Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vlinderslag meisjes minioren 5 1 Chayenne Poorts Nimo 1.21.34 limburg 2 Kim Busch MNC Dordrecht 1.22.37 rotterdam 3 Tess Tjokrodikromo De Houtrib 1.24.23 gelderland 4 Anouk van Nellestijn DWK 1.25.20 gelderland 5 Hinke Oosterhoff Luctor et Emergo 1.25.58 zeeland 6 Aniek Bloemendaal DWV 1.25.73 gelderland 7 Daphne de Wildt Aqua Novio ī94 1.25.89 gelderland 8 Tessa Vermeulen De Dolfijn 1.26.07 a'dam/'t gooi 9 Amber Visser Appingedam 1.26.36 groningen 10 Sabrina Vosselman ZVV 1.27.48 gelderland 11 Kinge Zandringa sg Middelse-Skelp 1.27.84 friesland 12 Carmen Weistra Orca 1.28.00 friesland 13 Daniek Platje De Pinquin 1.28.57 groningen 14 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 1.28.76 limburg 15 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.28.76 haaglanden 16 Audrey Bams ZC Eijsden 1.28.93 limburg 17 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 1.29.26 limburg 18 Rebecca Jager ZC De Toekomst 1.29.97 drenthe 19 Amber Aardema ESCA Zwemmen 1.30.48 gelderland 20 Kristy van Braak ZPC Livo 1.30.95 gelderland 21 Eva van Ginneken ZV De Vennen 1.31.21 noord brabant 22 Myrle Schoones Z&PV Nuenen 1.31.94 noord brabant 23 Loes van Herwijnen ZV Kerkdriel 1.32.06 gelderland 24 Saritha van Zanten ZV Waterland 1.32.27 nrd holland 25 Tialda Prins De Pinquin 1.32.50 groningen 26 Valerie van Roon D'Elft 1.32.64 haaglanden 27 Chelsea Merfol De Rijn 1.32.82 gelderland 28 Anouk Zuidema De Aquaflippers 1.33.06 groningen 29 Eefje Slootweg O Z & P C 1.33.60 overijssel 30 Anouk van Dam Hpc 1.33.82 nrd holland 31 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.33.82 rotterdam 32 Bo Verhoeven Njord 1.33.84 noord brabant 33 Felicia Swets Aquapoldro 1.33.86 gelderland 34 Sabrina de Graaf De Geul 1.34.12 rotterdam 35 Diana van Halm Braam WVZ 1.34.21 haaglanden 36 Brigit Beukeveld de Plons 1.34.50 drenthe 37 Simone van Megen ESCA Zwemmen 1.34.69 gelderland 38 Lynn Kamphuis DWV 1.34.92 gelderland 39 Ellen Jager PWC 1.35.03 friesland 40 Fenna Kranendonk Aqua'68-Najade 1.35.15 drenthe 41 Lara Bink LZ 1886-KartoenZ 1.35.46 gouwe rijnstreek 42 Willemein Hoving TriVia 1.35.46 groningen 43 Janina Beckers Eurode/KZC 1.35.53 limburg 44 Blanca de Louw Aquapoldro 1.35.80 gelderland 45 Cindy Rkman Poseidon'56 1.35.84 rotterdam 46 Lilly de Wit MNC Dordrecht 1.35.94 rotterdam 47 Elles Tijink De Dinkel 1.36.10 overijssel 48 Lisa Brantjes Kzc 1.36.68 nrd holland 49 Sanne Advocaat MNC Dordrecht 1.36.77 rotterdam 50 Tessa Bruijgoms MNC Dordrecht 1.36.85 rotterdam 51 Emma Weustink De Dinkel 1.37.39 overijssel 52 Frederique Stuit Olympia 1.37.42 gelderland 53 Nynke Klokman DZ & PC 1.37.68 friesland 54 Joyce Rabou De Dommelbaarzen 1.37.78 noord brabant 55 Lobke Schoonderbeek VZC E&P 1.37.92 utrecht 56 Nadja Sanderman VZ&PC 1.37.95 overijssel 57 Rosanne Leeuwis DWK 1.38.17 gelderland 58 Mirjam de Raad Deltasteur 1.38.28 overijssel 59 Nilce Mendes Barbosa LAC 1.38.32 rotterdam 60 Manon Scherbeijn Scheldestroom 1.38.36 zeeland 61 Esmee Buddenberg De Zeehond '73 1.38.38 rotterdam 62 Ineke Hof 't Tolhekke 1.38.67 overijssel 63 Maritte Pisters Zeester Meerval 1.38.78 noord brabant 64 Yancey Bouman Zoetermeer 1.39.03 haaglanden 65 Lieke Remmits One Team Swimming 1.39.08 utrecht 66 Shania Haenen Eurode/KZC 1.39.41 limburg 67 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.39.67 haaglanden 68 Bernice Dijkhuis TriVia 1.39.74 groningen 69 Marieke Klijnstra ZPC Stadskanaal 1.39.81 groningen 70 Inge Willemsen Appingedam 1.39.91 groningen 71 Elise van Manen De Columbiaan 1.40.26 gouwe rijnstreek 72 Charlotte Eykelenboom Poseidon'56 1.40.55 rotterdam 73 Marlies v/d brug DZ & PC 1.40.60 friesland 74 Laurie Aarninkhof De Dinkel 1.40.89 overijssel 75 Melina Knol Zaanstad (SG) 1.41.22 nrd holland 76 Joniek Hooghoudt TriVia 1.41.26 groningen 77 Shanna Veerman WZ&PC Purmerend 1.41.27 nrd holland 78 Tamara Maassen Aquapoldro 1.41.57 gelderland 79 Dagmar Veldman Eemsrobben 1.41.70 groningen 80 Merel Tol Ed-Vo 1.41.93 nrd holland 81 Mandy Gerritsen De Gelenberg 1.42.07 gelderland 82 Julia Minnema LZ 1886-KartoenZ 1.42.32 gouwe rijnstreek 83 Sanne ten Kate Eiffel Swimmers PSV 1.42.47 noord brabant 84 Fleur Wijdeveld De Bevelanders 1.42.57 zeeland 85 Lisanne van Faassen WS Twente 1.42.70 overijssel 86 Bibiana Rischen TZC Vahalis 1.42.82 gelderland 87 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.42.87 haaglanden 88 Christa Markslag Het Ravijn 1.42.95 overijssel 89 Danielle Trippenzee Orca 1.43.39 friesland 90 Maaike Doornwaard Deltasteur 1.43.48 overijssel 91 Lucy Jager TZC Vahalis 1.43.51 gelderland 92 Kirsten Opmeer Nunspeet 1.43.62 gelderland 93 Romee Rikkert Van Vliet Barracuda 1.43.68 gouwe rijnstreek 94 Elvira Korthagen ZV Waterland 1.43.78 nrd holland 95 Romy Bonte ZCKoewacht 1.43.84 zeeland 96 Lisanne Tilstra Bubble 1.43.92 groningen 97 Iris de Jong HZ&PC Heerenveen 1.43.95 friesland 98 Roanne Stolk ZV Waterland 1.44.01 nrd holland 99 Sharon Velthuis Het Ravijn 1.44.11 overijssel 100 Lotte Verbiesen Zeester Meerval 1.44.13 noord brabant 101 Sabine Verweel ZV Onderdak 1.44.27 zeeland 102 Jildou Temming Avťna 1.44.37 friesland 103 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.44.50 haaglanden 104 Serafina Vlijt de Roersoppers 1.44.54 limburg 105 Darleen Kagchelland ZPCH 1.44.67 a'dam/'t gooi 106 Sandra Jorwerda Zc Borger 1.44.70 drenthe 107 Merve Ulu De Otters Het Gooi 1.44.98 a'dam/'t gooi 108 Amanda van Wezel ZV Zaltbommel 1.44.98 gelderland 109 Emma Arends TriVia 1.44.99 groningen 110 Brighid van Uffelen WVZ 1.45.18 haaglanden 111 Rixt-Nynke Zijlstra de Granaet 1.45.34 friesland 112 Naomi Cohen ZV Waterland 1.45.55 nrd holland 113 Emma Keur De Otters Het Gooi 1.45.70 a'dam/'t gooi 114 Aniek Ketelings RZ 1.45.75 limburg 115 Anneliene Zuidema sg Middelse-Skelp 1.45.84 friesland 116 Sterre Mooiweer ZPC Maarkel 1.45.86 overijssel 117 Eva Groenendijk WS Twente 1.45.91 overijssel 118 Julia Weustink De Dinkel 1.46.87 overijssel 119 Marijke Dorp van De Kempvis 1.47.03 rotterdam 120 Bo van Aalst Arethusa 1.47.09 noord brabant 121 Anne Noom DAW-Finenzo 1.47.12 nrd holland 122 Ayla Thiessen ZPC Nederweert 1.47.19 limburg 123 Serena Stel Oeza 1.47.32 nrd holland 124 Rian Bongers RZL 1.47.50 limburg 125 Apolonia Jacobs De Dinkel 1.47.67 overijssel 126 Daphne Erkens Nimo 1.47.78 limburg 127 Linda Noord DZ & PC 1.47.93 friesland 128 Tamara Brouwers Eiffel Swimmers PSV 1.48.15 noord brabant 129 Rebecca Hietink De Zwoer 1.48.58 utrecht 130 Lara Kluts LZ 1886-KartoenZ 1.48.60 gouwe rijnstreek 131 Elle Hoevenaars Zeester Meerval 1.48.91 noord brabant 132 Melanie Leunissen Nimo 1.49.06 limburg 133 Evelien Beenhakkers De Treffers 1.49.17 noord brabant 134 Skye Tomie Doerk Zaanstad (SG) 1.49.18 nrd holland 135 Annick van der Kraats De Dinkel 1.49.23 overijssel 136 Laura van Dijke De Krabben 1.49.32 noord brabant 137 Laura Roelevink SBC2000 1.49.35 noord brabant 138 Cheryl Zethof Oceanus 1.49.44 a'dam/'t gooi 139 Michelle Meulenbroek Oceanus 1.49.46 a'dam/'t gooi 140 Jobine Akershoek De Stelle 1.49.52 rotterdam 141 Ilona van Ginneken TRB/RES 1.49.53 noord brabant 142 Laureen Bekhuis O Z & P C 1.49.82 overijssel 143 Corien van der Gaast sg Bolsward-Workum 1.49.99 friesland 144 Anouk Koster zc Oldambt 1.50.02 groningen 145 Veerle van Deursen Wiekslag 1.50.06 rotterdam 146 Aniek de Peijper SBC2000 1.50.29 noord brabant 147 AnaŽlle De Briais Backer De Meer 1.50.36 gelderland 148 Moniek Klos De Vrije Slag 1.50.54 gelderland 149 Daisy Beetstra De Zeeschuimers 1.50.55 nrd holland 150 Denise Iwema De Spatters 1.50.70 drenthe 151 Myrthe Vreeswijk LZ 1886-KartoenZ 1.50.97 gouwe rijnstreek 152 Anne Snoeren TRB/RES 1.51.02 noord brabant 153 Maran Thijert Hellas-Glana 1.51.31 limburg 154 Bo van Ieperen Arethusa 1.51.44 noord brabant 155 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 1.51.45 rotterdam 156 Vivian Hermans ZPC Nederweert 1.51.52 limburg 157 Fleur van Rijn Katwijk 1.51.53 gouwe rijnstreek 158 Amber Winkelhuijzen Zeps 1.51.75 limburg 159 Silke Jonk DAW-Finenzo 1.51.81 nrd holland 160 Veerle Claassen Hpc 1.51.83 nrd holland 161 Lisa Coppelmans AquAmigos 1.52.02 noord brabant 162 Manon Molewijk De Schelde 1.52.03 zeeland 163 Cindy van Seventer De Devel 1.52.16 rotterdam 164 Maud Ruiter ESCA Zwemmen 1.52.26 gelderland 165 Eileen Duits Widex GZC DONK 1.52.32 gouwe rijnstreek 166 Ageeth Dekker ZPC Stadskanaal 1.52.33 groningen 167 Lotte Stoiber De Fuut 1.52.39 utrecht 168 Marleen Hof WS Twente 1.52.47 overijssel 169 Barbara Matekovic WVZ 1.52.54 haaglanden 170 Kitty Lynn Joustra Zaanstad (SG) 1.52.72 nrd holland 171 Suzanne Hospers De Kikker 1.52.82 drenthe 172 Benthe de Vries De Reuring 1.53.03 nrd holland 173 Esmee Salentijn De Dolfijn 1.53.18 a'dam/'t gooi 174 Lisa Davidse Luctor et Emergo 1.53.26 zeeland 175 Jacqueline Charpentier ZC Eijsden 1.53.28 limburg 176 Miranda van Valen De Devel 1.53.35 rotterdam 177 Eva Hagreis WS Twente 1.53.36 overijssel 178 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.53.59 haaglanden 179 Celina Buijssen HZPC 1.53.67 limburg 180 Sanne van de Pol De Biesboschzwemmers 1.53.78 noord brabant 181 Gwendoline Kruit KZV de Lansingh 1.53.78 rotterdam 182 Gina Feenstra Mosa Regio 1.53.80 limburg 183 Rani Skrabanja Mosaqua 1.53.88 limburg 184 Judith Kleinjan De Duck 1.54.02 rotterdam 185 Denise van Kessel Nautilus 1.54.03 noord brabant 186 Claire van den Berg Zeester Meerval 1.54.24 noord brabant 187 Iris van de Crommert Zeester Meerval 1.54.28 noord brabant 188 Jinte Worsteling De Houtrib 1.54.43 gelderland 189 Tarryn Macleod DAW-Finenzo 1.54.60 nrd holland 190 Yara Hoofs TRB/RES 1.54.76 noord brabant 191 Brigitte van de Veen de Granaet 1.54.87 friesland 192 Iris Provaas MZ&PC 1.54.88 limburg 193 Marit van Zutphen Nautilus 1.54.97 noord brabant 194 Quinty Plet De Kempvis 1.55.19 rotterdam 195 Robin Kneppers Nva/Hhc 1.55.30 nrd holland 196 Gwen Sieswerda FZC Ď54 1.55.31 friesland 197 Karin Meinders Zignea 1.55.42 overijssel 198 Chantal Dentz AquAmigos 1.55.54 noord brabant 199 Imke Bun ZCKoewacht 1.55.56 zeeland 200 Sybel Helm van De Fuut 1.55.71 utrecht 201 Danique van den Bosch Ijzpc 1.55.79 utrecht 202 Sophie Brouwer AZ&PC 1.55.79 utrecht 203 Carlijne Tap Zoetermeer 1.55.82 haaglanden 204 Nienke van der Zee W.Z. & P.C. Triton 1.56.13 a'dam/'t gooi 205 Esther Provaas MZ&PC 1.56.28 limburg 206 Kelsey Tukker Poseidon'56 1.56.35 rotterdam 207 Marloes van der Vlies Luctor et Emergo 1.56.47 zeeland 208 Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 1.56.56 nrd holland 209 Lieke Schors RZL 1.56.58 limburg 210 Demi Eberth De Kempvis 1.56.88 rotterdam 211 Chiara van Winsum AZ&PC 1.56.95 utrecht 212 Larissa Paans De Devel 1.57.27 rotterdam 213 Isa Brandsma Zv Aquarius 1.57.65 nrd holland 214 Iris Bolink Het Ravijn 1.57.82 overijssel 215 Mandy van Beveren De Reuring 1.58.12 nrd holland 216 Kim Lassche ZVZwartsluis 1.58.23 overijssel 217 Trang Hoang De Devel 1.58.37 rotterdam 218 Maud Cox RZL 1.58.70 limburg 219 Sanne Eskes Zwemclub Losser 1.58.82 overijssel 220 Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 1.59.09 nrd holland 221 Anna Smit Poseidon'56 1.59.67 rotterdam 222 Pien Dijkhuis ZCM '86 1.59.83 groningen 223 Kimberley Westra Wiekslag 1.59.98 rotterdam 224 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 2.00.02 limburg 225 Claudia de Buck De Schelde 2.00.57 zeeland 226 ChloŽ Veenstra De Schelde 2.00.70 zeeland 227 AÔcha Croes Oceanus 2.00.81 a'dam/'t gooi 228 Nadine Smits Orca 2.01.48 friesland 229 Louisa Sistermans De Columbiaan 2.01.68 gouwe rijnstreek 230 Kim Vastenburg de Vuursche 2.01.90 utrecht 231 Kimberley Derks Rapido '82 2.01.97 nrd holland 232 Isabel van den Nieuwndijk Zv Aquarius 2.02.43 nrd holland 233 Michelle van Zon de Rog 2.03.00 limburg 234 Demi Molenaar De Fuut 2.03.61 utrecht 235 Meike Holdinga de Granaet 2.03.63 friesland 236 Luuke Smit Orca 2.03.73 friesland 237 Sanne Reukers De Dinkel 2.03.76 overijssel 238 Marijn Brehler De Columbiaan 2.04.17 gouwe rijnstreek 239 Wendy van Cleef Orca 2.04.69 friesland 240 Indra Reijnhout De Bevelanders 2.04.98 zeeland 241 Elena Laming Zwemclub Zeist 2.05.42 utrecht 242 Renske Dunhoft Zwemclub Losser 2.06.54 overijssel 243 Hannah Dixon Widex GZC DONK 2.08.88 gouwe rijnstreek 244 Nienke Postma Orca 2.10.83 friesland 245 Eva Zekveld LZ 1886-KartoenZ 2.11.17 gouwe rijnstreek 246 Vivian de Kok De Haaien 2.11.50 utrecht 247 Imelda Jansen Noordwijkerhout 2.12.51 gouwe rijnstreek 248 Meryl Rimmelzwaan De Watervogels 2.16.38 gouwe rijnstreek 249 Jaimy de Vrieze Z&PC de Ganze 2.17.19 zeeland 250 Kirsten Becker Zwemclub Zeist 2.20.16 utrecht 251 Carline Verhagen De Dolfijn 2.24.53 a'dam/'t gooi 252 Stephanie de Roos De Honte 2.37.07 zeeland

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




16 juli 1994
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.
Bram van Haandel wordt in Drachten kampioen van Nederland op de 50 meter rugslag. In geheel eigen stijl vestigt hij met 27.07 het eerste officiŽle NR op deze afstand.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl