Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

200m vrije slag meisjes minioren 5 1 Daphne de Wildt Aqua-Novio '94 2.32.13 gelderland 2 Chayenne Poorts Nimo 2.35.95 limburg 3 Serena Stel Oeza 2.37.25 nrd holland 4 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 2.37.68 haaglanden 5 Amber Aardema ESCA Zwemmen 2.37.86 gelderland 6 Audrey Bams ZC Eijsden 2.37.97 limburg 7 Amber Visser Appingedam 2.39.36 groningen 8 Carmen van de Rijt MZ&PC 2.39.57 limburg 9 Anouk van Nellestijn DWK 2.40.08 gelderland 10 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 2.41.17 zeeland 11 Tessa Vermeulen De Dolfijn 2.41.28 a' dam/' t gooi 12 Daniek Platje De Pinquin 2.41.41 groningen 13 Bernice Dijkhuis TriVia 2.41.46 groningen 14 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 2.42.48 rotterdam 15 Valerie van Roon D'ELFT 2.42.53 haaglanden 16 Kim Busch MNC Dordrecht 2.44.08 rotterdam 17 Aniek Bloemendaal DWV 2.44.64 gelderland 18 Bo Verhoeven Njord 2.45.24 brabant 19 Jessica van Dijk Kimbria 2.45.32 limburg 20 Janina Beckers Eurode/KZC 2.45.67 limburg 21 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 2.45.86 rotterdam 22 Cindy Rkman Poseidon'56 2.46.06 rotterdam 23 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 2.47.04 limburg 24 Willemein Hoving TriVia 2.47.12 groningen 25 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 2.47.23 gouwe rijnstreek 26 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 2.47.56 rotterdam 27 Christa Markslag Het Ravijn 2.47.57 overijssel 28 Brigit Beukeveld de Plons 2.48.06 drenthe 29 Kirsten Bies Dedemsvaart-AC 2.48.07 overijssel 30 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 2.48.07 overijssel 31 Rosanne Leeuwis DWK 2.48.20 gelderland 32 Sandra Jorwerda Zc Borger 2.48.26 drenthe 33 Revecka Reiber ZPC Bikkel Hoogeveen 2.48.40 drenthe 34 Anouk Zuidema De Aquaflippers 2.49.39 groningen 35 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 2.49.94 brabant 36 Sharon Velthuis Het Ravijn 2.49.98 overijssel 37 Sabrina Vosselman ZVV 2.50.00 gelderland 38 Marja Esmeijer Zoetermeer 2.50.60 haaglanden 39 Sabrina de Graaf De Geul 2.50.64 rotterdam 40 Kinge Zandringa sg Middelse-Skelp 2.50.71 friesland 41 Kristy van Braak ZPC Livo 2.50.80 gelderland 42 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 2.50.82 gelderland 43 Lisa Brantjes Kzc 2.51.13 nrd holland 44 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 2.51.32 limburg 45 Tobie Saparuwe Kimbria 2.51.36 limburg 46 Anneliene Zuidema sg Middelse-Skelp 2.51.50 friesland 47 Rebecca Jager ZC De Toekomst 2.51.66 drenthe 48 Nadja Sanderman VZ&PC 2.51.82 overijssel 49 Zoë van der Kwaak Zaanstad (SG) 2.51.94 nrd holland 50 Elise van Manen De Columbiaan 2.52.07 gouwe rijnstreek 51 Tialda Prins De Pinquin 2.52.65 groningen 52 Eefje Slootweg O Z & P C 2.52.67 overijssel 53 Tamara Maassen Aquapoldro 2.52.76 gelderland 54 Laurie Aarninkhof De Dinkel Denekamp 2.52.86 overijssel 55 Carmen Meijer Hpc 2.53.06 nrd holland 56 Mirjam de Raad Deltasteur 2.53.08 overijssel 57 Carmen ter Weele Octopus 2.53.76 gelderland 58 Eva van Ginneken De Vennen 2.54.04 brabant 59 Darleen Kagchelland ZPCH 2.54.29 a' dam/' t gooi 60 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 2.54.39 gelderland 61 Coqo Hendriks ZPC Bikkel Hoogeveen 2.54.76 drenthe 62 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 2.54.90 gouwe rijnstreek 63 Anouk van Dam Hpc 2.54.93 nrd holland 64 Robin Kneppers Nva/Hhc 2.55.00 nrd holland 65 Marlinde Schoonbeek TriVia 2.55.35 groningen 66 Maaike Doornwaard Deltasteur 2.55.42 overijssel 67 Inge Willemsen Appingedam 2.56.42 groningen 68 Gelinda Muskee de Plons 2.56.44 drenthe 69 Melanie Leunissen Nimo 2.56.44 limburg 70 Ellen Jager PWC Buitenpost 2.56.92 friesland 71 Nilce Mendes Barbosa Lac 2.57.20 rotterdam 72 Emma Arends TriVia 2.57.23 groningen 73 Nynke Klokman DZ & PC 2.57.69 friesland 74 Melina Knol Zaanstad (SG) 2.57.75 nrd holland 75 Blanca de Louw Aquapoldro 2.57.83 gelderland 76 Rianne de Croock ZC Valkenburg 2.58.05 limburg 77 Fleur Wijdeveld De Ganze 2.58.32 zeeland 78 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 2.58.47 brabant 79 Cheyenne Visser Wiekslag 2.58.57 rotterdam 80 Lynn Kamphuis DWV 2.58.73 gelderland 81 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 2.58.87 rotterdam 82 Matou Zwemmer De Rijn 2.58.92 gelderland 83 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 2.59.06 rotterdam 84 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 2.59.08 rotterdam 85 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 2.59.20 brabant 86 Joyce Rabou Dommelbaarzen 2.59.53 brabant 87 Jinte Worsteling De Houtrib 2.59.73 gelderland 88 Sabine Verweel Onderdak 2.59.88 zeeland 89 Michelle Meulenbroek Oceanus 2.59.94 a' dam/' t gooi 90 Diana van Halm Braam WVZ 3.00.13 haaglanden 91 Miranda van Valen de Devel 3.00.43 rotterdam 92 Chelsea Merfol De Rijn 3.00.51 gelderland 93 Fleur van Rijn Katwijk 3.00.55 gouwe rijnstreek 94 Mandy Gerritsen De Gelenberg 3.00.57 gelderland 95 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 3.00.99 gouwe rijnstreek 96 Bibiana Rischen TZC Vahalis 3.01.04 gelderland 97 Lilly de Wit MNC Dordrecht 3.01.06 rotterdam 98 Kelsey Tukker Poseidon'56 3.01.14 rotterdam 99 Serafina Vlijt de Roersoppers 3.01.24 limburg 100 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 3.01.36 brabant 101 Lotte Stoiber De Fuut 3.01.41 utrecht 102 Anne Vromans TRB/RES 3.01.47 brabant 103 Sanne ten Kate Eiffel Swimmers PSV 3.01.47 brabant 104 Uma Kraus D'ELFT 3.01.79 haaglanden 105 Lobke Schoonderbeek VZC E&P 3.02.03 utrecht 106 Carmen Weistra Orca 3.02.16 friesland 107 Corien van der Gaast sg Bolsward-Workum 3.02.67 friesland 108 Kim van der Putten ZV Westland Dijkglas 3.02.74 haaglanden 109 Lieke Remmits One Team Swimming 3.02.75 utrecht 110 Brighid van Uffelen WVZ 3.02.86 haaglanden 111 Silke Jonk DAW-Finenzo 3.02.93 nrd holland 112 Marjan van Heeringen MNC Dordrecht 3.03.10 rotterdam 113 Felicia Swets Aquapoldro 3.03.16 gelderland 114 Marijke Dorp van De Kempvis 3.03.28 rotterdam 115 Myrthe de Jong WVZ 3.03.58 haaglanden 116 Claudia de Buck De Schelde 3.03.63 zeeland 117 Eva Hagreis SG Twente 3.03.64 overijssel 118 Jildou Temming Avéna 3.03.65 friesland 119 Joniek Hooghoudt TriVia 3.03.69 groningen 120 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 3.03.97 friesland 121 Merel Tol Ed-Vo 3.04.05 nrd holland 122 Annick van der Kraats De Dinkel Denekamp 3.04.20 overijssel 123 Lisanne Tilstra Bubble 3.04.21 groningen 124 Emma Weustink De Dinkel Denekamp 3.04.33 overijssel 125 Daphne Erkens Nimo 3.04.67 limburg 126 Maud Bruynen Heldense zwemver. 3.05.27 limburg 127 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 3.05.32 nrd holland 128 Laura Keijser De Rijn 3.05.38 gelderland 129 Vera Martens WVZ 3.05.40 haaglanden 130 Lara Kluts LZ 1886-KartoenZ 3.05.47 gouwe rijnstreek 131 Shanna Veerman WZ&PC 3.05.48 nrd holland 132 Janneke Enzerink De Rijn 3.05.54 gelderland 133 Laura Roelevink SBC2000 3.05.54 brabant 134 Isa Brandsma Zv Aquarius 3.06.28 nrd holland 135 Ineke Hof 't Tolhekke 3.06.42 overijssel 136 Kirsten Opmeer Nunspeet 3.06.57 gelderland 137 Manon Molewijk De Schelde 3.06.78 zeeland 138 Tamara Borger TriVia 3.06.85 groningen 139 Eva Groenendijk SG Twente 3.06.95 overijssel 140 Lisanne van Faassen SG Twente 3.07.07 overijssel 141 Shania Haenen Eurode/KZC 3.07.13 limburg 142 Iris van de Crommert Zeester Meerval 3.07.23 brabant 143 Eva Brands Argo 3.07.29 brabant 144 Renée vd Besselaar AquAmigos 3.07.37 brabant 145 Marianne Arling Bubble 3.07.52 groningen 146 Julia Weustink De Dinkel Denekamp 3.07.64 overijssel 147 Simone van Megen ESCA Zwemmen 3.07.64 gelderland 148 Tessa Mennink NDD 3.07.74 gelderland 149 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 3.07.77 limburg 150 Anne Noom Zaanstad (SG) 3.07.90 nrd holland 151 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 3.08.21 rotterdam 152 Rachel de Vet De Vennen 3.08.28 brabant 153 Sanne den Herder DWV 3.08.32 gelderland 154 Celine de Jong A.Z.V.D. 3.08.43 nrd holland 155 Eva te Brinke GZV Marveld 3.08.57 gelderland 156 Apolonia Jacobs De Dinkel Denekamp 3.08.67 overijssel 157 Cheryl Zethof Oceanus 3.08.85 a' dam/' t gooi 158 Inge Schut Lac 3.09.13 rotterdam 159 Laura van Dijke De Krabben 3.09.32 brabant 160 Minou van Seventer de Devel 3.09.40 rotterdam 161 Lara de Zeeuw Orca 3.09.44 friesland 162 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 3.09.45 groningen 163 Demi Eberth De Kempvis 3.09.50 rotterdam 164 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 3.09.50 a' dam/' t gooi 165 Anaëlle de Briais Backer De Meer 3.09.51 gelderland 166 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 3.09.69 nrd holland 167 Manon Scherbeijn Scheldestroom 3.09.69 zeeland 168 Lisa Davidse Luctor et Emergo 3.09.76 zeeland 169 Marit van Zutphen Nautilus 3.09.90 brabant 170 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 3.10.57 gouwe rijnstreek 171 Bo van Aalst Arethusa 3.10.59 brabant 172 Naomi Cohen ZV Waterland 3.10.63 nrd holland 173 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 3.10.67 haaglanden 174 Mandy Voorthuizen EZV Enkhuizen 3.10.82 nrd holland 175 Gwen Sieswerda FZC ‘54 3.10.91 friesland 176 Linda Noord DZ & PC 3.11.24 friesland 177 Julia Vrooland Deltasteur 3.11.45 overijssel 178 Jip Langermans AquAmigos 3.11.62 brabant 179 Laureen Bekhuis O Z & P C 3.11.67 overijssel 180 Anne van de Loo Arethusa 3.11.84 brabant 181 Saritha van Zanten ZV Waterland 3.11.90 nrd holland 182 Yancey Bouman Zoetermeer 3.11.95 haaglanden 183 Veerle Claassen Hpc 3.12.12 nrd holland 184 Celine Buijssen HZPC 3.12.26 limburg 185 Luca Ebbinge Oceanus 3.12.26 a' dam/' t gooi 186 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 3.12.29 haaglanden 187 Mirjam Groendijk De Rijn 3.12.32 gelderland 188 Eileen Duits Widex GZC DONK 3.12.39 gouwe rijnstreek 189 Lisette Wolbers De Valken 3.12.53 drenthe 190 Claire van den Berg Zeester Meerval 3.12.56 brabant 191 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 3.13.00 zeeland 192 Chiara van Winsum AZ&PC 3.13.04 utrecht 193 Rani Skrabanja Mosaqua 3.13.05 limburg 194 Evelien Beenhakkers De Treffers 3.13.06 brabant 195 Moniek Klos De Vrije Slag 3.13.12 gelderland 196 Manon van Bentum Hieronymus 3.13.37 brabant 197 Nelie vd Kooi sg Middelse-Skelp 3.13.47 friesland 198 Suzanne Hobo Oceanus 3.13.48 a' dam/' t gooi 199 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 3.13.51 brabant 200 Karin Meinders Zignea 3.13.80 overijssel 201 Anne Ippel De Biesboschzwemmers 3.13.82 brabant 202 Isa Verwaal De Rijn 3.14.07 gelderland 203 Ivana Nagtegaal De IJsselmeeuwen 3.14.07 gelderland 204 Ayla Thiessen ZPC Nederweert 3.14.27 limburg 205 Michelle van Zon de Rog 3.14.27 limburg 206 Amber Winkelhuyzen Zeps 3.14.39 limburg 207 Kelsey Okkers Zaanstad (SG) 3.14.61 nrd holland 208 Rebecca Hietink De Zwoer 3.14.66 utrecht 209 Anique Burgers De Meer 3.14.73 gelderland 210 Pien Dijkhuis ZCM '86 3.14.83 groningen 211 Loes v.d. Linden De Berkelduikers 3.14.92 gelderland 212 Franka Rotterdam Zaanstad (SG) 3.14.97 nrd holland 213 Renske Dunhoft Zwemclub Losser 3.14.98 overijssel 214 Chantal Dentz AquAmigos 3.15.39 brabant 215 Anouk Hof SG Twente 3.15.42 overijssel 216 Rian Bongers RZL 3.15.43 limburg 217 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 3.15.67 drenthe 218 Kim Hutchinson De Rijn 3.15.80 gelderland 219 Lieke Schors RZL 3.16.26 limburg 220 Anne van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 3.16.30 drenthe 221 Luuke Smit Orca 3.16.32 friesland 222 Eva Koops Zc Borger 3.16.44 drenthe 223 Danique van den Bosch IJZPC 3.16.54 utrecht 224 Mirthe Kraus De IJsselmeeuwen 3.16.54 gelderland 225 Milou Peeters HZPC 3.16.58 limburg 226 Merve Ulu De Otters Het Gooi 3.16.87 a' dam/' t gooi 227 Merel Brinkman Flevo 3.16.92 gelderland 228 Emma Keur De Otters Het Gooi 3.16.96 a' dam/' t gooi 229 Xanne Kamerbeek E Z C 3.17.13 overijssel 230 Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 3.17.32 gouwe rijnstreek 231 Benthe Vries de De Reuring 3.17.38 nrd holland 232 Laura van Loenen Bubble 3.17.40 groningen 233 Lisette Groeneveld DWK 3.17.42 gelderland 234 Kyra Janssen Kimbria 3.17.50 limburg 235 Anna Smit Poseidon'56 3.17.53 rotterdam 236 Elvira Korthagen ZV Waterland 3.17.56 nrd holland 237 Veerle van Deursen Wiekslag 3.17.67 rotterdam 238 Sanne van Duijvenvoorde ZV Wijchen 3.17.70 gelderland 239 Danielle Trippenzee Orca 3.17.78 friesland 240 Meike Holdinga de Granaet 3.17.86 friesland 241 Amanda van Wezel ZV Zaltbommel 3.18.02 gelderland 242 Denise Ruijsch De Rijn 3.18.14 gelderland 243 Anaëlle de Briais Backer Aqua-Novio '94 3.18.20 gelderland 244 Maud Ruiter ESCA Zwemmen 3.18.58 gelderland 245 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 3.18.83 nrd holland 246 Sheri Zwietering A.Z.V.D. 3.19.00 nrd holland 247 Sophie van Hunen Aquapoldro 3.19.26 gelderland 248 Elodie Karres De Otters Het Gooi 3.19.27 a' dam/' t gooi 249 Sanne Schlingemann Nunspeet 3.19.39 gelderland 250 Daisy Nonkes Van Uden-De Gouwe 3.19.44 gouwe rijnstreek 251 Iris Provaas MZ&PC 3.19.50 limburg 252 Judith Kleinjan De Duck 3.19.70 rotterdam 253 Myrthe Schepers De Meer 3.19.80 gelderland 254 Danique de Vegt ESCA Zwemmen 3.19.89 gelderland 255 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 3.20.12 groningen 256 Britt Peters SG Twente 3.20.23 overijssel 257 Anne Brouwer Wiekslag 3.20.34 rotterdam 258 Roanne Stolk ZV Waterland 3.20.45 nrd holland 259 Eva van Zand Nova 3.20.52 groningen 260 Nadine Smits Orca 3.20.54 friesland 261 Saskia de Zeeuw ZVW '74 3.20.57 gelderland 262 Demi Molenaar De Fuut 3.20.59 utrecht 263 Romy Bonte Koewacht 3.20.77 zeeland 264 Carlijne Tap Zoetermeer 3.21.13 haaglanden 265 Felicia Groenewold De Schelde 3.21.63 zeeland 266 Celine Schoenmaker DWK 3.21.76 gelderland 267 Sanne Eskes Zwemclub Losser 3.22.13 overijssel 268 Ylva Wolterman De Stormvogel 3.22.51 zeeland 269 Eva Zekveld LZ 1886-KartoenZ 3.22.69 gouwe rijnstreek 270 Emma Lenting Oceanus 3.22.74 a' dam/' t gooi 271 Kimberley Westra Wiekslag 3.23.10 rotterdam 272 Shirley Ormel NDD 3.23.16 gelderland 273 Sophie Brouwer AZ&PC 3.23.16 utrecht 274 Wendy van Cleef Orca 3.23.24 friesland 275 Anouk Koster zc Oldambt 3.23.31 groningen 276 Anissa Mulder De Hardenberg 3.23.57 groningen 277 Hanneke Schoenmakers ZV Vlaardingen 3.23.94 rotterdam 278 Chloë Veenstra De Schelde 3.23.99 zeeland 279 Kim Jasper Neptunia '24 3.24.23 friesland 280 Cindy van Seventer de Devel 3.24.30 rotterdam 281 Sakura de Vries zc Oldambt 3.24.62 groningen 282 Demi Bunte Zwemclub Zeist 3.24.83 utrecht 283 Rosalie Spekreijse Neptunia '24 3.24.83 friesland 284 Sybel Helm van De Fuut 3.24.86 utrecht 285 Isabel van den Nieuwendijk Zv Aquarius 3.24.93 nrd holland 286 Inge Wubs ZPC Stadskanaal 3.24.95 groningen 287 Mandy van Beveren De Reuring 3.24.96 nrd holland 288 Julia v.d. A ZPC Stadskanaal 3.25.08 groningen 289 Dagmar Kruik Zuiderzeezwemmers 3.25.16 gelderland 290 Esther Kiezebrink De Vrije Slag 3.25.39 gelderland 291 Indra Reijnhout De Bevelanders 3.25.41 zeeland 292 Lisette Suyl NDD 3.25.45 gelderland 293 Marieke van den Berg Deltasteur 3.25.64 overijssel 294 Latoya van Laar Octopus 3.25.76 gelderland 295 Nina Verweij De Berkelduikers 3.26.35 gelderland 296 Renske van der Wijngaard de Veene 3.26.64 overijssel 297 Esmee Morel AZ&PC 3.26.82 utrecht 298 Femke van der Woerd AZ&PC 3.26.92 utrecht 299 Anouk Breugem WVZ 3.26.95 haaglanden 300 Renske Bassant AZ&PC 3.27.25 utrecht 301 Marion Hermens Aqua-Novio '94 3.27.29 gelderland 302 Lydia Stigter de Veene 3.27.45 overijssel 303 Barbara Matekovic WVZ 3.27.68 haaglanden 304 Marieke Yntema zc Oldambt 3.27.70 groningen 305 Geralda Woolderink de Veene 3.27.80 overijssel 306 Noa van der Horst Flevo 3.27.91 gelderland 307 Maartje Feldberg DAW-Finenzo 3.28.01 nrd holland 308 Esmee Salentijn De Dolfijn 3.28.37 a' dam/' t gooi 309 Iris Matser NDD 3.28.48 gelderland 310 Sanne Reukers De Dinkel Denekamp 3.28.60 overijssel 311 Kitty Lynn Joustra Zaanstad (SG) 3.28.70 nrd holland 312 Louse Foppen De Watervogels 3.28.72 gouwe rijnstreek 313 Marscha Kanders Olympia 3.28.86 gelderland 314 Britt Zweverink De Berkelduikers 3.29.26 gelderland 315 Carolien Nauta De Vikings 3.29.37 friesland 316 Els Venema De Aquaflippers 3.29.81 groningen 317 Roos Roeleveld De IJsselmeeuwen 3.30.08 gelderland 318 Nena Brouwer De Fuut 3.30.12 utrecht 319 Nienke Postma Orca 3.30.16 friesland 320 Noor Uiterwijk Winkel ZPC Bikkel Hoogeveen 3.30.19 drenthe 321 Elise Rotterdam Zaanstad (SG) 3.30.21 nrd holland 322 Roxane Dreuning Zaanstad (SG) 3.30.43 nrd holland 323 Lisanne Massink ZV Wijchen 3.30.61 gelderland 324 Rony Honkoop De Fuut 3.30.61 utrecht 325 Lin Kohen De Dolfijn 3.30.92 a' dam/' t gooi 326 Aïcha Croes Oceanus 3.32.28 a' dam/' t gooi 327 Karleen Oonk ZPC Livo 3.32.54 gelderland 328 Romy Vermaas zc De Schotejil 3.32.92 rotterdam 329 Anoek Huiskamp Octopus 3.33.10 gelderland 330 Kim Vastenburg de Vuursche 3.33.64 utrecht 331 Cheyenne Nguyen de Devel 3.33.76 rotterdam 332 Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 3.34.23 gouwe rijnstreek 333 Chiara van der Poel Widex GZC DONK 3.34.29 gouwe rijnstreek 334 Jeanette Wilkens Vriledo 3.34.41 drenthe 335 Maartje Westenberg de Forel 3.34.56 friesland 336 Lisa de Bruijne De Schelde 3.34.59 zeeland 337 Lisanne Bruin ZV Westland Dijkglas 3.34.92 haaglanden 338 Elise de Kwaadsteniet De Schelde 3.35.08 zeeland 339 Anne Versleijen MZC 80 3.35.70 gelderland 340 Susan Helmes ZV Wijchen 3.35.79 gelderland 341 Julia Keijzer Zuiderzeezwemmers 3.35.92 gelderland 342 Sanne Wandel De Rijn 3.36.48 gelderland 343 Nienke Mandemaker Rsw 3.36.50 rotterdam 344 Femke van der Zwaluw De Gelenberg 3.36.95 gelderland 345 Nika Marinus MSV- Zeemacht 3.37.04 nrd holland 346 Quinty Plet De Kempvis 3.37.23 rotterdam 347 Rosa Smit MNC Dordrecht 3.37.31 rotterdam 348 Marielle Wenting ZV Kerkdriel 3.37.64 gelderland 349 Daphne Louws De Stormvogel 3.37.67 zeeland 350 Eva Drager ESCA Zwemmen 3.37.73 gelderland 351 Vianne de Groot De Duck 3.37.99 rotterdam 352 Iris van Valen De Geul 3.38.08 rotterdam 353 Mette ter Burg WVZ 3.38.22 haaglanden 354 Eeke Nijland AZ&PC 3.38.29 utrecht 355 Skye Tomie Doerk Zaanstad (SG) 3.38.84 nrd holland 356 Laura de Groot sg Bolsward-Workum 3.40.87 friesland 357 Merel Schenau Pcg 3.40.93 rotterdam 358 Nancy Visser AZ&PC 3.41.04 utrecht 359 Shania Nguyen de Devel 3.41.08 rotterdam 360 Larissa Paans de Devel 3.41.14 rotterdam 361 Lianne van de Plicht Poseidon'56 3.41.46 rotterdam 362 Yaël Pak ZV Wijchen 3.41.61 gelderland 363 Chantal Bouquet Zaanstad (SG) 3.41.64 nrd holland 364 Hannah Dixon Widex GZC DONK 3.41.75 gouwe rijnstreek 365 Jaimy de Vrieze De Ganze 3.41.87 zeeland 366 Jolien Vinke De Schelde 3.41.98 zeeland 367 Sanna Minjon De IJsselmeeuwen 3.41.98 gelderland 368 Britt Paats ZV Sassenheim 3.42.29 gouwe rijnstreek 369 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 3.43.06 friesland 370 Vivienne Tucker D'ELFT 3.43.26 haaglanden 371 Suzanne Kah de Plons 3.43.28 drenthe 372 Jaymie Boshoven De Stelle 3.43.32 rotterdam 373 Laura de Ruijter Lac 3.44.13 rotterdam 374 Monica Trollmann Oude Veer 3.44.58 nrd holland 375 Eline van Zijl Zaanstad (SG) 3.45.00 nrd holland 376 Stephanie de Roos De Honte 3.45.33 zeeland 377 Esmée Rolloos Van Vliet Barracuda 3.45.42 gouwe rijnstreek 378 Femke van Tatenhove De Schelde 3.45.65 zeeland 379 Quinty de Ritter De Schelde 3.45.65 zeeland 380 Ailsa Groeneveld De Reuring 3.45.75 nrd holland 381 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 3.45.80 haaglanden 382 Romy Kruizinga ZPC Bikkel Hoogeveen 3.45.91 drenthe 383 Niene Meeuwsen ESCA Zwemmen 3.46.04 gelderland 384 Roos Geerars One Team Swimming 3.46.10 utrecht 385 Anniek Welmer De Berkelduikers 3.47.32 gelderland 386 Elena Laming Zwemclub Zeist 3.47.50 utrecht 387 Esmee Kiela De Grunte 3.47.67 overijssel 388 Lisa de Keyzer De Honte 3.47.92 zeeland 389 Sofie Lamens De Houtrib 3.48.32 gelderland 390 Kim Stoverink GZV Marveld 3.48.67 gelderland 391 Veronique Kamerling De Schelde 3.48.83 zeeland 392 Nora Dekker EZV Enkhuizen 3.48.96 nrd holland 393 Eva Kelderman MNC Dordrecht 3.49.52 rotterdam 394 Maaike Reus de De Kempvis 3.49.54 rotterdam 395 Tessa Nijenhuis BZC Dolfijnen 3.49.66 gelderland 396 Esmee Kleen sg Bolsward-Workum 3.50.65 friesland 397 Kim Witteveen Octopus 3.50.73 gelderland 398 Eline Hendriks AZ&PC 3.51.06 utrecht 399 Cynthia Oudshoorn De Meer 3.51.48 gelderland 400 Sharon van der Lem Kon. AZ 1870 3.52.18 a' dam/' t gooi 401 Channah Hoogerbrugge De Duck 3.52.59 rotterdam 402 Marianne Vellinga Kon. AZ 1870 3.53.01 a' dam/' t gooi 403 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 3.53.02 gouwe rijnstreek 404 Kirsten Becker Zwemclub Zeist 3.54.04 utrecht 405 Demy Appel ZV Waterland 3.54.71 nrd holland 406 Lyonne Stork ZV Kerkdriel 3.54.94 gelderland 407 Erinn Waanders Octopus 3.55.21 gelderland 408 Louise Chabert Lac 3.56.95 rotterdam 409 Manon van Assen De Houtrib 3.58.48 gelderland 410 Kayleigh Kloet Zeelandia 3.59.00 zeeland 411 Marleen Teerenstra Oude Veer 3.59.26 nrd holland 412 Christa Laurens ZV Sassenheim 4.04.06 gouwe rijnstreek 413 Doria Theodosiadis Zpb H&l 4.05.60 rotterdam 414 Kirby Spanjers ZV Wijchen 4.06.26 gelderland 415 Natasja Böseler De Bevelanders 4.06.66 zeeland 416 Carline Verhagen De Dolfijn 4.09.86 a' dam/' t gooi 417 Roos Roza De Rijn 4.10.49 gelderland 418 Lotte Hendriks De Otters Het Gooi 4.10.86 a' dam/' t gooi 419 Melanie Kaspers De Futen 4.12.51 a' dam/' t gooi 420 Sem Hermsen ZVW '74 4.14.63 gelderland 421 Mirna Wolters de Plons 4.15.07 drenthe 422 Diane Vink De Geul 4.15.38 rotterdam 423 Iris Oud Zuiderzeezwemmers 4.16.95 gelderland 424 Charlotte Pernot Het Y 4.22.83 a' dam/' t gooi 425 Lisanne Vegt De Zijl/LGB 4.30.43 gouwe rijnstreek 426 Mylan Chander ZV Vlaardingen 4.59.82 rotterdam

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 april 1987
Twee gerenommeerde Haagse verenigingen, Zian/Vitesse en HZ&PC, besluiten een fusie aan te gaan. De nieuwe naam bij de oprichtingsvergadering luidt: HZ Zian.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl