Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag meisjes minioren 4 1 Marieke Tienstra TriVia 1.13.85 groningen 2 Eelke Roman LZ 1886 1.16.10 gouwe rijnstreek 3 Melissa Baars Aquarijn 1.16.36 utrecht 4 Eline Hartogs Z&PV Nuenen 1.16.43 brabant 5 Nikita van den Ouden Luctor et Emergo 1.17.29 zeeland 6 Laura Stegge De Dinkel 1.18.92 overijssel 7 Soraya Wasser Eiffel Swimmers PSV 1.19.37 brabant 8 Manon Aerssens Scheldestroom 1.19.63 zeeland 9 Sabine Voltman ESCA Zwemmen 1.20.33 gelderland 10 Renee Roosen ZC Eijsden 1.20.48 limburg 11 Isobel Bowring DES 1.21.16 haaglanden 12 Katja Kuijlaars MNC Dordrecht 1.21.26 rotterdam 13 Maaike Zandberg TRB/RES 1.21.36 brabant 14 Lonneke Graansma TriVia 1.22.12 groningen 15 Laura van de Kamp Aqua Novio ´94 1.22.56 gelderland 16 Maaike Past Aquapoldro 1.22.67 gelderland 17 Ruby Belfor De Columbiaan 1.22.85 gouwe rijnstreek 18 Simone Krans De Kikker 1.22.91 drenthe 19 Isabel van der Boor MNC Dordrecht 1.23.02 rotterdam 20 Vivian van de Wolfshaar ZV Kerkdriel 1.23.11 gelderland 21 Nikita Mik TriVia 1.23.23 groningen 22 Robin Weessies De Pinquin 1.23.34 groningen 23 Senna Lindenberg MNC Dordrecht 1.23.46 rotterdam 24 Frederique Janssen Arethusa 1.23.54 brabant 25 Ilse Marije Sijpersma Neptunia '24 1.23.55 friesland 26 Fabienne IJsselstein MNC Dordrecht 1.23.57 rotterdam 27 Nina Geul Aqua Novio ´94 1.23.57 gelderland 28 Erica Schoenmakers Z&PV Nuenen 1.23.66 brabant 29 Saskia Koolen De Watervogels 1.24.00 gouwe rijnstreek 30 Shanice Beekman Luctor et Emergo 1.24.07 zeeland 31 Anouk Gerrits Zegenwerp 1.24.12 brabant 32 Nikki Herremans ESCA Zwemmen 1.24.36 gelderland 33 Isabel Nibourg De Dinkel 1.24.42 overijssel 34 Jade Groeneveld De Biesboschzwemmers 1.24.57 brabant 35 Bibi Stokvis ZV De Bron 1.24.71 nrd holland 36 Isa Willemsen ZV Zaltbommel 1.24.76 gelderland 37 Britt Landegge ZC '90 1.24.77 gelderland 38 Gabrielle Bolk Olde Vechte 1.24.98 overijssel 39 Naomi Rozema Dz&pc 1.25.03 friesland 40 Manon Korfage Zwemclub Losser 1.25.07 overijssel 41 Sophie Schagen De Houtrib 1.25.22 gelderland 42 Nienke Aalbers W.Z. & P.C. Triton 1.25.32 a'dam/'t gooi 43 Vera Bos WVZ 1.25.39 haaglanden 44 Moesha Wartes De Dolfijn 1.25.49 a'dam/'t gooi 45 Cynthia Koerhuis De Spatters 1.25.59 drenthe 46 Daphne Jurriëns De Veene 1.25.67 overijssel 47 Myrthe Offenga zv de Vikings 1.25.97 friesland 48 Sanne Ditzel Aquapoldro 1.26.00 gelderland 49 Floor Eggermont Poseidon'56 1.26.03 rotterdam 50 Iona van der Toorn WVZ 1.26.13 haaglanden 51 Natascha Nijsink De Veene 1.26.16 overijssel 52 Hinke Groos Dz&pc 1.26.26 friesland 53 Renske Mulder O Z & P C 1.26.26 overijssel 54 Naomi Oolthuis ZPC Livo 1.26.42 gelderland 55 Nikita Vos Hpc 1.26.53 nrd holland 56 Denise Blok MZ&PC 1.26.57 limburg 57 Esmeralda van Werkhoven Pcg 1.26.57 rotterdam 58 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.26.67 haaglanden 59 Mariecke de Beer ZON/S&S 1.26.84 limburg 60 Annewietske Visser Neptunia '24 1.26.93 friesland 61 Valerie Klaaijsen Scheldestroom 1.26.96 zeeland 62 Anouk Heizenberg Aqualero 1.26.99 drenthe 63 Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 1.27.10 gouwe rijnstreek 64 Lotte Middelbos ZV de Gooye 1.27.11 rotterdam 65 Amber Thevissen de Roersoppers 1.27.23 limburg 66 Ellen Verschuuren Zvw '74 1.27.23 gelderland 67 Ilse Wijnmaalen Pcg 1.27.24 rotterdam 68 Eline Bekkers De Stormvogel 1.27.40 zeeland 69 Aniek Giesselink O Z & P C 1.27.54 overijssel 70 Nynke Verhoeven Aalscholver 1.27.54 a'dam/'t gooi 71 Anouk van Noord Oceanus 1.27.70 a'dam/'t gooi 72 Feya Boomsma Orca 1.27.82 friesland 73 Lisanne van Giessen Zvdo'74 1.27.82 brabant 74 Annemarie Meijer De Duck 1.27.89 rotterdam 75 Lotte van den Boogaard De Gelenberg 1.27.89 gelderland 76 Emma Bos ZPC Stadskanaal 1.27.96 groningen 77 Merel Punt Poseidon'56 1.28.10 rotterdam 78 Anne May Alkemade SBC2000 1.28.18 brabant 79 Wieke Kool Dwk 1.28.39 gelderland 80 Sigrid Hogendorp F.Z.C.'54 1.28.40 friesland 81 Renske Daenen VZ&PC 1.28.56 overijssel 82 Anna Witteveen Zvw '74 1.28.57 gelderland 83 Evi Mijnster Dwf 1.28.69 rotterdam 84 Sterre Schlicher RZ 1.28.83 limburg 85 Heleen de Lange De Bevelanders 1.28.96 zeeland 86 Mariko de Niet De Otters Het Gooi 1.29.07 a'dam/'t gooi 87 Aukje Toonen Tritium 1.29.29 brabant 88 Lauri Lesscher De Veene 1.29.29 overijssel 89 Daphne Heemskerk De Columbiaan 1.29.38 gouwe rijnstreek 90 Rosalie Baarda Orca 1.29.49 friesland 91 Loes van Eindhoven Argo 1.29.54 brabant 92 Daisy van den Berk De Biesboschzwemmers 1.29.57 brabant 93 Jessie Stegeman ZPC Maarkel 1.29.92 overijssel 94 Genna Visser Zpd 1.30.22 friesland 95 Romy de Laat Wiekslag 1.30.23 rotterdam 96 Chantal Paans De Biesboschzwemmers 1.30.32 brabant 97 Isabel Punt A.Z.V.D. 1.30.32 nrd holland 98 Chiara Olde Agterhuis HZ&PC Heerenveen 1.30.43 friesland 99 Romy van de Kop TZC Vahalis 1.30.61 gelderland 100 Lotte Kuipers De Dinkel 1.30.70 overijssel 101 Lisanne Kanis De Eerste Kolk 1.30.76 overijssel 102 Laurette van der Woning De Dinkel 1.30.80 overijssel 103 Laura Rolink De Dinkel 1.30.82 overijssel 104 Annika Spijker De Krabben 1.30.92 brabant 105 Janine Smilde ZCM '86 1.30.95 groningen 106 Hilde Litjens HZPC 1.30.96 limburg 107 Fenna Louwsma Orca 1.31.04 friesland 108 Dagmar Swier Zwemvereniging Hoorn 1.31.07 nrd holland 109 Jasmijn Padt DAW-Finenzo 1.31.07 nrd holland 110 Stefani Buenrostro De Columbiaan 1.31.36 gouwe rijnstreek 111 Alies Wagter Steenwijk 1934 1.31.39 overijssel 112 Gail Besselink Dwv 1.31.60 gelderland 113 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 1.31.62 limburg 114 Meike Romeijnsen De Schelde 1.31.68 zeeland 115 Rianne Bresser Poseidon'56 1.31.80 rotterdam 116 Selma Suruliz ZPC Bikkel Hoogeveen 1.31.83 drenthe 117 Cynthia van den Broek TRB/RES 1.31.87 brabant 118 Chéméne de Klein Dwf 1.31.94 rotterdam 119 Erin-Lisa Dalm Brunssum 1.32.00 limburg 120 Giovanna Bartelings de Devel 1.32.15 rotterdam 121 Linde Haverkate GZ en PC de Whee 1.32.23 overijssel 122 Noëlle Beugels De Spatters 1.32.24 drenthe 123 Vianne den Dulk De Columbiaan 1.32.32 gouwe rijnstreek 124 Lisanne Poelstra NDD 1.32.42 gelderland 125 Jet Kleine Oude Veer 1.32.89 nrd holland 126 Anna Bruins Zaanstad (SG) 1.33.01 nrd holland 127 Christa de Vries F.Z.C.'54 1.33.23 friesland 128 Denice Hukema Ed-Vo 1.33.39 nrd holland 129 Lysbeth Koster Avena 1.33.41 friesland 130 Nyna Visser Orca 1.33.44 friesland 131 Chayene Bolhuis GZVW 1.33.45 groningen 132 Cheyenne Verburgt EZ&PC 1.33.48 gelderland 133 Dana Bosman Oceanus 1.33.48 a'dam/'t gooi 134 Malon Hanssen ROB 1.33.56 limburg 135 Jeanine Westerhof WS Twente 1.33.73 overijssel 136 Rowena van de Moosdijk MNC Dordrecht 1.33.73 rotterdam 137 Nina Vriezelaar MZ&PC 1.33.74 limburg 138 Anouk van Haaren De Stormvogel 1.33.95 zeeland 139 Myrthe Goertz Zeps 1.34.02 limburg 140 Alyssa van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.34.08 haaglanden 141 Naomi Visser De Dolfijn 1.34.31 a'dam/'t gooi 142 Desiree Rave Deltasteur 1.34.32 overijssel 143 Lot Kuilboer Zv Aquarius 1.34.47 nrd holland 144 Anne Fleur Willemsen Appingedam 1.34.53 groningen 145 Jessica Bloks De Dommelbaarzen 1.34.59 brabant 146 Mandy Snelder Dwv 1.34.60 gelderland 147 Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 1.34.80 gouwe rijnstreek 148 Sam Nouwens De Fuut 1.34.82 utrecht 149 Nadine van Brink AZL 1.34.83 haaglanden 150 Naomi Geurts ZV Zaltbommel 1.34.86 gelderland 151 Marije Westerveld Natare 1.34.89 gelderland 152 Carolien Verbiest Onderdak 1.34.95 zeeland 153 Ageeth de Haan 't Tolhekke 1.35.02 overijssel 154 Marit van der Lee Zeester Meerval 1.35.38 brabant 155 Daphne van den Bos SBC2000 1.35.39 brabant 156 Jisca Zilversmit WS Twente 1.35.45 overijssel 157 Hanna Kellner Dz&pc 1.35.46 friesland 158 Esther Mijnheer Zignea 1.35.57 overijssel 159 Fabienne Vork Oceanus 1.35.63 a'dam/'t gooi 160 Irene Ottens Eemsrobben 1.35.65 groningen 161 Regina van 't Veer Zaanstad (SG) 1.35.69 nrd holland 162 Elaine Hoekzema Dwk 1.35.70 gelderland 163 Abigail Pengel Het Y 1.35.75 a'dam/'t gooi 164 Danique Jansen ZV Scholtenhagen 1.35.82 overijssel 165 Danielle Bijsterbosch Octopus 1.35.86 gelderland 166 Jasmin Dejaili NDD 1.35.86 gelderland 167 Sabrin el Bacha De Dolfijn 1.35.90 a'dam/'t gooi 168 Marit ter Weeme NZ&PC 1.35.95 gouwe rijnstreek 169 Rachel Oosterloo Aqua'68-Najade 1.35.96 drenthe 170 Alice van Zand Nova 1.36.10 groningen 171 Sabine Lageweg HZ&PC Heerenveen 1.36.14 friesland 172 Selena Kuijt De Ganze 1.36.29 zeeland 173 Nicole Kleinveld One Team Swimming 1.36.36 utrecht 174 Tippy Rolink De Dinkel 1.36.42 overijssel 175 Delaya van der Vis Electrolux AZC 1.36.54 gouwe rijnstreek 176 Silke Rinsma HZ&PC Heerenveen 1.36.56 friesland 177 Tessa Rietveld Electrolux AZC 1.36.64 gouwe rijnstreek 178 Juliette Farmer WVZ 1.36.67 haaglanden 179 Judith Pruissen Oceanus 1.36.73 a'dam/'t gooi 180 Karolien Nevels De Kikker 1.36.85 drenthe 181 Kaithlyn Boer ZV Vlaardingen 1.37.11 rotterdam 182 Eliza van der Werf Zignea 1.37.45 overijssel 183 Lynn Mariman Koewacht 1.37.45 zeeland 184 Karlijn Spijker De Krabben 1.37.64 brabant 185 Leonie Vos DAW-Finenzo 1.37.71 nrd holland 186 Manon Schouten Zc Borger 1.37.79 drenthe 187 Julia Huijsmans zc De Schotejil 1.37.80 rotterdam 188 Kimberly Coenders KZV de Lansingh 1.37.82 rotterdam 189 Anne de Meurichy De Honte 1.38.00 zeeland 190 Ilona Jager ZC De Toekomst 1.38.00 drenthe 191 Saartje Vermeulen BZV 's-hertogenbosch 1.38.03 brabant 192 Tessa Folkertsma Dz&pc 1.38.06 friesland 193 Demi Kievit ZON/S&S 1.38.13 limburg 194 Silvi de Weert De Stormvogel 1.38.19 zeeland 195 Ely van Kraaij Zeester Meerval 1.38.54 brabant 196 Emma Rijnsdorp Zoetermeer 1.38.57 haaglanden 197 Janneke Wouters BZV 's-hertogenbosch 1.38.60 brabant 198 Elize Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.38.62 haaglanden 199 Ilse Weggemans Zcnf'34 1.38.69 friesland 200 Britt Wirtz De Dommelbaarzen 1.38.70 brabant 201 Eva van Elsen De Stormvogel 1.38.85 zeeland 202 Selina Braunschweiger ZV De Bron 1.38.90 nrd holland 203 Arianne van Willigenburg Orca 1.38.99 friesland 204 Femke van Eck Argo 1.39.18 brabant 205 Baukje van Hest TRB/RES 1.39.23 brabant 206 Denise Boonstra DAW-Finenzo 1.39.32 nrd holland 207 Meike Kwadijk Zwemclub Zeist 1.39.38 utrecht 208 Romy Eversdijk De Bevelanders 1.39.66 zeeland 209 Femke Stevens Zaanstad (SG) 1.39.77 nrd holland 210 Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 1.39.80 nrd holland 211 Jody Savelberg Eurode/KZC 1.39.90 limburg 212 Sofie Lindeman Rapido '82 1.40.02 nrd holland 213 Stella Peeters Nimo 1.40.19 limburg 214 Amber van de Kraats VZC E&P 1.40.51 utrecht 215 Merlijn Kuipers de Zeehond '73 1.40.57 rotterdam 216 Karlijn van der Werf De Pinquin 1.40.60 groningen 217 Gaby Joosse Luctor et Emergo 1.40.73 zeeland 218 Joyce van Dam De Stelle 1.40.74 rotterdam 219 Vita Hoekstra TriVia 1.40.75 groningen 220 Marije Slot ZPC Bikkel Hoogeveen 1.40.84 drenthe 221 Mireille Larkens Appingedam 1.40.92 groningen 222 Simone Slootbeek De Columbiaan 1.40.92 gouwe rijnstreek 223 Mendy Koo De Haaien 1.40.99 utrecht 224 Cara Layden WVZ 1.41.01 haaglanden 225 Merve Özdemir GoSwim 1.41.02 utrecht 226 Lisa v.d Weiden de Devel 1.41.08 rotterdam 227 Kirsten Lingbeek De Inktvis 1.41.21 groningen 228 Sytske van der Laan D'Elft 1.41.36 haaglanden 229 Odette Holster zc De Schotejil 1.41.44 rotterdam 230 Yvonne van der Burgh ZV Strijen 1.41.44 rotterdam 231 Marjolein Visser De Reuring 1.41.45 nrd holland 232 Emmy Ackermans MZ&PC 1.41.48 limburg 233 Jildau Holtrop HZ&PC Heerenveen 1.41.54 friesland 234 Jemma Layden WVZ 1.41.70 haaglanden 235 Iva den Haan KZV de Lansingh 1.42.05 rotterdam 236 Kirsten Westerhuis Dz&pc 1.42.46 friesland 237 Doreen Ott TriVia 1.42.65 groningen 238 Lisa Korving VZC E&P 1.42.66 utrecht 239 Suzanne Ivens Oeza 1.42.68 nrd holland 240 Isrid Wigman De Ganze 1.42.85 zeeland 241 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.43.29 haaglanden 242 Tess Pagano Mirani Oceanus 1.43.39 a'dam/'t gooi 243 Esmée van Campenhout De Schelde 1.43.45 zeeland 244 Simone Mul De Reuring 1.43.45 nrd holland 245 Carolien Geboers de Roersoppers 1.44.04 limburg 246 Lisanne Faber HZ&PC Heerenveen 1.44.25 friesland 247 Edith Krist Rapido '82 1.44.31 nrd holland 248 Maaike Baker Noordwijkerhout 1.44.56 gouwe rijnstreek 249 Sofie Panneman IJsselmeer 1.44.76 a'dam/'t gooi 250 Charlotte Allonsius De Schelde 1.45.29 zeeland 251 Esther Meinsma Dz&pc 1.45.40 friesland 252 Lisa van der Werff De Inktvis 1.45.63 groningen 253 Marine D'Hondt De Otters Het Gooi 1.45.98 a'dam/'t gooi 254 Rebecca Onderstal De Zijl/LGB 1.46.11 gouwe rijnstreek 255 Femke Zijlstra Orca 1.46.19 friesland 256 Esmee Dietzenbacher Brunssum 1.46.48 limburg 257 Sonja Jansen Hellas-Glana 1.46.48 limburg 258 Astrid Knoll Appingedam 1.47.30 groningen 259 Fleur Geerssen Brunssum 1.47.75 limburg 260 Jiska van Rijt Patrick 1.47.75 limburg 261 Laura Cronau Aquarijn 1.47.99 utrecht 262 Myrthe van Beek DAW-Finenzo 1.48.00 nrd holland 263 Marenne Huigh Scheldestroom 1.48.06 zeeland 264 Iris Bastiaansen De Amstel 1.48.32 a'dam/'t gooi 265 Paula Mestrum Kon. AZ 1870 1.48.64 a'dam/'t gooi 266 Eva Mommers Van Vliet Barracuda 1.48.69 gouwe rijnstreek 267 Nikki Krottjé Eurode/KZC 1.48.88 limburg 268 Inge van Doeselaar Scheldestroom 1.49.08 zeeland 269 Benthe Mulder De Reuring 1.49.33 nrd holland 270 Nicolah Cowles DAW-Finenzo 1.49.43 nrd holland 271 Karima Aly De Otters Het Gooi 1.49.51 a'dam/'t gooi 272 Sanne Hattum Eurode/KZC 1.49.98 limburg 273 Femke Noordhoek De Watervogels 1.50.20 gouwe rijnstreek 274 Laura Valent Koewacht 1.50.68 zeeland 275 Esmee Koeman De Bevelanders 1.51.86 zeeland 276 Jonne van Ingen De Haaien 1.52.32 utrecht 277 Yara Verkuil De Fuut 1.52.33 utrecht 278 Rebecca Schipper z v Waterland 1.52.87 nrd holland 279 Elisa Sikking ZV Sassenheim 1.52.98 gouwe rijnstreek 280 Mieke Dohmen Mosaqua 1.53.30 limburg 281 Annelies van Dijke De Bevelanders 1.53.36 zeeland 282 Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda 1.53.45 gouwe rijnstreek 283 Anouk Engelen Scheldestroom 1.53.75 zeeland 284 Jamilla van Eijk VZC E&P 1.53.85 utrecht 285 Renske Tulen Noordwijkerhout 1.54.31 gouwe rijnstreek 286 Joekie Kaemingk Zwemclub Zeist 1.54.71 utrecht 287 Robyn Smith De Zeeschuimers 1.54.76 nrd holland 288 Kim de Vries VZC E&P 1.55.43 utrecht 289 Kassandra Wolf Nimo 1.55.48 limburg 290 Merle de Lange Widex Gzc Donk 1.55.67 gouwe rijnstreek 291 Zoey Rentoulis de Roersoppers 1.55.93 limburg 292 Majlen Tolboom De Haaien 1.57.07 utrecht 293 Mioma Lilipaly Widex Gzc Donk 1.57.23 gouwe rijnstreek 294 Frieke Oosterheert W.Z. & P.C. Triton 1.58.36 a'dam/'t gooi 295 Emma Smit De Zijl/LGB 2.01.26 gouwe rijnstreek 296 Femke Uiterdijk De Zijl/LGB 2.01.45 gouwe rijnstreek 297 Floor Stehouwer De Haaien 2.02.80 utrecht 298 Caitlyn v.d. Beek De Watervogels 2.09.48 gouwe rijnstreek 299 Michelle Warta W.Z. & P.C. Triton 2.12.72 a'dam/'t gooi 300 Eva van der Plas De Zijl/LGB 2.24.45 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




23 september 2000
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.
Klaas Erik Zwering zwemt als startzwemmer van de 4x100 wisselploeg 56.83 op de 100 meter rugslag. Daarmee verbetert hij in het Olympische Aquatic Centre van Sydney een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl