Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

50m vlinderslag meisjes minioren 4 1 Marieke Tienstra TriVia 0.38.31 groningen 2 Renee Roosen ZC Eijsden 0.41.86 limburg 3 Anouk van Noord Oceanus 0.42.77 a'dam-'t gooi 4 Jade Groeneveld De Biesboschzwemmers 0.42.79 brabant 5 Isobel Bowring DES 0.42.86 haaglanden 6 Melissa Baars IJZPC 0.42.93 utrecht 7 Nina Geul Aqua Novio ´94 0.43.04 gelderland 8 Eelke Roman LZ 1886-KartoenZ 0.43.71 gouwe-rijnstreek 9 Lonneke Graansma TriVia 0.43.71 groningen 10 Erica Schoenmakers Z&PV Nuenen 0.43.94 brabant 11 Nikita van den Ouden Luctor et Emergo 0.44.02 zeeland 12 Soraya Wasser Eiffel Swimmers PSV 0.44.14 brabant 13 Selina Nie WZK 0.44.29 haaglanden 14 Anouk Gerrits Zegenwerp 0.44.54 brabant 15 Katja Kuijlaars MNC Dordrecht 0.44.61 rotterdam 16 Sabine Voltman ESCA 0.44.67 gelderland 17 Manon Aerssens Scheldestroom 0.44.70 zeeland 18 Vivian van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 0.44.86 gelderland 19 Eline Hartogs Z&PV Nuenen 0.44.89 brabant 20 Nikita Mik TriVia 0.45.08 groningen 21 Floor Eggemont Poseidon'56 0.45.13 rotterdam 22 Merel Punt Poseidon'56 0.45.17 rotterdam 23 Ellen van Duren sg Noord Limburg 0.45.22 limburg 24 Isabel Nibourg De Dinkel Denekamp 0.45.39 overijssel 25 Fabienne IJsselstein MNC Dordrecht 0.45.42 rotterdam 26 Robin Weessies De Pinquin 0.45.61 groningen 27 Esmeralda van Werkhoven Pcg 0.45.82 rotterdam 28 Ilse Marije Sijpersma Neptunia '24 0.46.10 friesland 29 Naomi Rozema DZ & PC 0.46.10 friesland 30 Nienke Aalbers W.Z. & P.C. Triton 0.46.12 a'dam-'t gooi 31 Cynthia Koerhuis De Spatters 0.46.27 drenthe 32 Rafaëlla van Nee Het Y 0.46.36 a'dam-'t gooi 33 Saskia Koolen De Watervogels 0.46.47 gouwe-rijnstreek 34 Vianne den Dulk De Columbiaan 0.46.48 gouwe-rijnstreek 35 Lotte van den Boogaard De Gelenberg 0.46.89 gelderland 36 Frederique Janssen Arethusa 0.46.95 brabant 37 Sofie van der Plas Katwijk 0.47.05 gouwe-rijnstreek 38 Maaike Past Aquapoldro 0.47.11 gelderland 39 Mariko de Niet De Otters Het Gooi 0.47.45 a'dam-'t gooi 40 Evi Mijnster Dwf 0.47.60 rotterdam 41 Mathilde Nijzingh De Spatters 0.47.61 drenthe 42 Ruby Belfor De Columbiaan 0.47.66 gouwe-rijnstreek 43 Denise Blok MZ&PC 0.47.69 limburg 44 Cynthia van den Broek Trb/Res 0.47.92 brabant 45 Shanice Beekman Luctor et Emergo 0.48.33 zeeland 46 Laura Rolink De Dinkel Denekamp 0.48.42 overijssel 47 Laura Stegge Zwemclub Losser 0.48.42 overijssel 48 Nikita Vos Hpc 0.48.49 noord holland 49 Simone Krans De Kikker 0.48.51 drenthe 50 Manon Korfage Zwemclub Losser 0.48.67 overijssel 51 Iona van der Toorn WVZ 0.48.73 haaglanden 52 Mienke Waninge Nunspeet 0.48.74 gelderland 53 Maaike Zandberg Trb/Res 0.48.79 brabant 54 Moesha Wartes De Dolfijn 0.48.98 a'dam-'t gooi 55 Sophie Schagen De Houtrib 0.48.98 gelderland 56 Vera Bos WVZ 0.49.08 haaglanden 57 Sterre Schlicher RZ 0.49.10 limburg 58 Eline Bekkers De Stormvogel 0.49.13 zeeland 59 Renske Mulder O Z & P C 0.49.13 overijssel 60 Wieke Kool DWK 0.49.13 gelderland 61 Rachèl v.d. Plas De Otters Het Gooi 0.49.18 a'dam-'t gooi 62 Fenna Louwsma Orca 0.49.19 friesland 63 Amber Thevissen de Roersoppers 0.49.25 limburg 64 Quinty Stewart Zeester/Meerval 0.49.51 brabant 65 Rosalie Baarda Orca 0.49.58 friesland 66 Irene Linderhof SC Salland 0.49.60 overijssel 67 Emma Bos ZPC Stadskanaal 0.49.70 groningen 68 Elaine Hoekzema DWK 0.49.82 gelderland 69 Carolien Verbiest Onderdak 0.50.02 zeeland 70 Malon Hanssen ROB 0.50.40 limburg 71 Laura van de Kamp Aqua Novio ´94 0.50.57 gelderland 72 Lisanne van Giessen ZVDO'74 0.50.59 brabant 73 Merel van Lochem ZPC Livo 0.50.69 gelderland 74 Shanna Holtrop Zuiderzeezwemmers 0.50.70 gelderland 75 Isabel van der Boor MNC Dordrecht 0.50.91 rotterdam 76 Romy de Laat Wiekslag 0.50.91 rotterdam 77 Marit ter Weeme NZ&PC 0.50.96 gouwe-rijnstreek 78 Hinke Groos DZ & PC 0.51.23 friesland 79 Rianne Bresser Poseidon'56 0.51.23 rotterdam 80 Feya Boomsma Orca 0.51.40 friesland 81 Anouk van Haaren De Stormvogel 0.51.42 zeeland 82 Nina Vriezelaar MZ&PC 0.51.42 limburg 83 Hilde Litjens HZPC 0.51.46 limburg 84 Gail Besselink DWV 0.51.48 gelderland 85 Isrid Wigman De Ganze 0.51.53 zeeland 86 Alice van Zand Nova 0.51.64 groningen 87 Annika Spijker De Krabben 0.51.75 brabant 88 Jessica Bloks De Dommelbaarzen 0.51.81 brabant 89 Bibi Stokvis ZV De Bron 0.51.83 noord holland 90 Noga Arad WZK 0.51.95 haaglanden 91 Kirsten Lingbeek De Inktvis 0.52.09 groningen 92 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 0.52.10 haaglanden 93 Marliene Grave ZVV 0.52.11 gelderland 94 Karlijn Spijker De Krabben 0.52.13 brabant 95 Saartje Vermeulen BZV 0.52.14 brabant 96 Lotte Kuipers De Dinkel Denekamp 0.52.16 overijssel 97 Marit van der Lee Zeester/Meerval 0.52.21 brabant 98 Sterre Bax De Otters Het Gooi 0.52.25 a'dam-'t gooi 99 Daphne van den Bos SBC2000 0.52.29 brabant 100 Ilse Wijnmaalen Pcg 0.52.42 rotterdam 101 Britt Wirtz De Dommelbaarzen 0.52.46 brabant 102 Christa de Vries FZC'54 0.53.03 friesland 103 Stella Peeters Nimo 0.53.11 limburg 104 Heleen de Lange De Bevelanders 0.53.14 zeeland 105 Abigail Pengel Het Y 0.53.20 a'dam-'t gooi 106 Ellen Verschuuren ZVW '74 0.53.36 gelderland 107 Sanne Ditzel Aquapoldro 0.53.36 gelderland 108 Erin-Lisa Dalm Brunssum 0.53.41 limburg 109 Geke Hofhuis De Dinkel Denekamp 0.53.48 overijssel 110 Laurette van der Woning De Dinkel Denekamp 0.53.64 overijssel 111 Mirthe Offenga de Vikings 0.53.69 friesland 112 Leonie Vos DAW-Finenzo 0.53.80 noord holland 113 Yvonne van der Burgh ZV Strijen 0.53.84 rotterdam 114 Hannah McHendrie De Futen 0.53.94 a'dam-'t gooi 115 Myrthe Goertz Zeps 0.53.98 limburg 116 Naomi Oolthuis ZPC Livo 0.54.06 gelderland 117 Jody Savelberg Eurode/KZC 0.54.08 limburg 118 Giovanna Bartelings de Devel 0.54.27 rotterdam 119 Jasmijn Padt DAW-Finenzo 0.54.28 noord holland 120 Ely van Kraaij Zeester/Meerval 0.54.35 brabant 121 Meike Romeijnsen De Schelde 0.54.38 zeeland 122 Danique Jansen ZV Scholtenhagen 0.54.42 overijssel 123 Odette Holster zc De Schotejil 0.54.56 rotterdam 124 Sam Nouwens De Fuut 0.54.67 utrecht 125 Isabel Punt A.Z.V.D. 0.54.76 noord holland 126 Pien Schravesande ACZ 0.54.78 rotterdam 127 Tessa Folkertsma DZ & PC 0.54.78 friesland 128 Mireille Larkens Appingedam 0.54.89 groningen 129 Lotte Middelbos ZV de Gooye 0.54.92 rotterdam 130 Jeanine Westerhof WS Twente 0.55.10 overijssel 131 Alyssa van der Lans ZV Westland Dijkglas 0.55.12 haaglanden 132 Chayene Bolhuis GZVW 0.55.12 groningen 133 Mariecke de Beer ZON/S&S 0.55.15 limburg 134 Tessa Bakker De Otters Het Gooi 0.55.19 a'dam-'t gooi 135 Silke Rinsma HZ&PC Heerenveen 0.55.20 friesland 136 Elize Zwinkels ZV Westland Dijkglas 0.55.26 haaglanden 137 Lysbeth Koster Avena 0.55.34 friesland 138 Iva den Haan KZV de Lansingh 0.55.36 rotterdam 139 Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 0.55.45 gouwe-rijnstreek 140 Janine Smilde ZCM '86 0.55.46 groningen 141 Lynn Mariman Koewacht 0.55.50 zeeland 142 Sigrid Hogendorp FZC'54 0.55.57 friesland 143 Claudia Norder DZ & PC de IJsel 0.55.58 overijssel 144 Sabine Lageweg HZ&PC Heerenveen 0.55.60 friesland 145 Naomi Geurts ZV Zaltbommel 0.55.76 gelderland 146 Amara Veugen Dzt'62 0.55.87 brabant 147 Regina van 't Veer Zaanstad (SG) 0.55.98 noord holland 148 Romy van de Kop TZC Vahalis 0.56.02 gelderland 149 Danielle Bijsterbosch Octopus 0.56.20 gelderland 150 Pleun Huigens De Treffers 0.56.22 brabant 151 Britt Landegge ZC '90 0.56.36 gelderland 152 Femke van Eck Argo 0.56.45 brabant 153 Stefani Buenrostro De Columbiaan 0.56.48 gouwe-rijnstreek 154 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 0.56.56 limburg 155 Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 0.56.65 gouwe-rijnstreek 156 Daphne Heemskerk De Columbiaan 0.56.68 gouwe-rijnstreek 157 Sanne Rebers Hieronymus 0.56.76 brabant 158 Simone Slootbeek De Columbiaan 0.56.78 gouwe-rijnstreek 159 Sytske van der Laan d'ELFT 0.56.85 haaglanden 160 Karlijn van der Werf De Pinquin 0.57.39 groningen 161 Maartje Pollemans De Dinkel Denekamp 0.57.42 overijssel 162 Manon Bos GZVW 0.57.44 groningen 163 Florance Lakiere MZ&PC 0.57.67 limburg 164 Janneke Wouters BZV 0.57.77 brabant 165 Nadine van Brink AZL 0.57.77 haaglanden 166 Annemarie Meijer De Duck 0.57.89 rotterdam 167 Rixt Keetman WS Twente 0.57.89 overijssel 168 Kirsten Terlouw ACZ 0.57.92 rotterdam 169 Emily de Zee Zwemclub Losser 0.58.02 overijssel 170 Lot Kuilboer Zv Aquarius 0.58.19 noord holland 171 Julia Huijsmans zc De Schotejil 0.58.29 rotterdam 172 Anne de Meurichy De Honte 0.58.44 zeeland 173 Anika van der Wal Orca 0.58.46 friesland 174 Jessie Stegeman zpc Maarkel 0.58.51 overijssel 175 Tippy Rolink De Dinkel Denekamp 0.58.51 overijssel 176 Edith Krist Rapido '82 0.58.55 noord holland 177 Anna Witteveen ZVW '74 0.58.60 gelderland 178 Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 0.58.84 noord holland 179 Aniek de Beer Zeester/Meerval 0.58.97 brabant 180 Esther Meinsma DZ & PC 0.59.29 friesland 181 Mendy Koo De Haaien 0.59.29 utrecht 182 Nastaran Tavakoli IJZPC 0.59.29 utrecht 183 Sascha Rozemeijer Aquafit 0.59.30 noord holland 184 Loes van Eindhoven Argo 0.59.36 brabant 185 Kayleigh Oosthuizen De Houtrib 0.59.61 gelderland 186 Chiara Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 0.59.75 friesland 187 Aniek Giesselink O Z & P C 0.59.89 overijssel 188 Aisha Boelen Dwf 0.59.91 rotterdam 189 Myrthe van Beek DAW-Finenzo 0.59.91 noord holland 190 Kathleen de Boer De Haaien 1.00.29 utrecht 191 Dana Bosman Oceanus 1.00.30 a'dam-'t gooi 192 Hanna Kellner DZ & PC 1.00.56 friesland 193 Doreen Ott TriVia 1.00.66 groningen 194 Eva Mommers Van Vliet Barracuda 1.00.66 gouwe-rijnstreek 195 Iris Gerritzen De Houtrib 1.00.80 gelderland 196 Laura Valent Koewacht 1.00.85 zeeland 197 Rebecca Onderstal De Zijl/LGB 1.01.18 gouwe-rijnstreek 198 Kirsten Westerhuis DZ & PC 1.01.31 friesland 199 Amber van de Kraats VZC-E&P 1.01.32 utrecht 200 Niké Klein Wassink SchuurmanBRC 1.01.45 gelderland 201 Delaya van der Vis Electrolux AZC 1.01.68 gouwe-rijnstreek 202 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.01.77 haaglanden 203 Marenne Huigh Scheldestroom 1.02.05 zeeland 204 Iris Bastiaansen De Amstel 1.02.10 a'dam-'t gooi 205 Nikita Schinkelshoek Van Vliet Barracuda 1.02.44 gouwe-rijnstreek 206 Daisy Peters Wiekslag 1.02.56 rotterdam 207 Demi Kievit ZON/S&S 1.02.59 limburg 208 Simone Mul De Reuring 1.03.01 noord holland 209 Luca Cox MZ&PC 1.03.09 limburg 210 Lisa Korving VZC-E&P 1.03.21 utrecht 211 Jolien Weekers De Rog 1.03.40 limburg 212 Rowena van de Moosdijk MNC Dordrecht 1.03.59 rotterdam 213 Nienke Willems ZV Scholtenhagen 1.03.76 overijssel 214 Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 1.04.32 gouwe-rijnstreek 215 Zoey Rentoulis de Roersoppers 1.04.40 limburg 216 Sofie Lindeman Rapido '82 1.04.55 noord holland 217 Nicole Kleinveld OneTeamSwimming 1.04.67 utrecht 218 Roos Koopmans De Kempvis 1.05.09 rotterdam 219 Madelon Wallin De Futen 1.05.84 a'dam-'t gooi 220 Emma Smit De Zijl/LGB 1.06.82 gouwe-rijnstreek 221 Esmee Koeman De Bevelanders 1.07.76 zeeland 222 Kelly Bosman Deltasteur 1.08.21 overijssel 223 Manon van de Woestijne Scheldestroom 1.08.98 zeeland 224 Manon Hameeteman ZV de Gooye 1.09.00 rotterdam 225 Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 1.09.27 gouwe-rijnstreek 226 Ariam Afeworky ZV Vlaardingen 1.09.44 rotterdam 227 Mirthe Schutte Deltasteur 1.10.89 overijssel 228 Floor Stehouwer De Haaien 1.13.67 utrecht 229 Tessa Westerborg Kzc 1.18.91 noord holland 230 Renske Tulen Noordwijkerhout 1.20.36 gouwe-rijnstreek 231 Natasja van Geersaem De Bruinvis 1.21.00 zeeland 232 Rebecca Schipper ZV Waterland 1.23.84 noord holland 233 Femke Uiterdijk De Zijl/LGB 1.33.27 gouwe-rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 april 2003
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.
De eerste NK in Amsterdam sinds 1956. De allereerste kampioen van dit lentetoernooi in het prachtige Sloterparkbad is Chantal Groot en zij prolongeert haar titel op de 100 m.vlinderslag.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl