Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Speedoranglijsten

(Archief: 00/01; 01/02; 02/03; 03/04; 04/05; 05/06; 06/07; 07/08)
Jongens minioren 6
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Meisjes minioren 5
100 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 vrij
400 vrij
100 wissel
200 wissel
Jongens minioren 5
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Meisjes minioren 4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
200 wissel
Jongens minioren 2-4
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel
Meisjes minioren 2-3
50 vlinder
100 rug
100 school
100 vrij
100 wissel

100m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4 1 Nyls Korstanje Aqua Novio ´94 1.09.73 gelderland 2 Bas Martelhoff Het Y 1.13.42 a'dam/'t gooi 3 Koen Koster HZPC 1.13.56 limburg 4 Jacob de Roos Zpd 1.14.31 friesland 5 Torben Lammerdink De Berkelduikers 1.15.11 gelderland 6 Toine Willigers ZC Eijsden 1.15.73 limburg 7 Thijs van Wieringen De Columbiaan 1.16.26 gouwe rijnstreek 8 Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 1.16.51 nrd holland 9 Jens Krijgsman KZV de Lansingh 1.16.67 rotterdam 10 Justus Ykema VZC E&P 1.16.80 utrecht 11 Vincent de Munter Brunssum 1.17.28 limburg 12 Luuk Veldman Neptunia '24 1.17.57 friesland 13 Joris Bezemer De Kempvis 1.18.60 rotterdam 14 Ricardo Graafmans De Futen 1.18.71 a'dam/'t gooi 15 Bas Vlugt Ed-Vo 1.19.37 nrd holland 16 Pascal Bloemen Zwemclub Losser 1.19.73 overijssel 17 Martijn Boelens Nova 1.19.82 groningen 18 Jomme Bruijnzeel De Schelde 1.19.87 zeeland 19 Daan Jente Brunssum 1.19.92 limburg 20 Wesley Bos Hpc 1.20.21 nrd holland 21 Max Kunz VZC E&P 1.20.43 utrecht 22 Kay Zittersteijn De Rijn 1.20.51 gelderland 23 Ruben Griffioen Oceanus 1.20.59 a'dam/'t gooi 24 Sam Furer Aqua Novio ´94 1.20.74 gelderland 25 Marnix Klein O Z & P C 1.20.80 overijssel 26 Servé Nelissen RZ 1.21.44 limburg 27 Marcoen Smits Eiffel Swimmers PSV 1.22.07 brabant 28 Joost Schepers De Meer 1.22.32 gelderland 29 Sjors Verweij Avena 1.22.39 friesland 30 Niek Heethaar Aquapoldro 1.22.61 gelderland 31 Jari Groenhart Aqua'68-Najade 1.22.72 drenthe 32 Björn van der Velde De Dinkel 1.22.82 overijssel 33 Harm-Jan Wijnhoud ZVV 1.22.82 gelderland 34 Jorgen Gerritsen ZVZwartsluis 1.23.10 overijssel 35 Stan van Ruiten ZV Sassenheim 1.23.22 gouwe rijnstreek 36 Dennis Weening Oceanus 1.23.26 a'dam/'t gooi 37 Merijn Koopmans De Krabben 1.23.42 brabant 38 Tyrese Wilson De Fuut 1.23.43 utrecht 39 Lauren Nab De Kikker 1.23.53 drenthe 40 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.23.55 haaglanden 41 Stefan Weegink WVZ 1.23.55 haaglanden 42 Antoine Habeck Aqua Novio ´94 1.23.57 gelderland 43 Doran Paap WVZ 1.23.61 haaglanden 44 Jan-Arnoud Melse Dz&pc 1.23.64 friesland 45 Mart Bluiminck ZPC Livo 1.23.73 gelderland 46 Ryan van den Ouden Poseidon'56 1.23.86 rotterdam 47 Stefan Reinderink Dz&pc 1.23.88 friesland 48 Yassine Barraho Lac 1.24.06 rotterdam 49 Koendert Kellner Dz&pc 1.24.07 friesland 50 Daniel van Vliet De Columbiaan 1.24.19 gouwe rijnstreek 51 Koen Gaal Oeza 1.24.19 nrd holland 52 Niek Heldoorn IJsselmeer 1.24.26 a'dam/'t gooi 53 Jesse Janssen Heldense zwemver. 1.24.28 limburg 54 Thom Versteegh ZV Olympia 1.24.32 gelderland 55 Skip de Mönnink AZ&PC 1.24.35 utrecht 56 Joris te Booy De Dommelbaarzen 1.24.48 brabant 57 Django Klos De Dinkel 1.24.60 overijssel 58 Jesse Hendrikse WS Twente 1.24.74 overijssel 59 Joep de Jong Torpedo 1.24.95 a'dam/'t gooi 60 Toon Koudijs Dwk 1.25.04 gelderland 61 Robin Davidse Luctor et Emergo 1.25.19 zeeland 62 Peter van Nieff ZPC Stadskanaal 1.25.21 groningen 63 Daan Sommeling Oceanus 1.25.29 a'dam/'t gooi 64 Rick van de Streek Noord Veluwe 1.25.29 gelderland 65 Sam Jonkman ZV Sassenheim 1.25.31 gouwe rijnstreek 66 Koen van den Assem WS Twente 1.25.42 overijssel 67 Robin van Bommel Zeester Meerval 1.25.45 brabant 68 Sven Westerlaken Zvdo'74 1.25.48 brabant 69 Jarno Ottens Eemsrobben 1.25.51 groningen 70 Freek-Jan Melse Dz&pc 1.25.73 friesland 71 Jorian Tanis zc De Schotejil 1.25.89 rotterdam 72 Djurre Stoove Zeester Meerval 1.26.10 brabant 73 Brent Molog Orca 1.26.26 friesland 74 Brian Otjes Zv Aquarius 1.26.33 nrd holland 75 Tim Durant ESCA Zwemmen 1.26.36 gelderland 76 Stan Stelten Hellas-Glana 1.26.58 limburg 77 Bernard D'hert Eiffel Swimmers PSV 1.26.59 brabant 78 Cédric Broere Hieronymus 1.26.86 brabant 79 Louwrens Engbersen De Grunte 1.26.91 overijssel 80 Lars van der Haijden Brunssum 1.27.02 limburg 81 Max Janssen Heldense zwemver. 1.27.07 limburg 82 Sander Kesselaar MSV- Zeemacht 1.27.37 nrd holland 83 Rino Kriljic TZC Vahalis 1.27.39 gelderland 84 Ricardo van Belzen Luctor et Emergo 1.27.42 zeeland 85 Tomas van der Heide De Spatters 1.27.55 drenthe 86 Ebel van Geemen NDD 1.27.60 gelderland 87 Stijn Simons Eiffel Swimmers PSV 1.27.65 brabant 88 Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 1.27.79 nrd holland 89 Marc Botter ZV Westland Dijkglas 1.27.79 haaglanden 90 Matthijs van Meerendonk Aqua'68-Najade 1.27.92 drenthe 91 Nicky Bergez Koewacht 1.28.06 zeeland 92 Michael Vrolijk Scheldestroom 1.28.14 zeeland 93 Jens Ingelse Luctor et Emergo 1.28.37 zeeland 94 David Kievit zc De Schotejil 1.28.40 rotterdam 95 Max Bond Zwemlust/Utrecht(SG) 1.28.51 utrecht 96 Bernard Rivard WVZ 1.28.52 haaglanden 97 Otto Fennema Zignea 1.28.57 overijssel 98 Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 1.28.72 nrd holland 99 Joost van Erkelens DAW-Finenzo 1.28.96 nrd holland 100 Dennis Orlik Deltasteur 1.28.98 overijssel 101 Rick Cuperus Zignea 1.29.10 overijssel 102 Reijer Boodt De Dolfijn 1.29.15 a'dam/'t gooi 103 Wessel Brands Argo 1.29.33 brabant 104 Thom Delno De Rijn 1.29.57 gelderland 105 Roel Slobbe Patrick 1.29.72 limburg 106 Vincent Bolhuis van De Kempvis 1.29.85 rotterdam 107 Raoul Lieverst DAW-Finenzo 1.30.00 nrd holland 108 Daan Zwertbroek HZ&PC Heerenveen 1.30.02 friesland 109 Tony Smits Lutra 1.30.02 brabant 110 Maik Huser De Kikker 1.30.10 drenthe 111 Corben Braun Eurode/KZC 1.30.32 limburg 112 Timo Warnier ZC Eijsden 1.30.35 limburg 113 Henk Suur Widex Gzc Donk 1.30.37 gouwe rijnstreek 114 Pablo Mol De Stormvogel 1.30.37 zeeland 115 Jan Willem Melchers De Gelenberg 1.30.39 gelderland 116 Sjoerd Veldhuizen De Haaien 1.30.45 utrecht 117 Christan de Koning De Krabben 1.30.63 brabant 118 Sybe de Waard de Devel 1.30.63 rotterdam 119 Bas Willemsen Nunspeet 1.30.79 gelderland 120 Ron Teunis De Wieke 1.30.90 overijssel 121 Stef Poolman WS Twente 1.30.90 overijssel 122 Quinn van den Heuvel ZV Strijen 1.30.96 rotterdam 123 Julian Uil Eemsrobben 1.30.99 groningen 124 Rick Embregts De Vennen 1.31.04 brabant 125 Bo Snijders RZL 1.31.06 limburg 126 Vincent Poldervaart De Duck 1.31.10 rotterdam 127 Jelte Veldkamp GZ en PC de Whee 1.31.23 overijssel 128 Melvin van Nassau MNC Dordrecht 1.31.35 rotterdam 129 Lars van Tuyl De Treffers 1.31.42 brabant 130 Nick Fraanje Dwk 1.31.45 gelderland 131 Bas Wensink SchuurmanBRC 1.31.48 gelderland 132 Toni van de Meeberg Zignea 1.31.51 overijssel 133 Matthijs Schalk De Vennen 1.31.56 brabant 134 Erik van der Linden ZVZwartsluis 1.31.67 overijssel 135 Jeffrey van de Mooren Zvdo'74 1.31.88 brabant 136 Erwin Heinsius HZ&PC Heerenveen 1.31.89 friesland 137 Rob Naber de Valken 1.32.00 drenthe 138 Niels Hofmeijer WS Twente 1.32.02 overijssel 139 Rick Aben Aqua Novio ´94 1.32.07 gelderland 140 Mark de Jongh de Devel 1.32.13 rotterdam 141 Vince Mens Ed-Vo 1.32.26 nrd holland 142 Luuk Monker De Meer 1.32.51 gelderland 143 Jeroen Louwinger ZCM '86 1.32.52 groningen 144 Thijs Molendijk De Vrije Slag 1.32.64 gelderland 145 Thomas Jansen WVZ 1.32.70 haaglanden 146 Jeroen Kok De IJsselmeeuwen 1.32.73 gelderland 147 Roel Wijnands de Roersoppers 1.32.78 limburg 148 Sam van Groen Hpc 1.32.93 nrd holland 149 Martijn de Ruiter Zv Aquarius 1.33.07 nrd holland 150 Jochem Van der Deen Zc Borger 1.33.22 drenthe 151 Timo de Vries 't Tolhekke 1.33.30 overijssel 152 Sander Somers Argo 1.33.32 brabant 153 Bram Kessel, van Tempo Valkenswaard 1.33.37 brabant 154 Daan Zenden de Roersoppers 1.33.38 limburg 155 Justin Hannewijk GoSwim 1.33.38 utrecht 156 Walid van Schie ZV Westland Dijkglas 1.33.43 haaglanden 157 Job van Wijk W.Z. & P.C. Triton 1.33.47 a'dam/'t gooi 158 Marcel Delfstra de Granaet 1.33.63 friesland 159 Auke Jan Ytsma Orca 1.33.74 friesland 160 Jacek Lemieszka De Schelde 1.33.75 zeeland 161 Bart van der Zanden N-Limburg 1.33.77 limburg 162 Rogier Dorsman de Devel 1.33.78 rotterdam 163 Marc Castricum Zwemvereniging Hoorn 1.33.85 nrd holland 164 Kasper Hendricks BZC Dolfijnen 1.33.89 gelderland 165 Mika Mathia Luctor et Emergo 1.33.99 zeeland 166 Patrick Buist Zpb H&l 1.34.07 rotterdam 167 Sebastiaan Rottier TriVia 1.34.22 groningen 168 Tom van der Sar Orca 1.34.26 friesland 169 Hassan Nawar De Futen 1.34.33 a'dam/'t gooi 170 Merijn van der Donk De Vennen 1.34.33 brabant 171 Thijmen van de Beek Koewacht 1.34.49 zeeland 172 Jort Boomhouwer Zcnf'34 1.34.50 friesland 173 Almar Kleefstra Wetterwille 1.34.53 friesland 174 Naresh Bhugwansing AZL 1.34.77 haaglanden 175 Rick Delvaux Mosa Regio 1.34.78 limburg 176 Yannick Hoffmann De Ganze 1.34.81 zeeland 177 Barry van Engeldorp Zv Aquarius 1.34.82 nrd holland 178 Luke Boom de Devel 1.34.84 rotterdam 179 Daan in de Braekt Zaanstad (SG) 1.34.85 nrd holland 180 Nanne Brugman z v Waterland 1.34.97 nrd holland 181 Joost Schröder O Z & P C 1.35.20 overijssel 182 Camo Mieris Z&PC DIO 1.35.30 brabant 183 Emiel Westland O Z & P C 1.35.39 overijssel 184 Stijn Huitenga Rapido '82 1.35.40 nrd holland 185 Rowan Steengraver ZON/S&S 1.35.42 limburg 186 Ruben v. Vierzen Oceanus 1.35.45 a'dam/'t gooi 187 Ayrton Mooldijk De Kempvis 1.35.46 rotterdam 188 Jurgen Hiel Koewacht 1.35.50 zeeland 189 Roy van Dijk Zeester Meerval 1.35.59 brabant 190 Aron Paasse zc De Schotejil 1.35.73 rotterdam 191 Xander Korsman De Biesboschzwemmers 1.35.73 brabant 192 Rense Ruig Zaanstad (SG) 1.35.78 nrd holland 193 Rens Martens WVZ 1.36.00 haaglanden 194 Jesse Kuiper De Columbiaan 1.36.04 gouwe rijnstreek 195 Mike Morianner Kzc 1.36.14 nrd holland 196 Erik Verdoes Katwijk 1.36.16 gouwe rijnstreek 197 Rob van Wier HZ&PC Heerenveen 1.36.28 friesland 198 Milan ten Broek De Haaien 1.36.29 utrecht 199 Osama Sahi LZ 1886 1.36.36 gouwe rijnstreek 200 Nick van Nijburg De Otters Het Gooi 1.36.46 a'dam/'t gooi 201 Bart Spaans Acz 1.36.58 rotterdam 202 Bryan Gijzen Rsw 1.36.64 rotterdam 203 Sören Ekkelboom De Dinkel 1.36.86 overijssel 204 Sherco Algra JZ&PC Jubbega 1.37.12 friesland 205 Julian Freriks Orca 1.37.30 friesland 206 Esra Loogman Zpch 1.37.32 a'dam/'t gooi 207 Ludo van de Brink Deltasteur 1.37.32 overijssel 208 Jelle Dekker De Grunte 1.37.42 overijssel 209 Lars Hurks TRB/RES 1.37.46 brabant 210 Luc Kroon Ed-Vo 1.37.60 nrd holland 211 Dennis Kamps O Z & P C 1.37.67 overijssel 212 Mike Schilder Ed-Vo 1.37.78 nrd holland 213 Maarten Hooijman Zignea 1.37.80 overijssel 214 Jelle Betten Dz&pc 1.38.26 friesland 215 Wouter van Asperen ZPC Bikkel Hoogeveen 1.38.47 drenthe 216 Darren Chen Zc Borger 1.38.61 drenthe 217 Robin Waas de Devel 1.38.66 rotterdam 218 Erik Bult DAW-Finenzo 1.38.70 nrd holland 219 Jozua Leenheer De Stormvogel 1.38.73 zeeland 220 Giel van Megen HZPC 1.38.74 limburg 221 Bas Dijkstra Nimo 1.38.84 limburg 222 Jussi Dirks Zeps 1.39.04 limburg 223 Vincent Oosterhoff Onderdak 1.39.06 zeeland 224 Erik Speksnijder Rsw 1.39.10 rotterdam 225 Sem Voormolen De Haaien 1.39.13 utrecht 226 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 1.39.16 limburg 227 Teun de Boer Orca 1.39.22 friesland 228 Riccardo Chiriatti Aqua'68-Najade 1.39.35 drenthe 229 Vito Meij z v Waterland 1.39.41 nrd holland 230 Jonathan Benjamins Brunssum 1.39.45 limburg 231 Edgar Brok AquAmigos 1.39.57 brabant 232 Patrick Meulenbroek Oceanus 1.39.65 a'dam/'t gooi 233 Jesse Jacob Heslinga SG Middelse-Skelp 1.39.86 friesland 234 Nathan Bun Luctor et Emergo 1.39.86 zeeland 235 Martijn de Jong Scheldestroom 1.39.91 zeeland 236 Nick van Irsel SBC2000 1.39.94 brabant 237 Jeroen Aerssens Scheldestroom 1.39.96 zeeland 238 Chris Kaptein de Devel 1.40.04 rotterdam 239 Jordi van Goch Zpch 1.40.06 a'dam/'t gooi 240 Phil Brantjes Kzc 1.40.46 nrd holland 241 Tim Kieft Zaanstad (SG) 1.40.46 nrd holland 242 Luke Verburg ZV Vlaardingen 1.40.55 rotterdam 243 Daniël van der Laan De Amstel 1.40.89 a'dam/'t gooi 244 Tim Jong AZ&PC 1.40.91 utrecht 245 Gerard Yspeert TriVia 1.41.31 groningen 246 Costia Sumtsov MZ&PC 1.41.42 limburg 247 Otto Pranger de Zeehond '73 1.41.57 rotterdam 248 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 1.41.64 rotterdam 249 Tim Tomassen ZV Sassenheim 1.41.68 gouwe rijnstreek 250 Teun de Pooter De Schelde 1.41.92 zeeland 251 Nick Bontje De Columbiaan 1.41.97 gouwe rijnstreek 252 Milo Simons ZON/S&S 1.42.33 limburg 253 Theun Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.42.69 gouwe rijnstreek 254 Jilles Lycklama a Nijholt HZ&PC Heerenveen 1.42.84 friesland 255 Roan van Bakel Oceanus 1.43.13 a'dam/'t gooi 256 Joey Sinke De Bevelanders 1.43.17 zeeland 257 Jordi van der Lem Kon. AZ 1870 1.43.45 a'dam/'t gooi 258 Mitchell Gonesh Oceanus 1.43.88 a'dam/'t gooi 259 Tim Valentijn De Bevelanders 1.43.95 zeeland 260 Mart Niehoff De Zwoer 1.44.09 utrecht 261 Leon Noord Dz&pc 1.44.34 friesland 262 Jeroen de Boer de Granaet 1.44.51 friesland 263 Valdemar de Jong Aalscholver 1.44.92 a'dam/'t gooi 264 Pascal de Heij Zpch 1.45.08 a'dam/'t gooi 265 Thijs Hoekstra HZ&PC Heerenveen 1.45.26 friesland 266 Bas Eelzak Zpch 1.45.59 a'dam/'t gooi 267 Joeri Zonneveld NZ&PC 1.45.69 gouwe rijnstreek 268 Haron Malash Het Y 1.46.47 a'dam/'t gooi 269 Duncan van Haaren Widex Gzc Donk 1.46.93 gouwe rijnstreek 270 Christian Mehlbaum De Ganze 1.48.19 zeeland 271 Mart Broerse De Dolfijn 1.48.41 a'dam/'t gooi 272 Ritesh Hanoeman WVZ 1.49.09 haaglanden 273 Dion v.d. Heuvel Oceanus 1.49.12 a'dam/'t gooi 274 Santino Grittner One Team Swimming 1.50.10 utrecht 275 Job Hendriksen De Haaien 1.50.24 utrecht 276 Rick Haanschoten De Haaien 1.50.29 utrecht 277 Rick Oostendorp Electrolux AZC 1.51.57 gouwe rijnstreek 278 Thijs Wagenvoort Luctor et Emergo 1.52.77 zeeland 279 Jasper van Engen De Haaien 1.52.79 utrecht 280 Gerben Verhagen Appingedam 1.53.02 groningen 281 Dylan Verheul Hoogenboom Tours BZ&PC 1.55.12 gouwe rijnstreek 282 Remi Korbee NZ&PC 1.55.37 gouwe rijnstreek 283 Kobus Kuipers De Haaien 2.00.05 utrecht 284 Julian Stoter ZV Sassenheim 2.02.42 gouwe rijnstreek 285 Martijn van Hulten ZV Sassenheim 2.02.80 gouwe rijnstreek 286 Jarmo ten Broek De Haaien 2.06.00 utrecht 287 Joost Paardekooper VZC E&P 2.08.99 utrecht 288 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 2.30.19 gouwe rijnstreek

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 november 1932
Jennie Kastein, HDZ brengt in Amsterdam haar eigen wereldrecord op de 500 m.schoolslag van 8.26.4 naar 8.12.0.




Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl