Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

KNZB Grand Prix 2004/2005


Klassementen KNZB Grand Prix 2004-2005

door Oene Rusticus - 18/04/2005, 16:21 - Bron: KNZB Print Mail een vriend

* De KNZB heeft ten behoeve van het Grand Prix Circuit 2004/20054 prijzengeld beschikbaar gesteld voor de beste prestaties bij Dames en Heren. Voor de toekenning van de prijzen zijn een aantal bepalingen opgesteld:
* De tijden gezwommen tijdens de finales van de individuele nummers worden gehonoreerd volgens de FINA puntentabel (short course en long course performance ratings 2004) welke door de FINA zijn vastgesteld.
* Alleen scores vanaf 850 punten komen in aanmerking.
* De deelnemers met de tien hoogste scores bij de Dames en Heren per wedstrijd krijgen een puntenaantal toegekend volgens onderstaande lijst:

1e plaats: 12 punten
2e plaats: 10 punten
3e plaats: 8 punten
4e plaats: 7 punten
5e plaats: 6 punten
6e plaats: 5 punten
7e plaats: 4 punten
8e plaats: 3 punten
9e plaats: 2 punten
10e plaats: 1 punten

* Om voor de totaaltelling in aanmerking te komen moet in het seizoen 2004/2005 minimaal twee van de drie wedstrijden worden deelgenomen
* De twee hoogste scores per deelnemer uit de drie wedstrijden tellen mee voor het eindklassement (dus de laagste score vervalt bij deelname aan alle wedstrijden).
* De drie dames en de drie heren met het hoogste totale aantal punten na alle wedstrijden ontvangen het volgende bedrag aan prijzengeld.

1e plaats: € 1250,00
2e plaats: € 750,00
3e plaats: € 250,00

De KNZB heeft de volledige puntentelling van het Grand Prix Circuit gepubliceerd. Hieronder de volledige standen:

Dames:

Grand Prix 1, Barneveld 13 en 14 november 2004
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Marleen Veldhuis 50m vr 907 12
2 Marleen Veldhuis 50m vl 905 10
3 Marleen Veldhuis 200m vr 895 8
4 Marleen Veldhuis 100m vrij 889 7
5 Haike van Stralen 200m vr 880 6
6 Chantal Groot 100m vrij 877 5
7 Lauren van Oosten 100m ss 868 4
8 Inge Dekker 100m vl 865 3
Lauren van Oosten 200m ss 865 3
10 Marleen Veldhuis 100m wi 861 1
Grand Prix 2, Eindhoven 25 t/m 27 maart 2005
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Therese Alshammar 50m vl 988 12
2 Marleen Veldhuis 100m vr 961 10
3 Marleen Veldhuis 50m vr 948 8
4 Inge Dekker 100m vl 946 7
5 Therese Alshammar 50m vr 935 6
6 Fabienne Nadarajah 50m vl 932 5
7 Hinkelien Schreuder 50m ru 931 4
8 Fabienne Nadarajah 50m ru 927 3
9 Inge Dekker 100m vr 916 2
10 Chantal Groot 50m vl 915 1
Grand Prix 3, Amsterdam 9 en 10 april 2005
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Hinkelien Schreuder 50m ru 909 12
2 Inge Dekker 50m vl 905 10
3 Chantal Groot 50m vl 895 8
4 Inge Dekker 100m vr 893 7
4 Marleen Veldhuis 100m vl 893 6
6 Haike van Stralen 200m vr 891 5
7 Chantal Groot 100m vr 888 4
8 Chantal Groot 200m vr 873 3
9 Linda Bank 200m vr 869 2
10 Chantal Groot 50m vr 865 1
Eindstand Grand Prix 3e ronde 2e ronde 1e ronde Totaal
1 Marleen Veldhuis 6 (vervalt) 10+8 12+10+8+7+1 56
2 Inge Dekker 10+7 7+2 3 (vervalt) 26
3 Chantal Groot 8+4+3+1 1 (vervalt) 5 21
4 Hinkelien Schreuder 12 4 16
5 Haike van Stralen 5 6 11
6 Linda Bank 2 2

Heren:

Grand Prix 1, Barneveld 13 en 14 november 2004
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Stefan Aartsen 200m vl 878 12
2 Bastiaan Tamminga 50m vl 861 10
3 Robin van Aggele 50m ss 855 8
4 Stefan Oosting 200m vr 853 7
5 Mitja Zastrow 100m vr 852 6
Thomas Felten 200m vr 852 6
Grand Prix 2, Eindhoven 25 t/m 27 maart 2005
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Michael Klim 100m vl 918 12
2 Michael Klim 100m vr 910 10
3 Mitja Zastrow 100m vr 901 8
4 Joris Keizer 50m vl 899 7
5 Michael Klim 50m vr 884 6
6 Robin van Aggele 200m wi 881 5
7 Thomas Felten 200m vr 880 4
8 Dimitrios Manganas 800m vr 879 3
9 Bastiaan Tamminga 50m vl 878 2
10 Stefan Oosting 100m vr 875 1
Grand Prix 3, Amsterdam 9 en 10 april 2005
Naam nummer Fina punten GP punten
1 Ioannis Drymonakos 400m wi 932 12
2 Ioannis Drymonakos 200m vl 930 10
3 Mark Veens 50m vr 885 8
4 Joris Keizer 50m vl 875 7
4 Sotiris Pastras 200m vl 875 7
6 Robin van Aggele 400m wi 874 5
7 Joris Keizer 100m vl 872 4
8 Bastiaan Tamminga 50m vl 864 3
9 Gijs Damen 100m vr 863 2
10 Andreas Zisimos 200m vr 855 1
Eindstand 3e ronde 2e ronde 1e ronde Totaal
1 Joris Keizer 7+4 7 18
2 Mitja Zastrow 8 6 14
3 Robin van Aggele 5 5 (vervalt) 8 13
3 Bastiaan Tamminga 3 2 (vervalt) 10 13
5 Stefan Aartsen 12 12
6 Thomas Felten 4 6 10
7 Stefan Oosting 1 7 8
7 Mark Veens 8 8
9 Gijs Damen 2 2



Terug naar het overzicht

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




22 september 2000
Met een indrukwekkende 24.13 op de 50m vrije slag verbetert Inge de Bruijn in het Aquatic Centre van Sydney haar eigen wereldrecord. Een dag later besluit zij de Olympische week met haar derde goud
Met een indrukwekkende 24.13 op de 50m  vrije slag verbetert Inge de Bruijn in het Aquatic Centre van Sydney haar eigen wereldrecord. Een dag later besluit zij de Olympische week met haar derde goud



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl