 188 Han Bouwmans DZT 91-00255 1.17.41 brabant 189 Wesley Ordelmans Scholtenhagen 91-01731 1.17.44 overijssel 190 Jente Waal Kimbria 9103937 1.17.50 limburg 191 Oskar Bles SBC-2000 SG 91-00153 1.17.53 brabant 192 Tom Erpelinck De Honte 9100607 1.17.69 zeeland 193 Michel Brookhuis Losser 91-00313 1.17.73 overijssel 194 Dean Coert SG HGK 9100393 1.17.75 limburg 195 Sander Peters Nauthusa SG 91-01773 1.17.75 brabant 196 Christiaan Sijbranda Neptunia ‘24 91-02107 1.17.76 friesland 197 Polle Poels Aqua Novio '94 1.17.76 gelderland 198 Sjouke van Velzen De Vikings 91-02359 1.17.76 friesland 199 Gerald van Dalen Flevo 1.17.77 gelderland 200 Jesse Stallinga Wetterwille 91-02185 1.17.82 friesland 201 Sergio Bechan Aquarijn 9100071 1.17.83 utrecht 202 Harald Smit De Inktvis 91-02143 1.17.87 groningen 203 Hielke vd Berg Deltasteur 91-00107 1.17.93 overijssel 204 Roy Clemminck Hippocampus 91-00389 1.18.00 den haag 205 Klaas Jan Huisman 't Tolhekke 91-03645 1.18.01 overijssel 206 Connor Elemans Duinkikkers 9100581 1.18.04 utrecht 207 Theo Broekman Poseidon'56 91-03555 1.18.11 rotterdam 208 Jip Dorrestein AZ&PC 9103469 1.18.12 utrecht 209 Romario Schenker ESCA 1.18.18 gelderland 210 Edwin Trip ZVV 1.18.24 gelderland 211 Harm van Deursen ZV Zaltbommel 1.18.26 gelderland 212 Erik vd Wijngaard Woerden 9102571 1.18.40 utrecht 213 Jordy Pragt Stadskanaal 91-01835 1.18.42 groningen 214 Tim Roerig Zoetermeer 91-04727 1.18.45 den haag 215 Richard Kouwenhoven LZV Waterloo 91-03919 1.18.60 den haag 216 Roy Pattipeiluhu Sg ZRS 91-01761 1.18.61 rotterdam 217 Christian Zijlstra Borger 91-02673 1.18.67 drenthe 218 Robert Ebbinge PSV 91-00559 1.18.69 brabant 219 Jorick Wold Maarkel 91-02625 1.18.73 overijssel 220 Joris Kooij Duinkikkers 9105513 1.18.76 utrecht 221 Bas vd Broek Aquarijn 9100299 1.18.78 utrecht 222 Steven vd Burgh Wiekslag 91-04207 1.19.02 rotterdam 223 Coen Bolle De Stelle 91-00197 1.19.09 rotterdam 224 Bas Boon Aquapoldro 1.19.12 gelderland 225 Christian van Bommel Zeelandia 9100095 1.19.14 zeeland 226 Jeroen Janssen De Waalstroom 1.19.24 gelderland 227 Tom van Silfhout RZC 1.19.26 gelderland 228 Marco Nijboer DZ & PC 91-02809 1.19.34 friesland 229 Daan Dahrs Zeester-Meerval 91-00425 1.19.40 brabant 230 Ben Richardson WZK 91-03043 1.19.50 den haag 231 Jop van Berlo HZPC 9100121 1.19.57 limburg 232 Mario Hautvast Patrick 9103395 1.19.58 limburg 233 Thom vd Wetering Nauthusa SG 91-02551 1.19.58 brabant 234 Lars Steekelenburg De Lansingh 91-02199 1.19.78 rotterdam 235 Rick de Waard De Lansingh 91-05615 1.19.93 rotterdam 236 Dominique Rombout Koewacht 9101925 1.20.06 zeeland 237 Kasper Besseling Albatros 9100127 1.20.34 utrecht 238 Niek de Lange De Stormvogel 9103651 1.20.40 zeeland 239 Stefan Leewering Hoogeveen 91-03323 1.20.50 drenthe 240 Willem Jongen De Roersoppers 9103401 1.20.53 limburg 241 Jens Bruggeman WVZ 91-03317 1.20.58 den haag 242 Mike Liefhebber HHC (SG) 91-04543 1.20.60 den haag 243 Twan Veenendaal HZPC 9102341 1.20.69 limburg 244 Bogdan Vervloet ORCA 91-03603 1.20.71 friesland 245 Wessel Spoor v.Uden-de Gouwe 91-02183 1.20.79 gouwe rijnstreek 246 Niels Jansema Eemsrobben 91-03147 1.20.91 groningen 247 Tim Niekus VZC-Veenendaal 9103709 1.20.94 utrecht 248 Jaimy ten Dam AZC/Sprey Hout 91-03371 1.21.13 gouwe rijnstreek 249 Yannick Jonker Midden Nederland 9103747 1.21.21 utrecht 250 Marko Minekus v.Uden-de Gouwe 91-03829 1.21.23 gouwe rijnstreek 251 Wessel Smids DZ & PC 91-02139 1.21.25 friesland 252 Bart Pot Appingedam 91-03153 1.21.26 groningen 253 Mike van Gangelen DWF 91-00671 1.21.30 rotterdam 254 Michael van Voorbergen HHC (SG) 91-03003 1.21.43 den haag 255 Johan van Nimwegen De Schotejil 91-04601 1.21.50 rotterdam 256 Chesney Bakx De Roersoppers 9100053 1.21.55 limburg 257 Koen Zonneveld LZV Waterloo 91-02679 1.21.62 den haag 258 Bart Teunissen De Stelle 91-02253 1.21.82 rotterdam 259 Harrie Dijksma Jubbega 91-00487 1.21.99 friesland 260 Rob Keijsers De Roersoppers 9101171 1.22.07 limburg 261 Rene Bosma Avéna 91-00233 1.22.19 friesland 262 Alec Ebskamp sg Noord Limburg 9104305 1.22.22 limburg 263 Richard Lutke NOVA 91-01503 1.22.32 groningen 264 Nick Wever Ritola z&pc 91-04781 1.22.35 drenthe 265 Thomas Hendriksen Wiekslag 91-00899 1.22.51 rotterdam 266 Jouke Bouma De Aquaflippers 91-03405 1.22.90 groningen 267 Freek Kleuskens HZPC 9101237 1.22.91 limburg 268 Arie Seffinga Avéna 91-04697 1.23.25 friesland 269 Kees Boek HZ & PC Heerenveen 91-03259 1.23.25 friesland 270 Vincent Keijmel Scheldestroom 9101169 1.23.78 zeeland 271 Nick Baron WVZ 91-03533 1.23.92 den haag 272 Erno Vaartjes Hoogeveen 91-02329 1.24.08 drenthe 273 Egbert Trompetter De Forel 91-02307 1.24.40 friesland 274 Pascal vd Valk WVZ 91-02335 1.24.47 den haag 275 Matthijs Wubbolts Haren 91-03609 1.24.80 groningen 276 Sjouke Attema SVW 91-00041 1.24.81 friesland 277 Davy Hermans Scheldestroom 9103913 1.24.89 zeeland 278 Rens Post WVZ 91-01827 1.24.95 den haag 279 Joris Boekhorst Scheldestroom 9100163 1.25.06 zeeland 280 Dennis Kleinman Stadskanaal 91-01229 1.25.10 groningen 281 Jorg Verhallen De Honte 9104689 1.25.18 zeeland 282 Ward van Ommeren Neptunia ‘24 91-04369 1.25.39 friesland 283 Justin Lamberts De Spatters 91-03087 1.25.87 drenthe 284 Benrie Brouwer ZCNF ‘34 91-00315 1.25.93 friesland 285 Nico Sloot DZ & PC 91-02123 1.26.11 friesland 286 Mathijs Wartna AZL 91-04725 1.26.29 den haag 287 Frenske Eijsermans De Ganze 9104391 1.26.32 zeeland 288 Marthijn Brunsting Bubble 91-00339 1.26.54 groningen 289 Dion Gavrilidis Zwemclub Zeist 9104561 1.26.64 utrecht 290 Bjorn Kuiper Appingedam 91-01367 1.27.00 groningen 291 Steven Janse De Honte 9101073 1.27.62 zeeland 292 Rick Oortwijn Bubble 91-01719 1.27.69 groningen 293 Timo Bol Midden Nederland 9104567 1.27.75 utrecht 294 Daan Wester Zoetermeer 91-03819 1.28.43 den haag 295 Jordy Sluijk DVC De Kwakel 9102129 1.28.60 utrecht 296 Arn van Londen Watervlo 9104497 1.28.82 utrecht 297 Kristian Knol Appingedam 91-03023 1.29.77 groningen 298 Dag Junior Antheunis De Otters Axel 9104951 1.30.02 zeeland 299 Niek van Huffel De Honte 9101015 1.30.08 zeeland 300 Davy Schomper WZK 91-05357 1.30.33 den haag 301 Djuri de Bruijne De Stormvogel 9104499 1.30.40 zeeland 302 Laurens Federmann De Bruinvis 9100631 1.30.41 zeeland 303 Sarfarazali Nazarali HHC (SG) 91-04407 1.31.01 den haag 304 Tino Kerkhof DES 91-03479 1.31.19 den haag 305 Mark vd Heide Najade 91-00875 1.31.68 drenthe 306 Stephan Tromper Onderdak 9102689 1.31.75 zeeland 307 Tom Westhoeve De Ganze 9104259 1.32.06 zeeland 308 Robin de Braal Scheldestroom 9100265 1.32.39 zeeland 309 Dries Decloedt Koewacht 9104783 1.34.48 zeeland 310 Emiel Heinsbroek WVZ 91-05281 1.36.07 den haag 311 Stef Goense De Otters Axel 9104019 1.36.50 zeeland 312 Marnix Voorraad Haren 91-02439 1.41.98 groningen 313 Rob van Dijk GZVW 91-03123 1.47.88 groningen

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl