Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4 1 Koen Koster HZPC 1.37.14 limburg 2 Jacob de Roos ZPD 1.39.07 friesland 3 Nyls Korstanje Aqua Novio ´94 1.39.26 gelderland 4 Stefan Reinderink DZ & PC 1.39.64 friesland 5 Justus Ykema VZC E&P 1.39.83 utrecht 6 Djurre Stoove Zeester Meerval 1.40.73 noord brabant 7 Martijn Boelens Nova 1.40.89 groningen 8 Peter van Nieff ZPC Stadskanaal 1.41.00 groningen 9 Torben Lammerdink De Berkelduikers 1.41.20 gelderland 10 Thijs van Wieringen De Columbiaan 1.41.46 gouwe rijnstreek 11 Sam Furer Aqua Novio ´94 1.42.36 gelderland 12 Matthijs Kooijman Arethusa 1.42.94 noord brabant 13 Jens Krijgsman KZV de Lansingh 1.42.94 rotterdam 14 Timo Warnier ZC Eijsden 1.42.98 limburg 15 Doran Paap WVZ 1.43.21 haaglanden 16 Bernard D'hert Eiffel Swimmers PSV 1.43.49 noord brabant 17 Marcoen Smits Eiffel Swimmers PSV 1.43.75 noord brabant 18 Vincent de Munter Brunssum 1.43.90 limburg 19 Servé Nelissen RZ 1.43.97 limburg 20 Michael Vrolijk Scheldestroom 1.43.98 zeeland 21 Bas Vlugt Ed-Vo 1.44.12 nrd holland 22 Robin Lecomte KZV de Lansingh 1.44.24 rotterdam 23 Merijn Koopmans De Krabben 1.44.26 noord brabant 24 Sjors Verweij Avéna 1.44.63 friesland 25 Daan Jente Brunssum 1.44.69 limburg 26 Stijn Simons Eiffel Swimmers PSV 1.44.92 noord brabant 27 Ruben Griffioen Oceanus 1.45.11 a'dam/'t gooi 28 Pascal Bloemen Zwemclub Losser 1.45.36 overijssel 29 Jari Groenhart Aqua'68-Najade 1.45.46 drenthe 30 Dennis Weening Oceanus 1.45.54 a'dam/'t gooi 31 David Kievit ZC De Schotejil 1.45.57 rotterdam 32 Mart Bluiminck ZPC Livo 1.45.67 gelderland 33 Joep de Jong Torpedo 1.45.80 a'dam/'t gooi 34 Marijn van Giesen ZV Westland Dijkglas 1.45.80 haaglanden 35 Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 1.46.07 friesland 36 Ricardo Graafmans De Futen 1.46.26 a'dam/'t gooi 37 Jan Willem Melchers De Gelenberg 1.46.48 gelderland 38 Jan Arnoud Melse DZ & PC 1.46.65 friesland 39 Jomme Bruijnzeel De Schelde 1.46.65 zeeland 40 Joost Schepers De Meer 1.46.76 gelderland 41 Jurre Keupink De Dinkel 1.46.95 overijssel 42 Robin Meima Octopus 1.47.10 gelderland 43 Jorian Tanis ZC De Schotejil 1.47.10 rotterdam 44 Brian Otjes Zv Aquarius 1.47.34 nrd holland 45 Sybe de Waard De Devel 1.47.39 rotterdam 46 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 1.47.64 limburg 47 Otto Fennema Zignea 1.47.68 overijssel 48 Christan de Koning De Krabben 1.47.71 noord brabant 49 Tim Durant ESCA Zwemmen 1.47.81 gelderland 50 Bas Martelhoff Het Y 1.47.96 a'dam/'t gooi 51 Robin van Bommel Zeester Meerval 1.48.92 noord brabant 52 Corben Braun Eurode/KZC 1.49.07 limburg 53 Niek Heethaar Aquapoldro 1.49.13 gelderland 54 Stan van Ruiten ZV Sassenheim 1.49.26 gouwe rijnstreek 55 Sam Jonkman ZV Sassenheim 1.49.47 gouwe rijnstreek 56 Bas Willemsen Nunspeet 1.49.51 gelderland 57 Omyron Verwey ZVW '74 1.49.63 gelderland 58 Maik Huser De Kikker 1.50.08 drenthe 59 Martijn van Zeeland Zwemclub Zeist 1.50.12 utrecht 60 Justin Hannewijk GoSwim 1.50.14 utrecht 61 Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 1.50.50 nrd holland 62 Jorgen Gerritsen ZVZwartsluis 1.50.51 overijssel 63 Milan ten Broek De Haaien 1.50.54 utrecht 64 Jason Browne ZPC Livo 1.50.54 gelderland 65 Wesley Bos Hpc 1.50.63 nrd holland 66 Robin Davidse Luctor et Emergo 1.50.69 zeeland 67 Erik Verdoes Katwijk 1.50.71 gouwe rijnstreek 68 Daan Sommeling Oceanus 1.50.86 a'dam/'t gooi 69 Django Klos De Dinkel 1.50.86 overijssel 70 Tyrese Wilson De Fuut 1.51.00 utrecht 71 Thijmen van de Beek ZCKoewacht 1.51.19 zeeland 72 Koen Gaal Oeza 1.51.46 nrd holland 73 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 1.51.47 limburg 74 Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 1.51.79 nrd holland 75 Skip de Mönnink AZ&PC 1.51.84 utrecht 76 Jacek Lemieszka De Schelde 1.52.00 zeeland 77 Raoul Lieverst DAW-Finenzo 1.52.05 nrd holland 78 Nicky Bergez ZCKoewacht 1.52.19 zeeland 79 Daniel van Vliet De Columbiaan 1.52.20 gouwe rijnstreek 80 Kasper Hendricks BZC Dolfijnen 1.52.29 gelderland 81 Thom Delno De Rijn 1.52.36 gelderland 82 Sven Westerlaken Zvdo'74 1.52.39 noord brabant 83 Toine Willigers ZC Eijsden 1.52.40 limburg 84 Luc Bloemen N-Limburg 1.52.53 limburg 85 Tony Smits Lutra 1.52.67 noord brabant 86 Jurgen Hiel ZCKoewacht 1.52.67 zeeland 87 Jens Ingelse Luctor et Emergo 1.52.69 zeeland 88 Gerco Ganzevoort HZ&PC Heerenveen 1.52.91 friesland 89 Joris Bezemer De Kempvis 1.52.92 rotterdam 90 Aron Paasse ZC De Schotejil 1.52.99 rotterdam 91 Harm-Jan Wijnhoud ZVV 1.53.08 gelderland 92 Jeroen Louwinger ZCM '86 1.53.09 groningen 93 Dennis van Helden Noordwijkerhout 1.53.13 gouwe rijnstreek 94 Yassine Barraho LAC 1.53.17 rotterdam 95 Ebel van Geemen NDD 1.53.20 gelderland 96 Marnix Klein O Z & P C 1.53.32 overijssel 97 Max Janssen Heldense zwemver. 1.53.43 limburg 98 Wessel Brands Argo 1.53.51 noord brabant 99 Pijke Daalder ZV Kerkdriel 1.53.86 gelderland 100 Koen van den Assem WS Twente 1.53.95 overijssel 101 Martijn de Ruiter Zv Aquarius 1.54.10 nrd holland 102 Patrick Meulenbroek Oceanus 1.54.36 a'dam/'t gooi 103 Niels Gijsbers Zeester Meerval 1.54.49 noord brabant 104 Toon Koudijs DWK 1.54.51 gelderland 105 Nick Fraanje DWK 1.54.51 gelderland 106 Julian Uil Eemsrobben 1.54.65 groningen 107 Lars Ebbers W.Z. & P.C. Triton 1.54.80 a'dam/'t gooi 108 Mika Mathia Luctor et Emergo 1.54.88 zeeland 109 Rino Kriljic TZC Vahalis 1.54.92 gelderland 110 Stef Poolman WS Twente 1.55.04 overijssel 111 Almar Kleefstra Wetterwille 1.55.26 friesland 112 Derk Geerdink WS Twente 1.55.39 overijssel 113 Rick van de Streek Noord Veluwe 1.55.43 gelderland 114 Marek Spit Tempo 1.55.55 noord brabant 115 Antoine Habeck Aqua Novio ´94 1.55.73 gelderland 116 Sander Somers Argo 1.55.86 noord brabant 117 Edgar Brok AquAmigos 1.55.94 noord brabant 118 Daan Willemsen De Gelenberg 1.56.02 gelderland 119 Koendert Kellner DZ & PC 1.56.06 friesland 120 Max Bond Zwemlust/Utrecht(SG) 1.56.39 utrecht 121 Luuk Monker De Meer 1.56.42 gelderland 122 Jarno Ottens Eemsrobben 1.56.43 groningen 123 Martin Ruiter De Houtrib 1.56.45 gelderland 124 Marc Castricum Zwemvereniging Hoorn 1.56.54 nrd holland 125 Bryan Gijzen RSW 1.56.54 rotterdam 126 Niels Martens Kzc 1.56.58 nrd holland 127 Jesse Janssen Heldense zwemver. 1.56.60 limburg 128 Lars van Tuyl De Treffers 1.56.60 noord brabant 129 Ralph Getkate Zwemclub Losser 1.56.70 overijssel 130 Sebastiaan Rottier TriVia 1.56.72 groningen 131 Timo de Vries 't Tolhekke 1.56.77 overijssel 132 Erik van der Linden ZVZwartsluis 1.56.95 overijssel 133 Roel Wijnands de Roersoppers 1.57.00 limburg 134 Stef van Boxtel Zegenwerp 1.57.03 noord brabant 135 Daan Senden de Roersoppers 1.57.18 limburg 136 Remco Witteveen Orca 1.57.21 friesland 137 Pieter Roemeling ZPD 1.57.56 friesland 138 Sam van Groen Hpc 1.57.67 nrd holland 139 Stefan Loos Kzc 1.57.90 nrd holland 140 Rick Embregts ZV De Vennen 1.57.92 noord brabant 141 Marcel Delfstra de Granaet 1.57.97 friesland 142 Tim Jong AZ&PC 1.58.23 utrecht 143 Hassan Nawar De Futen 1.58.43 a'dam/'t gooi 144 Gijsbert Pelleboer Zwemclub Losser 1.58.45 overijssel 145 Kaj van der Pal Kzc 1.58.87 nrd holland 146 Luke Boom De Devel 1.59.02 rotterdam 147 Brent Molog Orca 1.59.23 friesland 148 Devon-Ray Jacobs Kzc 1.59.29 nrd holland 149 Maarten Hooijman Zignea 1.59.29 overijssel 150 Raymond van Unen Deltasteur 1.59.29 overijssel 151 Auke Jan Ytsma Orca 1.59.30 friesland 152 Daan in de Braekt Zaanstad (SG) 1.59.33 nrd holland 153 Job van Wijk W.Z. & P.C. Triton 1.59.52 a'dam/'t gooi 154 Koen Brummelaar GZ en PC de Whee 1.59.57 overijssel 155 Roel Slobbe Patrick 1.59.60 limburg 156 Ludo van de Brink Deltasteur 1.59.61 overijssel 157 Lars van der Haijden Brunssum 1.59.73 limburg 158 Ivo Stolk De Duck 1.59.86 rotterdam 159 Sherco Algra JZ&PC 1.59.90 friesland 160 Julien Luursema W.Z. & P.C. Triton 2.00.06 a'dam/'t gooi 161 Reijer Boodt De Dolfijn 2.00.17 a'dam/'t gooi 162 Ayrton Mooldijk De Kempvis 2.00.17 rotterdam 163 Stijn de Coninck De Krabben 2.00.31 noord brabant 164 Noeri Hentati W.Z. & P.C. Triton 2.00.34 a'dam/'t gooi 165 Job Hendriksen De Haaien 2.00.37 utrecht 166 Rogier Dorsman De Devel 2.00.42 rotterdam 167 Ruben v. Vierzen Oceanus 2.00.70 a'dam/'t gooi 168 Florian van Gemeren De Futen 2.00.73 a'dam/'t gooi 169 Sander Aerts HZPC 2.00.83 limburg 170 Barry van Engeldorp Zv Aquarius 2.00.90 nrd holland 171 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 2.00.93 haaglanden 172 Thomas Huisman WS Twente 2.01.02 overijssel 173 Bernard Rivard WVZ 2.01.16 haaglanden 174 Jochem Van der Deen Zc Borger 2.01.19 drenthe 175 Roan van der Voort Electrolux AZC 2.01.20 gouwe rijnstreek 176 Vito Meij ZV Waterland 2.01.65 nrd holland 177 Fekri El Hamiti Hieronymus 2.01.82 noord brabant 178 Milo Simons ZON/S&S 2.01.86 limburg 179 Joost Schröder O Z & P C 2.02.14 overijssel 180 Quinn van den Heuvel ZV Strijen 2.02.16 rotterdam 181 Pepijn Kerssens Kzc 2.02.24 nrd holland 182 Luuk Kieviet ZC De Schotejil 2.02.30 rotterdam 183 Jesse Jacob Heslinga sg Middelse-Skelp 2.02.60 friesland 184 Matteo Bensi Noordwijkerhout 2.02.62 gouwe rijnstreek 185 Sem Voormolen De Haaien 2.02.64 utrecht 186 Joppe van Beek DAW-Finenzo 2.02.66 nrd holland 187 Sander Kesselaar MSV- Zeemacht 2.02.72 nrd holland 188 Alex Razzak AZ&PC 2.02.72 utrecht 189 Joey Sinke De Bevelanders 2.02.74 zeeland 190 Lorenzo de Jong ZC De Schotejil 2.02.82 rotterdam 191 Ismaïl el Alami Het Y 2.02.88 a'dam/'t gooi 192 Thymen van Hattum SG Vecht&Rijn 2.02.89 utrecht 193 Bernd Sipman ZC De Schotejil 2.02.95 rotterdam 194 Jonathan Benjamins Brunssum 2.03.00 limburg 195 Gerard Yspeert TriVia 2.03.10 groningen 196 Jussi Dirks Zeps 2.03.20 limburg 197 Rowan Steengraver ZON/S&S 2.03.23 limburg 198 Haron Malash Het Y 2.03.36 a'dam/'t gooi 199 Luc Arnoldussen Brunssum 2.03.42 limburg 200 Tomas van der Heide De Spatters 2.03.48 drenthe 201 Luuk Kampers Argo 2.03.53 noord brabant 202 Chris Kaptein De Devel 2.03.60 rotterdam 203 Thijs Hoekstra HZ&PC Heerenveen 2.03.67 friesland 204 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 2.03.68 rotterdam 205 Nanne Brugman ZV Waterland 2.03.75 nrd holland 206 Chiel de Boer LZ 1886-KartoenZ 2.03.84 gouwe rijnstreek 207 Daan Terburg Tritium (SG) 2.03.93 noord brabant 208 Jeroen de Boer de Granaet 2.04.10 friesland 209 Tom van der Sar Orca 2.04.28 friesland 210 Osama Sahi LZ 1886-KartoenZ 2.04.63 gouwe rijnstreek 211 Jilles Lycklama a Nijholt HZ&PC Heerenveen 2.04.76 friesland 212 Noah Vincent Stavorinus ZPD 2.04.77 friesland 213 Thom Hanegraaf O.Z. & P.C. De Warande 2.04.80 noord brabant 214 Rick Cuperus Zignea 2.04.80 overijssel 215 Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 2.04.81 nrd holland 216 Laurens Spoelstra de Veene 2.04.89 overijssel 217 Riccardo Chiriatti Aqua'68-Najade 2.04.91 drenthe 218 Reniet Vastert De Dinkel 2.04.95 overijssel 219 Tim Kieft Zaanstad (SG) 2.05.10 nrd holland 220 Nick Bontje De Columbiaan 2.05.32 gouwe rijnstreek 221 Hamza Belahcen Het Y 2.05.43 a'dam/'t gooi 222 Jacob Mackloet ZC De Schotejil 2.05.51 rotterdam 223 Dennis Kamps O Z & P C 2.05.57 overijssel 224 Pepijn Six Zegenwerp 2.05.93 noord brabant 225 Tygo van Empel Zegenwerp 2.06.04 noord brabant 226 Santino Grittner One Team Swimming 2.06.09 utrecht 227 Daniël van der Laan De Amstel 2.06.21 a'dam/'t gooi 228 Giel van Megen HZPC 2.06.24 limburg 229 Jordi Varkevisser W.Z. & P.C. Triton 2.06.51 a'dam/'t gooi 230 Phil Brantjes Kzc 2.06.53 nrd holland 231 Robin Waas De Devel 2.06.60 rotterdam 232 Chris Coelingh Zwemclub Losser 2.06.98 overijssel 233 Ewoud Vos Swol 1894 2.07.00 overijssel 234 Melvin van Nassau MNC Dordrecht 2.07.23 rotterdam 235 Julian Stoter ZV Sassenheim 2.07.31 gouwe rijnstreek 236 Rick Delvaux Mosa Regio 2.07.57 limburg 237 Wouter van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 2.07.59 drenthe 238 Mike Schilder Ed-Vo 2.07.76 nrd holland 239 Jelle Betten DZ & PC 2.07.87 friesland 240 Costia Sumtsov MZ&PC 2.08.32 limburg 241 Lars van den Burg GoSwim 2.08.35 utrecht 242 Ritesh Hanoeman WVZ 2.08.42 haaglanden 243 Niels Kaptein De Columbiaan 2.09.10 gouwe rijnstreek 244 Vincent Poldervaart De Duck 2.09.71 rotterdam 245 Jordi van der Lem Kon. AZ 1870 2.09.91 a'dam/'t gooi 246 Thijs Wagenvoort Luctor et Emergo 2.10.92 zeeland 247 Nathan Bun Luctor et Emergo 2.11.14 zeeland 248 Alex Algra de Vuursche 2.11.17 utrecht 249 Mart Niehoff De Zwoer 2.11.35 utrecht 250 Darren Chen Zc Borger 2.11.65 drenthe 251 Tim Valentijn De Bevelanders 2.11.72 zeeland 252 Joeri Zonneveld NZ&PC 2.13.34 gouwe rijnstreek 253 Joris Mellegers LAC 2.13.76 rotterdam 254 Max Hagen De Zeehond '73 2.13.86 rotterdam 255 Dion v.d. Heuvel Oceanus 2.14.07 a'dam/'t gooi 256 Jeroen Aerssens Scheldestroom 2.14.71 zeeland 257 Quentin Ruiz HZ&PC Heerenveen 2.14.74 friesland 258 Martijn van Driessche De Honte 2.15.05 zeeland 259 Mart Broerse De Dolfijn 2.15.32 a'dam/'t gooi 260 Kobus Kuipers De Haaien 2.16.54 utrecht 261 Sander van Ditmarsch GoSwim 2.16.67 utrecht 262 Rick Oostendorp Electrolux AZC 2.16.80 gouwe rijnstreek 263 Joost Paardekooper VZC E&P 2.19.79 utrecht 264 Mats Visser De Dolfijn 2.20.04 a'dam/'t gooi 265 Xander-Maurce Versnel De Zijl/LGB 2.21.27 gouwe rijnstreek 266 Radi Saddik De Dolfijn 2.24.56 a'dam/'t gooi 267 Carlos Philipsen SG Vecht&Rijn 2.28.10 utrecht 100m vrije slag meisjes minioren 2 en 3 1 Marrit Steenbergen DZ & PC 1.17.41 friesland 2 Marit Boxum ZVZwartsluis 1.24.54 overijssel 3 Marieke van der Meer De Columbiaan 1.25.40 gouwe rijnstreek 4 Marij van der Mast SBC2000 1.25.97 noord brabant 5 Sophie 't Hart De Columbiaan 1.26.07 gouwe rijnstreek 6 Julia Barkhuis ZPC Stadskanaal 1.26.33 groningen 7 Esmée Venner ZPC Nederweert 1.26.33 limburg 8 Laura van Engelen AquAmigos 1.26.40 noord brabant 9 Jasmijn Boon Electrolux AZC 1.26.41 gouwe rijnstreek 10 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 1.26.60 limburg 11 Myrthe Bakker Aquarijn 1.26.66 utrecht 12 Lindy Elkerbout de Veene 1.27.29 overijssel 13 Tatum Reppel MNC Dordrecht 1.28.35 rotterdam 14 Danieke van de Kooi de Granaet 1.29.27 friesland 15 Loulou Janssen De Columbiaan 1.29.54 gouwe rijnstreek 16 Renske Bijeman Aquarijn 1.29.60 utrecht 17 Naomi Tjon-asoi de Veene 1.30.67 overijssel 18 Jasmijn Bal Poseidon'56 1.30.73 rotterdam 19 Esra Reehorst De Devel 1.30.86 rotterdam 20 Lauren van Ijll D'Elft 1.31.89 haaglanden 21 Kaylee de Jong ZPCH 1.32.05 a'dam/'t gooi 22 Inge Vieveen WVZ 1.32.15 haaglanden 23 Floor Habers Nautilus 1.32.40 noord brabant 24 Kim Nijland De Berkelduikers 1.32.61 gelderland 25 Marieke Wildeboer GZVW 1.32.77 groningen 26 Naomi Knetemann De Devel 1.32.80 rotterdam 27 Jitske Boomars O Z & P C 1.32.95 overijssel 28 Anja Muntendam De Pinquin 1.33.14 groningen 29 Anna Rozema FZC ´54 1.33.16 friesland 30 Amber Raadschilders Kimbria 1.33.20 limburg 31 Claudia Schouten Aquarijn 1.33.39 utrecht 32 Manon Kampman Zegenwerp 1.33.66 noord brabant 33 Nikita Postma sg Middelse-Skelp 1.33.86 friesland 34 Lené Doomen TRB/RES 1.33.95 noord brabant 35 Paula Schellekens TRB/RES 1.34.51 noord brabant 36 Alieke van der Meer DWK 1.34.73 gelderland 37 Marit Adriaanse De Inktvis 1.35.00 groningen 38 Romy Ewalds Mosa Regio 1.35.09 limburg 39 Laura Tromp De Devel 1.35.17 rotterdam 40 Flo Bosmans Tritium (SG) 1.35.28 noord brabant 41 Sanne de Baas NZ&PC 1.35.39 gouwe rijnstreek 42 Elsa Bremer DZ & PC 1.35.76 friesland 43 Lanaya van Uffelen WVZ 1.35.86 haaglanden 44 Hannah Bervoets Zaanstad (SG) 1.36.32 nrd holland 45 Janny Groos DZ & PC 1.36.43 friesland 46 Kim Vos O.Z. & P.C. De Warande 1.36.48 noord brabant 47 Fleur de Boer De Zeeschuimers 1.36.59 nrd holland 48 Josee Keizer GZVW 1.36.82 groningen 49 Nicole Rabou De Dommelbaarzen 1.36.95 noord brabant 50 Lieve Göbbels Eurode/KZC 1.37.04 limburg 51 Romee Venneman PCG 1.37.16 rotterdam 52 Anniko Maas Zwemclub Losser 1.37.26 overijssel 53 Juliette Diaz Diaz ZPB H&l 1.37.46 rotterdam 54 Quinty Jansen Aquarijn 1.37.48 utrecht 55 Sanne Heemskerk LZ 1886-KartoenZ 1.37.76 gouwe rijnstreek 56 Maike van de Velde ZPCH 1.38.04 a'dam/'t gooi 57 Michelle Miltenburg SG Vecht&Rijn 1.38.04 utrecht 58 Josse Marsman Njord 1.38.15 noord brabant 59 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 1.38.18 limburg 60 Julliette Leeuwis DWK 1.38.39 gelderland 61 Marieke Gorter W.Z. & P.C. Triton 1.38.43 a'dam/'t gooi 62 Danielle van Valen De Devel 1.38.43 rotterdam 63 Kaylin stel Oeza 1.38.62 nrd holland 64 Ariane Smit Torpedo 1.38.89 a'dam/'t gooi 65 Sanne Hobe Poseidon'56 1.38.90 rotterdam 66 Rowie Kamp De Reuring 1.38.92 nrd holland 67 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 1.38.98 limburg 68 Madelon Jasper Faijer VZ&PC 1.39.20 overijssel 69 Robin van den Dungen Zeester Meerval 1.39.30 noord brabant 70 Nicky Leal De Columbiaan 1.39.43 gouwe rijnstreek 71 Iris Grelling Nautilus 1.39.46 noord brabant 72 Brigit van der Vegte Octopus 1.39.67 gelderland 73 Jade von Rotz De Devel 1.39.67 rotterdam 74 Elise Jocaille WZV 1.39.82 noord brabant 75 Ellen Smelt VZ&PC 1.39.82 overijssel 76 Brit Brandsma 't Tolhekke 1.39.87 overijssel 77 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.39.95 a'dam/'t gooi 78 Michelle Verhoeven Ed-Vo 1.39.97 nrd holland 79 Anna Harbers HZ&PC Heerenveen 1.40.00 friesland 80 Evelien van Kerckhoven De Honte 1.40.02 zeeland 81 Linda Koers Eemsrobben 1.40.19 groningen 82 Rianne Bouw DWK 1.40.29 gelderland 83 Cynthia Mulder Nunspeet 1.40.48 gelderland 84 Marieke Lodder Poseidon'56 1.40.76 rotterdam 85 Sarah Uuldriks Hieronymus 1.40.87 noord brabant 86 Marilin van der Waal Poseidon'56 1.40.95 rotterdam 87 Loes Walrecht HZ&PC Heerenveen 1.41.23 friesland 88 Noelle Scholte ZPC Livo 1.41.45 gelderland 89 Marloes Bekhuis O Z & P C 1.41.57 overijssel 90 Layla Middelkoop De Devel 1.41.57 rotterdam 91 Simone van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.41.60 gelderland 92 Chantalle Zijderveld De Devel 1.42.00 rotterdam 93 Britt Gijpmans ROB 1.42.17 limburg 94 Wietske Wiersma De Futen 1.42.25 a'dam/'t gooi 95 Marjolein Stubbe WS Twente 1.42.54 overijssel 96 Anique van Westerop WVZ 1.42.57 haaglanden 97 Dané van Wijngaarden De Geul 1.42.61 rotterdam 98 Jade Wensveen De IJsselmeeuwen 1.42.64 gelderland 99 Sterre van Schravendijk WS Twente 1.42.80 overijssel 100 Emma Koek ESCA Zwemmen 1.42.94 gelderland 101 Michelle Lemmens Hellas-Glana 1.43.10 limburg 102 Lulu-May Verbeek Oceanus 1.43.17 a'dam/'t gooi 103 Bobbi Smidt De Devel 1.43.21 rotterdam 104 Stephanie Wouters Njord 1.43.25 noord brabant 105 Silke Holkenborg DWV 1.43.29 gelderland 106 Julia van Zelst ZV Kerkdriel 1.43.32 gelderland 107 Julie van Nauta Lemke ACZ 1.43.59 rotterdam 108 Misty de Voogt De Duck 1.43.95 rotterdam 109 Naomi Morshuis Zwemclub Losser 1.44.16 overijssel 110 Lotte van Iperen De Devel 1.44.77 rotterdam 111 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 1.44.79 gouwe rijnstreek 112 Marije Lammerdink De Berkelduikers 1.44.86 gelderland 113 Florien de Lange AZ&PC 1.45.30 utrecht 114 Mariska van Leeuwen NZ&PC 1.45.50 gouwe rijnstreek 115 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 1.45.53 rotterdam 116 Bente Koelemeij Zaanstad (SG) 1.45.87 nrd holland 117 Esther de Laat AquAmigos 1.45.91 noord brabant 118 Lotte Pouw Olde Vechte 1.45.95 overijssel 119 Esli Brouwer GZV Marveld 1.46.20 gelderland 120 Chantal Hetjes Ed-Vo 1.46.25 nrd holland 121 Maartje Braam LZ 1886-KartoenZ 1.46.42 gouwe rijnstreek 122 Maaike van Dalsen KZV de Lansingh 1.46.49 rotterdam 123 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 1.46.60 haaglanden 124 Dagmar Alderlieste SBC2000 1.46.69 noord brabant 125 Lonneke Kampman Zegenwerp 1.46.70 noord brabant 126 Charlotte Strack De Honte 1.46.90 zeeland 127 Laura Nieuwland De Stormvogel 1.46.92 zeeland 128 Bregje in 't Veld ZV Zaltbommel 1.47.02 gelderland 129 Manon Middelbos ZV de Gooye 1.47.20 rotterdam 130 Viveka Verhage DAW-Finenzo 1.47.28 nrd holland 131 Terri Out De Zeehond '73 1.47.36 rotterdam 132 Eva van der Straaten ZPB H&l 1.47.48 rotterdam 133 Isaa Ebbinge Oceanus 1.47.54 a'dam/'t gooi 134 Britt Cornelissens Hellas-Glana 1.47.60 limburg 135 Mara Doderlein de Win WZ&PC Purmerend 1.47.65 nrd holland 136 Saskia van der Velden DAW-Finenzo 1.47.90 nrd holland 137 Demi Papaioannou Aqua Novio ´94 1.48.04 gelderland 138 Samantha Mantel De Futen 1.48.05 a'dam/'t gooi 139 Amy Mooren de Roersoppers 1.48.20 limburg 140 Yvette Boers ZV Kerkdriel 1.48.32 gelderland 141 Shira de Haan Oeza 1.48.35 nrd holland 142 Lianne Schoonderwoerd W.Z. & P.C. Triton 1.48.43 a'dam/'t gooi 143 Naomi Esseling Scheldestroom 1.48.51 zeeland 144 Kayleigh Gijsels Tempo 1.48.56 noord brabant 145 Esmee Wijnmaalen PCG 1.48.86 rotterdam 146 Babet Kanis Deltasteur 1.49.41 overijssel 147 Saliha Benzeroual Het Y 1.49.68 a'dam/'t gooi 148 Kirsten Dijkman Kzc 1.49.83 nrd holland 149 Celeste Sijtsma HZ&PC Heerenveen 1.50.00 friesland 150 Maartje Langstraat Arethusa 1.50.06 noord brabant 151 Kristy Nagtzaam Hieronymus 1.50.50 noord brabant 152 Lotte Terburg Tritium (SG) 1.50.72 noord brabant 153 Kimberley Gerritsen De Gelenberg 1.51.00 gelderland 154 Jamie Stegeman De Berkelduikers 1.51.07 gelderland 155 Enza Savans Zoetermeer 1.51.36 haaglanden 156 Chayenne Odenhoven Nimo 1.51.37 limburg 157 Nienke Kroeze Deltasteur 1.51.39 overijssel 158 Zita Hofmeijer WS Twente 1.51.42 overijssel 159 Amber Bergman De Dinkel 1.51.51 overijssel 160 Maaike Masselink De Dinkel 1.51.64 overijssel 161 Renske Beek De Futen 1.51.85 a'dam/'t gooi 162 Irith-gitte Buursma HZ&PC Heerenveen 1.51.91 friesland 163 Ellen Boot AZ&PC 1.51.92 utrecht 164 Ilse Wijnveld De Rijn 1.51.95 gelderland 165 Iris van Gijtenbeek De Berkelduikers 1.52.02 gelderland 166 Jola Noya Deltasteur 1.52.16 overijssel 167 Maud Heldoorn Deltasteur 1.52.22 overijssel 168 Selina Doldersum Deltasteur 1.52.23 overijssel 169 Ilse de Jonge ESCA Zwemmen 1.52.26 gelderland 170 Maaike Huijsmans De Rijn 1.52.26 gelderland 171 Marlijn Welmer De Berkelduikers 1.52.32 gelderland 172 Anna Morsink W.Z. & P.C. Triton 1.52.33 a'dam/'t gooi 173 Lotte Zwolsman Oceanus 1.52.42 a'dam/'t gooi 174 Anika Kilian De Meer 1.53.07 gelderland 175 Inge Vijsma W.Z. & P.C. Triton 1.53.17 a'dam/'t gooi 176 Anouk Helthuis O Z & P C 1.53.29 overijssel 177 Carianna van der Graaf zc Oldambt 1.53.32 groningen 178 Maartje ten Hoopen O Z & P C 1.53.64 overijssel 179 Merle Koldemeule WS Twente 1.53.92 overijssel 180 Romy Spoelder ZV De Aalscholver 1.53.93 a'dam/'t gooi 181 José Bijl Het Y 1.54.43 a'dam/'t gooi 182 Ilse van Berkel Van Vliet Barracuda 1.54.48 gouwe rijnstreek 183 Loes van der Haar Deltasteur 1.54.67 overijssel 184 Amber Rose Heijdens De Stormvogel 1.54.82 zeeland 185 Iris Pernot Het Y 1.55.00 a'dam/'t gooi 186 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 1.55.05 limburg 187 Jeske Moerenhout de Forel 1.55.22 friesland 188 Daphne de Groot Ed-Vo 1.55.55 nrd holland 189 Sanne Wagener TRB/RES 1.55.80 noord brabant 190 Marthe Lubberts HZ&PC Heerenveen 1.55.97 friesland 191 Romy Jalving HZ&PC Heerenveen 1.56.34 friesland 192 Ilse van der Zon SG Vecht&Rijn 1.57.76 utrecht 193 Serena de Pijper SBC2000 1.58.13 noord brabant 194 Khelsey van Geel De Krabben 1.59.20 noord brabant 195 Kim Rebergen Hellas-Glana 1.59.59 limburg 196 Inge Belfor De Columbiaan 2.00.10 gouwe rijnstreek 197 Hesra Forkink Zpp 2.00.98 drenthe 198 Maria Geevers Eurode/KZC 2.01.68 limburg 199 Serena Kouters ZON/S&S 2.02.16 limburg 200 Hannah Schrijver Dwt 2.02.37 nrd holland 201 Myrthe Visser Orca 2.02.95 friesland 202 Vanity de Roos De Honte 2.03.37 zeeland 203 Lianne Geraets ROB 2.03.54 limburg 204 Kim Groeneveld ZV Waterland 2.03.80 nrd holland 205 Hester Blom Het Y 2.05.07 a'dam/'t gooi 206 Roos van Marrewijk De Bevelanders 2.05.70 zeeland 207 Sophie van Wijngaarden De Futen 2.11.50 a'dam/'t gooi 208 Lenique Smijs Scheldestroom 2.14.30 zeeland 209 Rianne Kuin de Rog 2.16.22 limburg 210 Zenna Thiry W.Z. & P.C. Triton 2.19.46 a'dam/'t gooi 211 Chenelva Pengel Het Y 2.20.51 a'dam/'t gooi 212 Lara de Jong Scheldestroom 2.20.85 zeeland 213 Chantal Middelkamp DZ & PC 2.21.59 friesland 214 Renske Postma Orca 2.22.06 friesland 215 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2.22.06 limburg 216 Pien Boodt De Dolfijn 2.22.32 a'dam/'t gooi 217 Annabel Boeckhout Scheldestroom 2.23.09 zeeland 218 Julia Hietkamp HZPC 2.23.56 limburg 219 Maartje Liepert Scheldestroom 2.26.60 zeeland 220 Cecilie Pedersen De Futen 2.30.92 a'dam/'t gooi 221 Lissa van der Beek Eszet 2.37.10 limburg 222 Britt de Bruijn Scheldestroom 2.42.66 zeeland 223 Lobke Dierikx Scheldestroom 2.46.08 zeeland 224 Romy Basting Scheldestroom 2.52.43 zeeland 225 Inge Hertogh Scheldestroom 2.52.50 zeeland 226 Samantha Schmidgall Eszet 3.24.30 limburg 200m wisselslag jongens minioren 5 1 Frank Roovers De Houtrib 2.48.74 gelderland 2 Tom Laarhuis De Dinkel 2.50.82 overijssel 3 Seser Yas Zwemlust/Utrecht(SG) 2.57.18 utrecht 4 Remco van Velzen De Zeehond '73 2.58.14 rotterdam 5 Sook Willemsen DWK 3.00.70 gelderland 6 Simon de Groot Rapido '82 3.01.98 nrd holland 7 Loed Jacobs Dzt'62 3.02.63 noord brabant 8 Rainier Voll De Devel 3.02.74 rotterdam 9 Lars van der Velden DAW-Finenzo 3.02.78 nrd holland 10 Bart Sommeling Oceanus 3.04.15 a'dam/'t gooi 11 Devi Weber Nimo 3.04.21 limburg 12 Gauke Eilander ZPC Bikkel Hoogeveen 3.04.39 drenthe 13 Jonne Schaafsma WVZ 3.04.44 haaglanden 14 Wietse Waninge Nunspeet 3.05.04 gelderland 15 Bradley Sap A.Z.V.D. 3.06.33 nrd holland 16 Bas Verdoes Katwijk 3.07.56 gouwe rijnstreek 17 Mouhlis Sahi LZ 1886-KartoenZ 3.07.66 gouwe rijnstreek 18 Gideon van Ee De Schelde 3.08.00 zeeland 19 Sander Kirillova Oceanus 3.08.15 a'dam/'t gooi 20 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 3.08.22 rotterdam 21 Tim Tuijp WZ&PC Purmerend 3.08.65 nrd holland 22 Gerko Wilkens ZPC Stadskanaal 3.09.28 groningen 23 Lars Ruessink Noord Veluwe 3.10.04 gelderland 24 Mart Kortman De Dinkel 3.10.10 overijssel 25 Michiel Floor De Haaien 3.10.57 utrecht 26 Lex Sandburg Zaanstad (SG) 3.11.21 nrd holland 27 Maurice Venema Bubble 3.11.52 groningen 28 Djamal van der Hoeven De Haaien 3.11.80 utrecht 29 Mitchell Schollen WZV 3.11.81 noord brabant 30 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 3.12.13 haaglanden 31 Quintin Stoetman GZVW 3.12.18 groningen 32 Ramón Pleijers De Dommelbaarzen 3.12.45 noord brabant 33 Jelmer Lankhorst WVZ 3.12.51 haaglanden 34 Thomas Manuel Eiffel Swimmers PSV 3.12.62 noord brabant 35 Calvin Jongeleen De Columbiaan 3.12.74 gouwe rijnstreek 36 Gideon Teeuw de Veene 3.13.02 overijssel 37 Bas Neef O Z & P C 3.13.29 overijssel 38 Kalle van Gemert De Stormvogel 3.13.42 zeeland 39 Ingmar Bakker A.Z.V.D. 3.15.09 nrd holland 40 Friso van der Meulen Aqua'68-Najade 3.15.11 drenthe 41 Robin Schulte Rapido '82 3.15.46 nrd holland 42 Wouter Arnoldus WVZ 3.15.76 haaglanden 43 Tobias Geurts Z&PV Nuenen 3.16.39 noord brabant 44 Luc Nieuwenhuis Het Ravijn 3.16.39 overijssel 45 Vincent Jacobs Nimo 3.16.84 limburg 46 Berjen Mellema GZVW 3.17.03 groningen 47 Dylan Wolters Hellas-Glana 3.17.36 limburg 48 Done Hieltjes GZV Marveld 3.17.36 gelderland 49 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 3.17.39 haaglanden 50 Stefan van de Wijdeven Njord 3.18.01 noord brabant 51 Reinier Mathot De Fuut 3.18.36 utrecht 52 Leroy van Ooijik VZC E&P 3.19.10 utrecht 53 Wout de Bruin Ijzpc 3.19.33 utrecht 54 Maarten Reuvekamp ZPC Livo 3.19.50 gelderland 55 Joey Papaioannou Aqua Novio ´94 3.19.64 gelderland 56 Fabian Boer De Houtrib 3.19.70 gelderland 57 Shai Datauker A.Z.V.D. 3.19.84 nrd holland 58 Jan Willem Veldman Appingedam 3.19.87 groningen 59 Linquendo van der Klooster ZPB H&l 3.19.92 rotterdam 60 Rick van Zanten ZV Waterland 3.20.06 nrd holland 61 Youri Dinnissen Aqua Novio ´94 3.20.33 gelderland 62 Carlo Ruiz HZ&PC Heerenveen 3.20.46 friesland 63 Maarten Bonnema TriVia 3.21.37 groningen 64 Rik Liefheid ZPC Stadskanaal 3.21.53 groningen 65 Oliver Jongbloed Natare 3.21.91 gelderland 66 Cristhian van Schijndel Dzt'62 3.22.17 noord brabant 67 Niels Donkersloot ZV de Gooye 3.22.39 rotterdam 68 Ingmar Hartman Zc Borger 3.22.44 drenthe 69 Koen Wijnands de Roersoppers 3.22.49 limburg 70 Martijn de Leeuw One Team Swimming 3.22.60 utrecht 71 Stef Kissen ZPK Budel 3.22.68 noord brabant 72 Jari den Ottelander SBC2000 3.22.73 noord brabant 73 Thomas Haneveld DAW-Finenzo 3.22.82 nrd holland 74 Ruben Nap VZC E&P 3.22.94 utrecht 75 Kilian Bontjer Nova 3.23.54 groningen 76 Friso Stolk De Fuut 3.23.56 utrecht 77 Tim Spaans ZV Vlaardingen 3.23.58 rotterdam 78 Bas van Middelkoop De Geul 3.23.66 rotterdam 79 Albert Jan van Slooten Zignea 3.23.92 overijssel 80 Nander Meerman De Stormvogel 3.24.31 zeeland 81 Theo Groenewoud DZ & PC 3.24.75 friesland 82 Harm van de Heuvel ZPK Budel 3.24.87 noord brabant 83 Bart van der Linden Mosa Regio 3.25.09 limburg 84 Jorian Heerschap De Stelle 3.25.15 rotterdam 85 Luc van Dijk SC Salland 3.25.26 overijssel 86 Sander Karregat Ed-Vo 3.25.45 nrd holland 87 Jelle Roskam De Duck 3.25.60 rotterdam 88 Jaro Musters Z & Pc Dio 3.26.14 noord brabant 89 Thomas de Jong Poseidon'56 3.26.50 rotterdam 90 Jelte Bomers GZV Marveld 3.26.54 gelderland 91 Arjen Hiel ZCKoewacht 3.26.71 zeeland 92 Jeffrey Hahn Zwemclub Zeist 3.26.80 utrecht 93 Robbin Vonk de Roersoppers 3.26.86 limburg 94 Marco den Breejen ZV Zaltbommel 3.27.04 gelderland 95 Niels van Beek VZC E&P 3.27.05 utrecht 96 Kelt Garritsen NDD 3.27.42 gelderland 97 Niels Post De Otters Het Gooi 3.28.30 a'dam/'t gooi 98 Elwin van Gerwen Njord 3.28.93 noord brabant 99 Leroy Albers Deltasteur 3.28.98 overijssel 100 Rowan Tom WZ&PC Purmerend 3.29.15 nrd holland 101 Jort Stienstra D'Elft 3.29.48 haaglanden 102 Kaj Heck De Columbiaan 3.29.72 gouwe rijnstreek 103 Simon Koopen WZ&PC Purmerend 3.30.51 nrd holland 104 Antonio Lynch WVZ 3.30.56 haaglanden 105 Jurriaan van der Struijk Zaanstad (SG) 3.30.67 nrd holland 106 Julian Braakman ESCA Zwemmen 3.30.89 gelderland 107 Jesse Groenendaal W.Z. & P.C. Triton 3.30.92 a'dam/'t gooi 108 Pascal van Bakel Argo 3.30.99 noord brabant 109 Bjarne Daenen Deltasteur 3.31.09 overijssel 110 Delano van Reede DWF 3.31.54 rotterdam 111 Ben Muller De Geul 3.32.02 rotterdam 112 Niels van den Hout AquAmigos 3.32.07 noord brabant 113 Thomas Jacob Lok ZVZwartsluis 3.33.25 overijssel 114 Camiel Boot AZ&PC 3.33.26 utrecht 115 Mitchell van der Tak KZV de Lansingh 3.33.53 rotterdam 116 Mika But ZCNF '34 3.34.41 friesland 117 Reuben Smits Eurode/KZC 3.34.88 limburg 118 Max Peuten HZPC 3.35.23 limburg 119 Erik Ambergen De Duinkikkers 3.35.38 utrecht 120 Jelle de Wind Z&PV Nuenen 3.35.87 noord brabant 121 Rolan Bennis WVZ 3.35.91 haaglanden 122 Max Middelkoop MNC Dordrecht 3.36.16 rotterdam 123 Jarco van Ommen Octopus 3.36.29 gelderland 124 Stijn Hekhuis De Rijn 3.36.32 gelderland 125 Bob den Dulk De Columbiaan 3.36.37 gouwe rijnstreek 126 Sybren Bootsma Octopus 3.36.71 gelderland 127 Simon Martina Pèrez ZPCH 3.36.86 a'dam/'t gooi 128 Koen van Kan MNC Dordrecht 3.37.88 rotterdam 129 Nick Lubbers De Dolfijn 3.37.92 a'dam/'t gooi 130 Bart Klootwijk MSV- Zeemacht 3.38.24 nrd holland 131 Koen van Heertum Zwemlust/Utrecht(SG) 3.38.43 utrecht 132 Julian Huijbers ZV Hydra 3.38.73 noord brabant 133 Nick Bongers De Berkelduikers 3.38.76 gelderland 134 Jeroen Boessenkool Dedemsvaart-AC 3.39.23 overijssel 135 Bart Köhlen Hellas-Glana 3.39.39 limburg 136 Jordi de Nijs MSV- Zeemacht 3.39.57 nrd holland 137 Thomas Wojcik LZ 1886-KartoenZ 3.39.99 gouwe rijnstreek 138 Bas Gibbels Argo 3.40.14 noord brabant 139 Pieter Bruyn EZZ 3.40.95 gelderland 140 Sten Bosman Z & Pc Dio 3.41.31 noord brabant 141 Timo Musters Z & Pc Dio 3.41.34 noord brabant 142 Han Hollander Deltasteur 3.41.49 overijssel 143 Jannus van Dinther Argo 3.41.51 noord brabant 144 Jan Hup ZPC Bikkel Hoogeveen 3.41.63 drenthe 145 Tijmen Kuin De Dolfijn 3.42.16 a'dam/'t gooi 146 Tim Hatzmann ZPC Stadskanaal 3.43.92 groningen 147 Romano Groeneveld Hoogenboom Tours BZ&PC 3.44.25 gouwe rijnstreek 148 Wilko Blaauw MZC 80 3.44.36 gelderland 149 Wilco Nijenhuis DZ & PC de IJsel 3.44.42 overijssel 150 Rowan de Voogt De Duck 3.44.48 rotterdam 151 Max Muller De Geul 3.44.51 rotterdam 152 Koen van Melis ZV Hydra 3.44.69 noord brabant 153 Luka van Wouden Lutra 3.44.95 noord brabant 154 Lars van der Heide Zc Borger 3.45.21 drenthe 155 Emiel Meinen Steenwijk 1934 3.45.74 overijssel 156 Jorrit Mulder Wetterwille 3.46.42 friesland 157 Daniël Waterman Scheldestroom 3.46.72 zeeland 158 Tim van Ijll D'Elft 3.46.72 haaglanden 159 Jan van Donkersgoed DWK 3.48.04 gelderland 160 Chris Bluemink ZPC Livo 3.48.23 gelderland 161 Bram Denkers NDD 3.48.82 gelderland 162 Steef Huiberts Oude Veer 3.49.00 nrd holland 163 Liam de Boer ZPK Budel 3.49.17 noord brabant 164 Rinze Waninge Nunspeet 3.49.98 gelderland 165 Brian Korthout AquAmigos 3.50.09 noord brabant 166 Job Kooij PCG 3.51.02 rotterdam 167 Sean Tuinstra Oeza 3.51.21 nrd holland 168 Sten Woppenkamp ZV Sassenheim 3.51.64 gouwe rijnstreek 169 Dèvin van Buren MNC Dordrecht 3.51.76 rotterdam 170 Niels Loomans Z&PV Nuenen 3.51.89 noord brabant 171 Stijn Does De Columbiaan 3.51.93 gouwe rijnstreek 172 Tijn Wolfhagen Eurode/KZC 3.51.94 limburg 173 Tom Gentenaar ZV De Aalscholver 3.52.42 a'dam/'t gooi 174 Reinder Bouma FZC ´54 3.53.46 friesland 175 Sergio Jansen TriVia 3.53.80 groningen 176 Tom Linsen ZPC Nederweert 3.54.54 limburg 177 Enrico Strik De Zijl/LGB 3.54.65 gouwe rijnstreek 178 Vincent van Emous Aquapoldro 3.54.73 gelderland 179 Pim van Strien ZV de Gooye 3.55.02 rotterdam 180 Pieter Otten HZPC 3.55.20 limburg 181 Marc Louter de Veene 3.56.16 overijssel 182 Aron Aertsen ZPC Nederweert 3.57.42 limburg 183 Thomas Sap Kzc 3.57.60 nrd holland 184 Tom Stehouwer De Geul 3.58.95 rotterdam 185 Marc Bunschoten ZV De Aalscholver 3.59.10 a'dam/'t gooi 186 Sander Schleeper Zaanstad (SG) 3.59.18 nrd holland 187 Olaf v.d. Zwaard Oceanus 3.59.48 a'dam/'t gooi 188 Roel van Grol Widex GZC DONK 4.02.29 gouwe rijnstreek 189 Gerritjan Kolk De Eerste Kolk 4.02.76 overijssel 190 Jhamiro Habets Brunssum 4.02.84 limburg 191 Twan de Willigen ZV Vlaardingen 4.02.88 rotterdam 192 Bram Flink Zoetermeer 4.03.69 haaglanden 193 Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 4.04.09 nrd holland 194 Thijmen Bruist Brunssum 4.05.12 limburg 195 Werner Veltman Avéna 4.06.80 friesland 196 Sander Cox Zeps 4.06.81 limburg 197 Derk van der Sluis De Duinkikkers 4.10.89 utrecht 198 Steven Blom Zwemclub Losser 4.11.89 overijssel 199 Daan Rosenboom Zeps 4.16.80 limburg 200 Erik Koot ZV Sassenheim 4.20.03 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiële NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl