Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011
Top-10 Ranglijsten Schoolslag korte baan 2012

Dit zijn ranglijsten met tijden, gezwommen in het KALENDERJAAR 2012

Per 30 december 2012, bijgewerkt op 4 januari 2013  

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes en Dames

50m schoolslag meisjes minioren 5
39.44* Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
42.27* Bo Souhoka 02 SG Hellas/Glana/Nimo
42.50 Elise Tanis 02 de Schotejil
43.00* Imani de Jong 02 ZPCH
43.58* Isa Boom 02 MNC Dordrecht
43.87* Britta Koehorst 02 de Lansingh
43.90* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
43.91 Giogia Colle 02 de Zeehond'73
44.48* Quinty Setlight 02 de Dinkel
44.57 Tessa Loos 02 Hieronymus
50m schoolslag meisjes junioren 1
37.60 Sanne Busch 01 MNC Dordrecht
37.97* Zara Konstapel 01 NDD
38.11* Claire Verkijk 01 WVZ
38.19* Loulou Janssen 01 de Columbiaan
38.90 Inge Vieveen 01 WVZ
39.32 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
40.08 Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
40.37 Marieke Wildeboer 01 GZVW
40.46 Lisanne Marselis 01 WZ&PC Purmerend
40.51 Isabel Aardema 01 ESCA
40.51* Eline van Ruijven 01 LZ 1886
50m schoolslag meisjes junioren 2
35.24 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
35.47 Myrthe Bakker 00 SBC2000
36.02* Iris Tjonk 00 de Veene
36.71* Chantalle Zijderveld 00 de Devel
36.87 Kristy Nagtzaam 00 Hieronymus
37.07 Kim Vos 00 SBC2000
37.45* Brigit van der Vegte 00 Octopus
37.69 Lianne Bouwmeester 00 Oceanus
37.76 Esmee Lanckohr 00 SG Hellas/Glana/Nimo
37.92* Tes Schouten 00 BZ&PC
50m schoolslag meisjes junioren 3
32.33 Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
35.68 Esmee Strieder 99 Eiffel Swimmers PSV
35.85* Marieke Tienstra 99 TriVia
36.10* Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
36.53* Mariko de Niet 99 de Otters het Gooi
36.75 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
37.00 Soraya Wasser 99 Eiffel Swimmers PSV
37.11 Hinke Groos 99 DZ&PC
37.21 Lonneke Graansma 99 TriVia
37.25 Senna Limburg 99 de Dolfijn
50m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 36.13)
33.40 Kim Busch 98 RTC Dordrecht
33.63 Carmen van de Rijt 98 Zeester-Meerval
34.47 Elise van Manen 98 de Columbiaan
35.25 Takyiwa Sam 98 ZV Hoorn
35.41* Aniek Bloemendaal 98 DWV
35.51 Willemein Hoving 98 TriVia
35.64* Sanne van de Pol 98 de Biesboschzwemmers
35.95 Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
36.25 Brighid van Uffelen 98 ZVVS
36.42* Anneliene Zuidema 98 Orca
50m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 35.80)
32.88 Manon Friskes 97 DWK
33.48 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
34.10 Yvanna Zuurveld 97 DAW
34.49 Johnny Mae Hauser 97 de Dolfijn
34.53 Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben
35.21 Joelle Geerts 97 Poseidon'56
35.32  Senna Pols 97 MNC Dordrecht
35.52* Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
35.54 Valentina Foýtlová 97 de Zijl-LGB
35.55 Demi Rothe 97 de Dinkel
50m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 35.26)
33.50 Nicole Bennis 96 WVZ
33.54 Nikki Habers 96 Zeester-Meerval
33.92 Amber Ruig 96 SG Zaanstad
34.05 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
34.14* Cynthia Verkaik 96 Orca/E.ON-NZA
34.24 Renate Hemmes 96 DZ&PC
34.47 Dorien Butter 96 Racing Club
34.60 Savannah Leenheer 96 SG de Zeeuwse Kust
34.73 Nicky Deijl 96 ZOB'66
34.80 Maren Kuipers 96 ZPC de Hof
50m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 34.20)
33.92 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
34.13 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
34.40 Guusje Vrieze 95 NDD
34.57 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
34.72* Liset Jansen 95 de Columbiaan
34.89* Elise de Graaff 95 Olympia
35.16* Cecily Sadowski 95 Aquapoldro
35.25* Monique van der Struik 95 DZ&PC
35.32 Debby Bavelaar 95 de Zijl-LGB
35.33 Anouk Frieman 95 TriVia
50m schoolslag dames 1994 (ONK-limiet Amsterdam 33.28)
33.17* Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
33.32 Pascalle Spiekerman 94 WZ&PC Purmerend
33.93 Karin Rijkelijkhuizen 94 DZ&PC
34.06 Floor Rüwen 94 Eiffel Swimmers PSV
34.34* Marjolein Delno 94 Eiffel Swimmers PSV
34.36* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
34.39 Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
34.43 Arja den Boer 94 BZV
34.68 Carmen Seesing de Berkelduikers
34.76 Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
50m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 33.28)
31.06* Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
31.14 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn
32.16 Lotte Goosen 92 MNC Dordrecht
32.28 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
32.33 Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
32.49 Chantal Senden 93 Zeester Meerval
32.39 Lona Kroese 87 de Dolfijn
32.67 Manon Minneboo 93 Eiffel Swimmers PSV
32.83 Miranda Nijenhuis 92 de Columbiaan
32.88 Manon Friskes 97 RTC Drachten

100m schoolslag meisjes minioren 5
1.29.18* Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
1.31.73* Bo Souhoka 02 SG HGN
1.33.34* Lisanne Boets 02 Stadskanaal
1.33.78* Imani de Jong 02 ZPCH
1.34.03* Tessa Kooi 02 Stadskanaal
1.34.74* Elise Tanis 02 de Schotejil
1.35.86* Athina van Bolhuis 02 de Kempvis
1.36.00* Isa Boom 02 MNC Dordrecht
1.36.36* Marina van Eijken 02 Racing Club
1.36.85* Maya Ball 02 Racing Club
100m schoolslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 1.29.40)
1.23.46 Inge Vieveen 01 WVZ
1.23.48 Marieke Wilde boer 01 GZVW
1.24.03 Sanne Busch 01 MNC Dordrecht
1.24.37 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
1.24.63* Loulou Janssen 01 de Columbiaan
1.26.95* Zara Konstapel 01 NDD
1.25.13 Claire Verkijk 01 WVZ
1.27.53* Eline van Ruijven 01 LZ 1886
1.27.61 Eline van der Wal 01 Avéna 
1.27.79 Rosey Metz 01 WZ010
100m schoolslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 1.21.90)
1.15.73 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.19.53* Myrthe Bakker 00 SBC2000
1.19.54* Brigit van der Vegte 00 Octopus
1.20.22* Kim Vos 00 SBC2000
1.21.17 Tes Schouten 00 Hoogenboom Tours BZ&PC
1.21.59 Iris Tjonk 00 de Veene
1.21.71 Eline Zuidema 00 TriVia
1.21.78* Tes Schouten 00 BZ&PC
1.21.79 Lianne Bouwmeester 00 Oceanus
1.21.96* Esmée Lanckohr 00 SG Hellas/Glana/Nimo
100m schoolslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 1.19.22)
1.11.24 Rafaëlla van Nee 99 De Dolfijn
1.17.71 Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
1.18.37 Lonneke Graansma 99 TriVia
1.18.49 Hinke Groos 99 DZ&PC
1.18.98 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
1.19.12 Esmée Strieder 99 Eiffel Swimmers PSV
1.19.22 Manon Aerssens 99 de Schelde
1.19.62 Moesha Wartes 99 de Dolfijn
1.19.81 Marieke Tienstra 99 TriVia
1.20.31* Mariko de Niet 99 de Otters het Gooi
100m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.19.55)
1.11.79 Carmen van de Rijt 98 Zeester Meerval
1.12.09 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
1.13.46  Elise van Manen 98 de Columbiaan
1.16.44* Brighid van Uffelen 98 ZVVS
1.16.58 Valerie van Roon 98 WVZ
1.16.92* Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
1.17.37 Willemein Hoving 98 TriVia
1.18.05 Anneliene Zuidema 98 Orca
1.18.17 Anouk van Nellestijn 98 de Waalstroom
1.18.19* Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
1.18.19 Takyiwa Sam 98 ZV Hoorn
100m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.18.81)
1.12.14 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
1.13.35 Manon Friskes 97 RTC Drachten
1.15.13 Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
1.15.29 Johnny Mae Hauser 97 de Dolfijn
1.15.78 Yvanna Zuurveld 97 DAW
1.16.20* Mirl de Boer 97 DAW
1.16.68 Valentýna Foytlová 97 de Zijl-LGB
1.16.76 Senna Pols 97 MNC Dordrecht
1.16.79 Lore van Riel 97 de Schelde
1.17.09 Joelle Geerts 97 Poseidon'56
100m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.17.55)
1.12.04 Nicole Bennis 96 WVZ
1.12.19 Esmée Bos 96 AZ&PC/RTC Drachten
1.13.30 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
1.13.34 Nikki Habers 96 Zeester-Meerval
1.14.54 Asmara Ritmeijer 96 ZVVS
1.14.58 Willeke Jonkman 96 DZ&PC
1.14.58 Dorien Butter 96 Racing Club
1.14.76 Amber Ruig 96 SG Zaanstad
1.15.66* Cynthia Verkaik 96 Orca
1.15.83 Janne Hendrickx 96 Eiffel Swimmers PSV (BEL)
100m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.15.18)
1.13.99 Sanne Bommer 95 De Dolfijn
1.14.14 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
1.15.80* Guusje Vrieze 95 NDD
1.16.39* Annemarie Worst 95 Orca/E.ON-NZA
1.16.44 Monique van der Struik 95 DZ&PC
1.16.64* Claudia den Ottelander 95 TRB-RES
1.16.68 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
1.17.28* Liset Jansen 95 de Columbiaan
1.17.73* Lizzy Janssen 95 SG Swimteam Helden-Mosa
1.17.73* Elise de Graaff 95 Olympia
100m schoolslag dames 1994 (ONK-limiet Amsterdam 1.13.13)
1.12.61* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
1.14.21 Lonne Dijkhuis 94 De Dinkel
1.14.97 Suzanne Brummel 94 Octopus
1.15.23 Sharon Gelmers 94 Octopus
1.15.27 Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
1.15.68* Pascalle Spiekerman 94 WZ&PC Purmerend
1.15.75 Karin Rijkelijkhuizen 94 DZ&PC
1.15.97* Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
1.15.97* Colet Claessens 94 Nuenen
1.15.98 Arja den Boer 94 BZV
100m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 1.13.13)
1.07.77 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.08.63 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn
1.10.15 Lona Kroese 87 de Dolfijn
1.11.24 Rafaëlla van Nee 99 De Dolfijn
1.11.28 Kristel Doreleijers 93 Eiffel Swimmers PSV
1.11.36* Lieke Verouden 90 Racing Club
1.11.45 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.11.79 Carmen van de Rijt 98 Zeester Meerval
1.11.88* Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
1.11.90* Loes Zanderink 88 Eiffel Swimmers PSV

200m schoolslag meisjes junioren 1 (NJK-limiet 3.10.72) 
2.57.54* Inge Vieveen 01 WVZ
2.59.78* Marieke Wildeboer 01 GZVW
3.00.10 Loulou Janssen 01 de Columbiaan
3.04.17 Sanne Busch 01 MNC Dordrecht
3.06.46* Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
3.07.52* Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
3.07.69* Storm Willemsen 01 DWK
3.09.53* Eline van der Wal 01 Avéna
3.09.92* Joyce Kuipers 01 SG Bolsward-Workum
3.10.29* Isabel Aardema 01 ESCA
200m schoolslag meisjes junioren 2 (NJK-limiet 2.54.73)
2.47.00 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
2.53.38 Myrthe Bakker 00 SBC2000
2.53.57* Brigit van der Vegte 00 Octopus
2.54.74* Eline Zuidema 00 TriVia
2.55.51* Iris Tjonk 00 de Veene
2.55.93* Kim Vos 00 SBC2000
2.56.40* Isabelle den Hartog 00 Barracuda
2.57.42* Claudia Schouten 00 GoSwim
2.57.61& Irith Buursma 00 HZ&PC Heerenveen
2.58.91* Lianne Bouwmeester 00 Oceanus
200m schoolslag meisjes junioren 3 (NJK-limiet 2.49.01)
2.41.24 Rafaëlla van Nee 99 de Dolfijn
2.45.87 Nathalie Bakker 99 de Columbiaan
2.47.99* Hinke Groos 99 DZ&PC
2.49.24* Lonneke Graansma 99 TriVia
2.50.67 Isabel van der Boor 99 MNC Dordrecht
2.51.48 Manon Aerssens 99 Scheldestroom
2.53.16* Marieke Tienstra 99 TriVia
2.53.85* Esmée Strieder 99 Eiffel Swimmers PSV
2.54.16 Nina Geul 99 Aqua-Novio´94
2.54.32 Moesha Wartes 99 De Dolfijn
200m schoolslag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.49.56)
2.35.80 Carmen van de Rijt 98 Zeester Meerval
2.37.64 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
2.43.98 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.44.10 Elise van Manen 98 De Columbiaan
2.44.54 Brighid van Uffelen 98 ZVVS
2.45.68 Valerie van Roon 98 WVZ
2.46.37 Willemein Hoving 98 TriVia
2.46.67* Anouk van Nellestijn 98 de Waalstroom
2.47.08 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
2.48.00* Annick van der Kraats 98 de Dinkel
200m schoolslag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.47.99)
2.38.50 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
2.38.70 Joelle Geerts 97 Poseidon '56
2.40.87 Johnny Mae Hauser 97 de Dolfijn
2.40.94* Yvanna Zuurveld 97 DAW
2.41.63 Maaike van Veen 97 Bikkel Hoogeveen
2.42.75* Mirl de Boer 97 DAW
2.43.05* Manon Friskes 97 DWK
2.46.69* Annelotte Mulder 97 de Columbiaan
2.49.67 Anouk Dijkstra 97 Eemsrobben
2.50.27 Senna Pols 97 MNC Dordrecht
200m schoolslag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.46.22)
2.35.78* Esmée Bos 96 DWK
2.37.07 Cynthia Verkaik 96 Orca/E.ON-NZA
2.39.51* Nikki Habers 96 Zeester Meerval
2.39.79* Janne Hendrikx 96 Eiffel Swimmers PSV
2.40.00 Nicole Bennis 96 WVZ
2.40.49 Amber Ruig 96 de Dolfijn
2.40.80* Irene Teufer 96 de Dolfijn
2.41.27* Sedona de Keijzer 96 AZ&PC
2.41.48 Asmara Ritmeijer 96 ZV Vlaardingen-Schiedam
2.44.13* Laura Moolenaar 96 AZ&PC
200m schoolslag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.41.61) 
2.38.43 Macy Oortwijn 95 AZ&PC
2.38.66 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
2.47.07 Rachelle Visser 95 AZ&PC 
2.47.48 Suzanne de Vries 95 AZ&PC
2.47.51* Guusje Vrieze 95 NDD
2.47.55* Annemarie Worst 95 Orca
2.49.04 Iris Voogt 95 Westland Dijkglas
2.49.82* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
2.49.88* Lindi Verkooijen 95 SBC2000
2.50.26 Liset Jansen 95 de Columbiaan
200m schoolslag dames 1994 (ONK-limiet Amsterdam 2.37.49)
2.35.72* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
2.36.37 Marjolein Delno 94 Eiffel Swimmers PSV
2.40.75 Inge Pepping 94 de Rijn
2.44.37* Estrella Wierikx 94 MNC Dordrecht
2.44.43* Lonne Dijkhuis 94 de Dinkel
2.46.82* Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
2.47.52* Pascalle Spiekerman 94 WZ&PC 
2.48.53* Mirthe Lanfermeijer 94 ZV Hoorn
2.48.79* Marjolein Maris 94 de Houtrib
2.49.44* Jaimy Lee Taskin 94 de Columbiaan
200m schoolslag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 2.37.49)
2.26.79 Moniek Nijhuis 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.29.37 Tessa Brouwer 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.30.81 Anouk Elzerman 90 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.32.70 Kristel Doreleijers 93 Eiffel Swimmers PSV
2.32.82 Lia Dekker 87 de Dolfijn
2.34.03 Lieke Verouden 90 Racing Club
2.34.30* Lona Kroese 87 De Dolfijn/E.ON-NZA
2.35.72* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
2.35.78* Esmée Bos 96 DWK
2.35.80 Carmen van de Rijt 98 Zeester Meerval

Jongens-heren
50m schoolslag jongens minioren 6 en later
41.41* Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
42.02 Bryan Agterdenbos 02 de Devel
42.94* Sem de Goei 02 WS Twente
43.00* Luka Bouwman 02 Eiffel Swimmers PSV
43.84 Timo Spaans 02 DIO
43.96 Bobby van Dijk 02 De Brabantse Dolfijnen
44.29 Stef Arntz 02 SG Hellas/Glana/Nimo
44.33* Robin van Peenen 03 de Columbiaan
44.36* Tim Korstanje 03 Aqua-Novio'94
44.38* Thomas Weening 02 Oceanus
50m schoolslag jongens minioren 6 en later
36.41 Rick Bulman 01 Hieronymus
37.89* Klaas Pit 01 't Tolhekke
38.41 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
40.11 Sem van Elsen 01 SG de Zeeuwse Kust
40.26* Marcel Delfstra 01 Orca
40.39* Chris van der Linden 01 ZV Zwartsluis
41.45* Quinn van den Heuvel 01 Numansdorp
41.77 Melle van Gemert 01 SG de Zeeuwse Kust
41.80* Mike Müller 01 Deltasteur
41.83 Jeroen Aerssens 01 de Schelde
50m schoolslag jongens junioren 1 
34.80Juri Dijkstra 00 TriVia
35.59 Max Reinders 00 Racing Club
35.95* Martin Ruiter 00 de Houtrib
36.63 Camo Mieris 00 DIO
36.76 Thom Delno 00 de Rijn
37.04* Bas Kost 00 Deltasteur
37.14 Kjell Bakker 00 SG Hellas/Glana/Nimo
37.19* Milan ten Broek 00 AZ&PC
37.22* Bram van Gent 00 SG Bommelerwaard
38.02* Vincent de Munter 00 Brunssum
50m schoolslag jongens junioren 2
33.10* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
33.47 Jacob de Roos 99 DZ&PC
33.66 Christan de Koning 99 Hieronymus
34.11 Nicko Kamphuis 99 de Warande
34.54 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
34.67* Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
34.83* Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
34.74 Joost van Erkelens 99 DAW
34.80 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
35.02 Max-Fernon Troenokarso 99 Arethusa
50m schoolslag jongens junioren 3
32.10 Lars van der Velden 98 DAW
32.11* Frank Roovers 98 de Houtrib
32.32 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
32.49* Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
33.06* Kelt Garritsen 98 NDD
33.19 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
33.38* Carlos Ruiz 98 HZ&PC Heerenveen
33.39 Mart Kortman 98 de Dinkel
33.43* Bryan Chen 98 ZC Borger
33.69 Wietse Waninge 98 Nunspeet
50m schoolslag jongens junioren 4
31.90* Jeroen Voltman 97 ESCA
32.05 Youri Beugelsdijk 97 TriVia
32.10* Ben Schwietert 97 DWK
32.24 Thomas Verhoeven 97 Wiekslag
32.36 Ivo Grosveld 97 RZL
32.40 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
32.48* Alex Stevens 97 de Spatters
32.64 Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
32.73 Robin Lefeu 97 de Warande
32.86 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
32.86* Jonathan Davidse 97 SG de Zeeuwse Kust
50m schoolslag jongens jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 31.54)
29.49 Bjorn Scherbeijn 96 Eiffel Swimmers PSV
29.57 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
29.90 Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66/RTC Dordrecht
30.02 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
30.47 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
30.58 Niels Kemperink 96 WS Twente
30.77 Teun Strijbosch 96 Zeester-Meerval
30.88 Ardi Knol 96 Bikkel Hoogeveen
31.09 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
31.13 Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen
50m schoolslag jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 31.05)
28.68 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
29.29 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
29.52 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
29.67 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
29.82 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
30.05 Jens Kobesen 95 TriVia
30.20* Dominique Sikkema 95 Zignea
30.25 Rick Hoekstra 95 TRB-RES
30.33 Arjan Hanse 95 AZ&PC
30.35 Jesse de Vries 95 DWK
50m schoolslag heren senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 30.66)
30.11* Bas de Bruijn 94 Hieronymus
30.14 Ruben Klinkers 94 Eiffel Swimmers PSV
30.30* Kingue Struijf 94 AZ&PC
30.60* Ramon Fredrik 94 Orca
30.63 Ensger Kotterink 94 Albion
30.77 Alex Catsburg 94 ZVVS
30.80* Marcel van Essen 94 Octopus
31.12* Joren Harms 94 GoSwim
31.23* Rick de Waard 94 de Zeehond'73
31.29* Richard Bestebreur 94 ZVVS
50m schoolslag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 29.85)
28.09 Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
28.77 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
29.65 Peter Paul Houtkamp 93 Eiffel Swimmers PSV
29.90 Bernd Kobesen 93 TriVia
30.06 Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
30.09 Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
30.13* Kasper Leeuw 93 AZ&PC
30.36 Simon Edenburg 93 SG de Zeeuwse Kust
30.38 Romero Hennep 93 ZVVS
30.50 Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
50m schoolslag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 29.09)
27.30 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
27.33 Timon Evenhuis 90 TriVia
28.09 Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
28.49 Mark Baars 85 MNC Dordrecht
28.50* Lennart Stekelenburg 86 de Dolfijn/E.ON-NZA
28.66 Rudy Ted de Haan 84 Anker Team Groningen
28.68 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
28.77 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
28.77* Niels van Eck 89 Bikkel Hoogeveen
28.82 Pieter Jan de Vries 90 AZ&PC

100m schoolslag jongens minioren 5 en later
1.29.11* Bryan Agterdenbos 02 MNC Dordrecht
1.28.76* Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
1.32.05* Alex van Waveren 02 ZV Waterland
1.32.87* Kenan Cörüz 03 DWT
1.34.46* Thomas Weening 02 Oceanus
1.35.20* Tim Korstanje 03 Aqua-Novio'94
1.36.90 Guido Brink 02 de Stormvogel
1.37.29 Luka Bouwman Eiffel Swimmers PSV
1.38.38* Glenn van Gaalen 02 de Kempvis
1.38.38* Finn Vos 02 Oceanus
100m schoolslag jongens minioren 6
1.23.13* Rick Bulman 01 Hieronymus
1.27.71* Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
1.28.13* Klaas Pit 01 't Tolhekke
1.28.27* Sem van Elsen 01 SG de Zeeuwse Kust
1.28.70* Marcel Delfstra 01 de Granaet
1.28.80* Ian Sanders 01 Eszet
1.29.26* Chris van der Linden 01 ZV Zwartsluis
1.29.54* Jelle Smid 01 Aqua Novio'94
1.29.70* Quinn van den Heuvel 01 Numansdorp
1.30.50* Mart Niehoff 01 de Zwoer
100m schoolslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 1.23.51) 
1.14.27 Juri Dijkstra 00 TriVia
1.14.61 Max Reinders 00 Racing Club
1.18.96 Thom Delno 00 de Rijn
1.20.06* Bram van Gent 00 SG Bommelerwaard
1.20.06* Martin Ruiter 00 de Houtrib
1.21.36* Milan ten Broek 00 AZ&PC
1.22.41* Camo Mieris 00 DIO
1.22.51* Vincent de Munter 00 Brunssum
1.22.62* Dennis Weening 00 Oceanus
1.22.69 Jens de Groot 00 DAW
100m schoolslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 1.19.84)
1.11.61* Jacob de Roos 99 DZ&PC
1.12.91* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
1.15.16* Mike Morianner 99 SG Zaanstad
1.15.24 Bonk Stout 99 de Dolfijn
1.15.98* Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
1.16.14 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
1.16.42 Luuk Veldman 99 Orca
1.16.55 Nicko Kamphuis 99 de Warande
1.16.91* Jesse van Dijk 99 de Houtrib
1.17.06* Christan de Koning 99 Hieronymus
100m schoolslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 1.12.05)
1.07.76* Frank Roovers 98 De Houtrib
1.08.57 Igor Ostrowski 98 de Kempvis
1.09.04 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
1.09.74 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
1.10.02 Floris Kotterink 98 Albion
1.10.19* Lars van der Velden 98 DAW
1.10.90 Wietse Waninge 98 Nunspeet
1.11.06* Mart Kortman 98 de Dinkel
1.11.14 Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
1.11.86* Luc Nieuwenhuis 98 Fysius het Ravijn
100m schoolslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 1.10.00)
1.08.80 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
1.09.03 Youri Beugelsdijk 97 TriVia
1.09.23* Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
1.09.29 Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
1.09.32 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
1.09.89 Jeroen Voltman 97 ESCA
1.10.29* Jurre Stammes 97 DWK
1.10.72 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
1.11.10 Lars Bottelier97 VZV
1.11.68 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
100m schoolslag jongens jeugd 1 (NK-limiet Amsterdam 1.10.22)
1.02.17 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.03.66 Bjorn Scherbeijn 96 Eiffel Swimmers PSV
1.03.70 Yamiko Steenhoek 96 ZOB '66
1.06.63 Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen
1.07.16* Stan Pijnenburg 96 Eiffel SwimmersPSV
1.07.32* Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
1.07.34 Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
1.07.46 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
1.07.73* Niels Kemperink 96 WS Twente
1.07.89* Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
100m schoolslag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.09.30)
1.02.09 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
1.02.28 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
1.02.60 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
1.03.69 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
1.03.74 Diego de Meyer 95 de Bruinvis (BEL)
1.04.41 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
1.05.14 Jens Kobesen 95 TriVia
1.05.55 Kevin Wolters 95 SG HGN
1.05.94 Jesse de Vries 95 DWK
1.07.13* Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
100m schoolslag jongens senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.08.06)
1.04.62 Ruben Klinkers 94 Eiffel Swimmers PSV
1.05.86 Richard Bestebreur 94 ZVVS
1.05.99 Bas de Bruijn 94 Hieronymus
1.06.40 Anton Fourie 94 de Zijl-LGB
1.06.75* Kingue Struijf 94 AZ&PC
1.07.17 Alex Catsburg 94 ZVVS
1.07.81* Ramon Fredrik 94 Orca
1.08.24* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
1.08.70* Jacco Doest 94 DWK
1.08.77 Ensger Kotterink 94 Albion
100m schoolslag heren senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.06.12)
1.00.83 Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.01.59 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.03.80 Simon Edenburg 93 SG De Zeeuwse Kust
1.04.77 Kasper Leeuw 93 de Dinkel
1.05.47 Peter Paul Houtkamp 93 Eiffel Swimmers PSV
1.05.64* Ruud van Heerbeek 93 Z&PV Nuenen
1.06.26 Walter Jansen 93 de Columbiaan
1.06.76 Roald Blok 93 Octopus
1.06.98 Romero Hennep 93 ZV Vlaardingen-Schiedam
1.07.03 Bernd Kobesen 93 TriVia
100m schoolslag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 1.04.35)
0.59.37 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
0.59.84 Sebas van Lith 93 Aqua-Novio'94/RTC Drachten
0.59.95 Timon Evenhuis 93 de Dolfijn
1.00.83 Roy Smeenge 93 de Dolfijn
1.01.59 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
1.02.09 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
1.02.13 Stefan Hazeleger 91 DWK
1.02.17 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.02.28 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
1.02.40 Mark Baars 85 MNC Dordrecht

200m schoolslag jongens minioren 6
3.15.46* Vincent Crooijmans 01 de Rijn
3.18.10* Thomas Jansen 01 WVZ
3.19.34* Jaron van Veen 01 de Spatters
3.20.10* Rolf Jens 01 PCG
3.21.14* Sander Crooijmans 01 de Rijn
3.21.57* Matthijs Westmijze 01 ESCA
3.24.60* Robin Waas 01 de Devel
3.24.72* Remi van der Schee 01 de Houtrib
3.25.57* Marnix van Bottenburg 01 Octopus
3.26.31* Quinn van den Heuvel 01 Numansdorp
200m schoolslag jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.58.59)
2.47.31 Max Reinders 00 Racing Club
2.48.49* Juri Dijkstra 00 TriVia
2.51.31* Bram van Gent 00 SG Bommelerwaard
2.51.94* Thom Delno 00 VZC E&P
2.53.61* Martin Ruiter 00 de Houtrib
2.54.64* Milan ten Broek 00 AZ&PC
2.57.51* Camo Mieris 00 DIO
2.59.32* Vincent de Munter 00 Brunssum
2.59.97* Kjell Bakker 00 SG HGN
3.00.19* Dennis Weening 00 Oceanus
200m schoolslag jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.50.73)
2.39.98 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.41.01* Bonk Stout 99 de Dolfijn
2.44.67* Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
2.44.93 Jacob de Roos 99 DZ&PC
2.47.83* Nicko Kamphuis 99 de Warande
2.49.55 Djurre Stoové 99 Arethusa
2.49.68 Jesse van Dijk 99 de Houtrib
2.49.73* Mike Morianner 99 SG Zaanstad
2.49.88* Luuk Veldman 99 Neptunia'24
2.49.94* Riku Wakabayshi 99 Kimbria (JPN)
200m schoolslag jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.34.09)
2.30.46* Frank Roovers 98 de Houtrib
2.31.59* Floris Kotterink 98 de Veene
2.32.06 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
2.32.26 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
2.32.39 Stijn Geelen 98 MNC Dordrecht
2.34.67 Wietse Waninge 98 Nunspeet
2.36.08* Tom Laarhuis 98 de Dinkel
2.38.75 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
2.39.32* Mart Kortman 98 de Dinkel
2.40.42* Sook Willemsen 98 DWK
200m schoolslag jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.29.70)
2.28.08* Ivar de Jong 97 De Dolfijn
2.29.47 Beau Kneppers 97 ZV Hoorn
2.29.55 Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
2.30.96 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
2.31.08* Jurre Stammes 97 DWK
2.31.96 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
2.33.78 Youri Beugelsdijk 97 TriVia
2.38.90 Fedde Beukers 97 de Dinkel
2.39.33* Levi Tol 97 Ed-Vo
2.39.51 Stan Ruessink 97 Octopus
200m schoolslag jongens jeugd 1 (NJK-limiet 2.32.63)
2.17.93 Bjorn Scherbeijn 96 Eiffel Swimmers PSV
2.22.69 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66/RTC Dordrecht
2.25.03 Koen Lems 96 Bikkel Hoogeveen
2.25.82 Niels Kemperink 96 WS Twente
2.27.36* Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
2.27.62 Teun Strijbosch 96 Zeester-Meerval
2.28.09* Sem Hermans 96 Eiffel Swimmers PSV
2.29.56 Melvin van den Born 96 ESCA Zwemmen
2.28.78* Lars Haarsma 96 de Dolfijn
2.31.20 Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
200m schoolslag jongens jeugd 2 (NK-limiet Amsterdam 2.30.64)
2.12.38 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
2.14.65 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
2.16.38 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
2.19.63 Sem van Lith 95 Aqua-Novio'94
2.20.61 Arno Kamminga 95 de Columbiaan
2.21.50 Diego de Meyer 95 de Bruinvis (BEL)
2.21.88 Kevin Wolters 95 SG Hellas-Glana-Nimo
2.24.01 Jens Kobesen 95 TriVia
2.25.19* Arjan Hanse 95 SZ&PC
2.25.71 Jesse de Vries 95 DWK
200m schoolslag jongens senioren 1 (NK-limiet Amsterdam 2.27.91) 
2.23.15 Bas de Bruijn 94 Hieronymus
2.24.85 Ensger Kotterink 94 Albion
2.25.46 Alex Catsburg 94 ZVVS
2.26.87* Marijn van Zundert 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.27.50* Ramon Fredrik 94 Orca
2.29.18 Richard Bestebreur 94 ZVVS
2.29.22* Michiel Bouw 94 DWK
2.31.73* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
2.31.91* Arjan Knipping 94 Livo
2.32.10* Marcel van Essen 94 Octopus
200m schoolslag heren senioren 2 (NK-limiet Amsterdam 2.23.69)
2.14.82* Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.14.97 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
2.15.80* Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.20.20* Jonathan Cassuto 93 de Columbiaan
2.21.10* Simon Edenburg 93 SG DZK
2.21.66 Peter Paul Houtkamp 93 Eiffel Swimmers PSV
2.24.00* Kasper Leeuw 93 De Dinkel
2.25.77* Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
2.26.30* Ruud van Heerbeek 93 Nuenen
2.27.13* Roald Blok 93 Octopus
200m schoolslag heren allemaal (NK-limiet Amsterdam 2.19.84)
2.10.93 Sébas van Lith 90 Aqua-Novio'94/RTC Drachten
2.12.38 Lucas Greven 95 Eiffel Swimmers PSV
2.13.90 Stefan Hazeleger 91 RTC Drachten
2.14.65 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
2.14.82* Jens Bakker 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.14.97 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
2.15.15 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV
2.15.34 Timon Evenhuis 93 TriVia
2.15.80* Roy Smeenge 93 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.16.38 Joep van Grunsven 95 Eiffel Swimmers PSV
 

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




20 juli 1996
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.
Op slechts 0,1 seconde mist Pieter van den Hoogenband Olympisch brons op de 200 vrij. Hij zwemt in Atlanta met 1.48.36 wel een nieuw nationaal record.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl