Specials:
NJK kb Amsterdam
WK kb Istanboel
EK kb Chartres

Ranglijsten

Jaarranglijsten 2012: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag
Eeuwige ranglijsten: 25 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
50 m Rugslag Schoolslag Vlinderslag Vrije slag Wisselslag Estafettes
Archief: 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011

Top-10: Ranglijsten Vrije slag lange baan 2012

Dit zijn ranglijsten met tijden, gezwommen in het KALENDERJAAR 2012

Per 19 december 2012 bijgewerkt op 19 december 2012  

Voor reacties/correcties/aanvullingen Swimjos@zwemkroniek.com

Samenstelling Jos van Kuijeren

* = opgenomen met digitale chronometers

Meisjes/dames
50m vrije slag meisjes minioren 5
31.24 Marit de Lau 01 Tempo
32.16 Nikky Keijzer 01 SG Zaanstad
32.43 Anne Dickens 01 SBC2000
32.45 Sam van Nunen 01 Nautilus
32.90 Indy Jongman 01 Zeester-Meerval
32.99 Fleur Vialle 01 Eemsrobben
33.08 Sanne Busch 01 MNC Dordrecht
33.50 Elise Hardeman 01 AZ&PC
33.71 Merel van der Wal 01 de Berkelduikers
33.89 Desirťe Verlaan 01 WVZ
50m vrije slag meisjes junioren 1
28.36 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
29.10 Jasmijn Boon 00 WVZ
29.42 Kristy Nagtzaam 00 Hieronymus
29.85 Laura van Engelen 00 AquAmigos
30.14* Myrthe Meier 00 de Grunte
30.51 Jasmijn Bal 00 Poseidon'56
30.68* Myrthe Beijen 00 GoSwim
30.72 Kim Vos 00 SBC2000
30.75 Serena Tsizi Yu Tom 00 Wz010
30.90 Marij van der Mast 00 SBC2000
50m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  31.40)
27.82* Pien Schravesande 99 de Lansingh
27.83 Frederique Janssen 99 Zeester Meerval
28.54* Laura Stegge 99 de Dinkel
28.68 Naomi Visser 99 de Dolfijn
28.68 Josien Wijkhuijs 99 de Dolfijn
29.00 Eelke Roman 99 LZ 1886
29.11 Isobel Bowring 99 WVZ
29.17 Romy de Laat 99 Wiekslag
29.33 Manon Aerssens 99 de Schelde
29.36 Manon Manning 99 Nova
50m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  30.54)
27.07 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
27.31 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
27.36 Audrey Bams 98 ZC Eijsden
27.62 Valerie van Roon 98 WVZ
27.99 Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
27.89 Aniek Bloemendaal 98 DWV
28.07 Kinge Zandringa 98 Orca
28.32 Iris Forkink 98 de Columbiaan
28.46 Richenne Zeebregts 98 ZVVS
28.52 Serena Stel 98 de Dolfijn
50m vrije slag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 30.00)
26.33 Amy de Langen 97 de Dolfijn
27.68 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooijevaar
27.88 Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio'94
28.04 Manon Friskes 97 DWK
28.18 Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
28.21 Danique Scheepers 97 de Rog Weert
28.42 Lindy Nijhuis 97 OZ&PC
28.43 Lisa Postma 97 de Zijl/LGB
28.50 Joelle Geerts 97 Poseidon'56
28.60 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
28.60 Irma van den Brandt 97 Zwemclub Eijsden
50m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 29.66)
26.16 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
26.57 Denise van Ark 96 AZ&PC
26.79 Maaike de Waard 96 de Zeehond'73
27.03 Esmťe Bos 96 DWK
27.30 Dorien Butter 96 Racing Club
27.41 Renate Hemmes 96 DZ&PC
27.43 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
27.66 Celine Hoogendijk 96 ZVVS/RTC Dordrecht
27.75 Femke Remmits 96 One Team Swimming
27.83 Nicole Bennis 96 Racing Club
50m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 29.17) 
26.87 Jovanna Koens 95 Eiffel Swimmers PSV
27.10 Maartje de Wit 95 WVZ
27.21 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
27.47 Macy Oortwijn 95 DWK
27.72 Milou Schraverus 95 AZ&PC
27.73 Monique van der Struik 95 DZ&PC/RTC 
27.81 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
27.86* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
27.94 Sylvia Dik 95 TriVia
27.95* Michelle Hoogendoorn 95 OZ&PC
50m vrije slag dames senioren 2 1994 (ONK-limiet Amsterdam 27.50)
25.84 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan
27.29 Nelly Velthuijs 94 Njord
27.40 Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
27.55 Marjolein Delno 94 DWK
27.59 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
27.73 Claire de Winter 94 Zwemlust den Hommel
27.95 Sanne Rodenburg 94 RZC
28.06 Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
28.09 Laura van der Graaf 94 ZVVS
28.28 Inge Pepping 94 de Rijn
50m vrije slag dames allemaal (NK-limiet Amsterdam 27.50)
24.05 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
24.32 Marleen Veldhuis 79 Eiffel Swimmers PSV
24.42 Inge Dekker 85 CN Marseille/Eiffel Swimmers PSV
24.78 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
25.57 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
25.84 Tamara van Vliet 94 De Columbiaan/E.ON-NZA
25.88 Ilse Kraaijeveld 90 Eiffel Swimmers PSV
25.89 Chantal Senden 93 Genker ZV Neptunus
25.96 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV
26.03 Clarissa van Rheenen 91 Eiffel Swimmers PSV

100m vrije slag meisjes minioren 4 en later
1.11.22 Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
1.11.74 Elise Tanis 02 de Schotejil
1.14.81 Bo Souhoka 02 SG Hellas/Glana/Nimo
1.14.82 Elke Rothschaid 02 Stadskanaal
1.14.94 Giorgia Colle 02 de Duck
1.15.33 Imani de Jong 02 ZPCH
1.15.55 Danique Bernard 02 Ed-Vo
1.17.06 Yara van Kalmthout 02 Stadskanaal
1.17.55 Tessa Kooi 02 Stadskanaal
1.17.75 Carolien Beckers 02 Eurode Kerkrade
100m vrije slag meisjes minioren 5
1.07.40 Claire Verkijk 01 WVZ
1.08.57 Inge Vieveen 01 WVZ
1.08.62 Loulou Janssen 01 de Columbiaan
1.10.12 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
1.10.35 Eline van Ruijven 01 LZ 1886
1.10.89 Storm Willemsen 01 DWK
1.12.18 Imke van den Hoef 01 HZPC Horst
1.12.21 Janneke Lenderink 01 de Dinkel
1.12.33 Marit de Lau 01 Tempo
1.12.48 Saskia Pietersen 01 GoSwim
100m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet  1.13.61)
0.59.09 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
1.03.84 Laura van Engelen 00 AquAmigos
1.04.73 Jasmijn Boon 00 WVZ
1.04.75 Iris Tjonk 00 de Dinkel
1.05.23 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
1.05.91 Myrthe Beijen 00 GoSwim
1.06.24 Marij van der Mast 00 SBC2000
1.06.83 Frouke Beeksma 00 de Kikker
1.06.89* Marit Boxum 00 ZV Zwartsluis
1.06.98 Michelle Verhoeven 00 Ed-Vo
100m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  1.07.64)
1.00.64 Frederique Janssen 99 Zeester Meerval
1.01.36 Pien Schravesande 99 de Lansingh
1.01.43 Manon Aerssens 99 de Schelde
1.02.00 Josien Wijkhuijs 99 Orca
1.02.26 Marieke Tienstra 99 TriVia
1.02.40 Laura Stegge 99 de Dinkel
1.03.05 Romy de Laat 99 Wiekslag
1.03.26 Eelke Roman 99 LZ 1886
1.03.58 Renťe Vanderheyden 99 TriVia
1.03.62 Isobel Bowring 99 WVZ
100m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  1.05.78)
0.59.79 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
0.59.98 Aniek Bloemendaal 98 DWV
1.00.28* Audrey Bams 98 ZC Eijsden
1.00.92 Kim Busch 98 MNC Dordrecht
1.01.06 Kinge Zandringa 98 Orca
1.01.69 Valerie van Roon 98 WVZ
1.01.70* Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
1.02.05 Sterre Mooiweer 98 ZPC de Hof
1.02.07 Serena Stel 98 de Dolfijn
1.02.11 Bente Seijkens 98 SG Hellas-Glana-Nimo
100m vrije slag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.04.61)
0.56.81 Amy de Langen 97 de Dolfijn
0.58.00 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
0.59.91 Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
1.00.13 Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio'94
1.00.16* Mirl de Boer 97 DAW
1.00.37 Manon Friskes 97 DWK
1.00.52 Lindy Nijhuis 97 OZ&PC
1.01.03 JoŽlle Geerts 97 Poseidon '56
1.01.10 Marre Zandringa 97 Orca
1.01.36 Lisa Postma 97 de Zijl-LGB
100m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 1.03.88)
56.94 Denise van Ark 96 AZ&PC
57.06 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
57.33 Esmťe Bos 96 DWK
57.36 Rosa Veerman 96 WZ&PC/E.ON-NZA
58.28 Dorien Butter 96 Racing Club
58.33 Laura Moolenaar 96 AZ&PC
59.35 Cynthia Verkaik 96 Orca
59.43 Renate Hemmes 96 DZ&PC
59.57 Maaike de Waard 96 de Zeehond'73
1.00.13 Nicole Bennis 96 Racing Club
100m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 1.03.05)
57.17 Maartje de Wit 95 WVZ
58.68 Jovanna Koens 95 Eiffel Swimmers PSV
58.95 Macy Oortwijn 95 DWK
59.54 Elise Pennings 95 Zeester Meerval
59.89 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
59.98* Milou Schraverus 95 AZ&PC
1.00.10 Annemarie Worst 95 Orca/E.ON-NZA
1.00.23 Maud Hoofs 95 Racing Club
1.00.31 Monique van der Struik 95 DZ&PC/RTC 
1.00.46 Rachelle Visser 95 AZ&PC
100m vrije slag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 59.62)
57.82 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
58.03 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
58.72 Kim Loeffen 94 Zeester-Meerval
59.01 Marjolein Delno 94 de Rijn
1.00.36 Nelly Velthuijs 94 Njord
1.00.37 Parand Zarekiani 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.00.60 Inge Pepping 94 De Rijn
1.01.19 Sanne Rodenburg 94 RZC
1.01.53 Rosanne Schoonbeek 94 TriVia
1.01.59 Karin Rijkelijkhuizen 94 Zignea
100m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 59.62)
52.75 Ranomi Kromowidjojo 90 Eiffel Swimmers PSV
53.95 Marleen Veldhuis 79 Eiffel Swimmers PSV
54.13 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
54.43 Inge Dekker 85 CN Marseille/Eiffel Swimmers PSV
55.15 Hinkelien Schreuder 84 Eiffel Swimmers PSV
55.17 Saskia de Jonge 86 RTC 
55.35 Maud van der Meer 92 Eiffel Swimmers PSV 
55.78 Elise Bouwens 91 Zwemlust-den Hommel/E.ON-NZA
56.02 Andrea Kneppers 93 Eiffel Swimmers PSV
56.02 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV

56.15 Ilse Kraayeveld 90 Eiffel Swimmers PSV
56.37 Clarissa van Rheenen 91 Eiffel Swimmers PSV
56.73 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
56.81 Amy de Langen 97 de Dolfijn
56.94 Denise van Ark 96 AZ&PC
57.06 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
57.10 Manon Minneboo 93 Eiffel Swimmers PSV
57.25 JoŽlle Scheps 92 Eiffel Swimmers PSV
57.33 Esmťe Bos 96 DWK
57.36 Maartje de Wit 95 WVZ/E.ON-NZA

200m vrije slag meisjes minioren 5
2.32.54 Anne Dickens 01 SBC2000
2.34.14 Inge Vieveen 01 WVZ
2.34.94 Sam van Nunen 01 Nautilus
2.34.95 Eline van Ruijven 01 LZ 1886
2.37.44 Saskia Pietersen 01 GoSwim
2.37.81 Sanne Heemskerk 01 LZ 1886
2.37.85 Imke van den Hoef 01 HZPC Horst
2.39.49 Sophie de Jonge 02 de Zeehond'73
2.39.56 Kaylin Stel 01 de Dolfijn
2.39.79 Irene Fredriks 01 de Berkelduikers
200m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet  2.39.47) 
2.14.79 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
2.20.90 Laura van Engelen 00 AquMigos
2.22.27 Jasmijn Boon 00 WVZ
2.23.20 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
2.24.60 Myrthe Beijen 00 Aquarijn
2.27.03 Marij van der Mast 00 SBC2000
2.27.50 Iris Tjonk 00 de Veene
2.28.13 Amber Zwama 00 Zignea
2.28.19 Marleen Ankersmid 00 DWV
2.29.49 Claudia Schouten 00 GoSwim
200m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  2.31.36)
2.16.65 Marieke Tienstra 99 TriVia
2.17.11 Frederique Janssen 99 Zeester Meerval
2.17.84 Manon Aerssens 99 de Schelde
2.18.26 Josien Wijkhuijs 99 Orca
2.19.03 GabriŽlle Bolk 99 Swol 1894
2.19.10 Pien Schravesande 99 de Kempvis
2.19.66 Renťe Vanderheyden 00 TriVia
2.19.92 Melissa Baars 99 Aquarijn
2.20.84 Sigrid Hogendorp 99 Orca
2.21.31 Laura Stegge 99 de Dinkel
200m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  2.22.50)
2.05.99 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
2.10.80 Kinge Zandringa 98 Orca
2.11.91 Janina Beckers 98 Eurode KZC
2.12.72 Aniek Bloemendaal 98 DWV
2.13.56 Serena Stel 98 de Dolfijn
2.13.73 Sanne Advocaat 98 MNC Dordrecht
2.14.44 Chayenne Poorts 98 SG Hellas/Glana/Nimo
2.14.95 Audrey Bams 98 Zwemclub Eijsden
2.15.77 Sterre Mooiweer 98 ZPC de Hof
2.15.82 Hanny van Dijk 98 Orca
200m vrije slag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.19.98)
2.06.22 Amy de Langen 97 De Fuut
2.06.79 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
2.08.02 Robin Neumann 97 de Dolfijn
2.08.59 Manon Friskes 97 DWK
2.11.22* Mirl de Boer 97 DAW
2.11.23* Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
2.11.47 Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio'94
2.13.27 Marre Zandringa 97 Orca
2.13.50 Esmťe Six 97 Eiffel Swimmers PSV
2.13.61 Lindy Nijhuis 97 OZ&PC
200m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.18.40)
2.01.56 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.04.24 Rosa Veerman 96 WZ&PC Purmerend
2.05.63 Denise van Ark 96 AZ&PC
2.06.97 Esmťe Bos 96 DWK
2.09.60 Cynthia Verkaik 96 Orca
2.10.03 Renate Hemmes 96 DZ&PC
2.10.83 Maaike de Waard 96 de Zeehond '73
2.10.83 Jannah Sonnenschein 96 Eiffel Swimmers PSV
2.11.99 Dorien Butter 96 Racing Club
2.12.25* Brenda Zwarthoed 96 DAW
200m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.16.22)
2.05.66 Maartje de Wit 95 WVZ
2.08.22 Macy Oortwijn 95 DWK
2.08.70 Milou Schraverus 95 AZ&PC
2.09.15 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
2.10.56 Lisa van Breugel 95 BZV
2.11.16 Mette Bijeman 95 Aquarijn
2.12.35 Romy van Alphen 95 Olympia
2.13.20 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
2.13.53 Sanne Bommer 95 de Dolfijn
2.13.87 Shireen Post 95 AZ&PC
200m vrije slag dames senioren 2 1994 (ONK-limiet Amsterdam 2.08.49)
2.04.67 Kira Toussaint 94 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.06.03 Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
2.06.76 Marjolein Delno 94 DWK/RTC Dordrecht
2.08.84 Inge Pepping 94 de Rijn
2.10.98 Merle Verkijk 94 WVZ
2.12.05 Tamara van Vliet 94 de Columbiaan/E.ON-NZA
2.15.47 Yvette de Gier 94 de Columbiaan
2.15.66 Sanne Rodenburg 94 RZC 
2.16.42 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
2.16.98 Nelly Velthuijs 94 Njord
200m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 2.08.49)
1.56.54 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
2.00.44 Wendy van der Zanden 88 Eiffel Swimmers PSV
2.00.60 Elise Bouwens 91 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.00.60 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
2.00.62 Andrea Kneppers 93 Eiffel Swimmers PSV
2.01.42 Saskia de Jonge 86 RTC 
2.01.56 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
2.02.06 JoŽlle Scheps 92 Eiffel Swimmers PSV
2.02.22 Lieke Verouden 90 Racing Club
2.02.32 Inge Dekker 85 CN Marseille/Eiffel Swimmers PSV

400m vrije slag meisjes minioren 5 en later
5.20.30 Anne Dickens 01 SBC2000
5.24.31 Storm Willemsen 01 DWK
5.27.98 Sanne Barten 01 Aquarijn
5.28.43 Inge Vieveen 01 WVZ
5.31.86 Sanne Heemskerk 01 LZ 1886
5.35.23 Saskia Pietersen 01 GoSwim
5.36.21 Indy Jongman 01 Zeester Meerval
5.38.87 Desirťe Verlaan 01 WVZ
5.39.75 Madelon van der Ploeg 01 de Kikker
5.41.86 Sam van Nunen 01 Nautilus
400m vrije slag meisjes junioren  1 (NJK-limiet  5.36.22)
4.45.76 Marrit Steenbergen 00 DZ&PC
4.58.49 Laura van Engelen 00 AquAmigos
5.01.86 Jasmijn Boon 00 WVZ
5.01.90 Myrthe Beijen 00 GoSwim
5.03.85 Amber Kerkhofs 00 ZC Eijsden
5.05.34 Marij van der Mast 00 SBC2000
5.14.62 Claudia Schouten 00 GoSwim
5.16.60 Floor Gerritsma 00 TriVia
5.17.20 Amber Zwama 00 Zignea
5.19.05* Manon Ritten 00 Eurode Kerkrade
400m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet  5.06.35) 
4.52.10 Manon Aerssens 99 de Schelde
4.52.11 Marieke Tienstra 99 TriVia
4.56.15 Frederique Janssen 99 Zeester-Meerval
4.56.36 Melissa Baars 99 Aquarijn
4.58.49 GabriŽlle Bolk 99 Swol 1894
4.58.78 Hilde Dekker 99 TriVia
4.59.18 Sigrid Hogendorp 99 Orca
4.59.92 Hinke Groos 99 DZ&PC
5.04.70* Isabel Nibourg 99 de Dinkel
5.04.88 Eelke Roman 99 LZ 1886
400m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet  4.57.29) 
4.27.02 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn
4.38.62 Janina Beckers 98 Eurode KZC
4.39.15 Hanny van Dijk 98 Orca
4.40.48 Kinge Zandringa 98 Orca
4.45.22* Serena Stel 98 de Dolfijn
4.49.73 Aniek Bloemendaal 98 DWV
4.50.82* Shania Haenen 98 Eurode Kerkrade
4.51.10 Sterre Mooiweer 98 ZPC de Hof
4.52.61 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
4.55.86* Vivianne Dortmond 98 de Pinquin
400m vrije slag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 4.53.26) 
4.28.61 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooievaar
4.28.78 Manon Friskes 97 DWK
4.34.50 Lindy Nijhuis 97 OZ&PC
4.36.41* Ina Willigers 97 Zwemclub Eijsden
4.43.02* Mirl de Boer 97 DAW
4.46.12 Claris de Vries 97 Orca
4.46.17 Esmee Six 97 Eiffel Swimmers PSV
4.46.62 Marre Zandringa 97 Orca
4.48.80* Noa Oldenhof 97 de Dolfijn
4.51.82 Amy van Blitterswijk 97 Aqua-Novio'94
400m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 4.51.02) 
4.16.31 Esmee Vermeulen 96 De Dolfijn/E.ON-NZA
4.24.31 Rosa Veerman 96 E.ON-NZA
4.28.96 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
4.34.83 Cynthia Verkaik 96 Orca
4.35.26 Evelien van Ruiten 96 Orca
4.36.26 Renate Hemmes 96 DZ&PC/RTC 
4.42.52 Jamilla van Veen 96 One Team Swimming
4.43.97 Elisabeth Rivard 96 WVZ
4.44.35* Brenda Zwarthoed 96 DAW
4.46.37 Linda Kamperman 96 Aquarijn
400m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 4.48.12) 
4.31.57* Macy Oortwijn 95 AZ&PC
4.33.91 Milou Schraverus 95 AZ&PC
4.34.82 Lisa van Breugel 95 BZV
4.37.16 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
4.39.37 Lindi Verkooijen 95 SBC2000
4.40.34 Mette Bijeman 95 Aquarijn
4.41.03 Shireen Post 95 AZ&PC
4.41.34 Maya Kingma 95 SBC2000
4.41.60 Kelly Wigleven 95 MNC Dordrecht
4.46.24 Maud Hoofs 95 Racing Club
400m vrije slag dames senioren 2 1994 (ONK-limiet Amsterdam 4.33.13)
4.27.50 Marjolein Delno 94 DWK
4.31.76 Kim Loeffen 94 Zeester Meerval
4.33.13 Inge Pepping 94 de Rijn
4.48.23 Tamara Grove 94 Oceanus
4.49.53 Jakonien Koster 94 Bikkel Hoogeveen
4.50.23* Yvette de Gier 94 de Columbiaan
4.53.03* Rinske Becks 94 HZPC Horst
4.53.48 Astrid van Nieuwkerk 94 Westland Dijkglas
4.55.12 Jaimy Lee Taskin 94 de Columbiaan
4.55.95* Naomi Hofsink 94 Deltasteur
400m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 4.33.13)
4.10.84 Femke Heemskerk 87 CN Marseille/E.ON-NZA
4.14.74 Rieneke Terink 84 Eiffel Swimmers PSV
4.16.83 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV
4.16.31 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
4.18.80 Lieke Verouden 90 Racing Club
4.20.95 Marieke Nijhuis 92 Eiffel Swimmers PSV
4.21.22 Leonie van Noort 93 deZijl-LGB
4.23.54 Marion van den Berg 86 DWK
4.24.31 Rosa Veerman 96 E.ON-NZA
4.24.92 Lotte Wilms 84 AZ&PC

800m vrije slag meisjes junioren 1
11.17.45 Inge Vieveen 01 Dordrecht
800m vrije slag meisjes junioren 1 (NJK-limiet Amersfoort 11:38.35) 
10.22.63 Laura van Engelen 00 AuAmigos
10.25.75 Amber Kerkhofs 00 Kimbria
10.40.83 Jasmijn Boon 00 WVZ
10.45.06 Marij van der Mast 00 SBC2000
10.48.92 Myrthe Beijen 00 Aquarijn
10.52.63 Floor Gerritsma 00 TriVia
10.56.07* Claudia Schouten 00 GoSwim
10.57.42 Amber Raadschilders 00 Kimbria
11.01.95 Claudia Schouten 00 GoSwim
11.03.86 Manon Ritten 00 Eurode Kerkrade
800m vrije slag meisjes junioren 2 (NJK-limiet Amersfoort 10:36.31)
10.02.71 Marieke Tienstra 99 TriVia
10.14.51 Melissa Baars 99 Aquarijn
10.16.89 Hilde Dekker 99 TriVia
10.30.00 RafaŽlla van Nee 99 de Dolfijn
10.30.59 Sigrid Hogendorp 99 Orca
10.39.86* Isabel Nibourg 99 de Dinkel
10.42.09 Annamarie Meijer 99 de Duck
10.44.70 Laura Stegge 99 de Dinkel
10.48.30 Nikta van den Ouden 99 Hieronymus
10.52.49 Moesha Wartes 99 de Dolfijn
800m vrije slag meisjes junioren 3 (NJK-limiet Amersfoort 10.17.50)
9.16.36 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/E.ON-NZA
9.30.13 Janina Beckers 98 Eurode KZC
9.39.82 Hanny van Dijk 98 Orca
9.47.60 Kinge Zandringa 98 Orca
10.02.56 Serena Stel 98 de Dolfijn
10.05.23 Kirsten Bies 98 Dedemsvaart AC
10.05.98 Shania Haenen 98 Eurode Kerkrade
10.15.82 Eva van Ginneken 98 de Vennen
10.21.04* Annick van der Kraats 98 de Veene
10.27.70 Esmee Buddenberg 98 10.35.88 Lilly de Wit 98 Hieronymus
800m vrije slag meisjes jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 10.09.12)
9.17.62 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooijevaar
9.23.91 Manon Friskes 97 DWK
9.31.75 Lindy Nijhuis 97 OZ&PC
9.53.93 Claris de Vries 97 Orca
10.05.73 Lisa Postma 97 de Zijl-LGB
10.13.70 Lisanne van Avezaath 97 TriVia
10.15.73* Angelique van Vark 97 Z&PC de Gouwe
10.25.56* Marije Dankelman 97 Dedemsvaart AC
10.32.74 Freeke den Dulk 97 de Columbiaan
10.33.46 Inez Duursma 97 de Spatters
800m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 10.04.48)
8.54.09 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
9.13.71 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
9.23.75 Evelien van Ruiten 96 Orca
9.23.86 Pauline van Dam 96 Eiffel Swimmers PSV
9.33.50 Renate Hemmes 96 DZ&PC
9.44.76 Elisabeth Rivard 96 WVZ
9.53.52 AdŠja Stoetman 96 TriVia
9.54.19 Linda Kamperman 96 Aquarijn
9.54.42* Laura Hagreis 96 OZ&PC
9.55.13 Brenda Zwarthoed 96 DAW
800m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 9.54.07) 
9.24.21 Lisa van Breugel 95 BZV
9.32.74 Maya Kingma 95 SBC2000
9.37.64 Shireen Post 95 AZ&PC
9.45.29 Lynn Dybiona 95 AZ&PC
9.49.72 Lindi Verkooijen 95 SBC2000
9.52.47 Maud Hoofs 95 Racing Club
10.06.84 Danielle Grootes 95 de Zijl/LGB
10.18.29* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
10.57.23* Danique Wagenvoort 95 de Dinkel
10.58.69* Saskia Kommers 95 Van Vliet Barracuda
800m vrije slag dames senioren 2 1994 (ONK-limiet Amsterdam 9.19.66)
800m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 9.21.32)
8.46.92 Judith Stap 96 Eiffel Swimmers PSV
8.54.09 Esmee Vermeulen 96 de Dolfijn/E.ON-NZA
9.01.73 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
9.04.01 Marion van den Berg 86 DWK
9.08.72 Maaike Waaijer, SV WŁrzburg 05
9.13.71 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
9.16.36 Tessa Vermeulen 98 de Dolfijn/E.ON-NZA
9.17.62 Givenchy Sneekes 97 ZC Ooijevaar
9.19.67 Marieke Nijhuis 92 Eiffel Swimmers PSV
9.23.75 Evelien van Ruiten 96 Orca

1500 m.vrije slag meisjes junioren 3
18.22.42 Janina Beckers 98 Eurode KZC
1500m vrije slag meisjes jeugd 1
1500m vrije slag meisjes jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 19.24.24)
17.42.60 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
18.16.23 Evelien van Ruiten 96 Orca
18.40.67* Linda Kamperman 96 Aquarijn
18.46.16 Brenda Zwarthoed 96 DAW
18.53.15* Elisabeth Rivard 96 WVZ
19.32.51* Amy van Lier 96 de Vennen
19.40.29* Romy Hoogendijk 96 SG de Zeeuwse Kust
20.04.49 Tamara Grove 96 Oceanus
20.14.15 DŤlenn van Oostrom 96 GoSwim
20.26.80 Simone de Rijcke 96 Koewacht
1500m vrije slag dames senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 19.03.11)
18.52.25* Shireen Post 05 AZ&PC
19.02.03 Lindi Verkooijen 95 SBC2000
19.27.58* Maud Hoofs 95 Racing Club
19.30.54* Danielle Grootes 95 de Zijl-LGB
19.42.63* Sietske Veldkamp 95 ZPC de Hof
1500m vrije slag dames senioren 2 (ONK-limiet Amsterdam 17.52.75)
19.50.14 Jaimy Lee Taskin 94 de Columbiaan
19.56.34 Chantal Grove 94 Oceanus
1500m vrije slag dames allemaal (ONK-limiet Amsterdam 17.52.75)
17.01.04 Judith Stap 93 Eiffel Swimmers PSV
17.13.47 Maaike Waaijer 90 SV WŁrzburg 05
17.26.27 Leonie van Noort 93 de Zijl-LGB
17.33.36 Marion van den Berg 86 DWK
17.42.60 Anouque Berghuis 96 de Zijl-LGB
18.16.23 Evelien van Ruiten 96 Orca
18.22.42 Janina Beckers 98 Eurode KZC
18.40.67* Linda Kamperman 96 Aquarijn
18.46.16 Brenda Zwarthoed 96 DAW
18.47.76 Grith Sigsgaard 96 Zwemlust den Hommel

Jongens/heren
50m vrije slag jongens minioren 5 en later
31.01 Tim Korstanje 03 Aqua-Novio'94
31.49 Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
31.93 Bryan Agterdenbos 02 de Devel
50m vrije slag jongens minioren 5 en later
31.08 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
31.29 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
31.34 Rick Bulman 01 Hieronymus
32.46 Tygo van Hassel 01 ZVVS
32.90 Tygo van Empel 01 Arethusa
33.32 Xander van der Plas 01 Eiffel Swimmers PSV
33.52 Chiel de Pooter 01 de Schelde
33.92 Simon Schmidt 01 de Biesboschzwemmers
34.31* Kevin van Dijk 01 Deltasteur
34.36 Mathijs Verdonck 01 Eiffel Swimmers PSV
50m vrije slag jongens minioren 6
30.03* Tyrese Wilson 00 de Fuut
30.22 Robin van Bommel 00 Zeester Meerval
30.38 Anne Schuurmans 00 WVZ
30.88 Florian van Esch 00 SBC2000
31.03* Ruden de Ridder 00 SG de Zeeuwse Kust
31.34 Nick van Irsel 00 SBC2000
31.88 Dennis Weening 00 Oceanus
31.95 Rick de Block 00 de Honte
31.96 Jeroen Bechtold 00 Van Vliet Barracuda
32.36* Jens de Goot 00 DAW
50m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet  31.47)
25.44 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
26.29 Torben LammeriNK 99 de Berkelduikers
26.88 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
27.67 Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
28.13 Thijs van Wieringen 99 De Columbiaan
28.36 Bas Martelhoff 99 het Y
28.51 Max-Fernon Troenokarso 99 Arethusa
28.51 Jacob de Roos 99 DZ&PC
28.52 Adam Juhasz 99 Racing Club (HUN)
28.53 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
50m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 30.29)
25.63 Lars van der Velden 98 DAW
25.75 Dennis Bougrimov 98 MNC
25.84 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
25.93 Ruben Stam 98 de Dolfijn
26.30 Berjen Mellema 98 Nova
26.37* Lex Sandburg 98 SG Zaanstad
26.43 Loed Jacobs 98 DZT'62
26.57 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
26.80 Tim Tuijp 98 WZ&PC Purmerend
26.87 Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
50m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 27.31)
25.00 Ben Schwietert 97 DWK
25.39 Peter Rothengatter 97 ESCA
25.49 Tom van Elsen 97 de Stormvogel
25.70 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
25.93 Levi Tol 97 Ed-Vo
26.05 Floris van Mierlo 97 Eiffel Swimmers PSV
26.06 Mike Hoek 97 de Duck
26.15 Thomas Verhoeven 97 de Geul
26.26* Lars Bottelier 97 VZV
26.33 Pascal Nuijten 97 Westland Dijkglas
50m vrije slag jongens  junioren 4 (NJK-limiet 26.75) 
23.85 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
24.26 Yoran Klos 96 de Dinkel
24.33 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
24.61 Bjorn Scherbeijn 96 de Schelde
24.77 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
25.05 Max Guthman 96 de Dolfijn
25.26 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
25.28 Philip Bams 96 ZC Eijsden
25.33 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
25.40 Tom Jongmans 96 de Spatters
50m vrije slag jongens  jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 26.50) 
23.94 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
24.34 Mart Theunissen 95 ZC Valkenburg
24.43 Daniel van der Deen 95 RTC 
24.61 Ties Elzerman 95 de Dolfijn
24.66 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
24.68 John Smit 95 MNC Dordrecht
24.79 Jakub Foytl 95 de Zijl-LGB (CZE)
24.84 Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
25.00 Andy Onderstal 95 de Dolfijn
25.26* Mitchel Doldersum 95 Deltasteur
50m vrije slag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 26.20) 
23.70 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
24.32 Kingue Struijf 94 AZ&PC
24.38 Ruben Klinkers 94 Hellas-Glana-Nimo
24.63 Marciano Lynch 94 AZ&PC
24.99 Jesse Meijer 94 de Dolfijn
25.40* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
25.41* Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
25.42 Huub van Houwelingen 94 AZ&PC
25.57* Michael van Dam 94 HPC
25.51 Maiko Bouma 94 DZ&PC
50m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 25.75)
23.89 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
24.45 Jens Kobesen 93 TriVia
24.50 Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
24.73 Wouter Kaman 93 Nayade
24.80 Bart Dunweg 93 ZVVS
24.87 Walter Jansen 93 de Columbiaan
24.92 Menno Manning 93 de Dinkel
24.97* Robin ten Dam 93 Electrolux AZC
25.36 Simon van den Broek 93 Zeester Meerval
25.39 Nils Mollema 93 WVZ
50m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 24.36)
22.39 Jasper van Mierlo 90 Eiffel Swimmers PSV
23.10 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
23.11 Sebastiaan Verschuren 88 E.ON-NZA
23.28 Geert Lantink 92 Eiffel Swimmers PSV
23.41 Tom Lommers 90 Nayade
23.49 Jan Kersten 86 de Columbiaan
23.70 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
23.75 Joost Groeneveld 92 DWK
23.75 Djemail Ashruf 88 MNC Dordrecht (SUR)
23.78 Tim van Deutekom 91 DWK/E.ON-NZA

100m vrije slag jongens minioren 4 en later
1.10.13 Bryan Agterdenbos 02 de Devel
1.11.02 Brandon van den Berg 02 Poseidon '56
1.12.60 Tom Korstanje 03 Aqua-Novio'94
1.13.09 Maurice Pater 02 GZVW
1.16.28 Elroy Schot 02 WZ&PC Purmerend
1.16.72 Sebastiaan Botter 02 Racing Club
1.17.69 Rens van Beek 02 Aqua-Novio'94
1.17.99 Sweeder Braakman 02 de Gooye
1.18.40 Tristan Scholten 02 Swol 1894
1.18.81 Wouter Verdoes 02 LZ 1886
100m vrije slag jongens minioren 5 
1.07.84 Sander Crooijmans 01 de Rijn
1.08.39 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
1.09.82 Luc Kroon 01 Ed-Vo
1.10.53 Thomas Jansen 01 WVZ
1.10.63 Tygo van Hassel 01 ZVVS
1.10.78 Melle van Gemert 01 SG de Zeeuwse Kust
1.11.19 Bas Morelissen 01 IJsselmeer
1.11.12 Rick Bulman 01 Hieronymus
1.11.44 Pim Verdaasdonk 01 SBC2000
1.11.82 Jeroen Aerssens 01 de Schelde
100m vrije slag jongens minioren 6
1.01.12 Calvin Lu 00 ZVVS
1.03.97 Dennis Weening 00 Oceanus
1.04.70 Anne Schuurmans 00 WVZ
1.05.84 Axel Hanning 00 Stadskanaal
1.06.90 Jari Groenhart 00 Aqua'68
1.07.42 Martin Ruijter 00 de Houtrib
1.07.60 Marc Castricum 00 ZV Hoorn
1.07.80 Niels Hofmeijer 00 WS Twente
1.07.89 Jason Browne 00 Livo
1.08.17 Nick van Irsel 00 SBC2000
100m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet  1.08.80)
0.56.75 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
0.58.02 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
0.58.28 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
0.59.89* Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
1.01.20 Bas Martelhoff 99 het Y
1.01.64 Thijs van Wieringen 99 De Columbiaan
1.01.99 Adam Juhasz 99 Racing Club (HUN)
1.02.34 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
1.02.37 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
1.02.67* Riku Wakabayshi 99 Kimbria (JPN)
100m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet Amsterdam 1.06.22)
56.25 Lars van der Velden 98 DAW
56.28 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
56.89 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
57.09 Ruben Stam 98 de Dolfijn
58.03 Loed Jacobs 98 DZT'62
58.22 Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
58.42 Thomas Kappe 98 Bikkel Hoogeveen
58.69 Berjen Mellema 98 Nova
58.72 Tim Tuijp 98 WZ&PC Purmerend
58.78 Friso van der Meulen 98 TriVia
100m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 59.70)
54.23 Ben Schwietert 97 DWK
55.34 Peter Rothengatter 97 ESCA Zwemmen
55.95 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
56.29 Tom van Elsen 97 SG de Zeeuwse Kust
57.01 Mike Hoek 97 de Duck
57.25 Levi Tol 97 Ed-Vo
57.31 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
57.32 Thomas Verhoeven 97 de Geul
57.34 Allard Veenstra 97 HZ&PC Heerenveen
57.53 Jonathan Davidse 97 de Zeeuwse Kust
100m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 58.48)
51.01 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
52.73 Yoran Klos 96 de Dinkel
53.04 Laurent Bams 96 ZC Eijsden
54.46 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
54.92 Oliver Brache 96 de Dolfijn 
55.44 Ruben Forkink 96 de Columbiaan
55.61 Lars Haarsma 96 DAW
55.88 Philip Bams 96 ZC Eijsden
56.00 Wimar Lindenberg 96 Hieronymus
56.04 Yamiko Steenhoek 96 ZOB'66/RTC Dordrecht
100m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 57.93)
53.37 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
53.61 Jakub Foytl 95 DES (CZE)
53.61 John Smit 95 MNC Dordrecht/RTC Dordrecht
53.70 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
53.74 Guus van Stiphout 95 Zeester Meerval
53.76 Ties Elzerman 95 de Dolfijn
53.86 Mart Theunissen 95 ZC Valkenburg
54.23 Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
54.58 Lucas Greven 95 Zeester-Meerval
55.15 Konrad Lemanczyk 95 One Team Swimming
100m vrije slag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 57.27)
52.62 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
53.67 Kingue Struijf 94 AZ&PC
53.84 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
54.05 Lester Snackers 94 Eiffel Swimmers PSV
54.27 Erik Nijholt 94 DZ&PC
54.42 Ramon Fredrik 94 Orca
54.45* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
54.68 Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
54.81 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
54.89 Stef Heijnekamp 94 OZ&PC
100m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 56.56)
50.74 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
53.69 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
54.38 Bart Dunweg 93 ZVVS
54.38 Melvin van de Meij 93 MNC Dordrecht
54.49 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
54.57 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
54.67 Pim Kienhuis 93 de Dinkel
54.82 Nils Mollema 93 WVZ
54.82 Bernd Kobesen 93 TriVia
54.84 Walter Jansen 93 de Columbiaan
100m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 53.67)
47.88 Sebastiaan Verschuren 88 De Dolfijn
50.70 Jasper van Mierlo 90 Eiffel Swimmers PSV
50.74 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
50.75 Joeri Verlinden 93 E.ON-NZA
50.87 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV
50.91 Geert Lantink 92 Eiffel Swimmers PSV
51.01 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
51.10 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
51.44 Jeroen Baars 92 MNC Dordrecht
51.95 Bram Dekker 89 Eiffel Swimmers PSV

200m vrije slag jongens minioren 5
2.30.29 Jelle Smid 01 Aqua-Novio'94
2.37.67 Ivo Stolk 01 de Zeehond'73
200m vrije slag jongens minioren 6
2.19.42 Calvin Lu 00 ZVVS (CHN)
2.25.37 Axel Hanning 00 Stadskanaal
2.25.68 Niels Hofmeijer 00 WS Twente
2.25.95 Dennis Weening 00 Oceanus
2.25.97 Martin Ruiter 00 de Houtrib
2.27.88 Ruden de Ridder 00 SG de Zeeuwse Kust
2.28.26 Bram van Gent 00 Kerkdriel
2.29.50* Vincent de Munter 00 Brunssum
2.29.53 Ian van Tiel 00 WZ&PC Purmerend
2.29.67* Niels de Boer 00 Eurode Kerkrade
200m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet 2.30.36)
2.09.37 Nyls Korstanje 99 Aqua-Novio'94
2.11.84 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
2.12.06 Torben Lammerdink 99 de Berkelduikers
2.13.09 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
2.14.24 Bas Martelhoff 99 het Y
2.14.31 Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
2.16.33 Adam Juhasz 99 Racing Club
2.17.18 Harm-Jan Wijnhoud 99 ZVV
2.17.29 Bonk Stout 99 de Dolfijn
2.18.07 Riku Wakabayashi 99 Kimbria (JPN)
200m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 2.24.73)
1.58.13 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
2.02.96 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
2.05.78 Floris Kotterink 98 de Veene
2.06.10 Lars van der Velden 98 DAW
2.06.89 Ruben Stam 98 de Dolfijn
2.08.74 Loed Jacobs 98 DZT'62
2.09.78 Linquendo van der Klooster 98 ZPB H&L Productions
2.09.87 Frank Roovers 98 de Houtrib
2.10.06 Dennis Bougrimov 98 MNC Dordrecht
2.11.21 Timos Skotadis 98 Racing Club
200m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 2.10.47)
2.00.91 Ben Schwietert 97 DWK
2.03.28 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
2.04.50 Peter Rothengatter 97 ESCA
2.06.00 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
2.06.24 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
2.07.27 Richard Kuipers 97 Orca
2.07.46 Luuk Nijland 97 de Berkelduikers
2.07.51 Tom van Elsen 97 SG de Zeeuwse Kust
2.07.66 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
2.08.06 Mike Hoek 97 de Duck
200m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 2.07.81)
1.51.26 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.57.54 Yoran Klos 96 de Dinkel
1.59.94 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
2.00.04 Scott Bole 96 de Dolfijn
2.00.63 Oliver Brache 96 de Dolfijn
2.01.13 Lars Haarsma 96 DAW
2.02.25 Niels Kemperink 96 OZ&PC
2.04.00 Minne Koopmans 96 Orca
2.04.45 Sven Dogger 96 de Zwoer
2.04.48 Bart Klok 96 One Team Swimming
200m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.06.61)
1.54.93 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
1.57.96 Mateusz Kobus 95 One Team Swimming (POL)
1.58.54 Jakub Foytl 95 de Zijl/LGB (CZE)
1.59.67 John Smit 95 MNC Dordrecht
2.01.23 Jeffrey Buddenberg 95 de Zeehond '73
2.01.24 Konrad Lemanczyk 95 One Team Swimming (POL)
2.01.76 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
2.02.12 Marco Uppelschoten 95 de Houtrib
2.02.49 Mart Theunissen 95 ZC Valkenburg
2.03.25 Lars Schoffelmeer 95 Numansdorp
2.03.37 Sjors Boverhoff 05 Octopus
200m vrije slag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 2.05.15)
1.55.49 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
1.57.01 Erik Nijholt 94 DZ&PC
1.58.09 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
2.00.11 Date van der Zaag 94 Eiffel Swimmers PSV
2.00.78 Jesse Puts 94 Zwemlust den Hommel
2.01.66 Jacco Doest 94 DWK
2.01.78* Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
2.02.43 Ensger Kotterink 94 Albion
2.02.62 Stef Heijnekamp 94 OZ&PC
2.02.94 Lester Snackers 94 Eiffel Swimmers PSV
200m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 2.04.05)
1.47.61 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV/RTC Eindhoven
1.58.79 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
1.59.56 Bart Dunweg 93 ZVVS
1.59.82 Ruben Dekker 93 de Dolfijn
2.00.71 Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC
2.00.79 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
2.01.13 Bernd Kobesen 93 TriVia
2.01.47 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
2.01.70 Pim Kienhuis 93 de Dinkel
2.02.62 Paul Koster 93 DIO
200m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 1.58.01)
1.46.95 Sebastiaan Verschuren 88 E.ON-NZA
1.47.61 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV/RTC Eindhoven
1.50.50 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
1.51.76 Ferry Weertman 92 Eiffel Swimmers PSV
1.51.76 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
1.52.48 Joeri Verlinden 88 de Dolfijn/E.ON-NZA
1.52.80 Jurjen Willemsen 90 Eiffel Swimmers PSV
1.53.51 Steven Nonnekes 90 Eiffel Swimmers PSV
1.54.17 Joost Groeneveld 92 DWK
1.54.61 Bo Wullings 89 de Dolfijn
 
400m vrije slag jongens minioren 5 en later
5.22.44 Thomas Janssen 01 WVZ
5.37.64 Brendon van den Berg 02 Poseidon'56
5.40.61 Tjeerd van Stein 01 LZ 1886
5.48.86 Yvo Stolk 01 de Duck
5.50.80 Tygo van Hassel 01 ZVVS
6.01.93 Mathijs Verdonck 01 Eiffel Swimmers PSV
6.03.08 Tygo van Empel 01 Arethusa
6.04.22 Bram Rooyakkers 01 Argo
6.07.46 Xander Plas 01 Eiffel Swimmers PSV
6.10.10* Tijn Groeneveld 01 de Dinkel
400m vrije slag jongens minioren 6
4.47.18 Calin Lu 00 ZVVS (CHN)
5.01.54 Martin Ruiter 00 de Houtrib
5.08.40 Axel Hanning 00 Stadskanaal
5.10.80 Niels Hofmeijer 00 WS twente
5.15.97 Nick van der Woude 00 ZV Haerlem
5.18.13 Ian van Tiel 00 WZ&PC Purmerend
5.19.05 Dennis Weening 00 Oceanus
5.19.70 Kjell Bakker 00 Eurode KZC
5.19.81 Niels de Boer 00 Eurode KZC
5.19.90 Olivier Jans 00de Fuut
400m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet  5.20.80)
4.38.53 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
4.40.09 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
4.47.74 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
4.48.98 Bonk Stout 99 de Dolfijn
4.49.42 Bas Martelhoff 99 het Y
4.50.16 Adam Juhasz 99 Racing Club
4.50.21* Toine Willigers 99 Zwemclub Eijsden
4.50.38 Stef Poolman 99 WS Twente
4.53.61 Max Bond 99 WS Twente
4.54.76 Riku Wakabayashi 99 Kimbria (JPN)
400m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet 5.07.89)
4.12.65 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
4.22.32 Tom Laarhuis 98 de Dinkel
4.29.21 Timos Skotadis 98 Racing Club
4.33.66 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
4.38.32 Frank Roovers 98 de Houtrib
4.38.77 Floris Kotterink 98 de Veene
4.39.01 Lars van der Velden 98 DAW
4.39.31 Jordy Severins 98 Eurode Kerkrade
4.40.32* Ruben Stam 98 de Dolfijn
4.40.59* Jeljer Aldershof 98 ZV Haerlem
400m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet 4.39.17)
4.22.23 Casper Zwier 97 SG De Zeeuwse Kust
4.25.70 Ruben van Leeuwen 97 VZC E&P
4.26.71 Peter Rothengatter 97 ESCA
4.27.66 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
4.30.94 Ivar de Jong 97 de Dolfijn
4.31.98 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
4.32.73 Michel van Nieuwkerk 97 de Dolfijn
4.33.72 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
4.35.13 Martijn Kornet 97 One Team Swimming
4.35.95 Krijn de Kievit 97 Racing Club
400m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet 4.31.71)
4.04.09 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
4.13.85 Scott Bole 96 de Dolfijn
4.18.35 Stan Pijnenburg 96 Eiffel Swimmers PSV
4.22.57 Sven Dogger 96 de Zwoer
4.22.53 Frank de Graaf 96 DWK
4.22.57 Sven Dogger 96 de Zwoer
4.22.65 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
4.22.66* Laurent Bams 96 Zwemclub Eijsden
4.24.35 Bart Klok 96 One Team Swimming
4.24.85 Minne Koopmans 96 Orca
4.25.15 Niels Kemperink 96 OZ&PC
400m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 4.28.25)
3.58.30 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
4.11.74 Lucas Greven 95 Zeester Meerval
4.18.74 Guus van Stiphout 95 Zeester Meerval
4.23.23 John Smit 95 MNC Dordrecht
4.26.20* Mart Theunissen 95 ZC Valkenburg
4.26.46 Jeffrey van Zetten 95 Octopus
4.26.54* Kevin Wolters 95 SG Hellas/Glan/Nimo
4.26.67 Sjors Boverhoff 95 Octopus
4.27.18 Rowan Keen 95 ZC Borger
4.27.78 Ties Elzerman 95 de Dolfijn
400m vrije slag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 4.26.57)
4.12.32 Erik Nijholt 94 DZ&PC
4.13.62* Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
4.13.68 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
4.19.95 Jacco Doest 94 DWK
4.22.61 Niels van Basten Batenburg 94 ZC Valkenburg
4.26.65 Ramon Fredrik 94 Orca
400m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 4.23.87)
3.52.00 Dion Dreesens 93 Eiffel Swimmers PSV
4.08.65 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
4.14.65 Bart Dunweg 93 ZVVS
4.16.97 Sven Kardol 93 Z&PV Nuenen
4.23.89* Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
4.30.69* Menno Manning 93 de Dinkel
4.31.42 Wouter Sijmons 93 Z&PV Nuenen
400m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 4.10.80)
3.50.16 Sebastiaan Verschuren 88 De Dolfijn/E.ON-NZA
3.55.65 Ferry Weertman 92 Eiffel Swimmers PSV
3.57.88 Dion Dreesens, Eiffel Swimmers PSV
3.58.30 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
3.58.82 Job Kienhuis 89 Eiffel Swimmers PSV
4.02.46 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glana/Nino
4.02.71 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
4.05.52 Kyle Stolk 96 Eiffel Swimmers PSV
4.06.09 Bo Wullings 89 de Dolfijn
4.08.65 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV

800m vrije slag jongens minioren 6 en later
10.39.34* Martin Ruiter 00 deHoutrib
11.11.45* Django Klos 00 de Dinkel
11.16.08 Thomas Jansen 01 WVZ
11.19.51 Otto Pranger 00 de Zeehond'73
11.27.43 Mathijs Arnoldus 00 WVZ
11.29.61 Dylan Kalden 00 de Duck
11.32.73 Tjeerd van Stein 00 LZ 1886
11.33.62 Marc Botter 00 Racing Club
11.50.00 Tygo van Hassel 00 ZVVS
11.55.29* Joost Padberg 00 OZ&PC
800m vrije slag jongens junioren 1
9.45.99 Ruben Griffioen 99 De Columbiaan
10.01.09 Adam Juhasz 99 Racing Club
10.02.72 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
10.04.56 Stef Poolman 99 WS Twente
10.12.48 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
10.27.78 Joko Vievermans 99 Eiffel Swimmers PSV
10.56.48 Marcoen Smits 99 Eiffel Swimmers PSV
11.25.47* Floris Boendermaker 99 LZ 1886
11.29.20* Rick Cuperus 99 Zignea
11.39.33* Sven Westerlaken 99 ZVDO'74
800m vrije slag jongens junioren 2
8.57.96 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
9.21.49 Floris Kotterink98 de Veene
9.33.15 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
9.36.36 Timos Skotadis 98 Racing Club
9.52.77 Jeljer Aldershof 98 ZV Haerlem
9.55.11 Jordy Severins 98 Eurode Kerkrade
10.04.76 Stan Zwinkels 98 WVZ
10.07.50 Lars Ruessink 98 Octopus 
10.17.04 Bart Sommeling 98 Oceanus
10.17.97 Mart Kortman 98 de Dinkel
800m vrije slag jongens junioren 3 
9.15.23 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
9.29.34 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
9.32.85 Stijn Avezaat 97 One Team Swimming
9.33.45 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
9.42.33 Martijn Kornet 97 One Team Swimming
9.49.22* Justin Doldersum 97 Deltasteur
9.51.61* Kars Veldkamp 97 ZPC de Hof
9.55.16 Krijn de Kievit 97 Racing Club
9.56.83* Thomas Zielhorst 97 de Biesboschzwemmers
800m vrije slag jongens junioren 4
8.49.34 Scott Bole 96 de Dolfijn
9.18.89 Pepijn Smits 96 Eiffel Swimmers PSV
9.20.13 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC
9.23.24 Karst Boersma 96 de Dinkel
9.30.78 Frank de Graaf 96 DWK
9.32.00 Bart Klok 96 One Team Swimming
9.32.14 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
9.34.16 Minne Koopmans 97 Orca
9.36.73 Timo van der Ende 96 WVZ
9.42.93 Armand Heyder 96 Westland Dijkglas
800m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 9.27.76)
8.16.12 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
9.14.38 Rowan Keen 95 ZC Borger
9.20.58 Melvin Prins 95 de Devel
9.22.78 Guus van Stiphout 95 Zeester Meerval
9.25.21 Rowan Keen 95 ZC Borger
9.36.96 Tim Muller 95 de Geul
9.45.22 Niels de Jong 95 de Gouwe
800m vrije slag jongens jeugd 2 (ONK-limiet Amsterdam 9.24.22)
8.56.97 Erik Nijholt 94 DZ&PC
8.59.79 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo
9.00.10 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
9.42.04 Michael van Dam 94 HPC
800m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 9.08.62) 
8.39.17 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
9.19.31 Jeroen Gijselaar 93 de Dinkel
9.21.25 Paul Koster 93 Hieronymus
9.25.95* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
9.44.94 Harm Donkers 93 de Warande
9.49.04 Joeri Prins 93 SBC2000
800m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 8.41.79)
8.03.95 Job Kienhuis 89 Eiffel Swimmers PSV
8.16.12 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
8.22.55 Ferry Weertman 92 Eiffel Swimmers PSV
8.27.08 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glana/KZ
8.31.25 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
8.39.17 Marcel Schouten 93 Eiffel Swimmers PSV
8.49.34 Scott Bole 96 de Dolfijn
8.56.97 Erik Nijholt 94 DZ&PC
8.57.96 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
8.59.79 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/Nimo

1500m vrije slag jongens minioren 6
20.20.94* Martin Ruiter 00 de Houtrib
1500m vrije slag jongens junioren 1 (NJK-limiet Amersfoort 21:06.83)
18.25.07 Ruben Griffioen 99 de Columbiaan
18.51.97 Adam Juhasz 99 Racing Club
18.58.48 Jan-Arnoud Melse 99 DZ&PC
19.05.06 Luuk Veldman 99 Neptunia'24
19.05.45 Stef Poolman 99 WS Twente
19.41.85 Joko Vievermans 99 Eiffel Swimmers PSV
20.33.95 Marcoen Smits 99 Eiffel Swimmers PSV
1500m vrije slag jongens junioren 2 (NJK-limiet Amersfoort 20:15.84)
16.54.49 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
17.56.88 Floris Kotterink98 de Veene
18.05.42 Jonne Schaafsma 98 Racing Club
18.13.07 Timos Skotadis 98 Racing Club
18.41.69 Jordy Severins 98 Eurode Kerkrade
18.43.46 Jeljer Aldershof 98 ZV Haerlem
18.57.36 Stan Zwinkels 98 WVZ
19.03.87 Lars Ruessink 98 Octopus 
19.10.27 Mart Kortman 98 de Dinkel
19.20.81 Bart Sommeling 98 Oceanus
1500m vrije slag jongens junioren 3 (NJK-limiet Amersfoort 18.22.43)
17.28.27 Casper Zwier 97 SG de Zeeuwse Kust
17.51.25 Stijn Avezaath 97 One Team Swimming
17.54.46 Jorn Steenbergen 97 DZ&PC
18.01.10 Maurice van der Ploeg 97 de Kikker
18.26.70 Justin Doldersum 97 Deltasteur
18.30.51 Martijn Kornet 97 One Team Swimming
18.42.58 Kars Veldkamp 97 ZPC de Hof
18.47.30 Thomas Zielhorst 97 de Biesboschzwemmers
18.49.84 Krijn de Kievit 97 Racing Club
1500m vrije slag jongens junioren 4 (NJK-limiet Amersfoort 17.52.98) 
17.32.14 DaniŽl Buijs 96 AZ&PC
17.34.85 Pepijn Smits 95 Eiffel Swimmers PSV
17.46.15 Karst Boersma 96 de Dinkel
17.52.95 Bart Klok 96 One Team Swimming
17.54.15 Minne Koopmans 96 Orca
17.59.46 Frank de Graaf 96 DWK
18.07.30 Timo van der Ende 96 WVZ
18.16.25 Lars Haarsma 96 de Dolfijn
18.16.42 Armand Heyder 96 Westland Dijkglas
18.54.28 Peter Rietveld 96 TRB-RES
1500m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 17.39.30)
15.54.21 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
17.30.39 Rowan Keen 95 ZC Borger
17.44.59 Guus van Stiphout 95 Zeester-Meerval
17.48.87* Melvin Prins 95 de Devel
18.06.48 Mitchell van Winsum 95 AZ&PC
18.15.40 Tim Muller 95 de Geul
18.27.21 Niels de Jong 95 de Gouwe
18.51.64 Coen Reukers 95 de Dinkel
18.59.06 Jordi 't Mannetje 95 de Kempvis
19.14.49 Loek van Houtert 95 de Dommel baarzen
1500m vrije slag jongens jeugd 1 (ONK-limiet Amsterdam 17.32.69)
16.50.01 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/KZ
16.58.43 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
17.03.64 Erik Nijholt 94 DZ&PC
18.56.02* Jeroen Borgerink 94 de Dinkel
1500m vrije slag heren senioren 1 (ONK-limiet Amsterdam 17.25.46)
16.18.26 Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
17.47.80* Kasper Leeuw 93 de Dinkel
18.26.38 Joeri Prins 93 de Devel
18.33.13 Harm Donkers 93 de Warande
1500m vrije slag heren allemaal (ONK-limiet Amsterdam 16.35.83)
15.11.77 Job Kienhuis 89 Eiffel Swimmers PSV
15.41.27 Ferry Weertman 92 Eiffel Swimmers PSV
15.54.21 Maarten Brzoskowski 95 Eiffel Swimmers PSV
15.54.43 Arjen van der Meulen 87 Eiffel Swimmers PSV
15.56.07 Davy Verreussel 89 SG Hellas/Glan/KZ
16.18.26 Marcel Schouten 93 ZV Haerlem
16.50.01 Ruben Klinkers 94 SG Hellas/Glana/KZ
16.58.43 Vincent Moolhuijsen 94 Oceanus
16.54.49 Jorgos Skotadis 98 Racing Club
17.03.64 Erik Nijholt 94 DZ&PC

 

All contents copyright
© Zwemkroniek.com
All rights reserved




19 januari 1980
Met 8.15.4 is Gerard Smit, Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.
Met 8.15.4 is Gerard Smit,  Zwemlust/den Hommel de snelste 800 meterzwemmer tijdens de competitie in Utrecht. De prestatie is goed voor een NR.



Jostalgie.nl zwembeelden van toen

WK korte baan Hong Kong 1999 4x100 vrij mannen

In de bezetting Mark Veens, Johan Kenkhuis, Marcel Wouda en Pieter van den Hoogenband levert de Nederlandse ploeg in Hong Kong een wereldprestatie met het behalen van de zilveren medaille op de koningsestafette.


Bekijk de video op Jostalgie.nl