Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

400 meterafstanden op programma 2e competitieronde

door Jos van Kuijeren - 08/11/2012, 21:33u. -

Het is al weer tijd voor de tweede ronde van de E.on-zwemcompetitie. In deze editie staan in de Hoofd- en A-klasse als belangrijke puntenonderdelen vier 400 meterafstanden op het programma: 400m wisselslag dames en heren open en de 400m vrije slag dames senioren 2 en de jongens jeugd 2. In de B- en C-klasse worden de 200 metervarianten gezwommen. Belangrijk voor de punten is tevens de 4x200 vrij bij de jongens junioren 4.

Hoewel bij de KNZB het toevoegen van puntenstanden inmiddels geautomatiseerd is, blijft dit natuurlijk ook mogelijk op de grondlegger van het direct invoeren van de competitiestanden, zwemkroniek.com. Daar is het een jarenlange traditie, die begon in 2000. Dat kan via een via het eigen account.

Mocht dat niet mogelijk zijn stuur ze dan naar Jos van Kuijeren . Hij zorgt dan voor plaatsing.

Wedstrijduitslagen zijn eveneens zeer welkom via hetzelfde mailadres als je geen account hebt.

Voor vragen kun je uiteraard ook mailen naar Jos van Kuijeren of Oene Rusticus.



Dit is het programma voor aanstaand weekend:
1. H 4x200m vrije slag est. jongens junioren 4 en later
2. ABC. 4x100m vrije slag. est jongens junioren 4 en later
3. HABC 4x50m vrije slag. est mix meisjes junioren 1 en later, jongens minioren 6 e.l
4. HA 400m wisselslag dames senioren open
5. BC 200m wisselslag dames senioren open
6. HABC 100m vlinderslag heren senioren open
7. HABC100m schoolslag dames senioren 2 en later
8. HA 400m vrije slag jongens jeugd 2 en later
9. BC 200m vrije slag jongens jeugd 2 en later
10. HA 200m rugslag meisjes jeugd 2 en later
11. BC 100m rugslag meisjes jeugd 2 en later
12. HABC 100m vlinderslag jongens junioren 4 en later
13. HABC 50m schoolslag dames senioren open
14. HABC 200m vrije slag heren senioren open
15. HABC 200m wisselslag meisjes junioren 3 en later
16. HABC 100m vrije slag jongens junioren 2 en later
17. HABC 100m rugslag meisjes minioren 4,5, junioren 1
18. HABC 50m schoolslag jongens minioren 4,5,6
19. HABC 200m vrije slag dames senioren open
20. HABC 50m schoolslag heren senioren open
21. HA 400m vrije slag dames senioren 2 en later
22. BC 200m vrije slag dames senioren 2 en later
23. HABC 100m schoolslag jongens jeugd 2 en later
24. HABC 100m vlinderslag meisjes jeugd 2 en later
25. HA 200m rugslag jongens junioren 4 en later
26. BC 100m rugslag jongens junioren 4 en later
27. HABC 100m vlinderslag dames senioren open
28. HA 400m wisselslag heren senioren open
29. BC 200m wisselslag heren senioren open
30. HABC 100m vrije slag meisjes junioren 3 en later
31. HABC 200m wisselslag jongens junioren 2 en later
32. HABC 50m schoolslag meisjes minioren 4,5, junioren 1
33. ABC 100m rugslag jongens minioren 4,5,6
34. HABC 4x100m vrije slag est. dames senioren open
35. HABC 4x100m wisselslag est. heren senioren open















Andere nieuwsberichten over dit onderwerp:

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




24 januari 2004
Bij de Euromeet in Luxemburg klopt Madelon Baans in een ongelooflijk spannend duel op de 50 meter schoolslag Moniek Nijhuis met een verschil van 0,04 seconde: 32.59 om 32.63.
Bij de Euromeet in Luxemburg klopt Madelon Baans in een ongelooflijk spannend duel op de 50 meter schoolslag Moniek Nijhuis met een verschil van 0,04 seconde: 32.59 om 32.63.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl